LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pokud nemáte v deníčku fotku a chcete jí tam mít, klidně ji pošlete emailem.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230921 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
SQUASHPARK Cibulka - Praha 5
Horolezecká stěna SOŠ, Šumperk, Zemědělská 3 - Šumperk
Ultra Ant Club - Týnská - Praha 1

Prodejny
Dap Sport - Hradec Králové
Rock Point - OC Nisa - Liberec
HOLAN SPORT - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Sasko - zákaz vstupu do lesů26.07.2022
Od 26.7 15:00 Zákaz vstupu do všech lesů v Saském Švýcarsku a Osterzgebirge - de facto znemožňující lezení. Originál zde:
https://www.
 Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů27.07.2022
Vildo díky, bohužel je to tak. Klasické německé stahování kalhot před brodem.
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů27.07.2022
Zkus nejdříve použít hlavu než začneš psát nebo kartáčovat.
   Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů27.07.2022
Jsem tu už skoro týden, každý den lezu. Na Tschand, kde aktuálně hoří, se koukám z okna ubytování. S
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů27.07.2022
...a aby nedošlo k nedorozumnění, samozřejmě mi nezbývá, než zákaz respektovat. Ke slovu přišlo kolo
     Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů27.07.2022
Petříku, Petříku, Petříku! Si arogantní dement! Sorry jako! Povýšenost z tebe srší. Prosimtě! Ty už
     Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů27.07.2022
Petříku, Petříku, Petříku! Si arogantní dement! Sorry jako! Povýšenost z tebe srší. Prosimtě! Ty už
 Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů27.07.2022
Tak už je to vyhlášeno i v celém Ústeckém kraji takže Labák, Tisá, Ostrov... Což teda tak úplně nech
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů27.07.2022
Kdepak. Pan ředitel Benda žbleptá nesmysly. Žádný plošný zákaz není. Ale fakt opatrně a určitě žádný
 Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů27.07.2022
Tak už je to vyhlášeno i v celém Ústeckém kraji takže Labák, Tisá, Ostrov... Což teda tak úplně nech
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů27.07.2022
Já bych to i chápal, s ohledem na to, že ty podmínky budou v celé oblasti dost podobné, tak asi mají
   Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů27.07.2022
"Krajský úřad Ústeckého kraje NEVYDAL plošný zákaz vstupu do lesů na území Ústeckého kraje - v
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů28.07.2022
Jj, byl nějaký rozhovor s hejtmanem, že zapršelo a tak to nakonec odpískali.

Za mě o
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů27.07.2022
čemu na tom nechápeš, když přeskočil oheň už na levý břeh? Dokud si lidi nepřestanou všude dělat ohn
   Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů27.07.2022
Jen já Resh jsem kokos(čti k*k*t) na to mrdám... opět jsem ukázal zápal pro věc a vymrdání se systém
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů28.07.2022
č*r*ku
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů29.07.2022
Ja ti na zakazy taky mrdam.
 Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů27.07.2022
v zemich kde lesni pozary jsou beznym jevem je stejne tak beznym jevem vyhlaseni zakazu vstupu do le
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů28.07.2022
Tak jasně, jenže ČR není cali.

Za podminky kdy u nás vyhlašují riziko lesních požárů
   Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů29.07.2022
Back to Cali.
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů29.07.2022
No, tak treba Italie a Chorvatsko kde i kdyz jsou zakazy, tak na to vsichni prcaj. A strazce ti taky
   Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů30.07.2022
asi to chce zit v zemi kde obyvatelstvo nepozustava z dementu kterejm je krom vlastiho okamzityho za
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů30.07.2022
Kolektivni vina nikdy nebyla reseni. Co se tomu lesu stane, kdyz se tam pujdu projit? Nic.
Al
   Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů30.07.2022
Chorvati a Poláci ... jo těmito dvěma mi argumentuj :-)
 Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů28.07.2022
Jako třeba je to jen moje paranoia, ale viděl někdo kromě mě taky ty hromady plastovejch flašek a na
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů28.07.2022
Jakože pod Bránou
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů30.07.2022
To je totiz zase jinej problem, z nejakyho duvodu jako podnikatel nemuzes pouzit verejny kose pro sv

 Ufo v Ostrově25.07.2022
Našlo se UFO v Ostrově... komu chybí kamarád pište na slabousek@gmail.com

 Sto let za opicema 25.07.2022
Story of 3worlds nordic maraton ... 8leta holka dala 8b+..
Bože ve světě lezení se toho tolik děje a tady píšou články úplní dementi o hovně...unfolow
 Re: Sto let za opicema 26.07.2022
No vidíš, jen ses ozval a už tady Holec hodil instagramové info, stačí ne? :D

 opravdu?20.07.2022
Rozmazáno, přesvíceno, v roce 2021, opravduz je to na foto dne? Ač námět za jiných stavů by to byl fajn.
 Re: opravdu?21.07.2022
proc ne, rad sem se koukl. Me vic lezou krkem sueprmoderni snimky, ktere jsou uz ve fotaku nebo pozd
  Re: opravdu? A ty si kdo?21.07.2022
Ty kraso a ty si kurva kdo? Někdy píšeš z ženském rodě, někdy v mužském, někdy ono pičo? Je na to ku
   Re: opravdu? A ty si kdo?22.07.2022
reteardace generace B

 Dufourspitze19.07.2022
Ahoj, byl jste někdo letos na Dufourspitze od Monte Rosa hutte? Jaké jsou podmínky a víte jak to je s případným spaním v okolí chaty ve stanu? Díky
 Re: Dufourspitze20.07.2022
Nevím, přesně, jak to je, ale tipoval bych, že si pro Tě přiletí žandarm. Už proto, že chatař je úda
  Re: Dufourspitze20.07.2022
kolem mt.rose hutte se da schovat. popojdete radnej kus nad, a schovejte se v morenovy suti. Prijdte
   Re: Dufourspitze20.07.2022
Pred 2* rokmi sme starú chatu obišli a kempovali 2 noci na Obere Platje. V tom čase už napr. na
 Re: Dufourspitze20.07.2022
Ahoj, byli jsme tam na konci června (26.6.2022). Ledovec nad Obere Plattje je hodně načatý, je tam s
 Re: Dufourspitze21.07.2022
Před třemi lety spali jsme na chatě neriskovali jsme pokutu mista bylo na chatě dost navic jsme šli

 Jaké Arco18.07.2022
Ahoj. Mám bleskový dotaz. Jaký průvodce na arco je lepší? Vertical life nebo Versante sud? Máme starší Versante sud a přijde mi v pohodě ale když už kupuju nový, rád si poslechnu co si o tom myslíte. Kdyžtak dík ...
 Re: Jaké Arco20.07.2022
Nejlepší mi přijde poslední vydání od Michael Meisl, ale bohužel je čistě německý (což pro francouzš
  Re: Jaké Arco20.07.2022
Tak hlavně Versante sud je aktuální teď 2022 a Vertical live je z roku 2019. Mám doma oba a VS je vý
 Re: Jaké Arco20.07.2022
Ok. Díky kluci taky jsem si to myslel. S Versante sud mám dobrou zkušenost a navíc, jak píšete je te

 rif. Carrel12.07.2022
Ahoj, nevíte jak to chodí na rifugiu Carrel pod Matterhornem? Dá se někde rezervovat postel? Podle článků, které jsem zatím četl mi to příjde, že kdo dřív příjde ten dřív bere a večer to tam jen někdo z inkasuje. Nedaří se mi dohledat žádný konkrétní kont
 Re: rif. Carrel13.07.2022
  Re: rif. Carrel13.07.2022
staci jit za hnusnyho pocasi a je tam prazdno. je tam kasicka, takze to je v cajku.
   Re: rif. Carrel14.07.2022
Chodíš vybírat kasičky, aneb co na MH, když není hezky...?
    Re: rif. Carrel14.07.2022
nevim jak JV, ale ja krome kasicek jeste vybiram lezcum kletry a zeru svaciny. Sou tak blbi a duveri
     Re: rif. Carrel15.07.2022
gumy :) Na carellu je kasicka jako na kazdy nedostupny chate kde neni stalej personal. Aby se zapalt
      Re: rif. Carrel16.07.2022
Byli jsme tam v půli září, tedy vrchol sezóny, rezervaci jsme neměli. Správce chaty jsme ukecali, že
     Re: rif. Carrel18.07.2022
A já jim ještě někdy obdělám dole starou...

 Oliana12.07.2022
Na UKClimbing je článek o velkých požárech v Olianě. Žár z ohně měl vliv i na skálu (např. Pachamama 9a+ je prý zničená) i na jištění. Místní testují kvalitu nýtů, ale předpokládá se masivní přejišťování. Takže asi minimálně do podzimu radši jet jinam.
 Re: Oliana14.07.2022
Podle toho, co jsem četl, to prý relativně bez úhony přežila část skály, kde je La dura dura (kterou

 Průvodce Ostrov11.07.2022
Do poslední chvíle jsem věřil, že to tak není, ale bohužel... Takže tímto tomu kdo mi minulý týden v kempu v Ostrově ukradl průvodce posílám speciálně veliký:Fuck off sráči!!!
 Re: Průvodce Ostrov11.07.2022
Ja to nebyl :D

 Nalezené šťáradlo v Tisé10.07.2022
Černé plastové šťáradlo nalezené pod Cimbuřím v Tisé je k vyzvednutí v obchodě v Refugiu

1   ...   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Sasko - zákaz vstupu do lesů
Od 26.7 15:00 Zákaz vstupu do všech lesů v Saském Švýcarsku a Osterzgebirge - de facto znemožňující lezení. Originál zde:
https://www.landratsamt-pirna.de/ waldbetretungsverbot-landkreisgebiet-27013.html
Vilda15:22:39 26.07.2022
odpovědět 
 Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Vildo díky, bohužel je to tak. Klasické německé stahování kalhot před brodem.
Petr Resch08:45:24 27.07.2022
odpovědět 
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Zkus nejdříve použít hlavu než začneš psát nebo kartáčovat.
F. Milada09:07:58 27.07.2022
odpovědět 
   Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Jsem tu už skoro týden, každý den lezu. Na Tschand, kde aktuálně hoří, se koukám z okna ubytování. Stav lesa vidím, jsem v něm každý den. Nenapadlo by mě rozdělat si v tomto počasí oheň, je fakt sucho. Tím, že chodím po lese, ho určitě nezapálím. Třeba Rathen je od požáru o kus dál, než Děčín. V Ostrově přejdeš hranici mimo silnici a už porušuješ zákaz. Je to opatření, které trestá všechny za to, že někteří lidé se v lese neumí chovat.
Petr Resch19:09:58 27.07.2022
odpovědět 
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
...a aby nedošlo k nedorozumnění, samozřejmě mi nezbývá, než zákaz respektovat. Ke slovu přišlo kolo, silnice ještě neuzavřeli. Za mnohem pragmatičtější považuji přístup české strany, kde se uvažuje o uzavření oblasti NP kvůli bezpečnosti (jakmile se někde něco děje, jedou se tam všichni podívat), nikoli celého kraje. Tady v Sasku byl už nějaký čas zákaz vstupu do lesa v noci, právě kvůli ohníčkům...ale u zavřít na celý den Bieltal??? Jinak to reálně vypadá, že německým hasičům se to tu daří držet pod kontrolou a dýmu spíše ubývá.
Petr Resch19:36:02 27.07.2022
odpovědět 
     Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Petříku, Petříku, Petříku! Si arogantní dement! Sorry jako! Povýšenost z tebe srší. Prosimtě! Ty už nikam nelez, ať tě ještě nemusí zachraňovat a nepřidělávej povolaným práci. Stačí co si způsobil a zpustošil. Ty jedno arogantní kango s mazlíkem a palicí v batohu jedeš zase pecky.
Inkvizitor22:54:28 27.07.2022
odpovědět 
     Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Petříku, Petříku, Petříku! Si arogantní dement! Sorry jako! Povýšenost z tebe srší. Prosimtě! Ty už nikam nelez, ať tě ještě nemusí zachraňovat a nepřidělávej povolaným práci. Stačí co si způsobil a zpustošil. Ty jedno arogantní kango s mazlíkem a palicí v batohu jedeš zase pecky.
Inkvizitor22:54:31 27.07.2022
odpovědět 
 Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Tak už je to vyhlášeno i v celém Ústeckém kraji takže Labák, Tisá, Ostrov... Což teda tak úplně nechápu....
. 09:21:57 27.07.2022
odpovědět 
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Kdepak. Pan ředitel Benda žbleptá nesmysly. Žádný plošný zákaz není. Ale fakt opatrně a určitě žádný cigára!!!
 vpatzelt13:47:24 27.07.2022
odpovědět 
 Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Tak už je to vyhlášeno i v celém Ústeckém kraji takže Labák, Tisá, Ostrov... Což teda tak úplně nechápu....
. 09:22:23 27.07.2022
odpovědět 
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Já bych to i chápal, s ohledem na to, že ty podmínky budou v celé oblasti dost podobné, tak asi mají vítr ... a nelze říci, že úplně neoprávněný ... aby to neblaflo ještě někde jinde.

MM11:24:37 27.07.2022
odpovědět 
   Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
"Krajský úřad Ústeckého kraje NEVYDAL plošný zákaz vstupu do lesů na území Ústeckého kraje - v tuto chvíli žádná speciální opatření neplatí! Během dnešního dne budeme informovat o dalších krocích ze strany krajského úřadu." viz: https://www.kr-ustecky.cz/pozar-v-ceskem-svycarsku/ds-100821
12:23:45 27.07.2022
odpovědět 
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Jj, byl nějaký rozhovor s hejtmanem, že zapršelo a tak to nakonec odpískali.

Za mě ok, nicméně pokud by ještě nějaké lokality uzavřeli, tak dokud tam nějak slušně nezaprší, tak pro to budu mít pochopení.
MM10:36:29 28.07.2022
odpovědět 
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
čemu na tom nechápeš, když přeskočil oheň už na levý břeh? Dokud si lidi nepřestanou všude dělat ohníčky, zahazovat všude vajgly, pouštět lampiony štěstí atd., do té doby holt budou taková tvrdá opatření nutná.

Např. ohniště po Ostrově: kolik myslíš, že jich není od lezců??? A napočítal bych jich určitě desítky a bývají i jen pár metrů od sebe
13:17:58 27.07.2022
odpovědět 
   Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Jen já Resh jsem kokos(čti k*k*t) na to mrdám... opět jsem ukázal zápal pro věc a vymrdání se systémem. Palec nahoru a gatě dolů! Šulin malý, zato vzácný. Na skřipci zvětšit! Budu ho měřit!!
Pítr Rash23:06:48 27.07.2022
odpovědět 
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
č*r*ku
13:34:50 28.07.2022
odpovědět 
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Ja ti na zakazy taky mrdam.
19:16:04 29.07.2022
odpovědět 
 Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
v zemich kde lesni pozary jsou beznym jevem je stejne tak beznym jevem vyhlaseni zakazu vstupu do lesu v obdobi nejvetsiho rizika. Nejen pro turisty ale zastavi se veskera aktivita jako napr tezba dreva (ktera casto predstavuje uhlavni ekonomiku oblasti). A svete div se, voni lidi ten zakaz dodrzujou. O zakazu ohnu kterej se vyhlasuje i pri nizsim riziku ani nemluve.
15:52:22 27.07.2022
odpovědět 
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Tak jasně, jenže ČR není cali.

Za podminky kdy u nás vyhlašují riziko lesních požárů by tam byli rádi.
17:56:32 28.07.2022
odpovědět 
   Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Back to Cali.
19:00:28 29.07.2022
odpovědět 
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
No, tak treba Italie a Chorvatsko kde i kdyz jsou zakazy, tak na to vsichni prcaj. A strazce ti taky nic nerekne, protoze to proste nic neresi a je to blbost.
Je to asi podobna debilita jako zakaz zbrani, myslis si, ze nekdo kdo te bude chtit pobodat se tim bude ridit, ehm, ne.
19:18:32 29.07.2022
odpovědět 
   Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
asi to chce zit v zemi kde obyvatelstvo nepozustava z dementu kterejm je krom vlastiho okamzityho zajmu vsechno ukradeny. Pokud se za evropskej standart povazuje to co tady popisujes..no, co k tomu dodat. Jsem celkem rad ze tam nebydlim.
05:54:32 30.07.2022
odpovědět 
    Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Kolektivni vina nikdy nebyla reseni. Co se tomu lesu stane, kdyz se tam pujdu projit? Nic.
Ale kdyz nekdo z mesta posle lampionek stesti ...
Proste nesmyslny zakazy je potreba porusovat a ukazuje se to cim dal tim vic, at uz je to tohle nebo pochcany rousky, prechazeni na cervenou kdyz nikde neni ani kolo. Pouzivat vlastni mozek, ja vim, ze uz to 90% lidi nezvlada, ale to je celkem jejich boj.
10:55:40 30.07.2022
odpovědět 
   Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Chorvati a Poláci ... jo těmito dvěma mi argumentuj :-)
16:13:50 30.07.2022
odpovědět 
 Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Jako třeba je to jen moje paranoia, ale viděl někdo kromě mě taky ty hromady plastovejch flašek a napytlovanejch kelímků z druhý strany skal pod hospodou? To není od turistů, pouze. Jasně to je shazovaný z hospody. Třeba to chtěli uklidit...
Upozorňoval jsem na to již několikrát, ticho po pěšině.
jz13:45:35 28.07.2022
odpovědět 
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
Jakože pod Bránou
jz13:46:17 28.07.2022
odpovědět 
  Re: Sasko - zákaz vstupu do lesů
To je totiz zase jinej problem, z nejakyho duvodu jako podnikatel nemuzes pouzit verejny kose pro svuj odpad a tak to prasata delaji takle.
Pritom by stacilo proste udelat jinej model, podobny jako s kadibudkama u nas se za ne musi platit, ve skandinavii je maji vsude zdarma a vysledek? Nemaji nasrano a nachcano vsude, nekdy se to proste vrati jinak.
10:57:45 30.07.2022
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (48)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi