LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Volný kámen, to je sviňa, proto máš lano na (s)račku!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230925 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Boulder bar Točna - Jihlava
Loděnice FTVS - Praha 7
Boulder Cave Bar - Opava

Prodejny
HUDYsport - Praha 2
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Víkend 02.04.2020
Tak kdo se chystá o víkendu k nám do Skaláku?
 Re: Víkend 02.04.2020
chceš rozjet flejm? mám za to, že bydlíš někde 15 kilometrů od skaláku, z lesa se skálama ti nepatří
  Re: Víkend 02.04.2020
:D uklidni se Pražáčku ;). Čistě průzkum se zajímavosti. A taky jestli si zalezu na něčem normálním
   Re: Víkend 02.04.2020
ještě se dopustím další spekulace: nejsi náhodou ze zlatokopské rodiny, nastěhované v šesta-sedmačty
    Re: Víkend 02.04.2020
co to meleš ty náplavo
     Re: Víkend 02.04.2020
co takhle podpis, ty neobyčejně odvážný podvečerní místní hrdino bez bázně a hany?
      Re: Víkend 02.04.2020
Ssry, ale útočit jsi tu začal ty. Já se fakt jen normálně ptám kolik tu bude lidi. Toť vše. Nikoho n
       Re: Víkend 02.04.2020
tak chtěls rozjet flejm nebo ne? kolik bude lidí, to záleží na počasí. takoví jako já, co ctí svatéh
        Re: Víkend 03.04.2020
Pořád skáčete tomu trollovi na špek...
        Re: Víkend 03.04.2020
tohle je nejaky divny, asi fakt troll. Lukas B zdal se vzdy byti hlasem rozumu, tlumicem vasni.. a t
         Re: Víkend 04.04.2020
Hlas rozumu :). Spíš chytrolín, co vždycky ke všemu má co říct, pacient, kterýmu postupem času víc
          Re: Víkend 04.04.2020
ano, ano, jen do nej. perte se a zerte se ;-)))
   Re: Víkend 02.04.2020
Co porad mate s tema "Prazackama"? Nejaky mindrak? Zajimave, ze o Lukasi B. naznacujes, ze
 Re: Víkend 02.04.2020
Budu v nedeli tak doufam ze se nepotkame
  Re: Víkend 02.04.2020
Celá parta z Ostravy se chystá do Skaláku, všichni z TENDON Bloku a z Tendon Hlubiny.
 Re: Víkend 03.04.2020
Vzhledem k tomu, že návštěvnost skalních oblastí v době "pandemie" je asi ta 4x vyšší než
  Re: Víkend 03.04.2020
Tak kazdy asi interpretuje deni dle sveho naturelu.. Ale nenapadlo te treba, ze ti lide ted jezdi vi
   Re: Víkend 03.04.2020
Myslíš jako hospody a nákupáče? Ono je vůbec otázkou, jestli není odepřeno i lezení, a lze to považo
    Re: Víkend 03.04.2020
Pominu-li otazku svedomi, tak je to samozrejme nedovolene. Ten vyklad toho opatreni je ja jasny: Zak
    Re: Víkend 05.04.2020
Pročpak tě napadla zrovna hospoda nebo nákupáč? A jak vlastně víš, že ty skály jsou tak plný, když o
 Re: Víkend 03.04.2020
Nepotkáme páč veřejné parkoviště v Libereckém kraji u turistických cílů budou zavřena :
  Re: Víkend 03.04.2020
Na webu kraje se nepise, ktera parkoviste zavrou, ale Sedmihorky a Hruba skala jsou asi jasny. Nicme
  Re: Víkend 03.04.2020
viz Jandákův web HI.
   Re: Víkend 03.04.2020
Ja zabavne sledovat, jakou pakarnu ze strachu z Prazaku jsou si vidlaci schopni sami vytvorit. :-)
    Re: Víkend 04.04.2020
Moc si fandíš...je to prostší a pražáci v tom roli nehrají
 Re: Víkend - hoši nikam!03.04.2020
  Re: Víkend - hoši nikam!03.04.2020
Nad těma zbytečnejma mezerama v odkzu snad onanuješ ne?
   Re: Víkend - hoši nikam!03.04.2020
jedna mezera, ti mrda?
    Re: Víkend - hoši nikam!04.04.2020
My jedeme nekam na bouldry
    Re: Víkend - hoši nikam!04.04.2020
My jedeme nekam na bouldry
     Re: Víkend - hoši nikam!04.04.2020
my si jedem normálně zalízt.

 Barbarstvi - ferrata Vrabinec31.03.2020
https://www.emontana.cz/ilegalni-ferrata-vrabinec-kozi-vrch/
 Re: Barbarstvi - ferrata Vrabinec31.03.2020
Dokud nedostane Čokař, nebo Bělina (o těch se už ví) za své ilegální výtvory třeba 100.000 pokuty, v
  Re: Barbarstvi - ferrata Vrabinec01.04.2020
bělina mě nasral.. věděl sem, že to je magor a maniak, ale že se dá na feraty a navíc na písku, mě h
   Re: Barbarstvi - ferrata Vrabinec01.04.2020
Hlavně by to chtělo to ocelové lano rychle sundat a uložit u Policie. Majitel se pak o něj může přih

 Lom Černotín - Hluzov: The END30.03.2020
Od neděle 29. 3. 2020 je vstup do lomu natvrdo a nadobro zakázán. Poslední kapkou byla sobotní (28.) demonstrace lezců (a jejich rodinných příslušníků a domácích mazlíčků). Nešlo o demonstraci proti něčemu, byla to demonstrace něčeho ...
Nicméně po
 Re: Lom Černotín - Hluzov: The END30.03.2020
Jo, jo, to se dalo čekat. Když jsem tam byl naposled, tak jsem se slušně zeptal, jestli je možný tam
 Re: Lom Černotín - Hluzov: The END30.03.2020
Bohužel střílet kokotům brokovnicí sůl do zadku se nesmí, tak je kolektivní vina a zákaz vstupu jedi
  Re: Lom Černotín - Hluzov: The END30.03.2020
v karantene lezou jen kokoti, takze pokud tam bylo prekokotovano tak to ani nemohlo dopadnout jinak.
   Re: Lom Černotín - Hluzov: The END30.03.2020
Přesně, proto to tak dopadlo právě ten den.
 Re: Lom Černotín - Hluzov: The END31.03.2020
Není se čemu divit, lezci jsou dnes odrazem vzorku společnosti, nemá cenu si tuto skupinu nějak idea
  Re: Lom Černotín - Hluzov: The END31.03.2020
Soudě podle tebe to ani kdysi nebylo nic moc...

 Všem Vlko Davům Českého národa30.03.2020
https://www.novinky.cz/diskuze/40318523
 Pandemie Uber Alles Europa30.03.2020
 Re: Všem Vlko Davům Českého národa30.03.2020
Za to je přímo odpovědný Andrejko, po týdny není schopný zajistit zakladní pracovní vybavení pro zdr

 Saske Svycarsko29.03.2020
Ahoj, prosim Vas, chtel bych jet lezt do Saskeho Svycarska na pisky, ale nevim kterou z oblasti konkretne zacit, nebo jeste lepe ktereho z tech X dilu pruvodce doporucujete. Pri te cene nechci vsechny, urcite jsou lepsi a horsi oblasti Saskych pisku. Diky
 Re: Saske Svycarsko29.03.2020
Není to Německo?
 Re: Saske Svycarsko29.03.2020
Taky bych tam chtěl jet a jezdit. Ale mám pocit, že to teď nejde a nevím, kdy to půjde. Asi by to šl
 Re: Saske Svycarsko30.03.2020
Docela vhodný je Bieletal. Je podobný Ostrovu.
 Re: Saske Svycarsko30.03.2020
Tady si lze udělat představu a pak si dle toho vybrat prvního průvodce do sbírky.
  Re: Saske Svycarsko30.03.2020
 Re: Saske Svycarsko30.03.2020
na sandsteinklettern.de najdeš databázi cest (spolu s komentáři) i mapky, takže pro prvních pár výje
  Re: Saske Svycarsko30.03.2020
Na Sasko v dohledné době zapomeň.Když tě chytí strážci tak se nedoplatíš.V ostrově to hlídají grenz
   Re: Saske Svycarsko30.03.2020
Uvedl bys prosím zdroj Tvé informace?
    Re: Saske Svycarsko30.03.2020
V současné době si to němci hlídají,až to pomine bude zase všechno v poho.

 Domácí bouldrovka29.03.2020
Zdravím spolulezci, Mám v plánu si udělat svůj vlastní boulder v garáži, ale řeším jestli by bouldrovgka byla funkční i při menších rozměrech (cca 220cm výška, 230cm šířka) a malinkém převisu (předběžně zhruba 2-3 stupně). Máte někdo něco takového postave
 Re: Domácí bouldrovka29.03.2020
Vyvaroval bych se hlavně tomu sklonu, jestli to není chyba. Spíš 20-30°, ne?
 Re: Domácí bouldrovka29.03.2020
urcitě by to šlo. musel bys použít malé a špatné chyty. jestli chceš větší nebo madla měly by byt sp
 Re: Domácí bouldrovka29.03.2020
Já teď stavěl doma v garáži, výška 250, šířka 250+200. I na té jedné polovině se dá maximalka odtren
 Re: Domácí bouldrovka29.03.2020
Jak uz nekdo psal, vyska uplne na klid, ale ten sklon.. Ja mel kdysi takovou bouldrovou mistnost - v
 Re: Domácí bouldrovka06.04.2020
mam 14st a pohoda

 .28.03.2020
Kdo jste byl dnes na Rovisti nebo Srbsku, kolik bylo lidi? Chtel bych zitra jet,ale nerad bych stal fronty na cesty? Dekuji za konkretni odpovedi.


 Kružberk28.03.2020
V pátek na Kružberku vše v pořádku, normálně se lezlo. Dneska páska se Zákazem vstupu okolo skal, ale nikdo neví, kdo to tam dal, žádná cedule nebo info - asi vítr Máchale tu pásku odfoukl a mohlo se lézt. Nevíte někdo něco bližšího?
 Re: Kružberk28.03.2020
Babača objíždí skály a snaží se zamezit rozšíření COVID-19. Měj pochopení, sestry co o něj pečovali
  Re: Kružberk28.03.2020
...napsal hater
   Re: Kružberk28.03.2020
Hoši, jak se něco stane a uvidíte následky tak se z toho pak poserete. Stačí úraz a v době kdy je zá
    Re: Kružberk29.03.2020
Kokosi, místo komentování věcí o kterých víš prd si radši utěsni okna v obýváku,načni si Arguse z L
     Re: Kružberk29.03.2020
:-D ;-) :-*
      Re: Kružberk29.03.2020
Chodím normálně ven na procházky, běhám, cvičím, jedu na desce. Pár dní to vydržím, když je třeba. Z
       Re: Kružberk29.03.2020
No ja jsem mel zajem o konkretni info, takovych komentaru je plny net. I v aktualni situaci plati vy

 software pro průvodce27.03.2020
Doporučte prosím, pokud existuje nějaký software pro tvorbu lezeckého průvodce. Třeba pro tablet či mobil - promítnout na obrazovku skálu a nakreslit si tam kontury skály, cesty. Díky
 Re: software pro průvodce28.03.2020
malování ve windows
 Re: software pro průvodce28.03.2020
Většinu z toho, co potřebuju, dokáže Inkscape. Jak tvorbu na podkladové fotografii, tak i konverzi s
 Re: software pro průvodce30.03.2020
Pro tablet (iOS) je řekl bych dokonalý nástroj dokonce je free jmenuje se Vectornator. Existuje i pr

 Tradiční lezení-výbava27.03.2020
Ahoj,
začínám s tradičním lezením, potažmo cestama, kde je potřeba se dozajistit.
Koupila jsem si set friendů WC a ráda bych se zeptala zkušenějších, čím je ideálně doplnit.
 Re: Tradiční lezení-výbava27.03.2020
vklíněnce, hexy, další friendy, hromadu karabin a smyček, pak třeba i ufony, spárový rukavice, hadin
 Re: Tradiční lezení-výbava27.03.2020
tinyurl.com/sktnxec
termín přeložen, součástí je i kompletní popis materiálu pro evropské obl
  Re: Tradiční lezení-výbava27.03.2020
smažte tu reklamu
  Re: Tradiční lezení-výbava27.03.2020
smažte tu reklamu
   Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
Proč? Máš z toho deprese?
    Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
Ne, ale maj tam na fotce blbě štand (jeden čok vypadne = žuch o půl metru dolu natvrdo do dyneemy).
     Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
Z dnešního pohledu je to špatně, pár let zpět to byl o metodicky dobře, doporučované mimo jiné čhs i
  Re: Tradiční lezení-výbava27.03.2020
Díky za návrh, ale kurzy nejsou nic pro mě, radši sbírám zkušenosti z okolí a jsem z Brna, takže Pra
   Re: Tradiční lezení-výbava27.03.2020
od doby kdy byly vynalezeny peníze je slovo díky zbytečnost
   Re: Tradiční lezení-výbava27.03.2020
Jestli jsi z Brna, tak tam jsou dobré oddíly a výborné horoškoly. Malé i velké. Doporučuji jich využ
    Re: Tradiční lezení-výbava27.03.2020
Kubo, lezu už dost dlouho, vč. skal, jen jsem se léta zaměřovala na sportovky. S vklíněnci a friendy
     Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
Tak kdyz lezes dost dlouho, tak co jako cekas za rady? V inzerci je tady sekce hledam kluka/holku.
     Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
Tak proc sa tu ptas na take picoviny, kdyz vsecko uz vis?
     Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
Ale pokud chces opravdu poradit co se tyce materialu, tak poradim rad. Idealne primo v akci. Shanim
     Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
Barčo, psala jsi, že chceš sbírat zkušenosti... Jestli je to jinak, tak hodně štěstí v budoucí pokus
      Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
To by ti mohli napsat nějaký prášky, máš evidentně slabší rozeznávací schopnosti když slečně furt vn
       Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
Funkční čtení Tě na základce nenaučili? Nic jsem Barče nevnucoval.
        Re: Tradiční lezení-výbava29.03.2020
Já do školy nechodil, já sem samouk
     Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
Teď mě to láká víc než výkony...jo, jsem na ně stará ......... ale hovno spíš zdechlá i v 50+ se lez
   Re: Tradiční lezení-výbava27.03.2020
Když má člověk frendy a mikro frendy (je dobré mít často používané menší velikosti minimálně zdvojen
    Re: Tradiční lezení-výbava27.03.2020
daleko lepší než abalak je hex :)
 Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
Jestli mas sadu friendu a nic víc tak bych podle sebe dokupoval v tomhle pořadí:
1) hromadu s
  Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
Díky za konstruktivní odpověď :)
 Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
větší vklíněnce slouží podobně jako menší frendy (tedy bych dokoupil mikrofrendíky), ale koubovy mos
  Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
ballnuty ;-) dobré, ale drahé, nicméže drží líp než mikrofriendy
   Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
to jsou zase rozumy...
    Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
Za jistejch časů se vcelku osvědčily dřevěný klíny, doporučujete buk nebo dub?
    Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
Ne nejsou, to je normální praxe, microfriend BD 000 nosnost :-D 1-2kN? ballnut nejmenší (rozsah menš
 Re: Tradiční lezení-výbava28.03.2020
vezmi co máš, přidej k tomu helbu a parťáka se kterým si rozumíš a nebojíš se a vyražte (až to bude
 Re: Tradiční lezení-výbava29.03.2020
Barčo, prosím, můžeš trošku upřesnit, kde a jak máš v plánu lézt? Skalky, vícedélky v Raskousku (Hol
 Re: Tradiční lezení-výbava02.04.2020
Barco, super ze se poustis do lezeni po vlastnim. Jak uz psali lidi driv. Pokud vklinence, tak DMM w

1   ...   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Víkend
Tak kdo se chystá o víkendu k nám do Skaláku?
17:56:26 02.04.2020
odpovědět 
 Re: Víkend
chceš rozjet flejm? mám za to, že bydlíš někde 15 kilometrů od skaláku, z lesa se skálama ti nepatří ani čtvereční stopa, ale nebrání ti to vyvozovat bystrou myšlenku, že máš jakési právo (psané kurzívou) kastovat, kdo smí do lesa. nechceš třeba znárodňovat chalupy?


Lukas B.19:36:02 02.04.2020
odpovědět 
  Re: Víkend
:D uklidni se Pražáčku ;). Čistě průzkum se zajímavosti. A taky jestli si zalezu na něčem normálním nebo se přesunu do prázdných Údolíček.
19:48:39 02.04.2020
odpovědět 
   Re: Víkend
ještě se dopustím další spekulace: nejsi náhodou ze zlatokopské rodiny, nastěhované v šesta-sedmačtyřidátém do sudeťácké odsunuté chalupy? takoví přivandovalci jsou tady místně čurácky nejagresivnější.
Lukas B.20:04:02 02.04.2020
odpovědět 
    Re: Víkend
co to meleš ty náplavo
20:06:30 02.04.2020
odpovědět 
     Re: Víkend
co takhle podpis, ty neobyčejně odvážný podvečerní místní hrdino bez bázně a hany?
Lukas B.20:08:36 02.04.2020
odpovědět 
      Re: Víkend
Ssry, ale útočit jsi tu začal ty. Já se fakt jen normálně ptám kolik tu bude lidi. Toť vše. Nikoho nesoudim i když jsem přijede z Itálie s lyzema na střeše. Tak se uklidni a nepodlehej Corona mediální hysterii. Joooo Lukáš B. To je hodně neanonymni :DDD
P. Novotný ;)20:19:49 02.04.2020
odpovědět 
       Re: Víkend
tak chtěls rozjet flejm nebo ne? kolik bude lidí, to záleží na počasí. takoví jako já, co ctí svatého jiří, kdy vylézají ze země hadi a štíři jako začátek sezony na měkkém (notabene při počasí s ranní teplotou okolo minus osmi v předchozích dnech, kdy nemá šutr šanci vyschnout), se na ,měkký písek nechystají. ale možná nějací přivandrovalci....

jo, a tu nadrženost na flejm nepřepískni, pžedevším reloudováním stránky. pic!
Lukas B.20:27:54 02.04.2020
odpovědět 
        Re: Víkend
Pořád skáčete tomu trollovi na špek...
08:48:26 03.04.2020
odpovědět 
        Re: Víkend
tohle je nejaky divny, asi fakt troll. Lukas B zdal se vzdy byti hlasem rozumu, tlumicem vasni.. a ted najednou takhle strili od pasu a porada bodakovou ztec v prvni reakci? Bud troll nebo horecka z izolace..;-)
(uznavam, je to ted trochu nuda, o lezeni vse jiz receno, takze proc se trochu nepobavit a neporejpnout.. ostatne, pro diskuse jsou virus a karantena pozenhanim, mago jako tema jiz temer vycerpalo svuj potencial.)
09:58:37 03.04.2020
odpovědět 
         Re: Víkend
Hlas rozumu :). Spíš chytrolín, co vždycky ke všemu má co říct, pacient, kterýmu postupem času víc a víc jebe, což je teď krásně vidět.
Dej si pauzu a uvidíš, že i bez tvých komentů to jde.
Jirka momentálně bez práce09:35:48 04.04.2020
odpovědět 
          Re: Víkend
ano, ano, jen do nej. perte se a zerte se ;-)))
17:32:37 04.04.2020
odpovědět 
   Re: Víkend
Co porad mate s tema "Prazackama"? Nejaky mindrak? Zajimave, ze o Lukasi B. naznacujes, ze je anonymni jako ty, ale tu Prahu u nej, to vis..
23:24:11 02.04.2020
odpovědět 
 Re: Víkend
Budu v nedeli tak doufam ze se nepotkame
hurvinek22:00:15 02.04.2020
odpovědět 
  Re: Víkend
Celá parta z Ostravy se chystá do Skaláku, všichni z TENDON Bloku a z Tendon Hlubiny.
Ostravak22:31:34 02.04.2020
odpovědět 
 Re: Víkend
Vzhledem k tomu, že návštěvnost skalních oblastí v době "pandemie" je asi ta 4x vyšší než normálně, a to včetně kvaků po lesích, půjdu si radši zaběhat a počkám až nadšení z "rebélie" opadne. Pak budou ve skalách zase lezci, a ne rozradostnění maniaci, co si dokazují že lezou za každého stavu. Lezení je punk, proto půjdu proti proudu a do skaláku pojedu později. Hore zdary už mám letos od jinud.
Petr J.07:46:47 03.04.2020
odpovědět 
  Re: Víkend
Tak kazdy asi interpretuje deni dle sveho naturelu.. Ale nenapadlo te treba, ze ti lide ted jezdi vice, protoze vsechny ostatni aktivity, ktere bezne delaji, jim jsou odepreny?
14:06:07 03.04.2020
odpovědět 
   Re: Víkend
Myslíš jako hospody a nákupáče? Ono je vůbec otázkou, jestli není odepřeno i lezení, a lze to považovat za procházku do přírody? Možná kdyby měla většina pohled - teď jdu běhat a ne lézt na skály, koukal bych na to opačně.
Petr J.14:10:41 03.04.2020
odpovědět 
    Re: Víkend
Pominu-li otazku svedomi, tak je to samozrejme nedovolene. Ten vyklad toho opatreni je ja jasny: Zakazuje se volny pohyb s presne uvedenymi vyjimkami. Lezci jsou ale mistri se vsim vyjebat a hlavne se neomezovat takze me to zase tak neprekvapuje...
16:25:57 03.04.2020
odpovědět 
    Re: Víkend
Pročpak tě napadla zrovna hospoda nebo nákupáč? A jak vlastně víš, že ty skály jsou tak plný, když o kousek dál tak nějak naznačuješ, že lezení by se asi nemělo (btw. procházka a pobyt v přírodě, možná trochu rozdíl).
16:56:42 05.04.2020
odpovědět 
 Re: Víkend
Nepotkáme páč veřejné parkoviště v Libereckém kraji u turistických cílů budou zavřena :
09:18:00 03.04.2020
odpovědět 
  Re: Víkend
Na webu kraje se nepise, ktera parkoviste zavrou, ale Sedmihorky a Hruba skala jsou asi jasny. Nicmene treba k Podhaji je zakaz uz davno a nikoho to netrapi. Leda by tam k zakazu policajti pripsali "Ted uz jako fakt!".
Ondrej12:39:39 03.04.2020
odpovědět 
  Re: Víkend
viz Jandákův web HI.
Krtek13:30:15 03.04.2020
odpovědět 
   Re: Víkend
Ja zabavne sledovat, jakou pakarnu ze strachu z Prazaku jsou si vidlaci schopni sami vytvorit. :-)

Kdyby ty Prazaky nemeli, tak jim je snad bude Puta muset vymyslet.
Geo16:13:46 03.04.2020
odpovědět 
    Re: Víkend
Moc si fandíš...je to prostší a pražáci v tom roli nehrají
12:14:37 04.04.2020
odpovědět 
 Re: Víkend - hoši nikam!
https://ceskymrajem.cz/ magazin-cesky-raj
18:08:49 03.04.2020
odpovědět 
  Re: Víkend - hoši nikam!
Nad těma zbytečnejma mezerama v odkzu snad onanuješ ne?
https://ceskymrajem.cz/magazin-cesky-raj
d.20:35:35 03.04.2020
odpovědět 
   Re: Víkend - hoši nikam!
jedna mezera, ti mrda?
21:41:22 03.04.2020
odpovědět 
    Re: Víkend - hoši nikam!
My jedeme nekam na bouldry
Hovnous09:02:01 04.04.2020
odpovědět 
    Re: Víkend - hoši nikam!
My jedeme nekam na bouldry
Hovnous09:02:02 04.04.2020
odpovědět 
     Re: Víkend - hoši nikam!
my si jedem normálně zalízt.
Joudová09:31:52 04.04.2020
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi