Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
Hruboskalsko - boty solomon 12.04.2020 Zdravím, hlásím ve Skaláku nález modrých běžeckých bot salomon. Našli jsme je v sobotu 11.4. večer ve svahu za Triem. Samozřejmě vrátím majiteli. Honza - tel: 601 376 369.
Právní závaznost 10.04.2020 Dobrý den,
mohu se prosím zeptat jak je to se závazností jakýchkoliv ustanovení vydaných ČHS z hlediska práva? Je jasné, že každý občan se musí řídit právními předpisy typu: Zákon o ochraně přírody 114/1992 atd. Zajímalo by mě ale, zdali mají práv
  Re: Právní závaznost 10.04.2020 To je závazné pro členy ČHS, takže vadné jednání můžeš dát k disciplinární komisi a ta maximálně můž
    Re: Právní závaznost 11.04.2020 Je možné, že ze zákona platí, ale možná jen pro některé oblasti zejm. ty státem chráněné, že na skal
      Re: Právní závaznost 12.04.2020 Ona ještě dnes existuje výjimka čistě pro členy Svazu (+ sesterských Svazů)?
Kde?
        Re: Právní závaznost 12.04.2020 Tak treba Pet kostelu nedaleko Horni Lidce
          Re: Právní závaznost 12.04.2020 Díky ... je to tady ...
  Re: Právní závaznost 11.04.2020 V některých oblastech se předpisy ochrany přírody (bez debaty závazné) odvolávají na pravidla ČHS, k
    Re: Právní závaznost 12.04.2020 Lehce dohledatelné je povolení pro lezení, kdy je to v chráněných územích většinou "Opratření o
      Re: Právní závaznost 12.04.2020 Jak již bylo řečeno, závazná nejsou pravidla Svazu ... resp. jsou závazná pouze pro jeho členy a pří
        Re: Právní závaznost 12.04.2020 KT má samozřejmě pravdu v tom, že pokud orgány OP přejmou nějaká pravidla Svazu, tato se tímto stáva
lezečky 5.10 - Unparallel 09.04.2020 Ahoj, mám super tip pro toho, kdo rád lozil ve starých lezkách Five Ten dělaných ještě v USA a ty nové, čínské adidasky mu nesedí. Lezečky Unparallel, jsou to bývalí zaměstnanci původního Five Tenu a dělají dál v USA staré dobré 5.10, jak je znám. Vzal js
  Re: lezečky 5.10 - Unparallel 12.04.2020 Dík y za tip, a když to srovnáš, je rozdíl jen v změně kopyta-tvaru, nebo ty adidy maj i jiný matari
    Re: lezečky 5.10 - Unparallel 12.04.2020 Lozil jsem v původních 5.10 Hiangle (US verze), v těch nových adidaskách mi vůbec nesedí pata a ani
      Re: lezečky 5.10 - Unparallel 02.08.2021 Tak abych adidasu jen nekřivdil, dal jsem jim ještě jednu šanci a zkusil ty jejich nové, bílé 5.10 H
      Re: lezečky 5.10 - Unparallel 02.08.2021 Teda jestli ti přišla pata na starých 5.desítkách perfektní, to budeš dlooouho hledat náhradu :-)
        Re: lezečky 5.10 - Unparallel 02.08.2021 V pohodě, já už ji našel ;-). To že tobě nesedla pata u 5.10 ještě neznamená, že je špatná. Nevím je
          Re: lezečky 5.10 - Unparallel 03.08.2021 Ta pátá na starejch 5.10 mi taky přišla na hovno.
          Re: lezečky 5.10 - Unparallel 03.08.2021 Pata na starejch 5.10 (těch původních, klasickejch) růžovkách byla fakt šílená. A to srovnávám s lez
            Re: lezečky 5.10 - Unparallel 03.08.2021 Jo a taky Tenaya dělá model Masai, což je taková růžovka s lehce upravenou barvou logem.
Je
            Re: lezečky 5.10 - Unparallel 03.08.2021 Kluci moc díky za věcné příspěvky. Já se sice bavím pořád pouze o starých a nových Hianglech a žádný
Labák a Toprope 08.04.2020 Mohu se zeptat, jak je to v Labáku s lezením na Toprope, když se při tom lano válí a tahá po skále?
  Re: Labák a Toprope 08.04.2020 Tak to určitě nepřichází v úvahu. Proč se vůbec ptáš? Když víš, že lano ničí skálu ( tře, drhne o sk
    Re: Labák a Toprope 08.04.2020 Ptám se proto, že jsem čirou náhodu objevil tuto sebechválu -
      Re: Labák a Toprope 08.04.2020 Řekl bych, že v pořádku to rozhodně není. Ale odborník na Labák nejsem.
      Re: Labák a Toprope 08.04.2020 Je to prasárna a lenost dobrat nahoře, bohužel se to dost rozmáhá. Chtělo by to panskýho hajnýho a s
      Re: Labák a Toprope 08.04.2020 když už to musíš rybařit, tak si to aspoň nedávej až někam do výlezu ale třeba do předposledního jiš
      Re: Labák a Toprope 08.04.2020 Já bych to v tomhle případě neřešil. Slaňáky jsou tam myslím dobře umístěný, tam by to drhnout neměl
        Re: Labák a Toprope 08.04.2020 Ale přesně takhle TR omlouvají všichni. Stejně jako mágo. Buď je to ok, nebo ne. Ale pokud ne a omlo
          Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Jestli je peklo omlouvat si lezení na rybu s celkem malým klukem v Labáku, tak ti asi brzo dojdou si
            Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Neřeš ho. Tihle teoretici nevědí která bije. Každý někdy lezl T.R a v Labaku taky. Takže hrotěj h...
              Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Lžeš.
                Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Nelžu. Akorát se s tím nikdo nechlubil, protože není čím a fotky na druhým byla potupa.
                Re: Labák a Toprope 10.04.2020 "lžeš"
počkej až dospěješ do mentálního věku alespoň deset let...pak se zkus bavit
            Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Neřeš ho. Tihle teoretici nevědí která bije. Každý někdy lezl T.R a v Labaku taky. Takže hrotěj h...
            Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Ne peklo, ale cesta tam. Teď malý kluk, příště nezkušený kluk, příště nezkušená holčina, pak celá ne
              Re: Labák a Toprope 10.04.2020 Tenhle argumentační faul se myslím jmenuje šikmá plocha, je celkem běžnej a není moc napaditej.
          Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Co už nám starým lezcům, kterým ubývá sil a kteří vlastně nikdy moc dobře nelezli, zbývá, než závidě
            Do jaké výšky? 09.04.2020 Tak proč to leze, když tam nedosáhne? Neměl by dolézt do nějakého místa, kde už nemůže dál, a pak to
              Re: Do jaké výšky? 09.04.2020 Ty vole, když si vzpomenu na vyprávění pamětníků na téma lezení na písku - ty vláčky, když jeden to
                Re: Do jaké výšky? 09.04.2020 Pochopíš, že vůbec nejde o jedno dítě na rybě (to je v pohodě), ale že se rybaření rozmáhá jak mor a
                  Re: Do jaké výšky? 09.04.2020 Ale já s tebou i souhlasím, že by se to nemělo, jen nesouhlasím s tím, že je to bůhví jaká novinka..
              Re: Do jaké výšky? 09.04.2020 Správně, tihle malí smradi Nemaj na skalách co dělat.
        Re: Labák a Toprope 08.04.2020 A mě zas docela vadí, že se rozmáhá porušování pravidel a tradic a každý prasič si to nějak šikovně
          Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Vašku masti si svoje VIIky a nezáviď:)
TR samozř takovy kde to jde a nemrvi se skala + event.
            Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Tu bábovku pak obvykle spouští = lanová pila. Mmch. normální je při dobírání shora slaňák prodloužit
            Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Nemám potřebu někomu závidět. Kde mám svůj výkonostní limit vím už celkem dlouho a stejně jako že sp
          Re: Labák a Toprope 10.04.2020 Naprosto souhlasím, rodinka a s nima dalších 5lidi, kteří se svezou, lézt z nich umí jakžtakž jeden
          Re: Labák a Toprope 10.04.2020 Naprosto souhlasím, rodinka a s nima dalších 5lidi, kteří se svezou, lézt z nich umí jakžtakž jeden
        Re: Labák a Toprope 09.04.2020 chceš lézt dobře a naučit se to? tak lez na ostrým konci a padej...
        Re: Labák a Toprope 09.04.2020 dyť si napsal to samé, akorát si to obkecal.. vždyť to píšu, když už rybařit ( neříkám, že to je zlo
          Re: Labák a Toprope 10.04.2020 Smůla, nevím, kdo odpovídá. Kdyby ses podepsal aspoň nějakou šifrou, dovedl bych si dát dohromady, k
      Re: Labák a Toprope 08.04.2020 Ještě dodatek, v Labáku se na temeno ideálně (podle OP) nemá vylézat, slaňáky se tam na masivech nas
        Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Přesně tak, na některých skalách je lezení tzv. na rybu šetrnější ke skále než pobíhání a dobírání
          Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Tobě to na těch fotkách přijde jako kolmáč? Vžyť je tam jasně vidět, jak se lano láme přes hranu a l
            Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Ano tohle "odkaz" není kolmáč, ale i tam se to dá dělat šetrně, místo spouštění vždy sla
              Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Snad nejde je o spuštění, ne? Dobírání skálu nepoškozuje? Když na ní lano leží, nebo se láme přes sk
                Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Dobírání pokud dolu k jističi jde lano vzduchem je stejný jako dobírat zvrchu, lano není zatížený. P
              Re: Labák a Toprope 09.04.2020 normálně vysvětlit???
To jsem se snažil mnohokrát na Cikánském guláši v Ádru, když se
                Re: Labák a Toprope 09.04.2020 To je asi jednodusi z pohledu ochrany to zakazat uplne a pokutovat vsechny lezce :)
                Re: Labák a Toprope 09.04.2020 okenko pravdy: ochranari chrani mechy, ptaky, atd... ne skalu
                  Re: Labák a Toprope 10.04.2020 Předmětem ochrany je celkovej biotop a ekosystem,což je i ta skála.
        Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Šetrnější než spouštění je dolézt nahoru, odvázat se, provlíknou lano dvěma expreskama jako na slaně
          Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Tohle chceš dělat se začátečníkem?? A při rybaření je největší zlo právě začátečník který furt odsed
            Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Jen píšu, co je šetrnější než spouštění, nic jinýho.
            Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Nemohu to teď dohledat, ale nebyly tu asi dva tři roky zpět články o desetiletých dětech ve skalách,
              Re: Labák a Toprope 09.04.2020 Moje děti takhle RP lezly normálně, protože věděly, že je to normální. Asi tak od 10 let. Nenormální
                Re: Labák a Toprope 10.04.2020 NO jo , máš Ubermensch děti. :-)
                  Re: Labák a Toprope 10.04.2020 Nemám. Takových dětí je... Prostě je rodiče naučí, jak se chovat na skalách.
            Re: Labák a Toprope 10.04.2020 Myslím, že se tu směšují dvě věci. A to, že lezu-li na věž, je jasný, že jistím z vrcholu, anšto sla
        Re: Labák a Toprope 10.04.2020 Ty mas s jantarama svatou trpelivost :). Normalni lidi si prirody vazej a ignorantum je to jedno. Ta
  Re: legalni lezeni venku 06.04.2020 Přesně tak. Bylo by trestuhodné následující týden ideálního počasí nevyužít. Ať to leze.
    Re: legalni lezeni venku 06.04.2020 Pokroucená mysl jede, kdo chce, pokroutí realitu za každé situace. Och prosťáčku hloupý, buď ti to o
      Re: legalni lezeni venku 07.04.2020 Nebylo to zakázáno ani teď. Je to pobytu přírodě? Je. O víkendu mě dokonce říkal jeden z policistu c
        Re: legalni lezeni venku 07.04.2020 Pokroucená mysl jede, kdo chce, pokroutí realitu za každé situace. Och prosťáčku hloupý, buď ti to o
          Re: legalni lezeni venku 07.04.2020 kopirovat text uz umis... ted k veci. Pokud muzu jit hrat ve dvou tenis, ve dvou golf, muzu zcela v
            Re: legalni lezeni venku 07.04.2020 A co rozestupy?
V golfu ok jeden počká druhý hraje.
Tenis ok, jeden na jedné
              Re: legalni lezeni venku 07.04.2020 bezne na standu zaznamenavam tlacenku, obycejne nas tam visi tak deset, patnact. Kdyz vylezu na vez,
              Re: legalni lezeni venku 07.04.2020 nemel, čtyřhry JSOU povoleny! ;-))
                Re: legalni lezeni venku 08.04.2020 Nejdriv si to precti, a pak odpovez presne. To ze nekdo v televizi neco placne, neznamena, ze to je
                  Re: legalni lezeni venku 08.04.2020 A v cem si to odporuje s lezenim? Jakoze to pockani v golfu, ktere zminujes, se pri lezeni z nejakeh
        Re: legalni lezeni venku - diky 07.04.2020 Byl povolen pobyt v prirode coz neni to same jako provozovani vykonostniho venkovniho sportu, to ze
          Re: legalni lezeni venku - diky 07.04.2020 Do včerejška jsem provozoval rekreační sport. Od poslední tiskové konference vlády už jedu výkonnost
          Re: legalni lezeni venku - diky 07.04.2020 Joo poplacej se po zádech ,že jsi zůstal doma. Než začneš blábolit nesmysly tak prosím nejdříve vyst
            Re: legalni lezeni venku - diky 07.04.2020 A ty si tohle vsechno vystudovals? Vis taky houno... odborniku je ted vsude mraky ale kdyz vidim ty
              Re: legalni lezeni venku - diky 07.04.2020 Jak říká klasik: "Historia magistra vitae", akorát my lidé jsme pořád nepoučitelní:-).
            Prymula a debilové okolo 07.04.2020 Hele, a proč by měl tohle všechno studovat? Koukni na Prymulu. Zavedl karanténu a všude se o něm mlu
              Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 obecně prostý lid zmatený rychlou dobou vnímá jako uklidňující, když na něj nastoupí nějaký orgán a
                Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Děkuji za přínosnou informaci.
              Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Stát neřídí odborník, ale sociální sítě. Jakmile je na nich nevole, Andrej mění názor a bohužel s ní
                Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 ano, probíhá permanentní volební kampaň, a nás to sere, protože nejsme cílovka. jinak samozřejmě klo
                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 To je těch telešopingovejch vesnickejch důchodců tolik?
To jsem nevěděl.
                    Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 průměrný věk dožití je 76 muži, 82 ženy, tedy dohromady 79. protože počet obyvatelstva tak nějak nej
                      Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 samozřejmě netvrdím, že je každý důchodce je telešopingový, to rozhodně ne. ale telešopingoví důchod
                        Re: Prymula a debilové okolo 10.04.2020 To je krásně řečené.
                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 To si nemyslím, že to jsou jen důchodci z vesnice. Naopak si myslím, že hodně s FB pracujou. Cílí na
              Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Promin, ale jsi dalsi ovecka, ktera se chyta lakavych a stavnatych titulku medii. Prymula nerekl nic
                Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Co takhle psát k věci? Lezení venku ANO - NE
                Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Nemáš pravdu. Popisuješ to zpětně a tak, aby ti to sedělo. Takto to nebylo. Prymula říkal, že to dos
                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Jiste zajimavy pohled na vec, ale nijak nevyvraci to, co jsem psal. Totiz, ohanis se pojmy a jeste m
                    Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Já s tebou souhlasím a právě proto si myslím, že většina věcí je zbytečných. A jestli sleduješ média
                Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Co takhle psát k věci? Lezení venku ANO - NE
                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 lezení venku ano. pokud možno neprofláklé oblasti, ke skalám pěšky nebo na kole, a zbytečně nenasíra
                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Martine, nějaké lezení venku vůbec není podstatné. Podstatné je, jak se situace bude dál řešit a v j
                    Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Zde je na místě opět des již jedna klasická hláška z Ropáků:-).
                    Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Terazky se ukáže, jak nám tu ten ujo bačuje.
                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Andrey říkal: "lezt a neblábolit"
                    Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Kterej? Aix?
                      Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Tak určitěěěěě.Ten by řekl něco o chujích a v klidu usušil něco okolo XI bflm.
                      Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Kterej asi. Bylo to na tapetě někde v Brně někdy před volbama :D
                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Tot otazka. :) vezmu-li si zo z pohledu opatreni, neni to jasne. Analogicky, sportovni lezeni neni m
                    Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Ještě jsem zapoměl aspekt toho, že když se zrakvíš pod skalou, tak se aktuálně nyní dost stěžuje tvo
                      Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Souhlasil bych, ale ty jsi vynechal jednu důležitou věc - souhlas s celospolečenským pohledem na věc
                        Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Samozřejmě, že to takhle Babiš plánuje a už i dělá.
Samozřejmě že nechal zbytečně um
                          Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 A mi je ta masa lidí u prdele. Ať klidně umřou. Bránit jim v tom nebudu. Tak ať oni nebrání mi v poh
                        Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Také v podstatě souhlas. Jen.. :)
Dost se motám kolem škodovky, aktuálně tam jedeme projekt n
                          Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 S tebou i Turkem souhlasím. Problém ale vidím jednak v té rovnováze a jedna v té druhé vlně. Třeba s
                            Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 ono je tam parametrů mnoho. záchrana životů je obecně ušlechtilá věc a nikdo příčetnej proti ní asi
                              Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Je to tak Lukasi. Bohuzel ale tak daleko volic Babise nevidi a o ty tady hlavne jde.
                              Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Vám chlapi fakt už hrká v kebuli … holt ty karanténní opatření mají i své vedlejší efekty.
Že
                                Jaká karanténa? 08.04.2020 Tak za prvé je potřeba si uvědomit, že tu více méně žádná karanténní opatření nejsou. Doma chodíme d
                                  Re: Jaká karanténa? 09.04.2020 Mě Andrej zavřel zaměstnání od té doby na mě ukazuje prostředníček. Takže ty důsledky karantény doce
                                Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 když v sousední vesnici hoří chalupa, tak si tam před tu hořící chalupu nejedu přeparkovat auto, to
                                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 abych se nevopakoval, si stojím za svým komentářem dneska 7:46; mimochodem, taky jsi přestal odpovíd
                                Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Už je tu zase. Virolog, epidemiolog a znalec všeho myslitelného pan JiB. Mimochodem, ty jsi tam byl
                                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Mé poznatky jsou zásadně vícezdrojové.
Přičemž zde se jen bavím čtením těch vašich konspiračn
                                    Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Ok. Máš pravdu.
                                    Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Tak fakta kámo.
Andrej zaklekl na laboratoř, která vyhodnocovala vzorky za 1300 a Agr
                                      Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Jen lary fáry starý báby. Nic co by z toho byla skutečná realita. Jen hodně pokroucené a vyfabulovan
                                        Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 A to jsi četl v blesku nebo marketingovém slintu čau lidi?
                                          Odpovídání JiBovi 09.04.2020 Nechte ho, on za to nemůže. I tato konspirace klasicky nabízí vysvětlení, proč se zlo děje dobrým li
                                            Odpovědi zbabělému anonymovi 09.04.2020 No zatím tady osnujete konspirační a dehonestační slinty jen ty a tobě podobní zofalci… stejně jako
                                              Re: Odpovědi zbabělému anonymovi 09.04.2020 Ano, máš pravdu, souhlasím s tebou.
                                              Re: Odpovědi zbabělému anonymovi 09.04.2020 Nejvetsi konspirator osocuje ostatni z konspiraci... Klasika.
                                                Re: Odpovědi zbabělému anonymovi 09.04.2020 Zatím se tu jako banda konspirátorů projevila jen ta vaše partička. Viz celé vlákno výše…
Pro
                                                  Re: Odpovědi zbabělému anonymovi 09.04.2020 Ano Jirko, prokoukl jsi to.
                                                  Re: Odpovědi zbabělému anonymovi 09.04.2020 Chytrej kluk je ten JIB.
                                    Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Takze to mas pouze z medii, ale neustale delas chytryho.
                                      Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Ještěže ty jsi přímo v epicentru dění …
Pepo, někdy je ta míra vaší arogance střižená s obyče
                                        Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Máš pravdu, spletli jsme se, zkusíme se polepšit.
                                        Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Zatím největší aroganci kombinovanou s lidskou blbostí tu už pár let předvádíš ty.
                                          Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 (:-(
                                            Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Samozřejmě máš pravdu, vem si prášek. Bude zase dobře.
                                              Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Děkuji!
                                              haleluja 09.04.2020 zjevně nejsem sám, kdo pochopil, že Babača neni partner pro diskuzi. Ale aspoň se v týhle diskuzi po
                                                Re: haleluja 10.04.2020 Nelži, anonymní smrade!
                                                  Re: haleluja 10.04.2020 Máš pravdu Jirko, samozřejmě.
                                                  Re: haleluja 10.04.2020 tak tak, není to partner, jeho články nemá cenu číst, odpovídat v diskuzi taky ne. Nikdy jsem to neu
                          Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 ja teda taky nejdu.
                          Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Po dlouhe dobe zavitam na lezce a koukam porad stejne. Vzdy je tu nejaky lidovy filosof se svym jedi
                            Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Ty woe. Já +é piv ačumím jak piuk. co to řeschite.
                              Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Nevědí o čem mluví, jedou si svoji realitu. V momentě 200.000 nakažených v jeden moment ti to lehne.
                              Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Nevědí o čem mluví, jedou si svoji realitu. V momentě 200.000 nakažených v jeden moment ti to lehne.
                                Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Ty jsi ale smísil několik věcí dohromady, které by společně nenastaly. Tedy nastaly, ale právě jen j
                                  RE. Zhroucení systému 09.04.2020 Nesmisil, podívej se na NY, jaký mají problémy při 100.000. 2x více exponenciálně neutáhneš přes lid
                                  Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Smísil, psal jsi o vyčerpaných lékařích a sestrách, což je výsledek mnoha nemocných, tedy free příst
  Jen Pro Pražáky 08.04.2020 apod. havěť: Buďte tak hodný a lezte si teď v Šárce n. na Strahově atd. (je tam taky hezky) a neoxid
    Re: Jen Pro Pražáky 08.04.2020 To musí být ironie, protože pochybuju, že jsi tak blbej.
      Realita 08.04.2020 Prostě fakt. Doplácíme na vás a teď ještě budete roznášet Liův virus. Bouldřete si na náplavce...
        Re: Realita 09.04.2020 Jen pro zamyšlení - všiml sis někdy, kolik lidí v Praze je místních a kolik se jich do Prahy každý d
          Re: Realita 09.04.2020 neztrácej s nim čas, otři si boty a jdi dál. Tohle je přesně ten povahovej typ, kterej ještě od bolš
            Re: Realita 10.04.2020 Názvosloví:
Pražan - je člověk narozen v Praze.
Pražák - je vesměs náp
              Re: Realita 10.04.2020 Mluvil jsem o tuposti a reagoval na předchozí příspěvek. Neříkám, že nemáš recht, jen mi uniká point
          Re: Realita 11.04.2020 Možná by bylo fajn zmínit i ty důvody - někdo jezdí za práci, někdo za zábavou. Další rozměr, ze ten
            Re: Realita 11.04.2020 Vidlák, který maká v Práglu, si zdůvodňuje svoji touhu po lepších prachách v kanclu?
              Re: Realita 13.04.2020 Ne, vidlak pracující v kanclu má pro společnost mnohem větší hodnotu, než lezecka socka, která ojeba
            Re: Realita 13.04.2020 hele, plkejte si jak chcete, ale hlavně neházejte do jednoho pytle. Většina pražáků i venkovanů jsou
Víkend 02.04.2020 Tak kdo se chystá o víkendu k nám do Skaláku?
  Re: Víkend 02.04.2020 chceš rozjet flejm? mám za to, že bydlíš někde 15 kilometrů od skaláku, z lesa se skálama ti nepatří
    Re: Víkend 02.04.2020 :D uklidni se Pražáčku ;). Čistě průzkum se zajímavosti. A taky jestli si zalezu na něčem normálním
      Re: Víkend 02.04.2020 ještě se dopustím další spekulace: nejsi náhodou ze zlatokopské rodiny, nastěhované v šesta-sedmačty
        Re: Víkend 02.04.2020 co to meleš ty náplavo
          Re: Víkend 02.04.2020 co takhle podpis, ty neobyčejně odvážný podvečerní místní hrdino bez bázně a hany?
            Re: Víkend 02.04.2020 Ssry, ale útočit jsi tu začal ty. Já se fakt jen normálně ptám kolik tu bude lidi. Toť vše. Nikoho n
              Re: Víkend 02.04.2020 tak chtěls rozjet flejm nebo ne? kolik bude lidí, to záleží na počasí. takoví jako já, co ctí svatéh
                Re: Víkend 03.04.2020 Pořád skáčete tomu trollovi na špek...
                Re: Víkend 03.04.2020 tohle je nejaky divny, asi fakt troll. Lukas B zdal se vzdy byti hlasem rozumu, tlumicem vasni.. a t
                  Re: Víkend 04.04.2020 Hlas rozumu :). Spíš chytrolín, co vždycky ke všemu má co říct, pacient, kterýmu postupem času víc
                    Re: Víkend 04.04.2020 ano, ano, jen do nej. perte se a zerte se ;-)))
      Re: Víkend 02.04.2020 Co porad mate s tema "Prazackama"? Nejaky mindrak? Zajimave, ze o Lukasi B. naznacujes, ze
  Re: Víkend 02.04.2020 Budu v nedeli tak doufam ze se nepotkame
    Re: Víkend 02.04.2020 Celá parta z Ostravy se chystá do Skaláku, všichni z TENDON Bloku a z Tendon Hlubiny.
  Re: Víkend 03.04.2020 Vzhledem k tomu, že návštěvnost skalních oblastí v době "pandemie" je asi ta 4x vyšší než
    Re: Víkend 03.04.2020 Tak kazdy asi interpretuje deni dle sveho naturelu.. Ale nenapadlo te treba, ze ti lide ted jezdi vi
      Re: Víkend 03.04.2020 Myslíš jako hospody a nákupáče? Ono je vůbec otázkou, jestli není odepřeno i lezení, a lze to považo
        Re: Víkend 03.04.2020 Pominu-li otazku svedomi, tak je to samozrejme nedovolene. Ten vyklad toho opatreni je ja jasny: Zak
        Re: Víkend 05.04.2020 Pročpak tě napadla zrovna hospoda nebo nákupáč? A jak vlastně víš, že ty skály jsou tak plný, když o
  Re: Víkend 03.04.2020 Nepotkáme páč veřejné parkoviště v Libereckém kraji u turistických cílů budou zavřena :
    Re: Víkend 03.04.2020 Na webu kraje se nepise, ktera parkoviste zavrou, ale Sedmihorky a Hruba skala jsou asi jasny. Nicme
    Re: Víkend 03.04.2020 viz Jandákův web HI.
      Re: Víkend 03.04.2020 Ja zabavne sledovat, jakou pakarnu ze strachu z Prazaku jsou si vidlaci schopni sami vytvorit. :-)
        Re: Víkend 04.04.2020 Moc si fandíš...je to prostší a pražáci v tom roli nehrají
        Re: Víkend - hoši nikam! 04.04.2020 My jedeme nekam na bouldry
        Re: Víkend - hoši nikam! 04.04.2020 My jedeme nekam na bouldry
          Re: Víkend - hoši nikam! 04.04.2020 my si jedem normálně zalízt.
1
...
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
...
2263
Víkend Tak kdo se chystá o víkendu k nám do Skaláku? 17:56:26 02.04.2020odpovědět
  Re: Víkend chceš rozjet flejm? mám za to, že bydlíš někde 15 kilometrů od skaláku, z lesa se skálama ti nepatří ani čtvereční stopa, ale nebrání ti to vyvozovat bystrou myšlenku, že máš jakési právo (psané kurzívou) kastovat, kdo smí do lesa. nechceš třeba znárodňovat chalupy?
Lukas B. 19:36:02 02.04.2020odpovědět
    Re: Víkend :D uklidni se Pražáčku ;). Čistě průzkum se zajímavosti. A taky jestli si zalezu na něčem normálním nebo se přesunu do prázdných Údolíček. 19:48:39 02.04.2020odpovědět
      Re: Víkend ještě se dopustím další spekulace: nejsi náhodou ze zlatokopské rodiny, nastěhované v šesta-sedmačtyřidátém do sudeťácké odsunuté chalupy? takoví přivandovalci jsou tady místně čurácky nejagresivnější. Lukas B. 20:04:02 02.04.2020odpovědět
        Re: Víkend co to meleš ty náplavo 20:06:30 02.04.2020odpovědět
          Re: Víkend co takhle podpis, ty neobyčejně odvážný podvečerní místní hrdino bez bázně a hany? Lukas B. 20:08:36 02.04.2020odpovědět
            Re: Víkend Ssry, ale útočit jsi tu začal ty. Já se fakt jen normálně ptám kolik tu bude lidi. Toť vše. Nikoho nesoudim i když jsem přijede z Itálie s lyzema na střeše. Tak se uklidni a nepodlehej Corona mediální hysterii. Joooo Lukáš B. To je hodně neanonymni :DDD P. Novotný ;) 20:19:49 02.04.2020odpovědět
              Re: Víkend tak chtěls rozjet flejm nebo ne? kolik bude lidí, to záleží na počasí. takoví jako já, co ctí svatého jiří, kdy vylézají ze země hadi a štíři jako začátek sezony na měkkém (notabene při počasí s ranní teplotou okolo minus osmi v předchozích dnech, kdy nemá šutr šanci vyschnout), se na ,měkký písek nechystají. ale možná nějací přivandrovalci....
jo, a tu nadrženost na flejm nepřepískni, pžedevším reloudováním stránky. pic! Lukas B. 20:27:54 02.04.2020odpovědět
                Re: Víkend Pořád skáčete tomu trollovi na špek... 08:48:26 03.04.2020odpovědět
                Re: Víkend tohle je nejaky divny, asi fakt troll. Lukas B zdal se vzdy byti hlasem rozumu, tlumicem vasni.. a ted najednou takhle strili od pasu a porada bodakovou ztec v prvni reakci? Bud troll nebo horecka z izolace..;-)
(uznavam, je to ted trochu nuda, o lezeni vse jiz receno, takze proc se trochu nepobavit a neporejpnout.. ostatne, pro diskuse jsou virus a karantena pozenhanim, mago jako tema jiz temer vycerpalo svuj potencial.) 09:58:37 03.04.2020odpovědět
                  Re: Víkend Hlas rozumu :). Spíš chytrolín, co vždycky ke všemu má co říct, pacient, kterýmu postupem času víc a víc jebe, což je teď krásně vidět.
Dej si pauzu a uvidíš, že i bez tvých komentů to jde.
Jirka momentálně bez práce 09:35:48 04.04.2020odpovědět
                    Re: Víkend ano, ano, jen do nej. perte se a zerte se ;-))) 17:32:37 04.04.2020odpovědět
      Re: Víkend Co porad mate s tema "Prazackama"? Nejaky mindrak? Zajimave, ze o Lukasi B. naznacujes, ze je anonymni jako ty, ale tu Prahu u nej, to vis.. 23:24:11 02.04.2020odpovědět
  Re: Víkend Budu v nedeli tak doufam ze se nepotkame hurvinek 22:00:15 02.04.2020odpovědět
    Re: Víkend Celá parta z Ostravy se chystá do Skaláku, všichni z TENDON Bloku a z Tendon Hlubiny. Ostravak 22:31:34 02.04.2020odpovědět
  Re: Víkend Vzhledem k tomu, že návštěvnost skalních oblastí v době "pandemie" je asi ta 4x vyšší než normálně, a to včetně kvaků po lesích, půjdu si radši zaběhat a počkám až nadšení z "rebélie" opadne. Pak budou ve skalách zase lezci, a ne rozradostnění maniaci, co si dokazují že lezou za každého stavu. Lezení je punk, proto půjdu proti proudu a do skaláku pojedu později. Hore zdary už mám letos od jinud. Petr J. 07:46:47 03.04.2020odpovědět
    Re: Víkend Tak kazdy asi interpretuje deni dle sveho naturelu.. Ale nenapadlo te treba, ze ti lide ted jezdi vice, protoze vsechny ostatni aktivity, ktere bezne delaji, jim jsou odepreny? 14:06:07 03.04.2020odpovědět
      Re: Víkend Myslíš jako hospody a nákupáče? Ono je vůbec otázkou, jestli není odepřeno i lezení, a lze to považovat za procházku do přírody? Možná kdyby měla většina pohled - teď jdu běhat a ne lézt na skály, koukal bych na to opačně. Petr J. 14:10:41 03.04.2020odpovědět
        Re: Víkend Pominu-li otazku svedomi, tak je to samozrejme nedovolene. Ten vyklad toho opatreni je ja jasny: Zakazuje se volny pohyb s presne uvedenymi vyjimkami. Lezci jsou ale mistri se vsim vyjebat a hlavne se neomezovat takze me to zase tak neprekvapuje... 16:25:57 03.04.2020odpovědět
        Re: Víkend Pročpak tě napadla zrovna hospoda nebo nákupáč? A jak vlastně víš, že ty skály jsou tak plný, když o kousek dál tak nějak naznačuješ, že lezení by se asi nemělo (btw. procházka a pobyt v přírodě, možná trochu rozdíl). 16:56:42 05.04.2020odpovědět
  Re: Víkend Nepotkáme páč veřejné parkoviště v Libereckém kraji u turistických cílů budou zavřena : 09:18:00 03.04.2020odpovědět
    Re: Víkend Na webu kraje se nepise, ktera parkoviste zavrou, ale Sedmihorky a Hruba skala jsou asi jasny. Nicmene treba k Podhaji je zakaz uz davno a nikoho to netrapi. Leda by tam k zakazu policajti pripsali "Ted uz jako fakt!". Ondrej 12:39:39 03.04.2020odpovědět
    Re: Víkend viz Jandákův web HI. Krtek 13:30:15 03.04.2020odpovědět
      Re: Víkend Ja zabavne sledovat, jakou pakarnu ze strachu z Prazaku jsou si vidlaci schopni sami vytvorit. :-)
Kdyby ty Prazaky nemeli, tak jim je snad bude Puta muset vymyslet. Geo 16:13:46 03.04.2020odpovědět
        Re: Víkend Moc si fandíš...je to prostší a pražáci v tom roli nehrají 12:14:37 04.04.2020odpovědět
    Re: Víkend - hoši nikam! Nad těma zbytečnejma mezerama v odkzu snad onanuješ ne?
https://ceskymrajem.cz/magazin-cesky-raj d. 20:35:35 03.04.2020odpovědět
      Re: Víkend - hoši nikam! jedna mezera, ti mrda? 21:41:22 03.04.2020odpovědět
        Re: Víkend - hoši nikam! My jedeme nekam na bouldry Hovnous 09:02:01 04.04.2020odpovědět
        Re: Víkend - hoši nikam! My jedeme nekam na bouldry Hovnous 09:02:02 04.04.2020odpovědět
          Re: Víkend - hoši nikam! my si jedem normálně zalízt. Joudová 09:31:52 04.04.2020odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: