Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 27.07.2022 Vildo díky, bohužel je to tak. Klasické německé stahování kalhot před brodem.
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 27.07.2022 Zkus nejdříve použít hlavu než začneš psát nebo kartáčovat.
      Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 27.07.2022 Jsem tu už skoro týden, každý den lezu. Na Tschand, kde aktuálně hoří, se koukám z okna ubytování. S
        Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 27.07.2022 ...a aby nedošlo k nedorozumnění, samozřejmě mi nezbývá, než zákaz respektovat. Ke slovu přišlo kolo
          Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 27.07.2022 Petříku, Petříku, Petříku! Si arogantní dement! Sorry jako! Povýšenost z tebe srší. Prosimtě! Ty už
          Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 27.07.2022 Petříku, Petříku, Petříku! Si arogantní dement! Sorry jako! Povýšenost z tebe srší. Prosimtě! Ty už
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 27.07.2022 Tak už je to vyhlášeno i v celém Ústeckém kraji takže Labák, Tisá, Ostrov... Což teda tak úplně nech
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 27.07.2022 Kdepak. Pan ředitel Benda žbleptá nesmysly. Žádný plošný zákaz není. Ale fakt opatrně a určitě žádný
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 27.07.2022 Tak už je to vyhlášeno i v celém Ústeckém kraji takže Labák, Tisá, Ostrov... Což teda tak úplně nech
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 27.07.2022 Já bych to i chápal, s ohledem na to, že ty podmínky budou v celé oblasti dost podobné, tak asi mají
      Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 27.07.2022 "Krajský úřad Ústeckého kraje NEVYDAL plošný zákaz vstupu do lesů na území Ústeckého kraje - v
        Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 28.07.2022 Jj, byl nějaký rozhovor s hejtmanem, že zapršelo a tak to nakonec odpískali.
Za mě o
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 27.07.2022 čemu na tom nechápeš, když přeskočil oheň už na levý břeh? Dokud si lidi nepřestanou všude dělat ohn
      Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 27.07.2022 Jen já Resh jsem kokos(čti k*k*t) na to mrdám... opět jsem ukázal zápal pro věc a vymrdání se systém
        Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 28.07.2022 č*r*ku
        Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 29.07.2022 Ja ti na zakazy taky mrdam.
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 27.07.2022 v zemich kde lesni pozary jsou beznym jevem je stejne tak beznym jevem vyhlaseni zakazu vstupu do le
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 28.07.2022 Tak jasně, jenže ČR není cali.
Za podminky kdy u nás vyhlašují riziko lesních požárů
      Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 29.07.2022 Back to Cali.
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 29.07.2022 No, tak treba Italie a Chorvatsko kde i kdyz jsou zakazy, tak na to vsichni prcaj. A strazce ti taky
      Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 30.07.2022 asi to chce zit v zemi kde obyvatelstvo nepozustava z dementu kterejm je krom vlastiho okamzityho za
        Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 30.07.2022 Kolektivni vina nikdy nebyla reseni. Co se tomu lesu stane, kdyz se tam pujdu projit? Nic.
Al
      Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 30.07.2022 Chorvati a Poláci ... jo těmito dvěma mi argumentuj :-)
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 28.07.2022 Jako třeba je to jen moje paranoia, ale viděl někdo kromě mě taky ty hromady plastovejch flašek a na
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 28.07.2022 Jakože pod Bránou
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů 30.07.2022 To je totiz zase jinej problem, z nejakyho duvodu jako podnikatel nemuzes pouzit verejny kose pro sv
Ufo v Ostrově 25.07.2022 Našlo se UFO v Ostrově... komu chybí kamarád pište na slabousek@gmail.com
Sto let za opicema 25.07.2022 Story of 3worlds nordic maraton ... 8leta holka dala 8b+..
Bože ve světě lezení se toho tolik děje a tady píšou články úplní dementi o hovně...unfolow
  Re: Sto let za opicema 26.07.2022 No vidíš, jen ses ozval a už tady Holec hodil instagramové info, stačí ne? :D
opravdu? 20.07.2022 Rozmazáno, přesvíceno, v roce 2021, opravduz je to na foto dne? Ač námět za jiných stavů by to byl fajn.
  Re: opravdu? 21.07.2022 proc ne, rad sem se koukl. Me vic lezou krkem sueprmoderni snimky, ktere jsou uz ve fotaku nebo pozd
    Re: opravdu? A ty si kdo? 21.07.2022 Ty kraso a ty si kurva kdo? Někdy píšeš z ženském rodě, někdy v mužském, někdy ono pičo? Je na to ku
      Re: opravdu? A ty si kdo? 22.07.2022 reteardace generace B
Dufourspitze 19.07.2022 Ahoj, byl jste někdo letos na Dufourspitze od Monte Rosa hutte? Jaké jsou podmínky a víte jak to je s případným spaním v okolí chaty ve stanu? Díky
  Re: Dufourspitze 20.07.2022 Nevím, přesně, jak to je, ale tipoval bych, že si pro Tě přiletí žandarm. Už proto, že chatař je úda
    Re: Dufourspitze 20.07.2022 kolem mt.rose hutte se da schovat. popojdete radnej kus nad, a schovejte se v morenovy suti. Prijdte
      Re: Dufourspitze 20.07.2022 Pred 2* rokmi sme starú chatu obišli a kempovali 2 noci na Obere Platje. V tom čase už napr. na
  Re: Dufourspitze 20.07.2022 Ahoj, byli jsme tam na konci června (26.6.2022). Ledovec nad Obere Plattje je hodně načatý, je tam s
  Re: Dufourspitze 21.07.2022 Před třemi lety spali jsme na chatě neriskovali jsme pokutu mista bylo na chatě dost navic jsme šli
Jaké Arco 18.07.2022 Ahoj. Mám bleskový dotaz. Jaký průvodce na arco je lepší? Vertical life nebo Versante sud? Máme starší Versante sud a přijde mi v pohodě ale když už kupuju nový, rád si poslechnu co si o tom myslíte. Kdyžtak dík ...
  Re: Jaké Arco 20.07.2022 Nejlepší mi přijde poslední vydání od Michael Meisl, ale bohužel je čistě německý (což pro francouzš
    Re: Jaké Arco 20.07.2022 Tak hlavně Versante sud je aktuální teď 2022 a Vertical live je z roku 2019. Mám doma oba a VS je vý
  Re: Jaké Arco 20.07.2022 Ok. Díky kluci taky jsem si to myslel. S Versante sud mám dobrou zkušenost a navíc, jak píšete je te
rif. Carrel 12.07.2022 Ahoj, nevíte jak to chodí na rifugiu Carrel pod Matterhornem? Dá se někde rezervovat postel? Podle článků, které jsem zatím četl mi to příjde, že kdo dřív příjde ten dřív bere a večer to tam jen někdo z inkasuje. Nedaří se mi dohledat žádný konkrétní kont
      Re: rif. Carrel 14.07.2022 Chodíš vybírat kasičky, aneb co na MH, když není hezky...?
        Re: rif. Carrel 14.07.2022 nevim jak JV, ale ja krome kasicek jeste vybiram lezcum kletry a zeru svaciny. Sou tak blbi a duveri
          Re: rif. Carrel 15.07.2022 gumy :) Na carellu je kasicka jako na kazdy nedostupny chate kde neni stalej personal. Aby se zapalt
            Re: rif. Carrel 16.07.2022 Byli jsme tam v půli září, tedy vrchol sezóny, rezervaci jsme neměli. Správce chaty jsme ukecali, že
          Re: rif. Carrel 18.07.2022 A já jim ještě někdy obdělám dole starou...
Oliana 12.07.2022 Na UKClimbing je článek o velkých požárech v Olianě. Žár z ohně měl vliv i na skálu (např. Pachamama 9a+ je prý zničená) i na jištění. Místní testují kvalitu nýtů, ale předpokládá se masivní přejišťování. Takže asi minimálně do podzimu radši jet jinam.
  Re: Oliana 14.07.2022 Podle toho, co jsem četl, to prý relativně bez úhony přežila část skály, kde je La dura dura (kterou
Průvodce Ostrov 11.07.2022 Do poslední chvíle jsem věřil, že to tak není, ale bohužel... Takže tímto tomu kdo mi minulý týden v kempu v Ostrově ukradl průvodce posílám speciálně veliký:Fuck off sráči!!!
  Re: Průvodce Ostrov 11.07.2022 Ja to nebyl :D
Nalezené šťáradlo v Tisé 10.07.2022 Černé plastové šťáradlo nalezené pod Cimbuřím v Tisé je k vyzvednutí v obchodě v Refugiu
1
...
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
...
2263
opravdu? Rozmazáno, přesvíceno, v roce 2021, opravduz je to na foto dne? Ač námět za jiných stavů by to byl fajn. k. 22:35:44 20.07.2022odpovědět
  Re: opravdu? proc ne, rad sem se koukl. Me vic lezou krkem sueprmoderni snimky, ktere jsou uz ve fotaku nebo pozdeji kdovi v cem slozeny z 20 snimku a nemaji vubec nic spolecneho s realitou ktrou snimali.
Dokud to byl jeden ze 100, bylo to fajn. Dnes je to obracene, a oziveni je spis takova hruza jako dnesni foto dne. judovana 14:09:28 21.07.2022odpovědět
    Re: opravdu? A ty si kdo? Ty kraso a ty si kurva kdo? Někdy píšeš z ženském rodě, někdy v mužském, někdy ono pičo? Je na to kurva nějaká diagnóza? Nebo jen další redardace generace C, D, X, Y, Z? 21:00:44 21.07.2022odpovědět
      Re: opravdu? A ty si kdo? reteardace generace B judovana 10:55:40 22.07.2022odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: