Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230835 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 25.05.2023
Ahoj Lezci.
V létě pojedeme s přítelkyní do Tater a rádi by jsme vylezli na Lomnicky nebo Gerlachovsky šťít. Jsme oba zkušení lezci vytáhnu až 7a/VIII ale nevím jaké jsou podmínky nebo pravidla. Případně kdyby to někdo plánoval, tak by jsme se moh
 Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 25.05.2023
7 na skále s vlastním jištěním? V tom případě doporučuji spíš Lomničák.

Jsou tam krás
 Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 26.05.2023
1. na bergfex.com si naklikej kamery, slovensko, tatranská lomnica, a podívej se, kolik je tam sněhu
  Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 29.05.2023
návštěvní řád neexistuje. Je iba zoznam vyhradených miest
 Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 26.05.2023
Dej si Martinku na Gerlach. Je to krásná hřebenovka přes několik vrcholů. Na seznámení s Tatrami ide
 Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 26.05.2023
Neni uplne jasne jestli tim 7a myslis lezeni v horach, ale pokud jo, tak zkus Patagonske Leto na Lom
  Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 02.06.2023
Jasny, rutinne leze 7a treba v Alpach, ale nez pojede do Tater, tak radsi na diskusi napise takovejh
   Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 03.06.2023
:-))

 Balkna na Lidomorně25.05.2023
Ahoj, zapomněli jsme zavěšenou balknu na Lidomorně. Kdyby ji někdo vzal, ozvěte se mi prosím na 773 pět osm tři 988 
 Re: Balkna na Lidomorně25.05.2023
má ji fojťas

 Dračí skály na Šumavě23.05.2023
Zdar, je to lezitelné? S malým klukem 4 roky? Já sólo, on za mnou. Nějaká hezká 1, 2, 3? Nebo něco takového okolo Prášil? Prostě hezký výlet s lanem s klukem 4 roky, žádný hroty a strachy nechci. Díky
 Re: Dračí skály na Šumavě23.05.2023
Všechno zákaz v NP Šumava.
  Re: Dračí skály na Šumavě23.05.2023
Ok, díky, myslel jsem si to, ale nedohledal.
   Re: Dračí skály na Šumavě24.05.2023
když hledám info, obrátím se na horosvaz. zde:
    Re: Dračí skály na Šumavě24.05.2023
kdybych to našel, tak se neptám..., ale stejně díky

  22.05.2023
Zajímavý je že člověk obviněnej z zabití 2 lidí evidentně dál vozí lidi do hor, dokonce s 5* hodnocením na svým facebookovým profilu. Nádhera
 Dobrá práce KT 22.05.2023
A co bys chtěl? Je potřeba si uvědomit, že i když tu KT zveřejňuje jména a obvinění a řada lidí mu t
  Re: Dobrá práce KT 22.05.2023
Ty máš nějaké firmy? A mohli bychom je vidět?
   Re: Dobrá práce KT 22.05.2023
Ne, zájem KT o cokoliv z mého okolí je to poslední, o co stojím :-)
    Re: Dobrá práce KT 23.05.2023
Takže kecáš.
     Re: Dobrá práce KT 23.05.2023
Mysli si, co chceš. Pokud je ti lépe, když sám sobě nalžeš, že ostatní kecají, a ty jsi jediný chytr
      Re: Dobrá práce KT 23.05.2023
Z mé jednoduché otázky jsi vydedukoval, ze si o sobě tohle myslím? Opravdu?
       Re: Dobrá práce KT 23.05.2023
Ne, z této jednoduché otázky ne. Ale ona není jediná, kterou jsi kdy na Lezci napsal, stejně tak i j
        Re: Dobrá práce KT 23.05.2023
Aha.
      Re: Dobrá práce KT 23.05.2023
Z mé jednoduché otázky jsi vydedukoval, ze si o sobě tohle myslím? Opravdu?
       Re: Dobrá práce KT 23.05.2023
Zprava pro Jeskyně: jde vidět, že jsme tě vyškolili dobře. Bureš byl jen kariérista, ale ty jsi do t
        Re: Dobrá práce KT 25.05.2023
Nazdar Pávek a nebylo nám lip?
         Re: Dobrá práce KT 25.05.2023
Jak se to veme. Táta by měl radost, kam jsem se dostal
          Re: Dobrá práce KT 25.05.2023
Nebuďte skromný, je to potvrzení kvality našich kádru a já jsme na Vás hrdý
           Re: Dobrá práce KT 25.05.2023
:D

 Nelegální vůdce17.05.2023
Tak nakonec tahle kauza, která se víceméně zametala pod koberec bude mít dohru:
https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/zpra
 Dalibor Urban17.05.2023
Byl to Dalibor Urban. Mimochodem jeho nelegální cestovka se nejspíš přejmenovala a jede dál. Přes zi
  Re: Dalibor Urban17.05.2023
JJ to byl. Vím že měli ten HappyBus nebo něco takovýho a jezdili furt (klidně dvě auto, skoro 20 lid
  ubožák Jakub Turek17.05.2023
No a ubožák Jakub Turek má zas potřebu někoho skandalizovat, takže vše při starém, nic nového pod sl
   Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Jestli opravdu udělal co udělal tak si nezaslouží skandalizovat ale kopat okovanou botou do hlavy ta
    Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Hele, myslím, že od toho tady máme regulérní soudy, aby posoudily míru zavinění a uložily adekvátní
     Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Jako když se ti zabijou dvě klientky na dvou různých akcích které pořádáš a je to celé brutálně voša
      Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Já si teda počkám na ten řádný soud...
       Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
No, ten "fešák", co se zákazem řízení sundal dva lidi v Ádru, tak dostal snad 5 let. Když
        Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Jsou v zásadě dvě možnosti. Buďto budeme respektovat sytém dělby moci (v případě zjevných mynel je k
         Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
No zajímalo by mě jestli by jsi tak mluvil kdyby ty holky byly tvé dcery...?!
          Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Zkoušíš to přes emoční vydírání, to od tebe není moc férový přístup.
           Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Já to nezkouším vůbec přes nic, zato jsi v každém ohledu dokázal že jestli je tu někdo ubožák tak je
            Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Jen si posluž, pokud ti to udělá dobře.
            Re: ubožák Jakub Turek22.05.2023
Ale zkoušíš

Co jsi předvedl je klasický konverzační faul "odvolávání se na emoce
      Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Asi tak, kdyz se ti na dvou akcich zabije po jednom cloveku, mozna bych tu chybu hledal primarne u s
     Re: ubožák Jakub Turek22.05.2023
Hele je v pohodě, když se o tom dozví co nejvíc lidí a nebudou nevědomky svěřovat život do rukou nar
   Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Jaká skandalizace? Tady se někdo zeptal na jméno, tak jsem mu odpověděl. To jméno je veřejně známé u
    Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
+1
    Re: ubožák Jakub Turek18.05.2023
Nikdo se neptal po jméně, tak tady nelži.
     Re: ubožák Jakub Turek18.05.2023
VKR navždy
    Turkův postupný úpadek? 18.05.2023
Pamatuješ, jak jsi třeba napsal svůj názor na lidi, co lezou na písku mimo povolené doby? :-) Jó,
     Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023
Tady bych se Kuby drobet zastal. Sice OK, nikdo se neptal, takže argument, že odpovídal na dotaz je
      Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023
Ivan Bortel, Ruda Zabilka dva spickovi Ceskoslovensti horolezci. A zabili se sice kazdy jinde, ale v
       Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023
ono je to samozřejmě těžké a hranice je rozplizlá. nejen u podivné šedé zóny delegátu cestovek označ
        Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023
S tim klempirem jsi dost mimo. Pokud ti bude zatekat do strechy, budes rad, ze vubec nejaky prijde n
         Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023
nojo, uznávám, klempíře jsem opravdu dlouho hledal a snad se mu do září nic nestane a nepřezimuji be
       Re: postupný úpadek diskuse? 21.05.2023
Vždyť to není žádný vůdce, ten člověk není pro tuhle práci kvalifikovaný. Nechal bys vošousta řídit
       Re: postupný úpadek diskuse? 22.05.2023
Já bych takový odevzdaný fatalista nebyl. Možná všichni máme čáru života danou, ale jít tomu naproti
        Re: postupný úpadek diskuse? 22.05.2023
Naprostej souhlas. Před pár roky jsem Drachenwand šel s partou kámošů a nejslabší holčinu jsem si fe
      Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023
O to nejde. Neříkám, že s tím zveřejněním nesouhlasím. Ale vadí mi Turkovi lži. Když napíše, že jmén
       Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023
nojo, von paralelně na toto téma diskutuje na více serverech, tak to možná popletl. a svým způsobem
       Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023
Mně tedy nejvíc vadí, jak k odkazům napíše: Jak zabil to děvče tam a tam. To je trochu silný a bulvá
        To není úpadek to je přirozený 18.05.2023
To víš co se v mladí naučíš ve staří najdeš.
     Re: Turkův postupný úpadek? 18.05.2023
Mě to jméno a název ,,firmy,, dost zajímá.
Je jedině dobře, že to poslal do světa.
(Ur
      Re: Turkův postupný úpadek? 18.05.2023
A jak vidíš tak se tady najdou takový z... co chtějí takové k.... chránit. Ale to je asi holt už tak
       Re: Turkův postupný úpadek? 18.05.2023
Hele anonymní nespokojenče…
Nesnaž se pod můj příspěvek cpát svoje naprosto nesouvisející blu
     Turkův postupný úpadek? Opravdu?18.05.2023
Jistě jsi si všiml, že neodpovídám na první diskusní příspěvek, že..., ale až na druhý, který na něj
      Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
Ne. Jméno jsi napsal hned do druhého příspěvku a to aniž by se na něj někdo psal. A pak jsi to v něk
       Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
No a?
        Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
Jen zkouším, zda se umí postavit k tomu, co napíše :-)
        Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
Jen zkouším, zda se umí postavit k tomu, co napíše :-)
         Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
Jojo, mas pravdu, to je na cele veci to nejdulezitejsi.
       Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
Milý Dalibore Urbane, Being Wanderere, Happy Buse a Happy Vane. Jistě chápeš, že se nemohu proti Tvé
        Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
A jak to souvisí s tvojí lží, že se na to autor vlákna ptal?? Klidně si tu ty lidi zopakuj ještě jed
         Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
Ty demente. O co se snažíš?
Bagatelizovat smrt dvou lasiček a točit se na nějaký diskuzi ??
         Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
Že začneš i sprosťačit, milý Dalibore, neodpovídá Tvému dospělému věku.

Mám pro Tebe
          Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?20.05.2023
Jméno jsi napsal už v druhém příspěvku, ale v prvním na něj žádný dotaz není. Proč jsi napsal, že se
          Kubíku, kubíku...20.05.2023
Kubíku, ještě jedna věc ukazuje, jak jsem se s tím úbytkem duševních sil a horšícím se úsudku v mém
           Re: Kubíku, kubíku...20.05.2023
Milý Dalibore, nevím přesně, co sem pleteš mrtvého horolezce na Majáku kdysi dávno, když se bavíme o
            Re: Kubíku, kubíku...20.05.2023
Tak pokračuješ dobře, ale zatím jsi nevysvětlil, kde by Dalibor vzal detaily naší konverzace z doby
             Re: Kubíku, kubíku...20.05.2023
Ty jsi asi debil viď…
              Re: Kubíku, kubíku...20.05.2023
Tak raději být debil, než se dívat, jak má Turek v odpovědích rozpory a lži. Proč prostě a jednoduše
               Re: Kubíku, kubíku...20.05.2023
Bez komentáře …
               Re: Kubíku, kubíku...21.05.2023
Byť s mnoha příspěvky KT kolikrát nesouhlasím, tak ukázat na svině je potřeba a to udělal dobře. Dík
                Re: Kubíku, kubíku...21.05.2023
Ha ha, stačilo jednou...
               Re: Kubíku, kubíku...21.05.2023
Byť s mnoha příspěvky KT kolikrát nesouhlasím, tak ukázat na svině je potřeba a to udělal dobře. Dík
                Re: Kubíku, kubíku...22.05.2023
To je v pořádku. Ale souhlasíš se zdůvodněním, kdy napsal, že jméno uvedl proto, že se ho na to auto
                 Re: Kubíku, kubíku...22.05.2023
Zdůvodnění, proč to napsal, je mě celkem ukradený. Důležitá je informace a jestli někomu pomůže, tak
                  Re: Kubíku, kubíku...22.05.2023
To má tvé okolí celkem fajn, když ti mohou lhát a dávat nelogické informace a tobě je to jedno.
                   Re: Kubíku, kubíku...23.05.2023
Někdy je aji pozdrav křivej, ale ze slušnosti odpovíš. Protějšek má něco v hlavě a ty si o tom myslí
             Re: Kubíku, kubíku...20.05.2023
Ty jsi asi debil viď…
             Re: Kubíku, kubíku...22.05.2023
Nechápu ty nenávistné příspěvky vůči KT, to jste se všichni zbláznili? I kdyby se nikdo na jméno a s
              Re: Kubíku, kubíku...22.05.2023
Hele, to je pravda, ale nepřijde ti divné používat na to lživé zdůvodnění? Tak měl normálně napsat,
               Re: Kubíku, kubíku...22.05.2023
Pravil anonym, tedy vlastně Dalibor Urban. Howgh.
                Re: Kubíku, Kubíku...22.05.2023
Tak vzhledem k tomu, že zde není způsob, jak normálním způsobem prokázat totožnost, jsou tyto tvé ře
                 Re: Kubíku, Kubíku...22.05.2023
no tývole to jsou teda pindy. se třeba zkus podepsat, co ty víš, co se stane. jednou to zkusit musíš
                  Re: Kubíku, Kubíku...22.05.2023
Tak třeba Jirka? Nebo Petr? Nebo Karel? Změní se něco, když si KT myslí, že jsem Dalibor?
                 Re: Kubíku, Kubíku...22.05.2023
Tak ty jsi fakt mimo kreténe…
Hoď si laso
                  Re: Kubíku, Kubíku...22.05.2023
No hlavně že ty jsi ok. Už jde dávno o hovno, ale je zajímavé sledovat, jak se KT kroutí a když už n
                   Re: Kubíku, Kubíku...23.05.2023
Wow! Dostals ho! Určitě je teď Tvůj život mnohem hezčí a lepší - bankovní konta Ti to zdvojnásobilo,
             Re: Kubíku, kubíku...22.05.2023
Tahni do píči, demente!
              Re: Kubíku, kubíku...22.05.2023
Kdyby Kuba Turek vysvětlil, proč napsal, že se dotyčný ptal, když to není pravda, mohla se celá tato
       Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
Milý Dalibore Urbane, Being Wanderere, Happy Buse a Happy Vane. Jistě chápeš, že se nemohu proti Tvé
        Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?20.05.2023
Metoda veřejného zostuzení je jeden z trestů co používají komunisti v Číně. Jen tak mimochodem.
         Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?20.05.2023
Ty retardovanej zmetku.
Opovaž se, snažit zakrýt, pochybení jakoukoli propagandou.
Nat
          Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?22.05.2023
Takhle se zesměšnit a ještě se pod to podepsat.
        Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?20.05.2023
otazka je zda se nedopustis trestneho cinu ted tim ze sdilis tyto detaily... jmena... atd
         Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?20.05.2023
Jakého trestného činu, prosím?
          Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?21.05.2023
No tak nic... no.
 Re: Nelegální vůdce20.05.2023
Už to pomalu vypadá na folklór:
 upozornění/varování Szczytnik16.05.2023
Ahoj, minulý týden jsme lezli na Szczytniku mimo jiné na útvar Widokowa cestu č.8 (Niech Bedzie Pochwalony). Chtěl bych varovat, že poslední jištění a kousek nad ním slaňák je navrtaný do velkého bloku s kterým jde pohnout (z této konkrétní cesty to lezec
 Re: upozornění/varování Szczytnik17.05.2023
Ahoj, dobrej postřeh a určitě jim to předám.
Bohužel oni si tam občas hlavu moc nelámou s tím
  Re: upozornění/varování Szczytnik17.05.2023
To není můj postřeh, ale kámoše, co tam lezl už dříve. S tím blokem pohnul, když jsme lezli nějakou
 Re: upozornění/varování Szczytnik22.05.2023
hned 16.05. jsme předali toto upozornění /doslovný překlad Petrova příspěvku/ kamarádům z tamější le

 Ztracené lezky09.05.2023
Ahoj všem východočeským lezcům,
tuto neděli 7. května jsem pod skalami v lomu Vlčí skála u Hořic zapomněla své nejoblíbenější a mnoha lety prověřené nazouvací lezky značky La Sportiva, černo-zelené, velikost 38,5. Mám k nim hluboký citový vztah, ji
 Re: Ztracené lezky10.05.2023
No trvalo mi, než jsem se do nich nazval, ale to pude.

 Lekárnička08.05.2023
Dne 8.5.2023 nalezen černý vak s lékárničkou na Černé skále u Řevnice. Byla přesunuta od ohniště pod Splašeného koně.
 Re: Lekárnička10.05.2023
A co na to Bílý Vlk?
  Re: Lekárnička11.05.2023
Nic....skvělé!!! Už pro ni mažu!!! Díky kluciiíí

 Vesta z Anglického parčíku08.05.2023
Včera navečer nalezena v Anglickém parčíku péřová vesta Quechua, černá, s modrou podšívkou, velikost XL. Majitel zřejmě má psa. Ať se ozve na email.

 nový (český) přelez Action directe02.05.2023
a tady ticho ...
 Re: nový (český) přelez Action directe02.05.2023
Tvl, tak něco sepiš, admini to nemají jako full-time job 😉
  Re: nový (český) přelez Action directe02.05.2023
co o tom jde napsat, když Vojtu Trojana, co si to tady na Lezci zapsal, neznám?

1   ...   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Nelegální vůdce
Tak nakonec tahle kauza, která se víceméně zametala pod koberec bude mít dohru:
https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/zpravy/ ferrata-tragedie-dve-mrtve-zeny-zaloba. A230517_105120_budejovice-zpravy_mrl

Snad to trošku vyčistí prostředí v komerčních/nekomerčních výletech a dá lidem trošku povědomí o tom, že pokud berou začátečníka, jsou za něj zodpovědní (kor když si od něj vezme prachy) ale zároven, že je každý zodpovědný sám za sebe a měl by se na horách pohybovat uměrně svým schopnostem.

TRX12:58:53 17.05.2023
odpovědět 
 Dalibor Urban
Byl to Dalibor Urban. Mimochodem jeho nelegální cestovka se nejspíš přejmenovala a jede dál. Přes zimu to byly sněžnice a skialpy.

Jak zabil dívčinu na Drachenwandu
https://tinyurl.com/49aan96m

Jak zabil děvče na Bosrucku
https://tinyurl.com/4s2wxf78
Kuba Turek13:54:15 17.05.2023
odpovědět 
  Re: Dalibor Urban
JJ to byl. Vím že měli ten HappyBus nebo něco takovýho a jezdili furt (klidně dvě auto, skoro 20 lidí a šup do wintráče v toteskách), ale měl jsme za to že po Drachenwandu se na to fakt vyprdl a zamázli to.
TRX14:28:01 17.05.2023
odpovědět 
  ubožák Jakub Turek
No a ubožák Jakub Turek má zas potřebu někoho skandalizovat, takže vše při starém, nic nového pod sluncem.
17:29:26 17.05.2023
odpovědět 
   Re: ubožák Jakub Turek
Jestli opravdu udělal co udělal tak si nezaslouží skandalizovat ale kopat okovanou botou do hlavy tak dlouho dokud nějaké zbytky hlavy bude mít. Takže příště až tu budeš chtít vypustit svůj myšlenkový průjem tak si běž dát facku před zrcadlo ale pořádnou!
17:48:40 17.05.2023
odpovědět 
    Re: ubožák Jakub Turek
Hele, myslím, že od toho tady máme regulérní soudy, aby posoudily míru zavinění a uložily adekvátní trest a ne samozvané soudce lynče! Správně jsi to uvedl slovem "jestli". Takže nejprve řádný soud a pak se teprve o tom můžeme trochu seriózně bavit. Z tureckých praktik je mě na blití.
Facana si naopak dej sám sobě ze neurvalé chování a hraní si na Boha.
18:06:58 17.05.2023
odpovědět 
     Re: ubožák Jakub Turek
Jako když se ti zabijou dvě klientky na dvou různých akcích které pořádáš a je to celé brutálně vošajslich tak to asi nebude náhoda a nepotřebuju žádný soud abych měl jasno!
18:23:34 17.05.2023
odpovědět 
      Re: ubožák Jakub Turek
Já si teda počkám na ten řádný soud...
18:28:26 17.05.2023
odpovědět 
       Re: ubožák Jakub Turek
No, ten "fešák", co se zákazem řízení sundal dva lidi v Ádru, tak dostal snad 5 let. Když bude hodnej, tak z toho bude půlka. To je v pořádku, ty soude?
19:13:31 17.05.2023
odpovědět 
        Re: ubožák Jakub Turek
Jsou v zásadě dvě možnosti. Buďto budeme respektovat sytém dělby moci (v případě zjevných mynel je klidně i kritizovat) a nebo budeme brát spravedlnost do svých rukou sami. Já jsem pro respektování pravidel dělby moci.
19:47:02 17.05.2023
odpovědět 
         Re: ubožák Jakub Turek
No zajímalo by mě jestli by jsi tak mluvil kdyby ty holky byly tvé dcery...?!
19:56:27 17.05.2023
odpovědět 
          Re: ubožák Jakub Turek
Zkoušíš to přes emoční vydírání, to od tebe není moc férový přístup.
20:04:02 17.05.2023
odpovědět 
           Re: ubožák Jakub Turek
Já to nezkouším vůbec přes nic, zato jsi v každém ohledu dokázal že jestli je tu někdo ubožák tak jen a pouze ty....!!!
20:19:20 17.05.2023
odpovědět 
            Re: ubožák Jakub Turek
Jen si posluž, pokud ti to udělá dobře.
20:27:40 17.05.2023
odpovědět 
            Re: ubožák Jakub Turek
Ale zkoušíš

Co jsi předvedl je klasický konverzační faul "odvolávání se na emoce".

Místo aby jsi normálně slušně a racionálně argumentoval, na což evidetně nemáš, tak pustíš emocionální pseudoargument. Ubohé
PadaM14:31:09 22.05.2023
odpovědět 
      Re: ubožák Jakub Turek
Asi tak, kdyz se ti na dvou akcich zabije po jednom cloveku, mozna bych tu chybu hledal primarne u sebe a ne u klientu.
J18:59:01 17.05.2023
odpovědět 
     Re: ubožák Jakub Turek
Hele je v pohodě, když se o tom dozví co nejvíc lidí a nebudou nevědomky svěřovat život do rukou narcistních kreténů. Že jim to poškodí živnost? Tak od toho jsou tady ty soudy, pokud se cítí ublížení...
m.13:20:00 22.05.2023
odpovědět 
   Re: ubožák Jakub Turek
Jaká skandalizace? Tady se někdo zeptal na jméno, tak jsem mu odpověděl. To jméno je veřejně známé už od roku 2019, kdy pod jeho vedením došlo k neštěstí na Bosrucku.

Zda si půjdou pánové sednout nebo ne, to opravdu nerozhoduji já. Dokonce ani policajti a ani státní zástupci. Já akorát dodal svědectví obou žen, které v článku mluví, a dotazoval se na třech rakouských prokuraturách a jednom českém státním zastupitelství, co s těmi smrtelnými případy dělají.

A pak také několikrát dlouze vysvětloval lidem, kteří u toho byli, co mohou vůči pseudocestovce dělat a co ne. Hlavně jsem jim vysvětloval, jaké povinnosti mají vůdci, průvodci a ostatní komerčáci na horách. A úpěnlivě doporučoval, aby si najali advokáta, než cokoliv podniknou. Zdá se, že udělali dobře a advokátka dosáhla zatím aspoň obvinění a posunutí případu k soudu.
Kuba Turek23:06:44 17.05.2023
odpovědět 
    Re: ubožák Jakub Turek
+1
23:13:26 17.05.2023
odpovědět 
    Re: ubožák Jakub Turek
Nikdo se neptal po jméně, tak tady nelži.
05:49:06 18.05.2023
odpovědět 
     Re: ubožák Jakub Turek
VKR navždy
06:20:24 18.05.2023
odpovědět 
    Turkův postupný úpadek?
Pamatuješ, jak jsi třeba napsal svůj názor na lidi, co lezou na písku mimo povolené doby? :-) Jó, tahle doba už je pryč, teď už mi to připadá, že lžeš a zkoušíš se vytáčet jak malý žáček, co přišel pozdě do první třídy. Napsal jsi "Tady se někdo zeptal na jméno, tak jsem mu odpověděl." Můžeš vypsat ten dotaz, kde se někdo ptá na to jméno? Nemohu ho najít, přijde mi, že jsi ho tam napsal aniž by se na něj pisatel prvního příspěvku ptal, a pak jen lžeš a vytáčíš se. Hele, mám to u tebe za normální, ale udržuj nějakou úroveň. Mohl bys začít třeba tím, že buď svá slova doložíš, nebo se omluvíš za uvedenou lež, co ty na to?
12:16:40 18.05.2023
odpovědět 
     Re: postupný úpadek diskuse?
Tady bych se Kuby drobet zastal. Sice OK, nikdo se neptal, takže argument, že odpovídal na dotaz je poněkud nakřivo. Ale jinak uvést již zveřejněné jméno průšviháře, který velmi nekosher stylem (jak moc, ať posoudí ten soud) vozil lidi na nebezpečné akce, které skončily už dvěma úmrtími, mi nepřijde nic skandálního.
Nepatřím do Kubova fanklubu, ale takové to reflexivní "Hele Turek - bijte ho!" mi přijde místy dost přehnané.
honza13:07:17 18.05.2023
odpovědět 
      Re: postupný úpadek diskuse?
Ivan Bortel, Ruda Zabilka dva spickovi Ceskoslovensti horolezci. A zabili se sice kazdy jinde, ale v chodeckem terenu. Jednoduse uklouzli na pesine. Pad z vysky jim byl osudny. Jestli meli dotycni organizatori feratoveho zajezdu razitko nebo ne je spis pro zivnostak nebo financak. Podstatne je jak k tomu nestesti doslo. Odmitl je vudce jistit? Poucil je o tom, ze se pohybuji sice v chodeckem terenu, ale nepozornost muze mit fatalni nasledky. A pod. V dnesni dobe si hrajeme na razitka a papiry. Protoze papir a razitko je konkurencni vyhoda. A pro ty co rozdavaji razitka a papiry je to kseft.
Neni to tak davno kdy cesky horsky vudce v Tatrach pri nestesti od svych klientu utekl.... a ten razitko a papir mel... takze tak.
13:27:37 18.05.2023
odpovědět 
       Re: postupný úpadek diskuse?
ono je to samozřejmě těžké a hranice je rozplizlá. nejen u podivné šedé zóny delegátu cestovek označujících sebe sama za horské průvodce. na jedné straně je naprostá a divoká smluvní volnost a na druhé straně brutální etatismus razítek kdy si bez školení nemůžeš ani utřít zadek. a je s podivem, že zrovna tady nezafungoval žádný samočistící mechanismus těch spolků horských průvodců, kteří by se od divokých pirátů ve stylu začátku devadesátek oddistancovaly (nebo jste snad někdo zachytili nějakou tiskovou zprávu spolků? akorát jej po prvním průseru tiše vyloučili), a fakticky to bylo tak, že zoufalí příbuzní zahynuvších mladých žen v diskusích (nejen) na lezci zoufale lapali informace, co dělat s tím, že jejich dcera/sestra/neteř jela na prý pohodový výlet se zkušeným vůdcem a nevrátila se.

no nic, když si najímám (třeba) klempíře, proženu ho gůglem, a nějak rozumně kriticky se proberu jeho elektronickou stopou a třeba gůglovskejma recenzema. z tohoto pohledu může zopakování jména organizátora výletů zachránit nějaký ty životy, žánop (a ano, uznávám, dokud nebude odsouzenej, je nevinnej a paralel s falešným očerňováním od ambiciozních samioc co vlezly do postele s producentem a politikem co si na maškarní ples před třiceti lety načernil ksicht krémem na boty se dá najít spousta - leč domnívám se, že tohle je trošku jinde)
Lukas B.14:32:55 18.05.2023
odpovědět 
        Re: postupný úpadek diskuse?
S tim klempirem jsi dost mimo. Pokud ti bude zatekat do strechy, budes rad, ze vubec nejaky prijde nez ti protece strop. A ze ho budes lustrovat. Tak to ti spadne barak ;-)
15:22:53 18.05.2023
odpovědět 
         Re: postupný úpadek diskuse?
nojo, uznávám, klempíře jsem opravdu dlouho hledal a snad se mu do září nic nestane a nepřezimuji bez střechy. ale stejně lustruju ubytko, hospodu, kemp, půjčovnu loděk...
Lukas B.16:02:40 18.05.2023
odpovědět 
       Re: postupný úpadek diskuse?
Vždyť to není žádný vůdce, ten člověk není pro tuhle práci kvalifikovaný. Nechal bys vošousta řídit autobus bez papírů, když ti řekne, že je zkušený dost, že na papíry to nejezdí? Prostě ne a tečka, žádný výmluvy.
Soudce21:09:19 21.05.2023
odpovědět 
       Re: postupný úpadek diskuse?
Já bych takový odevzdaný fatalista nebyl. Možná všichni máme čáru života danou, ale jít tomu naproti zase nemusíme. Vůdce nevůdce - Já myslím, resp doufám, že každý, kdo se ocitne někde v exponovaném terénu se skupinou za kterou přebírá ať už formální nebo jen morální/etickou zodpovědnost, si vyselektuje(ony vykrystalizují sami) slabé kusy a ty si hlídá. Sestup z Drachenwandu má jedno zerodované místo. Ten konkrétní úsek(má tak 20m) musí kdokoliv, kdo se v kopcích nehýbe poprvé, vyhodnotit jako rizikový a adekvátně se zařídit. Natáhnout kolem stromu lano, vzít si vytipované lidi na krátko, nebo je rovnou odjistit. To se nestalo. A přesně na tom místě, soudě dle pomníčku, dotyčná slečna uklouzla. A ač je to někde formálně/morálně ošemetné, tak tady mi to přijde hodně jednoznačné a vina i chyba jde za pořadatelem - Daliborem
 JendaZBrna07:22:57 22.05.2023
odpovědět 
        Re: postupný úpadek diskuse?
Naprostej souhlas. Před pár roky jsem Drachenwand šel s partou kámošů a nejslabší holčinu jsem si fest hlídal, na sestupu do tý Sviňa rokle si ji přicvaknul nakrátko, protože jsem nehodlal riskovat, že by jí tam usmekla kecka. Ale když si tohle nepohlídá “profesionální vůdce” tak to jen ukazuje, jakým individuím je UIMLA u nás schopná vystavit certifikát. Asi u nich jde hlavně o kšeft s razítkem.
Honza22:55:16 22.05.2023
odpovědět 
      Re: postupný úpadek diskuse?
O to nejde. Neříkám, že s tím zveřejněním nesouhlasím. Ale vadí mi Turkovi lži. Když napíše, že jméno zveřejnil proto, že se na něj někdo ptal, a ale přitom se nikdo neptal, je to lež. A je mi jedno, kdo to psal. Má výhrada směřovala pouze k tomuto, k ničemu dalšímu.
15:08:37 18.05.2023
odpovědět 
       Re: postupný úpadek diskuse?
nojo, von paralelně na toto téma diskutuje na více serverech, tak to možná popletl. a svým způsobem je to jeden ze zásadních ucelených zdrojů pro mejnstrým pro souvislosti této kauzy podobně, jako tenkrát když jakýsi štimák zapálil národní park v jižní emeryce.
Lukas B.16:05:41 18.05.2023
odpovědět 
       Re: postupný úpadek diskuse?
Mně tedy nejvíc vadí, jak k odkazům napíše: Jak zabil to děvče tam a tam. To je trochu silný a bulvární výraz.
16:48:12 18.05.2023
odpovědět 
        To není úpadek to je přirozený
To víš co se v mladí naučíš ve staří najdeš.
Pávek18:02:12 18.05.2023
odpovědět 
     Re: Turkův postupný úpadek?
Mě to jméno a název ,,firmy,, dost zajímá.
Je jedině dobře, že to poslal do světa.
(Určitě jde dohledat přes policii a pod… jen to zjednodušil).
A to, že komerční lezeckej rybníček je plnej nekompetentních kokotů je fakt.
A tito dva ,,průvodci,, jsou na přesdržku a potom teprve soud.
Hlavně byznys pičo a lowe vole !!!
Kokoti…
Hlavně je fakt smutný že holčiny k tomu přistoupili zodpovědně a najaly si ,,profíky,,..
AdamFS19:23:34 18.05.2023
odpovědět 
      Re: Turkův postupný úpadek?
A jak vidíš tak se tady najdou takový z... co chtějí takové k.... chránit. Ale to je asi holt už taková doba plná zelenýho eurofašismu, genderovejch šedesátisedmipohlavních s.... a rasové hyperkorektosti. Prostě svět ve kterém je radost žít...
20:48:16 18.05.2023
odpovědět 
       Re: Turkův postupný úpadek?
Hele anonymní nespokojenče…
Nesnaž se pod můj příspěvek cpát svoje naprosto nesouvisející bludy…
Děkuji !!
AdamFS20:57:29 18.05.2023
odpovědět 
     Turkův postupný úpadek? Opravdu?
Jistě jsi si všiml, že neodpovídám na první diskusní příspěvek, že..., ale až na druhý, který na něj navazoval. A ten tam už není. To byla ta otázka po identitě obžalovaných majitelů Happy Busu.
Kuba Turek23:03:07 18.05.2023
odpovědět 
      Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
Ne. Jméno jsi napsal hned do druhého příspěvku a to aniž by se na něj někdo psal. A pak jsi to v některém z dalších příspěvků zdůvodnil tak, že se někdo na jméno ptal. Není to pravda, jméno jsi zveřejnil před tím, než se někdo zeptal. Tomto případě lžeš a vytáčíš se.
10:46:28 19.05.2023
odpovědět 
       Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
No a?
robac13:54:35 19.05.2023
odpovědět 
        Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
Jen zkouším, zda se umí postavit k tomu, co napíše :-)
16:23:21 19.05.2023
odpovědět 
        Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
Jen zkouším, zda se umí postavit k tomu, co napíše :-)
16:23:24 19.05.2023
odpovědět 
         Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
Jojo, mas pravdu, to je na cele veci to nejdulezitejsi.
robac23:13:34 19.05.2023
odpovědět 
       Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
Milý Dalibore Urbane, Being Wanderere, Happy Buse a Happy Vane. Jistě chápeš, že se nemohu proti Tvému nařčení bránit, protože je nedokazatelné.

V každém případě je veřejně známé, že během Tvých akcí zahynuly dvě mladé ženy, kriminální policie Tě vyšetřovala, státní zástupce obvinil a půjdeš k soudu, kde můžeš být potrestán až šesti lety vězení.

Jsi obžalován z dvojnásobného přečinu usmrcení z nedbalosti dle § 143 odst. 1, odst. 2 Trestního zákoníku.
Kuba Turek17:40:24 19.05.2023
odpovědět 
        Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
A jak to souvisí s tvojí lží, že se na to autor vlákna ptal?? Klidně si tu ty lidi zopakuj ještě jednou, jim je to jedno, mě také, ostatně i klientům, vždy se nějací najdou.

I kdyby jim tam pomřely všechny výpravy komplet, nic to nemění na tom, že jsi v druhém příspěvku napsal, že se na jméno tazatel ptal, aniž by to byla pravda. Nikdo po tobě nechce, aby ses omlouval za zveřejnění jména, jen jsem byl zvědav, zda už máš koule na to, abys přiznal očividnou lež, nebo zda se stále vytáčíš malý kluk, kterého matka nachytala u masturbace. Co, Kubíčku? Červenáš se a hledáš další výmluvu?
18:52:32 19.05.2023
odpovědět 
         Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
Ty demente. O co se snažíš?
Bagatelizovat smrt dvou lasiček a točit se na nějaký diskuzi ??
AdamFS20:14:41 19.05.2023
odpovědět 
         Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
Že začneš i sprosťačit, milý Dalibore, neodpovídá Tvému dospělému věku.

Mám pro Tebe jednu radu: nezkoušej tyhle sprosťárny u budějovického soudu. Mohl bys tam dostat pořádkovou pokutu.

A i když jsi obviněný, doporučuji raději nelhat, tak jako tady vůči mně. Souzený člověk sice má právo lhát, ale často je mu to pak v rozsudku připočítáno k tíži.
Kuba Turek20:41:22 19.05.2023
odpovědět 
          Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
Jméno jsi napsal už v druhém příspěvku, ale v prvním na něj žádný dotaz není. Proč jsi napsal, že se tazatel ptal, když se neptal? Umíš se k tomu nějak vyjádřit? Zatím se jen vytáčíš a svádíš řeč jinam. Takže jak? otázka je jasná, zvládneš na ni odpovědět? Proč jsi napsal, na jméno byl dotaz, když v okamžiku, kdy jsi ho uvedl, žádný dotaz ještě nebyl?
08:53:42 20.05.2023
odpovědět 
          Kubíku, kubíku...
Kubíku, ještě jedna věc ukazuje, jak jsem se s tím úbytkem duševních sil a horšícím se úsudku v mém názoru na tebe trefil :-( Právě jsi to potvrdil. Oslovuješ mě Dalibore a předkládáš tu smyšlenku, že jsem ten, jehož jménu a agenturu jsi zveřejnil. Dříve by se ti to nestalo. Nemám se tu sice jak bránit a doložit moji totožnost uvěřitelným způsobem, ale odkazoval jsem se na to, jak sis třeba naběhl na vidle a vyjádřil se velmi nelichotivým způsobem (na základě mého dotazu co si myslíš o lidech, co porušují pravidla a lezou na písku v zákazech a mimo povolené doby) na adresu to mrtvého z novoročního výstupu na Maják. Turkovi z doby před pár lety by to docvaklo, že se na tohle nebude odvolávat právě Dalibor Urban, ale dnešní Turek už jen tupě zkusil použít jeden ze svých triků, obvinění místo vysvětlení, ale z kontextu už mu toho moc nedochází. Je mi to líto, bývalo to s tebou zábavnější, dnes si už jen směšně nabíháš na vidle sám a ani tvé výmluvy už nejsou, co bývaly :-(
11:39:28 20.05.2023
odpovědět 
           Re: Kubíku, kubíku...
Milý Dalibore, nevím přesně, co sem pleteš mrtvého horolezce na Majáku kdysi dávno, když se bavíme o dvou nešťastných ženských, které se zabily na Tebou organizovaných výpravách a za něž jdeš teď k soudu.

Ohledně úbytku našich duševních sil bych se prosím raději nezmiňoval. Nedržíme navzájem v rukou své anamnézy. Možná ve vězení něco takového měří, ale o sobě nemohu říci v tomto ohledu nic, protože psychiatra ani psychologa jsem dosud nepotřeboval. Poprvé a naposledy mi zjišťovali lékaři duševní způsobilost, když jsem nastupoval do své první práce jako zeměměřič, tedy před 38 lety.

Jen si ale vzpomeň, jak se s Tebou nechtěla věšet na jedno lano žena, se kterou jsi skládal zkoušky horského průvodce. Poukázala na to, že se s Tebou bojí a že si myslí, že nejsi duševně zdráv. Pak ji zastoupil jiný frekventant kurzu. Ale to je teď už vlastně jedno, protože Tě ze spolku průvodců vyhodili za fatální porušení bezpečnostních zásad.
Kuba Turek13:17:47 20.05.2023
odpovědět 
            Re: Kubíku, kubíku...
Tak pokračuješ dobře, ale zatím jsi nevysvětlil, kde by Dalibor vzal detaily naší konverzace z doby před x lety :-)

Tvá klesající dušení kondice je pouze můj názor založený na tom, jak se čím dál častěji dostáváš do rozporů a lživých tvrzení a jak to čím dál stupidněji obhajuješ. Odkaz na tu starou diskuzi byl z toho důvodu, že jsem doufal, že si uvědomíš, že Dalibor nemůže mít tyto informace. A nebo verze druhá, že to byl právě Dalibor, co ti už mnoho let zpět vymáchal čumák v tvých vlastních blábolech :-) To ale není pravděpodobné, že?

Takže fajn, útoč na Dalibora, mě je to celkem jedno.

Ale stále to nijak nevysvětluje tvoje trapné vysvětlení uvedení jména, kde jsi argumentoval tím, že se na něj autor příspěvku ptal, když řazení diskuze jasně ukazuje, že se neptal. Tak co? Vysvětlíš to, nebo budeš uvádět další historky ze života někoho jiného?
13:35:05 20.05.2023
odpovědět 
             Re: Kubíku, kubíku...
Ty jsi asi debil viď…
AdamFS17:20:17 20.05.2023
odpovědět 
              Re: Kubíku, kubíku...
Tak raději být debil, než se dívat, jak má Turek v odpovědích rozpory a lži. Proč prostě a jednoduše nevysvětlí v jednom příspěvku svoji odpověď místo toho, aby psal hromadu příspěvků vyhýbavých a mimo téma?
18:22:10 20.05.2023
odpovědět 
               Re: Kubíku, kubíku...
Bez komentáře …
AdamFS20:37:45 20.05.2023
odpovědět 
               Re: Kubíku, kubíku...
Byť s mnoha příspěvky KT kolikrát nesouhlasím, tak ukázat na svině je potřeba a to udělal dobře. Díky za to.
21:38:35 21.05.2023
odpovědět 
                Re: Kubíku, kubíku...
Ha ha, stačilo jednou...
21:39:42 21.05.2023
odpovědět 
               Re: Kubíku, kubíku...
Byť s mnoha příspěvky KT kolikrát nesouhlasím, tak ukázat na svině je potřeba a to udělal dobře. Díky za to.
21:38:40 21.05.2023
odpovědět 
                Re: Kubíku, kubíku...
To je v pořádku. Ale souhlasíš se zdůvodněním, kdy napsal, že jméno uvedl proto, že se ho na to autor příspěvku ptal, když to nebyla pravda, a tak lhal místo toho, aby napsal, proč jméno uvedl opravdu?
09:33:51 22.05.2023
odpovědět 
                 Re: Kubíku, kubíku...
Zdůvodnění, proč to napsal, je mě celkem ukradený. Důležitá je informace a jestli někomu pomůže, tak díky KT za ni.
17:31:12 22.05.2023
odpovědět 
                  Re: Kubíku, kubíku...
To má tvé okolí celkem fajn, když ti mohou lhát a dávat nelogické informace a tobě je to jedno.
20:23:20 22.05.2023
odpovědět 
                   Re: Kubíku, kubíku...
Někdy je aji pozdrav křivej, ale ze slušnosti odpovíš. Protějšek má něco v hlavě a ty si o tom myslíš svoje.
07:00:51 23.05.2023
odpovědět 
             Re: Kubíku, kubíku...
Ty jsi asi debil viď…
AdamFS17:30:37 20.05.2023
odpovědět 
             Re: Kubíku, kubíku...
Nechápu ty nenávistné příspěvky vůči KT, to jste se všichni zbláznili? I kdyby se nikdo na jméno a společnost neptal, tak je jen dobře, že to zveřejnil, víc takových, jen ať se ví o lidech, kteří tyto průvodcovské/vůdcovské služby nabízí bez adekvátního vzdělání a zkušeností!
zdenny08:11:14 22.05.2023
odpovědět 
              Re: Kubíku, kubíku...
Hele, to je pravda, ale nepřijde ti divné používat na to lživé zdůvodnění? Tak měl normálně napsat, že jméno uvedl, protože si myslel, že mělo být uvedeno. Rovné a férová odpověď a všichni by to pochopili. A ne se zase vykrucovat a lhát jak největší svině, že se ho na to někdo ptal, když to není pravda. A i pak by slušný člověk s dostatkem sebevědomí a férovým přístupem při poukázání na jeho lež napsal, že se omlouvá, že se nikdo neptal, ale že to stejně považoval za potřebné to zmínit. A nikdo by ani nepípnul. Ale vytáčet se a lhát dále a dále a začít hrabat špínu a osočovat nepravé lidi jen proto, aby nemusel přiznat, že to byl úlet? Promiň, ale takto se, podle mě, chovají jen bezpáteřní svině bez špetky sebeúcty a sebevědomí, a je jedno, zda je to v dobrém, nebo ne, nikdy nevíš, kdy se to zvrtne špatným směrem.
09:40:59 22.05.2023
odpovědět 
               Re: Kubíku, kubíku...
Pravil anonym, tedy vlastně Dalibor Urban. Howgh.
Kuba Turek11:00:32 22.05.2023
odpovědět 
                Re: Kubíku, Kubíku...
Tak vzhledem k tomu, že zde není způsob, jak normálním způsobem prokázat totožnost, jsou tyto tvé řeči mimo. Když se podepíšu, můžeš to zpochybnit, pokud si udělám registraci, může být opět na anonymní email, tedy to zpochybníš. A pokud napíšu, abych se dobral nějakého tvého vyjádření, že jsem Dalibor Urban, tak bych očekával, že mi odepíšeš ve smyslu, že takovému hajzlovi nic vysvětlovat nebudeš, a ještě mohu být obviněn z toho, že se vydávám za někoho jiného. Takže nic nového pod sluncem, pouze kličkuješ, abys na to nemusel odpovědět. Je těžké přiznat, že jsi odpověď nedomyslel, když se ti to dříve nestávalo, co? Takových příspěvků, kterými jen dokazuješ, jak jsi mimo, a přitom stačil jeden jediný s vysvětlením... Jak jsem psal - dříve jsi na tom býval lépe, dalo celkem práci si s tebou pohrát, byl jsi skoro rovnocenný partner a člověk pak měl radost, když ses nakonec chytil. Dnes už je to naopak smutné, jak si na vidle nabíháš sám a tvá logika a skvělá hra se slovy se změnily spíše na trapnost :-( No jo no, čas nezastavíš :-(
12:32:48 22.05.2023
odpovědět 
                 Re: Kubíku, Kubíku...
no tývole to jsou teda pindy. se třeba zkus podepsat, co ty víš, co se stane. jednou to zkusit musíš, no né?
Lukas B.20:15:58 22.05.2023
odpovědět 
                  Re: Kubíku, Kubíku...
Tak třeba Jirka? Nebo Petr? Nebo Karel? Změní se něco, když si KT myslí, že jsem Dalibor?
20:20:00 22.05.2023
odpovědět 
                 Re: Kubíku, Kubíku...
Tak ty jsi fakt mimo kreténe…
Hoď si laso
AdamFS20:16:59 22.05.2023
odpovědět 
                  Re: Kubíku, Kubíku...
No hlavně že ty jsi ok. Už jde dávno o hovno, ale je zajímavé sledovat, jak se KT kroutí a když už neví, jak dál, tak se prostě odmlčí a nechá to vyhnít :-) Ostatně není to poprvé :-)
20:25:55 22.05.2023
odpovědět 
                   Re: Kubíku, Kubíku...
Wow! Dostals ho! Určitě je teď Tvůj život mnohem hezčí a lepší - bankovní konta Ti to zdvojnásobilo, nemoci zjevné i skryté vyléčilo a vidina věčného a šťastného života je na dosah ruky. Gratuluju!
tah-sha-tunga07:37:27 23.05.2023
odpovědět 
             Re: Kubíku, kubíku...
Tahni do píči, demente!
13:24:56 22.05.2023
odpovědět 
              Re: Kubíku, kubíku...
Kdyby Kuba Turek vysvětlil, proč napsal, že se dotyčný ptal, když to není pravda, mohla se celá tato diskuze ušetřit.
20:21:59 22.05.2023
odpovědět 
       Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
Milý Dalibore Urbane, Being Wanderere, Happy Buse a Happy Vane. Jistě chápeš, že se nemohu proti Tvému nařčení bránit, protože je nedokazatelné.

V každém případě je veřejně známé, že během Tvých akcí zahynuly dvě mladé ženy, kriminální policie Tě vyšetřovala, státní zástupce obvinil a půjdeš k soudu, kde můžeš být potrestán až šesti lety vězení.

Jsi obžalován z dvojnásobného přečinu usmrcení z nedbalosti dle § 143 odst. 1, odst. 2 Trestního zákoníku.
Kuba Turek17:40:26 19.05.2023
odpovědět 
        Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
Metoda veřejného zostuzení je jeden z trestů co používají komunisti v Číně. Jen tak mimochodem.
Pávek 18:37:00 20.05.2023
odpovědět 
         Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
Ty retardovanej zmetku.
Opovaž se, snažit zakrýt, pochybení jakoukoli propagandou.
Natož číňanským komunismem.
S tím jdi hodně do prdele !!
Nasrat na komunisty celého světa!
S přáním krásného dne Adam Zdráhal.
AdamFS20:45:34 20.05.2023
odpovědět 
          Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
Takhle se zesměšnit a ještě se pod to podepsat.
Pávek18:14:27 22.05.2023
odpovědět 
        Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
otazka je zda se nedopustis trestneho cinu ted tim ze sdilis tyto detaily... jmena... atd
22:44:49 20.05.2023
odpovědět 
         Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
Jakého trestného činu, prosím?
Kuba Turek23:49:25 20.05.2023
odpovědět 
          Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?
No tak nic... no.
Kuba Turek23:17:03 21.05.2023
odpovědět 
 Re: Nelegální vůdce
Už to pomalu vypadá na folklór:
https://bit.ly/CechAlps
19:26:12 20.05.2023
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi