Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lehky stropy 21.03.2022 Cau, daji se nekde u nas lezt stropy (venku)? Ale tak do 7+ UIAA, poradite?
  Re: Lehky stropy 22.03.2022 Kružberk má strop jeskyně přesně v klase, kterou chceš ;-) Nutné dojištění a do prvních a jediných d
    Re: Lehky stropy 22.03.2022 možná je to psáno za 7+, ale sedmičkového jezdce bych do toho neposílal
ale trenink dobrý, d
      Re: Lehky stropy 22.03.2022 Zas tak těžké to není, reálně cca 8-
        Re: Lehky stropy 22.03.2022 asi jo, my tehdy byli rajbasoví sedmičkáři a dalo nám to zabrat, eště povl.
naši taťkové ta
    Re: Lehky stropy 22.03.2022 To vypada zajimave :) a jeste povl, no, no, na to to bude mozna chtit jeste trochu prevahu, ale diky
  Re: Lehky stropy 22.03.2022 Na Rybenskejch perníčkách je Převis otce Jeronýma, píšou za 7, ale je to Vysočina, tak to je spíš tě
    Re: Lehky stropy 22.03.2022 jedna príma převislá separátní realita je taky na Mufloňáči v jizerkách (a spousta dalších cest doce
  Re: Lehky stropy 22.03.2022 Na trenink (pokud jsi z Prahy) jedina na Mammuta, sestkovy desetimetrovy stropy jinde nenajdes. Venk
  Re: Lehky stropy 22.03.2022 Proč stropové sedmičky hledáš? Jako raritu nebo jako svůj lezecký cíl?
    Re: Lehky stropy 22.03.2022 No, ani ne jako raritku, spis bych si to rad zkusil venku. Mam neco natrenovano na preklizce a proto
        Re: Lehky stropy 22.03.2022 Ma recht. Tech sedmickovejch stropu moc nebude, ale jinak (okolo Prahy) mas ted jako sedmickovej lez
          Re: Lehky stropy 22.03.2022 No, srovnávat Českou s Krakonošem jako podobnou obtížnost si může dovolit až lezec, kterej chodí léz
            Re: Lehky stropy 22.03.2022 Souhlasim se vsim co pises. Ja jsem psal, ze sedmickovej lezec si muze zkusit Kraka, ne ze je to ste
        Re: Lehky stropy 22.03.2022 Ja doufam, ze to nebude muj pripad, na stene vylezu jen o trochu vic nez normalne ve skalach, lezu i
  Re: Lehky stropy 22.03.2022 Babka v Brdech.
    Re: Lehky stropy 22.03.2022 Byls tam někdy? To jsou devítkový a víc stropy v kluzkým buližníků a nízko nad sutí. To je stejný, j
      Re: Lehky stropy 23.03.2022 Babka - je tam jedna sedmička vpravo. Stropová spára by měla být devítka (ale to po mě nechtěj vědě
Expreska Pouliční holky 21.03.2022 Čus, kdyby se současný majitel expresky Singing rock Colt z prvního borháku "Pouličních holek" na Panťáku rozhodl vrátit ji právoplatnému majiteli, nechť ji vrátí tam, odkud ji vzal, tedy do 1.bh. Případně do jakéhokoliv jiného borháku v této ce
Ztracené smyce a presky na Suškách 21.03.2022 Ahoj kamarádi! Včera se mi pod plotnami sokolí věže na Suškách zatoulal materiál z celé cesty, který mi spolulezci vysbírali a nechali u báglu zatímco jsem se radoval ze slunných výhledů ve fotogenický. Konkrétně se jednalo o 1x Petzl a 3x BD presky, kara
  Re: Ztracené smyce a presky na Suškách 21.03.2022 Vse v poradku! Nalezeno dobrymi lidmi )
    Re: Ztracené smyce a presky na Suškách 21.03.2022 Rádo se stalo. Nejsu taková kunda, jak se traduje.
      Re: Ztracené smyce a presky na Suškách 21.03.2022 Nevydavej se za mě. Já jsem Jaryn a vždycky jsem byl Jaryn.
        Re: Ztracené smyce a presky na Suškách 21.03.2022 Že se za tebe někdo jenom podle vydává bylo celkem jasný od chvíle, kdy dotyčný napsal, že není tako
          Re: Ztracené smyce a presky na Suškách 22.03.2022 Kunda sem kunda tam... To potom "Jaryn na hrad" neasi?
Ztracené klice 17.03.2022 Ahoj, nenašel v poddnes večer (17.3.) někdo klíče od auta v Hlubočepech?
David
  Re: Ztracené klice 18.03.2022 Co je to za auto?
    Re: Ztracené klice 18.03.2022 Stribrny, myslim, že na takovou to otázku by se hodila jiná odpověď. Pokud jsi je našel tak mi prosí
      Re: Ztracené klice 18.03.2022 A Jaryn má nový auto.
        Re: Ztracené klice 18.03.2022 Vždyť ho našel 😄
          Re: Ztracené klice 19.03.2022 Mohl by tu někdo napsat něco relevantního, prosím?
            Re: Ztracené klice 19.03.2022 Nevim co znamena poddnes ale vim, ze kdyz to ma v merku Jaryn, je to vyreseny.
              Re: Ztracené klice 20.03.2022 Ten Jaryn to je legenda
            Re: Ztracené klice 20.03.2022 Moc to teda nejede, no ale což. Nevadí.
              Re: Ztracené klice 21.03.2022 Prosim , kam davas zelenou kartu? Za slunecni clonou neni...sakra!
Ubytování 15.03.2022 Ahoj,
Máte prosím někdo nějaký tip kde se ubytovat kolem Žihle?
Rád bych tam s dětmi na pár dní na bouldery. Nejlépe nějaká chatka s topením.
Případně stání na divoko s autem.
Díky Jarda.
Ubytování 15.03.2022 Ahoj,
Máte prosím někdo nějaký tip kde se ubytovat kolem Žihle?
Rád bych tam s dětmi na pár dní na bouldery. Nejlépe nějaká chatka s topením.
Případně stání na divoko s autem.
Díky Jarda.
  Re: vlastní jištění 15.03.2022 hele to popovidej vic :)
Jak mate osefovany az nejakej trumbera vypadne a secko vyzipuje?
      Re: vlastní jištění 15.03.2022 ten katalog sem videl nez jsem to napsal. Hodne si kaldu otazku proc to. Udelejte pak nejaky video,
        Re: vlastní jištění 15.03.2022 ale jo napad zajiamvej. Nejlpesi je drzak na klice :)
Tak at vam to nikdo nevyzipuje. Spatne
    Re: vlastní jištění 15.03.2022 Taky mi to přijde jako pípovina.. Shybovat na držátku můžu v tramvaji.. A smí se věšet smyce na madl
      Re: vlastní jištění 15.03.2022 Vystup z anonymity a přijď se podělit o svůj názor i s autory.
        Re: vlastní jištění 15.03.2022 O názor se už podělil, co chceš víc?
        Re: vlastní jištění 16.03.2022 Názor máš tady, považuju to za komerční chujovinu, aby na trhu bylo něco novýho a byl kšeft. Koukal
          Re: vlastní jištění 16.03.2022 Tak je to blbost :D
Kdyz das idealni podminky (presne pasujici dirku), tak ti zalozi i clovek
            Re: vlastní jištění 16.03.2022 Je to v duralu, má nízký tření a úhlově to vypadá že to nebude samosvorný, takže i když to zacukáš t
              Re: vlastní jištění 17.03.2022 Ja jsem nemyslel, ze tvuj koment je blbost, ale ze takovyhle vehement na nacvik zakladaniho vlastnih
Arco - je potreba covid pass na zmrzku? 01.03.2022 Jarnaky a Arco, jak jinak. Cov$d pass no way - akorat jak moc to resi v Arcu? Je potreba v krame (Sarche) a na zmrzku? Dikec za aktualni info a at to leze
  Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku? 01.03.2022 Projev čtrnáctiletého youtubera? Bože.
  Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku? 01.03.2022 Jedte do Ticina (Locarno), tam 17.2. Coronu zrusili :).
Teplo tam bude jak v Arcu, it
    Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku? 02.03.2022 Leni dikec, Ticino bylo taky v merku, good 2 know. Treba jeste potvrdi nekdo to Arco.
  Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku? 02.03.2022 Na cestu do Itálie z ČR od 1.2. 2022-15.3.2022 je potřeba splnit dvě podmínky: EU Certifikát (v dig
    Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku? 02.03.2022 Hranice přejedeš na 99% bez kontroly. Ve vnitrozemí je to o náhodě. Navštívil jsem o víkendu dvě res
      Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku? 02.03.2022 Jj dik, hranice me nedrti, Vanoce jsme jeli od Baskicka po Siuranu a lezli jsme i ve FR a nikde prob
  Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku? 03.03.2022 My tam byli na přelomu prosince a ledna, v obchodech ho nechtěli, ale když jsme si dávali pizzu, kte
    Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku? 03.03.2022 Dik moc, jj na Podzim uz taky blbnuli s appkou ale na Ledru to meli super reseny tak, ze kdo nechtel
      Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku? 03.03.2022 Uvidíme no, my tam taky jedem. A máme teda 2 dávky očkování, třetí už ne, takže pro vstup ok a pro u
        Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku? 03.03.2022 Systém systémů....
  Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku? 07.03.2022 Minulý týden zmrzka na rohu bez covidpasu, obchody s potravinami rovněž, 2 horokrámky taky.
  Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku? 07.03.2022 proč si tam přímo nezavoláš, nebo ve tvém případě spíše nenapíšeš?
    Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku? 07.03.2022 Na ubytko s ockovanim buzerujou, ale da se ukecat, ze to clovek prodelal, tak se na ne pripravte.
  Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku? 08.03.2022 Jeste tip: Francie pristi pondeli 14.3. Coronu taky rusi.
Sněžník 28.02.2022 Ahoj. Nebyl někdo v blizke dobe bouldrovat na snezniku? Jak to tam vypada se snehem? Diky
La sportiva genius 24.02.2022 Ahoj. Prosím o radu vlastníky lezeček La sportiva genius. Mám nohu 47,lezky jsem koupil 45,ale po dvou lezeních na stěně nevím jestli jsem neměl koupit větší. Prsty v nich bolí jako čert. Tak nevím jestli je ještě jako zánovní neposlat dál ,nebo dál zkouš
  Re: La sportiva genius 25.02.2022 Neroztahnou se ani o piď, mám boty kolem 44 - 44.5 a lezky 43.5 a spokojenost. Jak psal kolega v jin
    Re: La sportiva genius 28.02.2022 Píď je až 20 cm, takové roztažení u lezečky nechce nikdo :-).
      Re: La sportiva genius 28.02.2022 držel bych se anglosaského 9 palců, tedy u mužské ruky mezi palcem a nejvzdálenějším prstem. kontine
  Re: La sportiva genius 25.02.2022 Mám nohu 46 a Geniusy 43 a jsou mi velké. Pro kvalitní stání bych dnes zvolil 42.
    Re: La sportiva genius 28.02.2022 Mám to naprosto stejně, noha 46, Solutiony 42. Mám i jedny 41,5 ale to už je trochu mučení.
  Re: La sportiva genius 28.02.2022 Skoro se neroztáhnou jak jsou úplně celé gumové. Jinak tyhle rady "mám nohu velikosti a lezečku
    Re: La sportiva genius 01.03.2022 Taky jsem přišel na to, že utrpení je zbytečné. I ve větší (aktuální - moderní) lezečce se dají ustá
  Re: La sportiva genius 01.03.2022 Jakékoliv lezečky konceptu no-edge neoplývají pohodlností (letitá Zkušenost s Genius, Venom). Po nás
1
...
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
...
2263
Expreska Pouliční holky Čus, kdyby se současný majitel expresky Singing rock Colt z prvního borháku "Pouličních holek" na Panťáku rozhodl vrátit ji právoplatnému majiteli, nechť ji vrátí tam, odkud ji vzal, tedy do 1.bh. Případně do jakéhokoliv jiného borháku v této cestě... Díky Šatavis 11:26:52 21.03.2022odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: