Ahoj, mám dotaz. Dosud jsem 20 let používal měkké modely od LS (Python, Theory, Venom). Nyní po tříštivé zlomenině paty a kotníku budu muset volit relativně větší, respektive pohodlnější modely. Normální boty nosím 44, lezečky LS 40,5.
Mám 2 dotazy. Dají se lezečky Tenaya někde v ČR fyzicky vyzkoušet? A jsou při stejné výkonnosti opravdu pohodlnější než srovnatelná konkurence?
Díky za odpovědi
A co LS Mythos? To by mel byt ethalon pohodlne lezecky. Ted v tom Huber prelezl projekt ve Steinplatte za 8a+, takze se v tom daj lezt i tezsi cesty :D
Hosi tak ja si je objednal pres 4camping - ctyri pary na prodejnu. Dle doporuceni stejnou velikost jako LSka - coz je v mym pripade tak 2,5-3 cisla dolu. Tak pak poreferuju. Jen skoda, ze nemaj ten posledni model
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.