Je šance že bude někdy tahle stránka vypadat normálně a ne jako muzeum archivních webu ? Možná místo zaplácávání reklam by mohl admin trochu něco udělat že to nebude vypadat jako by to dělalo dítě z prvního stupně ten web. A ano nemusím tu chodit a
Jak úsměvné... Oliváč stále jede a evidentně hledá další dušičky do sbírky vodičů dětiček, resp. dojičky rodiček. Je to napsané tak krásně podle příručky "Z pěstební dělnice pracovnicí HR oddělení, že i kdyby mi bylo 12 a můj sen by byl živit se leze
Ahoj. Chodím do třeťáku na střední školu do Brna a píšu odbornou práci na téma používání magnesia na pískovci. Chtěl bych všechny lezce poprosit o co nejupřímnější odpovědi, dotazník je anonymní. Pokud by jste měli nějaké dotazy či připomínky, tak napište
Ahoj. Chodím do třeťáku na střední školu do Brna a píšu odbornou práci na téma používání magnesia na pískovci. Chtěl bych všechny lezce poprosit o co nejupřímnější odpovědi, dotazník je anonymní. Pokud by jste měli nějaké dotazy či připomínky, tak napište
Ahojte, nemáte někdo prosím zkušenost s lezením ledů ve Vysokých Tatrách z polské strany? (mimo Bielovodská dolina). Zajímá mě hlavně lokalita u plesa Morskie oko a ples Staw Polski. Pokud máte tipy, nebo nějaký odkaz na ledy, budu vděčný. Díky
Ahoj, zdravím všechny v novém roce. Hledám instruktora nebo někoho, kdo mě posune z věčného začátečníka někam dál v lezení - Praha. Na ceně se domluvíme, nejsem příznivec hromadných kurzů, proto poptávám individuální hodiny. Budu ráda, když se ozvete na m
Jak úsměvné... Oliváč stále jede a evidentně hledá další dušičky do sbírky vodičů dětiček, resp. dojičky rodiček. Je to napsané tak krásně podle příručky "Z pěstební dělnice pracovnicí HR oddělení, že i kdyby mi bylo 12 a můj sen by byl živit se lezením, tak bych asi zaváhál...
Zásadní otázka však zní, co musí vzadu někde hnít, že je nutné dávat si takovýhle inzerát na Lezce.
Tak kdo si půjde pro zlatého bludišťáka?
To nevim ,ale precetl jsem si inzerat a pobavil :) součást rodiny :) tahle prej vital svoje ovecky zakladatel playboye :) :) ... Vítejte do Rodiny :) :) to byl taky fajn pribeh... Takze tipuju ze by to mohla byt sekta?
Za mě tedy v pohodě. Inzeráty (ať už oficiální nebo v inzerci) se tady objevují docela pravidelně. Tady je to alespoň trochu rozepsano. Hledají všichni a neustále. Proč? Podle mne - protože je něco jiného učit lézt své kamarády, kteří jsou motivovaní a zodpovědní, a dostat partu rozjívených dětiček, z nichž polovina je tam, protože to chtějí rodiče, a ta druhá je tak rozjetá, že jen čekáš, kdy se rozmáznou o zem (a to už při chůzi po schodech). Není to práce pro každého. A odměna vzhledem k riziku nějakého maléru není většinou nic moc.
Jestli ono to není trochu jinak. Hlavním důvodem jsou peníze, protože za tu almužnu, co stěny platí jako mzdu, to dělají buď dočasně brigádníci, nebo neschopní, co neseženou nic jiného. Proto také ta "rodina". Potřebuješ ne zaměstnance, ale kolektiv naivních kámošů, co ti to vše budou dělat v rámci nadšení a zážitků v partě. Jenže lidi se nepotřebují jen bavit, ale také vydělávat, takže odchází za lepším. Když lidem zaplatíš 40-50k základ (sorry, ale 35 má nekvalifikovaná pokladní v Lidlu, při přepočtu na hodiny možná víc) plus cestovné na závody, přesčasy, 5 týdnů dovolené, bude to o něčem jiném. Takhle nechápu, proč by tam někdo měl chtít dělat. Tedy myslím to mít jako seriózní zaměstnání, ne se někde poflakovat jen proto, že si můžeš zadara zalézt.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.