Ahoj, z čeho prosím plníte prázdné kempingovky? Zkusil jsem přepouštět z dvoukilovky a z ní mi to moc naplnit nešlo - do plna šly asi jen 4 bomby a potom už nic moc nepřeteklo. Přitom v ní plyn je. Mám použít tu větší- 5kg nebo 10kg? Je to třeba tlakem? Z
Ahoj, tušíte někdo, jak je to s omezením parkování u Čížkových kamenů u Sedmidomí? Parkoviště je zapáskované a jsou tam bannery s informací o zákazu parkování s oficiálním parkováním někde u základny Trutnov trails. Vyloženě zákazová značka tam ale žádná
Ahoj, minulý týden jsem si přivodil zraněníčko prstu (malíčku), kde jinde, než na campusu. Doskočil jsem nepřesně lištu a pokusil se jí udržet, takže jsem "pumpnul" znovu a pak přidal druhou ruku (nemusel to být nutně tenhle důvod, ale zpětně to
Tak drahá lezecká veřejnosti,skály Hluzov u Hranic na moravě, jsou uzavřeny!Majitel pozemku na kterém se skály nachází,má plné zuby,neumění se chovat. Tak umístil ceduli, zákaz vstupu,na jeho pozemek. .Tak že, spousta práce lidí,co to tam odma
Ahoj, doporučené lezečky na písek, tozn. měkké? Ale pohodlné, zlepšovat se nebudu. V obchodě mi jakžtakž seděly La sportivy Finale,ale jsou spíš tvrdší a na druhý pokus mi moc pohodlný nejsou, vel.38, letní boty mám 38, zimní 38.5-39.Takže malý by b
Tak drahá lezecká veřejnosti,skály Hluzov u Hranic na moravě, jsou uzavřeny!Majitel pozemku na kterém se skály nachází,má plné zuby,neumění se chovat. Tak umístil ceduli, zákaz vstupu,na jeho pozemek. .Tak že, spousta práce lidí,co to tam odmakali, i svazových peněz, jde do kopru.Kvůli některým dobytkům, co si říkaji lezci.
Já byl zas přes víkend na chalupě vedle Kružberku. Pod Žabím koněm velká červená cedule "zákaz rozdělávání ohňů" a za ní dva metry tábořiště, vatra jak na pálení čarodějnic a kopec lidí opékající buřty. K tomu skála ověšená topinkama na kterých nikdo nelezl. Už aby otevřely hranice, nebo ty poháry na soukromých pozemcích začnou hádám přetékat
Já zase byl v Teplických - naproti baště (v průvodci asi sektor XII, nebo XIII) skupina hrdinů na tr hoblovala s magnesiem nějakou převislou spáru - to taky bylo super...
A já byl zase v Alkazaru a překvapilo mě, že rybáři už nerybaří celé cesty, ale z velké části jen dolní dvě třetiny. Proč tomu tak je, mi zůstává poněkud záhadou.
tak to mě docela překvapuje, vždyť tam snad skoro nikdo nejezdí... spíš jestli nejde o nějaké podivné kšefty v té dílně, než o chování lezců... docela by mě zajímalo, jak to doopravdy je - klidně tam mohli dělat bordel i lezci, to zase ne že ne...
lezci jsou hovada; mechosi nechcou, aby bylo videt oknama jak prestrikavaj auta; a z druhyho baraku muze navolno poustet rotvajlera aniz by nekoho sezral; zarustajici skaly a treninku techniky na vapno skoda!
Jasně, než si přiznat, že jako komunita stojíme za úplný hovno, tak to raději pojďme ad hominem hodit na domorodce - čorkaře aut. Co jsem tam byl já(rok zpátky), tak mi přišli v pohodě. Něco si tam kutali a chystali se rožnit prase nebo co. Klidně mě mohli poslat do pekla, že chtějí mít klid, ale neudělali to. Jestli to nebude tím, že jsem při příjezdu slušně pozdravil a zeptal se, jestli si tam můžu s ženou polézt.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.