LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231189 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Péřovka02.12.2022
Hele taky se vám ničí zipy u péřovek sirJoseph až podezřele rychle?
 Re: Péřovka04.12.2022
Ani ne
  Re: Péřovka09.12.2022
U hodně starý vesty (ještě staré logo Rakoncaj) ne,
novější slabá péřovka (2018-2019 ?) se zi
 Re: Péřovka07.12.2022
tyvolenestraš
 Re: Péřovka08.12.2022
  Re: Péřovka08.12.2022
Péřovku sice od Mountain Equipment nemám, ale mám od nich membránovku, nějaký fleesky a rukavice a ž
  Re: Péřovka08.12.2022
Co to je doživotní záruka? Jakou má bunda životnost při jak intenzivním používání? Jo, bunda nebo ji
   Re: Péřovka08.12.2022
Myslí se doživotní záruka výrobku. Pokud např. oprava vadného zipu dává vzhledem ke stavu zbytku bun
    Re: Péřovka08.12.2022
To se mi zamlouvá, vzhledem k tomu, že musím vyřadit už třetí úplně v pohodě bundu. U které se pouze
     Re: Péřovka08.12.2022
To sis koupil už třetí bundu od SJ, co se jí zase brzo rozbil zip???
      Re: Péřovka08.12.2022
Jo a bohužel už zřejmě naposled..
Když jde bunda do koše po dvou sezónách.
(a to ne ne
       Re: Péřovka09.12.2022
Tak to mě asi čeká letos :o Co to bylo za modely prosím tě?
        Re: Péřovka09.12.2022
Poslední Ladak. Předchozí nevím.
       Re: Péřovka09.12.2022
tyvoletoměposer po dvanácti letech vyřazuji kvuli zipu warmpisku, a to ještě není uplně po smrti ten
        Re: Péřovka09.12.2022
Možná Tě uklidním, všechny jsem kupoval ve slevě 30-40% tak možná druhá jakost.
         Re: Péřovka09.12.2022
neuklidnil, du to vratit
       Re: Péřovka10.12.2022
To jsi celkem masochista. Zejména pokud vezmu v úvahu, že Sir Joseph není jediný dostupný výrobce v
        Re: Péřovka12.12.2022
Asi půjdu do oblíbené La Sportiva nebo Patagonia ;)
         Re: Péřovka12.12.2022
La sportiva je na mě moc divoká, takhle barevnej bych asi moc rád nechodil. Do hor dobrý, do skal as
          Re: Péřovka12.12.2022
Patagonie je taková městská sportovní móda, která je provoněná novou, ekologickou vlnou. Design potě
          Re: Péřovka12.12.2022
Péřovku La sportiva můžu doporučit, mají ji v Hudy sportu a tam jsou pravidelně 4x za rok masivní vý
     Re: Péřovka10.12.2022
Víš, že se ten zip dá vyměnit, že jo?
      Re: Péřovka12.12.2022
No zrovna u péřovky moc dobře ne.
      Re: Péřovka12.12.2022
No zrovna u péřovky moc dobře ne.
       Re: Péřovka12.12.2022
Nechával sem měnit zip u péřovky od Rabu a úplně v pohodě, otázka pár stovek v jakémkoli krejčovství
     Re: Péřovka12.12.2022
A co si nechat ten zip vypěnit? V jakýmkoliv krejčovství otázka pár stovek.
      Re: Péřovka12.12.2022
oprava** Vyměnit
 Re: Péřovka09.12.2022
Taky ...
 Re: Péřovka10.12.2022
zlata perovka me zacina odchazet zip na membranovym spacaku looping ,jeste jakz takz drzi , cekam kt
 Re: Péřovka11.12.2022
Sere se už od nový,nejspíš proto byla ve slevě:D. Zatím nechcip úplně,tak za ty prachy dobrý. Jako z
 Re: Péřovka11.12.2022
Sere se už od nový,nejspíš proto byla ve slevě:D. Zatím nechcip úplně,tak za ty prachy dobrý. Jako z
 Re: Péřovka11.12.2022
Sere se už od nový,nejspíš proto byla ve slevě:D. Zatím nechcip úplně,tak za ty prachy dobrý. Jako z
 Re: Péřovka11.12.2022
Sere se už od nový,nejspíš proto byla ve slevě:D. Zatím nechcip úplně,tak za ty prachy dobrý. Jako z
 Re: Péřovka12.12.2022
Mám péřovku Sir Joseph Kjerag asi už 10 let a žádný problém se zipem sem nikdy neměl. Pořád drží jak
  Re: Péřovka16.12.2022
Komentuji tu jen ti nepokojeni? Ja mam jednu teplou asi 8 let, pak Apris asi 3 roly a dva spacaky 10
 Re: Péřovka16.12.2022
Potvrzuju stejný problém, když už se podaří zip zasunout, tak se po zapnutí odspod rozjíždí. Nosím j
  Re: Péřovka17.12.2022
Občas stačí vzít kombinačky a jezdce zmáčknout.. u džouzefky vyzkoušeno. Bundu od Hájpojntu jsem pos
 Re: Péřovka18.12.2022
stejná zkušenost- apris 2 roky, zip se nejde normálně zapnout a rozepíná se jak odspod tak někdy i
 Re: Péřovka22.12.2022
Mam SJ bundu a vestu. Na bunde zip drzi, na veste po 3 sezonach zacal blbnout. A to vestu nosim mene

 Životní Pojištění 01.12.2022
Zdravím. Revidujeme životní pojistky a narazil jsem na nevyhovující podmínky plnění s ohledem na horolezectví. Konkrétně u Metlife se mmj nesmí jednat o soutěže a/nebo horolezectví ve stupni V UIAA a vyšším. Máte nějaká doporučení která pojišťovna to má n
 Re: Životní Pojištění 02.12.2022
alpenverain
  Re: Životní Pojištění 06.12.2022
Tedy čekal jsem malinko živější diskuzi. Tak alespoň pro ty kteří budou tento problém řešit v budouc
   Re: Životní Pojištění 06.12.2022
No a máš zkušenosti s plněním? Nejlíp nějaké složité události? To by mě zajímalo víc, než kdo co sli
    Re: Životní Pojištění 06.12.2022
Nemám. Víceméně proto sem píšu.
     Re: Životní Pojištění 06.12.2022
Aha :D Nemáš, ale vybral sis rychle. Zkus si tady zaplatit reklamu, takhle to možná bude mít opačný
      Re: Životní Pojištění 06.12.2022
Tak se omlouvám že jsem se zeptal... Čtyři dny na mou otázku nikdo nereagoval, mezitím jsme dospěli
       Re: Životní Pojištění 06.12.2022
to sis vybral úplně stejně jako já před plusmínus pěti lety; ono tohle pojištění co si pamatuju prim
       Re: Životní Pojištění 07.12.2022
dik za sdileni info. na trolly nehled, sou premnozeny a otravujou vsude.
      Re: Životní Pojištění 08.12.2022
ja mam flexi, padal jsem, operace ruky, plneni bez jakychkoli okolku a trvale nasledky taky zaplatil
      reklama na skoro mrtvým webu jako proč?22.01.2023
až se to tady po desetiletí planých slibů trochu hne, tak se jistě pohnou i příjmy z reklam
       Re: reklama na skoro mrtvým webu jako proč?22.01.2023
lezec neni mrtev, woe.
proste jen neumis prijimat informace jinak nez masa.
   Re: Životní Pojištění 07.12.2022
Já výběr vhodné pojistky nechal na kamarádovi, co se tím zabývá a vybral mi také Flexi (stejně jako
 brzo bude novej web22.01.2023
Přece brzo bude novej web nebo počkat....

 9a a víc23.11.2022
Borec leze parádně, ale cvaknutý 3 jištění? Začalo to prvním, z důvodu toho a toho, tady je to 3, proč ne pátý?
 Re: 9a a víc24.11.2022
A to mi přijde také hodně divné. Zejména pro charakter cesty. Podle toho jak v tom vlaje, je evident
  Re: 9a a víc24.11.2022
jo jo, je to nový styl tzv. kombinované lezení - první část cesty TR a druhá část cesty PP. jen se t
   Re: 9a a víc24.11.2022
Není to nic nového, je to klasický RK, který byl praktikovaný v sedmdesátých letech minulého století
    Re: 9a a víc24.11.2022
no nevim, u RK platilo, že jsi předtim tu první část vylezl RP nebo PP, ale dnešní frajeři to většin
     Re: 9a a víc24.11.2022
To mě nenapadlo, že to bylo našáhlované.
     Re: 9a a víc24.11.2022
a kdyby si navršil hromadu boldrmatek byl by hustější? jasně kdyby to dal solo cele
      Re: 9a a víc24.11.2022
nejde ani tolik o tvou "hustotu", protože ty háky sou tak blízko, že když cvakáš další, má
       Re: 9a a víc26.11.2022
Určitě by bylo vhodné v průvodci u takovýchto cest dobré uvést, že nemají RP přelez stejně jako je t
       Re: 9a a víc30.11.2022
nečum na videa, řiď´ se vlastními zkušenostmi
a lehce si to ujasni,
ten co nestíhá
      Re: 9a a víc25.11.2022
Když je první cvaknutý, protože je danej blbě a ty si můžeš udělat úraz, se skřípěním zubů OK. Ač to
       Re: 9a a víc27.11.2022
Mě se líbí jak místní BURCI, co nevysmolí ani sedmu na stěně, tady vykřikujou, jak je to spatně a s
        Re: 9a a víc27.11.2022
Nikdo nic neshazuje, stačí si přiznat ten rozdíl mezi PP a prvníma několika procvaklýma nýtama a říc
         Re: 9a a víc27.11.2022
Přesně, nikdo nic neshazuje, stačí si nelhat do kapsy, I RK je v těžkých cestách velmi hodnotný styl
          Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?27.11.2022
Srovnáváte lezecḱý styl s genocidou? Jako fakt?
           Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?28.11.2022
Coze? Si trosku prebral, ne? :D
            Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?28.11.2022
Bylo By fajn ty pseudo Lachtane, kdybys v týhle "rozpravě o stylech" začal používat jinej
             Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?29.11.2022
Sorry, jsem nevěděl, že nick Lachtan už na lezci někdo má.
              Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?29.11.2022
Když budeš účasten ve zdejším rankingu (rozumněj deníčku), nebo polezeš aspoň v rámci světa lehce po
               Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?29.11.2022
Nepotřebuju znát kazdyho lezce z horní dolní, sice si zatím lezu jen do 8a, ale i tak vím, že pokud
                Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
No hlavně asi měj s těch svých 8a radost. To je vždycky lepší ,než starat se o to kdo jak a kde “vla
                 Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
"R." je kdo?. Na rozpoznání stylů je potřeba lezt od kterýho stupně? To jako nějakou cestu
                  Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
Tak když se teda ptáš čtyřtečko. Pro tebe a podobný pomlouvače a řešiče a případně urážeče (Čtyřtečk
                  Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
Tak když se teda ptáš čtyřtečko. Pro tebe a podobný pomlouvače a řešiče a případně urážeče (Čtyřtečk
                   Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
Nevím, koho jsem urazil. Možná jsi zbytečně chytlavej. Jo, ty styly jsou právě docela jasně definova
                 Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
Lezu si sám pro sebe (a mám svou partu, se kterou mám prostor se zlepšovat, neznám moc lezecké celeb
                  Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
To je sice všecko hezký, ale pořád to byl útok na výkon někoho sakra konkrétního pod cizim nickem. A
                   Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
Dík, ale smiř se s tím, že ten nějakej jinej Lachtan nemá na nick Lachtan žádný výhradní práva. A po
                   Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
Pardon, jenom úplně okrajově.
Pokud tomu dobře rozumím, Lachtan2 neměl v úmyslu zneužít cizí
 Re: 9a a víc - kterej?26.11.2022
kterej borec? Chápu pointu diskuze, ale zajímá mě k jakému videu se vztahuje.
  Re: 9a a víc - kterej?28.11.2022
Řekl bych, že přelez Wild Publico od Vojty Trojana. Na jeho IG je i video a článek o přelezu je tu v
 Re: 9a a víc29.11.2022
Kecy o bezpečnosti že první je kokotsky a tak to neni TR ale furt P.. Od kdy to přestává ejt PP a za
  Re: 9a a víc29.11.2022
+1
  Re: 9a a víc29.11.2022
Navic z toho popisu cesty "
Boulder přes 5 nýtů rovně - nalézá do pal Publico 8c"
  Re: 9a a víc29.11.2022
Ja si osobne myslim, ze se to da uplne lehce vyresit takhle - kdyz nekdo udela prvovystup a kvuli be
   Re: 9a a víc29.11.2022
Add treba na pisku je uplne nemozne si cvaknout prvni, protoze ho autor daval odspodu a jeste musel
   Re: 9a a víc01.12.2022
Podle mého názoru je to RK i v případě, že to autor udělal s nacvakanými prvními pěti borháky. To, ž
 Wild publico pokračování29.11.2022
Já kritiku nemažu protože bych byl chtěl být nějak korektní. At si každý kritizuje co chce. Mažu to
  Re: Wild publico pokračování29.11.2022
Bys tam měl smáznout i ten PP přelez, protože podle videa to bylo RK (a to ještě jen pokud k tomu tř
   Re: Wild publico pokračování29.11.2022
Ty co tady kritizujou,a asi se ani mílovými kroky nepriblizuji k výkonu Vojty Trojana jsou chudáci
    Re: Wild publico pokračování29.11.2022
Milý gorbi, o chudácích by se dalo mluvit i u těch, co zuby nehty brání někoho "legální sebekla
    Re: Wild publico pokračování29.11.2022
Cestu kde jsem první našáhloval jsem si nikdy nezapsal jako "lezeno odspoda".
Vůbec
     Zvažte tohle29.11.2022
A proč jste tak upnutý na ty borhaky? Představte si to takhle. Cesta by místo třech predcvaknutych b
      Re: Zvažte tohle29.11.2022
Vzhledem k tomu, že všichni zdechnem a pouze některé prvovýstupy mají přesah více generací… a i ty n
      Re: Zvažte tohle29.11.2022
Si to predstavuju a reknu ti to takle, mel bych nacvaklej ten ctvrtej a nebo bych do toho nelezl, pr
      Re: Zvažte tohle29.11.2022
1)Pravidla platí v každém normálním sportu v podstatě beze změn. Mění se jen drobnosti, nejčastěji k
       Re: Zvažte tohle30.11.2022
Věhlasný internetový plátek (8a.nu) se skalním rankingem, kam zapisují svoje přelezy i věhlasné svět
        Re: Zvažte tohle30.11.2022
Přesně tak :)
        Re: Zvažte tohle30.11.2022
Jednoduše ke třetímu nedolezl odspoda ale měl lano hozený svrchu, tak tu cestu PP nevylezl. Stejně t
     Re: Wild publico pokračování30.11.2022
Kazdej vi, kdo je 'gorbi'. To je jak s tim Lachtanem nahore ...
      Re: Wild publico pokračování30.11.2022
Loic Zehani, ktorý Wild Publico vyliezol nedávno mal tiež predcvaknuté tri presky. Dokonca tam mal c
       Re: Wild publico pokračování01.12.2022
Abych řekl co jsem koukal s videí z margalefu,tak skoro všichni co lezou masakry od 9a výš Maj proc
        Re: Wild publico pokračování01.12.2022
To, že se něco (dnes už téměř standardně) dělá, ještě neznamená, že se podle toho mění pravidla, kte
 Re: 9a a víc01.12.2022
Navážet se do Vojty v případě Wild Publico je trochu mimo. Stejně byl udělaný první přelez a co jsem
  Re: 9a a víc01.12.2022
Cest, kde můžes spadnout pod prvním nebo od druhýho (třetího) blbě je až až a každej má maximum někd
   Re: 9a a víc01.12.2022
Já si taky nemyslím, že na lehčích cestách by měli lidi riskovat, když se jedná o sportovní zajištěn
    Re: 9a a víc01.12.2022
To asi ne. Spíš jde o to, že styly jsou jasně daný a pokud se tady bere 3 procvaklá, jako "norm
    Re: 9a a víc03.12.2022
Já bych řekl, že ten, kdo to přeleze tuto cestu od spodu, bez předcvkalých presek by měl bý 1. přele
     Re: 9a a víc05.12.2022
Tak jistěže se časem nějaký výstředník najde. Ale že by o něm vyšel oslavný článek a přepisovalo se
 Re: 9a a víc01.12.2022
Navážet se do Vojty v případě Wild Publico je trochu mimo. Stejně byl udělaný první přelez a co jsem
  Re: 9a a víc01.12.2022
Takze to cistej prelez nema.
   Re: 9a a víc02.12.2022
Přesně tak, nemá to čistej přelez. Pokud to našáhloval tak je to TR, pokud dolezl volně nechal se sp
  Re: 9a a víc03.12.2022
Cesta byla vylezena stylem TR. Jestliže i autor cesty počítal s tím, že první tři expresky mohou být
   Re: 9a a víc03.12.2022
Chyba, pokud by měl x bouldermatek a cvakl až třetí tak není co řešit. Cvaknout musí pouze řetěz. Vy
    Re: 9a a víc03.12.2022
lachtan nezna lachtana a prudi kvuli rk a treti procvakle presce.je to zjevne začátečnik kt.nezna za
     Re: 9a a víc04.12.2022
Ale ma pravdu.

 Edelrid Giga Jul22.11.2022
Máte někdo zkušennosti s jistítkem Giga Jul od Edelridu? Jak se s ním jistí a slaňuje v automatické poloze? Je v manuální poloze znatelnej rozdíl od klasickejch Revers a Guidů?

edelrid.com/de-de/ sport/sicherungs-und-abseilsgeraete/giga-jul

 Gratulace Adamovi21.11.2022
Gratulace! Zvěřinec! Bomba! V sobotu jsem v Rudicich zapytlil cestu o 15 stupnu lehčí. (Ale byla vetsi zima jak v nedělu)
Savana Nedori

 Foto dne19.11.2022
Na fotce neni Tomoa Narasaki ale Yoshiyuki Ogata

 Tragedie na stěně.19.11.2022
Velice smutný příběh se dnes odehrál na jedné z největších lezeckých stěn u nás. Z pietních důvodů pro začátek uvádím anonymně , že se jednalo o lezce A. z města B. Již při nástupu dvojice - křehké dívky jako jističe a váhově dost nevyrovnaného A. jsem mě
 Re: Tragedie na stěně.19.11.2022
A komu tím prospěješ ?
 čest jejich památce19.11.2022
Libový, propečený... Nezapomeneme.
 Re: Tragedie na stěně.20.11.2022
fakt tragicka udalost. a ty ruzovy chyty.. nekdo by si mel promluvit se spravcem steny, trochu lip n
 Re: Tragedie na stěně.20.11.2022
Sežral jsem to i s navijákem.
A jako dezert si dal časopis udice.
  Re: Tragedie na stěně.20.11.2022
Co to je za blábol nechápu,jaký účel to jako mělo mít?že nevyleze 5+.velká tragédie v jarynově podán
   Re: Tragedie na stěně.21.11.2022
gorbi, to je o tobě, takže není divu, že to nechápeš.
 Re: Tragedie na stěně.20.11.2022
Takový příběh otřese i lezcem, který už něco zažil. Doufám, že jistička zachovala dekorum a že se té
  Re: Tragedie na stěně.20.11.2022
Jak "taky" nesmála? Copak se někdo se smál? I když dneska se na internetu pohybují různé s
 Re: Tragedie na stěně.20.11.2022
Bod pro tebe, Jaryne. To si přečte každý, krásný příklad sociálního inženýrství v praxi.
 Re: Tragedie na stěně.20.11.2022
Think Pink, vzpomínáme
 Re: Tragedie na stěně.20.11.2022
Tyzjevůl!!! :=)
  Re: Tragedie na stěně.21.11.2022
Díky! Udělalo mi to po ránu radost a taky jsem rád že se nikom skoro nic nestalo :)
 Re: Tragedie na stěně.21.11.2022
dal sem to jen do mista, kde se pise ze lezec byl z mesta B. Zbytek si necham na jinej den, na ponde
 Re: Tragedie na stěně.21.11.2022
Koukám, že tato Jarynova mediální bomba vyřadila lezce na půl dne 😃
 Re: Tragedie na stěně.22.11.2022
Úvod textu nekoresponduje se závěrem => Sloh sračka, měl bys ho víc procvičit
  Re: Tragedie na stěně.22.11.2022
Hodnocení: 4-
  Re: Tragedie na stěně.22.11.2022
jo, jeste je nutno mu vytknout gramatiku, velky pismena, spatnou interpunkci.
   Re: Tragedie na stěně.22.11.2022
me se to libilo. Jak literarne tak myslenkou. Sem cekal kdy se zabije, a on chudak jen stloustl.
 Re: Tragedie na stěně.24.11.2022
Sračka, ukamenovat autora...
  Re: Tragedie na stěně.24.11.2022
Se nerozbreč…
I takové cesty se lezou.
Nemůžeš všechno házet na route settera :D
 uvědomujte si riziko!26.11.2022
Lezení je prostě riziková činnost, to si musí každý uvědomit, ať už se jedná o to, že utrpíš trvalé

 Tragedie ne stěně.19.11.2022
Velice smutný příběh se dnes odehrál na jedné z největších lezeckých stěn u nás. Z pietních důvodů pro začátek uvádím anonymně , že se jednalo o lezce A. z města B. Již při nástupu dvojice - křehké dívky jako jističe a váhově dost nevyrovnaného A. jsem mě

 Foto dne.09.11.2022
No podle mne tam na vrcholku veze nejaky clovek preci jenom je ((-:
 Re: Foto dne.09.11.2022
Súľov?
 Re: Foto dne.09.11.2022
Popisujte to pořádně pls. Je jasný, že to není - bez lidí, naopak leze tam lezec a má fialovej úvaz.
  Re: Foto dne.10.11.2022
Foto dne s tou holkou,… vydařené

 Jistic na MČR07.11.2022
Vcera jsem na MČR na obtiznost v kategorii do 16 let divky videl totalni selhani jistice :-(. Kdyby ta divenka spadla, zcela jiste by to byla podlaha. Dokonce k jistici musel dobehnout rozhodci, aby mu ukazal jak ma jistit. Tak tohle bych na MČR neocekava
 Re: Jistic na MČR07.11.2022
Spadnout nad třetí expreskou už by to nemuselo dopadnout dobře.

1   ...   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 Gratulace Adamovi
Gratulace! Zvěřinec! Bomba! V sobotu jsem v Rudicich zapytlil cestu o 15 stupnu lehčí. (Ale byla vetsi zima jak v nedělu)
Savana Nedori
Ned13:39:06 21.11.2022
odpovědět 
 Foto dne:

Záchranka pod Matterhornem
 Databáze cest:
Všechny cesty (192417)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Diabolo 7c+ Oltedal
Sandnæs Damp 7a Oltedal
Auf Schusters Rappen VIIb Oybin
Equinox VIIIb Oybin
Né až do DNA VIIc Klokočské Skály
Nově komentované:
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | zkouška | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | bez cepínu | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: Prosím, | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (19)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (18)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)

 Nově v inzerci:
Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1459 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1426 
 Neřeším to – lezu vše 
 1125 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi