Ahoj,
rádi bychom příští víkend do této oblasti lézt vícedélky, ale máme obavy o stav sněhu (aby ho nebylo moc). Nemáte někdo aktuální info? Odkaz na dobrou webkameru? Nějak se mi nic nepovedlo najít. Díky
Ahoj, dnes jsem na Srbsku objevil zapomenuté brýle na jištění.
Majitel si je po předchozí domluvě může vyzvednout na lezecké stěně Free Solo.
Stačí zde uvést značka a sektor + kontakt.
S přáním hezkého dne Adam.
Ahoj, chtěl jsem se zeptat kde se kolem Tetína dají zaparkovat dvě auta na spaní? Jedna dodávka a jedno auto s karavanem. Chtěli by jsme mrknout do skal a pak asi něco kolem Tetína.
Zdravím, chtěl bych se jen zeptat, jaký je prosím v současné době, nejnovější průvodce na Kalymnos? Či zda nemáte někdo zprávy, že by se chystal nějaký nový?
Díky za případné info.
Ahoj. Po letech budu jak na pravém, tak na levém. A tentokrát bych lezl raději bezpečnější borhákoviny. Sic smyčkovat umím a průvodce mám všechny,ale již jsem tam dlouho nebyl, přesto klasiky kolem Bašt anebo naproti mám docela vylezené, tak bych nyní rád
Jaryne, Jaryne,
ty jeden šuline!
Zmizely lahváče?
Kamarad zapláče!
Dneska se ožerem,
hlavu ti poserem!
Ty jedno hovado,
co tě to popadlo?
Včera ty karáble,
dneska zas halvače.
Jaryne, J
Včera tam něco intenzivně štěbetalo, vypadá to že tam zahnízdili nějaký poštulky (uprostřed jak je Bohouš)... Tak jsme tam nelezli. Akorát že jsem nikde nezaznamenal, že by tam byl aktuálně zákaz, na skale taky nic není...
Ahoj,
rádi bychom příští víkend do této oblasti lézt vícedélky, ale máme obavy o stav sněhu (aby ho nebylo moc). Nemáte někdo aktuální info? Odkaz na dobrou webkameru? Nějak se mi nic nepovedlo najít. Díky
přes bergfex naklikej na kameru dachstein hunerkogel (nebo do gůglu dej webcam dachstein a ono ti to najde), kamera je asi o 200 metrů výše než vršky Gosaukammu. nebo zavolej/napiš Sudrovi.
Lézt se určitě dá, aspoň tedy jižní pilíře, nějaké ty komíny můžou bejt ještě napěchované. Nástup asi máčky a Pikl, a asi batoh s pohorkami a m+p tahat stěnou pro sestup, nebo radši lézt jen to, kde je slanění podél vystupu
Lézt se určitě dá, aspoň tedy jižní pilíře, nějaké ty komíny můžou bejt ještě napěchované. Nástup asi máčky a Pikl, a asi batoh s pohorkami a m+p tahat stěnou pro sestup, nebo radši lézt jen to, kde je slanění podél vystupu
http://webtv.feratel.com/webtv/?cam=5212 (vlveo dole, archiv a treba nedeli, kdy bylo hezky) Vypada to, ze od chaty je to na mackach jak pod Bischofmutzi, tak do Steiglpassu.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.