Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10697 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Šípek 10075 Hory: 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442 16. 3376
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Kniha 16.06.2020 Ahoj, nevíte někdo, jestli ještě lze sehnat někde knihu Hrdě, tvrdě, mazaně?
  Re: Kniha 18.06.2020 CHS ji za litr depozit pujcuje. Ozkouseno, funguje to dobre.
    Re: Kniha 18.06.2020 Za litr čeho? V knihovničce na chatě na Mařence mi tenhle titul zrovna chybí.
      Re: Kniha 19.06.2020 Korun ceskych.
ledoborec je icebreaker 16.06.2020 Pod posledním tokyem nevidím diskuzi ... Dobrý, dobrý ... Jen pro pořádek ... ledoborec=icebreaker, ledovec=iceberg ..
Jinak všechno profi.
  Re: ledoborec je icebreaker 16.06.2020 Jo tak sorry, do Japonska je tak dlouhá cesta, ze jsem nerolloval az pod reklamu.
    Re: ledoborec je icebreaker 17.06.2020 Tak olympiáda bude ještě dvakrát odložena, pak se pojede znovu kvalda a nakonec Adam nepojede nikam.
Průvodce Totesky kolem Welser hute 16.06.2020 Znáte někdo rozumného průvodce do Totesek ze strany od Welser hute? Nějaký výběr mám z Genusu a určitě toho bude kopec i na chatě, ale i tak.
Srbsko 15.06.2020 Ahoj, netušíte zda jsou parkoviště v Srbsku již otevřena? Díky
  Re: Srbsko 16.06.2020 Jsou.
Korno 14.06.2020 Lehke varovani. V lomu Korno je mrtva srna, jeste tak dva tri tydny to tam bude vonet jako v kafilerce.
  Re: Korno 14.06.2020 Cos pro to udělal, aby tam nesmrděla? Napsal o tom sem?
    Re: Korno 14.06.2020 Njn, mohl jsem ji zasypat maglajzem a to je tak asi vsechno vzhledem ke stavu v jakem je a jake pros
      Re: Korno 14.06.2020 Tak jak vypadá nevím, ale jednou sme srnu spadenou ze skaly uvázali za nohu a odáhli kus do lesa (by
      Re: Korno 14.06.2020 Samozřejmě ju nenechat u cesty nebo někomu za zahradou
        Re: Korno 14.06.2020 OK, fair enough. Na Kornu neni moc kam zvire odtahnout, navic uz je dost rozpadle. Takze nejlepsi as
      Re: Korno 14.06.2020 Ahoj. Standard je dat vědět myslivcům nebo starostce Srbska. Nebo na úřad Korna, nejsem si jist na č
        Re: Korno 14.06.2020 Aha, to je asi dobry napad, nevedel jsem to. Diky, ze to zaridis.
          Re: Korno 14.06.2020 V pohodě, napsal jsem jim. M
        Re: Korno 15.06.2020 přesně tak. když najdu uhynulou zvěř, mám to hlásit místnímu spolku myslivců, stejně tak, když srazí
  Re: Korno 16.06.2020 koukej ji tam nechat, mrtvý zvíře patří do přírody, ne na kompost!
    Re: Korno 16.06.2020 presne, proste pockejte makosi mestsky. Za 14 dni ji muchy a brouci zlikviduji. Jste furt v prirode!
      Pečínka 26.07.2020 anebo tak, sice bude trochu dejchlá, ale za ty prachy...
  Re: Korno 25.07.2020 Po mrtvé srně na Kornu ani vidu, ani čuchu.
    Korno-čistý vzduch 25.07.2020 ...stručně řečeno.
Kozelka, Nečtiny ... 13.06.2020 Ahoj, nevíte jméno lezce M.Bergera? Co je to M - Marek, Miroslav, Milan... Dík
  Re: Kozelka, Nečtiny ... 13.06.2020 Byl to Miloslav Berger.
    Re: Kozelka, Nečtiny ... 13.06.2020 No, oni se tady pohybovali dva. Ten starší, předseda Unionu Plzeň, Milan, zemřel na M. Blancu.
      Re: Kozelka, Nečtiny ... 14.06.2020 A ten z průvodců je teda Miloslav, jak píše Mastodont?
        Re: Kozelka, Nečtiny ... 14.06.2020 Má 12 cest v rozmezí let 1961 - 1969.
          Re: Kozelka, Nečtiny ... 14.06.2020 To je Milan Berger. Otec mladýho.
        Re: Kozelka, Nečtiny ... 14.06.2020 Ano, ten z průvodců je Miloslav, ale říkalo se mu samozřejmě Milan. A zemřel dost nešťastným a divný
Kateřinský prst (Žleby, mKras) 12.06.2020 Je na Kateřiňáku povoleno lezení? Někde jsem zahlédl info o hnízdění, chtěl jsem se podívat na Skalní oblasti, ale tam je info "Lezení povoleno od 15. 7. do 31. 12." což mě překvapilo. Nejnovější průvodce (2018, reálně 2019 :-) ) uvádí povoleno
  Tak už vím 12.06.2020 Nedalo mi to a hledal jsem dál. Vyhledávání na Lezci je zbytečné, Googlem na lezec.cz to taky nenašl
    Re: Tak už vím 12.06.2020 Kdo vyjednává povolení s ochranou přírody? Kdo zodpovídá za informování veřejnosti?
Tak se v
      Re: Tak už vím 14.06.2020 Měl jsem zato, že Skalní oblasti jsou oficiální, dřív to bývala databáze podporovaná ČHS, nebo ne? A
      Re: Tak už vím 14.06.2020 Měl jsem zato, že Skalní oblasti jsou oficiální, dřív to bývala databáze podporovaná ČHS, nebo ne? A
        Re: Tak už vím 14.06.2020 Někdy ro roku 2014 dělal datázi pro ČHS Zdeněk Strnad. Pak došlo k tomu, že si ČHS převzal svoje dat
    Re: Tak už vím 13.06.2020 Ahoj,jak píše Petr, aktuálně je to vždy na stránkách ČHS, posílám jim to vždy při nějaké změně obrat
Foto dne 12.06.2020 Co třeba nechávat podařené fotky i více dní, než za každou cenu cpát fotky nové. Tahle je, podle té zmuchlané drtičky hodně zoufalá. Nebo i vytáhnout něco z archivu, třeba "jistím ráda kamaráda" a tak :D
  Re: Foto dne 12.06.2020 mě tedy obecně připadají fotky ze sportovec hnusné a nudné (pokud na nich není nějaká pěkná spoře od
Regulace slacklininingu 11.06.2020 Chtěl bych se jako zeptat, když vidím to dnešní foto dne a tam ty hrozný pavučiny slackline přes několik věží...
Jak k tomuhle "sportu" přistupují orgány OP? Je to v legislativním vakuu, nebo na to potřebujou nějakou vyjímku? A mají něja
  Re: Regulace slacklininingu 11.06.2020 obecně: kde není žalobce, není soudce. pokud to někoho opravdu hněte, může vystoupit z anonymity a n
    Re: Regulace slacklininingu 11.06.2020 Nevidim odpoved... Je to Ok nebo to Neni ok... Neni zalobce bonsoudce je shit...
Tak jak?
      Re: Regulace slacklininingu 11.06.2020 se podepiš, koprofágu.
v některých chko je to omezené, v některých ne. jestli to chce
        Re: Regulace slacklininingu 11.06.2020 a protože správu chko labské pískovce vykonává správa NP české švýcarsko, tak se tato informace dohl
          Re: Regulace slacklininingu 11.06.2020 Opatření obecné povahy jsou naprd. To je například zákaz maglajzu. A???
Dokud
            Re: Regulace slacklininingu 11.06.2020 Ti nějaký slacliner hodil šekl z výšky na palec?
Zakázat slacliny, zakázat ferraty, zakázat m
              Re: Regulace slacklininingu 11.06.2020 Takže naopak na všechno srát? Chemické záchody všude vylévat, ohně všude rozdělávat, všechno zabílit
                Re: Regulace slacklininingu 11.06.2020 ale houno. jestli s tím máš problém a chceš to řešit, tak to řeš. jdi do toho po hlavě, pod svým jmé
                  Re: Regulace slacklininingu 12.06.2020 bavis se s vic lidma jeste si si na to na lezci nezvyk gze te to bavi :) picovat :) zakazy... no obe
                Re: Regulace slacklininingu 11.06.2020 Ne. Maj se chytat konkrétní kokoti který dělaj bordel. A ne že nějaký aktivní sluníčko z dálky uvidí
        Re: Regulace slacklininingu 12.06.2020 ja to nechci resit jen se ptam... ty Hovne! :) kdyz uz sme u tech odbornej Terminu... a nerikej mi t
      Re: Regulace slacklininingu 11.06.2020 He he, naivko. Jsou pisatele, kteri nepisi proto, aby nekomu odpovedeli na jeho otazku.
        Re: Regulace slacklininingu 11.06.2020 tak hele, sekáči, tazatel nemá rád přemnožené šlaklajnysty (já je taky moc nemusím, ale to je jedno)
          Re: Regulace slacklininingu 11.06.2020 Děkuji ti.
Ne viděl jsem tu fotku a nechtělo se mi hledat na stránkách AOPK, potažmo příslušn
            Re: Regulace slacklininingu 11.06.2020 Proletáři všech zemí....
Ještě že ve skalách je svět stále stejný, tam se totiž hnidopiští gr
              Re: Regulace slacklininingu 12.06.2020 Zobane, kde žiješ, svět ve skalách vůbec není stejný a to díky i kvůli takovým jako ty:-).
          Re: Regulace slacklininingu 11.06.2020 To je podpis jak stehno, božínku :)
  Re: Regulace slacklininingu 11.06.2020 Ochranari chrani faunu a floru, ne skalu.
    Re: Regulace slacklininingu 11.06.2020 hodně velký omyl, zvláště v územích, jako NPČŠ a dalších podobných,...
  Re: Regulace slacklininingu 12.06.2020 Bylo to setkání jen holek, bylo jich do dvaceti a zdálo se všechno byli cizinky.
    Re: Regulace slacklininingu 12.06.2020 Pouze holky? Pak ne BYLI :-).
      Re: Regulace slacklininingu 12.06.2020 ne "byli" holky, ani "byly", ale "bílé holky"
        Re: Regulace slacklininingu 12.06.2020 Cywe, s těma tranďákama ještě bude problém ... musím ponouknout ratolest, ať se zeptá ve škole, co s
        Re: Regulace slacklininingu 13.06.2020 Ty máš beztak bílý ruce vod MÁGA! Máš na to vůbec povolení?
      Re: Regulace slacklininingu 13.06.2020 Tak pár ometáků se tam údajně přimýchalo;)
    Re: Regulace slacklininingu 12.06.2020 chceš říct že tam bylo 20 holek a já tam nebyl??? béééé
    Re: Regulace slacklininingu 12.06.2020 myslis menstuujici jedince :)
Eiger v létě 08.06.2020 Ahoj, nemá někdo zkušenosti s Heckmair Route v létě v posledních letech (je-li to reálné)?
  Re: Eiger v létě 09.06.2020 Podle mě je to úplná hovadina. Loni v létě jsem pod tím stál. Všude teče voda, lítaj kameny a po sně
  Re: Eiger v létě 09.06.2020 Je to exponovaná cesta na mnoho sběrných míst, křižuje centrál stěny, která je nejvíc rozbitá, vzhle
  Re: Eiger v létě 09.06.2020 Při vší úctě. Nikdo ti nemůže sdělit vlastní zkušenosti, protože to nikdo v létě neleze. Je tomu tak
  Re: Eiger v létě 09.06.2020 Lézt se to v létě dá, ale příště bych už do toho šel taky spíš v dobrých zimních podmínkách. Jak už
1
...
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
...
2263
Kateřinský prst (Žleby, mKras) Je na Kateřiňáku povoleno lezení? Někde jsem zahlédl info o hnízdění, chtěl jsem se podívat na Skalní oblasti, ale tam je info "Lezení povoleno od 15. 7. do 31. 12." což mě překvapilo. Nejnovější průvodce (2018, reálně 2019 :-) ) uvádí povoleno celoročně.
o.. 17:19:53 12.06.2020odpovědět
  Tak už vím Nedalo mi to a hledal jsem dál. Vyhledávání na Lezci je zbytečné, Googlem na lezec.cz to taky nenašlo oznámení o hnízdění, které si pamatuji, ale Google aspoň našel toto: https://www.horosvaz.cz/skaly-skala-2512/
tzn. včetně označení cest, které jsou nyní zavřené. Ptákovi držím palce. o.. 17:25:09 12.06.2020odpovědět
    Re: Tak už vím Kdo vyjednává povolení s ochranou přírody? Kdo zodpovídá za informování veřejnosti?
Tak se vždycky rovnou podívej do databáze horosvazu nebo do mobilní aplikace Skály ČR a ušetříš si hledání :-)
Petr Jandík 19:38:12 12.06.2020odpovědět
      Re: Tak už vím Měl jsem zato, že Skalní oblasti jsou oficiální, dřív to bývala databáze podporovaná ČHS, nebo ne? A ČHS svou vlastní v té době snad nemělo, nebo ne v tak dobrém stavu... o.. 15:44:51 14.06.2020odpovědět
      Re: Tak už vím Měl jsem zato, že Skalní oblasti jsou oficiální, dřív to bývala databáze podporovaná ČHS, nebo ne? A ČHS svou vlastní v té době snad nemělo, nebo ne v tak dobrém stavu... o.. 15:44:57 14.06.2020odpovědět
        Re: Tak už vím Někdy ro roku 2014 dělal datázi pro ČHS Zdeněk Strnad. Pak došlo k tomu, že si ČHS převzal svoje data a nechal si postavit vlastní obsluhu databáze. Skalní oblasti zůstaly soukromým projektem, který nemá s ČHS nic společného a nemá před ochranou přírody zodpovědnost za obsah, který šíří. Petr Jandík 17:34:19 14.06.2020odpovědět
    Re: Tak už vím Ahoj,jak píše Petr, aktuálně je to vždy na stránkách ČHS, posílám jim to vždy při nějaké změně obratem, potom to ještě dává Vláďa na facebook Moravských skal, což je jakýsi servis trochu navíc. A úvodní omezení posílám ještě klukům sem na Lezce. Takže aktuální informace jsou neustále k dispozici. Když dojdeš ke skále omezení na ní jsou daná cedulkami a není skála, která by byla uzavřená celá, vždy je to jen část podle umístění hnízda. V případě Kateřinského prstu je celá levá stěna, kde se nejvíce leze otevřená. Vlk 09:58:03 13.06.2020odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: