Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Pytlicek! 12.06.2023 Co musim udelat, aby mi z restdaye prisli opraveny lezky v tom sexy pytliku na suchej zip? Obcas to tak prislo a ted uz nic! Co delam spatne?
  Re: Pytlicek! 12.06.2023 Kuva ten svet je fakt propojenej vsechno se vsim! Jantar vola do restdaye a na lezci se obevi koment
    Re: Pytlicek! 12.06.2023 :)
  Re: Pytlicek! 12.06.2023 Prý tam začal dělat Jarin, tak jestli v tom nemá prsty...
    Re: Pytlicek! 12.06.2023 Taky si myslim, prave, mam obavu!
La sportiva 11.06.2023 Dostali jsme upozornění že, Lasportivaworld.com stránky vypadají jako podvod lákající na 80% slevy na lezečky. Mozna by (po ověření u opravdové la sportivy) stalo za to varovat lidi.
  Re: La sportiva 11.06.2023 Ahoj Jirko.
Ano, je to SCAM, čili e-shop podvod. Bohužel... :D
  Re: La sportiva 12.06.2023 No tenhle scam shop už jede minimálně měsíc a už jsem viděl zhruba 6 různých adres jak jim to vždy z
    Re: La sportiva 12.06.2023 No dobře, tak ti podvodnící když už si dají takovou práci s mirrorem stránky, nasadí více realistick
      Re: La sportiva 12.06.2023 Proto nakupuju pouze na dobírku nebo z prověřených zahraničních shopů takže se mi nic takového nemůž
        Re: La sportiva 16.06.2023 kouzelný, jak si připadáš chytrej :-))
  Re: La sportiva 12.06.2023 Nejen tento, ale i mnoho dalších takových teď vyskakuje na fb. Je potřeba to důsledně hlásit jako po
    Re: La sportiva 12.06.2023 To stejné: "MammutOnl EU"
  Re: La sportiva 17.06.2023 Něco podobného - podvodné stránky DPD, vypadají jako pravé, dokonce odkazy vedou na skutečné DPD. Al
Kam zmizel Kuba Konečný? 09.06.2023 Nevíte někdo?
Není to tak dávno, co vypadal, že po našem Pánu a Spasiteli převezme žezlo nejlepšího českého lezce, dokonce na závodech lezl bomby, chodil s Eliškou a tak vůbec... a slehla se po něm zem i z žebříčku zde na Lezec.cz zmizel.
  Re: Kam zmizel Kuba Konečný? 09.06.2023 S Eliškou chodí pořád a lezení prostě není jeho hlavní vášní. Každý sám podle sebe a tak je hezký, ž
    Re: Kam zmizel Kuba Konečný? 09.06.2023 Z lezeckého světa samozřejmě
    Re: Kam zmizel Kuba Konečný? 09.06.2023 Vytratil se tedy pěkně po anglicku, ovšem tato odpověď mě neuspokojila ba spíše naopak více podnítil
      Re: Kam zmizel Kuba Konečný? 09.06.2023 Můžeš ho kontaktovat na sociálních sítích třeba a zeptat se ho ale myslím si, že ti odpoví něco jako
      Re: Kam zmizel Kuba Konečný? 09.06.2023 Ty ses dobrej
        Re: Kam zmizel Kuba Konečný? 10.06.2023 Tak rád bych doplnil že ve Francii je trošku víc lidí než tazatel uvádí.. Např Seb Bouin, Gerome Pou
          Re: Kam zmizel Kuba Konečný? 10.06.2023 Dobře, ale když to srovnáš s Legrandem, kdy se na svěťáku několik let u zlatých střídal jen s Hiraya
            Re: Kam zmizel Kuba Konečný? 13.06.2023 no, ten frantík, co má tu pěknou mulatku s afrem taky leze celkem kudlu
  Re: Kam zmizel Kuba Konečný? 13.06.2023 Není lepší jen v tichosti projevit trochu vděku, že může být člověk v žebříčku o 1 místo výše (např.
    Re: Kam zmizel Kuba Konečný? 14.06.2023 Jojo, souhlas! Dal bych srdíčko, kdyby to šlo.
Mont Blanc 05.06.2023 Má někdo momentální zkušenost z výstupu na Mont Blanc přes Gouter?
  Re: Mont Blanc 05.06.2023 Ano
    Re: Mont Blanc 14.06.2023 ne
      Re: Mont Blanc 14.06.2023 Tady je výkvět rádců..
Info je na ohm chamonix, obecně od mezistanice zubačky hlídaný zákaz k
  Re: Mont Blanc 15.06.2023 Momentálně hodně sněhu, je to perfektní stopa na mačky, žádné štěrkoviště, na vrchol taky velmi dobr
zamrzl lezec.cz v roce 2005? 04.06.2023 Tyhle stránky Lezec.cz mají spousta unikátního obsahu, ale přijdou mi čím dál méně použitelný. Ted se navíc objevily obtěžující reklamy. Je nějaká naděje že by se stav do budoucna zlepšil? Adam
  Re: zamrzl lezec.cz v roce 2005? 05.06.2023 JJ, souhlas. Prvotní nadšení opadlo, už je to pryč. jakž-takž se to tu udržuje při životě. Ale chápu
    Re: zamrzl lezec.cz v roce 2005? 05.06.2023 papírové noviny se kdysi v trafice kupovaly normálně za peníze.
ostatně, vychází ně
    Re: zamrzl lezec.cz v roce 2005? 05.06.2023 konkurence je, koukněte třeba na thecrag.com, jen tam chybí ty staré komentáře které občas tady na l
  Re: zamrzl lezec.cz v roce 2005? 05.06.2023 reklamy jde odblokovat.
    Re: zamrzl lezec.cz v roce 2005? 05.06.2023 ..navíc, a to je ještě užitečnější, je jde i zablokovat. Např. adblockem.
      Re: zamrzl lezec.cz v roce 2005? 06.06.2023 Dík :-) funguje to.
      Re: zamrzl lezec.cz v roce 2005? 06.06.2023 Dík :-) funguje to.
Finále SP 03.06.2023 Ahoj lezci, jaký je váš názor na obtížnost finálových boulderů? Přišlo mi to jako Hangar challenge, akorát na Letné..
  Re: Finále SP 03.06.2023 Hrůza. Staveci se opravdu nevytáhli.
Finále SP 03.06.2023 Ahoj lezci, jaký je váš názor na obtížnost finálových boulderů? Přišlo mi to jako Hangar challenge, akorát na Letné..
Ztracený mágopytlík v Prosečnici 31.05.2023 Nerad bych plevelil, ale kategorie ztrát a nálezů je i tady, navíc jsem v minulosti pomohl dost věcí jiným lidem najít a získat zpět, tak snad karma zafunguje: Prosečnice 21.5. a později: Hledám ztracený/zapomenutý mágopytlík, modrofialovobílý pruhy a log
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 31.05.2023 Fialová je barva zla, takže to asi mrsknu na nejakej bazar, ale každopádně je standardně u mě. Už pr
    Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 31.05.2023 Navíc Prosečnice smrdí shhyby a to potom musím brát ohled i na odumírání mozkových buněk. Jeden shy
      Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 01.06.2023 Jaryne, ja te zeru :)
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 02.06.2023 Nezapomeň dovalit to pivko.
Nerad bych se znovu připomínal…
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 03.06.2023 ZAMEZTE ZAVEZENÍ LOMU PROSEČNICE!!!!!
    Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 03.06.2023 zavezl bych to, jsem chudý duchem.
      Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 04.06.2023 Nikdo tě nenutí tam jezdit. Já mám taky radši písky a hory, ale tohle je taková umělka v přírodě, kt
        Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 07.06.2023 dokonce výrazná menšina je sekaná a to navíc ty sekačky vypovídají kolikrát o tuposti autora, protož
          Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 07.06.2023 to nemůžu posoudit, ale cesty, co jsem lezl (do 7a), byly super
            Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 08.06.2023 cesty do 7a, které by šly vylézt bez jediného seknutí (a byly by pořád pod 7a) jsou např. Kyosek, či
              Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 08.06.2023 s Kyoskem souhlasim, Kluziště jsem šel kolem, ale nepamatuju si. Každopádně v Morávkově stěně jestli
                Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 09.06.2023 Když Adam lezl Dawn wall, byla to týden zpráva dne, jak ustát žiletkové stupy - na Morávkově stěně m
                  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 10.06.2023 možná máš pravdu, možná ne, nevim. Ale hladkýho prostoru je tam pořád dost, kdo tam chce dělat další
    ochrana 04.06.2023 Jedinej, kdo tomu může zamezit, je ochrana přírody nebo lesy čr...
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 04.06.2023 kluci, dík, normálně bych řekl, že spamujete, ale takhle je moje ztráta pytlíku, kterej jsem dostal
    Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 07.06.2023 Nálezce je ... tramtadadááááá: Jarin :D
Ztracená kšilotovka 27.05.2023 Ahoj,
nenašel jste náhodou někdo na Petohradě béžovou kšiltovku s nápisem mellow. Byl jsem tam 24.7 (oblast vyhlídkové skály).
Tel na mě: 733 313 287
Díky, Kuba
  Re: Ztracená kšilotovka 28.05.2023 Sluší mi, tak nevím...
    Re: Ztracená kšilotovka 29.05.2023 Jestli jí máš, tak poprosím o vrácení. Díky
      Re: Ztracená kšilotovka 30.05.2023 Co jednou Jaryn schvátí, tak už peklo nenavrátí.
  Re: Ztracená kšilotovka 28.05.2023 Sluší mi, tak nevím...
    Re: Ztracená kšilotovka 29.05.2023 Já být tebou tak ji taky nevrátím, ještě když ti sluší ... jasná volba, taky jsem vždycky krysa takž
  Re: Ztracená kšilotovka 29.05.2023 pozdě, od toho 24. července minulého roku se mi už rozpadla
    Re: Ztracená kšilotovka 30.05.2023 Jojo, Kuba to je rychlíky
Ztracené lezečky Kobra 27.05.2023 Ahoj, nenašel jste někdo náhodou v Plzni na Kobře lezečky (zapomenuty 25.5.2023), barva modro-zelená, zn.Red chilli.
mob. 725 822 277.
Díky K.
  Re: Ztracené lezečky Kobra 06.06.2023 Ma je Jaryn.
    Re: Ztracené lezečky Kobra 06.06.2023 Má je jaryn už potřebuje jen sedák lano a pár presek a bude mít všechno
    Re: Ztracené lezečky Kobra 06.06.2023 tinyurl.com/4xb5549h
Tenhle Jaryn?
1
...
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
...
2263
Ztracený mágopytlík v Prosečnici Nerad bych plevelil, ale kategorie ztrát a nálezů je i tady, navíc jsem v minulosti pomohl dost věcí jiným lidem najít a získat zpět, tak snad karma zafunguje: Prosečnice 21.5. a později: Hledám ztracený/zapomenutý mágopytlík, modrofialovobílý pruhy a logo chilli papriček, nechal jsem ho asi v Prosečnici v Čelbě někde pověšený/pohozený před týdnem. Nálezce má u mě pivo! Tomáš 20:17:31 31.05.2023odpovědět
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici Fialová je barva zla, takže to asi mrsknu na nejakej bazar, ale každopádně je standardně u mě. Už prosím neztrácejte lezečky a pytlíky, páč v tomto segmentu jsem již zabezpečen. Jaryn 22:06:46 31.05.2023odpovědět
    Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici Navíc Prosečnice smrdí shhyby a to potom musím brát ohled i na odumírání mozkových buněk. Jeden shyb = 4 mozkové buňky kaput. Jaryn 22:13:10 31.05.2023odpovědět
      Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici Jaryne, ja te zeru :) robac 18:00:41 01.06.2023odpovědět
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici Nezapomeň dovalit to pivko.
Nerad bych se znovu připomínal… Jaryn 19:19:12 02.06.2023odpovědět
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici ZAMEZTE ZAVEZENÍ LOMU PROSEČNICE!!!!! 11:46:56 03.06.2023odpovědět
    Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici zavezl bych to, jsem chudý duchem. Ne 13:20:55 03.06.2023odpovědět
      Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici Nikdo tě nenutí tam jezdit. Já mám taky radši písky a hory, ale tohle je taková umělka v přírodě, kterou máme skoro za barákem a tak jsme za ní někteří rádi. A zdaleka ne všechno je tam sekaný :-) Tomáš 00:21:04 04.06.2023odpovědět
        Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici dokonce výrazná menšina je sekaná a to navíc ty sekačky vypovídají kolikrát o tuposti autora, protože by šly lézt bez jakéhokoli zásahu 15:16:55 07.06.2023odpovědět
          Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici to nemůžu posoudit, ale cesty, co jsem lezl (do 7a), byly super 22:15:27 07.06.2023odpovědět
            Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici cesty do 7a, které by šly vylézt bez jediného seknutí (a byly by pořád pod 7a) jsou např. Kyosek, či Kluziště 19:14:45 08.06.2023odpovědět
              Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici s Kyoskem souhlasim, Kluziště jsem šel kolem, ale nepamatuju si. Každopádně v Morávkově stěně jestli by šlo něco vylízt bez sekání, to teda fakt nevim, věřim, že to bylo velmi často uplně hladký bez čehokoli... 21:41:31 08.06.2023odpovědět
                Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici Když Adam lezl Dawn wall, byla to týden zpráva dne, jak ustát žiletkové stupy - na Morávkově stěně mohly být klidně stěnová 9áčka a tak 3-4 cesty podél trhlin podobné tomu, co Lukass vylezl vpravo od Útěku k měsíci na Náměsíční stěně.
Aljaška taky byla lezitelná bez vrtačky. 10:20:36 09.06.2023odpovědět
                  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici možná máš pravdu, možná ne, nevim. Ale hladkýho prostoru je tam pořád dost, kdo tam chce dělat další cesty bez sekání pro desetáčkaře, ten má stále možnost. 01:04:52 10.06.2023odpovědět
    ochrana Jedinej, kdo tomu může zamezit, je ochrana přírody nebo lesy čr... Tomáš 00:22:07 04.06.2023odpovědět
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici kluci, dík, normálně bych řekl, že spamujete, ale takhle je moje ztráta pytlíku, kterej jsem dostal darem, aspoň víc na očích případnýmu nálezci... Tomáš 00:18:20 04.06.2023odpovědět
    Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici Nálezce je ... tramtadadááááá: Jarin :D 22:45:45 07.06.2023odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: