Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 50. 9986 51.Šenkýř 9969 52.S 9953 Bouldry: 50.Tran 9078 51.Šolc 9053 52.Čech 9050 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English lezci 25.03.2022 Ahoj, nemáte někdo představu, kdo by to mohl v polovině 90. let v Ostrově být celým jménem tahle dvojka: Berťa, Břéťa?
spolulezci, i u prvovýstupů
  Re: lezci 07.04.2022 Ahoj asi bych věděl.
Napiš do mailu co by jsi potřeboval.
Skrytá reklama 24.03.2022 Žádám adminy, aby byl seriál Skrytá síla označen jako reklamní sdělení. Nic jiného to totiž není.
Přidaná hodnota nula, reklama na obchod, stěnu a pochybného trenéra.
Díky za pochopení.
Doufám, že budete stejně "
  Re: Skrytá reklama 28.03.2022 ty jsi tady zas? tak pojďme, dáme si to znova!
    Re: Skrytá reklama 28.03.2022 A co jako?
      Re: Skrytá reklama 28.03.2022 A co třeba srovnat informační hodnotu videa výrobce obuvi versus info hodnota 1. dílu Skryté síly? A
        Re: Skrytá reklama 29.03.2022 Z rakvorepy vinit lezecky jen proto, ze nejsou o 3 cisla (ale jen o dve) mensi nez je komfort? Ujete
          Skrytá hrozba 30.03.2022 Když vidím inzerát na prodej Ocun vel.46 s nohou inzerenta 44 s tím, že sedí akorát, tak je to plout
            Re: Skrytá hrozba 30.03.2022 Co brcko? Jojo, mas hodne zuzene obzory a mysleni...
              Re: Skrytá hrozba 30.03.2022 Brčko?! Ale jo, zahulíme, obzory rozšíříme.
                Hulení Skrytá hrozba 30.03.2022 To je jen představa vyhulenejch tupíků, jinak huleni obzory zužuje a všechno se musíš učit několikrá
            Re: Skrytá hrozba 31.03.2022 Druhej díl je ještě větší pecka, Kuba se tam svlíká a ukazuje své mužné tělo a tahá za gumu.
      Re: Skrytá reklama 28.03.2022 "přidaná hodnota..." v debatě bylo (tobě i jiným) x krát jasně a polopaticky, fakt jak pro
        Re: Skrytá reklama 29.03.2022 Tak ruku v kapse tu měl někdo jinej :D :D :D
        Re: Skrytá reklama 31.03.2022 Opravdu jediná přidaná hodnota je reklama na Hannibal, stěnu a Kubu, jinak nic.
Když je to v
          Re: Skrytá reklama 31.03.2022 Ale kdepak, panáčku. Jen mi drobet vadí, že shazuješ všechno, co by si z videa mohl soudný člověk od
            Re: Skrytá reklama 31.03.2022 Učit lidi správným směrem se snaží autoři a hlavně protagonisté videa. Doba pokročila a chápu, že dn
              Směšný K. 31.03.2022 A mě zase baví sledovat, jak jsi trapný :). Našel jsi si konečně koníček. Lezeš evidentně hovno, ale
  Re: Skrytá reklama 02.04.2022 No tak teď si opravdu objevil Ameriku. Krám točí videa a on to snad nedělá jako dobročinnou činnost,
  Re: Starej Hroza rozhovor 24.03.2022 Diky, super rozhovor.
  Re: Starej Hroza rozhovor 24.03.2022 Naprosto souhlasím. Škoda, že nebyl tak 5x delší. Neuveritelne dobre se to poslouchalo.
    Re: Starej Hroza rozhovor 25.03.2022 Ale ono se to doopravdy velice dobre poslouchalo. LRH me velice prekvapil jak to ma s tim trenovanim
Arco 23.03.2022 Ahoj, rád bych poprvé vyrazil do Arca, oblast Valdaone, volno mi vychází na Velikonoce a chci se zeptat znalejších místních poměrů jestli má smysl tam na Velikonoce vůbec jezdit, jestli tam není “přeplněno” kolem Arca.
Spát by jsem chtěl v obytňák
  Re: Arco 23.03.2022 " jestli má smysl tam na Velikonoce vůbec jezdit" ...nemá bude tam nátřesk jako každé Veli
    Re: Arco 23.03.2022 Určitě jeď ..
  Re: Arco 23.03.2022 "Spát by jsem chtěl v obytňáku na parkovišťích." Good luck a až tam přijedou fízlové,tak m
  Re: Arco 23.03.2022 Val Daone je od Arca dost daleko, to tam jedeš na bouldery? Lidi tam budou, ale přeplněnosti bych se
    Re: Arco 23.03.2022 Ano bouldrovat a chtěl jsem někam do “klidu”. A k jezeru si maximálně tak dojet. Co se spaní týče,
    Re: Arco 23.03.2022 Ano bouldrovat a chtěl jsem někam do “klidu”. A k jezeru si maximálně tak dojet. Co se spaní týče,
    Re: Arco 23.03.2022 Val Daone je víceméně mimo Arco, tam zas tak moc lidí není. Ale ani podnebí tam už není Arco. Byl js
Arco 23.03.2022 Ahoj, rád bych poprvé vyrazil do Arca, oblast Valdaone, volno mi vychází na Velikonoce a chci se zeptat znalejších místních poměrů jestli má smysl tam na Velikonoce vůbec jezdit, jestli tam není “přeplněno” kolem Arca.
Spát by jsem chtěl v obytňák
Proc je smazana diskuse 22.03.2022 ... u "Skryte sily". Jsou to nejzajimavejsi veci ke cteni na teto strance a vy to smazete. Ze by to bylo na popud skolitele, ktery neunesl vox populi?
  Re: Proc je smazana diskuse 22.03.2022 Tak jak jinak by to bylo :)
    Re: Proc je smazana diskuse 23.03.2022 To hodnocení bylo docela zdrcující. Na druhy straně jsem udělal něco podobného a začal jsem trénovat
  Re: Proc je smazana diskuse 23.03.2022 Někteří se machisticky vyjadřovali k figurantce
    Re: Proc je smazana diskuse 23.03.2022 Tak on Lezec.cz není pornografický server a v tý diskuzi se prostě vyskytovalo příliš mnoho čuráků a
      Re: Proc je smazana diskuse 23.03.2022 Kolem čuraku piči se točí svět tak ho vypnem
Proc je smazana diskuse 22.03.2022 ... u "Skryte sily". Jsou to nejzajimavejsi veci ke cteni na teto strance a vy to smazete. Ze by to bylo na popud skolitele, ktery neunesl vox populi?
  Re: Proc je smazana diskuse 23.03.2022 Diskuze je smazaná, protože jsem o to požádal. Jako autor článku cítím zodpovědnost za to, jak disku
    Re: Proc je smazana diskuse 23.03.2022 Krásně napsané, díky!
    Re: Proc je smazana diskuse 23.03.2022 byl bych velmi potěšen, kdyby podobné zásady, tj. kdyby mazání bezobsažných zlých útočných anonymníc
      Re: Proc je smazana diskuse 24.03.2022 Takže už konečně přestaň psát ty svoje sračky.
        Re: Proc je smazana diskuse 24.03.2022 to je především o Tobě a o Tobě podobných, ty čuramedáne!
          Re: Proc je smazana diskuse 26.03.2022 Jenom ostatní urážíš, nic jiného neumíš, šíříš nenávist.
          Re: Proc je smazana diskuse 31.03.2022 Smazat urážející komentář prosím
    Re: Proc je smazana diskuse 23.03.2022 Zmíněnou diskuzi jsem ani nečetl, ale proti zavádění cenzury se ozvat musím. Z toho nikdy nic dobréh
      Re: Proc je smazana diskuse 23.03.2022 Za "svobody" bych se v techto pripadech neschovaval, jde o evidentne hloupe a agresivni an
        Re: Proc je smazana diskuse 24.03.2022 Běžná věc v politice, očernit, poplivat, každý druhy je fašista, tak se nediv. Jak se do lesa volá……
      Re: Proc je smazana diskuse 24.03.2022 Teď jen která svoboda má přednost. Jestli svoboda majitele webu smazat si co chce, nebo svoboda čura
    Re: Proc je smazana diskuse 24.03.2022 Dát něco na lezce, nezadat jen registrované, nebo žádné komentáře a pak brečet a nechat smazat celou
    Re: Proc je smazana diskuse 24.03.2022 á panáček neunesl tíhu zodpovědnosti, jo jo lidi jsou sfině. tos měl uvážit dřív, než si natahal ka
      Re: Proc je smazana diskuse 24.03.2022 žádnou tíhu jsem nikam nenosil. mysli si o mém rozhodnutí co chceš, nepotřebuju jej obhajovat. Přípa
        Re: Proc je smazana diskuse 24.03.2022 Honit sledovanost a dělat reklamu na kšeft, stěnu a trenéra a dát to na stránky, co honí sledovanost
          Re: Proc je smazana diskuse 26.03.2022 Urukvajec :D
    Re: Proc je smazana diskuse 24.03.2022 honzo, zase neprehanej. kdybys to smazal kvuli sexistickym poznamkum na figurantku tak ani neceknu.
      Re: Proc je smazana diskuse 24.03.2022 Já bych si tady s vámi moc rád povídal kluci, ale je mezi námi jeden rozdíl - jsem tady podepsaný sv
        Re: Proc je smazana diskuse 26.03.2022 Tak sem nepiš ani nic neposílej, když s tím máš později problém.
    Návrh redakci 24.03.2022 Bylo by fajn umožnit diskuzi pod články jen registrovaným uživatelům. Alespoň trochu by se snížil po
      Re: Návrh redakci 24.03.2022 Registrovat se a být anonym je lehký. Nikam to nevede. A hlavně jak tu někdo na tohle téma kdysi psa
        Re: Návrh redakci 24.03.2022 anonym se samozřejmě může účastnit diskusí, ale je tady nějaká hranice vocaď pocaď - jakmile začneš
        Re: Návrh redakci 25.03.2022 Nesouhlasím s Tebou. Registrace ssebou nese možnost zákazu diskuze (zablokování přístupu). U "c
          Re: Návrh redakci 25.03.2022 Oplzlé vulgární komentáře jdou smazat jednotlivě. Smazat všechny komentáře, když tam byly i zajímavé
            Re: Návrh redakci 25.03.2022 Jakožes objevil že na lezci je přítomen podobný inteligenční vzorek populace jako na FB. tak tos obj
              Re: Návrh redakci 25.03.2022 Dovoluji si nesouhlasit. Facebook je pro příznivce neanonymních diskusí prostředím o mnoho přívětivě
    Re: Proc je smazana diskuse 24.03.2022 Ale to jsou ubohé pokrytecké kecy. To téma je tak blbý a tak blbá reklama, že bylo jasný, jaká bude
      Re: Proc je smazana diskuse 24.03.2022 Palec hore!
    Re: Proc je smazana diskuse 26.03.2022 Když jsem se trochu začetl do diskuse pod zmíněným článkem s videem, bylo mi dosti blivno nad tím, j
  Re: Proc je smazana diskuse 23.03.2022 Nejzajimavejsi? Spis nejpitomejsi. Uz jsem tu cet ledasco, ale tahle konkretni debata byla hlupota o
  Re: Proc je smazana diskuse 23.03.2022 R is back. Uz tu fakt chybi jen Jib.
    Re: Proc je smazana diskuse 30.03.2022 Kdo je Jib? A neni R jako R ty joudo.
  Re: Proc je smazana diskuse 24.03.2022 kdo maže je zmrd, kdo s tím souhlasí je debil
    Re: Proc je smazana diskuse 24.03.2022 Řekl by jsi to dotčeným osobně do očí ? Za klávesnicí máš odvahy dost...
      Re: Proc je smazana diskuse 24.03.2022 Jo, zrovna Bidlo by Ti to do očí normálně řekl.
    Re: Proc je smazana diskuse 24.03.2022 Kdy bude další díl? Už se nemůžu dočkat :-)
      Re: Proc je smazana diskuse 26.03.2022 Prej budou pracky. Bude to o lopatce. Když ji budeš mít blbě, můžeš se jít zahrabat.
        Re: Proc je smazana diskuse 26.03.2022 Je smazaná, že autor nesnesl negativní kritiku. Kdyby to bylo naopak tak by se to nestalo. Autor si
          Re: Proc je smazana diskuse 26.03.2022 Napsal zlý internetový anonym…. A měl pravdu.
            Re: Proc je smazana diskuse 26.03.2022 Kdepak pravdu, mel ji jak z praku ;)
Lehky stropy 21.03.2022 Cau, daji se nekde u nas lezt stropy (venku)? Ale tak do 7+ UIAA, poradite?
  Re: Lehky stropy 22.03.2022 Kružberk má strop jeskyně přesně v klase, kterou chceš ;-) Nutné dojištění a do prvních a jediných d
    Re: Lehky stropy 22.03.2022 možná je to psáno za 7+, ale sedmičkového jezdce bych do toho neposílal
ale trenink dobrý, d
      Re: Lehky stropy 22.03.2022 Zas tak těžké to není, reálně cca 8-
        Re: Lehky stropy 22.03.2022 asi jo, my tehdy byli rajbasoví sedmičkáři a dalo nám to zabrat, eště povl.
naši taťkové ta
    Re: Lehky stropy 22.03.2022 To vypada zajimave :) a jeste povl, no, no, na to to bude mozna chtit jeste trochu prevahu, ale diky
  Re: Lehky stropy 22.03.2022 Na Rybenskejch perníčkách je Převis otce Jeronýma, píšou za 7, ale je to Vysočina, tak to je spíš tě
    Re: Lehky stropy 22.03.2022 jedna príma převislá separátní realita je taky na Mufloňáči v jizerkách (a spousta dalších cest doce
  Re: Lehky stropy 22.03.2022 Na trenink (pokud jsi z Prahy) jedina na Mammuta, sestkovy desetimetrovy stropy jinde nenajdes. Venk
  Re: Lehky stropy 22.03.2022 Proč stropové sedmičky hledáš? Jako raritu nebo jako svůj lezecký cíl?
    Re: Lehky stropy 22.03.2022 No, ani ne jako raritku, spis bych si to rad zkusil venku. Mam neco natrenovano na preklizce a proto
        Re: Lehky stropy 22.03.2022 Ma recht. Tech sedmickovejch stropu moc nebude, ale jinak (okolo Prahy) mas ted jako sedmickovej lez
          Re: Lehky stropy 22.03.2022 No, srovnávat Českou s Krakonošem jako podobnou obtížnost si může dovolit až lezec, kterej chodí léz
            Re: Lehky stropy 22.03.2022 Souhlasim se vsim co pises. Ja jsem psal, ze sedmickovej lezec si muze zkusit Kraka, ne ze je to ste
        Re: Lehky stropy 22.03.2022 Ja doufam, ze to nebude muj pripad, na stene vylezu jen o trochu vic nez normalne ve skalach, lezu i
  Re: Lehky stropy 22.03.2022 Babka v Brdech.
    Re: Lehky stropy 22.03.2022 Byls tam někdy? To jsou devítkový a víc stropy v kluzkým buližníků a nízko nad sutí. To je stejný, j
      Re: Lehky stropy 23.03.2022 Babka - je tam jedna sedmička vpravo. Stropová spára by měla být devítka (ale to po mě nechtěj vědě
Expreska Pouliční holky 21.03.2022 Čus, kdyby se současný majitel expresky Singing rock Colt z prvního borháku "Pouličních holek" na Panťáku rozhodl vrátit ji právoplatnému majiteli, nechť ji vrátí tam, odkud ji vzal, tedy do 1.bh. Případně do jakéhokoliv jiného borháku v této ce
Ztracené smyce a presky na Suškách 21.03.2022 Ahoj kamarádi! Včera se mi pod plotnami sokolí věže na Suškách zatoulal materiál z celé cesty, který mi spolulezci vysbírali a nechali u báglu zatímco jsem se radoval ze slunných výhledů ve fotogenický. Konkrétně se jednalo o 1x Petzl a 3x BD presky, kara
  Re: Ztracené smyce a presky na Suškách 21.03.2022 Vse v poradku! Nalezeno dobrymi lidmi )
    Re: Ztracené smyce a presky na Suškách 21.03.2022 Rádo se stalo. Nejsu taková kunda, jak se traduje.
      Re: Ztracené smyce a presky na Suškách 21.03.2022 Nevydavej se za mě. Já jsem Jaryn a vždycky jsem byl Jaryn.
        Re: Ztracené smyce a presky na Suškách 21.03.2022 Že se za tebe někdo jenom podle vydává bylo celkem jasný od chvíle, kdy dotyčný napsal, že není tako
          Re: Ztracené smyce a presky na Suškách 22.03.2022 Kunda sem kunda tam... To potom "Jaryn na hrad" neasi?
1
...
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
...
2263
lezci Ahoj, nemáte někdo představu, kdo by to mohl v polovině 90. let v Ostrově být celým jménem tahle dvojka: Berťa, Břéťa?
spolulezci, i u prvovýstupů
17:28:02 25.03.2022odpovědět
  Re: lezci Ahoj asi bych věděl.
Napiš do mailu co by jsi potřeboval. Berťa 13:27:26 07.04.2022odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: