Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 11.Stráník 10977 12.Kohout 10931 13.Smetanová 10887 Bouldry: 11.Pařík 10350 12.Bulička 10184 13.Břicháček 10175 Hory: 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029 13.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Finále SP 03.06.2023 Ahoj lezci, jaký je váš názor na obtížnost finálových boulderů? Přišlo mi to jako Hangar challenge, akorát na Letné..
Ztracený mágopytlík v Prosečnici 31.05.2023 Nerad bych plevelil, ale kategorie ztrát a nálezů je i tady, navíc jsem v minulosti pomohl dost věcí jiným lidem najít a získat zpět, tak snad karma zafunguje: Prosečnice 21.5. a později: Hledám ztracený/zapomenutý mágopytlík, modrofialovobílý pruhy a log
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 31.05.2023 Fialová je barva zla, takže to asi mrsknu na nejakej bazar, ale každopádně je standardně u mě. Už pr
    Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 31.05.2023 Navíc Prosečnice smrdí shhyby a to potom musím brát ohled i na odumírání mozkových buněk. Jeden shy
      Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 01.06.2023 Jaryne, ja te zeru :)
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 02.06.2023 Nezapomeň dovalit to pivko.
Nerad bych se znovu připomínal…
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 03.06.2023 ZAMEZTE ZAVEZENÍ LOMU PROSEČNICE!!!!!
    Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 03.06.2023 zavezl bych to, jsem chudý duchem.
      Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 04.06.2023 Nikdo tě nenutí tam jezdit. Já mám taky radši písky a hory, ale tohle je taková umělka v přírodě, kt
        Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 07.06.2023 dokonce výrazná menšina je sekaná a to navíc ty sekačky vypovídají kolikrát o tuposti autora, protož
          Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 07.06.2023 to nemůžu posoudit, ale cesty, co jsem lezl (do 7a), byly super
            Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 08.06.2023 cesty do 7a, které by šly vylézt bez jediného seknutí (a byly by pořád pod 7a) jsou např. Kyosek, či
              Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 08.06.2023 s Kyoskem souhlasim, Kluziště jsem šel kolem, ale nepamatuju si. Každopádně v Morávkově stěně jestli
                Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 09.06.2023 Když Adam lezl Dawn wall, byla to týden zpráva dne, jak ustát žiletkové stupy - na Morávkově stěně m
                  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 10.06.2023 možná máš pravdu, možná ne, nevim. Ale hladkýho prostoru je tam pořád dost, kdo tam chce dělat další
    ochrana 04.06.2023 Jedinej, kdo tomu může zamezit, je ochrana přírody nebo lesy čr...
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 04.06.2023 kluci, dík, normálně bych řekl, že spamujete, ale takhle je moje ztráta pytlíku, kterej jsem dostal
    Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici 07.06.2023 Nálezce je ... tramtadadááááá: Jarin :D
Ztracená kšilotovka 27.05.2023 Ahoj,
nenašel jste náhodou někdo na Petohradě béžovou kšiltovku s nápisem mellow. Byl jsem tam 24.7 (oblast vyhlídkové skály).
Tel na mě: 733 313 287
Díky, Kuba
  Re: Ztracená kšilotovka 28.05.2023 Sluší mi, tak nevím...
    Re: Ztracená kšilotovka 29.05.2023 Jestli jí máš, tak poprosím o vrácení. Díky
      Re: Ztracená kšilotovka 30.05.2023 Co jednou Jaryn schvátí, tak už peklo nenavrátí.
  Re: Ztracená kšilotovka 28.05.2023 Sluší mi, tak nevím...
    Re: Ztracená kšilotovka 29.05.2023 Já být tebou tak ji taky nevrátím, ještě když ti sluší ... jasná volba, taky jsem vždycky krysa takž
  Re: Ztracená kšilotovka 29.05.2023 pozdě, od toho 24. července minulého roku se mi už rozpadla
    Re: Ztracená kšilotovka 30.05.2023 Jojo, Kuba to je rychlíky
Ztracené lezečky Kobra 27.05.2023 Ahoj, nenašel jste někdo náhodou v Plzni na Kobře lezečky (zapomenuty 25.5.2023), barva modro-zelená, zn.Red chilli.
mob. 725 822 277.
Díky K.
  Re: Ztracené lezečky Kobra 06.06.2023 Ma je Jaryn.
    Re: Ztracené lezečky Kobra 06.06.2023 Má je jaryn už potřebuje jen sedák lano a pár presek a bude mít všechno
    Re: Ztracené lezečky Kobra 06.06.2023 tinyurl.com/4xb5549h
Tenhle Jaryn?
Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 25.05.2023 Ahoj Lezci.
V létě pojedeme s přítelkyní do Tater a rádi by jsme vylezli na Lomnicky nebo Gerlachovsky šťít. Jsme oba zkušení lezci vytáhnu až 7a/VIII ale nevím jaké jsou podmínky nebo pravidla. Případně kdyby to někdo plánoval, tak by jsme se moh
  Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 25.05.2023 7 na skále s vlastním jištěním? V tom případě doporučuji spíš Lomničák.
Jsou tam krás
  Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 26.05.2023 1. na bergfex.com si naklikej kamery, slovensko, tatranská lomnica, a podívej se, kolik je tam sněhu
    Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 29.05.2023 návštěvní řád neexistuje. Je iba zoznam vyhradených miest
  Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 26.05.2023 Dej si Martinku na Gerlach. Je to krásná hřebenovka přes několik vrcholů. Na seznámení s Tatrami ide
  Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 26.05.2023 Neni uplne jasne jestli tim 7a myslis lezeni v horach, ale pokud jo, tak zkus Patagonske Leto na Lom
    Re: Tatry - Lomnicky / Gerlachovksy šťít 02.06.2023 Jasny, rutinne leze 7a treba v Alpach, ale nez pojede do Tater, tak radsi na diskusi napise takovejh
Balkna na Lidomorně 25.05.2023 Ahoj, zapomněli jsme zavěšenou balknu na Lidomorně. Kdyby ji někdo vzal, ozvěte se mi prosím na 773 pět osm tři 988
  Re: Balkna na Lidomorně 25.05.2023 má ji fojťas
Dračí skály na Šumavě 23.05.2023 Zdar, je to lezitelné? S malým klukem 4 roky? Já sólo, on za mnou. Nějaká hezká 1, 2, 3? Nebo něco takového okolo Prášil? Prostě hezký výlet s lanem s klukem 4 roky, žádný hroty a strachy nechci. Díky
  Re: Dračí skály na Šumavě 23.05.2023 Všechno zákaz v NP Šumava.
    Re: Dračí skály na Šumavě 23.05.2023 Ok, díky, myslel jsem si to, ale nedohledal.
22.05.2023 Zajímavý je že člověk obviněnej z zabití 2 lidí evidentně dál vozí lidi do hor, dokonce s 5* hodnocením na svým facebookovým profilu. Nádhera
  Dobrá práce KT 22.05.2023 A co bys chtěl? Je potřeba si uvědomit, že i když tu KT zveřejňuje jména a obvinění a řada lidí mu t
    Re: Dobrá práce KT 22.05.2023 Ty máš nějaké firmy? A mohli bychom je vidět?
      Re: Dobrá práce KT 22.05.2023 Ne, zájem KT o cokoliv z mého okolí je to poslední, o co stojím :-)
        Re: Dobrá práce KT 23.05.2023 Takže kecáš.
          Re: Dobrá práce KT 23.05.2023 Mysli si, co chceš. Pokud je ti lépe, když sám sobě nalžeš, že ostatní kecají, a ty jsi jediný chytr
            Re: Dobrá práce KT 23.05.2023 Z mé jednoduché otázky jsi vydedukoval, ze si o sobě tohle myslím? Opravdu?
              Re: Dobrá práce KT 23.05.2023 Ne, z této jednoduché otázky ne. Ale ona není jediná, kterou jsi kdy na Lezci napsal, stejně tak i j
                Re: Dobrá práce KT 23.05.2023 Aha.
            Re: Dobrá práce KT 23.05.2023 Z mé jednoduché otázky jsi vydedukoval, ze si o sobě tohle myslím? Opravdu?
              Re: Dobrá práce KT 23.05.2023 Zprava pro Jeskyně: jde vidět, že jsme tě vyškolili dobře. Bureš byl jen kariérista, ale ty jsi do t
                Re: Dobrá práce KT 25.05.2023 Nazdar Pávek a nebylo nám lip?
                  Re: Dobrá práce KT 25.05.2023 Jak se to veme. Táta by měl radost, kam jsem se dostal
                    Re: Dobrá práce KT 25.05.2023 Nebuďte skromný, je to potvrzení kvality našich kádru a já jsme na Vás hrdý
                      Re: Dobrá práce KT 25.05.2023 :D
  Dalibor Urban 17.05.2023 Byl to Dalibor Urban. Mimochodem jeho nelegální cestovka se nejspíš přejmenovala a jede dál. Přes zi
    Re: Dalibor Urban 17.05.2023 JJ to byl. Vím že měli ten HappyBus nebo něco takovýho a jezdili furt (klidně dvě auto, skoro 20 lid
    ubožák Jakub Turek 17.05.2023 No a ubožák Jakub Turek má zas potřebu někoho skandalizovat, takže vše při starém, nic nového pod sl
      Re: ubožák Jakub Turek 17.05.2023 Jestli opravdu udělal co udělal tak si nezaslouží skandalizovat ale kopat okovanou botou do hlavy ta
        Re: ubožák Jakub Turek 17.05.2023 Hele, myslím, že od toho tady máme regulérní soudy, aby posoudily míru zavinění a uložily adekvátní
          Re: ubožák Jakub Turek 17.05.2023 Jako když se ti zabijou dvě klientky na dvou různých akcích které pořádáš a je to celé brutálně voša
            Re: ubožák Jakub Turek 17.05.2023 Já si teda počkám na ten řádný soud...
              Re: ubožák Jakub Turek 17.05.2023 No, ten "fešák", co se zákazem řízení sundal dva lidi v Ádru, tak dostal snad 5 let. Když
                Re: ubožák Jakub Turek 17.05.2023 Jsou v zásadě dvě možnosti. Buďto budeme respektovat sytém dělby moci (v případě zjevných mynel je k
                  Re: ubožák Jakub Turek 17.05.2023 No zajímalo by mě jestli by jsi tak mluvil kdyby ty holky byly tvé dcery...?!
                    Re: ubožák Jakub Turek 17.05.2023 Zkoušíš to přes emoční vydírání, to od tebe není moc férový přístup.
                      Re: ubožák Jakub Turek 17.05.2023 Já to nezkouším vůbec přes nic, zato jsi v každém ohledu dokázal že jestli je tu někdo ubožák tak je
                        Re: ubožák Jakub Turek 17.05.2023 Jen si posluž, pokud ti to udělá dobře.
                        Re: ubožák Jakub Turek 22.05.2023 Ale zkoušíš
Co jsi předvedl je klasický konverzační faul "odvolávání se na emoce
            Re: ubožák Jakub Turek 17.05.2023 Asi tak, kdyz se ti na dvou akcich zabije po jednom cloveku, mozna bych tu chybu hledal primarne u s
          Re: ubožák Jakub Turek 22.05.2023 Hele je v pohodě, když se o tom dozví co nejvíc lidí a nebudou nevědomky svěřovat život do rukou nar
      Re: ubožák Jakub Turek 17.05.2023 Jaká skandalizace? Tady se někdo zeptal na jméno, tak jsem mu odpověděl. To jméno je veřejně známé u
        Re: ubožák Jakub Turek 17.05.2023 +1
        Re: ubožák Jakub Turek 18.05.2023 Nikdo se neptal po jméně, tak tady nelži.
          Re: ubožák Jakub Turek 18.05.2023 VKR navždy
        Turkův postupný úpadek? 18.05.2023 Pamatuješ, jak jsi třeba napsal svůj názor na lidi, co lezou na písku mimo povolené doby? :-) Jó,
          Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023 Tady bych se Kuby drobet zastal. Sice OK, nikdo se neptal, takže argument, že odpovídal na dotaz je
            Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023 Ivan Bortel, Ruda Zabilka dva spickovi Ceskoslovensti horolezci. A zabili se sice kazdy jinde, ale v
              Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023 ono je to samozřejmě těžké a hranice je rozplizlá. nejen u podivné šedé zóny delegátu cestovek označ
                Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023 S tim klempirem jsi dost mimo. Pokud ti bude zatekat do strechy, budes rad, ze vubec nejaky prijde n
                  Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023 nojo, uznávám, klempíře jsem opravdu dlouho hledal a snad se mu do září nic nestane a nepřezimuji be
              Re: postupný úpadek diskuse? 21.05.2023 Vždyť to není žádný vůdce, ten člověk není pro tuhle práci kvalifikovaný. Nechal bys vošousta řídit
              Re: postupný úpadek diskuse? 22.05.2023 Já bych takový odevzdaný fatalista nebyl. Možná všichni máme čáru života danou, ale jít tomu naproti
                Re: postupný úpadek diskuse? 22.05.2023 Naprostej souhlas. Před pár roky jsem Drachenwand šel s partou kámošů a nejslabší holčinu jsem si fe
            Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023 O to nejde. Neříkám, že s tím zveřejněním nesouhlasím. Ale vadí mi Turkovi lži. Když napíše, že jmén
              Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023 nojo, von paralelně na toto téma diskutuje na více serverech, tak to možná popletl. a svým způsobem
              Re: postupný úpadek diskuse? 18.05.2023 Mně tedy nejvíc vadí, jak k odkazům napíše: Jak zabil to děvče tam a tam. To je trochu silný a bulvá
                To není úpadek to je přirozený 18.05.2023 To víš co se v mladí naučíš ve staří najdeš.
          Re: Turkův postupný úpadek? 18.05.2023 Mě to jméno a název ,,firmy,, dost zajímá.
Je jedině dobře, že to poslal do světa.
(Ur
            Re: Turkův postupný úpadek? 18.05.2023 A jak vidíš tak se tady najdou takový z... co chtějí takové k.... chránit. Ale to je asi holt už tak
              Re: Turkův postupný úpadek? 18.05.2023 Hele anonymní nespokojenče…
Nesnaž se pod můj příspěvek cpát svoje naprosto nesouvisející blu
          Turkův postupný úpadek? Opravdu? 18.05.2023 Jistě jsi si všiml, že neodpovídám na první diskusní příspěvek, že..., ale až na druhý, který na něj
            Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 19.05.2023 Ne. Jméno jsi napsal hned do druhého příspěvku a to aniž by se na něj někdo psal. A pak jsi to v něk
              Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 19.05.2023 No a?
                Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 19.05.2023 Jen zkouším, zda se umí postavit k tomu, co napíše :-)
                Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 19.05.2023 Jen zkouším, zda se umí postavit k tomu, co napíše :-)
                  Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 19.05.2023 Jojo, mas pravdu, to je na cele veci to nejdulezitejsi.
              Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 19.05.2023 Milý Dalibore Urbane, Being Wanderere, Happy Buse a Happy Vane. Jistě chápeš, že se nemohu proti Tvé
                Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 19.05.2023 A jak to souvisí s tvojí lží, že se na to autor vlákna ptal?? Klidně si tu ty lidi zopakuj ještě jed
                  Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 19.05.2023 Ty demente. O co se snažíš?
Bagatelizovat smrt dvou lasiček a točit se na nějaký diskuzi ??
                  Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 19.05.2023 Že začneš i sprosťačit, milý Dalibore, neodpovídá Tvému dospělému věku.
Mám pro Tebe
                    Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 20.05.2023 Jméno jsi napsal už v druhém příspěvku, ale v prvním na něj žádný dotaz není. Proč jsi napsal, že se
                    Kubíku, kubíku... 20.05.2023 Kubíku, ještě jedna věc ukazuje, jak jsem se s tím úbytkem duševních sil a horšícím se úsudku v mém
                      Re: Kubíku, kubíku... 20.05.2023 Milý Dalibore, nevím přesně, co sem pleteš mrtvého horolezce na Majáku kdysi dávno, když se bavíme o
                        Re: Kubíku, kubíku... 20.05.2023 Tak pokračuješ dobře, ale zatím jsi nevysvětlil, kde by Dalibor vzal detaily naší konverzace z doby
                          Re: Kubíku, kubíku... 20.05.2023 Ty jsi asi debil viď…
                            Re: Kubíku, kubíku... 20.05.2023 Tak raději být debil, než se dívat, jak má Turek v odpovědích rozpory a lži. Proč prostě a jednoduše
                              Re: Kubíku, kubíku... 20.05.2023 Bez komentáře …
                              Re: Kubíku, kubíku... 21.05.2023 Byť s mnoha příspěvky KT kolikrát nesouhlasím, tak ukázat na svině je potřeba a to udělal dobře. Dík
                                Re: Kubíku, kubíku... 21.05.2023 Ha ha, stačilo jednou...
                              Re: Kubíku, kubíku... 21.05.2023 Byť s mnoha příspěvky KT kolikrát nesouhlasím, tak ukázat na svině je potřeba a to udělal dobře. Dík
                                Re: Kubíku, kubíku... 22.05.2023 To je v pořádku. Ale souhlasíš se zdůvodněním, kdy napsal, že jméno uvedl proto, že se ho na to auto
                                  Re: Kubíku, kubíku... 22.05.2023 Zdůvodnění, proč to napsal, je mě celkem ukradený. Důležitá je informace a jestli někomu pomůže, tak
                                    Re: Kubíku, kubíku... 22.05.2023 To má tvé okolí celkem fajn, když ti mohou lhát a dávat nelogické informace a tobě je to jedno.
                                      Re: Kubíku, kubíku... 23.05.2023 Někdy je aji pozdrav křivej, ale ze slušnosti odpovíš. Protějšek má něco v hlavě a ty si o tom myslí
                          Re: Kubíku, kubíku... 20.05.2023 Ty jsi asi debil viď…
                          Re: Kubíku, kubíku... 22.05.2023 Nechápu ty nenávistné příspěvky vůči KT, to jste se všichni zbláznili? I kdyby se nikdo na jméno a s
                            Re: Kubíku, kubíku... 22.05.2023 Hele, to je pravda, ale nepřijde ti divné používat na to lživé zdůvodnění? Tak měl normálně napsat,
                              Re: Kubíku, kubíku... 22.05.2023 Pravil anonym, tedy vlastně Dalibor Urban. Howgh.
                                Re: Kubíku, Kubíku... 22.05.2023 Tak vzhledem k tomu, že zde není způsob, jak normálním způsobem prokázat totožnost, jsou tyto tvé ře
                                  Re: Kubíku, Kubíku... 22.05.2023 no tývole to jsou teda pindy. se třeba zkus podepsat, co ty víš, co se stane. jednou to zkusit musíš
                                    Re: Kubíku, Kubíku... 22.05.2023 Tak třeba Jirka? Nebo Petr? Nebo Karel? Změní se něco, když si KT myslí, že jsem Dalibor?
                                  Re: Kubíku, Kubíku... 22.05.2023 Tak ty jsi fakt mimo kreténe…
Hoď si laso
                                    Re: Kubíku, Kubíku... 22.05.2023 No hlavně že ty jsi ok. Už jde dávno o hovno, ale je zajímavé sledovat, jak se KT kroutí a když už n
                                      Re: Kubíku, Kubíku... 23.05.2023 Wow! Dostals ho! Určitě je teď Tvůj život mnohem hezčí a lepší - bankovní konta Ti to zdvojnásobilo,
                          Re: Kubíku, kubíku... 22.05.2023 Tahni do píči, demente!
                            Re: Kubíku, kubíku... 22.05.2023 Kdyby Kuba Turek vysvětlil, proč napsal, že se dotyčný ptal, když to není pravda, mohla se celá tato
              Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 19.05.2023 Milý Dalibore Urbane, Being Wanderere, Happy Buse a Happy Vane. Jistě chápeš, že se nemohu proti Tvé
                Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 20.05.2023 Metoda veřejného zostuzení je jeden z trestů co používají komunisti v Číně. Jen tak mimochodem.
                  Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 20.05.2023 Ty retardovanej zmetku.
Opovaž se, snažit zakrýt, pochybení jakoukoli propagandou.
Nat
                    Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 22.05.2023 Takhle se zesměšnit a ještě se pod to podepsat.
                Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 20.05.2023 otazka je zda se nedopustis trestneho cinu ted tim ze sdilis tyto detaily... jmena... atd
                  Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 20.05.2023 Jakého trestného činu, prosím?
                    Re: Turkův postupný úpadek? Opravdu? 21.05.2023 No tak nic... no.
  Re: upozornění/varování Szczytnik 17.05.2023 Ahoj, dobrej postřeh a určitě jim to předám.
Bohužel oni si tam občas hlavu moc nelámou s tím
    Re: upozornění/varování Szczytnik 17.05.2023 To není můj postřeh, ale kámoše, co tam lezl už dříve. S tím blokem pohnul, když jsme lezli nějakou
  Re: upozornění/varování Szczytnik 22.05.2023 hned 16.05. jsme předali toto upozornění /doslovný překlad Petrova příspěvku/ kamarádům z tamější le
1
...
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
...
2263
Ztracený mágopytlík v Prosečnici Nerad bych plevelil, ale kategorie ztrát a nálezů je i tady, navíc jsem v minulosti pomohl dost věcí jiným lidem najít a získat zpět, tak snad karma zafunguje: Prosečnice 21.5. a později: Hledám ztracený/zapomenutý mágopytlík, modrofialovobílý pruhy a logo chilli papriček, nechal jsem ho asi v Prosečnici v Čelbě někde pověšený/pohozený před týdnem. Nálezce má u mě pivo! Tomáš 20:17:31 31.05.2023odpovědět
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici Fialová je barva zla, takže to asi mrsknu na nejakej bazar, ale každopádně je standardně u mě. Už prosím neztrácejte lezečky a pytlíky, páč v tomto segmentu jsem již zabezpečen. Jaryn 22:06:46 31.05.2023odpovědět
    Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici Navíc Prosečnice smrdí shhyby a to potom musím brát ohled i na odumírání mozkových buněk. Jeden shyb = 4 mozkové buňky kaput. Jaryn 22:13:10 31.05.2023odpovědět
      Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici Jaryne, ja te zeru :) robac 18:00:41 01.06.2023odpovědět
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici Nezapomeň dovalit to pivko.
Nerad bych se znovu připomínal… Jaryn 19:19:12 02.06.2023odpovědět
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici ZAMEZTE ZAVEZENÍ LOMU PROSEČNICE!!!!! 11:46:56 03.06.2023odpovědět
    Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici zavezl bych to, jsem chudý duchem. Ne 13:20:55 03.06.2023odpovědět
      Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici Nikdo tě nenutí tam jezdit. Já mám taky radši písky a hory, ale tohle je taková umělka v přírodě, kterou máme skoro za barákem a tak jsme za ní někteří rádi. A zdaleka ne všechno je tam sekaný :-) Tomáš 00:21:04 04.06.2023odpovědět
        Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici dokonce výrazná menšina je sekaná a to navíc ty sekačky vypovídají kolikrát o tuposti autora, protože by šly lézt bez jakéhokoli zásahu 15:16:55 07.06.2023odpovědět
          Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici to nemůžu posoudit, ale cesty, co jsem lezl (do 7a), byly super 22:15:27 07.06.2023odpovědět
            Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici cesty do 7a, které by šly vylézt bez jediného seknutí (a byly by pořád pod 7a) jsou např. Kyosek, či Kluziště 19:14:45 08.06.2023odpovědět
              Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici s Kyoskem souhlasim, Kluziště jsem šel kolem, ale nepamatuju si. Každopádně v Morávkově stěně jestli by šlo něco vylízt bez sekání, to teda fakt nevim, věřim, že to bylo velmi často uplně hladký bez čehokoli... 21:41:31 08.06.2023odpovědět
                Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici Když Adam lezl Dawn wall, byla to týden zpráva dne, jak ustát žiletkové stupy - na Morávkově stěně mohly být klidně stěnová 9áčka a tak 3-4 cesty podél trhlin podobné tomu, co Lukass vylezl vpravo od Útěku k měsíci na Náměsíční stěně.
Aljaška taky byla lezitelná bez vrtačky. 10:20:36 09.06.2023odpovědět
                  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici možná máš pravdu, možná ne, nevim. Ale hladkýho prostoru je tam pořád dost, kdo tam chce dělat další cesty bez sekání pro desetáčkaře, ten má stále možnost. 01:04:52 10.06.2023odpovědět
    ochrana Jedinej, kdo tomu může zamezit, je ochrana přírody nebo lesy čr... Tomáš 00:22:07 04.06.2023odpovědět
  Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici kluci, dík, normálně bych řekl, že spamujete, ale takhle je moje ztráta pytlíku, kterej jsem dostal darem, aspoň víc na očích případnýmu nálezci... Tomáš 00:18:20 04.06.2023odpovědět
    Re: Ztracený mágopytlík v Prosečnici Nálezce je ... tramtadadááááá: Jarin :D 22:45:45 07.06.2023odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: