Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Hnízdění - značení na ČHS 17.06.2021 Minulý týden jsme jeli v M Krase z nouze na Jáchymku a před odjezdem jsem se díval na čhs, jestli tam není uzavírka. Nebyla. Když jsme dorazili na místo, tak jsme byli překvapení, že tam jsou zákazové cedulky kvůli hnízdění. Máte s tím nějaké zkušenosti,
  Re: Hnízdění - značení na ČHS 17.06.2021 Když na horosvaz nikdo nenahlásí ptactvo, tak ho tam ani nikdo nezapíše. U Krasu to platí tím spíš,
    Re: Hnízdění - značení na ČHS 17.06.2021 Jasný, napsat samozřejmě umím a až budu mít chvilku tak napíšu. Jenom jsem naivně očekával, že člově
      Re: Hnízdění - značení na ČHS 17.06.2021 Snad bys v dnešní době nechtěl online propojení ČHS a správce skal nebo dokonce s ochranářema? Nene,
      Re: Hnízdění - značení na ČHS 17.06.2021 Tak na Horosvaz by to mohl psát třeba správce oblasti, kterej tam ty cedulky umísťuje (aspoň co vím)
        Re: Hnízdění - značení na ČHS 17.06.2021 Protože nestíhá papírovat a prioritní je pro něj terén, aby byly cedulky na místě, což jsem někde op
    Re: Hnízdění - značení na ČHS 18.06.2021 Ahoj, je celkem jedno, kde správce databáze žije, pokud je na internetu, dělá co je třeba a realizuj
      Re: Hnízdění - značení na ČHS 20.06.2021 Děkuji všem za odpovědi, na Lezec.cz až překvapivě slušná a informativní diskuze. Dobrá, sejde-li se
úprava lezeček 15.06.2021 zdar, nějak se mi po pauze rozjela noha nebo měknu, ale lezu v ocun ozone qc a ten gumovej pás přes nárt (3sys) mě začíná pěkně srát. Přemejšlím že ho říznu aby lezečka povolila. zhruba v půlce?
tlak je tak nějak napříč zhruba stejnej takže říznout
  Re: úprava lezeček 15.06.2021 Řekl bych, že tím říznutím ta lezečka ztratí výraznou část své podpůrné funkce.
Nabíd
    Re: úprava lezeček 16.06.2021 Zrovna napotvoru mám jenom ty ozony;)
      Re: úprava lezeček 16.06.2021 Obchody uz jsou otevreny...
    Re: úprava lezeček 16.06.2021 Zrovna napotvoru mám jenom ty ozony;)
  Re: úprava lezeček 15.06.2021 Řekl bych, že tím říznutím ta lezečka ztratí výraznou část své podpůrné funkce.
Nabíd
  Re: Čárky mazat nebo nemazat? 15.06.2021 Mazat! Dva dny je dlouhá doba.
  Re: Čárky mazat nebo nemazat? 15.06.2021 Nemazat. Nikdy nemažu a to hlavně na písku.
  Re: Čárky mazat nebo nemazat? 15.06.2021 nech je tam, dva dny je ok. Ja si treba uz neutiram prdel, davam pokus kazdy rano a byla by to zbyt
  Re: Čárky mazat nebo nemazat? 15.06.2021 Mazat, je to asi stejný jako kdybys tam nechal natažený lano na top rope.
  Re: Čárky mazat nebo nemazat? 15.06.2021 Nejvíc pobaví, načárkovaný chyty, který by neviděl leda tak slepej. Nečárkujte kdyžtak evidentní stu
  Re: Čárky mazat nebo nemazat? 15.06.2021 Nádherná kokotina tohle čárkování. By mě zajímalo, odkud to přišlo, a který chytrák to vymyslel. Obč
    Re: Čárky mazat nebo nemazat? 15.06.2021 no tak vono mágovat stupy...
  Re: Čárky mazat nebo nemazat? 15.06.2021 Mě teda čárky nevadí... Pokud se tam vrátíš dřív než za týden a po ukončení projektu jich většinu od
    Umíš se sám vy...t? 15.06.2021 Proboha co je to za otázku?!?! Je ti 7? Chybí ti vychování? Nemáš selský rozum? Nebo jsi prostě opra
      Re: Umíš se sám vy...t? 16.06.2021 Přesně tak, selský rozum a vychováni. Ale otázky jsou soucasti vychováni. Ale pokud to v ty hlavě ne
    Re: Čárky mazat nebo nemazat? 16.06.2021 Me to třeba sere, zvlášť v lehkých cestách. Kurvi mi to OS a celou zábavu s tím spojenou
  Re: Čárky mazat nebo nemazat? 16.06.2021 Nemazat vubec. Kdyz ty carky pomahaji tobe, urcite budou uzitecne i pro nekoho dalsiho.
    Re: Čárky mazat nebo nemazat? 17.06.2021 Presne.. Tady je zas moralistu jak v kostele.
Pro me je obilena a ocistena cesta mnohem prita
  Re: Čárky mazat nebo nemazat? 16.06.2021 Čárkování odejde tak jako přišlo . Dnes se ve světě převážně využívá předmágování kartáčkem všech s
    Re: Čárky mazat nebo nemazat? 16.06.2021 Tick lajf volové.mágo je zázrak.kubík mága.koupeme se v tom obden
  Re: Čárky mazat nebo nemazat? 17.06.2021 ja bych to tam nechal, je to znamení doby. značky mágem jsem potkával už před třiceti lety za celou
    Re: Čárky mazat nebo nemazat? 17.06.2021 Mazat, nemazat, lízat, nelízat
      Re: Čárky mazat nebo nemazat? 17.06.2021 Čárky je nejlepší udělat tam, kde nejsou chyty a poté sledovat marné pokusy přelezců umožmoulat to
  Re: úraz na Ostaši neděle 13.6. po 16té hod 14.06.2021 Z doslechu přes 2 lidi: chyba při slanění, kýblem projel 1 konec lana. Pád asi z 15 metrů, pacient p
  Re: Trocha Čínské metodiky 13.06.2021 Navíc maj jen prsak...
    Re: Trocha Čínské metodiky 13.06.2021 A karabiny bez zámku.
      Re: Trocha Čínské metodiky 13.06.2021 Mozna je lepsi spadnout uplne nez si utrhat organy padem do staticky smycky bez feratovy brzdy jen d
        Re: Trocha Čínské metodiky 14.06.2021 tak vono na tu dynamiku tam maj preci ty pruzinky [[:
Ptáci v cestě 11.06.2021 Tisá, anglický parčík, havraní cimbuří, cesta marná snaha za VI je obsazené hnízdo. Na horosvaz jsem to zkusil někam napsat, nepodařilo se mi to.
Hollental 09.06.2021 Ahoj nevite nekdo jak to vypada v Rakousku s parkovištěm Kaiserbrunn??? Kde se dříve nocovalo legálně. Nejel někdo okolo
🤪
  Re: Hollental 09.06.2021 Zrušeno, kemp je přesunuty na začátek údoli, již asi 2-3 roky.
    Re: Hollental 09.06.2021 Jj diiiiky viděl jsem že tam meli něco dělat. Myslel jsem jestli to znovu nepovoli
Kačák / Lom u Cesty 09.06.2021 Ahoj, V Kačáku v Lomu u Cesty jsou z letoška tři nové cesty v luně (nástup z police) mezi cestami Zkratka do Ráje a Eskalátor. Ani po několikátém přelezu si nejsem jistý klasou. Pod převísek je to všechno kolem 7 ale finální krok přes převis mi přijde výd
  Re: Kačák / Lom u Cesty 11.06.2021 Hezký přírůstek. Cesty vypadají zajímavě. Přístup k nim je trochu náročný přes sypající se svah. Cht
    Re: Kačák / Lom u Cesty 17.06.2021 Super, už jsem se bál, že tahle zpráva zapadne. Souhlasím, že přístup je trošku horší, ještě je v pl
  Re: Kačák / Lom u Cesty 14.06.2021 Ahoj mám názor od zkušených přelezců na 3 cesty a jejich klasifikaci. Zleva 7-, 7, 6+. Prý hezké jen
    Re: Kačák / Lom u Cesty 17.06.2021 Pecka, díky! Viděl bych to s klasou podobně, jen co se to malinko oleze, tak to asi ještě trochu ztě
Foto dne 6.6. 06.06.2021 To vypadá na Dračí stěnu na Dračkách, Hrubice. Nebo se pletu? Štand v kruhu, k němu kolem obřích hodin do převisu...
  Re: Foto dne 6.6. 07.06.2021 Asi je to ono. doplnil jsem.
Foto dne 06.06.2021 Dračí stěna VII na Dračí věž
1
...
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: