Zdar, neví někdo něco o cestách "Malé čepy" a "Péťa" v Tetíně - na Lezci ani na Horosvazu nejsou (autor, obtížnost...). Jsou jakoby v sektoru "Čelo", ale za rohem u trati, přírodní skála, asi.
Ahoj, včera se mi povedlo na Frýdlanské věži v Jizerkách ztratit červeného frienda od Black Diamond Camalot (č. 1). Buď v horních partiích Jihovýchodní spáry nebo Cesty díků (položený komín vpravo od vrcholu) a nebo snad někde u nástupů od Májové Cesty po
Hele proč je na javanesse zdokumentovaná kde jaká díra? A za mě top area vlčí jáma leží ladem? Kdyby se někomu chtělo rad bych to tam trochu zkultivoval a treba i zpezvodcoval, ja docela seru na to jestli už sou tam ty bouldry popřelízané, jmé
lezl z Vás už někdo některou z vícélkových na Jegihorn v Saas Grundu ve Švýcarsku, případně v okolí Jegihornu? Osobně jseme vícedélky ještě nelezli a tím, že je to všechno kolem 4b (teda alespoň Alpendurst), tak nám to s partnerkou př
Ahoj,
nelezl někdy někdo z vás na Tomášovském výhledu ve Slovenském ráji ? Jsou na konci cest slaňáky ?
Stojí to za to tam vůbec jezdit ? V srpnu se tam chystáme...
Díky
F.
Hele proč je na javanesse zdokumentovaná kde jaká díra? A za mě top area vlčí jáma leží ladem? Kdyby se někomu chtělo rad bych to tam trochu zkultivoval a treba i zpezvodcoval, ja docela seru na to jestli už sou tam ty bouldry popřelízané, jména tomu dávat nepotrebuju jen směr šipka popis a třeba kamen 1 boulder A atp... dik pokud má někdo k té oblasti ňejake info
jako proč ne ?? myslím že je tam cca 12 kamenů , na nich cca 30 bouldrů od 5a-7c ty kameny na pasece naproti bunču sem videl jen od cesty .. spíš sem se zajimal jestli tam treba nekdo už něěco zná tak kultivuju sikuju vykopavam
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.