Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
30.Vrzba 10313
31.Klofáč 10272
32.Lachman 10260
Bouldry:
30.Oliva 9609
31.Urubčík 9575
32.Obal 9553
Hory:
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142
20.Nešvera 3129

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230969 cest
Nové přelezy:
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+

Stěny
Areál sportu - Bystřice nad Pernštejnem
Gymnázium Česká Třebová - Česká Třebová
Ymca - Krásné Březno

Prodejny
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava
HUDYsport - Hradec Králové
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Foto dne14.05.2020
proč jsou na foto dne furt ty srajdy z Kobyly?
 Re: Foto dne14.05.2020
Pošli lepší, co Ti brání?
  Re: Foto dne15.05.2020
Náhodou.Mě se líbí jak jsou tam ti kajakáři ověšený kromě expresek i tim cajkem,kterej je ti v takov

 Průvodce13.05.2020
Ahoj, slyšel jsem, že by měl letos na jaře nový průvodce na Dubské skály...neví někdo něco podrobnějšího?
 Re: Průvodce12.07.2020
Uz vysel. 2 dily. Jmenuje se to tentokrat Kokorinsko.

 nález na Paseckých skalách13.05.2020
Ahoj, v neděli 10.5. jsme na Paseckých skalách "něco" našli. Pakliže někdo to "něco" postrádá, ať dá vědět ;-)
 Re: nález na Paseckých skalách13.05.2020
Nechal sem tam šprcky a flašku rumu s plachetnicí cca půlku! Je to ono?
 Re: nález na Paseckých skalách13.05.2020
nechal jsem tam kus života - sotva jsme to na sebe v neděli odpoledne všechno navěsili, tak začalo l

 Ferata!!!11.05.2020
Tak tohle mne opravdu dostalo! Už jste někdy viděli větší p*čovinu?
Asi se mi opravdu tahle doba začíná zajídat!
https://1url.cz/uzB1x
 Re: Ferata!!!12.05.2020
Šíleně nebezpečné - jištění na jednom bodě zavrtaném do stropu a odlez do skály
  Re: Ferata!!!13.05.2020
Spis mi to prijde jako blbost.
   Re: Ferata!!!13.05.2020
Lanove centrum na skale... Hnuj. I kdyz tohle vypada jako byvaly lom :-).
    Re: Ferata!!!14.05.2020
Skal tam maj 3-4 prdele,ale tohle teda jako lom nevypadá :)
  Re: Ferata!!!15.05.2020
to jištění je ještě protažený roxorem co je zalepenej do stropu, takže reálně 3 body, ale i tak souh
  Re: Ferata!!!15.05.2020
to jištění je ještě protažený roxorem co je zalepenej do stropu, takže reálně 3 body, ale i tak souh
 Re: Ferata!!!14.05.2020
první ferratista, který máguje

 Plnění bomb11.05.2020
Ahoj, z čeho prosím plníte prázdné kempingovky? Zkusil jsem přepouštět z dvoukilovky a z ní mi to moc naplnit nešlo - do plna šly asi jen 4 bomby a potom už nic moc nepřeteklo. Přitom v ní plyn je. Mám použít tu větší- 5kg nebo 10kg? Je to třeba tlakem? Z
 Re: Plnění bomb11.05.2020
Hlavně to neplň do plna. Nebo vyletíš do povětří. My doma to plníme tak do 2/3 až 3/4 - kontrolujeme
  Re: Plnění bomb11.05.2020
proces lze urychit nachlazenim male bomby. Do vzduchu lze vyletet jen v pripade ze ti to v nevetrane
   Re: Plnění bomb11.05.2020
Stačí to nechat v rozpáleným autě :D
To vážení je nesmysl, nastuduj si parciální tlak propan/
    Re: Plnění bomb11.05.2020
Dík za rady, safety first, to je jasné. Ale na to jsem se neptal. Spíš mě zajímá, co můžu dělat špat
     Re: Plnění bomb11.05.2020
Plněnou zchladit.
Běžný PB v 3kg flaškách má 50% propanu, takže směs je zimní víc než dost (h
      Re: Plnění bomb11.05.2020
Jo a zbytek v kartuši je víceméně butan, tak je vhodný nevyjíždět "do sucha" ale ten butan
      Re: Plnění bomb15.05.2020
Plněnou nejdřív nahřát a s vařičem z ní dostat co nejvíc, odšroubovat vařič, a ideálně co nejvíc zch
     Re: Plnění bomb11.05.2020
Může být i ucpaný ventil, ale to jde prověřit. V těch ocelových bombách může být i dost všelijakýho
 Re: Plnění bomb11.05.2020
Když z dvoukila naplníš pořádně 4 bomby, tak už ti z ní dost ubyde. No a ty další už pak naplníš jen
 Re: Plnění bomb11.05.2020
Když už se tady řeší toto téma, prosím o tip na sehnání přepoušťáku. Starý (udělaný z var 1, pak i z
  Re: Plnění bomb12.05.2020
Redukci z velké bomby na hořák seženeš normálně v Čechách. Redukci která má oba závity jako hořák ko
  Re: Plnění bomb13.05.2020
Zničenej přepoušťák (z VARu 1.) - strženej závit na staně malé karatuše - jsem opravi tak, že jsem t
 Re: Plnění bomb11.05.2020
Problém bývá ve špíně, která je v dvoukilové flašce. Když se plní prázdná dvoukilovka, před novým pl
  Re: Plnění bomb11.05.2020
Von myslí zimní a letní v kartuších ;)
  Re: Plnění bomb12.05.2020
Ten trik s plněním na šikmo zní dobře. To by mohlo fungovat.
  Re: Plnění bomb15.05.2020
Ještě mě napadá, že pokud je problém ve rzi, která se dostává do redukce, tak stačí našroubovat redu
 Re: Plnění bomb15.05.2020
Dřívějc jsem to zřídka praktikoval. Ale nestojí to za riziko. 0,5kg Pixla stojí 160,- Tam kde to jde
 Re: Plnění bomb17.05.2020
Já to strčim do mražáku, pak to našroubuju, otočím, ztvážím a když je moc, tak upustím. Vždycky uvař
 Re: Plnění bomb17.05.2020
Mladej už mě přemlouvá měsíc, že budem dělat molotovuv koktejl na chalupě!

 Věž na průkazu ČHS11.05.2020
Ahoj, nevíte někdo, co je to za věž na fotce na letošním průkazu ČHS? :)
 Re: Věž na průkazu ČHS11.05.2020
Prachovská jehla od západu

 Čížkovy kameny - perkování10.05.2020
Ahoj, tušíte někdo, jak je to s omezením parkování u Čížkových kamenů u Sedmidomí? Parkoviště je zapáskované a jsou tam bannery s informací o zákazu parkování s oficiálním parkováním někde u základny Trutnov trails. Vyloženě zákazová značka tam ale žádná
 Re: Čížkovy kameny - perkování10.05.2020
Třeba proto, že seš v lese a tam nemáš jezdit autem.
  Re: Čížkovy kameny - perkování10.05.2020
Bavím se o parkovišti
 Re: Čížkovy kameny - perkování11.05.2020
 Zranění prstu08.05.2020
Ahoj, minulý týden jsem si přivodil zraněníčko prstu (malíčku), kde jinde, než na campusu. Doskočil jsem nepřesně lištu a pokusil se jí udržet, takže jsem "pumpnul" znovu a pak přidal druhou ruku (nemusel to být nutně tenhle důvod, ale zpětně to
 Re: Zranění prstu08.05.2020
Zkus Fyziogym cooper, umí Isele method a za pár dní budeš zpátky na stěně.
  Re: Zranění prstu08.05.2020
Nebo to nech v klidu dva mesice a pak teprve res...
   Re: Zranění prstu09.05.2020
traumaplant, ledovat, tejpovat nech ho v klidu pak lehce zatežovat
 Re: Zranění prstu10.05.2020
Jestli to boli takhle malo, tak nejvetsi blbost je dat pauzu a hrnout ty predrazeny lentilky. Normal
  Re: Zranění prstu10.05.2020
Meles picoviny.
   Re: Zranění prstu10.05.2020
Myslis?
    Re: Zranění prstu10.05.2020
Docela to chápu, obě dvě strany , takže píšu to tady vždycky když je nějaký problém se zraněním, &q
 Re: Zranění prstu10.05.2020
Wobenzym je k prdu. Ale reklama funguje. Pokud můžeš lezt na lane a neboli to, lez. Ja měl natazenej
  Re: Zranění prstu11.05.2020
Wobenzym = předražené placebo!

 Hluzov zákaz vstupu !!!07.05.2020
Tak drahá  lezecká veřejnosti,skály Hluzov u Hranic na moravě, jsou uzavřeny!Majitel pozemku na kterém se skály nachází,má plné zuby,neumění se chovat. Tak umístil ceduli, zákaz vstupu,na jeho pozemek.  .Tak že, spousta práce lidí,co to tam odma
 Re: Hluzov zákaz vstupu !!!07.05.2020
Dík za info, už to tu prošlo tak před měsícem. Škoda ho...
 Re: Hluzov zákaz vstupu !!!08.05.2020
To víš moje svoboda dělat si co chci je víc a ty jsi starej bolševik a nemáš právo volit.
 Re: Hluzov zákaz vstupu !!!08.05.2020
Michale jen upřesnění. Snad až na pár výjimek, peníze na tuto oblast opravdu nešly ze svazu, ale z ú
  Re: Hluzov zákaz vstupu !!!11.05.2020
Já byl zas přes víkend na chalupě vedle Kružberku. Pod Žabím koněm velká červená cedule "zákaz
   Re: Hluzov zákaz vstupu !!!11.05.2020
Já zase byl v Teplických - naproti baště (v průvodci asi sektor XII, nebo XIII) skupina hrdinů na tr
    Re: Hluzov zákaz vstupu !!!11.05.2020
To já nebyl o víkendu nikde :D
     Re: Hluzov zákaz vstupu !!!11.05.2020
A já byl zase v Alkazaru a překvapilo mě, že rybáři už nerybaří celé cesty, ale z velké části jen do
      Re: Hluzov zákaz vstupu !!!11.05.2020
Mají krátká lana... :-)
 Re: Hluzov zákaz vstupu !!!11.05.2020
tak to mě docela překvapuje, vždyť tam snad skoro nikdo nejezdí... spíš jestli nejde o nějaké podivn
 Re: Hluzov zákaz vstupu !!!11.05.2020
lezci jsou hovada; mechosi nechcou, aby bylo videt oknama jak prestrikavaj auta; a z druhyho baraku
  Re: Hluzov zákaz vstupu !!!11.05.2020
Jasně, než si přiznat, že jako komunita stojíme za úplný hovno, tak to raději pojďme ad hominem hodi

 lezečky na písek06.05.2020
Ahoj, doporučené lezečky na písek, tozn. měkké? Ale pohodlné, zlepšovat se nebudu. V obchodě mi jakžtakž seděly La sportivy Finale,ale jsou spíš tvrdší a  na druhý pokus mi moc pohodlný nejsou, vel.38, letní boty mám 38, zimní 38.5-39.Takže malý by b
 Re: lezečky na písek06.05.2020
Na písek jedině Triop Kova!
 Re: lezečky na písek06.05.2020
Vipery nebo Cobry nebo co to je od LS
 Re: lezečky na písek06.05.2020
před lety jsem si nemohl vynachválit španělské borealy (měl jsem Jokery). i od jiných lidí jsem slyš
 Re: lezečky na písek06.05.2020
Jedině LS Futura
  Re: lezečky na písek06.05.2020
+1
 Re: lezečky na písek06.05.2020
five ten anasazi a ocun pearl LU - obě měkčí, dobré do spár, na rajbáky a když nejsou moc vyšlapané,
  Re: lezečky na písek06.05.2020
PS: šestky na písku se lezou bosky :)
   Re: lezečky na písek06.05.2020
V době Covidové? NIKDY!!! A desinfikovat po sobě!!
 Re: lezečky na písek07.05.2020
Jakékoliv pořádně rozlezené lezečky, které ti jinak vyhovují. Klidně finale. Neexistuje univerzální
  Re: lezečky na písek07.05.2020
tak pak je spíš otázka jestli je lepší mít měkkčí papuče ( neagresivní) anebo naopak ostré zahlé agr
   Re: lezečky na písek09.05.2020
Čoveče i to je o osobních preferencích. Ony zrovna ty testarossy (v kterých lezu a nejsem sám) když
 Re: lezečky na písek07.05.2020
Mě sedí už roky na písku Pearly (mám ještě staré RP, teď už je to Ocún). Spousta kámošů leze v Miurá
  Re: lezečky na písek11.05.2020
Dík za rady..nakonec jich dost nesedí, bohužel ani Pearly o číslo větší než bych čekala a větší už n
   Re: lezečky na písek12.05.2020
Jestli ti vyhovujou ty finale tak u nich klidně zůstaň a jenom je pořádně rozšlápni. Až je pošleš na

1   ...   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Plnění bomb
Ahoj, z čeho prosím plníte prázdné kempingovky? Zkusil jsem přepouštět z dvoukilovky a z ní mi to moc naplnit nešlo - do plna šly asi jen 4 bomby a potom už nic moc nepřeteklo. Přitom v ní plyn je. Mám použít tu větší- 5kg nebo 10kg? Je to třeba tlakem? Zkoušel jsem i předmražovat plněné bomby ale nemyslím, že by to pomohlo.
Olda14:59:33 11.05.2020
odpovědět 
 Re: Plnění bomb
Hlavně to neplň do plna. Nebo vyletíš do povětří. My doma to plníme tak do 2/3 až 3/4 - kontrolujeme to na kuchyňské váze. Přepouštíme z dvoukilovky podle ročního období (na léto je jiná směs než na zimu). Malou bombu dáme dolů a velkou bombu nahoru. Plyn potom jednoduše přeteče. A zásadně to děláme venku nebo aspoň na balkoně.
Kuba Turek15:27:09 11.05.2020
odpovědět 
  Re: Plnění bomb
proces lze urychit nachlazenim male bomby. Do vzduchu lze vyletet jen v pripade ze ti to v nevetrane mistnosti nebude někde těsnit a když si pak zapálíš cígo tak letíš. Jednou se mi kartuši podařilo přeplnit, projeví se to tím že se dno vyboulí na druhou stranu. Měl jsem dost nahnáno :-)))
16:13:38 11.05.2020
odpovědět 
   Re: Plnění bomb
Stačí to nechat v rozpáleným autě :D
To vážení je nesmysl, nastuduj si parciální tlak propan/butan Nerozhoduje množství, ale poměr a teplota. Akorát to nesmí být úplně plný kapalnýho
16:33:00 11.05.2020
odpovědět 
    Re: Plnění bomb
Dík za rady, safety first, to je jasné. Ale na to jsem se neptal. Spíš mě zajímá, co můžu dělat špatně a jak to zlepšit. Bomby mám pod sebou (malá dole, zkusil jsem i podmrazit) a plyn nepřebývá. Když byla 2kg nová, tak několik prvních plnění šlo, potom už nic. Může být třeba ucpaný ventil nebo hadička (když to skladuji v igeliťáku, v čistotě)?
Ještě mě zaujalo, kde koupit tzv. "zimní" směs? Měl jsem za to, že na benzínkách je prostě jenom jeden typ lahví...
Olda16:45:54 11.05.2020
odpovědět 
     Re: Plnění bomb
Plněnou zchladit.
Běžný PB v 3kg flaškách má 50% propanu, takže směs je zimní víc než dost (hlavně tlakově v létě ;) Bouchaly pravěký kartuše na čistej butan, novější vydrží o něco víc, ale i tak na teplo bacha..
17:14:23 11.05.2020
odpovědět 
      Re: Plnění bomb
Jo a zbytek v kartuši je víceméně butan, tak je vhodný nevyjíždět "do sucha" ale ten butan v kartuši nechat a jen doplnit - pak to má víc butanu = nižší tlak..
17:16:33 11.05.2020
odpovědět 
      Re: Plnění bomb
Plněnou nejdřív nahřát a s vařičem z ní dostat co nejvíc, odšroubovat vařič, a ideálně co nejvíc zchladit. Při zahřívání otevřený bomby vytlačíš maximum zevnitř, podchlazením klesne tlak.
18:00:58 15.05.2020
odpovědět 
     Re: Plnění bomb
Může být i ucpaný ventil, ale to jde prověřit. V těch ocelových bombách může být i dost všelijakýho bordelu rzi apod, a když ji otočíš tak to jde do trisky.
17:23:11 11.05.2020
odpovědět 
 Re: Plnění bomb
Když z dvoukila naplníš pořádně 4 bomby, tak už ti z ní dost ubyde. No a ty další už pak naplníš jen trochu, pak už to moc neteče, tlaky se vyrovnají... Můžes si ty další předplnit trochu, pak vyměníš velkou bombu a můžeš to doplnit do plna.
17:02:26 11.05.2020
odpovědět 
 Re: Plnění bomb
Když už se tady řeší toto téma, prosím o tip na sehnání přepoušťáku. Starý (udělaný z var 1, pak i z var 2) jsem si zničil a sháním náhradu.
19:42:46 11.05.2020
odpovědět 
  Re: Plnění bomb
Redukci z velké bomby na hořák seženeš normálně v Čechách. Redukci která má oba závity jako hořák koupíš v Aliexpressu. máš to sice ze dvou článku ale prý to funguje.
Kok07:43:35 12.05.2020
odpovědět 
  Re: Plnění bomb
Zničenej přepoušťák (z VARu 1.) - strženej závit na staně malé karatuše - jsem opravi tak, že jsem ten závit odsoustružil úplně :-)
Funguju s tím tak, že redukci s přepoušťákem namontuju na velkou flašku, otočím to vzhůru nohama, na nasadím na na kartuši. Chce to jen trochu držet balanc a lehce přimáčknout ;-) pak otevřu, plním, zavřu, uvolním a je to. Odpadá prostě to šroubování na kartuši a tím se celej proces urychlí a líp se kontroluje kolik plynu tam nateklo
gas12:35:09 13.05.2020
odpovědět 
 Re: Plnění bomb
Problém bývá ve špíně, která je v dvoukilové flašce. Když se plní prázdná dvoukilovka, před novým plněním se má vypustit. Prostě odzátkovat a vyklepat brouky. A ono se to z pochopitelných důvodů nedělá. A pak nastoupí nešťastník lezec, spojí lahve a .... prd. Pokud máš kompresor, zkus to všechno profoukat. Bývá tam bordelu ažaž. Někdy je tam takový kus, že přelévání skutečně není možné. Není-li jiná možnost, může pomoct zatřesení. Bordel v kapalině se pohne a cesta se může uvolnit ale spíš si jen s odpuštěním zasereš přepušťák. Při nákupu plné dvoukilovky se vyplatí trochu s lahví zakymácet. Když je čistá, jenom šplouchá, často je ale slyšet zvuk sypajícího se písku. Té se vyhnu. Při přelévání (přepouštění) se pak snažím nedávat je na kolmo. Něco v bombě zůstane ale je to lepší, než všechno zaneřádit. Zbytek se bezpečně vyjede v kempové dvouplotýnce. Tam je bordel na dně a trysek se netýká. To možná bude tvůj problém.
A nemražení plechovky je v podstatě k ničemu. Nic tím nezkazíš ale ani nezachráníš. Lepší je zahřát dvoukilo. A je jedno, zda to postavíš na plotýnku, nebo na slunce. Pokud napíšeš, jak jsi uspěl, tak jsi zahřál dobře. Pokud nikdo psát nebude, tak je někde ve stropu Faustova díra.
P.S.
Zimní a letní plyn je taky dost pověra. Většinou to bouchají pořád pade na pade. Jen při plnění do aut se snaží dodržovat zimní a letní. LPG se hlídá trochu víc.
ABL21:41:40 11.05.2020
odpovědět 
  Re: Plnění bomb
Von myslí zimní a letní v kartuších ;)
21:54:36 11.05.2020
odpovědět 
  Re: Plnění bomb
Ten trik s plněním na šikmo zní dobře. To by mohlo fungovat.
Kok07:46:28 12.05.2020
odpovědět 
  Re: Plnění bomb
Ještě mě napadá, že pokud je problém ve rzi, která se dostává do redukce, tak stačí našroubovat redukci jen na malou bombu a trochu plynu z ní přes redukci vyfouknout. Rez by měla vyletět
Kok18:29:40 15.05.2020
odpovědět 
 Re: Plnění bomb
Dřívějc jsem to zřídka praktikoval. Ale nestojí to za riziko. 0,5kg Pixla stojí 160,- Tam kde to jde, beru velkou 2kg (vareni u auta). Někde mám výpočet pro varianty směsí propan-butan. Pošlu na email s vysvětlením.
 Sup20:59:16 15.05.2020
odpovědět 
 Re: Plnění bomb
Já to strčim do mražáku, pak to našroubuju, otočím, ztvážím a když je moc, tak upustím. Vždycky uvařím hrnek vody (někdo mi jednou řek, že prej sa má vyrovnat tlak či co) a vše je v ouklandu. V autě to dávám tam, kde není vedro (třeba dos pacáku) - jak přepuštěný, tak nepřepuštěný a nikdy problém. Snažím se nepřeplňovat - slyšel jsem historky vymlácenejch okýnek v autě, ale to je max. vše. Bych to neviděl tak drasticky...
Esus18:54:37 17.05.2020
odpovědět 
 Re: Plnění bomb
Mladej už mě přemlouvá měsíc, že budem dělat molotovuv koktejl na chalupě!
19:04:23 17.05.2020
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (45)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (12)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1150 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1265 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1454 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1419 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi