Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lezec.cz 23.01.2022 Je šance že bude někdy tahle stránka vypadat normálně a ne jako muzeum archivních webu ? Možná místo zaplácávání reklam by mohl admin trochu něco udělat že to nebude vypadat jako by to dělalo dítě z prvního stupně ten web. A ano nemusím tu chodit a
  Re: Lezec.cz 23.01.2022 Já myslím, že ne. Oni ty kluci, co to mají jsou prostě "old school" a ani jim to nepřijde,
    Re: Lezec.cz 23.01.2022 Tak podívej se nafoto dne a utrápeného JirkuS. Ten už nový nový design webu neudělá.
      Re: Lezec.cz 23.01.2022 Dobrý odhad Pavle. To je navíc letitý snímek, teď jsem mnohem utrápenější.
    Re: Lezec.cz 31.01.2022 Tvl., kostkovaný rejoice-gatě už jsou dneska známka oldskúlu? Za nás to byla známka zádveřní progres
  Re: Lezec.cz 23.01.2022 Me se to takle docela líbí, resp. je mi to fuk, jediný opruz co vnímám, je když přidávám novou cestu
    Re: Lezec.cz 23.01.2022 Přesně. Nějaké mouchy by se daly najít, ale jako celek docela dobré.
    Re: Lezec.cz 29.01.2022 Jojo. Přesně. Lezec má vypadat tak jak vypadá, stejně jako do Ádru má jezdit šukafon. Šukafon bohuže
        Re: Lezec.cz 31.01.2022 Tak ten james.sk je fakt peklo. To i ty Rejoicy se v tomto světle jeví jako nadčasová záležitost.
      Re: Lezec.cz 01.02.2022 Co je šukafon ?
  Re: Velká kotlina Jeseníky 21.01.2022 Takže poučení je jasné, pokud někoho chytnou, dělat debila. Asi se kluci snažili racionálně argument
    Re: Velká kotlina Jeseníky 21.01.2022 Omyl, těžko při tom co tam dělali argumentovat, že nevěděli, když je to všeobecně známo. Poučení spí
      Re: Velká kotlina Jeseníky 22.01.2022 A jaké zásady při boulderingu jsou v Krasu?
Netopýři jsou jasní, co dál?
        Re: Velká kotlina Jeseníky 22.01.2022 Kromě zbytečnýho rušení netopírů v děrách hlavně teď v zimě (Lidomorna, Jáchymka), třeba lezení tam,
          Re: Velká kotlina Jeseníky 22.01.2022 Nebo u Ostrova u Macochy, tam je to dost na očích.
Bouldering Vrstevice 17.01.2022 Ahoj, chci se zeptat jestli někdo nevíte kde se nachází bouldry ve Vrstevnici ? Moc díky za případné info.
  Re: Bouldering Vrstevice 21.01.2022 Někde v Lužických horách ?
    Re: Bouldering Vrstevice 23.01.2022 No jasně, ale kde ? Na mapě ani náznak a ve vyhladavačích taky nic. Jen na youtube pár videí.
      Re: Bouldering Vrstevice 23.01.2022 Kurnik, uz je to tu zas. To je fakt tak tezky zavolat (oukej, tak napsat nebo jinak moderne nakontak
        Re: Bouldering Vrstevice 24.01.2022 Videa jsou starý a nikdo nereaguje. Proto píšu sem.
          Re: Bouldering Vrstevice 24.01.2022 hm, já měl autora vygůglenýho za 30 vteřin včetně kontaktu ;)
            Re: Bouldering Vrstevice 24.01.2022 Autor předchozího komentáře píše, že nikdo nereaguje. Tak ty kontakty asi našel taky.
              Re: Bouldering Vrstevice 24.01.2022 Přesně, díky.
        Re: Bouldering Vrstevice 25.01.2022 a je problem ho kontaktovat přes lezce...? hoď si tabletu
      Re: Bouldering Vrstevice 23.01.2022 50.8165239N, 14.5836036E
        Re: Bouldering Vrstevice 24.01.2022 Moc díky.
Jungle Letňany 16.01.2022 Jak úsměvné... Oliváč stále jede a evidentně hledá další dušičky do sbírky vodičů dětiček, resp. dojičky rodiček. Je to napsané tak krásně podle příručky "Z pěstební dělnice pracovnicí HR oddělení, že i kdyby mi bylo 12 a můj sen by byl živit se leze
  Re: Jungle Letňany 16.01.2022 ..a podpis?
    Re: Jungle Letňany 16.01.2022 A proč registrované komenty u článku?
    Re: Jungle Letňany 17.01.2022 Není třeba, tohle je přesně reakce na nutnost registrace ke komentování blbého obchodního sdělení.
  Re: Jungle Letňany 16.01.2022 Nesmysl...
  Re: Jungle Letňany 17.01.2022 Můžeš mi říct co vidíš za problém u inzerátu?
    Re: Jungle Letňany 17.01.2022 Tak to je snad jasné.
      Re: Jungle Letňany 17.01.2022 Hned jsem si myslel, že to bude zakomplexovanost, ale chtěl jsem se pro jistotu ještě ujistit.
  Re: Jungle Letňany 20.01.2022 To nevim ,ale precetl jsem si inzerat a pobavil :) součást rodiny :) tahle prej vital svoje ovecky z
    Re: Jungle Letňany 20.01.2022 Mluvíš o LANO?
  Re: Jungle Letňany 20.01.2022 Za mě tedy v pohodě. Inzeráty (ať už oficiální nebo v inzerci) se tady objevují docela pravidelně. T
    Re: Jungle Letňany 20.01.2022 Jestli ono to není trochu jinak. Hlavním důvodem jsou peníze, protože za tu almužnu, co stěny platí
  Re: Jungle Letňany 20.01.2022 Ty jsi ale přecitlivělý :-)
    Re: Jungle Letňany 20.01.2022 Hledaji vsichni. Protoze detske kurzy jsou vydelek vetsi nez za vstupny. A Olivac je byl a bude nejv
      Re: Jungle Letňany 20.01.2022 A co je blbyho na tom mit funkcni byznys?
        Re: Jungle Letňany 21.01.2022 Funkcni buznys a Olivacova "tovarna" jsou dva rozdilne pojmy.
          Re: Jungle Letňany 21.01.2022 Ne, fcni byznys je byznys, kterej ti generuje zisk.
Hangar Brno 13.01.2022 Jak to je s tím větráním na Hangáru? Snaží se nás tam udusit nebo si z nás jen dělají predel?
  Re: Hangar Brno 13.01.2022 Je fakt, že tohle by se mohli snažit nějak vyřešit, souhlasím, že tam umí být fakt odporně.
    Re: Hangar Brno 14.01.2022 nevymyslej pi*oviny a s nostalgii vzpominej na satnu v telocviku na stredni;)
      Re: Hangar Brno 14.01.2022 Fryťák na tebe ty luzo!!
  Re: Hangar Brno 14.01.2022 proc by se snazili kdyz maji narvano? pry schvalne nejde oterit vsechny stresni okna...
  Re: Hangar Brno 14.01.2022 Proste otevri ty pojizdne dvere, co jsou na konci haly. Obcas ti tam ale nejakej fitness frikulin vy
  Re: Hangar Brno 14.01.2022 A proč se nezeptáte přímo na místě, Kyslík ??
  Re: Hangar Brno 14.01.2022 Slyšel jsem zvěsti o chystané netriviální investici do větrání...
  Re: Hangar Brno 15.01.2022 Vysmrkej se
  Re: Hangar Brno 26.01.2022 That's a f*cking bowdering gym. Just do the f*cking bowdering and stop bitching about. :D
    Re: Hangar Brno 26.01.2022 Psaaat! Right dude! Psaaat!
Nalezena bunda 09.01.2022 Našel jsem péřovku v lese v okolí Kout. Za popis rád vrátím majiteli. Petr
  Re: Používání magnesia na pískovci - dotazník 12.01.2022 Neklikejte - dotazník je uzavřen
    Re: Používání magnesia na pískovci - dotazník 13.01.2022 Do háje, mám problém. Klikl jsem. Poradíš mi prosím, co mám udělat? Mám zavolat na policii nebo stač
Používání magnesia na pískovci - dotazník 09.01.2022 Ahoj. Chodím do třeťáku na střední školu do Brna a píšu odbornou práci na téma používání magnesia na pískovci. Chtěl bych všechny lezce poprosit o co nejupřímnější odpovědi, dotazník je anonymní. Pokud by jste měli nějaké dotazy či připomínky, tak napište
  Re: Používání magnesia na pískovci - dotazník 09.01.2022 Hochu hodne slaby dotaznik a nefunguje ti ani odpoved u Mg. Patlale. Velmi amaterske s odbornosti to
    Re: Používání magnesia na pískovci - dotazník 09.01.2022 Smarja, je ve tretaku na stredni, tak to trochu zklidni...
      Re: Používání magnesia na pískovci - dotazník 09.01.2022 Já myslím, že je to nějaká provokace.
  připomínky pro studenta třetího ročníku 10.01.2022 1) byste, nikoliv by jste
2) tak prosím (čárka) ab... - souvětí
3) abyste, nikoliv ab
    Re: připomínky pro studenta třetího ročníku 10.01.2022 tvuj post taky neni zrovinka perfect: "...nezabyvali, zda..."
      Re: připomínky pro studenta třetího ročníku 10.01.2022 to, prosím, trochu rozveď
    Re: připomínky pro studenta třetího ročníku 10.01.2022 ale notak, "odborné texty" opravdu málokdy hodnotí češtináři.
      Re: připomínky pro studenta třetího ročníku 10.01.2022 dnes už asi ne, před třiceti lety se na pravopis prostě dbalo.
podívej, nikdy by mě
        Re: připomínky pro studenta třetího ročníku 10.01.2022 a když už dotazník nemá vysokou úroveň, tak aspoň ...
    Re: připomínky pro studenta třetího ročníku 10.01.2022 Tahle generace za to nemuze. Mrkni do ucebnic pro zakladku, fyzika, dejepis, chemie, matika atd. Obc
  Re: Používání magnesia na pískovci - dotazník 10.01.2022 Psal jsem na to diplomku v roce 2007, kdyztak mi zavolej
    Re: Používání magnesia na pískovci - dotazník 10.01.2022 To je jedna ze 2 diplomek, kvůli které prudí OP v Labáku? Z toho by se jeden opotil až osliznul.
    Re: Používání magnesia na pískovci - dotazník 10.01.2022 Ano pamatuji si . Bude dobře když se už do budoucna nebudou kvůli opakovaným výzkumům násilně odebír
      Re: Používání magnesia na pískovci - dotazník 10.01.2022 houby, k zahlazeni stop po cunatech je nejlepsi brokovnice a trochu nehasenyho vapna. S kartackem je
        Re: Používání magnesia na pískovci - dotazník 10.01.2022 vápno, mágo, ....
        Re: Používání magnesia na pískovci - dotazník 10.01.2022 Poláci čistěj vápno kyselinou
    Re: Používání magnesia na pískovci - dotazník 11.01.2022 Pošli odkaz na diplomku. Díky
Ledy tatry - Polsko 04.01.2022 Ahojte, nemáte někdo prosím zkušenost s lezením ledů ve Vysokých Tatrách z polské strany? (mimo Bielovodská dolina). Zajímá mě hlavně lokalita u plesa Morskie oko a ples Staw Polski. Pokud máte tipy, nebo nějaký odkaz na ledy, budu vděčný. Díky
      Re: Ledy tatry - Polsko 06.01.2022 Sukat = polsky hledat :)
        Pan šuka meškanie ? 07.01.2022 Klasická poľsko slovenská fonetická prestrelka :
Poliak sa pýta : Pan šuka meškanie ?
      Re: Ledy tatry - Polsko 07.01.2022 Exot k pošukání, chce do polska a nazná slovíčka...
        Re: Ledy tatry - Polsko 07.01.2022 Bajovina: Dvaja horolezci nastupujú strmým chodníkom s preťažkými batohmi na pleciach a naproti idú
Instruktor 04.01.2022 Ahoj, zdravím všechny v novém roce. Hledám instruktora nebo někoho, kdo mě posune z věčného začátečníka někam dál v lezení - Praha. Na ceně se domluvíme, nejsem příznivec hromadných kurzů, proto poptávám individuální hodiny. Budu ráda, když se ozvete na m
1
...
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
...
2263
Hangar Brno Jak to je s tím větráním na Hangáru? Snaží se nás tam udusit nebo si z nás jen dělají predel? O2 19:16:17 13.01.2022odpovědět
  Re: Hangar Brno Je fakt, že tohle by se mohli snažit nějak vyřešit, souhlasím, že tam umí být fakt odporně.
ALE - pokud ti to vadí, tak jim napiš mailem stížnost. Stačí 3-4 řádky, slušně požádat o řešení. Když jim každý druhý týden budou lidi psát, že kvalita vzduchů ve špičce je víc než otřesná, tak to dříve nebo později budou chtít a budou muset vyřešit. Nemesis_NaR 20:17:02 13.01.2022odpovědět
    Re: Hangar Brno nevymyslej pi*oviny a s nostalgii vzpominej na satnu v telocviku na stredni;) 09:45:39 14.01.2022odpovědět
      Re: Hangar Brno Fryťák na tebe ty luzo!! 22:16:26 14.01.2022odpovědět
  Re: Hangar Brno proc by se snazili kdyz maji narvano? pry schvalne nejde oterit vsechny stresni okna... R 08:35:33 14.01.2022odpovědět
  Re: Hangar Brno Proste otevri ty pojizdne dvere, co jsou na konci haly. Obcas ti tam ale nejakej fitness frikulin vysvetli, ze je mu zima, tak se na to priprav. Pisu to hlavne proto, ze se ti evidentne nechce s lidma moc komunikovat, jinak bys misto psani na lezce zkusil problem poresit s obsluhou. T 09:53:06 14.01.2022odpovědět
  Re: Hangar Brno A proč se nezeptáte přímo na místě, Kyslík ?? 10:38:11 14.01.2022odpovědět
  Re: Hangar Brno Slyšel jsem zvěsti o chystané netriviální investici do větrání... 10:51:35 14.01.2022odpovědět
  Re: Hangar Brno Vysmrkej se 09:48:54 15.01.2022odpovědět
  Re: Hangar Brno That's a f*cking bowdering gym. Just do the f*cking bowdering and stop bitching about. :D Haterisms 12:52:23 26.01.2022odpovědět
    Re: Hangar Brno Psaaat! Right dude! Psaaat! Chris 12:53:25 26.01.2022odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: