Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Foto dne 26.1. 28.01.2021 Nebo taky Zufallspitze (při pohledu z jihotyrolské strany ;-)...
    Re: Foto dne 26.1. 02.02.2021 Komín :)?
  Re: Sliezsky dom- Zelené pleso v zimě 25.01.2021 Dá.
Oklikou po značkách otevřených i v zimní sezóně. Za za výborných podmínek za den. Za blbý
    Re: Sliezsky dom- Zelené pleso v zimě 25.01.2021 přesně tak. první je na místě odkaz na "návštěvní pořádek" tanapu a na to, že některé letn
      Re: Sliezsky dom- Zelené pleso v zimě 25.01.2021 Z dotazu vyplývá, že tazatel tam nemá co dělat, takže bych to utnul, nebo bude brzo další záchranná
        Re: Sliezsky dom- Zelené pleso v zimě 25.01.2021 no veď keď sa dajak so štastím dohrabe po uzavretej magistrále na Veľkú Svišťovku , potom stačí ib
          Re: Sliezsky dom- Zelené pleso v zimě 02.02.2021 :)
Henry a Vincendon 25.01.2021 Zdravím, shánim v češtině zpracovaný drama záchrany lezců Henryho a Vincendona (Brenva 56/57). Kdysi jsem to četl, ale nevím kde, tak to zkouším takto. Děkuji za pomoc. P
  Re: Henry a Vincendon 30.01.2021 Yves Ballu Horolezci,str.223.nech ti to lepsie lezie ako im...
    Re: Henry a Vincendon 02.02.2021 Dik
Preťažené prsty 23.01.2021 Zdar lezci. Viem že o zraneniach prstov tu a všade po nete bolo napísané mnoho. Avšak aj tak sa opýtam hlavne tých pokročilejších. Keď niečo rupne v prste tak to je jasné o tom niet debát. Ale čo robíte keď prst začne z ničoho nič bolieť ? (napr 2 dni po
  Re: Preťažené prsty 23.01.2021 S tímto by ti mohla pomoct Nikol Chovanová z Fyziogym Cooper. Mě s podobným problémem pomohla pomocí
  Re: Preťažené prsty 23.01.2021 Presne tak, tohle je presne pro Nikol.. Taky mne presne s timhle zachranila zivot :)
    Re: Preťažené prsty 23.01.2021 Diky moc borci ! Napíšem im okamžite.
  Re: Preťažené prsty 24.01.2021 Sujok a na druhý den lezeš
  Re: Preťažené prsty 24.01.2021 No hlavně to chce předcházet bolestem vzniklým přetížením ze špatně poskládaného tréninku. Nebo spíš
    Re: Preťažené prsty 24.01.2021 Ale prosimte... Kdyz trenujes hranu, tak to proste prepalis. Tyhle moderni ezo moudra si strc za klo
      Re: Preťažené prsty 24.01.2021 ..proste nekdy..
      Re: Preťažené prsty 24.01.2021 Přesně tak
        Re: Preťažené prsty 25.01.2021 Myslim že se dá stejně intenzivně trénovat na 8A i na 7A záleží na bmi %tuku výšce atp...
P
          Re: Preťažené prsty 25.01.2021 Určite s tým súhlasím. Niekedy je túžba zlepšiť sa silnejšia ako racionálne zhodnotenie svojej predi
      Re: Preťažené prsty 26.01.2021 Hele jo.Lezu. :) Proto si na to davam uz nejak bacha. Jo obcas mi i neco bolelo ,ale vzdycky to byly
        Re: Preťažené prsty 26.01.2021 Asi se pohybuju v jinejch kruzich, ale tolik patlalu co lezou 8a zas neznam :D
          Re: Preťažené prsty 26.01.2021 Tak mozny to je. Ja se vyskytuju spis s lidma lezoucima nad 8a :D Proto si myslim ze trenovat “hranu
  Re: Preťažené prsty 26.01.2021 něco podobnýho už se mě drží skoro 2 měsíce. lezu s tím, tejpoval jsem, ted už netejpuju. pomalu to
    Re: Preťažené prsty 26.01.2021 Diky za super odpoveď. Dáva to zmysel. A pauza pomáha ale trvá to strašne dlho. Takže preto vôbec aj
      Re: Preťažené prsty 26.01.2021 Ono Jozefe hodne zalezi jak dlouho lezes(kolik let) ,jak tezke cesty nebo bouldery lezes,jak casto j
        Re: Preťažené prsty 27.01.2021 Problém nastává, když nadměrné tréninky kombinuje s nadměrnou onanií. V průběhu onanie dochází ke kr
          Re: Preťažené prsty 28.01.2021 Tobě ta onanie zase ryje moc záhybů do mozku. Zkus si najít holku. Třeba by ti taky poradila Nikol.
            Re: Preťažené prsty 29.01.2021 Ty jsi asi z těch co neonanují, tak se té to netýká...
              Re: Preťažené prsty 02.02.2021 Můžete spojit nejen hlavy dohromady a bude z toho velice efektivní trénink.
  Re: Preťažené prsty 27.01.2021 Poutko 3. prstu na druhé falanze je nejpřetěžovanější poutko. U lezců, kteří mají 3. prst výrazně de
    Re: Preťažené prsty 27.01.2021 Ja bych nejdriv zkusil tu Nikol... Trebas zjistis, ze ten tejp neni uplne top reseni.
      Re: Preťažené prsty 02.02.2021 Tejp není léčení.
  Re: Preťažené prsty 29.01.2021 ledovani po treninku, respektive ponorit cele zapesti + kus predlokti vcetne prstu (snad az na uplne
Lezeni praha 22.01.2021 Ahoj, da se nekde ted v Praze lezt? Nevite jestli je otevrena treba Gutovka, tam maji venkovni stenu, tak by to mohlo jit :) Diky za odpovedi
  Re: Lezeni praha 22.01.2021 Hlubočepské plotny, Braník apod.
    Re: Lezeni praha 24.01.2021 Divoká Šárka, Hostivař, Holý vrch, Řež, Husinec U Přívozu, Lojzovka, Dešťovka, Hlubočepy, Braník, Pe
  Re: Lezeni praha 22.01.2021 stěna na Gutovce je zavřena, stejně jako celý areál...jedině venkovní lezení ;)
  Re: Lezeni praha 29.01.2021 V Šárce super šutry Jeskyňka, Čertovy nohavice, Za Aritmou...tam se dá hodně vyblbnout :)
  Re: Zemřel Jan Chvála 22.01.2021 WTF (31 let), RIP a hodně síly rodině :-(((
Chytač snu 21.01.2021 Chytač snu xa svojkov.
To je ten traverz za patu fakt takhle vynejtovanej po pul metru? To je sila teda.
V levo je hrana o kterou by se lezec po pripadnym padu a kyvadle rozsekal?
  Re: Chytač snu 21.01.2021 Byl jsi tam někdy a víš o čem mluvíš?
    Re: Chytač snu 21.01.2021 Mel bych mit potrebu ptat se na neco,co uz jsem videl na vl oci?
    Re: Chytač snu 21.01.2021 Mel bych mit potrebu ptat se na neco,co uz jsem videl na vl oci?
      Re: Chytač snu 21.01.2021 Tak proc se ptáš?
  Re: Chytač snu 21.01.2021 Stačí si tu cestu najít tady na lezci a podívat se i na další fotky. Hned to bude jasnější.Sám jsem
    Re: Chytač snu 21.01.2021 Diky za upozorneni,nejak me po ranu nenapadlo ze bude z jedny linie sekvence vice fotek.
  Nazev 21.01.2021 Me prijde zajimavy ten nazev. Jestli to je parodie na nazev dreamcatcher nebo byla snaha to pojmenov
    Re: Nazev 21.01.2021 Tak to je snáď jasné že názov cesty odkazuje na legendárnu cestu dreamcatcher
      Re: Nazev 21.01.2021 Boha vy ste trotli to je nemozne toto...
      Re: Nazev 21.01.2021 To je jasny ale proc to je "chytac snu" a ne "lapac snu" - Ja jen jestli to bylo
  Re: Chytač snu 21.01.2021 Před proklamacemi o přejištění do toho doporučuji nejdřív nastoupit :) Osobně jsem byl za tenhle spo
    Re: Chytač snu 21.01.2021 Nahodou je to super linka a krasne prejistena.... mel bych k tomu jen 2 namitky a to ze cesta mohla
      Re: Chytač snu 21.01.2021 Jinak pro ty co si mysli ze to nebylo delane tak jak melo... zde je odpoved!
euroclim
      Re: Chytač snu 22.01.2021 Ten zapuštěnej se nepoužívá.
        Re: Chytač snu 22.01.2021 To se teda pouziva... a myslim ze tohle misto je nejtezsi z cele cesty... podivej se tady na lezce
        Re: Chytač snu 22.01.2021 To se teda pouziva... a myslim ze tohle misto je nejtezsi z cele cesty... podivej se tady na lezce
          Re: Chytač snu 22.01.2021 Splet jsem si to, mluvil jsem o tom třetím.
            Re: Chytač snu 25.01.2021 Cvakání až čtvrtý je risk tutový jeby do nástupu. Nerozumím tomu, proč by ho někdo necvakal.
              Re: Chytač snu 02.02.2021 Sebevrah :)?
      Re: Chytač snu 24.01.2021 Původně to nahoru vedlo ale bylo vytlučeno v rámci vytlučení tréninkových sekaných cest z 90tých let
Boľavá päta 14.01.2021 Zdar vospolok. Má niekto skúsenosti s liečbou boľavej päty? Bolí to na zadnej strane. Kúsok pri úpone achilovky. Doktor to klasifikoval ako zhrubnutie burzy tuberis calc. Už to 6 týždňov mažem algesalom a ketosprayom. Rád by som si vypočul názory, rady a
  Re: Boľavá päta 14.01.2021 Ahoj,
kdysi jsem něco takového řešila, težko říct, zda je to, to stejné. Každopádně jsem neby
  Re: Boľavá päta 14.01.2021 Ja som mal na tom mieste kostné výrastky a časom som mal aj problém s normálnou chôdzou, chodil som
    Re: Boľavá päta 15.01.2021 Ďakujem za odpovede ! Výrastky doktor vylúčil. A rehabilitácie sú už predpísané. Tak dodal si mi nád
      Re: Boľavá päta 15.01.2021 Naříznout gumu, která stahuje patu smerem ke špičce.mě to pomohlo na bolest achylovek, vypozoroval s
      Re: Boľavá päta 02.02.2021 Bude to v pohodě. Držím pěsti.
  Re: Boľavá päta 17.01.2021 kdysi jsem si otlačil patu při běhání, bolelo to půlrok celkem často a z běhání mě to vyřadilo na ro
Bob Mrozek 13.01.2021 Na youtubu je novy dil fousatyho vecernicka a je tam Bob Mrozek. Na to jmeno jsem uz dostkrat narazil, ale jak rikaji ve filmu, nikde s nim neni rozhovor. Super, dekuji.
  Re: Bob Mrozek 02.02.2021 Je to skvělý. Hustý týpek.
    Re: Bob Mrozek 02.02.2021 fakt nechápu jak někoho může zajímat děda co neleze a žvaní jak umí vysávat zaměstnance
1
...
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
...
2263
  Re: Sliezsky dom- Zelené pleso v zimě Dá.
Oklikou po značkách otevřených i v zimní sezóně. Za za výborných podmínek za den. Za blbých i za dva dny.
Příměji mimo povolené trasy přes minimálně jeden lavinový svah. Bez cepínu, maček apod. to je hazard.
Velmi záleží na podmínkách. Z pohodové tůry se může stát během pár dní neschůdná trasa. Mimo otevřené chodníky se chodí v Tatrách na lyžích.
J. 11:19:12 25.01.2021odpovědět
    Re: Sliezsky dom- Zelené pleso v zimě přesně tak. první je na místě odkaz na "návštěvní pořádek" tanapu a na to, že některé letní cesty jsou v zimě uzavřené (základní představa třeba mapy.cz), a pro člověka neznalého a neodpovídajícím způsobem vybaveného mohou (nejen) za nepříznivých podmínek představovat značné nebezpečí.
samozřejmě se to dá jít přes hory, ale to je fyzicky velmi náročný podnik vyžadující jistou míru zkušenosti, kterou, soudě z dikce dotazu, nepředpokládám (ale mohu křivdit). Lukas B. 13:08:08 25.01.2021odpovědět
      Re: Sliezsky dom- Zelené pleso v zimě Z dotazu vyplývá, že tazatel tam nemá co dělat, takže bych to utnul, nebo bude brzo další záchranná akce... Mára 13:23:28 25.01.2021odpovědět
        Re: Sliezsky dom- Zelené pleso v zimě no veď keď sa dajak so štastím dohrabe po uzavretej magistrále na Veľkú Svišťovku , potom stačí iba spustiť sa na prdeli dóĺu. Tam bude taký rýchly, že ho Stráž prírody nečapne.
Takže takto radšej nie, ale zo Skalnatého pl. dole po modrej na Kovalčíkovu poľanu a odtiaľ po žltej na
Qeci :
lavínové dráhy sú zobrazené na mape " nasravenie mapy" "lavínové dráhy" Okrem lavínových žľabov je tam x miest, kde by sa na snežniciach dalo zjebať dole.
https://mapy.hiking.sk/ ?x=20.23272&y= 49.19384&ref= permalink PK 15:50:04 25.01.2021odpovědět
          Re: Sliezsky dom- Zelené pleso v zimě :) 09:31:18 02.02.2021odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: