Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231353 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Eliass - Ostrava
Škoda Sport Park - Plzeň
Venkovní lezecká stěna -Strahov - Praha 6

Prodejny
Rock Point - Chodov - Praha 4
HUDYsport - Praha 1
HUDYsport - Olomouc

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Karbunkulový hřeben teď05.10.2022
Je Karbunkulový hřeben v téhle podmínce (resp. jestli bude víkend 15.-16.10. pěkně) oukej, nebo je to blbost, sníh bude moc volný a tak?
 Re: Karbunkulový hřeben teď05.10.2022
Lézt to určitě půjde. Ale jestli to v těchto podmínkách dáš bys měl vědět spíš Ty :o)
  Re: Karbunkulový hřeben teď07.10.2022
No já bych nečekal žádné extrémní technické obtíže, spíše to trochu srovnávám s jedním prosincovým v
  Re: Karbunkulový hřeben teď09.10.2022
tá glazúra asi bude
 Re: Karbunkulový hřeben teď05.10.2022
Šel jsem to v dešti, sluníčku, po glazuře v říjnu, i v zimních podmínkách. Jde to vždycky, jen musíš
 Re: Karbunkulový hřeben teď09.10.2022
Jestli ti to pomůže, tak včera na Vysoké byla podmínka ideální, sníh přes noc krásně promrzlý, větši
  Re: Karbunkulový hřeben teď11.10.2022
Díky, zítra asi zvážíme počasí, ať akortá dole nepromokneme a nahoře neblbneme v mraku...
   Re: Karbunkulový hřeben teď11.10.2022
No, ještě že to víme. Každopádně hodně štěstí, s těma dotazama tady...
    Re: Karbunkulový hřeben teď18.10.2022
Prej dost podražil i žeh...

 Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
Ahoj. Na jakém webu si ted člověk může přečíst články o lezení a zároven se tam živě disktuje? Chodil jsem na lezce jak kvůli článkům, tak kvůli živé diskusi. i se člověk dozvěděl něco zákulisního, někdy i zajímavé názory. Jasně občas s eprojevilo pár idi
 Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
Podle mě je pravda vždy pouze jedna.
Byť může být nahlížena z různých úhlů.
  Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
Dobře a víš na jakém webu se ted dá na tu pravdu z ruzných uhlu nahlížet a pak nad ní diskutovat?
  Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
Dobře a víš na jakém webu se ted dá na tu pravdu z ruzných uhlu nahlížet a pak nad ní diskutovat?
   Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
8a.nu
   Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
kdyby Vás nebolelo se podepisovat (ono to obecně vede k jisté samoregulaci), mohlo to být třeba tady
    Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
Internet byl vždycky anonymní, až sociální sítě začali vyžadovat jakousi formu podpisu, ale proč? Vž
     Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
já mám radši diskuse jako hospodu s konkrétníma a jasnejma ksichtama, a ne kvičení v podchodu bez os
      Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
a upřesňuji - pokud se jedná o nekonfliktní diskusi, informace a tak, potom je asi anonymita nic pro
       Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
No, hospoda je hospoda, diskuze je diskuze já bych to nemichal.
       Re: Kam se chodí diskutovat? 28.09.2022
Podle sebe, soudím tebe
        Re: Kam se chodí diskutovat? 29.09.2022
děkuji za názornou demonstraci poštěkávání bez podpisu.

         Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
Potrefená husa se vždycky ozve
    Re: Kam se chodí diskutovat? 28.09.2022
Jen magor v současné době, zanechával dobrovolně digitální stopu pro všechny boty, AI a databáze, a
     Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
+1
Jo, to si pamatuju, nekdo tu neunesl kritiku na reklamu.
 Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
Jméno mám, ale to nutně nemusí být zárukou kvalitní diskuse. A upřímně to jestlise podepíšu nebo ne
  Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
No, hele, třeba měsíc zpátky bylo u článku a průvodci v českým krase 99 příspěvků, ale někdo to zcen
   Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
Ne, těch 57 komentářů je jen počet z poslední doby, což se zobrazuje ve výpisu Kde to vře. Jinak u d
    Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
proste zase povolte diskuzi pod clankem i neregistrovnaym. Taky je mi tu po tech shitstormech smutno
     Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
Taky jsem pro. Občas to sice ulítlo trochu zbytečně, ale pořád je lepší něco promazat než zrušit.
     Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
Přijde mi to teď lepší. Teď je to nula, předtím to ke konci mělo zápornou hodnotu.
    Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
jeden z deseti clanku by mohl byt pro neregistrovany jako ventil pro preplneny nepodepsany diskuter
     Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
Jo GACR? To by vam slo, vam akademickym saolinum... Jen sosat prachy danovych poplatniku a pak skute
      komentáře (0)27.09.2022
co se to deje kde jsou?
     Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
a dalsi pacient... to terapeuticke okenko s moznosti psat anonymni komentare tu proste nekterym chy
 Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
lezení kdy a kde :D
  Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
Jo, tam kdyz posles neco jineho nez ze hledas spolulezce, tak ti to ten bouchac co tomu sefuje hned
   Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
A nediskutujte kurvajs a radsi poradte co to lano Fixe?!
    Re: Kam se chodí diskutovat? 28.09.2022
Je to spotřební materiál. Moc to neřeš. Kup to a odepiš DPH! :-))
     Re: Kam se chodí diskutovat? 28.09.2022
Tak dik, beztak je to za prachy danovych poplatniku... :D
   Re: Kam se chodí diskutovat? 09.10.2022
smázne s dovětkem, že taky šéfuje skupině Lezení - diskuze a ať to hodíš tam
 témata a odborná vs laická diskuse28.09.2022
Záleží o čem chceš diskutovat. Ale tady lezec.cz je zabitej cca od roku 2005.
Univerzální dis
  Re: témata a odborná vs laická diskuse28.09.2022
chceš srovnávat dosah fb a lezec?. Jak jsou na tom ostatní, james? A další regionální? Jak jsou akti
 Re: Kam se chodí diskutovat? 28.09.2022
Facebook a Instagram. Není to tam tak anonymní, je to jednoduché, jsou tam fotky a videa, automaty m
  Re: Kam se chodí diskutovat? 29.09.2022
Takže ještě víc na prd než tady, díky, nechci.
   Re: Kam se chodí diskutovat? 29.09.2022
Chápu, chceš anonymně nadávat a urážet. Většina lidí o to však evidentně nestojí a diskutuje právě n
    Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
A proč ho obviňuješ z toho, že chce urážet a pomlouvat? Z toho příspěvku to ale vůbec nevyplývá.
     Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
posty (povětšinou otázky) typu "jaks přišel na to, že to myslí tak nebo onak?" jsou oběcně
      Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
Když myslíš a věříš svým představám, tak je mi to jedno. Pokud je vnucuješ ostatním a urážíš u toho,
    Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
Z ceho usuzujes, ze chci nekoho urazet nebo mu nadavat? Podle sebe soudim tebe nebo z ceho si to det
  Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
Jojo, ono v online diskusích, resp. v jejich prapůvodní podobě a účelu, nejde o konkrétní identitu.
   Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
Doba se změnila. Teda hlavně internet se změnil. V době, o které píšeš, sice na předchůdcích dnešníc
    Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
ono úplně zaříznout anonymitu diskusí je takové šmahem odezdikezdi, hlavně aby to bylo bez námahy. n
     Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
...a málokdo je s prací živého cenzora spokojen... Idnes takových lidí má několik v každé směně. Pře
      Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
To už se nedá: co se v mladí naučíš, ve staří jak najdeš.
       Re: Kam se chodí diskutovat? 01.10.2022
Bez ohledu na to, co si myslíš právě Ty, je to povinnost každého vydavatele ze zákona.
        Re: Kam se chodí diskutovat? 01.10.2022
Píšete hodně, to jo. Ale co to má společného s lezením......... Buď jste už všechno vylezli a nebo V
         Re: Kam se chodí diskutovat? 01.10.2022
Možná my píšeme hodně, ale Ty evidentně málo čteš. Jinak by se neptal.
          Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
Hodně neznamená kvalitně a k věci. Tvoje touha vše komentovat je směšná.
           Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
já bych tedy ocenil znovu zapnutí možnosti anonymních komentářú (pod články, nejen v diskusi) a dle
            Re: Kam se chodí diskutovat? 07.10.2022
Na hrubý pytel, hrubá záplata.
            Re: Kam se chodí diskutovat? 07.10.2022
Na hrubý pytel, hrubá záplata.
      Re: Kam se chodí diskutovat? 02.10.2022
lezec se opravdu nedá srovnávat s idnesem nebo novinkami. ale třeba fandovské weby autíčkářů nebo tř
       Re: Kam se chodí diskutovat? 03.10.2022
Ano, velmi často jsou za tím jednak skalní příznivci oboru, kteří vlákna/témata adminují, a druhak s
        Re: Kam se chodí diskutovat? 03.10.2022
A tak pokud budeš mít zajímavý a podstatný obsah, nejlépe unikátní, pro širší masu, tak proč ne. Pak
         Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
Prostě zablokujes to blokování a obsah uvidíš, stačí mít dobrý filtry na adblocku.
          Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
to je tak, kdy počet černejch pasažérů přesáhne nějakou kritickou. to je podobně jako to stanování v
    Re: Kam se chodí diskutovat? 03.10.2022
A zase Turkova univerzální pravda :-) Že s někým kecám v hospodě neznamená, že že ho znám, nebo že o
     Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
Pod články v médiích se "několik dní odpovídá", protože je to jen vobyčejná z...vená inter
      Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
Pravda, ale to v té hospodě musíš být v daný okamžik během těch 30 minut. Kdežto tady si to přečteš
       Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
Být pro debatku o čemkoli s kýmkoli v danej čas na danym místě je ovšem zcela normální a donedávna t
        Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
Tak donedávna byl zubařem místní kovář :-) Ale také zřejmě již chodíš do stomatologické ordinace a n
         Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
hm, tvé vnímaní času je velmi ohebné...
     Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
Sociální komunikace se řídí v podstatě stále stejnými pravidly už tisíce let. Stejně tak pravidla di
      Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
Pěkně jsi se popsal, ty sociopate
      Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
Pravidla diskuze jsou formulována? Aha... A kdo je formuloval? Kde se to najde? A jak je to závazné
       Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
Základní škola? Tam Tě to nenaučili? V tom případě doporučuji obecní knihovnu. Ptej se po moderní so
        Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
A to je právě jeden z tvých mnoha omylů. Neexistuje jeden jediný důvod, proč jet v nějakých vyjetých
         Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
hustý - i na Lezce;)))
         Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
Pak ovšem nebreč, že Tě admini nepustí plácat anonymní blbosti na Lezce. To je jednoduché. Lidé, kte
          Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
Já nebrečím, kde jsi přišel na to, že ano? Mě je to úplně jedno. Když to omezili, přestal jsem sem c
           Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
Házíš perly sviním, ten to stejně nepochopí.
            Re: Kam se chodí diskutovat? 07.10.2022
jojo, tos trefil, je to fakt "co slovo to perla...";)))
 Re: Kam se chodí diskutovat? 02.10.2022
Jsem rád že to osekali.
To že se podepíšu je podle mě jen bonus co se týče přehlednosti přísp
  Re: Kam se chodí diskutovat? 02.10.2022
Lezci jsou "free lidicky" (hahaha), organizovane forum s deditkou/ami adminu by nemelo zad
  Re: Kam se chodí diskutovat? 03.10.2022
Ale to bys musel mít nějaký zajímavý obsah. V současné době tu na Lezci nic zajímavého nebo originál
   Re: Kam se chodí diskutovat? 03.10.2022
Zábavy je všude kolem dost a jak se ukázalo hranice mezi informací, zábavou a pytlovinama je někdy t
 Pravda03.10.2022
Pravda. Chodil jsem sem prakticky každý den, co se tu zavedlo omezení diskuze, tak sem kouknu cca je
  Hádanka04.10.2022
Začíná to na L a je to mrtvý?
 Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
Subjektivni nazor a mozna tak trochu shrnuti pro uvedomeni si par detailu - a vim, ze anonymum tu je
  Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
1. nikdy jsem nepoužil, lézt jezdím do zahraničí
2. mnohdy to ovšem kvalitní není a nebo to z
  Re: Kam se chodí diskutovat? 09.10.2022
hehe, lezu 15 let a minimálně 10 let slýchám a čtu, i od zdejších adminů, jak se chystají zdejší web
 Re: Kam se chodí diskutovat? 09.10.2022
úroveň diskuzí upadla všeobecně s tím, jak se společnost polarizuje. V případě lezců a zdejší úpravy

 Singing Rock Gemini 7.9 dry26.09.2022
Ahoj!
Máte zkušenost s lanem Singing Rock Gemini 7.9 Dry? Zajímáme mě především jestli se lano kroutí a jak funguje impregnace. Děkuji

 Beal Zenith 9.526.09.2022
Nějaké zkušenosti s lanem Beal Zenith 9.5? Vydrží, nekroutí se atd?
 Re: Beal Zenith 9.526.09.2022
test
  Re: Beal Zenith 9.526.09.2022
Dík, dám do vyhledávače na Lezci "test lana Beal", nebo celý název a nic to nevyhodí
   Re: Beal Zenith 9.526.09.2022
Za ty prachy dobry... pred 5ti lety jsem ho koupil v 80m verzi. Nejake vady na opletu se objevily po
 Re: Beal Zenith 9.526.09.2022
Je to zakladní lano, bez nějakých teflonů a podobných serepetiček.
Vydrželo celkem dost hrubé
  Re: Beal Zenith 9.526.09.2022
Super chlapi. Díky moc za smysluplné hodnocení!!

 Fixe Siurana22.09.2022
Cau, ma nekdo zkusenosti s timto lanem? Jaka je zivotnost a manipulace? Treba ve srovnani s Petzl Volta 9.2. Voltu mam v 80m verzi ale chci si ho posetrit jen na delsi cesty a RP pokusy. Fixe bych mel na krokovani tezsich kvaku ve Pfalzu a Jure, takze dos

 Posun opletu17.09.2022
Cau,
stalo se taky nekomu u Bealu, ze i pres cely slavny unicore se mu posunul oplet a lano se diky tomu zacalo fakt extremne kroutit?
 Re: Posun opletu17.09.2022
Ne
 Re: Posun opletu18.09.2022
Ahoj, mě se posunul oplet na Stinger. Už jsem ho jednou měl a vydrželo toho strašně moc. Tak jsem ho
  Re: Posun opletu18.09.2022
Buť kíbl prohlásilyl na prácy.
  Re: Posun opletu18.09.2022
Me se to prave taky ted stalo u Stingeru co jsem kupoval na zacatku roku a jistiko mam porad stejny,
   Re: Posun opletu08.11.2022
Udělal jsem male porovnání starého a nového Stingra. Uřízl jsem 20cm, podélně rozřízl oplet a porovn

 Patagonia15.09.2022
Nejvíc, co mohl udělat, tak měl sedět doma, případně chodit pěšky max do práce. Ježdění po světě, tak má vypadat boj proti změnám klimatu...
 Re: Patagonia16.09.2022
No ty jsi idiot.
Dojdi si na sociálku pro dávky a drž hubu.

Frajer udělal obro
  Re: Patagonia16.09.2022
Pro dobro světa :D Takže ty dřepíš doma a nikam za lezením nejezdíš? Pak bych chápal to cos napsal.
   Re: Patagonia16.09.2022
 Re: Patagonia16.09.2022
NEKRMIT!!!
 Re: Patagonia17.09.2022
Tak je lepší to přeprat přes charitu a jiné neziskovou, za ty roky jistě ví jak to v byznysu chodí..
 Re: Patagonia23.09.2022
Píšeš moc pěkně, hezky bez chyb, nicméně jestli potřebuješ poradit, jak na to, abys mohl svoje malom

 podlaha v Prachovkach15.09.2022
na iDes pisou o 25m padu v Prachovkach ve stredu. Pominu, ze prselo a nemel by tam nikdo lozit, ale nevite nekdo podrobnosti?

 Meteora průvodce15.09.2022
Ahoj. Měl by někdo prosím typ na kultivovaného současného průvodce (jakákoliv forma) na věže v Meteoře? Sport climbing guide už máme, ale ten je opravdu jen na sportovky. Díky za informace
 Re: Meteora průvodce15.09.2022
dva díly má v knihovně horosvaz
 Re: Meteora průvodce15.09.2022
 Co znamena 6, 6+ obl.14.09.2022
Co na bergsteigen.com znamena napriklad "6, 6+ obl."?
 Re: Co znamena 6, 6+ obl.14.09.2022
Chápal bych to naopak, 6+ (čistě), 6 obl. (chytnu se a pomohu si expreskou) právě v tom místě, kde b
  Re: Co znamena 6, 6+ obl.14.09.2022
Jo, ono je to vlastne opacne ':) Dik!
   Re: Co znamena 6, 6+ obl.14.09.2022
6+ čistě, 6 obl. (obligátně) = povinně
   Re: Co znamena 6, 6+ obl.14.09.2022
6+ čistě, 6 obl. (obligátně) = povinně
    Re: Co znamena 6, 6+ obl.14.09.2022
to znamená že šestkový kroky mužou být i dál od jištění a lezec by je měl být skopný udělat jinak to
     Re: Co znamena 6, 6+ obl.14.09.2022
znamená to, že nejtěžší místo cesty je ohodnoceno 6+. kdo se však touhle cestou probít na vršek, ten
      Re: Co znamena 6, 6+ obl.14.09.2022
Před tvojí moudrostí se svět v hlubinu řítí. Opravdu...
     Re: Co znamena 6, 6+ obl.15.09.2022
Díky, to dává smysl.
  Re: Co znamena 6, 6+ obl.15.09.2022
No tak to pozor. Ono to taky muze znamenat, ze to 6+ misto je nejaky slizky previs, ktery v pohode p
 Re: Co znamena 6, 6+ obl.29.09.2022
Jednoduše řečeno: 6+ obl.6 znamená, že 6+ je to čisté lezení, ale můžeš to ojebat a chytnout se v kl
  Re: Co znamena 6, 6+ obl.29.09.2022
Už to tady je 5x, ale děkujeme i za tvoje vyjádření.
  Re: Co znamena 6, 6+ obl.30.09.2022
No, to bylo lehké. Ale co může znamenat "Poznámka: V.C.c. - 15"?.
   Re: Co znamena 6, 6+ obl.30.09.2022
Napadá mě jenom Very Cool climb. Jenže patnáctka je sakra dost...
To bude na slušný omrzliny
   Re: Co znamena 6, 6+ obl.30.09.2022
Podle mě to znamená, že bys s sebou měl mít Camalot velikosti 6, to 15" budou palce... Jedno &q
    Re: Co znamena 6, 6+ obl.30.09.2022
No, jo, 15" by byly palce, jenže to jsou uvozovky. Napsal jsem to maličko typograficky nezřetel

1   ...   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Singing Rock Gemini 7.9 dry
Ahoj!
Máte zkušenost s lanem Singing Rock Gemini 7.9 Dry? Zajímáme mě především jestli se lano kroutí a jak funguje impregnace. Děkuji
Milan17:17:05 26.09.2022
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1283 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1464 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1434 
 Neřeším to – lezu vše 
 1136 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi