Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Foto dne 14.05.2020 proč jsou na foto dne furt ty srajdy z Kobyly?
  Re: Foto dne 14.05.2020 Pošli lepší, co Ti brání?
    Re: Foto dne 15.05.2020 Náhodou.Mě se líbí jak jsou tam ti kajakáři ověšený kromě expresek i tim cajkem,kterej je ti v takov
Průvodce 13.05.2020 Ahoj, slyšel jsem, že by měl letos na jaře nový průvodce na Dubské skály...neví někdo něco podrobnějšího?
  Re: Průvodce 12.07.2020 Uz vysel. 2 dily. Jmenuje se to tentokrat Kokorinsko.
nález na Paseckých skalách 13.05.2020 Ahoj, v neděli 10.5. jsme na Paseckých skalách "něco" našli. Pakliže někdo to "něco" postrádá, ať dá vědět ;-)
  Re: nález na Paseckých skalách 13.05.2020 Nechal sem tam šprcky a flašku rumu s plachetnicí cca půlku! Je to ono?
  Re: nález na Paseckých skalách 13.05.2020 nechal jsem tam kus života - sotva jsme to na sebe v neděli odpoledne všechno navěsili, tak začalo l
Ferata!!! 11.05.2020 Tak tohle mne opravdu dostalo! Už jste někdy viděli větší p*čovinu?
Asi se mi opravdu tahle doba začíná zajídat!
https://1url.cz/uzB1x
  Re: Ferata!!! 12.05.2020 Šíleně nebezpečné - jištění na jednom bodě zavrtaném do stropu a odlez do skály
    Re: Ferata!!! 13.05.2020 Spis mi to prijde jako blbost.
      Re: Ferata!!! 13.05.2020 Lanove centrum na skale... Hnuj. I kdyz tohle vypada jako byvaly lom :-).
        Re: Ferata!!! 14.05.2020 Skal tam maj 3-4 prdele,ale tohle teda jako lom nevypadá :)
    Re: Ferata!!! 15.05.2020 to jištění je ještě protažený roxorem co je zalepenej do stropu, takže reálně 3 body, ale i tak souh
    Re: Ferata!!! 15.05.2020 to jištění je ještě protažený roxorem co je zalepenej do stropu, takže reálně 3 body, ale i tak souh
  Re: Ferata!!! 14.05.2020 první ferratista, který máguje
Plnění bomb 11.05.2020 Ahoj, z čeho prosím plníte prázdné kempingovky? Zkusil jsem přepouštět z dvoukilovky a z ní mi to moc naplnit nešlo - do plna šly asi jen 4 bomby a potom už nic moc nepřeteklo. Přitom v ní plyn je. Mám použít tu větší- 5kg nebo 10kg? Je to třeba tlakem? Z
  Re: Plnění bomb 11.05.2020 Hlavně to neplň do plna. Nebo vyletíš do povětří. My doma to plníme tak do 2/3 až 3/4 - kontrolujeme
    Re: Plnění bomb 11.05.2020 proces lze urychit nachlazenim male bomby. Do vzduchu lze vyletet jen v pripade ze ti to v nevetrane
      Re: Plnění bomb 11.05.2020 Stačí to nechat v rozpáleným autě :D
To vážení je nesmysl, nastuduj si parciální tlak propan/
        Re: Plnění bomb 11.05.2020 Dík za rady, safety first, to je jasné. Ale na to jsem se neptal. Spíš mě zajímá, co můžu dělat špat
          Re: Plnění bomb 11.05.2020 Plněnou zchladit.
Běžný PB v 3kg flaškách má 50% propanu, takže směs je zimní víc než dost (h
            Re: Plnění bomb 11.05.2020 Jo a zbytek v kartuši je víceméně butan, tak je vhodný nevyjíždět "do sucha" ale ten butan
            Re: Plnění bomb 15.05.2020 Plněnou nejdřív nahřát a s vařičem z ní dostat co nejvíc, odšroubovat vařič, a ideálně co nejvíc zch
          Re: Plnění bomb 11.05.2020 Může být i ucpaný ventil, ale to jde prověřit. V těch ocelových bombách může být i dost všelijakýho
  Re: Plnění bomb 11.05.2020 Když z dvoukila naplníš pořádně 4 bomby, tak už ti z ní dost ubyde. No a ty další už pak naplníš jen
  Re: Plnění bomb 11.05.2020 Když už se tady řeší toto téma, prosím o tip na sehnání přepoušťáku. Starý (udělaný z var 1, pak i z
    Re: Plnění bomb 12.05.2020 Redukci z velké bomby na hořák seženeš normálně v Čechách. Redukci která má oba závity jako hořák ko
    Re: Plnění bomb 13.05.2020 Zničenej přepoušťák (z VARu 1.) - strženej závit na staně malé karatuše - jsem opravi tak, že jsem t
  Re: Plnění bomb 11.05.2020 Problém bývá ve špíně, která je v dvoukilové flašce. Když se plní prázdná dvoukilovka, před novým pl
    Re: Plnění bomb 11.05.2020 Von myslí zimní a letní v kartuších ;)
    Re: Plnění bomb 12.05.2020 Ten trik s plněním na šikmo zní dobře. To by mohlo fungovat.
    Re: Plnění bomb 15.05.2020 Ještě mě napadá, že pokud je problém ve rzi, která se dostává do redukce, tak stačí našroubovat redu
  Re: Plnění bomb 15.05.2020 Dřívějc jsem to zřídka praktikoval. Ale nestojí to za riziko. 0,5kg Pixla stojí 160,- Tam kde to jde
  Re: Plnění bomb 17.05.2020 Já to strčim do mražáku, pak to našroubuju, otočím, ztvážím a když je moc, tak upustím. Vždycky uvař
  Re: Plnění bomb 17.05.2020 Mladej už mě přemlouvá měsíc, že budem dělat molotovuv koktejl na chalupě!
Věž na průkazu ČHS 11.05.2020 Ahoj, nevíte někdo, co je to za věž na fotce na letošním průkazu ČHS? :)
  Re: Věž na průkazu ČHS 11.05.2020 Prachovská jehla od západu
Čížkovy kameny - perkování 10.05.2020 Ahoj, tušíte někdo, jak je to s omezením parkování u Čížkových kamenů u Sedmidomí? Parkoviště je zapáskované a jsou tam bannery s informací o zákazu parkování s oficiálním parkováním někde u základny Trutnov trails. Vyloženě zákazová značka tam ale žádná
  Re: Čížkovy kameny - perkování 10.05.2020 Třeba proto, že seš v lese a tam nemáš jezdit autem.
    Re: Čížkovy kameny - perkování 10.05.2020 Bavím se o parkovišti
  Re: Zranění prstu 08.05.2020 Zkus Fyziogym cooper, umí Isele method a za pár dní budeš zpátky na stěně.
    Re: Zranění prstu 08.05.2020 Nebo to nech v klidu dva mesice a pak teprve res...
      Re: Zranění prstu 09.05.2020 traumaplant, ledovat, tejpovat nech ho v klidu pak lehce zatežovat
  Re: Zranění prstu 10.05.2020 Jestli to boli takhle malo, tak nejvetsi blbost je dat pauzu a hrnout ty predrazeny lentilky. Normal
    Re: Zranění prstu 10.05.2020 Meles picoviny.
      Re: Zranění prstu 10.05.2020 Myslis?
        Re: Zranění prstu 10.05.2020 Docela to chápu, obě dvě strany , takže píšu to tady vždycky když je nějaký problém se zraněním, &q
  Re: Zranění prstu 10.05.2020 Wobenzym je k prdu. Ale reklama funguje. Pokud můžeš lezt na lane a neboli to, lez. Ja měl natazenej
    Re: Zranění prstu 11.05.2020 Wobenzym = předražené placebo!
Hluzov zákaz vstupu !!! 07.05.2020 Tak drahá lezecká veřejnosti,skály Hluzov u Hranic na moravě, jsou uzavřeny!Majitel pozemku na kterém se skály nachází,má plné zuby,neumění se chovat. Tak umístil ceduli, zákaz vstupu,na jeho pozemek. .Tak že, spousta práce lidí,co to tam odma
  Re: Hluzov zákaz vstupu !!! 07.05.2020 Dík za info, už to tu prošlo tak před měsícem. Škoda ho...
  Re: Hluzov zákaz vstupu !!! 08.05.2020 To víš moje svoboda dělat si co chci je víc a ty jsi starej bolševik a nemáš právo volit.
  Re: Hluzov zákaz vstupu !!! 08.05.2020 Michale jen upřesnění. Snad až na pár výjimek, peníze na tuto oblast opravdu nešly ze svazu, ale z ú
    Re: Hluzov zákaz vstupu !!! 11.05.2020 Já byl zas přes víkend na chalupě vedle Kružberku. Pod Žabím koněm velká červená cedule "zákaz
      Re: Hluzov zákaz vstupu !!! 11.05.2020 Já zase byl v Teplických - naproti baště (v průvodci asi sektor XII, nebo XIII) skupina hrdinů na tr
        Re: Hluzov zákaz vstupu !!! 11.05.2020 To já nebyl o víkendu nikde :D
          Re: Hluzov zákaz vstupu !!! 11.05.2020 A já byl zase v Alkazaru a překvapilo mě, že rybáři už nerybaří celé cesty, ale z velké části jen do
            Re: Hluzov zákaz vstupu !!! 11.05.2020 Mají krátká lana... :-)
  Re: Hluzov zákaz vstupu !!! 11.05.2020 tak to mě docela překvapuje, vždyť tam snad skoro nikdo nejezdí... spíš jestli nejde o nějaké podivn
  Re: Hluzov zákaz vstupu !!! 11.05.2020 lezci jsou hovada; mechosi nechcou, aby bylo videt oknama jak prestrikavaj auta; a z druhyho baraku
    Re: Hluzov zákaz vstupu !!! 11.05.2020 Jasně, než si přiznat, že jako komunita stojíme za úplný hovno, tak to raději pojďme ad hominem hodi
lezečky na písek 06.05.2020 Ahoj, doporučené lezečky na písek, tozn. měkké? Ale pohodlné, zlepšovat se nebudu. V obchodě mi jakžtakž seděly La sportivy Finale,ale jsou spíš tvrdší a na druhý pokus mi moc pohodlný nejsou, vel.38, letní boty mám 38, zimní 38.5-39.Takže malý by b
  Re: lezečky na písek 06.05.2020 před lety jsem si nemohl vynachválit španělské borealy (měl jsem Jokery). i od jiných lidí jsem slyš
  Re: lezečky na písek 06.05.2020 Jedině LS Futura
    Re: lezečky na písek 06.05.2020 +1
  Re: lezečky na písek 06.05.2020 five ten anasazi a ocun pearl LU - obě měkčí, dobré do spár, na rajbáky a když nejsou moc vyšlapané,
    Re: lezečky na písek 06.05.2020 PS: šestky na písku se lezou bosky :)
      Re: lezečky na písek 06.05.2020 V době Covidové? NIKDY!!! A desinfikovat po sobě!!
  Re: lezečky na písek 07.05.2020 Jakékoliv pořádně rozlezené lezečky, které ti jinak vyhovují. Klidně finale. Neexistuje univerzální
    Re: lezečky na písek 07.05.2020 tak pak je spíš otázka jestli je lepší mít měkkčí papuče ( neagresivní) anebo naopak ostré zahlé agr
      Re: lezečky na písek 09.05.2020 Čoveče i to je o osobních preferencích. Ony zrovna ty testarossy (v kterých lezu a nejsem sám) když
  Re: lezečky na písek 07.05.2020 Mě sedí už roky na písku Pearly (mám ještě staré RP, teď už je to Ocún). Spousta kámošů leze v Miurá
    Re: lezečky na písek 11.05.2020 Dík za rady..nakonec jich dost nesedí, bohužel ani Pearly o číslo větší než bych čekala a větší už n
      Re: lezečky na písek 12.05.2020 Jestli ti vyhovujou ty finale tak u nich klidně zůstaň a jenom je pořádně rozšlápni. Až je pošleš na
1
...
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: