Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Routes:
26.Janošová 10352
27.M 10350
28.Čech 10331
Boulders:
26.Jurečka 9775
27.Pail 9750
28.Ďurech 9706
Mountains:
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232
32.Kupec 2216

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231266 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Täschhorn18.08.2021
Ahoj máte prosím info o nehodě Čechů na Täschhornu? Rozbor, co bylo špatně atd?
 Re: Täschhorn18.08.2021
 Historky ze skal18.08.2021
Ahoj,
nevím kde, ale někde o mě štrejchla informace o dotisku Historek ze skal a hor od G. Tschunka. Nikde jsem ale zpětně nedohledal a kniha nikde v prodeji není, němá někdo nějaké info? Dík
 Re: Historky ze skal22.08.2021
Napiš si autorovi na
gerhard.tschunko@centrum.cz

 Tisa/Rajec/Ostrov11.08.2021
Cus, nevite jak vypada Tisa/Rajec/Ostrov?
Mam v planu tam zitra vyrazit, tak jestli je to suchy.
 Re: Tisa/Rajec/Ostrov11.08.2021
Ostrov byl včera mokrý a v poledne přišla průtrž, která tomu taky nepomohla. Modřín, Angličák, Hřebe

 Binter o Ondrovi v DVTV09.08.2021
https://1url.cz/JKlpq

No ty piko... kýbl sraček!?
 Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
Mě to přišlo jako dobrej rozhovor. Kde máš ty sračky? Možná to piko...
  Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
Řekl bych, že dotyčný/á chtěl/a jen na ten rozhovor upoutat pozornost způsobem, který osloví.
   Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
Zda je rozhovor ucelovy nebo ne, nemeni nic na tom, ze je veden dobre.
   Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
Klofáč pohořel? Fakt? Binter měl někoho ze svěřenců na stupních vytězů? Pokud vím tak špička byla mi
    Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
Kdo dnes tvrdí, že Adamovo šesté místo je úspěch si lže tak akorát do kapsy. Nic víc, nic méně.
     Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
Nic nechápeš
      Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
Spis vic nez si myslis.
     Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
Hele tak mě napiš ty Binterovy zásluhy! Koho dostal jako trenér do alespoň první desítky na svěťáku?
      Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
Ještě dodatek Megos se nedostal ani z kvalifikace, je taky luzr (druhý co dal 9c)?
       Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
Megosovo první nepostupové místo je hodně smolné a za úspěch jej v jeho případě také nelze označit.
        Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
Nevim kdo je JiB a kde vsude vystupuje. Ale v tomhle ma pravdu. Adam je fakt super typek a co pro le
        Re: Binter o Ondrovi v DVTV11.08.2021
Jestli ty nemáš z toho jeho vztekání mindrák...
      Re: Binter o Ondrovi v DVTV, kde jsou jeho zásluhy???11.08.2021
ochránce JiB a spol:Opět nikdo neodpovídá na otázku! Kde jsou ty Binterovy zásluhy jako trenéra? Kdo
       Re: Binter o Ondrovi v DVTV11.08.2021
- Nějak ti selhává logika. Já totiž nikde netvrdím, že by Binter nějaké zásluhy měl. Nevidím tedy dů
        Re: Binter o Ondrovi v DVTV11.08.2021
AHA takže Binter zásluhy nemá. Klofáč má a ne malé, ale jeden závod jim nevyjde a poďme si do něj ko
         Re: Binter o Ondrovi v DVTV11.08.2021
PS vyděl jsi rozhovor z Megosem? Že nebrečí po prohře :-D, já ještě ne!
          Re: Binter o Ondrovi v DVTV11.08.2021
Výše mnou uvedená citace Megose mluví jasnou řečí. Naštvaný je, jen na rozdíl od AO svůj neúspěch ne
           Re: Binter o Ondrovi v DVTV12.08.2021
Pěkně sis to ohl! Jen co je pravda!
         Re: Binter o Ondrovi v DVTV11.08.2021
No šesté místo pro AO rozhodně žádný úspěch není, to si nic nenalhávejme. Konec konců i sám AO se v
          Re: Binter o Ondrovi v DVTV12.08.2021
Z tebe srší závist plnými proudy normálně, ty kráso tak to už sem dlouho neviděl!
           Re: Binter o Ondrovi v DVTV14.08.2021
Spis blbost... nebo mozna oboji
          Re: Binter o Ondrovi v DVTV12.08.2021
Tys fakt blazen.
       Re: Binter o Ondrovi v DVTV, kde jsou jeho zásluhy???12.08.2021
To, ze kdyby Adam specificky netrenoval na OH, dopadl by stejne, je holy fakt, zadna spekulace.
        Re: Binter o Ondrovi v DVTV12.08.2021
V tom případě to znamená jediné, že asi trénoval špatně.
         Re: Binter o Ondrovi v DVTV12.08.2021
Zabilo :D :D :D :D Gendis se mýlil. Ohon je málo.
          Re: Binter o Ondrovi v DVTV12.08.2021
Omlouvám se, špatně jsem se vyjádřil.

AO udělal všechno perfektně (včetně jeho nejbli
           Re: JiB16.08.2021
Vis, ty se bohuzel dobre vyjadrit nemuzes, protoze jsi normalni dement..kolikrat to jeste chces doka
            Re: JiB16.08.2021
JIB je svym zpusobem vul, ale v tomhle ma kus pravdy, at se to komu libi nebo ne.
          Re: Binter o Ondrovi v DVTV12.08.2021
Chcel sem žahnót škopek z Oltecu, ale otevřu si jednu plzničku :D
         Re: Binter o Ondrovi v DVTV12.08.2021
Videls vubec vysledky a jak cela OH soutez probihala, ty kombinatoriku ???
         Re: Binter o Ondrovi v DVTV13.08.2021
Ne, Jibe, už asi posté: NE. Znamená to, že kdyby AO speciálně netrénoval na rychlost a na systém kom
 Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
Jezis, videls to vubec? Rozhovor je uplne v pohode. Binter mluvil velmi rozumne. Radsi se starej o s
  Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
JeB JiB JeB JuB
 Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
Dyť je ten rozhovor totál neutrální... kde sou ty sračky?
  Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
Zrejme v nekterych hlavach :)
Nikdo nezklamal, priprava byla perfektni.
Pouze trojkomb
   Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
JIB uz podla mna akceptoval ze je tu za uplneho k....a a proste uz tak reaguje na vsetko. V pohodke
   Re: Binter o Ondrovi v DVTV10.08.2021
Ty voe, jake hrdinstvi? Ucast na OH je povinne? OK, to jsem nevedel.

 Istrie s dětmi09.08.2021
Zdravím všechny,

neporadil by jste někdo po osobní zkušenosti lezecké oblasti na Istrii, kde by byl pohodový přístup s dětmi, rovný plácek a děcka neměly kam spadnout? ( děti 2 roky a 6 let)
 Re: Istrie s dětmi09.08.2021
Byl jsem na Istrii skoro všude a pro tak malé děti spíš nevhodné (dá se, ale je to vše dost ve svahu
  Re: Istrie s dětmi09.08.2021
Díky moc. A jaké oblasti v Chorvatsku by jsi případně doporučil s malými dětmi?
   Re: Istrie s dětmi09.08.2021
Rovinj, PontePorton, Vela Peša

Doporučuji proklikat stránky:
    Re: Istrie s dětmi09.08.2021
A něco mimo Istrii by jsi případně doporučil?
  Re: Istrie s dětmi09.08.2021
Díky moc. A jaké oblasti v Chorvatsku by jsi případně doporučil s malými dětmi?

 zpoplatnění MHFF09.08.2021
Ahoj všem, chtěl bych se zeptat jak vnímáte zpoplatnění vstupu do parku na HMHFF v Teplicích?
Jednodenní vstupenka pa, so,...200kč....dvoudenní 300kč.
 Re: zpoplatnění MHFF09.08.2021
Vnímám to jako logický krok.
  Re: zpoplatnění MHFF09.08.2021
Jako nenažranost pořadatele ...
   Re: zpoplatnění MHFF09.08.2021
Možná jako síto na různý poflaky. Pokud tě to tam opravdu zajíma, tak to zaplatíš. Nalitej se povalo
 Re: zpoplatnění MHFF09.08.2021
bude tam prázdno
 Re: zpoplatnění MHFF09.08.2021
chápem to ako brutálny útok na segment HORECA.
(kolik stojí jedno pivo v Teplicích )
  Re: zpoplatnění MHFF09.08.2021
pardón :
(kolik stojí jedno pivo v Teplicích ???)
 Re: zpoplatnění MHFF09.08.2021
Je to malo, melo by to byt nejmin 500 za den.
  Re: zpoplatnění MHFF09.08.2021
Ne, stačí ukázat paragon z tržiště v hodnotě 10 000 a vstup bude zdarma ;)
 Re: zpoplatnění MHFF10.08.2021
Vzhledem k tomu, že tam loni kromě závodů vlastně nic zajímavého nebylo, tak nemá smysl tam vůbec ch
 Re: zpoplatnění MHFF12.08.2021
Ještě mě napadla jedna možnost. A to že to je asi jediná možnost jak může pořadatel ohlídat dodržová
  Re: zpoplatnění MHFF30.08.2021
A po skončení vládních nařízení to necháme. Páč to vynáší a lidi si zvykli.

 Cesta na Slovensko08.08.2021
Ahoj, máte teď někdo zkušenost s cestou na Slovensko? Rádi bychom koncem srpna do Tater.
Díky Michal
 Re: Cesta na Slovensko08.08.2021
Cestování na Slovensko je teď hodně špatné. Oficiálně se dá na Slovensko dostat buďto s dokončeným o
  Re: Cesta na Slovensko08.08.2021
Díky moc za info😉
   Re: Cesta na Slovensko08.08.2021
dodatok:
nikdo netuší co bude koncem srpna
   Re: Cesta na Slovensko08.08.2021
Rádo se stalo.
  Re: Cesta na Slovensko09.08.2021
k tomu "V Bratislavě se proti vládním opatřením intenzivně stávkuje ", neplaš sa.
P
 Re: Cesta na Slovensko09.08.2021
Na konci července jsem tam byl. Mám po očkování. Před cestou jsem vyplnil formulář na internetu, při

 ženy v TV 06.08.2021
prosím ještě jednou ....kde je možné vidět dnes ženy na OH v TV on line.Děkuji
 Re: ženy v TV 06.08.2021
nevím, jestli to bude fungovat, ale tady odpočítávají minuty do začátku přímého přenosu.
  Re: ženy v TV 06.08.2021
jestli tohle pojede dostanes medaily.
   Re: ženy v TV 06.08.2021
To jede! Tedjeste co za jazyk :)
    Re: ženy v TV 06.08.2021
to je anglicky!!!! OOo bozsky clovece!
     Re: ženy v TV 06.08.2021
"Matěj Ženich" - Víc anglicky to snad ani být nemůže. :D
 Re: ženy v TV 06.08.2021
Ani na ženských bouldrech se stavěči moc nepředvedli.

 9a ve 12 letech05.08.2021
Nestálo by bývalo za zmínku, že Andrea Chelleris vylezl ve věku dvanácti let své první 9a? Jestli se nemýlím, AO na svou první devítku čekal o rok déle.
 Re: 9a ve 12 letech06.08.2021
Ano, je to tam. Díky za upozornění.
 Re: 9a ve 12 letech06.08.2021
Na první devítku :-). V devítkách se Adam rozlézal tak od pěti let, ne? :-)
 Re: 9a ve 12 letech06.08.2021
Na první devítku :-). V devítkách se Adam rozlézal tak od pěti let, ne? :-)
 Re: 9a ve 12 letech08.08.2021
Chodím i jinam a Montana to měla na webu pěkně zpracované už před víc jak 14 dny. Lezec v tomhle str

 vtipy na tema OH05.08.2021
sel Adam s Narasakim na pivo, a jen smutne popili jak jim to ti mladosi velezahadne natreli.. Pockat.. Co tam dela Schubert?
 Re: vtipy na tema OH05.08.2021
Ale urcite se to zapise do Ginésovi knihy rekordu.
  Re: vtipy na tema OH06.08.2021
jo. jako nejdemtneji slozena a hodnocena soutez historie :D
 Re: vtipy na tema OH06.08.2021
sedi narasaki s adamem a schubertem v hospe, narasaki: Me smiklo na rychlost. Adam: me zmiklo na bul
 Re: vtipy na tema OH06.08.2021
a ten předolympijskej: "Adam bude lepší na rychlost, než na bouldering"
  Re: vtipy na tema OH06.08.2021
poo: Na LOH 2024 bude Adam nejstarší lezec :)
   Re: vtipy na tema OH06.08.2021
to bude Martin Stranik
  Re: vtipy na tema OH06.08.2021
:D

to fakt nekdo rek?

1   ...   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Binter o Ondrovi v DVTV
https://1url.cz/JKlpq

No ty piko... kýbl sraček!?
22:46:20 09.08.2021
odpovědět 
 Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Mě to přišlo jako dobrej rozhovor. Kde máš ty sračky? Možná to piko...
05:32:53 10.08.2021
odpovědět 
  Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Řekl bych, že dotyčný/á chtěl/a jen na ten rozhovor upoutat pozornost způsobem, který osloví.

Marná sláva, Klofáč výsledkově pohořel, tak se teď (patrně) nabízí jako náhrada…

Ale možná jen, že to špatně čtu.
JiB07:01:22 10.08.2021
odpovědět 
   Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Zda je rozhovor ucelovy nebo ne, nemeni nic na tom, ze je veden dobre.
07:24:38 10.08.2021
odpovědět 
   Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Klofáč pohořel? Fakt? Binter měl někoho ze svěřenců na stupních vytězů? Pokud vím tak špička byla mimo Bintera, ten s nima neměl nic společného, krom špatně podaných stížností, třeba na údajně šláplý nýt...
10:18:15 10.08.2021
odpovědět 
    Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Kdo dnes tvrdí, že Adamovo šesté místo je úspěch si lže tak akorát do kapsy. Nic víc, nic méně.
13:42:36 10.08.2021
odpovědět 
     Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Nic nechápeš
19:24:10 10.08.2021
odpovědět 
      Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Spis vic nez si myslis.
19:52:33 10.08.2021
odpovědět 
     Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Hele tak mě napiš ty Binterovy zásluhy! Koho dostal jako trenér do alespoň první desítky na svěťáku? To že AO nedal jeden trochu úchylný závod z trojkombinace z něj nedělá luzra, sorry jako..!
20:38:42 10.08.2021
odpovědět 
      Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Ještě dodatek Megos se nedostal ani z kvalifikace, je taky luzr (druhý co dal 9c)?
20:40:25 10.08.2021
odpovědět 
       Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Megosovo první nepostupové místo je hodně smolné a za úspěch jej v jeho případě také nelze označit. O tom žádná.

V jednom se Megos od AO však dost podstatně liší. Zatímco AO se vzteká, kope kolem sebe a příčinu neúspěchu hledá všude jinde, jen ne u sebe (!), tak Megos je sice také naštvaný, ale sám na sebe, na svůj výkon, který předvedl. A v tom je sakra rozdíl.

Viz: „Frustrace a zklamání jsou první dvě slova, která se mi vybaví, když přemýšlím O SVÉM VÝKONU“.

PS: Omlouvám se, že vstupuji do cizí konverzace – mé přípisky jsou skutečně jen ty podepsané.
JiB21:31:24 10.08.2021
odpovědět 
        Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Nevim kdo je JiB a kde vsude vystupuje. Ale v tomhle ma pravdu. Adam je fakt super typek a co pro lezeni udelal je naprosto neskutecny. Ale do haje, tak proc si nedokaze priznat, ze proste treba nemel den. Kecy typu, ze kdyby netrenoval... Akorat sam sebe schazuje. Ve svy kralovsky discipline zalez na svoje pomery podprumer - mel topovat, stejne jako topoval Schubert, to se proste od Adama cekalo a stacilo by to na bednu, diky tomu, ze si Basa utrh biceps a Adamovi dal strasnou konkurencni vyhodu v discipline, kde ho vsichni i on sam cekali na poslednim miste. Bouldry byly nestastny, ale i tak prvni a posledni misto bylo jasny, stejne tak Adamovo predposledni. A jestli by se nekdo mel vztekat, tak by to mel bejt prave Schubert, ten mel bejt jasne zlatej.
22:45:08 10.08.2021
odpovědět 
        Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Jestli ty nemáš z toho jeho vztekání mindrák...
08:43:37 11.08.2021
odpovědět 
      Re: Binter o Ondrovi v DVTV, kde jsou jeho zásluhy???
ochránce JiB a spol:Opět nikdo neodpovídá na otázku! Kde jsou ty Binterovy zásluhy jako trenéra? Kdo z jeho svěřenců byl aspoň v top 10 na svěťáku? ... Mám si to přebrat že nikdo? Politruk asi zásluhy neměl, co?

JiB: To že si přečteš nadpis na novinkách, který Adam ani neschválil neznamená, že ten rozhovor byl tak vedený. Oproti tobě sem ho aspoň viděl a nečetl jen titulek. Žádný brek tam nebyl, normálně to přiznal a to že utrousil poznámku o tom že kdyby specificky netrénoval na HO tak by to bylo možná stejné je z jeho pohledu asi fakt.
06:28:33 11.08.2021
odpovědět 
       Re: Binter o Ondrovi v DVTV
- Nějak ti selhává logika. Já totiž nikde netvrdím, že by Binter nějaké zásluhy měl. Nevidím tedy důvod, proč bych je teda měl hledat.

- Nekecej, AO stále brečí, byť s postupem času se to snaží lépe maskovat. Viz jeho doslovný citát:

„Jestli někdo čekal bláznivý průběh, tak realita byla asi pětkrát horší. Bohužel to dokazuje nesmyslnost toho formátu,"
JiB06:46:40 11.08.2021
odpovědět 
        Re: Binter o Ondrovi v DVTV
AHA takže Binter zásluhy nemá. Klofáč má a ne malé, ale jeden závod jim nevyjde a poďme si do něj kopnout!! Hele nevím komu selhává logika..Sorry jako!
07:37:08 11.08.2021
odpovědět 
         Re: Binter o Ondrovi v DVTV
PS vyděl jsi rozhovor z Megosem? Že nebrečí po prohře :-D, já ještě ne!
07:38:21 11.08.2021
odpovědět 
          Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Výše mnou uvedená citace Megose mluví jasnou řečí. Naštvaný je, jen na rozdíl od AO svůj neúspěch nesvaluje na druhé.
JiB17:59:27 11.08.2021
odpovědět 
           Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Pěkně sis to ohl! Jen co je pravda!
08:36:14 12.08.2021
odpovědět 
         Re: Binter o Ondrovi v DVTV
No šesté místo pro AO rozhodně žádný úspěch není, to si nic nenalhávejme. Konec konců i sám AO se v tomto duchu vyjádřil. Tudíž konstatování, že Klofáč selhal, je jen holý popis reality. Bereme-li v potaz spoluzodpovědnost trenéra za výsledek svého svěřence. Zejména jedná-li se o stěžejní závod, jehož přípravě bylo vše několik let podřízeno. Když by to dopadlo obráceně, tak by se jistě ke svému podílu hlásil. O tom vůbec nepochybuji.

Nemluvě o tom, že z mojí strany šlo jen o vyjádření domněnky v tom smyslu, že někteří „žraloci“ holt vycítili Klofáčovu krev a tak se vydali na hladinu, aby ukázali svou hřbetní ploutev. Nic jiného v tom nehledej.
JiB17:58:28 11.08.2021
odpovědět 
          Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Z tebe srší závist plnými proudy normálně, ty kráso tak to už sem dlouho neviděl!
08:37:55 12.08.2021
odpovědět 
           Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Spis blbost... nebo mozna oboji
A.13:18:38 14.08.2021
odpovědět 
          Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Tys fakt blazen.
23:51:53 12.08.2021
odpovědět 
       Re: Binter o Ondrovi v DVTV, kde jsou jeho zásluhy???
To, ze kdyby Adam specificky netrenoval na OH, dopadl by stejne, je holy fakt, zadna spekulace.
07:26:27 12.08.2021
odpovědět 
        Re: Binter o Ondrovi v DVTV
V tom případě to znamená jediné, že asi trénoval špatně.
JiB07:34:01 12.08.2021
odpovědět 
         Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Zabilo :D :D :D :D Gendis se mýlil. Ohon je málo.
Bída08:32:30 12.08.2021
odpovědět 
          Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Omlouvám se, špatně jsem se vyjádřil.

AO udělal všechno perfektně (včetně jeho nejbližšího okolí), jen mu pořád všichni ostatní házeli klacky pod nohy. Funkcionáři IFSC počínaje, přes rozhodčí, stavěče, počasí až po soupeře, kteří mu drze vyfoukli medaili!

Všichni, co tvrdí něco jiného, jsou závistiví koko.. .

Proto se ještě jednou omlouvám za mou neomalenost.
JiB17:08:55 12.08.2021
odpovědět 
           Re: JiB
Vis, ty se bohuzel dobre vyjadrit nemuzes, protoze jsi normalni dement..kolikrat to jeste chces dokazovat? Co koment, to zarez...
Le big zloba mac10:09:05 16.08.2021
odpovědět 
            Re: JiB
JIB je svym zpusobem vul, ale v tomhle ma kus pravdy, at se to komu libi nebo ne.
22:49:10 16.08.2021
odpovědět 
          Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Chcel sem žahnót škopek z Oltecu, ale otevřu si jednu plzničku :D
19:16:07 12.08.2021
odpovědět 
         Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Videls vubec vysledky a jak cela OH soutez probihala, ty kombinatoriku ???
23:50:20 12.08.2021
odpovědět 
         Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Ne, Jibe, už asi posté: NE. Znamená to, že kdyby AO speciálně netrénoval na rychlost a na systém kombinačního závodění, mohl by při dané konstelaci tohoto konkrétního závodu (náhoda, los, odpadnutí favorita, který měl nastoupit zrovínka x Adamovi) dosáhnout stejného výsledku. Já myslím že i lepšího, neb je imnsho možné, že by byl výsledkově výš v bouldrech.
12:01:54 13.08.2021
odpovědět 
 Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Jezis, videls to vubec? Rozhovor je uplne v pohode. Binter mluvil velmi rozumne. Radsi se starej o sebe a neres p*coviny.
09:57:54 10.08.2021
odpovědět 
  Re: Binter o Ondrovi v DVTV
JeB JiB JeB JuB
10:14:45 10.08.2021
odpovědět 
 Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Dyť je ten rozhovor totál neutrální... kde sou ty sračky?
Putin13:36:54 10.08.2021
odpovědět 
  Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Zrejme v nekterych hlavach :)
Nikdo nezklamal, priprava byla perfektni.
Pouze trojkombinace & staveci je ruska ruleta. Ukazalo se, ze nikdo neni vitez, nikdo porazeny. Hrdinstvi bylo tuhle pakarnu, hlavne pripravu na ni, vubec podstoupit.
O to vetsi prostor k realizaci ted maji vsichni rozumbradove, chytrolini a vecni kybicove...
Ada fan klub Zavist13:53:53 10.08.2021
odpovědět 
   Re: Binter o Ondrovi v DVTV
JIB uz podla mna akceptoval ze je tu za uplneho k....a a proste uz tak reaguje na vsetko. V pohodke my ho tak tiez uz akceptujeme.
Luk16:58:16 10.08.2021
odpovědět 
   Re: Binter o Ondrovi v DVTV
Ty voe, jake hrdinstvi? Ucast na OH je povinne? OK, to jsem nevedel.
18:22:10 10.08.2021
odpovědět 
 Foto dne:

Parný den na Kornu
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (27)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1459 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1427 
 Neřeším to – lezu vše 
 1128 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi