LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231513 cest
Nové přelezy:
Spielwiese 9-/9
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Omezeni pohybu16.03.2020
Ve cyhlasceno omezeni pohybu je vyjimka na pohyb v prirode, ale ne uz na cestu do prirody.

Lezt tedy muzou, kdyby se to vzalo doslova, jen lide bydlici nebo pracuji v prirode...
 Re: Omezeni pohybu16.03.2020
Někde jsem četl výklad, cituji: "Mezi výjimkami z karantény jsou ale cesty do parku či do příro
  Re: Omezeni pohybu17.03.2020
V autě se šířím nejlíp, ideální je dodávka plná lidí, to jsou orgie...

 adam ondra - karantena?16.03.2020
hele, co je na tom pravdy, ze AO je v domaci karantene kvuli koronaviru?
 Re: adam ondra - karantena?16.03.2020
nic
  Re: adam ondra - karantena?16.03.2020
V karanténě jsou teď všichni.
 Re: adam ondra - karantena?17.03.2020
k čemu ti ta informace bude?
  Re: adam ondra - karantena?17.03.2020
protoze AO je muj idol a byl bych strasne nerad, kdyby mel korunavirus.
   Re: adam ondra - karantena?17.03.2020
AO je mladej, sportovec a snad ani nema zadne chronicke onemocneni, takze by se z toho snad v klidu
    Re: adam ondra - karantena?17.03.2020
Asi tak nějak. A kdo má podobné příznaky teď, tak se lékařům vyhýbá jak čert kříži, aby ho neposlali
     Re: adam ondra - karantena?17.03.2020
pokud se většina populace nezachová naprosto vzorně, tak nás čeká promoření celý populace a podobnej
      Re: adam ondra - karantena?17.03.2020
Nečeká, italské zdravotnictví je ve velmi špatném stavu a populace hodně stará. Tam to prostě staří
       dojmy stranou17.03.2020
Jen tak na úvod:

Stáří populace
Italy median age: 47.3
Czechia median a
        Re: dojmy stranou17.03.2020
Podepisuju.
        Re: dojmy stranou17.03.2020
Teď se objevily studie Královské univerzity v Londýně a WHO - aby karanténa měla smysl, je potřeba,
        Britští vědci doporučují rok přerušované karantény17.03.2020
         chybí pointa17.03.2020
takže?
          soutěž ve snování konspiračních teorií - právě teď, právě zde!!!18.03.2020
(disclaimer: vím o tom hovno)

Takže to tu propukne znova, ale zdravotní systém na to
           Důvod problémů?18.03.2020
A nepřijde ti, že naše zdravotnictví kolabuje spíše kvůli nesmyslnému rozsahu zbytečného testování (
            Re: Důvod problémů?18.03.2020
Zatím mi nepřijde, že by české zdravotnictví kolabovalo. Kolabuje italské. Nějaké testování asi kola
         Re: Britští vědci doporučují rok přerušované karantény18.03.2020
To je holt ten nas civilizovany zapad. Jojo, od Cinanu bychom se mohli ucit.
          Re: Britští vědci doporučují rok přerušované karantény18.03.2020
Jo jo, ucit se od Cinanu ...

Proc myslis, ze kdyz to nekdy v prosinci v Cine zacalo,
           Re: Britští vědci doporučují rok přerušované karantény18.03.2020
Nevytrhavej z kontextu, prosim. Snad je jasne co bylo mysleno.
            Re: Britští vědci doporučují rok přerušované karantény18.03.2020
To, co bylo mysleno je ale totez, co rozneseni Corony primarne umoznilo!
             Re: Britští vědci doporučují rok přerušované karantény19.03.2020
Přesně.
           Re: Britští vědci doporučují rok přerušované karantény18.03.2020
Přesně, za šíření může Čínský represivní režim a pohrobci Musoliniho v Itálii a Frankistické Španěls
        Dojmy a pojmy18.03.2020
Hele, poslal jsi nějaké mediány a srovnání ČR a Itálie. Bez znalosti detailů o obětích. Teď se nějak
         Re: Dojmy a pojmy18.03.2020
Ja to vydim jasne. Vypustili to sem vrazi z Wallstreetu, kteri uz davno vi, ze cely kapitalisticky s
          Re: Dojmy a pojmy19.03.2020
To máš od JiBa?
           Re: Dojmy a pojmy22.03.2020
Mohl bys,
prosím, uvést přesnou citaci s přesnou datací, kdy jsem něco takového tvrdil?
            Re: Dojmy a pojmy25.03.2020
Nemyslím. 1) Zeptal jsem se jiného diskutujícího, jestli to nemá od Tebe, protože Ty sem na Lezce ob
           Re: Dojmy a pojmy22.03.2020
Mohl bys,
prosím, uvést přesnou citaci s přesnou datací, kdy jsem něco takového tvrdil?
           Re: Dojmy a pojmy22.03.2020
Mohl bys,
prosím, uvést přesnou citaci s přesnou datací, kdy jsem něco takového tvrdil?
         Re: Dojmy a pojmy19.03.2020
přesně jak jsem říkal, vyjde článek a najednou si připadáš děsně chytrej. Povíme si za měsíc, protož
          Re: Dojmy a pojmy21.03.2020
Proč bychom měli být všichni rádi? Já bych raději tu fungující ekonomiku, než možná prodloužit život
           Re: Dojmy a pojmy25.03.2020
Tak na pracák chodí dost lidí rádo a ti další se do práce neodpovídající jejich "představám&quo
            Tramvajové dilema25.03.2020
Ale myslím, že těch pár stovek tisíc, které vygeneruje prakticky zrušení cestovního ruchu a navázaný
             Re: Tramvajové dilema25.03.2020
Ty tam ty lidi na kolejich ale nevidis, ty je mas jen ve sve hlave. Ekonomove se muzou smele pustit
              Re: Tramvajové dilema25.03.2020
Očividně neumíš myslet na vazby. Ano, místa budou. Ale zavření hranic zlikviduje nejen pingly a ukli
               Re: Tramvajové dilema25.03.2020
Ekonomickej rust do nekonecna? Tobe asi chybi trochu neco jinyho. Jednou ta parada skonci, mozna to
                Re: Tramvajové dilema25.03.2020
Tak já jsem relativně v pohodě a tohle není o uskromnění.
        Re: dojmy stranou26.03.2020
teď už se žerty stranou todleto, to už to na mou duši žádná legrace
 Re: adam ondra - karantena?20.03.2020
Rok 2009, dle odhadu 250 000 - 600 000 mrtvich na praseci chripku. Zasazena cela planeta. Tak uvidim
  Re: adam ondra - karantena?20.03.2020
Klames naschval alebo z nevedomosti?
04/2009-08/2010: pocet umrti 18,036
Tvoje cisla s
   Re: adam ondra - karantena?21.03.2020
A ten kdo si da praci a bude googlit o 10 vterin dele, najde aktualizovany statistiky vydane po roce
   Re: adam ondra - karantena?21.03.2020
A ten kdo si da praci a bude googlit o 10 vterin dele, najde aktualizovany statistiky vydane po roce
    Re: adam ondra - karantena?21.03.2020
Tak uved zdroj prosim. 15 krat viacej stale nie je ani 250 000
     Re: adam ondra - karantena?21.03.2020
tak si dej do kalkulacky 15 * 18000, asi budes prekvapen kolik to je. A tu je nejaky link co jsem ry
      Re: adam ondra - karantena?21.03.2020
Už ho nech, on za to nemůže.
      Re: adam ondra - karantena?22.03.2020
Ok, ospravedlnujem sa, o tychto cislach (151,700 az 575,400) som nevedel. Keby sa o nich vedelo v ca
       Re: adam ondra - karantena?22.03.2020
ale hovno, v žádném případě. I vysoce inteligentní lidi jako kupříkladu Ondřej Neff ještě začátkem b
        Re: adam ondra - karantena?22.03.2020
Proč je za debila? Podle mne měl a má pravdu. Tohle není epidemi viru, ale epidemie hysterie.
         Re: adam ondra - karantena?23.03.2020
Taky si myslím, že neporovnatelně větší škodu působí drastická opatření, než by způsobil volný průbě
          Re: adam ondra - karantena?23.03.2020
No, to určitě. Ono to není jen o mortalitě, je to taky o tom že když necháš "virus projít popul
           Re: adam ondra - karantena?23.03.2020
Ale ono je to neodstaví - většina ani nebude vědět, že to má, nebo bude mít příznaky, se kterými se
       Re: adam ondra - karantena?23.03.2020
Krásná ukázka neznalosti - ty tu vyšiluješ kvůli pár tisícům mrtvých, ale vůbec nemáš potuchu, že ne
        Re: adam ondra - karantena?23.03.2020
haha, vtipne, ze hovoris o nevedomosti, ale netusis, ze skutocne odhady (151,700 az 575,400 ten rozp
         Re: adam ondra - karantena?23.03.2020
Opět jsi mimo. Taková ta jistota, co pobaví i během smutku :-) Nejde o konkrétní data v té době. A j
          Re: adam ondra - karantena?23.03.2020
Kolko ty toho dodnes netusis...
           Re: adam ondra - karantena?23.03.2020
Zameť si před vlastním prahem - kritizuješ tu Čechy, ale když Češi zajistili Slovákům dopravu ze zah
            Re: adam ondra - karantena?24.03.2020
kde kritizujem Cechy prosim ta?
 Re: adam ondra - karantena?23.03.2020
Jde vidět, že se nudíte :D
 Nařízená humanita?23.03.2020
Tady se každý ohání morálkou a humanitou, ale není to náhodou opět jen nátlak nějaké pseudoskupiny,
  Re: Nařízená humanita?23.03.2020
Jo, Evropě chybí válka, ale ne ta z obrazovky...
  Re: Nařízená humanita?23.03.2020
Nezřízená Humanita? Kde si můžu dát přihlášku?
   Re: Nařízená humanita?25.03.2020
Pošli přihlášku metodikovi našeho oddílu :-)
  Re: Nařízená humanita?24.03.2020
Ono je to stejne asi jako s jizdou autem. Vetsina jezdi zodpovedne k sobe i k ostatnim. Bohuzel ta m
   Re: Nařízená humanita?25.03.2020
Špatný příklad. Hodně lidí dodržuje pravdila a tedy tím i ohleduplnou jízdu (jako třeba rychlost v o
    Re: Nařízená humanita?25.03.2020
Myslím že to není špatný příklad. Zruš pravidla a většina by se pořád chovala odpovědně, ale menšina
     Re: Nařízená humanita?25.03.2020
Jenže zrušením zákona ti z toho tak nějak vypadává, co znamená odpovědně. Jezdili by lidé po obci st
      Re: Nařízená humanita?25.03.2020
Jako jasne. Nebudeme tu rozebirat a filozofovat nad tim co znamena byt zodpovedny a tak dale. Proste
       Re: Nařízená humanita?26.03.2020
Ale s kamionem ne :D

 Ztracené friendy16.03.2020
Ahoj, včera jsem na Rovišti na Emanových zahradkách ztratila tři malé friendy. Nenašel jste je někdo omylem v baťohu? Byly pod baťohem pod cestou Babagliding.

 Nalezen friend na Bořeni16.03.2020
V neděli 15.3. jsme na Bořeni v oblasti Ohniska (Jižní stěna - Střed) našli v cestě frienda. Vypadal, že tam nebyl moc dlouho. Kdo ho ztratil, přihlaste se.

 Zákazy lezení15.03.2020
tak v itálii a ve španělsku už je i zákaz lezení. https://www.8a.nu/forum/news/ rock-climbing-not-allowed-in-spain. mají

 Road To Tokyjo11.03.2020
Ciwe esli zrušej opyjmiladu tag to bude potom fšem fuckt nejtezsi cesta na svete ... 12d mynymalne
 Re: Road To Tokyjo12.03.2020
A pojynta?

 Shyby11.03.2020
Ahoj

Potřeboval bych posílit ruce a ramena, ale nebaví mě shyby (jo, vím, ze je to blbost, ale jinak to říct neumím). Jaká je k nim varianta?
 Re: Shyby11.03.2020
visy a fixace
  Re: Shyby11.03.2020
Díky, k tomu jsem se tak nějak dopracoval, ale hodilo by se mi posílit i ramena a na to mi shyby při
   Re: Shyby11.03.2020
další možnosti jsou převislý žebřík, lezení v převisu, kampus po velkých atd., ale u všeho budeš mus
    Re: Shyby12.03.2020
Ahoj, posiliš je lezením. Boulder, lano převisy a stropy. Lez podle svých možností, ne vše jen po ma
  Re: Shyby17.03.2020
Co je fixace? Planky? Co jeste?
 Re: Shyby11.03.2020
Systemboard, bouldrovka, žebřík, šplh na laně.
  Re: Shyby11.03.2020
TRX , cinky atd..
 Re: Shyby11.03.2020
kliky

anebo cokoliv při čem posílíš ramena.
 Re: Shyby12.03.2020
Provazový žebřík, můžeš lézt ze začátku s pomocí nohou, pak jen rukama. Mě to vždycky bavilo víc než
  Re: Shyby12.03.2020
Ok, díky moc za rady, zkusím žebřík a fixy a snad se to hne. Ještě jednou dík
 Re: Shyby12.03.2020
alternativa shybům?
z posilovny si přineseš akorát tak nafouklé vodnaté svaly na balení naf
  Re: Shyby12.03.2020
pravda. hybaj do fachy! :) a za odměnu, když bude čas, tak na skalíky!
   Re: Shyby13.03.2020
Nebo na rehabku :D
    Re: Shyby13.03.2020
jj šulinu pražskej...
  Re: Shyby13.03.2020
Souhlasím!!!
 Re: Shyby12.03.2020
Shyby jsou stejně spíš na záda. "Posílit" je strašně široký pojem, zajímavé na ramena jsou
  Re: Shyby14.03.2020
Pisu to tady u kazde diskuze , staci pořádně pohoňovat péro, univerzální cvik na většinu partií, s
   Re: Shyby14.03.2020
jenže kdo to umí vyváženě i levačkou???;)))
    Re: Shyby15.03.2020
prostě stopky a jedeš ;-) 10s jedna strana a 10s a výměna ;-)
     Re: Shyby15.03.2020
Přesně intervaly nebo zabrat levou a víc trénovat
      Re: Shyby15.03.2020
A co když to zvládání obouruč?
       Re: Shyby15.03.2020
Lepší je to ve dvojici. Dají se střídat jak stisky tak dírky.
       Re: Shyby16.03.2020
Kolik je vám let? I když je to vlastně jedno, v každém věku to jsou kydy.
        Re: Shyby16.03.2020
Vycházíme z praxe, kdo číká že to nedělal ten to dělá dodnes!

 Drytooling10.03.2020
Ahoj,
1)nevíte jak je to s drytoolingem na Mammutu v Holeškách?
Popřípadě kde jinde by šlo trénovat...
2)Nějaká dobrá DT oblast ?
Díky
 Re: Drytooling11.03.2020
Na kapelnika je sezonne poveleno DT. Ale bez maga.
  Re: Drytooling11.03.2020
neblbni, je tu dost lidi schopnejch to vzit vazne.

 Skály u Chlumu u Rakovníka09.03.2020
Ahoj, kdysi jsem na stránkách (asi) rakovnického oddílu stáhnul nějaký průvodčík na tyhle skalky, ale stránky už neexistují. Nevíte, kde bych se dostal k nějakému topu oblasti?
 Re: Skály u Chlumu u Rakovníka09.03.2020
 Sekání chytů Vs Honění čísel 09.03.2020
Před časem se tu a celkem oprávněně pranýřoval Resch za Žihli a ti samý lidé, co Reschovi dávali kouř, jsou teď rádi, že mají co lézt a prezentují své výkony ze seknutých cest. Trochu pokrytecké.
 Re: Sekání chytů Vs Honění čísel 09.03.2020
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande.
  Re: Sekání chytů Vs Honění čísel 09.03.2020
550 :D

1   ...   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Nalezen friend na Bořeni
V neděli 15.3. jsme na Bořeni v oblasti Ohniska (Jižní stěna - Střed) našli v cestě frienda. Vypadal, že tam nebyl moc dlouho. Kdo ho ztratil, přihlaste se.
Renda02:33:26 16.03.2020
odpovědět 
 Foto dne:

Pukliny, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192458)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Le Retour en Afrique 7a Aiguilles Dorées
La Croisiere S'amuse 6b Aiguilles Dorées
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Finta di niente 6a+ Crepe De Oucera
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1470 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1441 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi