Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: COVID 26.03.2020 1+ ;)
Lupavý prst 25.03.2020 Ahoj. Mám problém s "lupavým" prstem, ukazováčkem. Asi před rokem mě začal bolet, někdy více, někdy méně, ale trénovat a lézt s tím šlo. Do teď se to postupně celkem zlepšovalo. Tehdy mě jen prostě občas bolel. Teď už mě v něm nově začalo lupat,
  Re: Lupavý prst 26.03.2020 Taky mi po doléčení zranění prst lupal, většinou po ránu kdykoli jsem ho narovnal. Neřešil jsem to,
  Re: Lupavý prst 26.03.2020 kamošovi ho amputovali, tak nevím..
    Re: Lupavý prst 26.03.2020 Já vím, hrabe ti už viď? Zkus pornostránky.
      Re: Lupavý prst 26.03.2020 StayHome hlásí PornoHUB!
  Re: Lupavý prst 26.03.2020 jde to opíchnout s kortikoidem, ale pak je třeba tak 6 týdnů počkat a nezatěžovat aby to neprasklo.
  Re: Lupavý prst 26.03.2020 co zkusit Fyzio Gym Cooper a Isele method?
    Re: Lupavý prst 26.03.2020 :)
Poříčí nad Sázavou 25.03.2020 Ahoj, v Měsíčním údolí probíhá hnízdění ptactva, lezení je tedy zakázáno.
  Re: Podcasty 23.03.2020 Nadzemí. perfektní Čajovy rozhovory
    Re: Podcasty 23.03.2020 Ano doporučuji! Čaj to má fakt dobré. Případně Hanibal, Emontana atd.
  Re: Podcasty 24.03.2020 Čo te je Pojďkrást?
    Re: Podcasty 25.03.2020 Fero ti to vysvětlí a ukáže jak to vypadá v praxi. Až opadne korona bude školení. Sraz bude na Václa
      Re: Podcasty 25.03.2020 Nebo se zeptej Jaryna, ten v tom má prax ;-)
Boty Island 22.03.2020 Zdar,
prosím máte někdo nové boty Island od Meindlu?
Přidali tam paměťovou pěnu. Jak se v tom chodí?
V obchodě jsem je na chvíli vyzkoušel a přišlo mi to nějaký divný.
Dá se ještě koupit původní model bez pěny?
D
  Re: Boty Island 28.03.2020 ahoj, mám je a přijde mi to v pohodě. Přišlo mi, že je to měkčí kolem kotníku než ostatní pohory, al
Omezeni pohybu 16.03.2020 Ve cyhlasceno omezeni pohybu je vyjimka na pohyb v prirode, ale ne uz na cestu do prirody.
Lezt tedy muzou, kdyby se to vzalo doslova, jen lide bydlici nebo pracuji v prirode...
  Re: Omezeni pohybu 16.03.2020 Někde jsem četl výklad, cituji: "Mezi výjimkami z karantény jsou ale cesty do parku či do příro
    Re: Omezeni pohybu 17.03.2020 V autě se šířím nejlíp, ideální je dodávka plná lidí, to jsou orgie...
    Re: adam ondra - karantena? 16.03.2020 V karanténě jsou teď všichni.
  Re: adam ondra - karantena? 17.03.2020 k čemu ti ta informace bude?
    Re: adam ondra - karantena? 17.03.2020 protoze AO je muj idol a byl bych strasne nerad, kdyby mel korunavirus.
      Re: adam ondra - karantena? 17.03.2020 AO je mladej, sportovec a snad ani nema zadne chronicke onemocneni, takze by se z toho snad v klidu
        Re: adam ondra - karantena? 17.03.2020 Asi tak nějak. A kdo má podobné příznaky teď, tak se lékařům vyhýbá jak čert kříži, aby ho neposlali
          Re: adam ondra - karantena? 17.03.2020 pokud se většina populace nezachová naprosto vzorně, tak nás čeká promoření celý populace a podobnej
            Re: adam ondra - karantena? 17.03.2020 Nečeká, italské zdravotnictví je ve velmi špatném stavu a populace hodně stará. Tam to prostě staří
              dojmy stranou 17.03.2020 Jen tak na úvod:
Stáří populace
Italy median age: 47.3
Czechia median a
                Re: dojmy stranou 17.03.2020 Podepisuju.
                Re: dojmy stranou 17.03.2020 Teď se objevily studie Královské univerzity v Londýně a WHO - aby karanténa měla smysl, je potřeba,
                    soutěž ve snování konspiračních teorií - právě teď, právě zde!!! 18.03.2020 (disclaimer: vím o tom hovno)
Takže to tu propukne znova, ale zdravotní systém na to
                      Důvod problémů? 18.03.2020 A nepřijde ti, že naše zdravotnictví kolabuje spíše kvůli nesmyslnému rozsahu zbytečného testování (
                        Re: Důvod problémů? 18.03.2020 Zatím mi nepřijde, že by české zdravotnictví kolabovalo. Kolabuje italské. Nějaké testování asi kola
                  Re: Britští vědci doporučují rok přerušované karantény 18.03.2020 To je holt ten nas civilizovany zapad. Jojo, od Cinanu bychom se mohli ucit.
                    Re: Britští vědci doporučují rok přerušované karantény 18.03.2020 Jo jo, ucit se od Cinanu ...
Proc myslis, ze kdyz to nekdy v prosinci v Cine zacalo,
                      Re: Britští vědci doporučují rok přerušované karantény 18.03.2020 Nevytrhavej z kontextu, prosim. Snad je jasne co bylo mysleno.
                        Re: Britští vědci doporučují rok přerušované karantény 18.03.2020 To, co bylo mysleno je ale totez, co rozneseni Corony primarne umoznilo!
                          Re: Britští vědci doporučují rok přerušované karantény 19.03.2020 Přesně.
                      Re: Britští vědci doporučují rok přerušované karantény 18.03.2020 Přesně, za šíření může Čínský represivní režim a pohrobci Musoliniho v Itálii a Frankistické Španěls
                Dojmy a pojmy 18.03.2020 Hele, poslal jsi nějaké mediány a srovnání ČR a Itálie. Bez znalosti detailů o obětích. Teď se nějak
                  Re: Dojmy a pojmy 18.03.2020 Ja to vydim jasne. Vypustili to sem vrazi z Wallstreetu, kteri uz davno vi, ze cely kapitalisticky s
                    Re: Dojmy a pojmy 19.03.2020 To máš od JiBa?
                      Re: Dojmy a pojmy 22.03.2020 Mohl bys,
prosím, uvést přesnou citaci s přesnou datací, kdy jsem něco takového tvrdil?
                        Re: Dojmy a pojmy 25.03.2020 Nemyslím. 1) Zeptal jsem se jiného diskutujícího, jestli to nemá od Tebe, protože Ty sem na Lezce ob
                      Re: Dojmy a pojmy 22.03.2020 Mohl bys,
prosím, uvést přesnou citaci s přesnou datací, kdy jsem něco takového tvrdil?
                      Re: Dojmy a pojmy 22.03.2020 Mohl bys,
prosím, uvést přesnou citaci s přesnou datací, kdy jsem něco takového tvrdil?
                  Re: Dojmy a pojmy 19.03.2020 přesně jak jsem říkal, vyjde článek a najednou si připadáš děsně chytrej. Povíme si za měsíc, protož
                    Re: Dojmy a pojmy 21.03.2020 Proč bychom měli být všichni rádi? Já bych raději tu fungující ekonomiku, než možná prodloužit život
                      Re: Dojmy a pojmy 25.03.2020 Tak na pracák chodí dost lidí rádo a ti další se do práce neodpovídající jejich "představám&quo
                        Tramvajové dilema 25.03.2020 Ale myslím, že těch pár stovek tisíc, které vygeneruje prakticky zrušení cestovního ruchu a navázaný
                          Re: Tramvajové dilema 25.03.2020 Ty tam ty lidi na kolejich ale nevidis, ty je mas jen ve sve hlave. Ekonomove se muzou smele pustit
                            Re: Tramvajové dilema 25.03.2020 Očividně neumíš myslet na vazby. Ano, místa budou. Ale zavření hranic zlikviduje nejen pingly a ukli
                              Re: Tramvajové dilema 25.03.2020 Ekonomickej rust do nekonecna? Tobe asi chybi trochu neco jinyho. Jednou ta parada skonci, mozna to
                                Re: Tramvajové dilema 25.03.2020 Tak já jsem relativně v pohodě a tohle není o uskromnění.
                Re: dojmy stranou 26.03.2020 teď už se žerty stranou todleto, to už to na mou duši žádná legrace
  Re: adam ondra - karantena? 20.03.2020 Rok 2009, dle odhadu 250 000 - 600 000 mrtvich na praseci chripku. Zasazena cela planeta. Tak uvidim
    Re: adam ondra - karantena? 20.03.2020 Klames naschval alebo z nevedomosti?
04/2009-08/2010: pocet umrti 18,036
Tvoje cisla s
      Re: adam ondra - karantena? 21.03.2020 A ten kdo si da praci a bude googlit o 10 vterin dele, najde aktualizovany statistiky vydane po roce
      Re: adam ondra - karantena? 21.03.2020 A ten kdo si da praci a bude googlit o 10 vterin dele, najde aktualizovany statistiky vydane po roce
        Re: adam ondra - karantena? 21.03.2020 Tak uved zdroj prosim. 15 krat viacej stale nie je ani 250 000
          Re: adam ondra - karantena? 21.03.2020 tak si dej do kalkulacky 15 * 18000, asi budes prekvapen kolik to je. A tu je nejaky link co jsem ry
            Re: adam ondra - karantena? 21.03.2020 Už ho nech, on za to nemůže.
            Re: adam ondra - karantena? 22.03.2020 Ok, ospravedlnujem sa, o tychto cislach (151,700 az 575,400) som nevedel. Keby sa o nich vedelo v ca
              Re: adam ondra - karantena? 22.03.2020 ale hovno, v žádném případě. I vysoce inteligentní lidi jako kupříkladu Ondřej Neff ještě začátkem b
                Re: adam ondra - karantena? 22.03.2020 Proč je za debila? Podle mne měl a má pravdu. Tohle není epidemi viru, ale epidemie hysterie.
                  Re: adam ondra - karantena? 23.03.2020 Taky si myslím, že neporovnatelně větší škodu působí drastická opatření, než by způsobil volný průbě
                    Re: adam ondra - karantena? 23.03.2020 No, to určitě. Ono to není jen o mortalitě, je to taky o tom že když necháš "virus projít popul
                      Re: adam ondra - karantena? 23.03.2020 Ale ono je to neodstaví - většina ani nebude vědět, že to má, nebo bude mít příznaky, se kterými se
              Re: adam ondra - karantena? 23.03.2020 Krásná ukázka neznalosti - ty tu vyšiluješ kvůli pár tisícům mrtvých, ale vůbec nemáš potuchu, že ne
                Re: adam ondra - karantena? 23.03.2020 haha, vtipne, ze hovoris o nevedomosti, ale netusis, ze skutocne odhady (151,700 az 575,400 ten rozp
                  Re: adam ondra - karantena? 23.03.2020 Opět jsi mimo. Taková ta jistota, co pobaví i během smutku :-) Nejde o konkrétní data v té době. A j
                    Re: adam ondra - karantena? 23.03.2020 Kolko ty toho dodnes netusis...
                      Re: adam ondra - karantena? 23.03.2020 Zameť si před vlastním prahem - kritizuješ tu Čechy, ale když Češi zajistili Slovákům dopravu ze zah
                        Re: adam ondra - karantena? 24.03.2020 kde kritizujem Cechy prosim ta?
  Re: adam ondra - karantena? 23.03.2020 Jde vidět, že se nudíte :D
  Nařízená humanita? 23.03.2020 Tady se každý ohání morálkou a humanitou, ale není to náhodou opět jen nátlak nějaké pseudoskupiny,
    Re: Nařízená humanita? 23.03.2020 Jo, Evropě chybí válka, ale ne ta z obrazovky...
    Re: Nařízená humanita? 23.03.2020 Nezřízená Humanita? Kde si můžu dát přihlášku?
      Re: Nařízená humanita? 25.03.2020 Pošli přihlášku metodikovi našeho oddílu :-)
    Re: Nařízená humanita? 24.03.2020 Ono je to stejne asi jako s jizdou autem. Vetsina jezdi zodpovedne k sobe i k ostatnim. Bohuzel ta m
      Re: Nařízená humanita? 25.03.2020 Špatný příklad. Hodně lidí dodržuje pravdila a tedy tím i ohleduplnou jízdu (jako třeba rychlost v o
        Re: Nařízená humanita? 25.03.2020 Myslím že to není špatný příklad. Zruš pravidla a většina by se pořád chovala odpovědně, ale menšina
          Re: Nařízená humanita? 25.03.2020 Jenže zrušením zákona ti z toho tak nějak vypadává, co znamená odpovědně. Jezdili by lidé po obci st
            Re: Nařízená humanita? 25.03.2020 Jako jasne. Nebudeme tu rozebirat a filozofovat nad tim co znamena byt zodpovedny a tak dale. Proste
              Re: Nařízená humanita? 26.03.2020 Ale s kamionem ne :D
Ztracené friendy 16.03.2020 Ahoj, včera jsem na Rovišti na Emanových zahradkách ztratila tři malé friendy. Nenašel jste je někdo omylem v baťohu? Byly pod baťohem pod cestou Babagliding.
Nalezen friend na Bořeni 16.03.2020 V neděli 15.3. jsme na Bořeni v oblasti Ohniska (Jižní stěna - Střed) našli v cestě frienda. Vypadal, že tam nebyl moc dlouho. Kdo ho ztratil, přihlaste se.
1
...
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
...
2263
Ztracené friendy Ahoj, včera jsem na Rovišti na Emanových zahradkách ztratila tři malé friendy. Nenašel jste je někdo omylem v baťohu? Byly pod baťohem pod cestou Babagliding. Lucie 09:26:37 16.03.2020odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: