Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 8.Suchan 11187 9.H2 11019 10.Klapal 10984 Bouldry: 8.Danda 10403 9.Stráník 10400 10.Novák 10350 Hory: 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029 12.Veselá 4020
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Kotníkové lezačky 29.12.2020 Ahoj, rád bych se optal na nějaké tipy na kotníkové lezečky, něco ve stylu LaSportiva TC Pro :) Dík :)
  Re: Kotníkové lezačky 29.12.2020 lezeš nebo lezaš?
    Re: Kotníkové lezačky 29.12.2020 Není to jedno?
    Re: Kotníkové lezačky 29.12.2020 Zas někdo s nutkavou potřebou vyjadřovat se k tomu o čem nic neví
    Re: Kotníkové lezačky 30.12.2020 Není! Když slyším slovo "lezačky", otevírá se mi kudla v kapse.
      Re: Kotníkové lezačky 30.12.2020 Tak čti potichu
        Re: Kotníkové lezačky 31.12.2020 Ona sa asi i tak otvara, akurat potichu...
  Re: Kotníkové lezačky 29.12.2020 Kotníkovky v Evropě: Boreal, LS, Scarpa, 5.10, Evolv, Butora (i ženský model), Tulson Tolf, Andrea B
    Re: Kotníkové lezačky 29.12.2020 Triop ne, rozhodně je nemá v nabídce na webu
      Re: Kotníkové lezačky 29.12.2020 Existujou. Model Triop Kova. Viděl jsem ho na vlastní oči. Jaký jsou, netuším.
        Re: Kotníkové lezačky 29.12.2020 Už se nevyrábí :)
          Re: Kotníkové lezačky 29.12.2020 Beru zpět, na eshopu jsou nicméně v katalogu nejsou uvedený! Moje chyba
          Re: Kotníkové lezačky 30.12.2020 triop.cz Kova - dostupnost: skladem, cena 1535,-
  Re: Kotníkové lezačky 29.12.2020 Já mám už delší dobu La Sportiva TC Pro. Lezu v nich hlavně na horách hodně dlouhé túry do cca 4 UIA
    Re: Kotníkové lezačky 29.12.2020 Kubo to že neumíš lézt na písku není lezečkou :-) za mne naopak na klasický písek (do IXa a žulu 7a+
      Re: Kotníkové lezačky 29.12.2020 Proc urazis, to jsi tak naduty? lezecky nemusi sednout kazdemu na pisku, za me spary ano, ale na pis
        Re: Kotníkové lezačky 30.12.2020 Ach jo, kdybych chtel urazet tak tam nedam smajlika. Do prdele, to uz nikdo neni schopny brat veci s
          Re: Kotníkové lezačky 30.12.2020 OK, tak sorry.
          Re: Kotníkové lezačky 01.01.2021 Vždyť píšu svoje obtížnosti :-) Ale na písek s výjimkou spár tyhle boty fakt nejsou určené.
            Re: Kotníkové lezačky 01.01.2021 Tuhe jsou nove, pak se P3 stelka krasne proslapne a je uplne luxusni. S prvnima jsem udelal tu chybu
              Re: Kotníkové lezačky 01.01.2021 Jinak aktualne utok na spici hitparady v mekkych lezeckach je od LS Theory, uplná pecka na treni a o
  Re: Kotníkové lezačky 30.12.2020 Alternativa ktera stoji za zminku jsou libovolne nekotnikove botky + hadinky. Zminene LS TC Pro mi n
Kotníkové lezačky 29.12.2020 Ahoj, rád bych se optal na nějaké tipy na kotníkové lezečky, něco ve stylu LaSportiva TC Pro :) Dík :)
Sněžník 29.12.2020 Nevíte někdo jestli je na Děčínském sněžníku sníh? Je tam lezitelno?
  Re: Sněžník 29.12.2020 Sníh tam je a docela dost.
    Re: Sněžník 29.12.2020 Díky Sysle
Foto dne 28.12.2020 O jakou cestu se jedná? ;-)
(Chvíli mi trvalo to s jistotou určit, bb.)
  Re: Foto dne 28.12.2020 Myslím si, že je to Krvavá Boule.
    Re: Foto dne 28.12.2020 Ano, je.
      Re: Foto dne 28.12.2020 Cesta jmenem '8' tam taky je a na tu to nevypada ...
lista v p... 26.12.2020 Zdar. dneska se mi povedlo urvat listu na Nocniku v Ziletkach, takze Ziletky, Lopatev a Kdopak pekne papal budou zitra nelezitelny. V pondeli pojedu prilepit. Moc se omlouvam, jsem tezky prase...
Prilbu do letadla? 24.12.2020 Hoj, mate nekdo zkusenost s prilbou v prirucnim zavazadle? (tedy: s pripadnou negativni reakci bezpecaku.)
Dik
Jirka
  Re: Prilbu do letadla? 24.12.2020 lepší je mít jí na hlavě, ušetříš místo v zavazadle
  Re: Prilbu do letadla? 24.12.2020 Bez problému. Ale měl jsem 2x problem s lanem.
    Re: Prilbu do letadla? 25.12.2020 Co jim vadilo?
      Re: Prilbu do letadla? 25.12.2020 To lano
        Re: Prilbu do letadla? 25.12.2020 Co jim vadilo na tom lanu?
          Re: Prilbu do letadla? 25.12.2020 prumer a delka.
            Re: Prilbu do letadla? 26.12.2020 A co jim vadilo na prumeru a delce? :-)
              Re: Prilbu do letadla? 27.12.2020 taky sme měli problém s lanem, pry může být napuštěný v horlavině či co, a nebo mužeš zajmot a sváza
          Re: Prilbu do letadla? 25.12.2020 Taky špatná zkušenost. Mohl by jsi uškrtit pilota i celou posádku....
          Re: Prilbu do letadla? 25.12.2020 Taky špatná zkušenost. Mohl by jsi uškrtit pilota i celou posádku....
      Re: Prilbu do letadla? 27.12.2020 To už nám neřekli, ale museli jsme ho a) odbavit b) vyhodit
Letiště Acaba a to druhý už nevim
  Re: Prilbu do letadla? 27.12.2020 Ušetři místo v zavazadle a dej si ji na hlavu. S tím nebyl nikde problém - - je to Tvá svobodná volb
Požehnané Svátky . 24.12.2020 Ahoj holky a kluci!
Mám tenhle web moc rád a proto odtuď nyní s radostí přeji Vám všem, co to taky tak máte, a také všem ostatním lidem dobré vůle, šťastné a radostné požehnané Vánoce a třeba i ať se tady setkáváme zase celý další rok!
  Re: Požehnané Svátky . 24.12.2020 Díky moc za krásné přání.
  Re: Požehnané Svátky . 24.12.2020 Přesně. Názory různý, úroveň webu řekněme nemoderní, ale stejně. Ať to vydrží.
    Re: Požehnané Svátky . 25.12.2020 uroven webu tragicka, komuita jeste tragictejsi :D Ale bez obojiho byl svet fakt o hodne smutnejsi m
      Re: Požehnané Svátky . 25.12.2020 Tak Judovano, zrovna Ty jsi v kazde diskusi...ale nakonec jsi to nerekl tak hrozne, ja opravdu se na
        Re: Požehnané Svátky . 26.12.2020 diky za pochvalu mistre Martasi. Jak uz psal anonym vyse. Halvne at to vydrzi :) pokud bude jednou
Průvodce Hrubá skála 20.12.2020 Ahoj,
nevíte náhodou někdo, jestli se nechystá nový průvodce na Hrubici? Chtěl bych ho koupit, ale přece jen už je přes 20 let starý...
Díky. M.
  Re: Průvodce Hrubá skála 20.12.2020 Počkej, příští rok by měl vyjít nový.
  Re: Průvodce Hrubá skála 20.12.2020 To co se běžně leze je v tom aktuálním průvodci.
  Průvodce Jizerky 20.12.2020 mě by zas zajímal průvodce na Jizerky, nebude něco nového?
Foto dne Vejce 19.12.2020 Krásný přírodní útvar obohacený o hnusný úkaz lidské debility.
  Re: Foto dne Vejce 19.12.2020 a dál?
  Re: Foto dne Vejce 19.12.2020 O Č I P
  Re: Foto dne Vejce 20.12.2020 Souhlasím. Boulderisty nakopat do řiti!!!
    Re: Foto dne Vejce 20.12.2020 Dle toho jak je oblečen, tak se nejedna o boulderistu. Je to jednoznačně vyznavač lezení bez umělých
      Re: Foto dne Vejce 20.12.2020 A co jako? Bílá vajíčku sluší. Určo tam bude stát když tu my už nebudeme.
  Re: Foto dne Vejce 21.12.2020 Mg je zázrak volové
Rusko vylucene z OH 18.12.2020 > Mezinárodní sportovní arbitráž vyřadila ve čtvrtek kvůli dopingu Rusko z několika budoucích významných sportovních událostí, mimo jiné i z olympijských her v Tokiu a Pekingu. Důvodem je porušení antidopingových pravidel.
To asi bude zn
  Re: Rusko vylucene z OH 18.12.2020 Okej, mal som ten clanok najprv docitat :)
> Ruští sportovci, kteří neměli nikdy d
1
...
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
...
2263
Kotníkové lezačky Ahoj, rád bych se optal na nějaké tipy na kotníkové lezečky, něco ve stylu LaSportiva TC Pro :) Dík :)
ts 14:56:27 29.12.2020odpovědět
  Re: Kotníkové lezačky lezeš nebo lezaš? . 15:45:58 29.12.2020odpovědět
    Re: Kotníkové lezačky Není to jedno? 18:07:26 29.12.2020odpovědět
    Re: Kotníkové lezačky Zas někdo s nutkavou potřebou vyjadřovat se k tomu o čem nic neví 19:17:13 29.12.2020odpovědět
    Re: Kotníkové lezačky Není! Když slyším slovo "lezačky", otevírá se mi kudla v kapse. lezač 09:36:38 30.12.2020odpovědět
      Re: Kotníkové lezačky Tak čti potichu 21:59:28 30.12.2020odpovědět
        Re: Kotníkové lezačky Ona sa asi i tak otvara, akurat potichu... m. 19:54:17 31.12.2020odpovědět
  Re: Kotníkové lezačky Kotníkovky v Evropě: Boreal, LS, Scarpa, 5.10, Evolv, Butora (i ženský model), Tulson Tolf, Andrea Boldrini, Triop, neosvědčily se Salticy
Bufo dělá taky kotníkovky, ale na objednávku jsem čekal 3 měsíce, až jsem jim napsal ať si je strčej ... 18:22:11 29.12.2020odpovědět
    Re: Kotníkové lezačky Triop ne, rozhodně je nemá v nabídce na webu 19:16:18 29.12.2020odpovědět
      Re: Kotníkové lezačky Existujou. Model Triop Kova. Viděl jsem ho na vlastní oči. Jaký jsou, netuším. Kok 20:14:47 29.12.2020odpovědět
        Re: Kotníkové lezačky Už se nevyrábí :) 20:44:37 29.12.2020odpovědět
          Re: Kotníkové lezačky Beru zpět, na eshopu jsou nicméně v katalogu nejsou uvedený! Moje chyba 20:47:45 29.12.2020odpovědět
          Re: Kotníkové lezačky triop.cz Kova - dostupnost: skladem, cena 1535,- 12:54:57 30.12.2020odpovědět
  Re: Kotníkové lezačky Já mám už delší dobu La Sportiva TC Pro. Lezu v nich hlavně na horách hodně dlouhé túry do cca 4 UIAA a 30 délek, pár úseků do lehčích šestek. Totéž občas na skalkách. Na písek to moc moc dobré není. Tady je moje recenze: tinyurl.com/y7u6ujsw Kuba Turek 22:23:47 29.12.2020odpovědět
    Re: Kotníkové lezačky Kubo to že neumíš lézt na písku není lezečkou :-) za mne naopak na klasický písek (do IXa a žulu 7a+ bezkonkurenčně nejlepší lezka :-) zoban 22:39:05 29.12.2020odpovědět
      Re: Kotníkové lezačky Proc urazis, to jsi tak naduty? lezecky nemusi sednout kazdemu na pisku, za me spary ano, ale na pisek jsou lepsi boty 22:46:27 29.12.2020odpovědět
        Re: Kotníkové lezačky Ach jo, kdybych chtel urazet tak tam nedam smajlika. Do prdele, to uz nikdo neni schopny brat veci s nadsazkou? Kubu znam a vim jak leze, co leze a proto i co presne mu na teto bote muze vadit a proto i to presne cilene popichnuti. Jinak věcně je TC Pro bota ktera nesedne kazdemu, jako ostatne kazda lezecka. Pokud nekdo leze v LS tak shodne cislo s Kataka, Miura VS, Otaka je super, ale rozlez absolutni peklo. U druhych jsem sel oproti ostatnim o pul cisla nahoru a trosicku horsi postaveni na malych stupech vyvazuje luxusni komfort. Pozor na pozici kotniku u nekoho muzete byt trochu nizsi (mam to tak i ja), ale to sirocin to oproti obave vubec nevadi. zoban 07:14:03 30.12.2020odpovědět
          Re: Kotníkové lezačky OK, tak sorry. 18:20:31 30.12.2020odpovědět
          Re: Kotníkové lezačky Vždyť píšu svoje obtížnosti :-) Ale na písek s výjimkou spár tyhle boty fakt nejsou určené. Kuba Turek 20:02:36 01.01.2021odpovědět
            Re: Kotníkové lezačky Tuhe jsou nove, pak se P3 stelka krasne proslapne a je uplne luxusni. S prvnima jsem udelal tu chybu, ze jsem je vzal uplne nove na Hrubici a bylo to to nejblbejsi co jsem mohl udelat. Pak jsem je mel na Hrubici az po lete v Chamonix a to byla uplne jina bota. :-) zoban 21:49:15 01.01.2021odpovědět
              Re: Kotníkové lezačky Jinak aktualne utok na spici hitparady v mekkych lezeckach je od LS Theory, uplná pecka na treni a oble stupy, jen do spar to nebude uplne ono :-) zoban 21:51:50 01.01.2021odpovědět
  Re: Kotníkové lezačky Alternativa ktera stoji za zminku jsou libovolne nekotnikove botky + hadinky. Zminene LS TC Pro mi napriklad vubec nesedly. AB 00:42:15 30.12.2020odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: