Ahoj, z čeho prosím plníte prázdné kempingovky? Zkusil jsem přepouštět z dvoukilovky a z ní mi to moc naplnit nešlo - do plna šly asi jen 4 bomby a potom už nic moc nepřeteklo. Přitom v ní plyn je. Mám použít tu větší- 5kg nebo 10kg? Je to třeba tlakem? Z
Ahoj, tušíte někdo, jak je to s omezením parkování u Čížkových kamenů u Sedmidomí? Parkoviště je zapáskované a jsou tam bannery s informací o zákazu parkování s oficiálním parkováním někde u základny Trutnov trails. Vyloženě zákazová značka tam ale žádná
Ahoj, minulý týden jsem si přivodil zraněníčko prstu (malíčku), kde jinde, než na campusu. Doskočil jsem nepřesně lištu a pokusil se jí udržet, takže jsem "pumpnul" znovu a pak přidal druhou ruku (nemusel to být nutně tenhle důvod, ale zpětně to
Tak drahá lezecká veřejnosti,skály Hluzov u Hranic na moravě, jsou uzavřeny!Majitel pozemku na kterém se skály nachází,má plné zuby,neumění se chovat. Tak umístil ceduli, zákaz vstupu,na jeho pozemek. .Tak že, spousta práce lidí,co to tam odma
Ahoj, doporučené lezečky na písek, tozn. měkké? Ale pohodlné, zlepšovat se nebudu. V obchodě mi jakžtakž seděly La sportivy Finale,ale jsou spíš tvrdší a na druhý pokus mi moc pohodlný nejsou, vel.38, letní boty mám 38, zimní 38.5-39.Takže malý by b
Ahoj, minulý týden jsem si přivodil zraněníčko prstu (malíčku), kde jinde, než na campusu. Doskočil jsem nepřesně lištu a pokusil se jí udržet, takže jsem "pumpnul" znovu a pak přidal druhou ruku (nemusel to být nutně tenhle důvod, ale zpětně to přisuzuju právě týhle chybě). Žádný zvuk ani bolest se nekonaly, takže jsem tréning normálně dojel. Druhý den jsem si všiml, že 2. článek malíku je oteklej a nedokážu ho plně pokrčit. Normálně nebolí, ani při zatížení na otevřený úchop, jen při pokrčení v 2. článku a mírném tlaku proti podložce zabolí.
Nelezu, nechávám prsty v klidu, každý den to několikrát leduju a baštim Wobenzym. Myslím si, že to je jen natažený poutko, ale už to je týden a 2. článek je stále mírně oteklý. Proto jsem se chtěl zeptat místních borců, jestli mají podobnou zkušenost, jak dlouho se to hojí a co jim v téhle situaci pomohlo/doporučují. Předem dík.
Jestli to boli takhle malo, tak nejvetsi blbost je dat pauzu a hrnout ty predrazeny lentilky. Normalne pokracuj v treninku v uchopech co te nebolej a za 14 dni jsi back.. Nebo si objed Hebelku, Coopera, nakup wobenzym, zahucis v tom desinu a za sest tydnu si zpatky taky :))
Docela to chápu, obě dvě strany , takže píšu to tady vždycky když je nějaký problém se zraněním, " musíš si víc honit péro vole" proc vám to není pořád jasné
Wobenzym je k prdu. Ale reklama funguje. Pokud můžeš lezt na lane a neboli to, lez. Ja měl natazenej prst 2 mesice jsem nemohl zalomit ale jinak ok. Pauza nekdy k nicemu neni. Lezenim se zraneni překrvuje a léčí líp než to nechat zatuhnou a bude to zlobit pul roku. Nechod pres bolest. Obliny madla otevrenej uchop... buď zdráv
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.