Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
16.Pail 10603
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
Bouldry:
16.Šípek 10075
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
Hory:
19.Petr 3170
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230729 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Boulder Klub Pentagon - Tábor
Spolkový dům - Vlašim
ZŠ Choceň - Choceň

Prodejny
Rock Point - NC Eden - Praha 10
HORALSPORT - KLADNO
HUDYsport - Strakonice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Pád v Beskydech - včera12.04.2020
https://1url.cz/JzND4

 Hruboskalsko - boty solomon12.04.2020
Zdravím, hlásím ve Skaláku nález modrých běžeckých bot salomon. Našli jsme je v sobotu 11.4. večer ve svahu za Triem. Samozřejmě vrátím majiteli. Honza - tel: 601 376 369.

 Právní závaznost10.04.2020
Dobrý den,
mohu se prosím zeptat jak je to se závazností jakýchkoliv ustanovení vydaných ČHS z hlediska práva? Je jasné, že každý občan se musí řídit právními předpisy typu: Zákon o ochraně přírody 114/1992 atd. Zajímalo by mě ale, zdali mají práv
 Re: Právní závaznost10.04.2020
To je závazné pro členy ČHS, takže vadné jednání můžeš dát k disciplinární komisi a ta maximálně můž
  Re: Právní závaznost11.04.2020
Je možné, že ze zákona platí, ale možná jen pro některé oblasti zejm. ty státem chráněné, že na skal
   Re: Právní závaznost12.04.2020
Ona ještě dnes existuje výjimka čistě pro členy Svazu (+ sesterských Svazů)?

Kde?
    Re: Právní závaznost12.04.2020
Tak treba Pet kostelu nedaleko Horni Lidce
     Re: Právní závaznost12.04.2020
Díky ... je to tady ...
 Re: Právní závaznost11.04.2020
V některých oblastech se předpisy ochrany přírody (bez debaty závazné) odvolávají na pravidla ČHS, k
  Re: Právní závaznost12.04.2020
Lehce dohledatelné je povolení pro lezení, kdy je to v chráněných územích většinou "Opratření o
   Re: Právní závaznost12.04.2020
Jak již bylo řečeno, závazná nejsou pravidla Svazu ... resp. jsou závazná pouze pro jeho členy a pří
    Re: Právní závaznost12.04.2020
KT má samozřejmě pravdu v tom, že pokud orgány OP přejmou nějaká pravidla Svazu, tato se tímto stáva

 lezečky 5.10 - Unparallel09.04.2020
Ahoj, mám super tip pro toho, kdo rád lozil ve starých lezkách Five Ten dělaných ještě v USA a ty nové, čínské adidasky mu nesedí. Lezečky Unparallel, jsou to bývalí zaměstnanci původního Five Tenu a dělají dál v USA staré dobré 5.10, jak je znám. Vzal js
 Re: lezečky 5.10 - Unparallel12.04.2020
Dík y za tip, a když to srovnáš, je rozdíl jen v změně kopyta-tvaru, nebo ty adidy maj i jiný matari
  Re: lezečky 5.10 - Unparallel12.04.2020
Lozil jsem v původních 5.10 Hiangle (US verze), v těch nových adidaskách mi vůbec nesedí pata a ani
   Re: lezečky 5.10 - Unparallel02.08.2021
Tak abych adidasu jen nekřivdil, dal jsem jim ještě jednu šanci a zkusil ty jejich nové, bílé 5.10 H
   Re: lezečky 5.10 - Unparallel02.08.2021
Teda jestli ti přišla pata na starých 5.desítkách perfektní, to budeš dlooouho hledat náhradu :-)
    Re: lezečky 5.10 - Unparallel02.08.2021
V pohodě, já už ji našel ;-). To že tobě nesedla pata u 5.10 ještě neznamená, že je špatná. Nevím je
     Re: lezečky 5.10 - Unparallel03.08.2021
Ta pátá na starejch 5.10 mi taky přišla na hovno.
     Re: lezečky 5.10 - Unparallel03.08.2021
Pata na starejch 5.10 (těch původních, klasickejch) růžovkách byla fakt šílená. A to srovnávám s lez
      Re: lezečky 5.10 - Unparallel03.08.2021
Jo a taky Tenaya dělá model Masai, což je taková růžovka s lehce upravenou barvou logem.
Je
      Re: lezečky 5.10 - Unparallel03.08.2021
Kluci moc díky za věcné příspěvky. Já se sice bavím pořád pouze o starých a nových Hianglech a žádný

 Labák a Toprope08.04.2020
Mohu se zeptat, jak je to v Labáku s lezením na Toprope, když se při tom lano válí a tahá po skále?
 Re: Labák a Toprope08.04.2020
Tak to určitě nepřichází v úvahu. Proč se vůbec ptáš? Když víš, že lano ničí skálu ( tře, drhne o sk
  Re: Labák a Toprope08.04.2020
Ptám se proto, že jsem čirou náhodu objevil tuto sebechválu -
   Re: Labák a Toprope08.04.2020
Řekl bych, že v pořádku to rozhodně není. Ale odborník na Labák nejsem.
   Re: Labák a Toprope08.04.2020
Je to prasárna a lenost dobrat nahoře, bohužel se to dost rozmáhá. Chtělo by to panskýho hajnýho a s
   Re: Labák a Toprope08.04.2020
když už to musíš rybařit, tak si to aspoň nedávej až někam do výlezu ale třeba do předposledního jiš
   Re: Labák a Toprope08.04.2020
Já bych to v tomhle případě neřešil. Slaňáky jsou tam myslím dobře umístěný, tam by to drhnout neměl
    Re: Labák a Toprope08.04.2020
Ale přesně takhle TR omlouvají všichni. Stejně jako mágo. Buď je to ok, nebo ne. Ale pokud ne a omlo
     Re: Labák a Toprope09.04.2020
Jestli je peklo omlouvat si lezení na rybu s celkem malým klukem v Labáku, tak ti asi brzo dojdou si
      Re: Labák a Toprope09.04.2020
Neřeš ho. Tihle teoretici nevědí která bije. Každý někdy lezl T.R a v Labaku taky. Takže hrotěj h...
       Re: Labák a Toprope09.04.2020
Lžeš.
        Re: Labák a Toprope09.04.2020
Nelžu. Akorát se s tím nikdo nechlubil, protože není čím a fotky na druhým byla potupa.
        Re: Labák a Toprope10.04.2020
"lžeš"
počkej až dospěješ do mentálního věku alespoň deset let...pak se zkus bavit
      Re: Labák a Toprope09.04.2020
Neřeš ho. Tihle teoretici nevědí která bije. Každý někdy lezl T.R a v Labaku taky. Takže hrotěj h...
      Re: Labák a Toprope09.04.2020
Ne peklo, ale cesta tam. Teď malý kluk, příště nezkušený kluk, příště nezkušená holčina, pak celá ne
       Re: Labák a Toprope10.04.2020
Tenhle argumentační faul se myslím jmenuje šikmá plocha, je celkem běžnej a není moc napaditej.
     Re: Labák a Toprope09.04.2020
Co už nám starým lezcům, kterým ubývá sil a kteří vlastně nikdy moc dobře nelezli, zbývá, než závidě
      Do jaké výšky?09.04.2020
Tak proč to leze, když tam nedosáhne? Neměl by dolézt do nějakého místa, kde už nemůže dál, a pak to
       Re: Do jaké výšky?09.04.2020
Ty vole, když si vzpomenu na vyprávění pamětníků na téma lezení na písku - ty vláčky, když jeden to
        Re: Do jaké výšky?09.04.2020
Pochopíš, že vůbec nejde o jedno dítě na rybě (to je v pohodě), ale že se rybaření rozmáhá jak mor a
         Re: Do jaké výšky?09.04.2020
Ale já s tebou i souhlasím, že by se to nemělo, jen nesouhlasím s tím, že je to bůhví jaká novinka..
       Re: Do jaké výšky?09.04.2020
Správně, tihle malí smradi Nemaj na skalách co dělat.
    Re: Labák a Toprope08.04.2020
A mě zas docela vadí, že se rozmáhá porušování pravidel a tradic a každý prasič si to nějak šikovně
     Re: Labák a Toprope09.04.2020
Vašku masti si svoje VIIky a nezáviď:)
TR samozř takovy kde to jde a nemrvi se skala + event.
      Re: Labák a Toprope09.04.2020
Tu bábovku pak obvykle spouští = lanová pila. Mmch. normální je při dobírání shora slaňák prodloužit
      Re: Labák a Toprope09.04.2020
Nemám potřebu někomu závidět. Kde mám svůj výkonostní limit vím už celkem dlouho a stejně jako že sp
     Re: Labák a Toprope10.04.2020
Naprosto souhlasím, rodinka a s nima dalších 5lidi, kteří se svezou, lézt z nich umí jakžtakž jeden
     Re: Labák a Toprope10.04.2020
Naprosto souhlasím, rodinka a s nima dalších 5lidi, kteří se svezou, lézt z nich umí jakžtakž jeden
    Re: Labák a Toprope09.04.2020
chceš lézt dobře a naučit se to? tak lez na ostrým konci a padej...
    Re: Labák a Toprope09.04.2020
dyť si napsal to samé, akorát si to obkecal.. vždyť to píšu, když už rybařit ( neříkám, že to je zlo
     Re: Labák a Toprope10.04.2020
Smůla, nevím, kdo odpovídá. Kdyby ses podepsal aspoň nějakou šifrou, dovedl bych si dát dohromady, k
   Re: Labák a Toprope08.04.2020
Ještě dodatek, v Labáku se na temeno ideálně (podle OP) nemá vylézat, slaňáky se tam na masivech nas
    Re: Labák a Toprope09.04.2020
Přesně tak, na některých skalách je lezení tzv. na rybu šetrnější ke skále než pobíhání a dobírání
     Re: Labák a Toprope09.04.2020
Tobě to na těch fotkách přijde jako kolmáč? Vžyť je tam jasně vidět, jak se lano láme přes hranu a l
      Re: Labák a Toprope09.04.2020
Ano tohle "odkaz" není kolmáč, ale i tam se to dá dělat šetrně, místo spouštění vždy sla
       Re: Labák a Toprope09.04.2020
Snad nejde je o spuštění, ne? Dobírání skálu nepoškozuje? Když na ní lano leží, nebo se láme přes sk
        Re: Labák a Toprope09.04.2020
Dobírání pokud dolu k jističi jde lano vzduchem je stejný jako dobírat zvrchu, lano není zatížený. P
       Re: Labák a Toprope09.04.2020
normálně vysvětlit???

To jsem se snažil mnohokrát na Cikánském guláši v Ádru, když se
        Re: Labák a Toprope09.04.2020
To je asi jednodusi z pohledu ochrany to zakazat uplne a pokutovat vsechny lezce :)
        Re: Labák a Toprope09.04.2020
okenko pravdy: ochranari chrani mechy, ptaky, atd... ne skalu
         Re: Labák a Toprope10.04.2020
Předmětem ochrany je celkovej biotop a ekosystem,což je i ta skála.
    Re: Labák a Toprope09.04.2020
Šetrnější než spouštění je dolézt nahoru, odvázat se, provlíknou lano dvěma expreskama jako na slaně
     Re: Labák a Toprope09.04.2020
Tohle chceš dělat se začátečníkem?? A při rybaření je největší zlo právě začátečník který furt odsed
      Re: Labák a Toprope09.04.2020
Jen píšu, co je šetrnější než spouštění, nic jinýho.
      Re: Labák a Toprope09.04.2020
Nemohu to teď dohledat, ale nebyly tu asi dva tři roky zpět články o desetiletých dětech ve skalách,
       Re: Labák a Toprope09.04.2020
Moje děti takhle RP lezly normálně, protože věděly, že je to normální. Asi tak od 10 let. Nenormální
        Re: Labák a Toprope10.04.2020
NO jo , máš Ubermensch děti. :-)
         Re: Labák a Toprope10.04.2020
Nemám. Takových dětí je... Prostě je rodiče naučí, jak se chovat na skalách.
      Re: Labák a Toprope10.04.2020
Myslím, že se tu směšují dvě věci. A to, že lezu-li na věž, je jasný, že jistím z vrcholu, anšto sla
    Re: Labák a Toprope10.04.2020
Ty mas s jantarama svatou trpelivost :). Normalni lidi si prirody vazej a ignorantum je to jedno. Ta

 ve skalach07.04.2020
https://tinyurl.com/yx6o35vo

 ve skalách06.04.2020
https://1url.cz/MzoXn

 legalni lezeni venku06.04.2020
Tak od zitrka mame lezeni legalni, ne?
 Re: legalni lezeni venku06.04.2020
Přesně tak. Bylo by trestuhodné následující týden ideálního počasí nevyužít. Ať to leze.
  Re: legalni lezeni venku06.04.2020
Pokroucená mysl jede, kdo chce, pokroutí realitu za každé situace. Och prosťáčku hloupý, buď ti to o
   Re: legalni lezeni venku07.04.2020
Nebylo to zakázáno ani teď. Je to pobytu přírodě? Je. O víkendu mě dokonce říkal jeden z policistu c
    Re: legalni lezeni venku07.04.2020
Pokroucená mysl jede, kdo chce, pokroutí realitu za každé situace. Och prosťáčku hloupý, buď ti to o
     Re: legalni lezeni venku07.04.2020
kopirovat text uz umis... ted k veci. Pokud muzu jit hrat ve dvou tenis, ve dvou golf, muzu zcela v
      Re: legalni lezeni venku07.04.2020
A co rozestupy?
V golfu ok jeden počká druhý hraje.

Tenis ok, jeden na jedné
       Re: legalni lezeni venku07.04.2020
bezne na standu zaznamenavam tlacenku, obycejne nas tam visi tak deset, patnact. Kdyz vylezu na vez,
       Re: legalni lezeni venku07.04.2020
nemel, čtyřhry JSOU povoleny! ;-))
        Re: legalni lezeni venku08.04.2020
Nejdriv si to precti, a pak odpovez presne. To ze nekdo v televizi neco placne, neznamena, ze to je
         Re: legalni lezeni venku08.04.2020
A v cem si to odporuje s lezenim? Jakoze to pockani v golfu, ktere zminujes, se pri lezeni z nejakeh
    Re: legalni lezeni venku - diky07.04.2020
Byl povolen pobyt v prirode coz neni to same jako provozovani vykonostniho venkovniho sportu, to ze
     Re: legalni lezeni venku - diky07.04.2020
Do včerejška jsem provozoval rekreační sport. Od poslední tiskové konference vlády už jedu výkonnost
     Re: legalni lezeni venku - diky07.04.2020
Joo poplacej se po zádech ,že jsi zůstal doma. Než začneš blábolit nesmysly tak prosím nejdříve vyst
      Re: legalni lezeni venku - diky07.04.2020
A ty si tohle vsechno vystudovals? Vis taky houno... odborniku je ted vsude mraky ale kdyz vidim ty
       Re: legalni lezeni venku - diky07.04.2020
Jak říká klasik: "Historia magistra vitae", akorát my lidé jsme pořád nepoučitelní:-).
      Prymula a debilové okolo07.04.2020
Hele, a proč by měl tohle všechno studovat? Koukni na Prymulu. Zavedl karanténu a všude se o něm mlu
       Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
obecně prostý lid zmatený rychlou dobou vnímá jako uklidňující, když na něj nastoupí nějaký orgán a
        Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Děkuji za přínosnou informaci.
       Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Stát neřídí odborník, ale sociální sítě. Jakmile je na nich nevole, Andrej mění názor a bohužel s ní
        Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
ano, probíhá permanentní volební kampaň, a nás to sere, protože nejsme cílovka. jinak samozřejmě klo
         Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
To je těch telešopingovejch vesnickejch důchodců tolik?

To jsem nevěděl.
          Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
průměrný věk dožití je 76 muži, 82 ženy, tedy dohromady 79. protože počet obyvatelstva tak nějak nej
           Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
samozřejmě netvrdím, že je každý důchodce je telešopingový, to rozhodně ne. ale telešopingoví důchod
            Re: Prymula a debilové okolo10.04.2020
To je krásně řečené.
         Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
To si nemyslím, že to jsou jen důchodci z vesnice. Naopak si myslím, že hodně s FB pracujou. Cílí na
       Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Promin, ale jsi dalsi ovecka, ktera se chyta lakavych a stavnatych titulku medii. Prymula nerekl nic
        Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Co takhle psát k věci? Lezení venku ANO - NE
        Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Nemáš pravdu. Popisuješ to zpětně a tak, aby ti to sedělo. Takto to nebylo. Prymula říkal, že to dos
         Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Jiste zajimavy pohled na vec, ale nijak nevyvraci to, co jsem psal. Totiz, ohanis se pojmy a jeste m
          Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Já s tebou souhlasím a právě proto si myslím, že většina věcí je zbytečných. A jestli sleduješ média
        Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Co takhle psát k věci? Lezení venku ANO - NE
         Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
lezení venku ano. pokud možno neprofláklé oblasti, ke skalám pěšky nebo na kole, a zbytečně nenasíra
         Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Martine, nějaké lezení venku vůbec není podstatné. Podstatné je, jak se situace bude dál řešit a v j
          Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Zde je na místě opět des již jedna klasická hláška z Ropáků:-).
          Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Terazky se ukáže, jak nám tu ten ujo bačuje.
         Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Andrey říkal: "lezt a neblábolit"
          Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Kterej? Aix?
           Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Tak určitěěěěě.Ten by řekl něco o chujích a v klidu usušil něco okolo XI bflm.
           Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Kterej asi. Bylo to na tapetě někde v Brně někdy před volbama :D
         Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Tot otazka. :) vezmu-li si zo z pohledu opatreni, neni to jasne. Analogicky, sportovni lezeni neni m
          Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Ještě jsem zapoměl aspekt toho, že když se zrakvíš pod skalou, tak se aktuálně nyní dost stěžuje tvo
           Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Souhlasil bych, ale ty jsi vynechal jednu důležitou věc - souhlas s celospolečenským pohledem na věc
            Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Samozřejmě, že to takhle Babiš plánuje a už i dělá.

Samozřejmě že nechal zbytečně um
             Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
A mi je ta masa lidí u prdele. Ať klidně umřou. Bránit jim v tom nebudu. Tak ať oni nebrání mi v poh
            Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Také v podstatě souhlas. Jen.. :)
Dost se motám kolem škodovky, aktuálně tam jedeme projekt n
             Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
S tebou i Turkem souhlasím. Problém ale vidím jednak v té rovnováze a jedna v té druhé vlně. Třeba s
              Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
ono je tam parametrů mnoho. záchrana životů je obecně ušlechtilá věc a nikdo příčetnej proti ní asi
               Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Je to tak Lukasi. Bohuzel ale tak daleko volic Babise nevidi a o ty tady hlavne jde.
               Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Vám chlapi fakt už hrká v kebuli … holt ty karanténní opatření mají i své vedlejší efekty.
Že
                Jaká karanténa?08.04.2020
Tak za prvé je potřeba si uvědomit, že tu více méně žádná karanténní opatření nejsou. Doma chodíme d
                 Re: Jaká karanténa?09.04.2020
Mě Andrej zavřel zaměstnání od té doby na mě ukazuje prostředníček. Takže ty důsledky karantény doce
                Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
když v sousední vesnici hoří chalupa, tak si tam před tu hořící chalupu nejedu přeparkovat auto, to
                 Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
abych se nevopakoval, si stojím za svým komentářem dneska 7:46; mimochodem, taky jsi přestal odpovíd
                Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Už je tu zase. Virolog, epidemiolog a znalec všeho myslitelného pan JiB. Mimochodem, ty jsi tam byl
                 Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Mé poznatky jsou zásadně vícezdrojové.
Přičemž zde se jen bavím čtením těch vašich konspiračn
                  Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Ok. Máš pravdu.
                  Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Tak fakta kámo.

Andrej zaklekl na laboratoř, která vyhodnocovala vzorky za 1300 a Agr
                   Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Jen lary fáry starý báby. Nic co by z toho byla skutečná realita. Jen hodně pokroucené a vyfabulovan
                    Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
A to jsi četl v blesku nebo marketingovém slintu čau lidi?
                     Odpovídání JiBovi09.04.2020
Nechte ho, on za to nemůže. I tato konspirace klasicky nabízí vysvětlení, proč se zlo děje dobrým li
                      Odpovědi zbabělému anonymovi09.04.2020
No zatím tady osnujete konspirační a dehonestační slinty jen ty a tobě podobní zofalci… stejně jako
                       Re: Odpovědi zbabělému anonymovi09.04.2020
Ano, máš pravdu, souhlasím s tebou.
                       Re: Odpovědi zbabělému anonymovi09.04.2020
Nejvetsi konspirator osocuje ostatni z konspiraci... Klasika.
                        Re: Odpovědi zbabělému anonymovi09.04.2020
Zatím se tu jako banda konspirátorů projevila jen ta vaše partička. Viz celé vlákno výše…
Pro
                         Re: Odpovědi zbabělému anonymovi09.04.2020
Ano Jirko, prokoukl jsi to.
                         Re: Odpovědi zbabělému anonymovi09.04.2020
Chytrej kluk je ten JIB.
                  Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Takze to mas pouze z medii, ale neustale delas chytryho.
                   Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Ještěže ty jsi přímo v epicentru dění …
Pepo, někdy je ta míra vaší arogance střižená s obyče
                    Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Máš pravdu, spletli jsme se, zkusíme se polepšit.
                    Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Zatím největší aroganci kombinovanou s lidskou blbostí tu už pár let předvádíš ty.
                     Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
(:-(
                      Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Samozřejmě máš pravdu, vem si prášek. Bude zase dobře.
                       Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Děkuji!
                       haleluja09.04.2020
zjevně nejsem sám, kdo pochopil, že Babača neni partner pro diskuzi. Ale aspoň se v týhle diskuzi po
                        Re: haleluja10.04.2020
Nelži, anonymní smrade!
                         Re: haleluja10.04.2020
Máš pravdu Jirko, samozřejmě.
                         Re: haleluja10.04.2020
tak tak, není to partner, jeho články nemá cenu číst, odpovídat v diskuzi taky ne. Nikdy jsem to neu
             Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
ja teda taky nejdu.
             Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Po dlouhe dobe zavitam na lezce a koukam porad stejne. Vzdy je tu nejaky lidovy filosof se svym jedi
              Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Ty woe. Já +é piv ačumím jak piuk. co to řeschite.
               Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Nevědí o čem mluví, jedou si svoji realitu. V momentě 200.000 nakažených v jeden moment ti to lehne.
               Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Nevědí o čem mluví, jedou si svoji realitu. V momentě 200.000 nakažených v jeden moment ti to lehne.
                Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Ty jsi ale smísil několik věcí dohromady, které by společně nenastaly. Tedy nastaly, ale právě jen j
                 RE. Zhroucení systému09.04.2020
Nesmisil, podívej se na NY, jaký mají problémy při 100.000. 2x více exponenciálně neutáhneš přes lid
                 Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Smísil, psal jsi o vyčerpaných lékařích a sestrách, což je výsledek mnoha nemocných, tedy free příst
 Jen Pro Pražáky08.04.2020
apod. havěť: Buďte tak hodný a lezte si teď v Šárce n. na Strahově atd. (je tam taky hezky) a neoxid
  Re: Jen Pro Pražáky08.04.2020
To musí být ironie, protože pochybuju, že jsi tak blbej.
   Realita08.04.2020
Prostě fakt. Doplácíme na vás a teď ještě budete roznášet Liův virus. Bouldřete si na náplavce...
    Re: Realita09.04.2020
Jen pro zamyšlení - všiml sis někdy, kolik lidí v Praze je místních a kolik se jich do Prahy každý d
     Re: Realita09.04.2020
neztrácej s nim čas, otři si boty a jdi dál. Tohle je přesně ten povahovej typ, kterej ještě od bolš
      Re: Realita10.04.2020
Názvosloví:

Pražan - je člověk narozen v Praze.

Pražák - je vesměs náp
       Re: Realita10.04.2020
Mluvil jsem o tuposti a reagoval na předchozí příspěvek. Neříkám, že nemáš recht, jen mi uniká point
     Re: Realita11.04.2020
Možná by bylo fajn zmínit i ty důvody - někdo jezdí za práci, někdo za zábavou. Další rozměr, ze ten
      Re: Realita11.04.2020
Vidlák, který maká v Práglu, si zdůvodňuje svoji touhu po lepších prachách v kanclu?
       Re: Realita13.04.2020
Ne, vidlak pracující v kanclu má pro společnost mnohem větší hodnotu, než lezecka socka, která ojeba
      Re: Realita13.04.2020
hele, plkejte si jak chcete, ale hlavně neházejte do jednoho pytle. Většina pražáků i venkovanů jsou

 Český ráj se uzavírá03.04.2020
Nehodlám se kvůli tomu registrovat, ale tohle by mělo být na titulce...
(uzávěra Ráje)
https://ceskymrajem.cz/magazin-ce

 Víkend 02.04.2020
Tak kdo se chystá o víkendu k nám do Skaláku?
 Re: Víkend 02.04.2020
chceš rozjet flejm? mám za to, že bydlíš někde 15 kilometrů od skaláku, z lesa se skálama ti nepatří
  Re: Víkend 02.04.2020
:D uklidni se Pražáčku ;). Čistě průzkum se zajímavosti. A taky jestli si zalezu na něčem normálním
   Re: Víkend 02.04.2020
ještě se dopustím další spekulace: nejsi náhodou ze zlatokopské rodiny, nastěhované v šesta-sedmačty
    Re: Víkend 02.04.2020
co to meleš ty náplavo
     Re: Víkend 02.04.2020
co takhle podpis, ty neobyčejně odvážný podvečerní místní hrdino bez bázně a hany?
      Re: Víkend 02.04.2020
Ssry, ale útočit jsi tu začal ty. Já se fakt jen normálně ptám kolik tu bude lidi. Toť vše. Nikoho n
       Re: Víkend 02.04.2020
tak chtěls rozjet flejm nebo ne? kolik bude lidí, to záleží na počasí. takoví jako já, co ctí svatéh
        Re: Víkend 03.04.2020
Pořád skáčete tomu trollovi na špek...
        Re: Víkend 03.04.2020
tohle je nejaky divny, asi fakt troll. Lukas B zdal se vzdy byti hlasem rozumu, tlumicem vasni.. a t
         Re: Víkend 04.04.2020
Hlas rozumu :). Spíš chytrolín, co vždycky ke všemu má co říct, pacient, kterýmu postupem času víc
          Re: Víkend 04.04.2020
ano, ano, jen do nej. perte se a zerte se ;-)))
   Re: Víkend 02.04.2020
Co porad mate s tema "Prazackama"? Nejaky mindrak? Zajimave, ze o Lukasi B. naznacujes, ze
 Re: Víkend 02.04.2020
Budu v nedeli tak doufam ze se nepotkame
  Re: Víkend 02.04.2020
Celá parta z Ostravy se chystá do Skaláku, všichni z TENDON Bloku a z Tendon Hlubiny.
 Re: Víkend 03.04.2020
Vzhledem k tomu, že návštěvnost skalních oblastí v době "pandemie" je asi ta 4x vyšší než
  Re: Víkend 03.04.2020
Tak kazdy asi interpretuje deni dle sveho naturelu.. Ale nenapadlo te treba, ze ti lide ted jezdi vi
   Re: Víkend 03.04.2020
Myslíš jako hospody a nákupáče? Ono je vůbec otázkou, jestli není odepřeno i lezení, a lze to považo
    Re: Víkend 03.04.2020
Pominu-li otazku svedomi, tak je to samozrejme nedovolene. Ten vyklad toho opatreni je ja jasny: Zak
    Re: Víkend 05.04.2020
Pročpak tě napadla zrovna hospoda nebo nákupáč? A jak vlastně víš, že ty skály jsou tak plný, když o
 Re: Víkend 03.04.2020
Nepotkáme páč veřejné parkoviště v Libereckém kraji u turistických cílů budou zavřena :
  Re: Víkend 03.04.2020
Na webu kraje se nepise, ktera parkoviste zavrou, ale Sedmihorky a Hruba skala jsou asi jasny. Nicme
  Re: Víkend 03.04.2020
viz Jandákův web HI.
   Re: Víkend 03.04.2020
Ja zabavne sledovat, jakou pakarnu ze strachu z Prazaku jsou si vidlaci schopni sami vytvorit. :-)
    Re: Víkend 04.04.2020
Moc si fandíš...je to prostší a pražáci v tom roli nehrají
 Re: Víkend - hoši nikam!03.04.2020
  Re: Víkend - hoši nikam!03.04.2020
Nad těma zbytečnejma mezerama v odkzu snad onanuješ ne?
   Re: Víkend - hoši nikam!03.04.2020
jedna mezera, ti mrda?
    Re: Víkend - hoši nikam!04.04.2020
My jedeme nekam na bouldry
    Re: Víkend - hoši nikam!04.04.2020
My jedeme nekam na bouldry
     Re: Víkend - hoši nikam!04.04.2020
my si jedem normálně zalízt.

1   ...   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Víkend
Tak kdo se chystá o víkendu k nám do Skaláku?
17:56:26 02.04.2020
odpovědět 
 Re: Víkend
chceš rozjet flejm? mám za to, že bydlíš někde 15 kilometrů od skaláku, z lesa se skálama ti nepatří ani čtvereční stopa, ale nebrání ti to vyvozovat bystrou myšlenku, že máš jakési právo (psané kurzívou) kastovat, kdo smí do lesa. nechceš třeba znárodňovat chalupy?


Lukas B.19:36:02 02.04.2020
odpovědět 
  Re: Víkend
:D uklidni se Pražáčku ;). Čistě průzkum se zajímavosti. A taky jestli si zalezu na něčem normálním nebo se přesunu do prázdných Údolíček.
19:48:39 02.04.2020
odpovědět 
   Re: Víkend
ještě se dopustím další spekulace: nejsi náhodou ze zlatokopské rodiny, nastěhované v šesta-sedmačtyřidátém do sudeťácké odsunuté chalupy? takoví přivandovalci jsou tady místně čurácky nejagresivnější.
Lukas B.20:04:02 02.04.2020
odpovědět 
    Re: Víkend
co to meleš ty náplavo
20:06:30 02.04.2020
odpovědět 
     Re: Víkend
co takhle podpis, ty neobyčejně odvážný podvečerní místní hrdino bez bázně a hany?
Lukas B.20:08:36 02.04.2020
odpovědět 
      Re: Víkend
Ssry, ale útočit jsi tu začal ty. Já se fakt jen normálně ptám kolik tu bude lidi. Toť vše. Nikoho nesoudim i když jsem přijede z Itálie s lyzema na střeše. Tak se uklidni a nepodlehej Corona mediální hysterii. Joooo Lukáš B. To je hodně neanonymni :DDD
P. Novotný ;)20:19:49 02.04.2020
odpovědět 
       Re: Víkend
tak chtěls rozjet flejm nebo ne? kolik bude lidí, to záleží na počasí. takoví jako já, co ctí svatého jiří, kdy vylézají ze země hadi a štíři jako začátek sezony na měkkém (notabene při počasí s ranní teplotou okolo minus osmi v předchozích dnech, kdy nemá šutr šanci vyschnout), se na ,měkký písek nechystají. ale možná nějací přivandrovalci....

jo, a tu nadrženost na flejm nepřepískni, pžedevším reloudováním stránky. pic!
Lukas B.20:27:54 02.04.2020
odpovědět 
        Re: Víkend
Pořád skáčete tomu trollovi na špek...
08:48:26 03.04.2020
odpovědět 
        Re: Víkend
tohle je nejaky divny, asi fakt troll. Lukas B zdal se vzdy byti hlasem rozumu, tlumicem vasni.. a ted najednou takhle strili od pasu a porada bodakovou ztec v prvni reakci? Bud troll nebo horecka z izolace..;-)
(uznavam, je to ted trochu nuda, o lezeni vse jiz receno, takze proc se trochu nepobavit a neporejpnout.. ostatne, pro diskuse jsou virus a karantena pozenhanim, mago jako tema jiz temer vycerpalo svuj potencial.)
09:58:37 03.04.2020
odpovědět 
         Re: Víkend
Hlas rozumu :). Spíš chytrolín, co vždycky ke všemu má co říct, pacient, kterýmu postupem času víc a víc jebe, což je teď krásně vidět.
Dej si pauzu a uvidíš, že i bez tvých komentů to jde.
Jirka momentálně bez práce09:35:48 04.04.2020
odpovědět 
          Re: Víkend
ano, ano, jen do nej. perte se a zerte se ;-)))
17:32:37 04.04.2020
odpovědět 
   Re: Víkend
Co porad mate s tema "Prazackama"? Nejaky mindrak? Zajimave, ze o Lukasi B. naznacujes, ze je anonymni jako ty, ale tu Prahu u nej, to vis..
23:24:11 02.04.2020
odpovědět 
 Re: Víkend
Budu v nedeli tak doufam ze se nepotkame
hurvinek22:00:15 02.04.2020
odpovědět 
  Re: Víkend
Celá parta z Ostravy se chystá do Skaláku, všichni z TENDON Bloku a z Tendon Hlubiny.
Ostravak22:31:34 02.04.2020
odpovědět 
 Re: Víkend
Vzhledem k tomu, že návštěvnost skalních oblastí v době "pandemie" je asi ta 4x vyšší než normálně, a to včetně kvaků po lesích, půjdu si radši zaběhat a počkám až nadšení z "rebélie" opadne. Pak budou ve skalách zase lezci, a ne rozradostnění maniaci, co si dokazují že lezou za každého stavu. Lezení je punk, proto půjdu proti proudu a do skaláku pojedu později. Hore zdary už mám letos od jinud.
Petr J.07:46:47 03.04.2020
odpovědět 
  Re: Víkend
Tak kazdy asi interpretuje deni dle sveho naturelu.. Ale nenapadlo te treba, ze ti lide ted jezdi vice, protoze vsechny ostatni aktivity, ktere bezne delaji, jim jsou odepreny?
14:06:07 03.04.2020
odpovědět 
   Re: Víkend
Myslíš jako hospody a nákupáče? Ono je vůbec otázkou, jestli není odepřeno i lezení, a lze to považovat za procházku do přírody? Možná kdyby měla většina pohled - teď jdu běhat a ne lézt na skály, koukal bych na to opačně.
Petr J.14:10:41 03.04.2020
odpovědět 
    Re: Víkend
Pominu-li otazku svedomi, tak je to samozrejme nedovolene. Ten vyklad toho opatreni je ja jasny: Zakazuje se volny pohyb s presne uvedenymi vyjimkami. Lezci jsou ale mistri se vsim vyjebat a hlavne se neomezovat takze me to zase tak neprekvapuje...
16:25:57 03.04.2020
odpovědět 
    Re: Víkend
Pročpak tě napadla zrovna hospoda nebo nákupáč? A jak vlastně víš, že ty skály jsou tak plný, když o kousek dál tak nějak naznačuješ, že lezení by se asi nemělo (btw. procházka a pobyt v přírodě, možná trochu rozdíl).
16:56:42 05.04.2020
odpovědět 
 Re: Víkend
Nepotkáme páč veřejné parkoviště v Libereckém kraji u turistických cílů budou zavřena :
09:18:00 03.04.2020
odpovědět 
  Re: Víkend
Na webu kraje se nepise, ktera parkoviste zavrou, ale Sedmihorky a Hruba skala jsou asi jasny. Nicmene treba k Podhaji je zakaz uz davno a nikoho to netrapi. Leda by tam k zakazu policajti pripsali "Ted uz jako fakt!".
Ondrej12:39:39 03.04.2020
odpovědět 
  Re: Víkend
viz Jandákův web HI.
Krtek13:30:15 03.04.2020
odpovědět 
   Re: Víkend
Ja zabavne sledovat, jakou pakarnu ze strachu z Prazaku jsou si vidlaci schopni sami vytvorit. :-)

Kdyby ty Prazaky nemeli, tak jim je snad bude Puta muset vymyslet.
Geo16:13:46 03.04.2020
odpovědět 
    Re: Víkend
Moc si fandíš...je to prostší a pražáci v tom roli nehrají
12:14:37 04.04.2020
odpovědět 
 Re: Víkend - hoši nikam!
https://ceskymrajem.cz/ magazin-cesky-raj
18:08:49 03.04.2020
odpovědět 
  Re: Víkend - hoši nikam!
Nad těma zbytečnejma mezerama v odkzu snad onanuješ ne?
https://ceskymrajem.cz/magazin-cesky-raj
d.20:35:35 03.04.2020
odpovědět 
   Re: Víkend - hoši nikam!
jedna mezera, ti mrda?
21:41:22 03.04.2020
odpovědět 
    Re: Víkend - hoši nikam!
My jedeme nekam na bouldry
Hovnous09:02:01 04.04.2020
odpovědět 
    Re: Víkend - hoši nikam!
My jedeme nekam na bouldry
Hovnous09:02:02 04.04.2020
odpovědět 
     Re: Víkend - hoši nikam!
my si jedem normálně zalízt.
Joudová09:31:52 04.04.2020
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1260 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi