Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Adminum 22.08.2020 ahoj admini,
v dnesni poste:
From: rianna conner <rinaconer@gmail.com>
Subject: Ahoj
To: undisclosed-recipients:;
Ahoj
Jmenují se rianna, viděl jsem tvůj profil na
  Re: Adminum 23.08.2020 so ?
Průvodce Labák 21.08.2020 Průvodce pěkný ale osobně si myslím , že tam u cest mělo být hodnoceno AF nebo RP . Asi se dost lezců napálí . Jestli je cesta 8a nebo 8a+ nevnímám jako zásadní ale že je potenciální 8b+ hodnoceno jako 7c už problém být může . Je to kousek německé přesnos
  Re: Průvodce Labák 21.08.2020 Autoři německého průvodce tvrdí, že v průvodci uvádějí jenom RP klasifikaci. Akorát u pár cest je ta
    Re: Průvodce Labák 21.08.2020 Chlapi, nebojte se, teď Vám v tom Šerif se svými břehovými asistenty v rámci nových podmínek pro prv
      Re: Průvodce Labák 21.08.2020 No, napadá mě pár odpovědí, ale radši si je nechám pro sebe. Dobrou noc.
        Re: Průvodce Labák 21.08.2020 Tak napadá nebo nenapadá? Sem s nima :D
    Re: Průvodce Labák 21.08.2020 To, že vždy budou nějaké chyby chápu a neodsuzuju. Mě vadí ten programový chaos v klasifikaci, ktero
      Re: Průvodce Labák 22.08.2020 On to málokdy dělá někdo úplně naschvál, ze škodolibosti a tak.
Nechci to obhajovat, ale klas
      Re: Průvodce Labák 22.08.2020 A nebo autor průvodce musí na sebe vzít tu odpovědnost a začít klasifikaci měnit, ideální je si uděl
        Re: Průvodce Labák 22.08.2020 K čemu ankety, když hlavní slovo má nakonec autor?
          Re: Průvodce Labák 22.08.2020 Asi jak kde:-). Chápu když má cesta jeden přelez od autora, že jde o jakýsi nástřel, ale pokud má x
            Re: Průvodce Labák 23.08.2020 pisek je specificky v tom že klasu tady na lezci nikdo neupravuje a drtiva vetsina ponechá navrženou
              Re: Průvodce Labák 24.08.2020 Musíš víc trénovat
              Re: Průvodce Labák 30.09.2020 Jak o víkendu pršelo tak jsem porovnával klasu v průvodcích od Piškota a v tom novým německým. To js
Německý průvodce na Labák 21.08.2020 Máte někdo zkušenosti s německým průvodcem na Labák s nákresy skal, cest, atd.? Funguje to? Jako mám rád českou pískovcovou tradici se slovními popisy, taky moc nemusím nemčinu, ale na druhou stranu už mě zas pokaždý nebaví hledat kudy to asi vede.. dík
  Re: Německý průvodce na Labák 21.08.2020 Převážně to funguje, občas se vyskytne chyba.
  Re: Německý průvodce na Labák 21.08.2020 Je to naprostá pecka!
  Re: Německý průvodce na Labák 21.08.2020 Hlavně tam je lépe posazená klasa.
Ale zase ten průvodce od Piškota (když odhlédnu o
    Re: Německý průvodce na Labák 21.08.2020 ano v německém se klasa aspoň trochu přibližuje realitě,menší část je správně navýšená, ale je vidět
      Re: Německý průvodce na Labák 21.08.2020 Oprava Xa = 9 až 8a, Xa, které by odpovídalo 9-, v labáku neexistuje:)
  Re: Německý průvodce na Labák 21.08.2020 Hlavně je potřeba počítat s tím, že ten německý průvodce je výběr a není tam všechno.
  Re: Německý průvodce na Labák 21.08.2020 Německý průvodce je jen výběr, vedle celkových nákresů cest (podobně jako je to v průvodcích na Juru
    Re: Německý průvodce na Labák 21.08.2020 Najít cestu, která není sportovně přijištěná je dost snadné.
Buď se podívám ve skalá
  Re: Německý průvodce na Labák 31.03.2025 Nevíte, zda se nechystá nějaká aktualizovaná verze tohoto průvodce? Díky
    Re: Německý průvodce na Labák 31.03.2025 Chystá, koncem dubna by měl vyjít Pravý břeh. Levý je ve výrobě. Nově autoři průvodce rozdělili na d
    Re: Německý průvodce na Labák 31.03.2025 U Kosti je erární, tam se dopisují nové cesty.
A v databázi ČHS je všechno.
  Re: Německý průvodce na Labák 31.03.2025 Popravdě většinou bereme do skal oba. Na něco je lepší český (nákresy shora a nevynechává skály, čes
foto dne, 20.8.2020 20.08.2020 Kouril by rozhodne nemle fotit Kulenhaima v nejvetsi ... mokre dire co v CR je.... To je .. neeticke a ted musim lezce zabanovat pro deti.
Ale inac secka cest panu Kullenhaimovy, dstat se do teto casti te...diry neni zadarmo... a vylezt z t
  Re: foto dne, 20.8.2020 20.08.2020 taky závidím,ale pičoviny psat nebudu :D
    Re: foto dne, 20.8.2020 20.08.2020 Jooo :D
  Re: foto dne, 20.8.2020 20.08.2020 Říká se v Brně: "leze jak veverka", anebo "leze jak muňka"?
    Re: foto dne, 20.8.2020 20.08.2020 Tak říkávalo se "leze jako kuna", ale to už je dávno.
      Re: foto dne, 20.8.2020 20.08.2020 Nechybí tam písmenko?
        Re: foto dne, 20.8.2020 20.08.2020 Jooo :D
  Re: foto dne, 20.8.2020 20.08.2020 No to je žvást
  Re: foto dne, 20.8.2020 21.08.2020 až budeš mít starou po třech porodech, tak ti to zas tak nepřijde. Tohle ještě v normě a v tvaru ;-)
Jaké rukavice. 19.08.2020 Ahoj. Chci se zeptat,jaké používáte rukavice,když vám,třeba v Tatrách,mrznou prsty a lezete něco,kde potřebujete udržet menší chyty,takže to není na nějaké gore-texove palcaky.
  Re: Jaké rukavice. 19.08.2020 Prstové zateplené pracovní rukavice s pogumovanou dlaní a noname membránou za pětikilo z Brudry.
    Re: Jaké rukavice. 19.08.2020 Koukám že to dost přeplácím, dají se koupit za 366 Kč:
      Re: Jaké rukavice. 21.08.2020 Super tip, díky!
      Re: Jaké rukavice. 21.08.2020 A k tomu montérkovou soupravu Ardon Klasic, výhoda je nulová obava z poškození.
Pokud se chy
Foto dne 19.08.2020 Jirko,
dávat na foto dne takovou klasiku, jako je kalamárka se štukem..fakt blbost...
  Re: Foto dne 19.08.2020 Přijde ti to naštukovaný? Beztak tam má jabko nebo tabák. Ale fotka moc pěkná.
    Re: Foto dne 19.08.2020 Tak hlavně ve chvíli, kdy bylo vyfoceno ještě do Kalamárky nešáhnul, leze direkt SŽZ, a neřešte koko
      Re: Foto dne 19.08.2020 lezecký kominterně? to zní dobře.
    Re: Foto dne 19.08.2020 hele - co někoho vede k tomu, že na písku maglajzuje tam, kde se to fakt nesmí a kde o to, že se to
      Re: Foto dne 19.08.2020 v teplicích se může
        Re: Foto dne 20.08.2020 teplice = NPR AT skály - tedy stejně jako Ádr zákaz!
          Re: Foto dne 20.08.2020 ti polámu ruky, jestli tě uvidím bez MG potit skálu špíno
      Re: Foto dne 20.08.2020 Co asi? Pohonit si ego. Bez mg je to větší dřina a nevylezou takové číslo.
  Re: Foto dne 20.08.2020 Na tý Kalamárce je super to, že je to sice klasika, ale od člověka, kterej neni starej senilní dědek
    Re: Foto dne 20.08.2020 tonoucí se stébla chytá. co si všechno nevymyslíte, abyste si to zdůvodnili. hele, kdo kdy a jak tu
    Re: Foto dne 20.08.2020 Nebo taky úplně jednoduše patří do skupiny ignorantů popř. skupiny lezců, kteří ctí ojeb, tedy vlast
    Re: Foto dne 20.08.2020 Igor vylezl Kalamárku po 40 letech bez mága, ale ne, že by ho odmítal, ale že ho zapomněl. V Onsajtu
  Re: Foto dne 20.08.2020 Problém je v tom že to teď začnou vsichni brát jako vzor lezení na písku!
Sundejte ho Sem to
Teplice - spaní v dodávce 17.08.2020 Ahoj,
chystám se letos prvně na festak do Teplic a chci se zeptat, je někde v Teplicích či okolí moznost zaparkovat s dodávkou a v ní i spát? Dle mapy mi to přijde možné na louce nad koupakem, je to tam, či případně jinde akceptovane? Diky
  Re: Teplice - spaní v dodávce 17.08.2020 Každoročně se dělá parkoviště na louce ke které se dostaneš uličkou nahoru u školy. Normálně se tam
Teplice - spaní v dodávce 17.08.2020 Ahoj,
chystám se letos prvně na festak do Teplic a chci se zeptat, je někde v Teplicích či okolí moznost zaparkovat s dodávkou a v ní i spát? Dle mapy mi to přijde možné na louce nad koupakem, je to tam, či případně jinde akceptovane? Diky
  Re: Teplice - spaní v dodávce 17.08.2020 Pri festaku prakticky vsude :)
Adr rezervace 17.08.2020 Che che che, to bude sranda prej se chysta rezervacni system pro vstup do Adru.
  Re: Adr rezervace 17.08.2020 Pro turisty
    Re: Adr rezervace 17.08.2020 cha cha jenom jestli něco se šušká ;-), prej lezci tam jen serou a vyhazují vložky za skálu tak prej
      Re: Adr rezervace 17.08.2020 Lezci nejvetsi svoloc, ty vypraskat prvni.
1
...
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
...
2263
foto dne, 20.8.2020 Kouril by rozhodne nemle fotit Kulenhaima v nejvetsi ... mokre dire co v CR je.... To je .. neeticke a ted musim lezce zabanovat pro deti.
Ale inac secka cest panu Kullenhaimovy, dstat se do teto casti te...diry neni zadarmo... a vylezt z te...diry je jeste horsi... Zlvast kdyz je clovek Kulenhaim, a drzi ho tam Kouril .... :))) Diky panove za krasny den :))) xp13 12:29:20 20.08.2020odpovědět
  Re: foto dne, 20.8.2020 taky závidím,ale pičoviny psat nebudu :D 13:09:30 20.08.2020odpovědět
    Re: foto dne, 20.8.2020 Jooo :D 14:13:18 20.08.2020odpovědět
  Re: foto dne, 20.8.2020 Říká se v Brně: "leze jak veverka", anebo "leze jak muňka"? 15:32:49 20.08.2020odpovědět
    Re: foto dne, 20.8.2020 Tak říkávalo se "leze jako kuna", ale to už je dávno. 16:20:13 20.08.2020odpovědět
      Re: foto dne, 20.8.2020 Nechybí tam písmenko? 17:21:57 20.08.2020odpovědět
        Re: foto dne, 20.8.2020 Jooo :D 23:45:51 20.08.2020odpovědět
  Re: foto dne, 20.8.2020 No to je žvást Sodík 22:14:43 20.08.2020odpovědět
  Re: foto dne, 20.8.2020 až budeš mít starou po třech porodech, tak ti to zas tak nepřijde. Tohle ještě v normě a v tvaru ;-) 07:44:14 21.08.2020odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: