Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Resch 8B+ 07.10.2020 Zdar cekuj 8a.nu clanek jak si resch ocelakem tak dlouho zvětšoval listy až to vylezl pak je zbrousil na menší aby to nikdo nezvopak ať hauruje že vylezl 8B+
Prďola jeden co cepuje pivka
  Re: Resch 8B+ 07.10.2020 Ta linka je ale hrozna pi.ovina!
Pikovická jehla - zapomenutá karabina 06.10.2020 Ahoj, v neděli 4.10. jsem na Pikovické jehle (asi někde na zemi pod údolní stěnou nebo pod východní stěnou) nechal matnou stříbrnou karabinu se žlutým zámkem (Singing rock Colt). Prosím, kdyby jí někdo našel, vzal by jí a napsal mi na mail daniel.palous@g
Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Nádherná ukázka toho, jak má jistič pod kontrolou ten "správný" konec lana. Ideální volba na foto dne na začátek týdne. Už chápu motivaci ČHS zavést do příspěvků povinné pojištění odpovědnosti.
  Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 jo to je hodne dobrej chobot :D
  Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Já zase chápu, že ne každá sekunda či spíš desetina sekundy jakou je schopen zachytit fotoaparát, mu
    Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Defakto lezte sólo ;-), jistič co neví jak s kýblem, sorry ako...
      Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Ale gatě má speciální, to jo :D
        Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 06.10.2020 Při troše přiblížení fotky je vidět ze pravackou lano drží. Jen obráceně než byste čekali u kýble. C
          Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 07.10.2020 Je vidím kýbl
          Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 07.10.2020 Origo fotku vyměnili, na ní bylo vidět jistítko. Na vyměněný je zakrytý. Mmch. i na tý nový fotce -
            Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 07.10.2020 Tak tohle je fakt dobré, protože tam byl opravdu kýbl a vážně jde vidět jak lanko dole, tak kousek e
              Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 07.10.2020 Jak Myloš a podobnej - než by přiznal že to OK nebylo, tak tajně vymění fotku aby to a tvrdí že to b
                Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 08.10.2020 Nesmázli, jen promazali :D
    Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Rozhodně nejsem hnidopich, ale nemyslím si, že jde o milisekundy způsobené nešťastným stisknutím spo
      Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Doporucuju jeste posledni emontana video o ceste Peru. Borci tam dobiraji druholezce pres osmu. Taky
        Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Jako v čem vidíš problém s osmou? Když držíš fous (tedy to, co se tady kritizuje), tak je to naprost
          Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Tak to bohuzel neni bezpecne ani nahodou. Takhle jistit je skoro to same jako by to protahl jen kara
            Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Karabina + půlloďák v horách naprosto běžná praxe. Až ti tvoje superjistítko odletí do doliny, tak t
              Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Nepochopil si to protazeni lana karabinou. Ale me je to vlastne fuk. Kazdy podle sveho...
            Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Pokud uzmíš jistit osmou, znáš její chování a ideálně máš lano 9,6 a výš, ideálně lehce chlupaté tak
        Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Dobírání druholezce osmou seshora je známka klasiky a navíc u lan typu anakonda ani žádný extra rizi
    Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Taky nechápu, co je na té fotce špatně. Může někdo ze zdejších metodiků vysvětlit, kde je problém? B
      Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Nedrží lano ? Že by??
        Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Jste slepí a blbí nebo se dívám na jinou fotku? Borec drží jednou rukou lano pod jistítkem a druhou
        Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Já o koze, vy o voze. Foto 5. 10. = Cavity Search 5.12c
          Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Fotka byla vyměňená za jinou... Řeč je o Appaloosa + Martin Štěpánek. Jistič levou rukou tahá lano z
            Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Aji tak vypadá, mantáci z umělky :D
              Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 To jištění je jasný, ale ten lezec tam číhá jak kočka na myš
    Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Eh sorry čumím na jinou fotku
    Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Pro upřesnění, komentář byl k jističi v červeném triku, který jistil lezce Martina Štěpánka v cestě
  Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Tak lezení a jištění bez přilby taky není metodicky ok. Stačí jeden dobře mířený šutr a lezec je bez
    Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Tak záleží jakou metodiku máš na mysli. Podle metodiky většiny pojišťoven není lezení OK, ani když
  Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 05.10.2020 Možná si tím vážu oprátku, ale zareaguji.
„Pod touto fotkou“ se strhla vášnivá diskuse, která
    Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 06.10.2020 V konečném důsledku to může mít výchovný dopad. Takže za mě palec nahoru.
    Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 06.10.2020 Jak to souvisí s rutinou z jištění grigri? Tak taky musíš mít pod kontrolou brzdný konec lana, ne?!?
    Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 06.10.2020 Ale hovno, fotku ste vyměnili a teď děláš jaký si borec, aspoň se chytni za nos a přizněj chybu! Byl
    Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 07.10.2020 Jejda, ty jsi lhář :-) mohl si uznat chybu, posypat si hlavu popelem a odejít jako chlap. Jsi k smíc
      Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 07.10.2020 Co to melete, chybu uznal a pravděpodobně nelezli první den. Vy jste všichni tak ideální, krasní a b
        Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 07.10.2020 Tak to asi neumíš číst, já přiznání viny nikde nečetl. Zřejmě jsi buran z horní dolní
        Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 07.10.2020 Jen to okecává a navíc lže, tu fotku vyměnili!! Na té první bylo jistítko vidět a byl to kýbl, žádný
          Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 07.10.2020 Zdá se, že tu málokdo umí číst. Vždyť on nepíše, že na té fotce má grigri, ale že při jištění s grig
            Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 07.10.2020 Rád bych touto fotkou a diskusí připomněl a zdůraznil riziko, kterým je rutina a stereotyp (v tomto
              Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 07.10.2020 No třeba ty. To co on píše přece klidně může znamenat: "bacha na rutinu a stereotyp, v mém příp
                Re: Foto dne 5.10.2020 - neumíš číst ;-) 07.10.2020 ...v tomto případě jištění GriGri :-D :-D :'D...;-) aha, co tím chce říct? Počkat, počkat, počkat, n
            Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 08.10.2020 Dobrá teorie, akorát to nesedí s výměnu fotky za verzi kde je jistítko zakrytý rukou ;)
PS ad
  Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 06.10.2020 Je jasné, že fotka z Lomu Kobyla zaujala, tam se také pravidelně víkend co víkend schází největší po
    Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 06.10.2020 Tak tenhle typek ma vse pod kontrolou, verim, ze drive pusti kamose na zem nekdo z tehle horlivych m
      Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 06.10.2020 Fotka je již jiná ;-), admini ji zaměnili :-D, předtím tak byl borec co tahá lano s pozdvihnutým kýb
            Re: Foto dne 5.10.2020 - aneb ukázkové jištění 07.10.2020 vždyť i na té vyměněné je vidět, že jde o kýbl, stačí dostatečně přiblížit..
  Re: Stěna Louny 04.10.2020 Neni. Nejbližší bouldr Slaný, stěna Jirkov
Kvalitní kurz pro instruktory?? 03.10.2020 Ahoj, hledám kvalitní kurz pro instruktory na stěnu a pak i skály, snad. Můžete prosím doporučit, kam se přihlásit? Nechci žádný rychlokurz, rád bych se něco dozvěděl... Máte někdo zkušenosti? Dík
  Re: Kvalitní kurz pro instruktory?? 03.10.2020 Instruktorák horosvazu ;-), dle pruferencí SCI, RCI, HAL...
    Re: Kvalitní kurz pro instruktory?? 03.10.2020 Dík! A něco z MŠMT? O horosvazu vím, možná později. Jde mi o možnost živnosti
      Re: Kvalitní kurz pro instruktory?? 03.10.2020 Jakože o horosvazu víš, ale MŠMT nejsi schopen dohledat??? aha...
        Re: Kvalitní kurz pro instruktory?? 04.10.2020 Jako že o kurzech horosvazu jsem slyšel, že jsou kvalitní - jsou i celkem časově náročné - což asi i
          Re: Kvalitní kurz pro instruktory?? 04.10.2020 MŠMT je rychlokurz, vydělávat na tom můžeš. ČHS není na kšeft, ale pro potřeby ČHS. Pro komerci jsou
          Re: Kvalitní kurz pro instruktory?? 05.10.2020 Petře, pokud chceš něco dovědět a i se tím pak živit, projdi obojím. Horosvaz pár víkendů (za mně po
          Re: Kvalitní kurz pro instruktory?? 05.10.2020 A co kdyby ses živil něčím pořádným?
  Re: Kvalitní kurz pro instruktory?? 04.10.2020 Nejaky kurz lezeni od MSMT ma i muj otec. A nemam pocit, ze by se tam naucil neco, co lezouci clovek
      Re: Kvalitní kurz pro instruktory?? 05.10.2020 Já mám umělku, skalní od MŠMT i jsem instruktor ČHS. Tak snad umím posoudit... Jo a lezu 20 let... A
    Re: Kvalitní kurz pro instruktory?? 05.10.2020 Dík! Aspoň něco konkrétního - na to jsem se ptal...
Kvalitní kurz pro instruktory?? 03.10.2020 Ahoj, hledám kvalitní kurz pro instruktory na stěnu a pak i skály, snad. Můžete prosím doporučit, kam se přihlásit? Nechci žádný rychlokurz, rád bych se něco dozvěděl... Máte někdo zkušenosti? Dík
černej humor 02.10.2020 Přiznejte se. Kdo nechal parťáka v Šárce?
Už je to delší doba... ale i tak se vrtule dočkal.
  Re: černej humor 02.10.2020 no panejo, hnedle po obědě, to muselo bejt náročný.
  Re: černej humor 03.10.2020 manželka nebo manžel
  Re: černej humor 03.10.2020 Honnold to nebyl ten je na líbánkách.
Peilstein-preso 02.10.2020 čavec nad jeskyní v Peilsteinu sem zapomněl preso r.13? Bylo tam dost Čehůnů, nepřebejvá?
  Re: Peilstein-preso 03.10.2020 Mám ho. Kontaktuj mně a nějak se dohodnem, třeba za basu plzně
    Re: Peilstein-preso 20.10.2020 jena.jen zavináč seznam.cz
Dík
      Re: Peilstein-preso 20.10.2020 Od Jaryna nic nedostaneš, je to místní démon co krade materiál (hlavně na Martince)... Hajzl!
  Re: Diskuse - Petrohradské Padání 2020 - ty vole to je trapas 02.10.2020 A komentáře pod cestama? Kokotiny tam jsou pořád dokola, ale jakmile to má nějakou úroveň, tak to hn
jak od pondělka 30.09.2020 Ahoj... Tak jak to bude od pondělí na stěnách? Má někdo představu?
  Re: jak od pondělka 30.09.2020 Bude zavříno Lojzo.
  Re: jak od pondělka 30.09.2020 Taky by mě to zajímalo.
    Re: jak od pondělka 30.09.2020 Asi rezervace 10 lidí max, otázka jestli to jde rozdelit na 5 sektorů teoreticky 50 lidi. Ale je to
      Re: jak od pondělka na stěnách 30.09.2020 A lezení v roušce? To snad ne, to bych asi exnul.
        Re: jak od pondělka na stěnách 30.09.2020 Těžko říct, třeba jeden nejmenovaný provozovatel z Brna prohlásil, že lezci jsou stejně psychicky na
          Re: jak od pondělka na stěnách 01.10.2020 Právní výklad budeme mít dnes vecer, ale skutecne to vypada na absurdistan, tedy stena = fitko = dle
            Re: jak od pondělka na stěnách 01.10.2020 Super dík za info! ;-)
        Re: jak od pondělka na stěnách 01.10.2020 v USA normalka
  Re: jak od pondělka 01.10.2020 Žádná změna. Neplést si akci a aktivitu. Vše je otevřené bez omezení...
  Re: jak od pondělka 01.10.2020 vše je otevřené
1
...
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
...
2263
Pikovická jehla - zapomenutá karabina Ahoj, v neděli 4.10. jsem na Pikovické jehle (asi někde na zemi pod údolní stěnou nebo pod východní stěnou) nechal matnou stříbrnou karabinu se žlutým zámkem (Singing rock Colt). Prosím, kdyby jí někdo našel, vzal by jí a napsal mi na mail daniel.palous@gmail.com? Díky! Dan 19:20:30 06.10.2020odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: