LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231503 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Adrenaline Pit - Praha 1 – Nové město
Bongo Brno - Brno
Škoda Sport Park - Plzeň

Prodejny
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
HUDYsport - Hřensko
HUDYsport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Parkování v Grindelwaldu11.09.2022
Ahoj, nemáte někdo typ na co nejlevnější parkování. Chystáme se na přechod hřebene Eiger-Jungfrau a tak bychom potřebovali mít auto zaparkované zhruba 4 dny
 Re: Parkování v Grindelwaldu12.09.2022
Zkus se zeptat v kempu Eigernordwand; odstavne parkoviste ve Wilderswil je za 5 CHF na den.
  Re: Parkování v Grindelwaldu12.09.2022
mi parkovali pred dekadou ci dvema taky v Wilderswilu, ale nekde na boku na ulici to slo.
Afa
   Re: Parkování v Grindelwaldu14.09.2022
V CH neodtahují, když nepřekážíš. Dostaneš papírek a doufají, že ho poslušně hned zaplatíš...
 Re: Parkování v Grindelwaldu13.09.2022
Info mám trošku starší - naposledy jsem tam byl 13 let zpátky a to jsme nechávali auto u nádraží s t
  Re: Parkování v Grindelwaldu13.09.2022
Tak zrovna na Mittellegi je fixů docela dost
   Re: Parkování v Grindelwaldu14.09.2022
Abych byl přesný, tak takto: fixy jsou jen v té části od Mittellegihutte nahoru. V té spodní od Oste
    Re: Parkování v Grindelwaldu15.09.2022
No to jó. Fixy jsou jen na té "komerční" části hřebene.
 Re: Parkování v Grindelwaldu13.09.2022
Auto jsme nechali v kempu.
 Re: Parkování v Grindelwaldu14.09.2022
Nejlepší je to nechat na těch venkovních parkovištích kolem nádraží. Vícedenní parkovací lístek koup

 Kuk10.09.2022
Hrubý jistič, ty brejle nosí aji doma?
 Re: Kuk10.09.2022
K fotu dne...

 Lezečky Tenaya - velikost09.09.2022
Ahoj máte někdo zkušenost s velikostí lezeček od Tenayi? Třeba v porovnání s LS? Díkes!
 Re: Lezečky Tenaya - velikost12.09.2022
Zdar, zrovna minuly tyden jsem si je zkousel. Vychazi mi to stejne jako LS a o 1 EU cislo mensi nez
 Re: Lezečky Tenaya - velikost12.09.2022
Mám normální boty 42, Ocún 41 a Tenaya 39.
  Re: Lezečky Tenaya - velikost12.09.2022
Ahoj, mám dotaz. Dosud jsem 20 let používal měkké modely od LS (Python, Theory, Venom). Nyní po tříš
   Re: Lezečky Tenaya - velikost12.09.2022
A co LS Mythos? To by mel byt ethalon pohodlne lezecky. Ted v tom Huber prelezl projekt ve Steinplat
   Re: Lezečky Tenaya - velikost14.09.2022
Hosi tak ja si je objednal pres 4camping - ctyri pary na prodejnu. Dle doporuceni stejnou velikost j
 Re: Lezečky Tenaya - velikost12.09.2022
Normální boty - 4 čísla. Musí ti téct z očí krev, potom jsi uhodil hřebík hlavičku

 Fesťák a vstupné do parku05.09.2022
Co říkáte na vstupné 200 kč na den do parku na teplickém fesťáku? Šli jste za 200 třeba jen zafandit na slacklinu? A co na to firmy, které si tam platí prostor a připravují soutěže pro návštěvníky? Měli jich tam dost, anebo byl kvůli vstupnému počet soutě
 Re: Fesťák a vstupné do parku05.09.2022
Nastesti to neni povinny, tedy ucast. Takze ..jako jiz spoustu let, do Adru a do Teplic kdykoli ale
  Re: Fesťák a vstupné do parku05.09.2022
svýho času bejval nějakej fesťák na každé stěně a v každém okresním městě. dávno už to neutáhne nadš
 Re: Fesťák a vstupné do parku06.09.2022
Lidi bylo dost a stejne kazdej kdo tam jede, tak si tu permici na ty dva dny koupi, takze ...
 Re: Fesťák a vstupné do parku06.09.2022
Permice pro veřejnost zrušili tak 4 roky zpátky a od tý doby jsem tam asi nebyl. Tohle zpoplatnění p
 Re: Fesťák a vstupné do parku07.09.2022
Nešli, za 2× 200 Kč (ve dvou) mi dívání na závody nestojí.
  Re: Fesťák a vstupné do parku07.09.2022
Na oba dva dny to bylo za 3 kila, ne?
 Re: Fesťák a vstupné do parku07.09.2022
kámo buďto jseš pořadatel a děláš dost podivnej marketingovej průzkum, nebo jseš hodně přízemní člov
  Re: Fesťák a vstupné do parku07.09.2022
a jinou variantu si predstavit neumis?
   Re: Fesťák a vstupné do parku07.09.2022
Podle sebe soudím tebe
  Re: Fesťák a vstupné do parku08.09.2022
Ano, je to regulerní průzkum verejneho mineni. Jsou tam polozeny dve tri otazky a ocekava se, ze kdo
   Re: Fesťák a vstupné do parku08.09.2022
Pruzkum verejneho mineni? Regulerni? Dal cist nemusim-;)
   Re: Fesťák a vstupné do parku09.09.2022
Ale kdeže, panáčku. Není to žádnej průzkum, a už vůbec ne regulerní. na první i na druhý pohled jde
 Re: Fesťák a vstupné do parku08.09.2022
Mně by hlavně nasralo (např) zaplatit si vstupný do parku a pak být sražen v zatáčce nějakým blbcem.
  Re: Fesťák a vstupné do parku08.09.2022
Tak když se to nedá jinak objet, tak těžko tu silnici zavřou, jestli ty s v Adru někdy vůbec byl.
   Re: Fesťák a vstupné do parku08.09.2022
To se pleteš, když už píšeš o uzávěrce silnic když je řeč o 48h uzávěrce individuí, určitě víš že dv
 Re: Fesťák a vstupné do parku09.09.2022
Úplně v klidu, symbolická cena.

 Punkevní žleb - lezení04.09.2022
Čus. V punkevním žlebu v Moravském krasu postavili dlouhou kamennou zeď na které by šlo něco vymyslet. Zkoušel někdo něco? Takový traverz "bez otvorů" by mohl být zajímavý projekt
 Re: Punkevní žleb - lezení04.09.2022
Otvore...

 Vystup roku pro Lucku30.08.2022
Samozrejme, ze Lucka mela dostat vystup roku. By me zajimalo kteri "znalci" o tom rozhodovali.
 Re: Vystup roku pro Lucku30.08.2022
No jestli tam sedi porad Petr Resh. Ten ktery vysekava majzlikem chyty a udeluje sobe oceneni, neni
  Re: Vystup roku pro Lucku31.08.2022
... joo a co teprve postup:
přilepit, přelézt, odlepit a pak se pochválit :))))
Čist
  Re: Vystup roku pro Lucku31.08.2022
Výbornej point: v zájmu transparentnosti zveřejňovat hlasování! Lucce jsem z nominovaných výstupů pr
   Re: Vystup roku pro Lucku31.08.2022
To uz je let, co Martin Cermak napsal:
" trochu jsem v zime potrenoval a vyplatilo se&qu
    Re: Vystup roku pro Lucku31.08.2022
No to me pos.r on tam te kamenik s kladivkem v ruce porad sedi. To je jako Foldyna v politice.
    Re: Vystup roku pro Lucku31.08.2022
Brrrr, Wall Street je těžká hrůza za prstíčky.
   Re: Vystup roku pro Lucku31.08.2022
To uz je let, co Martin Cermak napsal:
" trochu jsem v zime potrenoval a vyplatilo se&qu
    Re: Vystup roku pro Lucku31.08.2022
Me by taky zajimalo kdo rozhoduje o udeleni VR. Treba by se mohlo ukazat, ze jsou to lidi, kteri vrc
     Re: Vystup roku pro Lucku31.08.2022
transparentnost by tomu jen prospěla a příloha s tabulkou hlasování by utnula dohady. a proč by nemo
      Re: Vystup roku pro Lucku31.08.2022
:-))) No to by se Bloudek musel zdrzet hlasovani ve vsech kategorii VR.
Pak by byl v komisi v
       Re: Vystup roku pro Lucku31.08.2022
možná. možná ne - nic mu nebrání si mimo komisi najít experta dle svého uvážení ke konzultaci význam
        Re: Vystup roku pro Lucku31.08.2022
ostatně, literární kritik nemusí mít za sebou tucet románů (a z toho minimálně tři bestsellery přelo
      Re: Vystup roku pro Lucku31.08.2022
To je dost problém u všech porot všemožných soutěží. Většina porotců si nechce dělat nepřátele anebo
       Re: Vystup roku pro Lucku31.08.2022
takové hodnocení je samozřejmě naprosto k ničemu. reálně to obvykle sloužívá (nemluvím o tomhle konk
        Re: Vystup roku pro Lucku01.09.2022
Tak určitěěěěě!
        Re: Vystup roku pro Lucku02.09.2022
To si asi docela trefil Luky
   Re: Vystup roku pro Lucku31.08.2022
Když je řeč o 8A na flash, jak je možné, že Eliška získala výstup roku za 8b os na laně a Lucka za 8
    Re: Vystup roku pro Lucku31.08.2022
Sleduju to uz spoustu let. Chs kdyz muze, tak Lucce minimalne ten klacek pod nohy hodi. A vlastne ml
    Re: Vystup roku pro Lucku01.09.2022
.. Esli to nebude tím, že Lucka to 8B vylezla letos a tohle je hodnocení za rok 2021.
     Re: Vystup roku pro Lucku01.09.2022
VR jsou za obdobi od vyhlaseni k vyhlaseni. Ne za rok, ale za obdobi.
      Re: Vystup roku pro Lucku01.09.2022
Jestli je to za plovoucí rok, tak tady chybí Kuby Konečného výstup roku za dvě 8C za jeden den, sice
       Re: Vystup roku pro Lucku01.09.2022
Není to za plovoucí rok, Kuba bude mít šanci příští vyhlášení
     Re: Vystup roku pro Lucku01.09.2022
Lucka vylezla 8B letos i loni 2021
   Re: Vystup roku pro Lucku01.09.2022
Říkal jsem to, Petře, už opakovaně. Ztráta kreditu je v rozvinuté demokratické společnosti trvalý je
    Re: Vystup roku pro Lucku02.09.2022
To o tom kreditu a sekání by si měli vzít k srdci i další: třeba Marťan (taky funkcionář) a hlavně K
     Re: Vystup roku pro Lucku06.09.2022
Přesně. Kareš je dál. Těží rovnou celé oblasti sbíječkou a ještě mu na to můžete poslat prachy. Spou
      Re: Vystup roku pro Lucku06.09.2022
Lidi jsou kupodivu radi, ze si zalezou venku na neoklouzanym materialu. Bohuzel v okoli Prahy neni m
      Re: Vystup roku pro Lucku06.09.2022
Hoši, hoši, každý lom je uměle vytvořený, to platí o Krasu je jedno jestli český nebo moravský, to p

 Trikovky vs smycky s jednim uzlem30.08.2022
Je nejaky duvod, proc nemit vsechny smycky jako trikovky a mit je jen s jednim uzlem?
 Re: Trikovky vs smycky s jednim uzlem01.09.2022
Co je vůbec trikovka? Neznám tento pojem
  Re: Trikovky vs smycky s jednim uzlem01.09.2022
Smycka kde mas jeden uzel klasicky na dvou pramenech, pak je jeden pramen delsi a na tom je samostat
 Re: Trikovky vs smycky s jednim uzlem01.09.2022
a opačně: je snad nějaký důvod mít všechny smyčky takto?
já to tak mám jen u pár plocháčů (a
 Re: Trikovky vs smycky s jednim uzlem01.09.2022
Čím víc polezeš a budeš potřebovat smyčkovat, tím dřív si uděláš nějkej výběr toho, co používáš. Zby
 Re: Trikovky vs smycky s jednim uzlem01.09.2022
Leda bys mel kratky smyce a nedalo by ti to/simgle uzlik bybyl blizko tomu dvojitymu. Jinak na triko
  Re: Trikovky vs smycky s jednim uzlem02.09.2022
vocaď pocaď. zkušenost s přišlápnutím si příliš plandající smyčky v úzkém hrdle rozlámaného alpského
   Re: Trikovky vs smycky s jednim uzlem02.09.2022
Jasně, to že jsi Všeználek, ale v podstatě kokot už tu dokazuješ docela dlouho Lukáši. Trikovky jsou
    Re: Trikovky vs smycky s jednim uzlem02.09.2022
umíš se jednoznačně identifikovatelně podepsat? takovým útočným siláckým prohlášením totiž sluší pod
     Re: Trikovky vs smycky s jednim uzlem02.09.2022
Vim ze znamemu lezci z Besedic v Adru v ceste na Vosu dosly smycky a musel sundat triko,omotat lanov
     Re: Trikovky vs smycky s jednim uzlem02.09.2022
Vim ze znamemu lezci z Besedic v Adru v ceste na Vosu dosly smycky a musel sundat triko,omotat lanov
     Re: Trikovky vs smycky s jednim uzlem02.09.2022
Vim ze znamemu lezci z Besedic v Adru v ceste na Vosu dosly smycky a musel sundat triko,omotat lanov

 Nález28.08.2022
Ahoj dnes 28.8.2022 som našiel set 6 párov expresiek. Sektor Trojzubec Súľov.Slovensko.
kontakt matindo@gmail.com

 Outdoorove hodinky28.08.2022
Ahojte, uvazuju o koupi nejakych hodinek s kompasem, vyskomerem. Na trhu toho jsou sopousty az mi z toho jde hlava kolem. Proto se ptam... Co pouzivate a s cim mate dobre zkusenostu. Diky. J
 Re: Outdoorove hodinky28.08.2022
Myslim cokoli od garmin bude fungovat
  Re: Outdoorove hodinky29.08.2022
ok, diky za odpoved. Mam tam nejake favority. Mas s tim nejakou osobni zkusenost? Maji celkem vysoke
  Re: Outdoorove hodinky29.08.2022
ok, diky za odpoved. Mam tam nejake favority. Mas s tim nejakou osobni zkusenost? Maji celkem vysoke
 Re: Outdoorove hodinky29.08.2022
Ahoj, tak pokud ti stačí fakt jen kompas a výškoměr, koukni se na lety osvědčenou klasiku Suunto COR
  Výškomer + kompas30.08.2022
ak chce dačo na baterku, čo vydrží hodne dlho, Suunto Core je asi posledné, čo sa dá zohnať. Oldscho
   Re: Výškomer + kompas30.08.2022
Ještě hloupé vybavené hodinky do hor jsou Casio Protrek. Ale nemám, tak ani zkušenosti nemám. Jsou t
    Re: Výškomer + kompas30.08.2022
:-)
pre pobavenie ku Casio : niekedy dávno ( 25 r.?) ešte pred dovozom Suunta som hľadal vý
     Re: Výškomer + kompas01.09.2022
Měl jsem kde co, včetně třeba "chytrých" Samsungů, ale vždy jsem se pokorně vrátil k Pro T
      Re: Výškomer + kompas02.09.2022
Diky za tipy
   Re: Výškomer + kompas07.09.2022
Core jsou super - pokud nechce chytré funkce, tak asi ted nic lepšího nesežene.
   Re: Výškomer + kompas07.09.2022
Core jsou super - pokud nechce chytré funkce, tak asi ted nic lepšího nesežene.
 Re: Outdoorove hodinky05.09.2022
Garmin Instinct, mrkni na ně... ověřenej přístroj s perfektní výdrží, odolností a přesností
 Re: Outdoorove hodinky05.09.2022
Garmin Instinct, mrkni na ně... ověřenej přístroj s perfektní výdrží, odolností a přesností

 Český pohár Teplice27.08.2022
Ahoj nevíte někdo jestli bude nějaký stream z Teplic..
 Re: Český pohár Teplice27.08.2022
zdar, vypada to, ze to bude davat CT online. Klikni na "ct sport plus" vpravo nahore pro p
  Re: Český pohár Teplice27.08.2022
YT lepsi nez CT ;)
   Re: Český pohár Teplice28.08.2022
ČT zadarmo drahá organizace, par rodin si z toho udělalo dojdou kravu

1   ...   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Parkování v Grindelwaldu
Ahoj, nemáte někdo typ na co nejlevnější parkování. Chystáme se na přechod hřebene Eiger-Jungfrau a tak bychom potřebovali mít auto zaparkované zhruba 4 dny
David02:01:48 11.09.2022
odpovědět 
 Re: Parkování v Grindelwaldu
Zkus se zeptat v kempu Eigernordwand; odstavne parkoviste ve Wilderswil je za 5 CHF na den.
Jirka10:00:23 12.09.2022
odpovědět 
  Re: Parkování v Grindelwaldu
mi parkovali pred dekadou ci dvema taky v Wilderswilu, ale nekde na boku na ulici to slo.
Afaik nema cenu jezdit kamkoliv dale, te hned odtahnou.

Hodne stesti na krasnym vyletu. Napiste pak clanek s fotkama, je to jedne z nejkrasnejich hrebenu sirokodaleko.

4 dny jsou docela odvazny. zem->ostegi, ostegi->mittlegi, mittlegi->eiger->eigerjoch, eigerjoch->monch-jungfraujoch, jungfrjoch->jungfrau->jungfraujoch->zem.. pravda .. prvni+druhy, nebo druhy+treti, nebo 4.+ 5. se daji spojit, ale chce to utikat :) navic sestup *hrebenem* z mnicha na jungraujoch je strasne pomlay.
judovana12:03:39 12.09.2022
odpovědět 
   Re: Parkování v Grindelwaldu
V CH neodtahují, když nepřekážíš. Dostaneš papírek a doufají, že ho poslušně hned zaplatíš...
 M@ra08:52:41 14.09.2022
odpovědět 
 Re: Parkování v Grindelwaldu
Info mám trošku starší - naposledy jsem tam byl 13 let zpátky a to jsme nechávali auto u nádraží s tím, že jsme koupili parkovací lístek na pár dní a pak to prostě riskli, že to v tom nezaplaceném čase neodtáhnou, protože na jiné řešení jsme stejně neměli čas. Vyšlo to. Ale s tím, jak se v alpských střediscích pořád utahují šrouby, bych to dnes asi zkusil nechat v tom kempu. Jinak za 4 dny by to asi šlo, ale bude to nářez. Mittellegi hřeben je docela ostrý a fixy tam nejsou.
Purboš09:02:10 13.09.2022
odpovědět 
  Re: Parkování v Grindelwaldu
Tak zrovna na Mittellegi je fixů docela dost
Petr17:13:09 13.09.2022
odpovědět 
   Re: Parkování v Grindelwaldu
Abych byl přesný, tak takto: fixy jsou jen v té části od Mittellegihutte nahoru. V té spodní od Ostegghutte po Mittellegihutte nejsou žádné, a to je ta ostřejší část hřebene.
Purboš16:19:26 14.09.2022
odpovědět 
    Re: Parkování v Grindelwaldu
No to jó. Fixy jsou jen na té "komerční" části hřebene.
Petr12:47:35 15.09.2022
odpovědět 
 Re: Parkování v Grindelwaldu
Auto jsme nechali v kempu.
honza11:00:45 13.09.2022
odpovědět 
 Re: Parkování v Grindelwaldu
Nejlepší je to nechat na těch venkovních parkovištích kolem nádraží. Vícedenní parkovací lístek koupíš na nádraží
Lukas18:02:01 14.09.2022
odpovědět 
 Foto dne:

Pukliny, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192456)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Finta di niente 6a+ Crepe De Oucera
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1470 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1441 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi