Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231429 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Není mi devatenáct09.09.2020
Tak si říkám, zda-li neexistuje souvislost mezi nárůstem devatenáctky a festivalem na konci léta. Časově to sedí....
 Re: Není mi devatenáct09.09.2020
no, mentálně bych to viděla tak na těch 17. ale spíš měsíců... sotva to mluví.
  Re: Není mi devatenáct10.09.2020
Tvoje odpověď svědci o tvé nejistotě co se týká této otázky a schovává to za urážky a zesměšnění - j

 Gr. Priel Nordwestgrat08.09.2020
čau, máte někdo zkušenosti s lezením Nordwestgrat na Priel? Našel jsem "jen" info na bergsteigen, víte někdo víc? 
Dík
 Re: Gr. Priel Nordwestgrat08.09.2020
Já teda lezl na Priel z druhé strany Stellou a Sudgratem(logicky, když to byla druhá strana), ale ur
 Re: Gr. Priel Nordwestgrat09.09.2020
Tak asi musis byt trochu konkretnejsi co chces vic vedet. na Berg. jsou naprosto vycerpavajici infor

 lezecky spolek - bouldrovka07.09.2020
Ahoj, potrebujeme vytvorit zapsany spolek kvuli provozu nekomercni bouldrovky. Mate nekdo zkusenosti, co by tam tak melo byt a na co si dat pripadne pozor pri sepisovani stanov a podepisovani najemni smlouvy na prostor? Diky lisak

 Jistící pomůcka06.09.2020
Čaute, chtěl bych nadhodit dotaz do pléna. Momentálně jsem potratil kyblik ATC Guide a přemýšlím, zdali koupit stejný inovovaný o dvě díry navíc a cca 10g méně nebo zvolit něco jiného. S ATC jsem byl spokojený a bláto od Petzlu nechci. Padl mi do oka PIVO
 Re: Jistící pomůcka07.09.2020
Ahoj. Pivot se mi líbí ale bohužel ho osobně neznám. Hodně lidí včetně mě si chválí CT BeUp. Má také
  Re: Jistící pomůcka07.09.2020
Tukan 1 s výklopnou pákou není na trhu již delší dobu, Tukan 2 je na spouštění stejná pakárna, jako
   Re: Jistící pomůcka07.09.2020
Ty jo. Koukám na ten giga jull. Vypadá to hodně dobře...
 Re: Jistící pomůcka07.09.2020
Nad DMM Pivot som kedysi uvazoval, nicmene som nedavno pocul o nehode kde vdaka nepriaznivemu poloze
  Re: Jistící pomůcka07.09.2020
Este upresnenie: "otvoreniu" - myslel som povoleniu, prave vdaka tej povolovacej funkcii.
 Re: Jistící pomůcka07.09.2020
Ahoj, DMM Pivot sem koupil cca před 2-3lety. Co se týká práce s lanem super, lano pěkně chodí...i vě
 Re: Jistící pomůcka08.09.2020
Zdar, měl jsem ho v ruce.
Na spouštění druholezce je to super, stačí do očka provázat kousek
 Re: Jistící pomůcka09.09.2020
neser se do PETZLu neznabohu ;-)
 Re: Jistící pomůcka09.09.2020
neser se do PETZLu neznabohu ;-)

 Deuter guide 35+ vyska zad04.09.2020
Ahoj, chtel bych se zeptat majitelu tohoto baglu jestli nejsou zada moc vysoka a nelezou do helmy pri lezeni, chci vymenit stary rozpadajici se guide ale nemuzu uz tento bagl nikde fyzicky vyzkouset. mam cca 180 cm takze normalni vyska. Diky za reakce
 Re: Deuter guide 35+ vyska zad04.09.2020
To že měříš 180 je fajn, ale můžeš mít úplně jiny proporce trup/nohy, délka krku než někdo kdo měří
  Re: Deuter guide 35+ vyska zad04.09.2020
ver ze bych rad....
   Re: Deuter guide 35+ vyska zad05.09.2020
no tak to vyzkoušej přímo na krámě
 Re: Deuter guide 35+ vyska zad04.09.2020
To že měříš 180 je fajn, ale můžeš mít úplně jiny proporce trup/nohy, délka krku než někdo kdo měří
 Re: Deuter guide 35+ vyska zad04.09.2020
Odkud jsi?
 Re: Deuter guide 35+ vyska zad05.09.2020
deuter guide 35+ shodou okolností mám, a shodou okolností jsem ho včera a dneska úporně vláčel při d

 rousky na Smichove02.09.2020
Je jeste nekde v Praze, krom Smichova, stena, kde vyzaduji noseni rousky? Dneska rano me s tim fakt dostali.
 Re: rousky na Smichove02.09.2020
Myslíš roušky u vstupu? Nebo tam za ty dva dny, co jsem tam nebyl, zavedli roušky i při lezení...
 Re: rousky na Smichove02.09.2020
ber to jako sichr z jejich strany. Kdyby ses na to zeptal obsluhy místo tady na lezci, tak by ses do
 Re: rousky na Smichove02.09.2020
Vám ty roušky vážně tak vadí a uráží Vás? Podle mě je to celkem nezatěžující věc, která (asi) snižuj
  Re: rousky na Smichove02.09.2020
ono makat v rouškách fakt nejde. ale pokud si na smichoffku jdeš pokecat jako 80 procent jejich návš
   Re: rousky na Smichove02.09.2020
Mě lidi bez roušek neštvou, ja jen nechapu, že je tolik lidi tak desne zasadne proti a urazenejch že
    Re: rousky na Smichove02.09.2020
tohle chráníš sebe-chráníš mne mě už fakt štve. Kdo měl těžký průběh? Ti už i jinak nemocní a pak li
     Re: rousky na Smichove02.09.2020
Kontrolní otázka, kolik iterací je třeba aby při stavu jeden nosič nakazí jen dva zdravé, se nakazil
      Re: rousky na Smichove03.09.2020
Jenže všichni se v republice nemohou nakazit. To není možné. Takže to jsou kecy v kleci..
       Re: rousky na Smichove03.09.2020
Kolik jich tedy zůstane nenakaženo a připraveno makat ať to tedy nejsou keci v kleci ?
        Re: rousky na Smichove03.09.2020
Hodně, tohle ti nebude fungovat časově, než se ti poslední nakazí, první už budou dávno zdraví. A vz
         Re: rousky na Smichove03.09.2020
Možná, u dvou je to 23 koleček u tří 15. Bezpříznakový nakazí asi víc lidí. To by opravdu se mohli u
          Re: rousky na Smichove03.09.2020
Mě je hadr také fuk. A myslím, že i řadě dalších. Osobně protest proti rouškám bezu jako protest pro
           Re: rousky na Smichove03.09.2020
Zcela v pozadí zájmu je jiná epidemie, která zabíjí stoprocentně - stáří. S tím by se už mělo něco d
            Re: rousky na Smichove03.09.2020
Tak stoprocentně smrtelná praktika je taky sex, že. Pokud by se vyřešil tento problém, není třeba ře
      Re: rousky na Smichove03.09.2020
Tak se prostě na rýmičku vykašlou a budou s ní dělat, jako dělají s jinou rýmičkou. Zruší se nesmysl
      Re: rousky na Smichove03.09.2020
Ptal jsem se, jestli tlustým lidem taky vysvětluješ, že jsou pro ostatní zhoubou?
     Re: rousky na Smichove03.09.2020
Já po tobě ale nic nechci :) Mně jen přijde rozumnější se chránit tam kde to je rizikové a tu chvíli
  Re: rousky na Smichove02.09.2020
Me to jen proste nedava smysl a tak se ptam, jestli je to jeste nekde jinde. Jednoducha otazka, neko
   Re: rousky na Smichove02.09.2020
Já taky nepsal, že mě to štve. Neštve. Jen jsem se zeptal, zda je to jen u vstupu, a nebo i při leze
    Re: rousky na Smichove02.09.2020
pouze u vstupu, v satne uz to nikdo nema a na hale jen personal
     Re: rousky na Smichove02.09.2020
Takže žádná změna. Děkuji velmi pěkně! :-)
      Re: rousky na Smichove02.09.2020
vono vyvěsit na VŘSR a vítěznej únor ruskou vlajku taky nikoho nebolelo, žejo. a jak zelináři pěkně
       techtle mechtle 02.09.2020
!
       Re: rousky na Smichove02.09.2020
??? O žádným běhání v pustým pohraničním lese tady řeč nebyla a není a v kontextu nošení roušek v uz
       Re: rousky na Smichove02.09.2020
Hele, docela jsem to sledoval a rousku pri behani v pustem lese skutecne nikdo nikomu nenutil, takze
        Re: rousky na Smichove02.09.2020
můžeme to třeba zpestřit drobnou sázečkou.
žádná vlna umírání nebude. tedy bude, ale ne na v
         Re: rousky na Smichove02.09.2020
Parkoviste v Jizerkach a jinde v kraji nechal zavrit hejtman Puta. Potreboval se na korone medialne
          Re: rousky na Smichove02.09.2020
nikdo nerozporuje, že všelicí lokální čůráčci se svezli na vlně vyděšení chudáčků blbečků vidláčků a
           Re: rousky na Smichove03.09.2020
A největší čůrak je Lukas B.
           Re: rousky na Smichove03.09.2020
Ale vyvolávali. V jedné nejmenované vesničce na severu Českého Ráje (začíná na V a končí na oděrady)
            Re: rousky na Smichove03.09.2020
odkopání se určité části společnosti v souvislosti s virovou hysterií mi sebralo dost iluzí o spluob
             Re: rousky na Smichove03.09.2020
v nejmenovane obci pod Suchymi Skalami se dobrovolni hasici jmenovali do role ochrancu verejneho por
              Re: rousky na Smichove03.09.2020
nechci, aby to vyznělo, že venkov jsou omezení hlupáci a ve městě je to lepší. je to všude stejný. o
   Re: rousky na Smichove02.09.2020
pak jsem nepochopil, proč si ty stěny neobvoláš.
Bude to rychlejší, bez rizika nedorozumění a
    Re: rousky na Smichove07.09.2020
Kdepak, pitchoviny resitelne jednim pulminutovym telefonatem je ted IN resit tyden po internetu... D
 Re: rousky na Smichove02.09.2020
Nebyl to jen individuální úlet jedný recepčí, co tam lidi často ráda zbytečně buzeruje?
  Re: rousky na Smichove03.09.2020
zjevne ne, maji tam ted plexiskla, rousky nosi vsechen personal vsude
   Re: rousky na Smichove03.09.2020
Problém je v karanténě. Když se nakazí recepční, jsou ti vládní ko*oti schopní dát do karantény všec
    Re: rousky na Smichove04.09.2020
No...nějáká uzavírka stěny.... toho zmetka by to nezrujnovalo.
     Re: rousky na Smichove07.09.2020
hm, a co treba zamestnanci ty luline???
    Re: rousky na Smichove07.09.2020
jednoduchy reseni BOJKOT.... vysledek stejnen ... srat na ne? na to?
    Re: rousky na Smichove07.09.2020
jednoduchy reseni BOJKOT.... vysledek stejnen ... srat na ne? na to?
    Re: rousky na Smichove07.09.2020
jednoduchy reseni BOJKOT.... vysledek stejnen ... srat na ne? na to?
    Re: rousky na Smichove07.09.2020
jednoduchy reseni BOJKOT.... vysledek stejnen ... srat na ne? na to?
    Re: rousky na Smichove07.09.2020
jednoduchy reseni BOJKOT.... vysledek stejnen ... srat na ne? na to?
 Re: rousky na Smichove a nesmyslně těžký cesty v hlavním převisu07.09.2020
Roušky byly minulý týden jen u vstupu. Logika...logika je úplně mimo. Přijdeš na 20.30, kdy je to na
  Re: rousky na Smichove a nesmyslně těžký cesty v hlavním převisu07.09.2020
No a proto je tam hlavni previs jenom jeden, tema soft vecma je zaplacanej zbytek protoru.
   Re: rousky na Smichove a nesmyslně těžký cesty v hlavním převisu08.09.2020
No, to je právě to. Pokud chci lézt, řekněme 8 až 9- v táhlým převisu...tak ty cesty tam aktuálně ne
    Re: rousky na Smichove a nesmyslně těžký cesty v hlavním převisu08.09.2020
Shodou okolností a deště jsem se na Offu vyskytl minulou sobotu, a v převislejším sektoru vpravo od
  Re: rousky na Smichove a nesmyslně těžký cesty v hlavním převisu07.09.2020
stěny samozřejmě žijou z hobíků, těch je drtivá většina. líní hobíci potřebují něco mezi čtyřkou a š
 Re: rousky na Smichove07.09.2020
Pánové, vy jste zoufalci. Který normálně uvažující jedinec jde lézt na stěnu, bez ohledu na roušky a
  Re: rousky na Smichove07.09.2020
No asi prekližkář s multisportkou
   Re: rousky na Smichove07.09.2020
A nebo člověk, co chce zajít jednou týdně s kámošema na pivo, má čas až po práci tak od sedmi a mysl
    Re: rousky na Smichove07.09.2020
Co sa tyka vzdialenosti od vlaku, topka je Řež - vpodstate drive-in - tam sa po praci da stihnut aj
     Re: rousky na Smichove08.09.2020
To je pravda, v tomhle je Řež super :-) Ale když pro tebe po práci fakt znamená v sedm, budeš do tmy
    Re: rousky na Smichove08.09.2020
kuwa to sem se zase zacetl, sem vedel ze na vsechny bolesti sveta clovek najde odpoved v diskusi na
     Re: rousky na Smichove08.09.2020
Lezec je jako Bible. Křesťanská i satanská dohromady.
     Re: rousky na Smichove08.09.2020
Lezec je jako Bible. Křesťanská i satanská dohromady.
  Re: rousky na Smichove08.09.2020
tak ja tam treba chodim rano na sedmou pred rachotou

 Friendy a jejich smyčky31.08.2020
Prosím o radu / názor. Mám téměř nepoužitou sadu friendů cca 20 let starou. V příručkách čtu, že železo nestárne, ale smyce by se měly měnit po cca 10 letech.

Co doporučujete?

Nahradit originální smyce novými sešitými, 

 Friendy a jejich smyčky31.08.2020
Prosím o radu / názor. Mám téměř nepoužitou sadu friendů cca 20 let starou. V příručkách čtu, že železo nestárne, ale smyce by se měly měnit po cca 10 letech.

Co doporučujete?

Nahradit originální smyce novými sešitými, 
 Re: Friendy a jejich smyčky31.08.2020
Zkusit se zeptat někde, kde expresky nebo smyčky do friendů přímo šijou. RE, SR...?
 Re: Friendy a jejich smyčky31.08.2020
Zdar nech přešít smyčky, SRm, ocún, lanex zařídit to není problém,posledně jsem to řešil přes lidi v
 Re: Friendy a jejich smyčky31.08.2020
Nylon dobře skladovaný OK, dyneema vyměnit...
Mmch. železo sice nestárne ale vyvíjí se, tipuj
  Re: Friendy a jejich smyčky31.08.2020
To bude pravděpodobně tazateli jasné, ale je tu ještě faktor trvale udržitelného rozvoje: Když už se
   Re: Friendy a jejich smyčky31.08.2020
To ano (taky nemám rád spotřební zboží), ale to by mohl taky zůstat u matky od traktoru na smyci.. N
    argument proti dvouosákům31.08.2020
existuje zajímavý argument proti dvouosákům, kterým se kdysi oháněl myslím Wildcountry a který už as
     Re: argument proti dvouosákům01.09.2020
C4 je lehčí než jednoosej Kouba ;) Nejde jen o rozsah, ale i o možnost zakládání (C4 má plnou pevnos
      Re: argument proti dvouosákům01.09.2020
O všech tvých protiargumentech vím a většina z nich byla zahrnuta i do mé polemiky. Je třeba ale por
  Re: Friendy a jejich smyčky31.08.2020
nie, vymeniť aj nylon
Kouba to jistí, včítaně repasáže
  Re: Friendy a jejich smyčky31.08.2020
Chapu, ze jestli je ma 20 let, tak uz to neni chudej student. Ale za jeden Camalot poridi tri Kouby
 Petr Kouba31.08.2020
 Petr Kouba31.08.2020
 Re: Friendy a jejich smyčky31.08.2020
nie je to najlepší nápad :
líščí uzol znižuje pevnosť z 22 kN na 18 kN podľa SR
  Re: Friendy a jejich smyčky31.08.2020
Popiš mi pád při kterém by jsi zatížil lano 18ti kn, a já ti pak popíšu jak by vypadali při takovém
   Re: zatížení31.08.2020
Jde ale o to, kolik dostane poslední jištění (ten friend) a tam by to i k těm 18 kN mohlo být...
    Re: zatížení31.08.2020
Jo to máš pravdu. Zase jsem zapomněl. 18kn na jištění znamená 9kn na lezce a 9kn na jističe. Ale ste
     Re: zatížení01.09.2020
v podstate máš pravdu, dať tých 18 / 9 kN sa málokedy zadarí.
Ale treba brať do úvahy aj sta
 Re: Friendy a jejich smyčky31.08.2020
Nech je v původním stavu, ale zakládej jen na morál a nepadej do nich :)
 Re: Friendy a jejich smyčky01.09.2020
Popřípadě low end, odstřihnout, a dát tam kevlarku s dvojitým rybářem ;-).
  Re: Friendy a jejich smyčky01.09.2020
...v tomto setapu to má též 18kN ;-)
   Re: Friendy a jejich smyčky01.09.2020
anebo dutinku uvázanou na hadicák.
hu, teď jsem si vzpomněl, můj nejstarší aktivně používaný
    Re: Friendy a jejich smyčky01.09.2020
přesně - řešit nosnost smyce (jestli je nutná šitá 22kN), když samotný frend má max. 15kn (a mikráče
     Re: Friendy a jejich smyčky01.09.2020
Na PAD ano, na dyneemě už to tak neplatí ;-), v metráži lze koupit též.
      Re: Friendy a jejich smyčky01.09.2020
dyneema se nedělá dutá, což byla pro předchozí příspěvek nutná podmínka
       Re: Friendy a jejich smyčky01.09.2020
Ale dělá :P
      Re: Friendy a jejich smyčky01.09.2020
dyneema plochá slučka metráž ?
       Re: Friendy a jejich smyčky01.09.2020
dyneemu v metrazi. no tak jo.

spojis to jak, uzlem? genialni napad...
        Re: Friendy a jejich smyčky02.09.2020
dyneemu v metráži spomenul kdesi vyššie Zaviš 12:29:33 01.09.2020. Ja neviem o tom, žeby to dakto p
         Re: Friendy a jejich smyčky02.09.2020
Dynema v metraží se dá sehnat, u nás hůř, ve světě dost často v shopech. Uzel v ní klouže jediný dop
          Re: Friendy a jejich smyčky02.09.2020
tak kolik tech kolikatinasobnych rybarskych uzlu se ma uvazat?

protoze se obavam ze b
           DMM : Knotting Dyneema®?02.09.2020
2012 :
            Re: DMM : Knotting Dyneema®?04.09.2020
Na tomhle testu je zajímavý, že 8mm dyneema s dvojitým rybářem vydržela na "statickém" tes
             Re: DMM : Knotting Dyneema®?04.09.2020
Note: These tests are purely indicative and are in no way statistically rigorous. They only relate t
     Re: Friendy a jejich smyčky01.09.2020
se blbe zeptam - jak vypada (jak se dela) vnitrni uzel na duty smyci? Esli je to skutecne jeden kone
      Re: Friendy a jejich smyčky01.09.2020
Se uváže vedle a potom se přetáhne na tu dvojitou zasunutou část.

      Re: Friendy a jejich smyčky01.09.2020
       Re: Friendy a jejich smyčky01.09.2020
dik.
        Re: Friendy a jejich smyčky01.09.2020
popravdě - je to trochu pakárna na dlouhé zimní večery, zvlášť, koupíme-li si dutinku ouzkou a chcem
 Re: Friendy a jejich smyčky01.09.2020
Já zírám, tolik zajímavých a konstruktivních odpovědí.

Všem Vám děkuji za celou řadu

 lezečky Ozone Ocun vs Rock Pillars31.08.2020
Mám lezečky Rock Pillars Ozone a chci koupit nové, ale nyní jsou pod značkou Ocún a lehce upravené. Nemáte někdo zkušenost, zda zůstala velikost stejná, nebo změnili číslování? Díky
 Re: lezečky Ozone Ocun vs Rock Pillars31.08.2020
Stejná
 Re: lezečky Ozone Ocun vs Rock Pillars31.08.2020
Ahoj. Pořizoval jsem si teď nové Ozony a mam pocit že jsou o půl čísla větší. Navíc nejsou podšitý t
 Re: lezečky Ozone Ocun vs Rock Pillars31.08.2020
číslování stejný, pocitově měkčí.
 Re: lezečky Ozone Ocun vs Rock Pillars31.08.2020
Rock Pillars a Ocún je stejná firma, jen různá obchodní značka. RP komponent vlastnil dvě obchodní z
 Re: lezečky Ozone Ocun vs Rock Pillars31.08.2020
Ten novější typ se více roztáhnul. Asi bych šel taky do o pul čísla menších. A jsou i pocitově měkčí

 Bodenbauer pod Hochschwabem30.08.2020
Ahoj, nevíte, jestli je na parkovišti u Bodenbauer pod Hochschwabem ( https://mapy.cz/s/panejecesa ) nějak omezené parkování přes noc? (pod Ra
 Re: Bodenbauer pod Hochschwabem30.08.2020
Pokud se nic nezměnilo tak bez omezení.
  Re: Bodenbauer pod Hochschwabem31.08.2020
A je tam parkovanie neobmedzené časovo a neobmedzená dĺžka vozidla, resp. súpravy?

1   ...   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Gr. Priel Nordwestgrat
čau, máte někdo zkušenosti s lezením Nordwestgrat na Priel? Našel jsem "jen" info na bergsteigen, víte někdo víc? 
Dík
08:06:53 08.09.2020
odpovědět 
 Re: Gr. Priel Nordwestgrat
Já teda lezl na Priel z druhé strany Stellou a Sudgratem(logicky, když to byla druhá strana), ale určitě to doporučuji. Totesky mají i u klasik příjemnou kvalitu skály, je to perfektně odjištěné, nástup za chatou a hlavně teď jsou totesky v perfektní podmínce(zrovna jsem se z nich vrátil) a Welser huta byla volná i o víkendu.
 JendaZBrna16:59:26 08.09.2020
odpovědět 
 Re: Gr. Priel Nordwestgrat
Tak asi musis byt trochu konkretnejsi co chces vic vedet. na Berg. jsou naprosto vycerpavajici informace.
07:11:55 09.09.2020
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192439)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Poslední výstřel VII Skály V Údolí Roklice
Severozápadní hrana IV Ostrov
Dlouhý bidlo VIIc Ostrov
Ruční spára VIIa Ostrov
Dárek pro Honzu VI Ostrov
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1168 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1286 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi