Chytač snu xa svojkov.
To je ten traverz za patu fakt takhle vynejtovanej po pul metru? To je sila teda.
V levo je hrana o kterou by se lezec po pripadnym padu a kyvadle rozsekal?
Zdar vospolok. Má niekto skúsenosti s liečbou boľavej päty? Bolí to na zadnej strane. Kúsok pri úpone achilovky. Doktor to klasifikoval ako zhrubnutie burzy tuberis calc. Už to 6 týždňov mažem algesalom a ketosprayom. Rád by som si vypočul názory, rady a
Na youtubu je novy dil fousatyho vecernicka a je tam Bob Mrozek. Na to jmeno jsem uz dostkrat narazil, ale jak rikaji ve filmu, nikde s nim neni rozhovor. Super, dekuji.
Zdar, pokoušel jsem se najít na různých stránkách (správa CHKO, horosvaz, skalnioblasti) info o provozování horolezecké činnosti na pravém Labáku, ale mimo NPR kaňon Labe i mimo NP České Švýcarsko. Jedná ae mi o malý kus Labáku hned pod jižní hranicí náro
Nevzpomenete si někdo jak se jmenuje extremní ledová cesta v Kanadě vpravo od Helmcken falls. Přelezl ji Will Gadd. Vlevo je Frozen titans, ale nemohu si vzpomenout na název té levé.
Ahoj vsichni, mate nejaky doporuceni na pruvodve s vicedelkama na zapade Sicilie, do 6b (idealne do 6a)? Budeme se pohybovat zhruba mezi Etnou a Ragusou
Zdar vospolok. Má niekto skúsenosti s liečbou boľavej päty? Bolí to na zadnej strane. Kúsok pri úpone achilovky. Doktor to klasifikoval ako zhrubnutie burzy tuberis calc. Už to 6 týždňov mažem algesalom a ketosprayom. Rád by som si vypočul názory, rady a postrehy niekoho kto si tým prešiel. A ako sa s tým vysporiadal v ďalšom lezeckom živote. Príčina tej bolesti sú lezečky. Diky moc !
Ahoj,
kdysi jsem něco takového řešila, težko říct, zda je to, to stejné. Každopádně jsem nebyla schopna nazout lezačku, jak to bolelo a vlastně jakoukoliv jinou zimní botu. Doktor mi řekl, že prostě v tom místě roste tkáň díky přílišné stimulaci a někteří lidé k tomu mají větší sklony. Kdysi se prý zkoušelo operovat, ale zjistili, že po odoperování to má tendenci narůst znovu a bývá to pak ještě horší. Typičtí zástupci tohoto problému bývají bruslaři (tvrdá bota). Jeho jediná rada byla- nestimulovat to. Dost mně to naštvalo,že není žádné řešení, ale ve výsledku měl pravdu. Přestala jsem na půl roku lézt a chodila v botech s volnou patou (i jednu zimu)a ono se to zmenšilo a bolest přešla. Od té doby jsem si kupovala jen lezačky, které jsou za patou vedeny jen rovně nahoru, žádné zahnutí. Jo, je to opruz, v podstatě jde jen o modely pro začátečníky, ale problém se už nikdy ve větší míře neopakoval. Jakmile jsem nazula jinou lezačku, hned jsem začínala cítit bolest znovu a to mi za to nestálo.
Ja som mal na tom mieste kostné výrastky a časom som mal aj problém s normálnou chôdzou, chodil som na ultrazvuk a po dlhšej dobe sa to ukľudnilo. Začalo to aj na druhej a hneď som si dal napísať tie ultrazvuky na rehabilitku a to prešlo celkom rychlo. Na lezečkách som vertikálne rozrezal gumu na päte lezečky čo tlačila na achilovku. Ale už je to v poriadku a neni problém. Rieš to čo najskôr !
Naříznout gumu, která stahuje patu smerem ke špičce.mě to pomohlo na bolest achylovek, vypozoroval sem to u starých lezeček, protože ta stahovací guma ma tu vlastnost, že čím je starší tim se vice smršťuje a hrana paty kde jsou našitý nazouvací poutka tlačí na achylovku...
kdysi jsem si otlačil patu při běhání, bolelo to půlrok celkem často a z běhání mě to vyřadilo na rok a něco. Ortoped tenkrát říkal, že se to léčí léle jak zlomenina a bývá to bolestivější, odhadoval to na půlrok a víc. Po roce jsem začal nosit bareffot obuv a souběžně s tím se to začalo lepšit, ale jestli to spolu souvisí nebo je to náhodná korelace, těžko říct.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.