Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10697 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Šípek 10075 Hory: 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442 16. 3376
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Eiger v létě 08.06.2020 Ahoj, nemá někdo zkušenosti s Heckmair Route v létě v posledních letech (je-li to reálné)?
  Re: Eiger v létě 09.06.2020 Podle mě je to úplná hovadina. Loni v létě jsem pod tím stál. Všude teče voda, lítaj kameny a po sně
  Re: Eiger v létě 09.06.2020 Je to exponovaná cesta na mnoho sběrných míst, křižuje centrál stěny, která je nejvíc rozbitá, vzhle
  Re: Eiger v létě 09.06.2020 Při vší úctě. Nikdo ti nemůže sdělit vlastní zkušenosti, protože to nikdo v létě neleze. Je tomu tak
  Re: Eiger v létě 09.06.2020 Lézt se to v létě dá, ale příště bych už do toho šel taky spíš v dobrých zimních podmínkách. Jak už
Ako sa istit na stlpe 06.06.2020 Ahoj, robim geocahing a som lezec ultrazaciatocnik :) Lezieme teda hlavne na stromy (istenie na zakladni stromu a lano prehodene cez strom ako u arboristov). Teraz sme sa vsak dostali k jednej krabici ktora je umiestenena na hladkom betonovom stlpe, na vr
      Re: Ako sa istit na stlpe 07.06.2020 pujdzeš na Čergov abo do Tatroch a medzevedz ce nauči
  Re: Ako sa istit na stlpe 07.06.2020 Lodný uzol /líščí uzol na päte stĺpu ste skúšali ?
    Re: Ako sa istit na stlpe 07.06.2020 zatial sme neskusali realne liezt nic no klasicke uzly (vratane liscieho) sme mali pocit ze to prost
  Re: Ako sa istit na stlpe 07.06.2020 Prusik okolo sloupu
    Re: Ako sa istit na stlpe 07.06.2020 hmm.. to by mohlo byt realne...vyskusame v terene. dik
      Re: Ako sa istit na stlpe 08.06.2020 Normalne to vyprusikujte. Dve dlouhe smyce na zdrha. Sice docela drina, ale sranda.
      Re: Ako sa istit na stlpe 08.06.2020 ono to reálné samozřejmě je. takhle lezu na jasanové suché nakloněné špejle, abych je při kácení stá
        Re: Ako sa istit na stlpe 11.06.2020 Jestli jde sloup nahodit jako strom, můžeš si tam lano vytáhnout přes provlečený jakýkoli uzel (třeb
          Re: Ako sa istit na stlpe 11.06.2020 Himbajs,
Daria a spol. majú problém s ukotvením lana na hladkom stĺpe. takže imho si veľmo
            Re: Ako sa istit na stlpe 11.06.2020 To hodí přes dráty :D
  Re: Ako sa istit na stlpe 16.06.2020 dvě smyčky, jedna 120cm a druhá 175cm z Dekáče
delší na nohu, kratší na sedák, liščí
Průvodce Súľov 04.06.2020 Ahoj, je prosím někde dostupný nějaký lezecký průvodce na Súľov? Hledám zatím marně.... Díky!
  Re: Průvodce Súľov 04.06.2020 není nic, furt ten starý žebrák a toho už neseženeš. Možná ti ho prodám. Resp. ti ho dám a ještě ti
  Re: Průvodce Súľov 04.06.2020 V kempu prodávali výběr, který tak na tři dny lezení vystačí
  Re: Průvodce Súľov 05.06.2020 pripravte se na parkovani za 8 ecek a vsude plno lidi
    Re: Průvodce Súľov 08.06.2020 Pokial boli hranice zatvorene, parking bol 3 ecka, a tie aj tak nikto nevyberal, a bolo pusto.... Al
      Re: Průvodce Súľov 08.06.2020 Jako že auto s SK platí 3e a ostatní 8e?
        Re: Průvodce Súľov 08.06.2020 To by tě překvapilo?
Jištění na konstrukci 03.06.2020 Ahoj, takový rychlý laický dotaz. Čím a jak se může a v praxi jistit lezec např. Při práci na anténním stožáru? Myslím výlez na konstrukci od země. Dík
  Re: Jištění na konstrukci 03.06.2020 Jištěním vhodným na anténní stožáry a podobné konstrukce.
      Re: Jištění na konstrukci 10.06.2020 Po té co jsem dostal francouzákem po hlavě, se poníženě omlouvám. Jediný šéf je Skipper.
Jaké lezacky na pisek 03.06.2020 Ahoj.Prosím nějaké zkušené piskare,jestli by mi mohli poradit,jaké jsou dobre lezacky na písek. Lezu lehčí cesty na Hrubici. Takže spis na tření,než nějaké mikrolisty. Mám La sportivy Tarantule a přijdou mi moc tvrdý. Ze v tom člověk nemá cit. Honza
  Re: Jaké lezacky na pisek 03.06.2020 Kup si takový, co jsou dobrý na písek, co v nich budeš mít cit a leze se v nich dobře na tření namís
  Re: Jaké lezacky na pisek 03.06.2020 Vykašli se na lezačky, na lezení, včetně písku, se hoděj spíš lezečky..
    Re: Jaké lezacky na pisek 03.06.2020 moje řeč - v první řadě si ujasni, k čemu ti budou - taky by sis mohl koupit lezačky, co ti budou na
      Re: Jaké lezacky na pisek 05.06.2020 Lezačky se používají ke slezání skal či přelézání cest, vy chytrolíni.
  Re: Jaké lezacky na pisek 03.06.2020 A abych nebyl jen za nejapnýho vtipálka, dost lidí se shodne, že na měkkej písek se osvědčily cobry,
  Re: Jaké lezacky na pisek 03.06.2020 Žádné (bos) - co jsou pro Tebe lehčí cesty?
    Re: Jaké lezacky na pisek 04.06.2020 Hmmm,to jsem se toho moc nedozvedel. Jo,bos taky občas lezu,taky v botách do vody,ty jsou fakt měkký
      Re: Jaké lezacky na pisek 04.06.2020 Kowalsky,a jak to mám v obchodě poznat?
        Re: Jaké lezacky na pisek 04.06.2020 O.K. konkrétní tipy na písek: Triop RAP, nebo Triop PHET MAAK, ale nově podražený na vibram grip2. S
          Re: Jaké lezacky na pisek 04.06.2020 Trochu lepší než Kobry mi přijdou LS Python. Tvarově zhruba podobné, povolí také do měkka, ale ne ta
          Re: Jaké lezacky na pisek 04.06.2020 Triop phet mak taky mám a jsem s nimi na písku velmi spokojený. Nechtěl jsem ale psát konkrétní mode
            Re: Jaké lezacky na pisek 06.06.2020 S Triopem ses spálil? To mě mrzí, já v různých Triopkách lezu už patnáct let a po pár odbočkách k ji
              Re: Jaké lezacky na pisek 08.06.2020 první Triopky jsem si koupil někdy v roce 1992 (?), a dokonale nahradily podlepené kopačky a byly úp
              Re: Jaké lezacky na pisek 09.06.2020 Nepochopil jsi mě. Spálil jsem zde v diskuzi, když jsem obhajoval Triop :-D
  Re: Jaké lezacky na pisek 04.06.2020 Ahoj Honzo, na měkkým písku používám ty nejlevnější a nejpohodlnější boty. Takové, že v nich vydržím
    Re: Jaké lezacky na pisek 04.06.2020 Souhlas. Jakýkoliv začátečnický model (od české firmy, hlavně ne tarrantule od LS) má nejlepší poměr
      Re: Jaké lezacky na pisek 04.06.2020 Díky za odpovědi.
        Re: Jaké lezacky na pisek 04.06.2020 Ve Skaláku zrovna není od věci si dát pár cest naboso... Hodně to pomůže nejen Skaláku...
          Re: Jaké lezacky na pisek 05.06.2020 Psal jsem nahoře,ze lezu i naboso,nebo v botách do vody z Lidlu,který krasne drzej na rajbasech a ke
  Re: Jaké lezacky na pisek 04.06.2020 na měkkej písek měkký boty. čím tvrdší písek, tím tvrdší. do rajbáku spíš měkčí boty, převislý věci
    Re: Jaké lezacky na pisek 04.06.2020 To já vim. Nejradši bych ty úplně nejmekci. Jen jsem nevedel značku,nebo jestli není nějaká vyhlášen
      Re: Jaké lezacky na pisek 05.06.2020 Dojdi do obchodu, ber si boty do ruky a ohýbej a kruť a porovnávej... :-)Vyber ty nejměkčí...
      Re: Jaké lezacky na pisek 05.06.2020 Honzo, konkrétní model výběr aby Ti dobře seděl na noze podle rad výše. Zkus je nechat podlepit lepi
    Re: Jaké lezacky na pisek 05.06.2020 Hele obuvníku. Jak poznám měkej a tvrdej písek. Zrno je stejný. Větší kravinu jsem opravdu neslyšel!
      Re: Jaké lezacky na pisek 05.06.2020 Nejsem obuvník, ale odpovím ti. Zajeď si vylézt něco v Kokořínském dole a pak si udělej výlet na Mor
        Re: Jaké lezacky na pisek 05.06.2020 Blbost to IMHO nejni. Subjektivní Tvrdost sestupně např: Pantak - Labak - Teplice - Ostaš - Adr - Pr
      Re: Jaké lezacky na pisek 05.06.2020 hele, každej kdo leze na písku ví, co se rozumí měkkým a co tvrdým pískem. Ostaš je různorodá. Zadní
      Re: Jaké lezacky na pisek 05.06.2020 Zrno je stejny? Zrno je stejny??? Ty jsi fakt odbornik na slovo vzatej :D Videl jsi nekdy sito? To j
        Re: Jaké lezacky na pisek 05.06.2020 zrno, nezrno, měkkej písek, tvrdej písek, jedna moudrost praví, že nejlepší lezečky je kurevská síla
          Re: Jaké lezacky na pisek 09.06.2020 Jojo, v osoleným rajbasu ti je to na h..no.
  Re: Jaké lezacky na pisek 11.06.2020 LS Mythos se mi osvědčily nejvíc, univerzální, nejen na písek, jsou LS Miura. Ale obě musí sedět, po
Tábor - bouldering průvodce 03.06.2020 Ahoj, nemáte náhodou někdo stažený průvodce na Taborské bouldry? Odkaz a bouldering.cz nefunguje. Díky!!
  Re: Tábor - bouldering průvodce 03.06.2020 Na FB stránka MalléBloccky, mezi fotkama je album s průvodcem. O pdf verzi nevím. O tištěným taky ne
oplet lana 01.06.2020 Ahoj borci. Začalo se mi klubat jádro z lana, nechápu proč. Je lepší oplet zaštupovat jak ponožku, nebo zalátat jak prodřené kalhoty? Jsem z toho nešťastný, lano mám teprve chvilku. Díky za rady
  Re: oplet lana 01.06.2020 Řízni to, je-li to v blbém místě, tak kup nový. Pokud je jádro venku.
  Re: oplet lana 01.06.2020 Pokud je to poblíž konce tak uříznout a lano holt bude o trochu kratší. To je osud lan. Osmdesátka,
    Re: oplet lana 03.06.2020 " Lana by neměla přijít do styku s jakýmikoli chemikáliemi (organické chemikálie, oleje, kyseli
  Re: oplet lana 01.06.2020 ani jako ponožku, ani jako kalhoty; hodláš-li po krejčovsku vyspravit oplet lana, potom jako rukáv n
    Re: oplet lana 01.06.2020 sorry podpis.
  Re: oplet lana 01.06.2020 Pokud máš lano teprve chvilku, tak ho zkus reklamovat.
Také se mi u jednoho lana stalo, že mě
  Re: oplet lana 02.06.2020 aké lano, ako bolo používané ?
Hoj 29.05.2020 Hoj, prosím Vás jde teď někde k vidění aktuální omezení lezení kvůli dešťových limitům? Nějak se k tomu nemůžu proklikat :(
  Re: Hoj 03.06.2020 podešťový limity (myslím že přes léto 48, jinak 72 hodin) bývaly v pravidlech, ale už pár let je pos
    Re: Hoj 04.06.2020 Kdysi byla někde na webu mapka s aktuální situaci a k te se nemůžu dostat
      Re: Hoj 04.06.2020 Mapka byla na Skalních oblastech. Ale z důvodů nenormální situace ji tam do odvolání vypnuli.
        Re: Hoj 04.06.2020 Ach jo :/
bouldrovka v adršpachu 28.05.2020 zdarec, máte někdo info jak je na tom projekt bouldrovky v adršpachu na který jsme posílali podporu? Loni jsem jim psal zda něchtějí pomoct na stavbě a vůbec se neozvali..
  Re: bouldrovka v adršpachu 28.05.2020 Lidi z Adru jsou takova zajimava bandicka...
    Re: bouldrovka v adršpachu 29.05.2020 Anonymní šulini za klávesnicí jsou taková zajímavá bandička.
      Re: bouldrovka v adršpachu 30.05.2020 palec nahoru
      Re: bouldrovka v adršpachu 01.06.2020 Lidi, co staví boulder v Ádru, přispívají jim na to nebo používají ksichtbůček jsou magoři...
        Re: bouldrovka v adršpachu 02.06.2020 opravdu nerozumím tomu, proč je diskuze na lezci anonymní. zajímalo by mě, zda by ses takto vyjadřov
          Re: bouldrovka v adršpachu 03.06.2020 Pak jsou tu poloanynonymní nicky jako honza, který používá víc lidí (m.j. já, ale né v tomhle vlákně
            Re: bouldrovka v adršpachu 03.06.2020 pokud má příspěvek hlavu a patu, je to asi jedno. jde o obsah. ale pokud někdo někoho uráží anonymně
  Re: AO u J.Krause 28.05.2020 díky za odkaz
1
...
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: