Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230939 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Dotaz lezení a stromy22.03.2021
Ahoj, je nějaké psané / nepsané pravidlo, zda se při lezení mohou používat stromy? Abych byl přesnější - lezl jsem cestu kde přímo za mnou byl strom (rostl ze země pod skálou) je možné se o něj opřít, nebo to přelez "znehodnotí" ? Jsem začáteční
 Re: Dotaz lezení a stromy22.03.2021
se rikavalo co je na skale patri ke skale.
V srbsku bejvala cesta kde se nastupovalo rozporem
  Re: Dotaz lezení a stromy22.03.2021
to se týká cest, kde aktuálně nekráčí historie. sice tě to může stát kotníky, jedno předloktí a pár
   Re: Dotaz lezení a stromy22.03.2021
Myslíš konkrétně NC na Malušku? Lezl jsem ji podle starého Jedličky a furt čekal, kdy se objeví slib
    Re: Dotaz lezení a stromy22.03.2021
a asi stovka dalších cest. vnímám to podobně jako erozi terénu pod nástupem.
nebo typické kok
   Re: Dotaz lezení a stromy22.03.2021
Šmirgl byl udělaný bez jakéhokoliv použití stromu. Kdo to chce ojebat, ať si to užije :-)
    Re: Dotaz lezení a stromy23.03.2021
to už jsme diskutovali jindy a jinde. vynechat strom k jištění je podobné, jako vynechat hodiny nebo
     Re: Dotaz lezení a stromy23.03.2021
Tak jinak : Šmirgl byl udělaný tak, že až ten buk spadne, nebude důvod pro dojišťování :-)
      Re: Dotaz lezení a stromy24.03.2021
poté co při bouřce v červenci 2137 švihne do buku blesk, se sejde místní vrcholová komise a prodisku
       Re: Dotaz lezení a stromy24.03.2021
:-)
  Re: Dotaz lezení a stromy22.03.2021
Která to je? Zajímalo by mě, zda jsem stihl strom, či ne.
   Re: Dotaz lezení a stromy23.03.2021
jo to kdbych vedel.. zkusim se zeptat mistnaku, treba jim to v hlave zustalo.
 Re: Dotaz lezení a stromy22.03.2021
ve Verdonu je cesta Zadost a ta se v komine leze pres strom nedelal bych z toho vedu
  Re: Dotaz lezení a stromy22.03.2021
Presne. Mel by Adamek zasadit do nejake sparky v Perfecto Mundo semeno a za deset let uz to smrkne i
 Re: Dotaz lezení a stromy22.03.2021
Je to stejny jako se chytat borhaku nebo řetězů
  Re: Dotaz lezení a stromy22.03.2021
Ano. Je vhodné zcazecnikovi slušně odpovědět, ze základní pravidlo je ze rostlinstvo se k postupu ne
  Re: Dotaz lezení a stromy22.03.2021
No tedá není! Je to daleko složitější. ;-)
 Re: Dotaz lezení a stromy23.03.2021
V Kamarádoj ze skal Joska Smítka říkal "Chytem není strom ani kořen, vřes a mech v nouzi jen&qu
 Re: Dotaz lezení a stromy23.03.2021
Třeba ve Schmilce je cesta Holzweg a tam byl vrostlý strom součástí cesty. Normálně se pomocí něj i
  Re: Dotaz lezení a stromy23.03.2021
Podobně ve Sloupu je cesta Dřevěný přítel ..název napovídá, jak řešit klíčové místo
 Re: Dotaz lezení a stromy23.03.2021
Kámo, tvoje problémy na moji hlavu. Lezení je svobodný sport, takže si lez po čem chceš. Jde je o to
  Re: Dotaz lezení a stromy23.03.2021
Myslel jsem sportovní složku a ne vložku :-)
   Re: Dotaz lezení a stromy23.03.2021
Ale do lezení se bezesporu vkradly i ty sportovní vložky. Je to ve skalách vidět za každým druhým ro
 Re: Dotaz lezení a stromy23.03.2021
Pokud jde o čistotu přelezu, tak by měla k tomu sloužit jen samotná skála. Na druhou stranu, radši c
 Re: Dotaz lezení a stromy24.03.2021
Zdravej rozum mi říká, že pro jištění je vše dovoleno (otázka je, jestli to vždy pomůže, někdy to mů
  Re: Dotaz lezení a stromy24.03.2021
Podobná je i cesta Břízková za VII na Šuškách. Dříve tam byla břízka za kterou se jistilo a buď někd
  Re: Dotaz lezení a stromy24.03.2021
Podobná je i cesta Břízková za VII na Šuškách. Dříve tam byla břízka za kterou se jistilo a buď někd
 Re: Dotaz lezení a stromy27.03.2021
Nejsem sportovní lezec, lezu jen pro radost z toho pohybu a z výšek, takže moje odpověď nebude asi s

 klub zachování duševního zdraví21.03.2021
Vedle toho chlívu tady na L. naštěstí zas jeden vážně šťavnatej stejk:
emontana, rozhovor asasua se švistěm.
Díky!

 Davle20.03.2021
Tak kdy už Karda odtajní ten lom v Davli?
 Re: Davle29.03.2021
To si ted udelal za nej, ne?
 Re: Davle29.03.2021
No, mohl jsi sem pridat aspon GPS. Ja jsem slysel, ze to bude top lokace pro lezeni s detma. ;-)
  Re: Davle29.03.2021
Imo WGS84: 49.8894943369, 14.3957914111
Zas tolik Lomu kolem Davle neni
 Re: Davle29.03.2021
No, mohl jsi sem pridat aspon GPS. Ja jsem slysel, ze to bude top lokace pro lezeni s detma. ;-)
 Re: Davle30.03.2021
Tahle oblast za odtajnění ani nestojí
 Re: Davle30.03.2021
zase bude sekat pětky?
 Re: Davle31.03.2021
Až to bude hotové, tzn. snad podzim-zima. Když se tam bude dát lízt, určitě se to dozvíš :-) Teď můž
 Re: Davle31.03.2021
Jsou to lámavý špinavý kvaky u rušný smradlavý silnice u benzínky. Dobrý pro pražský deníčkáře co js
  Re: Davle01.04.2021
A tak proc takovej hejt? Svoje navstevniky si to jiste najde.
   Každý zboží01.04.2021
má svýho kupce...

 Magazín Skály a lidé20.03.2021
Znáte eMontana, onsajt, Hanibal.cz a další? Tak to vám jistě nesmí uniknout další ze skvělých videií.
Ba ne, berte to jako vtípek, asi jako Sherpa limit.
Toto video vzniklo u kamaráda, když jsem mu pomáhal rozebírat stodolu z pískovcových kv
 Re: Magazín Skály a lidé20.03.2021
hele dobry, sranda asi byla..kazdymu co jeho jest. Ale Sherpa Limit bych v tyhle souvislosti nezmino
 Re: Magazín Skály a lidé20.03.2021
Já myslím, že dobrý. Snad vám to nikdo časem neshodí ... tu klasu samozřejmě
  Re: Magazín Skály a lidé21.03.2021
Ale tak jo, kdyz je cas , tak i tenhle humor potesi, je videt Zdendova inspirace, ale na tohoto mist
 Re: Magazín Skály a lidé29.03.2021
Du to nabonzovat OVK a oni vám to vytlučou. Kdo to jakživ viděl, lízt na písku na masivy!?
 Re: Magazín Skály a lidé30.03.2021
Začni hulit brka woe a bude to lepčí!

 Lezení v čr18.03.2021
Zdar, taková malá anketa, budete jezdit lízt i mimo okres po tom co to ty šaškové zas protáhli?
 Re: Lezení v čr18.03.2021
Od 1. dubna podle lezeckých nařízení začíná pískovcová sezóna a to je nadřazeno nějakému pseudo-vlád
  Re: Lezení v čr19.03.2021
Vakcíny se distrbujují v rámci EU. Ze začátku se po zemích EU požadovalo, aby se nesnažili nakoupit
   Re: Lezení v čr19.03.2021
Korona je vlastně něco jako věčná debata o dojišťování. Teoreticky by dojištění vedlo ke snížení poč
   Re: Lezení v čr20.03.2021
Jasne.. nechodim do prace, na vychazky jdeme tak max do lesa za barak. Lezu na soukromy stence. Dete
    Re: Lezení v čr20.03.2021
Jojo. Makat a neblábolit.
     Re: Lezení v čr22.03.2021
No vzhledem k tomu, že někteří tu práci nemají, tak úplně nechápu smysl tvého komentu
      Re: Lezení v čr22.03.2021
To mířilo k té zvolené politické reprezentaci.
    Re: Lezení v čr22.03.2021
Jak říkám, to ze jsou taková omezení je důsledkem našeho chování. A jak jsi psal dříve, kovid jsi mě
   Re: Lezení v čr20.03.2021
Tady se ale nedokázalo ani zdaleka vyočkovat ani to, co tu bylo, a co přicházelo :D :D :D. Všechny z
  Re: Lezení v čr19.03.2021
Cim vic na to lidi budou srat, tim dyl to potrva.. Nebudte sobecky a zustante doma! Sezona nesezona!
   Re: Lezení v čr19.03.2021
Ty buď doma, kobliho
   Re: Lezení v čr20.03.2021
Videl si ty zapisy tady na lezci? Sere se na tom ve velkem...
  Re: Lezení v čr19.03.2021
Vakcíny se distrbujují v rámci EU. Ze začátku se po zemích EU požadovalo, aby se nesnažili nakoupit
 Re: Lezení v čr19.03.2021
Proč se takhle ptáš? Jestli chceš něco udělat, tak to udělej. Jinak to Vypadá to na snížené sebevědo
  Re: Lezení v čr19.03.2021
woe, nepoznas policejniho provokatera?
 Re: Lezení v čr19.03.2021
Ja na to jebu a lizt jezdit budu. Netrenuju celou zimu, abych pak chodil na prochazky po meste. Koro
  Re: Lezení v čr20.03.2021
Tak budes hold trenovat dal na tu pristi sezonu, kdyz uz snad bude moznost jit i na skaly... Ted je
   Re: Lezení v čr21.03.2021
Jaky ilegalni. Od pondeli volnocasove aktivity v okrese povoleny.
    Re: Lezení v čr22.03.2021
chudaci Prazaci :D
    Re: Lezení v čr22.03.2021
Brňák taky musí na Kras zapomenout...
  Re: Lezení v čr20.03.2021
Můžeš povýšit trénování na samostatnou disciplínu ;)
   Re: Lezení v čr20.03.2021
viz. deset tisích na youtube natočených při každém shyby, kliku, masl apu......
    Re: Lezení v čr21.03.2021
Tady se zase šulinci a pipiny točí u lezení, kolikrát i s dementní hudbou k tomu. V čem je rozdíl?

 Lavinova mapa18.03.2021
Ahoj....nema nekdo odkaz...obrazek na lavinovou mapu polskych tater...? Pro SVK jsem nasel ale PL memuzu nic dohledat...:/
Zajimaly by me nektere vystupy jak moc jsou v lavinovem katasrtu...:D
Diky Marek
 Re: Lavinova mapa27.03.2021
V podstatě nemají. Něco je tu naznačené šipkama
 Re: Lavinova mapa27.03.2021
V podstatě nemají. Něco je tu naznačené šipkama
 Re: mapa minových polích28.03.2021
Když jsem bydlel na Balkáně, tak jsem používal mapu minových polích
  Re: mapa minových polích28.03.2021
vrať se z balkánu a nauč se česky - mapa minových polí. genitiv plurálu.
   Re: mapa minových polích29.03.2021
Genitiv plurálu.. zkráceně řečeno: ty genitálu!
    Re: mapa minových polích29.03.2021
Hvala ti. збогом

 Bouldering Jane17.03.2021
Chudák holka, tak jí shodili další 8B. A takové slávy to bylo.
 Re: Bouldering Jane17.03.2021
Nj, ale Marťas je hovado :-). Brácha to bejdo potvrdil.
  Re: Bouldering Jane17.03.2021
Jj, ze to nazor Martina. Nemusi byt spravny :) :)
 Re: Bouldering Jane17.03.2021
Nezlob se, třeba ti křivdím, ale neumím si ten tvůj příspěvek vysvětlit moc jinak než jako škodolibo
  Re: Bouldering Jane17.03.2021
Třeba to je Petra převlečená za kamaráda.
   Re: Bouldering Jane18.03.2021
Tak zajímavé, že v 8a dach... dal 10+ pokusů a tady kroky +1 ..
Ale znám jednoho kvalitniho l
    Re: Bouldering Jane19.03.2021
Něco na tom je. Lezce často paralyzuje číslo. Co leze hlava je kličový. Typicky je to vidět u průlom
     Re: Bouldering Jane19.03.2021
A když k tomu ještě připočtu diskuze o obtížnosti...

 Nějakej15.03.2021
nápad na Velikonoce?
 Re: Nějakej16.03.2021
sedět doma?
 Re: Nějakej16.03.2021
Obarvi si vajíčka
 Re: Nějakej20.03.2021
Mayerlova rampa na Glockner
 Re: Nějakej25.03.2021
uz vim:

  Dron na stromě - Olomouc15.03.2021
Zdravím místní komunitu, potřeboval bych sundat/shodit, FPV kvadrokoptéru ze stromu. Je ve výšce asi 20m, 2-3 metry od hlavního kmene vzrostlého stromu (Topol bílý, výška asi 35m). Našel by se někdo z Olomouce? Samozřejmě potřebné náklady a něco k tomu pr
 Re: Dron na stromě - Olomouc15.03.2021
Díky za každej odepsanej dron
 Re: Dron na stromě - Olomouc16.03.2021
Děkuji za nabídky, kvadrokoptéru se již podařilo sundat.
  Re: Dron na stromě - Olomouc16.03.2021
Pomohl hajnej s brokovnicí? :D
   Re: Dron na stromě - Olomouc18.03.2021
Nee, byl sestřelen/shozen lukem se šípem s provázkem.

 Stavění Wide Boyz15.03.2021
koukněte na srandovní pokusy dvou britských spárařů o klasické stavění na vnitřní stěně. už dlouho jsem se tak nenasmál https://www
 Re: Stavění Wide Boyz15.03.2021
dik za krasny rano :DDD
 Re: Stavění Wide Boyz15.03.2021
no akorát že se nesnažej o žádný stavění, ale o lezení v tandemu, čili že ten horní leze jen rukama
 Re: Stavění Wide Boyz15.03.2021
no jo a v druhý půlce je i stavění, pardon.
 Re: Stavění Wide Boyz15.03.2021
to dyno ze standu do spary za nohu prvolezce drzicoho se jak kliste v chytu je jak odnekud z buster
  Re: Stavění Wide Boyz15.03.2021
13:42 - CZECH STYLE :)))))
 Re: Stavění Wide Boyz16.03.2021
Krasa

1   ...   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lezení v čr
Zdar, taková malá anketa, budete jezdit lízt i mimo okres po tom co to ty šaškové zas protáhli?
21:06:46 18.03.2021
odpovědět 
 Re: Lezení v čr
Od 1. dubna podle lezeckých nařízení začíná pískovcová sezóna a to je nadřazeno nějakému pseudo-vládnímu bulshitu.
Pokud nejsou schopný čísla do dubna i přes opakovaný opatření stáhnout a nejsou schopný naočkovat většinu rizikových skupin obyvatel, tak u mě stejně ztratili i poslední špetku kredibility a respektu.
Lezbě zdar, Burešovi zmar!
j21:26:13 18.03.2021
odpovědět 
  Re: Lezení v čr
Vakcíny se distrbujují v rámci EU. Ze začátku se po zemích EU požadovalo, aby se nesnažili nakoupit vakcíny sami za sebe. Dále různé řeči o hybridnich vakcinach a různé komentáře od předních doktoru, zubařů a kardiologů. Neustále zpochybňování opatření. Je to výsledek chování a přístupu nás VŠECH. Takže hledej chyby především v sobě a a až pochopíš tak ti bude fajn.
06:43:41 19.03.2021
odpovědět 
   Re: Lezení v čr
Korona je vlastně něco jako věčná debata o dojišťování. Teoreticky by dojištění vedlo ke snížení počtu nehod. Přesto se většina nehod stane v bezpečných sportovních oblastech, protože s pocitem bezpečí klesá obezřetnost.
MKtt15:45:33 19.03.2021
odpovědět 
   Re: Lezení v čr
Jasne.. nechodim do prace, na vychazky jdeme tak max do lesa za barak. Lezu na soukromy stence. Detem odpadly krouzky, kamaradi.Tim, ze odmitam nosit nakej pseudonesmysl na hube tam kde nejsou lidi, se citim fakt provinile.
Kdyz jses sam na bouldru za okresem, to uz je teprv zlocin.
Dalsi otazka bude, ktery jelita zase zvolej dementy, co tomuhle bordelu sefujou.
Huraaaa zmenime svet. Jen to musime jeste par let vydrzet.
A.07:18:17 20.03.2021
odpovědět 
    Re: Lezení v čr
Jojo. Makat a neblábolit.
P.16:10:23 20.03.2021
odpovědět 
     Re: Lezení v čr
No vzhledem k tomu, že někteří tu práci nemají, tak úplně nechápu smysl tvého komentu
06:03:58 22.03.2021
odpovědět 
      Re: Lezení v čr
To mířilo k té zvolené politické reprezentaci.
P.09:06:36 22.03.2021
odpovědět 
    Re: Lezení v čr
Jak říkám, to ze jsou taková omezení je důsledkem našeho chování. A jak jsi psal dříve, kovid jsi měl taky, tak zhruba znáš schéma nakažení. A jak je známo nejde o jednotlivé osudy, ale o kapacitu systému. A pokud se něco nezmění, tak spousty lidi zapláče až dojdou prachy. Tak si vyber.
06:10:24 22.03.2021
odpovědět 
   Re: Lezení v čr
Tady se ale nedokázalo ani zdaleka vyočkovat ani to, co tu bylo, a co přicházelo :D :D :D. Všechny země EU se srovnatelným počtem obyvatel (a bohužel i hodně těch menších) očkovaly do začátku března tak minimálně o třetinu rychleji než Česko, a nebylo to proto, že by tu dávky nebyly... Na začátku března tu bylo kolem 300.000 nepoužitých dávek ve chvíli, kdy se očkovalo tak průměrně tempem 15.000 za den :D.
M22:33:53 20.03.2021
odpovědět 
  Re: Lezení v čr
Cim vic na to lidi budou srat, tim dyl to potrva.. Nebudte sobecky a zustante doma! Sezona nesezona!!
Martin16:33:58 19.03.2021
odpovědět 
   Re: Lezení v čr
Ty buď doma, kobliho
17:40:46 19.03.2021
odpovědět 
   Re: Lezení v čr
Videl si ty zapisy tady na lezci? Sere se na tom ve velkem...
08:45:43 20.03.2021
odpovědět 
  Re: Lezení v čr
Vakcíny se distrbujují v rámci EU. Ze začátku se po zemích EU požadovalo, aby se nesnažili nakoupit vakcíny sami za sebe. Dále různé řeči o hybridnich vakcinach a různé komentáře od předních doktoru, zubařů a kardiologů. Neustále zpochybňování opatření. Je to výsledek chování a přístupu nás VŠECH. Takže hledej chyby především v sobě a a až pochopíš tak ti bude fajn.
18:55:50 19.03.2021
odpovědět 
 Re: Lezení v čr
Proč se takhle ptáš? Jestli chceš něco udělat, tak to udělej. Jinak to Vypadá to na snížené sebevědomí, skryté za domnělé označení viníka, ale jistota tam není. Neschopnost uvědomit si svoji zodpovědnost, potřeba někoho kdo mi určuje směr. Zkráceně řečeno ovce.
06:16:39 19.03.2021
odpovědět 
  Re: Lezení v čr
woe, nepoznas policejniho provokatera?
07:10:41 19.03.2021
odpovědět 
 Re: Lezení v čr
Ja na to jebu a lizt jezdit budu. Netrenuju celou zimu, abych pak chodil na prochazky po meste. Korona je byznys slabomyslnejch co pro svy zdravi nedokazou udelat nic jinyho nez si nasadit rousku a zavrit se doma.
22:08:05 19.03.2021
odpovědět 
  Re: Lezení v čr
Tak budes hold trenovat dal na tu pristi sezonu, kdyz uz snad bude moznost jit i na skaly... Ted je to ilegalni
08:52:04 20.03.2021
odpovědět 
   Re: Lezení v čr
Jaky ilegalni. Od pondeli volnocasove aktivity v okrese povoleny.
M17:45:14 21.03.2021
odpovědět 
    Re: Lezení v čr
chudaci Prazaci :D
13:22:59 22.03.2021
odpovědět 
    Re: Lezení v čr
Brňák taky musí na Kras zapomenout...
13:27:19 22.03.2021
odpovědět 
  Re: Lezení v čr
Můžeš povýšit trénování na samostatnou disciplínu ;)
16:22:53 20.03.2021
odpovědět 
   Re: Lezení v čr
viz. deset tisích na youtube natočených při každém shyby, kliku, masl apu......
b17:53:42 20.03.2021
odpovědět 
    Re: Lezení v čr
Tady se zase šulinci a pipiny točí u lezení, kolikrát i s dementní hudbou k tomu. V čem je rozdíl?
07:10:02 21.03.2021
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi