Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ledy v Jizerkách 16.02.2023 Byli jste tam někdo v týdnu? Myslíte, že tam ještě něco bude? V neděli to bylo super. V týdnu bylo těsně pod nulou přes noc, ale ve dne už docela teplo...
  Re: Ledy v Jizerkách 17.02.2023 V neděli to byla docela hrůza, přes týden to podle mne šlo do kytek. :( pro letošek asi konec
    Re: Ledy v Jizerkách 19.02.2023 Dneska ještě byl led v kaskádách nad zatáčkou ve Štolpichu. Během dnes padaly ledové náteky nad siln
  Re: Ledy v Jizerkách 21.02.2023 ledy tam jsou super, akorát se přesunuly do údolí
Ibiza 16.02.2023 Ahoj, lezl prosím někdo na Ibize? Nějaké info, postřehy .. Díky
Ibiza 16.02.2023 Ahoj, lezl prosím někdo na Ibize? Nějaké info, postřehy .. Díky
Fotka Wadi Rum 15.02.2023 Ahoj,
co je to za cestu na fotce dne z Wadi Rum? Díky
  Re: Fotka Wadi Rum 17.02.2023 Cesta se jmenuje L Aperitiv, asi za 5.
Moonboard Logbook 13.02.2023 Zdravím, omylem jsem si smazal logbook na Moonboardu. Skoro se mi zhroutil svět :-) V rankingu jsem ale stále uvedený. Nevíte někdo jestli by to nešlo nějak vrátit?
  Re: Moonboard Logbook 13.02.2023 moonboard.com .. u přihlášení je zapomenuté heslo. Tak jestli mas email?
    Re: Moonboard Logbook 13.02.2023 Ahoj, díky. Ale ten logbook je ten "deníček" s bouldrama. V aplikaci jsem normálně přihláš
      Re: Moonboard Logbook 13.02.2023 Tak to je jako dybys nebyl :o) Konec světa.
  Re: Moonboard Logbook 13.02.2023 Budeš muset zabrat šponu a zas to vylézt znova, jinak ti to nikdo věřit nebudem :) haha
  Re: Moonboard Logbook 13.02.2023 Stalo se mi to taky. Ani mail do UK nepomohl.Tak jsem jel znovu. Neni spatny si prelezt znovu benchm
    Re: Moonboard Logbook 13.02.2023 Tak díky kluci, toho jsem se bál. Tak tedy nezbývá, než začít na čistý list, zatnout drápek a vylézt
      Re: Moonboard Logbook 14.02.2023 v tyhle post-fakticky dobe je to asi nejlepsi co se ti mohlo stat, mas smysluplnou napln do dalsiho
        Re: Moonboard Logbook 14.02.2023 Možná by jsi se divil, ale i taková blbost jako Moonboard mě naplňuje a přináší do života radost. Bo
          Re: Moonboard Logbook 14.02.2023 Dyt jo.. :) hlavne ze nas neco bavi
          Re: Moonboard Logbook 15.02.2023 hele nedivil. clovek hleda radost tam kde muze.
ten muj prispevek na tema obnoveneho smyslu z
Nevhodná diskuze osob které nemají ani šajnu 08.02.2023 Sledovat zábavu a diskuzi osob, které kdyby měly pod zadnicí 6 - 7 metrů nějaké jištění a ne každé va metry jištění na stěně někde na umělce – tak mají stažené půlky - je pro mne zábavné.
«Vo co vám pardálové vůbec jde»?
  Re: Nevhodná diskuze osob které nemají ani šajnu 08.02.2023 Hele v podstatě jediný o co tady jde, je že někdo, kdo nevydrží bez mobilu v ruce víc jak 10 minut,
    Re: Nevhodná diskuze osob které nemají ani šajnu 09.02.2023 Marťana neznam ale mam ho rad, podle vseho co tu za roky ctu udelal pro lezeni a ostatni hodne a as
      Re: Nevhodná diskuze osob které nemají ani šajnu 10.02.2023 Ten štand je samozřejmě úplně blbý. Ale když není nic jiného, tak je člověk i za takhle blbý štand h
Marťan 04.02.2023 Dnešní foto dne, je od toho slovutného metodika, heroického strážce pravidel lezení a ochrany přírody, nenapravitelného kvakovrta Marťana? Opravdu nám tady pan předseda OVK ukazuje své umění štandování?
Kdyby bylo 1.4., tak to chápu, ale ta
  Re: Marťan 04.02.2023 Zas takovej průser to není.
Tak se nevztekej.
    Re: Marťan 04.02.2023 A kdyby náhodou prvolezec nad štandem zhučel, tak že to jističe vytáhne nahoru, tak co? Tak nemá šta
      Re: Marťan 04.02.2023 Chápu jak to myslíš.
Ale asi neměl v dosahu nic tutovějšího.
        Re: Marťan 04.02.2023 Dvoje masivní hodiny asi klid, spíš ten úhel, vole drž ten úhel... Úhel pod kontrolou!! Franto!! Úhe
  Re: Marťan 04.02.2023 Tak ono je i důležité, co na fotce není. :-) Podle mého to vypadá tak, že vlevo i vpravo jsou hodiny
    Re: Marťan 04.02.2023 Jo hodinky to zřejmě zálohují.
Myslíš bejt dva tři metry bod štandem na loďáku?
Aby tě
      Re: Marťan 04.02.2023 Jo jo, tak jsem to myslel.
  Re: Marťan 05.02.2023 Twl to je zase příspěvek lidstvu tento koment.
  Re: Marťan 05.02.2023 S tímhle pohledem do Wadi Rum raději nejezdi. Někdy tam musíš být rád i za horší.
  Re: Marťan 05.02.2023 Kdybys mel koule a nebyl prizdisrac tak se podepises :)
Zkratka az se to srovna uklidis si u
    Re: Marťan 06.02.2023 Asi jak ty.
      Re: Marťan 08.02.2023 Zakladni pravidlo diskuze s anaonymem
    Re: Marťan 06.02.2023 Bohužel malý péro někoho jiného znám líp, než bych chtěl.
A chápu, že štand nemůže být vždy
      Re: Marťan 08.02.2023 Tak to se máš teda čím chlubit.
  Re: Marťan 08.02.2023 Nojó ,nó. Možná neni uplně metodickej a vrtá kvaky, ale pořád žije a to se počítá.
    Re: Marťan 10.02.2023 Jednou nám smazal cestu
Bouldry okolí Pardubic 02.02.2023 Ahoj jaká bouldrova oblast na kterou je schopný průvodce je poblíž Pardubic? Dík za tipy
  Re: Bouldry okolí Pardubic 02.02.2023 Ahoj,
nejlepší venkovní bouldrování je Škrovád (u Slatiňan). Online průvodce třeba tu
    Re: Bouldry okolí Pardubic 02.02.2023 A co třeba něco jiného něco jako spíš shluky kamenů z výlezy než škvoradske plotny...
      Re: Bouldry okolí Pardubic 03.02.2023 Fontáč
        Re: Bouldry okolí Pardubic 03.02.2023 Přéésně. to je širší okolí pardubic. v uším okolí pak bor nebo ostaš.
          Re: Bouldry okolí Pardubic 04.02.2023 Jj já Jsem si to myslel pojedu na Ostaš... Chtěl jsem se jen poptat jestli tam není ještě třeba něco
            Re: Bouldry okolí Pardubic 04.02.2023 Taky už nemáš o moc dál Sněžník.
            Re: Bouldry okolí Pardubic 05.02.2023 Hele u Opočna je nejakej lom, opuka jako HiS v Nováči, kde se boulderuje, kolmárny. Pak asi Tisá ska
              Re: Bouldry okolí Pardubic 05.02.2023 "Zhluky kamenů "z" výlesy."
                Re: Bouldry okolí Pardubic 06.02.2023 Něco by se našlo i na Zemské bráně, v Mladkově a na Studenských skalách. Alespoň je to v Pardubickém
NOVÁ STĚNA - KBELY 01.02.2023 Ahojte.
Prosím vás. Ve Kbelích nebo v Letňanech se prý chystá otevření nové lezecké stěny. Vím o Jungli i Karešově stěně. Tohle je prý něco nového. Netuší někdo jak se to bude jmenovat? Díky.
  Re: NOVÁ STĚNA - KBELY 06.02.2023 Je to celé fejk!
  Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 26.01.2023 Ne neni a nebude...uz jim to zakazali.
    Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 26.01.2023 Kdo to komu zakázal??
  Nebude.... 26.01.2023 ....to dlouho trvat:)
  Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 27.01.2023 Na hudy se staví.. dej tomu tak mesic..dva :)
    Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 27.01.2023 Kde na Hudy se staví? Pište kdo něco ví!
      Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 27.01.2023 Nestaví....zakázali jim to klasici, prý se pak množí překližkáři a obsírají pak hovna kolem skal.
      Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 28.01.2023 jak jako "moderní"? to znamená z 19. století. nemyslíš spíš postmoderní?
        Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 28.01.2023 Co nechápeš na slovu moderní?
          Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 29.01.2023 No dává mi zabrat ten "mod" , "er" ještě zvládám! Ale to "ní" je vyslo
            Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 29.01.2023 Ty máš těžký život kamaráde.
      Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 29.01.2023 pripravuje se ve vedlejsi hale, jestli bude moderni to se uvidi podle stavecu :-)
        Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 30.01.2023 Díky Zobane za info!!
          Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 31.01.2023 UŽ je postavená. Jen nějaké dodělávky a čeká se na dopadiště. Kdyby sem šlo dát video dám ho sem.
            Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 01.02.2023 Dopadiště bude písek!
            Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 01.02.2023 není jednoduché si přijet zalést na stenu a při té příležitosti oslovit obsluhu o ukázku druhé půlky
              Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 02.02.2023 Jakože nějakej ňoumes bude šmejdit po staveništi (pokud se bouldrovka momentálně staví), šlápne na v
        Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 02.02.2023 Tak snad se budou nové bouldery nahazovat častěji než cesty na stěně.
1
...
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
...
2263
Ibiza Ahoj, lezl prosím někdo na Ibize? Nějaké info, postřehy .. Díky Iveta 08:23:28 16.02.2023odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: