Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lavinova mapa 18.03.2021 Ahoj....nema nekdo odkaz...obrazek na lavinovou mapu polskych tater...? Pro SVK jsem nasel ale PL memuzu nic dohledat...:/
Zajimaly by me nektere vystupy jak moc jsou v lavinovem katasrtu...:D
Diky Marek
  Re: Lavinova mapa 27.03.2021 V podstatě nemají. Něco je tu naznačené šipkama
  Re: Lavinova mapa 27.03.2021 V podstatě nemají. Něco je tu naznačené šipkama
  Re: mapa minových polích 28.03.2021 Když jsem bydlel na Balkáně, tak jsem používal mapu minových polích
    Re: mapa minových polích 28.03.2021 vrať se z balkánu a nauč se česky - mapa minových polí. genitiv plurálu.
      Re: mapa minových polích 29.03.2021 Genitiv plurálu.. zkráceně řečeno: ty genitálu!
        Re: mapa minových polích 29.03.2021 Hvala ti. збогом
Bouldering Jane 17.03.2021 Chudák holka, tak jí shodili další 8B. A takové slávy to bylo.
  Re: Bouldering Jane 17.03.2021 Nj, ale Marťas je hovado :-). Brácha to bejdo potvrdil.
    Re: Bouldering Jane 17.03.2021 Jj, ze to nazor Martina. Nemusi byt spravny :) :)
  Re: Bouldering Jane 17.03.2021 Nezlob se, třeba ti křivdím, ale neumím si ten tvůj příspěvek vysvětlit moc jinak než jako škodolibo
    Re: Bouldering Jane 17.03.2021 Třeba to je Petra převlečená za kamaráda.
      Re: Bouldering Jane 18.03.2021 Tak zajímavé, že v 8a dach... dal 10+ pokusů a tady kroky +1 ..
Ale znám jednoho kvalitniho l
        Re: Bouldering Jane 19.03.2021 Něco na tom je. Lezce často paralyzuje číslo. Co leze hlava je kličový. Typicky je to vidět u průlom
          Re: Bouldering Jane 19.03.2021 A když k tomu ještě připočtu diskuze o obtížnosti...
Nějakej 15.03.2021 nápad na Velikonoce?
  Re: Nějakej 16.03.2021 sedět doma?
  Re: Nějakej 16.03.2021 Obarvi si vajíčka
  Re: Nějakej 20.03.2021 Mayerlova rampa na Glockner
  Re: Nějakej 25.03.2021 uz vim:
Dron na stromě - Olomouc 15.03.2021 Zdravím místní komunitu, potřeboval bych sundat/shodit, FPV kvadrokoptéru ze stromu. Je ve výšce asi 20m, 2-3 metry od hlavního kmene vzrostlého stromu (Topol bílý, výška asi 35m). Našel by se někdo z Olomouce? Samozřejmě potřebné náklady a něco k tomu pr
  Re: Dron na stromě - Olomouc 15.03.2021 Díky za každej odepsanej dron
  Re: Dron na stromě - Olomouc 16.03.2021 Děkuji za nabídky, kvadrokoptéru se již podařilo sundat.
    Re: Dron na stromě - Olomouc 16.03.2021 Pomohl hajnej s brokovnicí? :D
      Re: Dron na stromě - Olomouc 18.03.2021 Nee, byl sestřelen/shozen lukem se šípem s provázkem.
Stavění Wide Boyz 15.03.2021 koukněte na srandovní pokusy dvou britských spárařů o klasické stavění na vnitřní stěně. už dlouho jsem se tak nenasmál https://www
  Re: Stavění Wide Boyz 15.03.2021 dik za krasny rano :DDD
  Re: Stavění Wide Boyz 15.03.2021 no akorát že se nesnažej o žádný stavění, ale o lezení v tandemu, čili že ten horní leze jen rukama
  Re: Stavění Wide Boyz 15.03.2021 no jo a v druhý půlce je i stavění, pardon.
  Re: Stavění Wide Boyz 15.03.2021 to dyno ze standu do spary za nohu prvolezce drzicoho se jak kliste v chytu je jak odnekud z buster
    Re: Stavění Wide Boyz 15.03.2021 13:42 - CZECH STYLE :)))))
Ferrat 13.03.2021 Ahoj,
Používáte při lezení na ferrate prsní úvazek nebo jen sedák ? Všechny koho znám tak používají jen sedák, ale všude se píše a i na kurzy říkali, že je potřeba i prsní úvazek. Diky
  Re: Ferrat 13.03.2021 i prsák, ale musíš provléct ten drát od feraty i sedákem i prsákem
  Re: Ferrat 13.03.2021 A děláš si z nás prdele nebo i motýle? Proč nejsi schopen sestavit jednoduchou větu v českém jazyce?
    Re: Ferrat 13.03.2021 překlepnout se může každý, je sobota odpoledne a opatření svádějí přinejmenším k alkoholismu. bych b
      Re: Ferrat 13.03.2021 bych byl nikoli příznivější, ale smířlivější. zatracená automatika!
  Re: Ferrat 13.03.2021 Používám i prsák. Mám se rád.
Přilbu na kolo jsem začal nosit už tehdy, když ji nenosil nikdo
  Re: Ferrat 13.03.2021 Zalezi jak na tom jsi a jak je to tezke, jestli je mokro, mas batoh...
Do zacatku radeji s pr
    Re: Ferrat 14.03.2021 Uvidíš co?
Když projdeš hodně cest, během nich nespadneš, budeš se cítit dobře a můžeš tedy p
      Re: Ferrat 14.03.2021 V podstatě máš pravdu.
        Re: Ferrat 14.03.2021 popravdě netuším, jestli bych radši spadl na ferátě, nebo na některé ze svých oblíbených choďákoleze
Labák 12.03.2021 Zdar,
co by jste doporučili za cesty a věže/masívy v Labáku (je jedno na jakém břehu) někomu, kdo zde ještě nelezl ? Ideálně cca do sedmiček včetně.
Díky
  Re: Labák 13.03.2021 Labák už je z dnešního pohledu sportovní oblast. Cest k doporučení jsou tam mraky. Jestli tam nechce
    Re: Labák 13.03.2021 No nevím, jestli ještě nebyl v labaku, s tou jeho výkonnosti, to je tak mravenci stěna.
      Re: Labák 13.03.2021 Databáze lezce, cesty do VIIb/c, kritérium počet přelezů.
  Re: Adam 12.03.2021 roztomily :) diky !
    Re: Adam 12.03.2021 Pěkný, ale čekal sem, že Adam bude v úchopech výrazně lepší. Nebo je borec taky dobrej.
      Re: Adam jasne vyhral 12.03.2021 Adam byl samozrejme o rad lepsi, ta vaha by se mela posuzovat v pomeru k vaze osoby. Pokud by to hod
        Re: Adam jasne vyhral 12.03.2021 Blbost, objektivni a spravedlive je to prave takto.
        Re: Adam jasne vyhral 12.03.2021 Blbost, objektivni a spravedlive je to prave takto.
          Re: Adam jasne vyhral 12.03.2021 Ano přesně. Objektivní to bylo bez zapojení vlastní váhy. To je absolutní síla. S ní by to byla síla
            Re: Adam jasne vyhral 13.03.2021 Kdyby dělali shyby na posledním článku.malíčku tak by si Adam musel na sedák pověsit pytel cemetu ab
        Re: Adam jasne vyhral 12.03.2021 Máš pravdu, poměrově je Adam úplně někde jinde, ale jak říkal borec, tak je zvyklej na 27mm. Tam by
  Re: Adam 12.03.2021 podobný jako Magnus Mitboe a Juji Mufu...lezec a sypač :))
  Re: Adam 13.03.2021 Tam jde hlavně o to, že při většině těchto úchopů vám selže jako první palec. Zkrátka je to jeden pa
Mikina Polartec 08.03.2021 Ahoj
Nordblanc má slevu na mikinu Polartec® Thermal Pro 2 RIP
Hodila by se mi jako rezervní bunda na zimu místo péřovky pod góre bundu.
Nevíte prosím kolik taková mikina váží? Hledám to hodinu.
Dělá tyhle mikiny ještě někdo jin
  Re: Mikina Polartec 08.03.2021 Tak něco mezi 250 a 700 gramy za kus ;-)
  Re: tacky na hulky do prasanu 05.03.2021 Napiš mi na petr.lastovicka@hudy.cz
      Re: tacky na hulky do prasanu 07.03.2021 bastlím, bastlíš, bastlíme. do skutečné bezedné hlubočiny je rozhodně nejlepší kombinace moderního m
        Re: tacky na hulky do prasanu 08.03.2021 Natáčení talířku dle potřeby také umějí některé trekové hole TSL
      Re: tacky na hulky do prasanu 08.03.2021 ty leki talirky funguji super ... ale otazka jestli je dostanes na jine hulky nez leki a zachovas sp
        Re: tacky na hulky do prasanu 08.03.2021 hm Dobra poznamka;( Ja mam jakysy super prastary ocelovy hole. Ty BD vim ze na ne narvat sli, anesp
        Re: tacky na hulky do prasanu 08.03.2021 Leki je standard, tzn. schodné s Fizan, TSL, Pinguiun a další a další. Ale stále hovoříme o metrické
          Re: tacky na hulky do prasanu 10.03.2021 nene. Bd jsou v cajku. Minimalne ty jejich prasanovy mega tacky mam na pravekych ocelovych hovnoholi
            Re: tacky na hulky do prasanu 10.03.2021 počkej počkej, to mi vysvětli. rozumím-li správně, tak na nějaký vypráskaný tunový hůlky v nálezovém
              Re: tacky na hulky do prasanu 11.03.2021 Jo, hulky jsi popsal krasne, a ani neprehanis.
Vzniklo to tak ze jsem zlomil BD teleskopy. Ta
                Re: tacky na hulky do prasanu 11.03.2021 tedy obecně soudím, že na skitouring a skitouring s frýrajdem jsou teleskopické hůlky zbytečná drahá
                  Re: tacky na hulky do prasanu 11.03.2021 Rozhodne souhlasim. Ja v ty dobe jezdil na splitbordu, a urco si snadno predstavis, kam jdou hulky n
                    Re: tacky na hulky do prasanu 11.03.2021 Moznajeste doplnim ze to byl takovej prokeltej vylet thedy. Prvni teleskop sem zlomil pri sjezdu ta
                  Re: tacky na hulky do prasanu 11.03.2021 Tady proste nekdo zamrz v Tatrach '95.
Od ty doby co je tady flick lock, jsem uz zamr
                    Re: tacky na hulky do prasanu 11.03.2021 ty my teleskopy byly (po oprave jsou) dbory bd flick locky.
Souhlasim ze na skiaply
                      Re: tacky na hulky do prasanu 11.03.2021 Ja teda ten flick lock otestoval tim, ze jsem na nej navalil v traverzu 90kg (kdo by taky nosil hars
                        Re: tacky na hulky do prasanu 11.03.2021 jabka a hrušky. já nemluvím o ozajstném skialpinismu, ale o takovém tuzemském uprděném krkonoškém sk
                          Re: tacky na hulky do prasanu 11.03.2021 a jo, připouštím, že ta délka sjezdových holí je pro 190+ problém (to já ovšem nejsem). od té doby,
                        Re: tacky na hulky do prasanu 11.03.2021 Jup. To zlomeni pri chuzi jsem mel moznost pozorovat jak ve zpomalenym filmu. a nez se zlomila tak d
                  Re: tacky na hulky do prasanu 11.03.2021 To jo no. Nejlepší je jedna asi tak dvoumetrová tyč. Buď se s ní dá jet ve stylu Krakonoš a lyžníci,
                    Re: tacky na hulky do prasanu 12.03.2021 toz kouknete na hacka v "Video: Zdeněk "Háček" Hák - Extrémní sjezdy Jizerských hor&q
1
...
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: