Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
12.Kohout 10931
13.Smetanová 10887
14.Novák 10787
Bouldry:
12.Bulička 10184
13.Břicháček 10175
14.Vaňous 10103
Hory:
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142
20.Nešvera 3129

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231141 cest
Nové přelezy:
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+

Stěny
KLAJDA - lezecké centrum Brno - Brno - Maloměřice
boulderingjicin - Jicin
Stěna Luh - ZŠ Vsetín Luh 1544 - Vsetín

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
bart´s port - Praha 2
HANIBAL - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Ztracený mágopytlík v Prosečnici31.05.2023
Nerad bych plevelil, ale kategorie ztrát a nálezů je i tady, navíc jsem v minulosti pomohl dost věcí jiným lidem najít a získat zpět, tak snad karma zafunguje: Prosečnice 21.5. a později: Hledám ztracený/zapomenutý mágopytlík, modrofialovobílý pruhy a log
 Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici31.05.2023
Fialová je barva zla, takže to asi mrsknu na nejakej bazar, ale každopádně je standardně u mě. Už pr
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici31.05.2023
Navíc Prosečnice smrdí shhyby a to potom musím brát ohled i na odumírání mozkových buněk. Jeden shy
   Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici01.06.2023
Jaryne, ja te zeru :)
 Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici02.06.2023
Nezapomeň dovalit to pivko.
Nerad bych se znovu připomínal…
 Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici03.06.2023
ZAMEZTE ZAVEZENÍ LOMU PROSEČNICE!!!!!
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici03.06.2023
zavezl bych to, jsem chudý duchem.
   Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici04.06.2023
Nikdo tě nenutí tam jezdit. Já mám taky radši písky a hory, ale tohle je taková umělka v přírodě, kt
    Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici07.06.2023
dokonce výrazná menšina je sekaná a to navíc ty sekačky vypovídají kolikrát o tuposti autora, protož
     Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici07.06.2023
to nemůžu posoudit, ale cesty, co jsem lezl (do 7a), byly super
      Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici08.06.2023
cesty do 7a, které by šly vylézt bez jediného seknutí (a byly by pořád pod 7a) jsou např. Kyosek, či
       Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici08.06.2023
s Kyoskem souhlasim, Kluziště jsem šel kolem, ale nepamatuju si. Každopádně v Morávkově stěně jestli
        Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici09.06.2023
Když Adam lezl Dawn wall, byla to týden zpráva dne, jak ustát žiletkové stupy - na Morávkově stěně m
         Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici10.06.2023
možná máš pravdu, možná ne, nevim. Ale hladkýho prostoru je tam pořád dost, kdo tam chce dělat další
  ochrana04.06.2023
Jedinej, kdo tomu může zamezit, je ochrana přírody nebo lesy čr...
 Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici04.06.2023
kluci, dík, normálně bych řekl, že spamujete, ale takhle je moje ztráta pytlíku, kterej jsem dostal
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici07.06.2023
Nálezce je ... tramtadadááááá: Jarin :D

 Ztracená kšilotovka27.05.2023
Ahoj,
nenašel jste náhodou někdo na Petohradě béžovou kšiltovku s nápisem mellow. Byl jsem tam 24.7 (oblast vyhlídkové skály).

Tel na mě: 733 313 287
Díky, Kuba
 Re: Ztracená kšilotovka28.05.2023
Sluší mi, tak nevím...
  Re: Ztracená kšilotovka29.05.2023
Jestli jí máš, tak poprosím o vrácení. Díky
   Re: Ztracená kšilotovka30.05.2023
Co jednou Jaryn schvátí, tak už peklo nenavrátí.
 Re: Ztracená kšilotovka28.05.2023
Sluší mi, tak nevím...
  Re: Ztracená kšilotovka29.05.2023
Já být tebou tak ji taky nevrátím, ještě když ti sluší ... jasná volba, taky jsem vždycky krysa takž
 Re: Ztracená kšilotovka29.05.2023
pozdě, od toho 24. července minulého roku se mi už rozpadla
  Re: Ztracená kšilotovka30.05.2023
Jojo, Kuba to je rychlíky

 Ztracené lezečky Kobra27.05.2023
Ahoj, nenašel jste někdo náhodou v Plzni na Kobře lezečky (zapomenuty 25.5.2023), barva modro-zelená, zn.Red chilli.
mob. 725 822 277.
Díky K.
 Re: Ztracené lezečky Kobra06.06.2023
Ma je Jaryn.
  Re: Ztracené lezečky Kobra06.06.2023
Má je jaryn už potřebuje jen sedák lano a pár presek a bude mít všechno
  Re: Ztracené lezečky Kobra06.06.2023
tinyurl.com/4xb5549h

Tenhle Jaryn?

 Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 25.05.2023
Ahoj Lezci.
V létě pojedeme s přítelkyní do Tater a rádi by jsme vylezli na Lomnicky nebo Gerlachovsky šťít. Jsme oba zkušení lezci vytáhnu až 7a/VIII ale nevím jaké jsou podmínky nebo pravidla. Případně kdyby to někdo plánoval, tak by jsme se moh
 Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 25.05.2023
7 na skále s vlastním jištěním? V tom případě doporučuji spíš Lomničák.

Jsou tam krás
 Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 26.05.2023
1. na bergfex.com si naklikej kamery, slovensko, tatranská lomnica, a podívej se, kolik je tam sněhu
  Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 29.05.2023
návštěvní řád neexistuje. Je iba zoznam vyhradených miest
 Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 26.05.2023
Dej si Martinku na Gerlach. Je to krásná hřebenovka přes několik vrcholů. Na seznámení s Tatrami ide
 Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 26.05.2023
Neni uplne jasne jestli tim 7a myslis lezeni v horach, ale pokud jo, tak zkus Patagonske Leto na Lom
  Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 02.06.2023
Jasny, rutinne leze 7a treba v Alpach, ale nez pojede do Tater, tak radsi na diskusi napise takovejh
   Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 03.06.2023
:-))

 Balkna na Lidomorně25.05.2023
Ahoj, zapomněli jsme zavěšenou balknu na Lidomorně. Kdyby ji někdo vzal, ozvěte se mi prosím na 773 pět osm tři 988 
 Re: Balkna na Lidomorně25.05.2023
má ji fojťas

 Dračí skály na Šumavě23.05.2023
Zdar, je to lezitelné? S malým klukem 4 roky? Já sólo, on za mnou. Nějaká hezká 1, 2, 3? Nebo něco takového okolo Prášil? Prostě hezký výlet s lanem s klukem 4 roky, žádný hroty a strachy nechci. Díky
 Re: Dračí skály na Šumavě23.05.2023
Všechno zákaz v NP Šumava.
  Re: Dračí skály na Šumavě23.05.2023
Ok, díky, myslel jsem si to, ale nedohledal.
   Re: Dračí skály na Šumavě24.05.2023
když hledám info, obrátím se na horosvaz. zde:
    Re: Dračí skály na Šumavě24.05.2023
kdybych to našel, tak se neptám..., ale stejně díky

  22.05.2023
Zajímavý je že člověk obviněnej z zabití 2 lidí evidentně dál vozí lidi do hor, dokonce s 5* hodnocením na svým facebookovým profilu. Nádhera
 Dobrá práce KT 22.05.2023
A co bys chtěl? Je potřeba si uvědomit, že i když tu KT zveřejňuje jména a obvinění a řada lidí mu t
  Re: Dobrá práce KT 22.05.2023
Ty máš nějaké firmy? A mohli bychom je vidět?
   Re: Dobrá práce KT 22.05.2023
Ne, zájem KT o cokoliv z mého okolí je to poslední, o co stojím :-)
    Re: Dobrá práce KT 23.05.2023
Takže kecáš.
     Re: Dobrá práce KT 23.05.2023
Mysli si, co chceš. Pokud je ti lépe, když sám sobě nalžeš, že ostatní kecají, a ty jsi jediný chytr
      Re: Dobrá práce KT 23.05.2023
Z mé jednoduché otázky jsi vydedukoval, ze si o sobě tohle myslím? Opravdu?
       Re: Dobrá práce KT 23.05.2023
Ne, z této jednoduché otázky ne. Ale ona není jediná, kterou jsi kdy na Lezci napsal, stejně tak i j
        Re: Dobrá práce KT 23.05.2023
Aha.
      Re: Dobrá práce KT 23.05.2023
Z mé jednoduché otázky jsi vydedukoval, ze si o sobě tohle myslím? Opravdu?
       Re: Dobrá práce KT 23.05.2023
Zprava pro Jeskyně: jde vidět, že jsme tě vyškolili dobře. Bureš byl jen kariérista, ale ty jsi do t
        Re: Dobrá práce KT 25.05.2023
Nazdar Pávek a nebylo nám lip?
         Re: Dobrá práce KT 25.05.2023
Jak se to veme. Táta by měl radost, kam jsem se dostal
          Re: Dobrá práce KT 25.05.2023
Nebuďte skromný, je to potvrzení kvality našich kádru a já jsme na Vás hrdý
           Re: Dobrá práce KT 25.05.2023
:D

 Nelegální vůdce17.05.2023
Tak nakonec tahle kauza, která se víceméně zametala pod koberec bude mít dohru:
https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/zpra
 Dalibor Urban17.05.2023
Byl to Dalibor Urban. Mimochodem jeho nelegální cestovka se nejspíš přejmenovala a jede dál. Přes zi
  Re: Dalibor Urban17.05.2023
JJ to byl. Vím že měli ten HappyBus nebo něco takovýho a jezdili furt (klidně dvě auto, skoro 20 lid
  ubožák Jakub Turek17.05.2023
No a ubožák Jakub Turek má zas potřebu někoho skandalizovat, takže vše při starém, nic nového pod sl
   Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Jestli opravdu udělal co udělal tak si nezaslouží skandalizovat ale kopat okovanou botou do hlavy ta
    Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Hele, myslím, že od toho tady máme regulérní soudy, aby posoudily míru zavinění a uložily adekvátní
     Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Jako když se ti zabijou dvě klientky na dvou různých akcích které pořádáš a je to celé brutálně voša
      Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Já si teda počkám na ten řádný soud...
       Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
No, ten "fešák", co se zákazem řízení sundal dva lidi v Ádru, tak dostal snad 5 let. Když
        Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Jsou v zásadě dvě možnosti. Buďto budeme respektovat sytém dělby moci (v případě zjevných mynel je k
         Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
No zajímalo by mě jestli by jsi tak mluvil kdyby ty holky byly tvé dcery...?!
          Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Zkoušíš to přes emoční vydírání, to od tebe není moc férový přístup.
           Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Já to nezkouším vůbec přes nic, zato jsi v každém ohledu dokázal že jestli je tu někdo ubožák tak je
            Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Jen si posluž, pokud ti to udělá dobře.
            Re: ubožák Jakub Turek22.05.2023
Ale zkoušíš

Co jsi předvedl je klasický konverzační faul "odvolávání se na emoce
      Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Asi tak, kdyz se ti na dvou akcich zabije po jednom cloveku, mozna bych tu chybu hledal primarne u s
     Re: ubožák Jakub Turek22.05.2023
Hele je v pohodě, když se o tom dozví co nejvíc lidí a nebudou nevědomky svěřovat život do rukou nar
   Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
Jaká skandalizace? Tady se někdo zeptal na jméno, tak jsem mu odpověděl. To jméno je veřejně známé u
    Re: ubožák Jakub Turek17.05.2023
+1
    Re: ubožák Jakub Turek18.05.2023
Nikdo se neptal po jméně, tak tady nelži.
     Re: ubožák Jakub Turek18.05.2023
VKR navždy
    Turkův postupný úpadek? 18.05.2023
Pamatuješ, jak jsi třeba napsal svůj názor na lidi, co lezou na písku mimo povolené doby? :-) Jó,
     Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023
Tady bych se Kuby drobet zastal. Sice OK, nikdo se neptal, takže argument, že odpovídal na dotaz je
      Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023
Ivan Bortel, Ruda Zabilka dva spickovi Ceskoslovensti horolezci. A zabili se sice kazdy jinde, ale v
       Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023
ono je to samozřejmě těžké a hranice je rozplizlá. nejen u podivné šedé zóny delegátu cestovek označ
        Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023
S tim klempirem jsi dost mimo. Pokud ti bude zatekat do strechy, budes rad, ze vubec nejaky prijde n
         Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023
nojo, uznávám, klempíře jsem opravdu dlouho hledal a snad se mu do září nic nestane a nepřezimuji be
       Re: postupný úpadek diskuse? 21.05.2023
Vždyť to není žádný vůdce, ten člověk není pro tuhle práci kvalifikovaný. Nechal bys vošousta řídit
       Re: postupný úpadek diskuse? 22.05.2023
Já bych takový odevzdaný fatalista nebyl. Možná všichni máme čáru života danou, ale jít tomu naproti
        Re: postupný úpadek diskuse? 22.05.2023
Naprostej souhlas. Před pár roky jsem Drachenwand šel s partou kámošů a nejslabší holčinu jsem si fe
      Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023
O to nejde. Neříkám, že s tím zveřejněním nesouhlasím. Ale vadí mi Turkovi lži. Když napíše, že jmén
       Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023
nojo, von paralelně na toto téma diskutuje na více serverech, tak to možná popletl. a svým způsobem
       Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023
Mně tedy nejvíc vadí, jak k odkazům napíše: Jak zabil to děvče tam a tam. To je trochu silný a bulvá
        To není úpadek to je přirozený 18.05.2023
To víš co se v mladí naučíš ve staří najdeš.
     Re: Turkův postupný úpadek? 18.05.2023
Mě to jméno a název ,,firmy,, dost zajímá.
Je jedině dobře, že to poslal do světa.
(Ur
      Re: Turkův postupný úpadek? 18.05.2023
A jak vidíš tak se tady najdou takový z... co chtějí takové k.... chránit. Ale to je asi holt už tak
       Re: Turkův postupný úpadek? 18.05.2023
Hele anonymní nespokojenče…
Nesnaž se pod můj příspěvek cpát svoje naprosto nesouvisející blu
     Turkův postupný úpadek? Opravdu?18.05.2023
Jistě jsi si všiml, že neodpovídám na první diskusní příspěvek, že..., ale až na druhý, který na něj
      Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
Ne. Jméno jsi napsal hned do druhého příspěvku a to aniž by se na něj někdo psal. A pak jsi to v něk
       Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
No a?
        Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
Jen zkouším, zda se umí postavit k tomu, co napíše :-)
        Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
Jen zkouším, zda se umí postavit k tomu, co napíše :-)
         Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
Jojo, mas pravdu, to je na cele veci to nejdulezitejsi.
       Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
Milý Dalibore Urbane, Being Wanderere, Happy Buse a Happy Vane. Jistě chápeš, že se nemohu proti Tvé
        Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
A jak to souvisí s tvojí lží, že se na to autor vlákna ptal?? Klidně si tu ty lidi zopakuj ještě jed
         Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
Ty demente. O co se snažíš?
Bagatelizovat smrt dvou lasiček a točit se na nějaký diskuzi ??
         Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
Že začneš i sprosťačit, milý Dalibore, neodpovídá Tvému dospělému věku.

Mám pro Tebe
          Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?20.05.2023
Jméno jsi napsal už v druhém příspěvku, ale v prvním na něj žádný dotaz není. Proč jsi napsal, že se
          Kubíku, kubíku...20.05.2023
Kubíku, ještě jedna věc ukazuje, jak jsem se s tím úbytkem duševních sil a horšícím se úsudku v mém
           Re: Kubíku, kubíku...20.05.2023
Milý Dalibore, nevím přesně, co sem pleteš mrtvého horolezce na Majáku kdysi dávno, když se bavíme o
            Re: Kubíku, kubíku...20.05.2023
Tak pokračuješ dobře, ale zatím jsi nevysvětlil, kde by Dalibor vzal detaily naší konverzace z doby
             Re: Kubíku, kubíku...20.05.2023
Ty jsi asi debil viď…
              Re: Kubíku, kubíku...20.05.2023
Tak raději být debil, než se dívat, jak má Turek v odpovědích rozpory a lži. Proč prostě a jednoduše
               Re: Kubíku, kubíku...20.05.2023
Bez komentáře …
               Re: Kubíku, kubíku...21.05.2023
Byť s mnoha příspěvky KT kolikrát nesouhlasím, tak ukázat na svině je potřeba a to udělal dobře. Dík
                Re: Kubíku, kubíku...21.05.2023
Ha ha, stačilo jednou...
               Re: Kubíku, kubíku...21.05.2023
Byť s mnoha příspěvky KT kolikrát nesouhlasím, tak ukázat na svině je potřeba a to udělal dobře. Dík
                Re: Kubíku, kubíku...22.05.2023
To je v pořádku. Ale souhlasíš se zdůvodněním, kdy napsal, že jméno uvedl proto, že se ho na to auto
                 Re: Kubíku, kubíku...22.05.2023
Zdůvodnění, proč to napsal, je mě celkem ukradený. Důležitá je informace a jestli někomu pomůže, tak
                  Re: Kubíku, kubíku...22.05.2023
To má tvé okolí celkem fajn, když ti mohou lhát a dávat nelogické informace a tobě je to jedno.
                   Re: Kubíku, kubíku...23.05.2023
Někdy je aji pozdrav křivej, ale ze slušnosti odpovíš. Protějšek má něco v hlavě a ty si o tom myslí
             Re: Kubíku, kubíku...20.05.2023
Ty jsi asi debil viď…
             Re: Kubíku, kubíku...22.05.2023
Nechápu ty nenávistné příspěvky vůči KT, to jste se všichni zbláznili? I kdyby se nikdo na jméno a s
              Re: Kubíku, kubíku...22.05.2023
Hele, to je pravda, ale nepřijde ti divné používat na to lživé zdůvodnění? Tak měl normálně napsat,
               Re: Kubíku, kubíku...22.05.2023
Pravil anonym, tedy vlastně Dalibor Urban. Howgh.
                Re: Kubíku, Kubíku...22.05.2023
Tak vzhledem k tomu, že zde není způsob, jak normálním způsobem prokázat totožnost, jsou tyto tvé ře
                 Re: Kubíku, Kubíku...22.05.2023
no tývole to jsou teda pindy. se třeba zkus podepsat, co ty víš, co se stane. jednou to zkusit musíš
                  Re: Kubíku, Kubíku...22.05.2023
Tak třeba Jirka? Nebo Petr? Nebo Karel? Změní se něco, když si KT myslí, že jsem Dalibor?
                 Re: Kubíku, Kubíku...22.05.2023
Tak ty jsi fakt mimo kreténe…
Hoď si laso
                  Re: Kubíku, Kubíku...22.05.2023
No hlavně že ty jsi ok. Už jde dávno o hovno, ale je zajímavé sledovat, jak se KT kroutí a když už n
                   Re: Kubíku, Kubíku...23.05.2023
Wow! Dostals ho! Určitě je teď Tvůj život mnohem hezčí a lepší - bankovní konta Ti to zdvojnásobilo,
             Re: Kubíku, kubíku...22.05.2023
Tahni do píči, demente!
              Re: Kubíku, kubíku...22.05.2023
Kdyby Kuba Turek vysvětlil, proč napsal, že se dotyčný ptal, když to není pravda, mohla se celá tato
       Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?19.05.2023
Milý Dalibore Urbane, Being Wanderere, Happy Buse a Happy Vane. Jistě chápeš, že se nemohu proti Tvé
        Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?20.05.2023
Metoda veřejného zostuzení je jeden z trestů co používají komunisti v Číně. Jen tak mimochodem.
         Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?20.05.2023
Ty retardovanej zmetku.
Opovaž se, snažit zakrýt, pochybení jakoukoli propagandou.
Nat
          Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?22.05.2023
Takhle se zesměšnit a ještě se pod to podepsat.
        Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?20.05.2023
otazka je zda se nedopustis trestneho cinu ted tim ze sdilis tyto detaily... jmena... atd
         Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?20.05.2023
Jakého trestného činu, prosím?
          Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu?21.05.2023
No tak nic... no.
 Re: Nelegální vůdce20.05.2023
Už to pomalu vypadá na folklór:
 upozornění/varování Szczytnik16.05.2023
Ahoj, minulý týden jsme lezli na Szczytniku mimo jiné na útvar Widokowa cestu č.8 (Niech Bedzie Pochwalony). Chtěl bych varovat, že poslední jištění a kousek nad ním slaňák je navrtaný do velkého bloku s kterým jde pohnout (z této konkrétní cesty to lezec
 Re: upozornění/varování Szczytnik17.05.2023
Ahoj, dobrej postřeh a určitě jim to předám.
Bohužel oni si tam občas hlavu moc nelámou s tím
  Re: upozornění/varování Szczytnik17.05.2023
To není můj postřeh, ale kámoše, co tam lezl už dříve. S tím blokem pohnul, když jsme lezli nějakou
 Re: upozornění/varování Szczytnik22.05.2023
hned 16.05. jsme předali toto upozornění /doslovný překlad Petrova příspěvku/ kamarádům z tamější le

 Ztracené lezky09.05.2023
Ahoj všem východočeským lezcům,
tuto neděli 7. května jsem pod skalami v lomu Vlčí skála u Hořic zapomněla své nejoblíbenější a mnoha lety prověřené nazouvací lezky značky La Sportiva, černo-zelené, velikost 38,5. Mám k nim hluboký citový vztah, ji
 Re: Ztracené lezky10.05.2023
No trvalo mi, než jsem se do nich nazval, ale to pude.

1   ...   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Ztracená kšilotovka
Ahoj,
nenašel jste náhodou někdo na Petohradě béžovou kšiltovku s nápisem mellow. Byl jsem tam 24.7 (oblast vyhlídkové skály).

Tel na mě: 733 313 287
Díky, Kuba
Kuba R14:43:43 27.05.2023
odpovědět 
 Re: Ztracená kšilotovka
Sluší mi, tak nevím...
Jaryn22:19:08 28.05.2023
odpovědět 
  Re: Ztracená kšilotovka
Jestli jí máš, tak poprosím o vrácení. Díky
Kuba08:50:28 29.05.2023
odpovědět 
   Re: Ztracená kšilotovka
Co jednou Jaryn schvátí, tak už peklo nenavrátí.
22:12:29 30.05.2023
odpovědět 
 Re: Ztracená kšilotovka
Sluší mi, tak nevím...
Jaryn22:19:14 28.05.2023
odpovědět 
  Re: Ztracená kšilotovka
Já být tebou tak ji taky nevrátím, ještě když ti sluší ... jasná volba, taky jsem vždycky krysa takže +1
+107:41:10 29.05.2023
odpovědět 
 Re: Ztracená kšilotovka
pozdě, od toho 24. července minulého roku se mi už rozpadla
PK11:37:38 29.05.2023
odpovědět 
  Re: Ztracená kšilotovka
Jojo, Kuba to je rychlíky
22:13:46 30.05.2023
odpovědět 
 Foto dne:

Záchranka pod Matterhornem
 Databáze cest:
Všechny cesty (192412)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Zapadlá vesnice I Skály u Kamenického šenova
Vesnická zábava V Skály u Kamenického šenova
Vesnická památková zona VI Skály u Kamenického šenova
Olympijská vesnice VIIc Skály u Kamenického šenova
Indiánská vesice VIIa Skály u Kamenického šenova
Nově komentované:
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (22)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (12)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (12)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (12)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)

 Nově v inzerci:
Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1156 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1275 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1457 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1424 
 Neřeším to – lezu vše 
 1121 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi