Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Flatanger 05.07.2023 Místní vykuk chce za parkování za autobusovou zastávkou 5 EUR za den. Účtenku nedostanete.
  Re: Flatanger 13.07.2023 Spát se tam dá?
    Re: Flatanger 14.07.2023 P. Jako Pepa? Gratuluji k 9a
  Re: Flatanger 14.07.2023 1. To je v Nórsku najnižšia cena aká existuje, a je to úplne bežné.
2. Je to pozemok "mí
    Re: Flatanger 14.07.2023 Mel jsem pocit, ze v Norsku je povoleno prenocovani na jednu noc i na soukromem pozemku (za splneni
    Re: Flatanger 21.07.2023 Dotaz Chlupe. Byl jsi tam někdy, nebo píšeš o něčem o čem nic nevíš?
Ceny v Norsku js
      Re: Flatanger 22.07.2023 Procs mu ty zlataky dal? Abys pak moh vybrekavat na netu.
      Re: Flatanger 06.08.2023 No zijem v Norsku 9 rokov, viem o ktorom mieste hovoris. Komu patri pozemok si mozes pozriet online
        Re: Flatanger 06.08.2023 Což tady má kde kdo...
  Re: Flatanger 14.07.2023 Mozna ten poplatek zavedl pote co mu tam jezdily zastupy vykuku ktery povazujou za sve nezadatelne p
    Re: Flatanger 18.07.2023 pět euro je po přepočtu směnným kurzem a v cenové hladině norveje asi tak jedno mizerný kafe ve fást
      Re: Flatanger 21.07.2023 1. Flatanger není Adršpach, aby tam bylo potřeba regulovat návštěvnost nebo parkování placením. Byl
        Re: Flatanger 21.07.2023 no jestli poplatku 5 euro rikas odrbani.. tak jsi asi doposud zil ve velmi chranenem prostredi.
          Re: Flatanger 22.07.2023 Hele, a proč by tu měli lidi univerzálně jásat z nejasný platby 5 éček? :D :D Tak mu to přišlo prost
            Re: Flatanger 22.07.2023 cely to budi dojem ze borec dodatecne zjistil ze nekomu dal 5 euro a nemusel (jen proto ze si o ne t
        Re: Flatanger 22.07.2023 Kecy kecy kecy, kvuli takovy kravine v cene 1 kafe tu rozvirujes nesmysly jakoby to byla systemova c
          Re: Flatanger 23.07.2023 Náš profilovač se spíše kloní k tomu, že dotyčný chtěl všem sdělit, že byl ve Flatangeru, ale zvolil
        Re: Flatanger 07.08.2023 U Dubrovniku jsou zraloci. Na severu ciha petieurova smrt, na jihu je to taky jisty. Kua zbejvaj dve
    Re: Flatanger 21.07.2023 Komentář úplně mimo. Pokud by to bylo, jak říkáš, nebyla tam cedule parkoviště bez placení.
Lezecký rébus. 05.07.2023 Zaslechnutá lezecká debata...
Otázka: Hele co je lepší brát sebou na skály? Jednu šedesátku nebo dvě třicítky?
Odpověď: To já nevím, ale vím, že jedno velké pivo je méně než dvě malá!!!
  Re: Lezecký rébus. 05.07.2023 Určitě dvě třicítky :o
    Re: Lezecký rébus. 05.07.2023 jednu šedesátku a jednu osmnáctku
      Re: Lezecký rébus. 06.07.2023 Jakože matku s dcerou?
        Re: Lezecký rébus. 07.07.2023 lano a babu na jištění a na večer
  Re: Lezecký rébus. 06.07.2023 Nebo tři dvacítky to je stejný.
    Re: Lezecký rébus. 06.07.2023 Jednu třicítku, dvě těžko zvládneš a šedesátka by už nemusela ani mazat, a dobře zajetá třicítka je
      Re: Lezecký rébus. 06.07.2023 Já radši 5 dvanáctek :)
    Re: Lezecký rébus. 11.07.2023 V úvahu připadá i šest desítek... :-)
      Re: Lezecký rébus. 11.07.2023 Nebo pět sedmiček.
Oblast pro dítě, stan, psi 04.07.2023 Ahoj, chtěl bych vyrazit během prázdnin na několik 2-3 denních výletů s 8 letým dítětem na lezení pod stan.
Máte tipy na nějaké oblasti, kde je velké množství 3,4, možná 5- hezkých cest, kde může lézt i prcek? A zároveň se dá někde poblíž přespat?<
  Re: Oblast pro dítě, stan, psi 04.07.2023 vykašli se na stan, jeď někam na Kokořínsko do bivaku oblézat kvaky. Prcek ocení i pětimetrový vrcho
    Re: Oblast pro dítě, stan, psi 04.07.2023 tam kempování bývalo zakázané, něco se změnilo?
  Re: Oblast pro dítě, stan, psi 05.07.2023 Alkazar - tedy Srbsko. Povolené spaní přímo v lomu zadarmo nebo v kempu o kilometr dál.
    Re: Oblast pro dítě, stan, psi 06.07.2023 Děkuji za tipy, určitě je využijeme.
  Re: Oblast pro dítě, stan, psi 07.07.2023 Wilsonova, je kousíček od kempu
  Re: Oblast pro dítě, stan, psi 07.07.2023 Wilsonova, je kousíček od kempu
ZTRACEN JETBOIL U POPRADSKEHO PLESA 03.07.2023 Ahoj, blizko Popradskeho plesa se mi dnes ztratil jetboil se dvema hrnky, sporky a lahvi na vodu. Mozna nekdo myslel, ze je to zapomenute... Budu rada za jakekoli info, pripadne za odkazy na slovenske ci polske lezecke/trekove skupiny se ztraty a nalezy.
Skalák nový průvodce 29.06.2023 Hoj, nevíte někdo kdy bude v distribuci novy průvodce na Skalak? Sice jsem ho našel na eshopu muzea Turnov, ale raději bych podpořil spíš jiný typ obchodu. Díky
  Re: Skalák nový průvodce 29.06.2023 Edit: tak se právě na minimálně jednom eshopu objevil 🙂
    Re: Skalák nový průvodce 30.06.2023 kde jinde než v muzeu by měl být k dostání průvodce po skanzenu?
      Re: Skalák nový průvodce 30.06.2023 Do těch sraček ještě někdo jezdí lézt? Mělo by se to tam zakázat
        Re: Skalák nový průvodce 30.06.2023 Pokakala ses tam?
        Re: Skalák nový průvodce 30.06.2023 Borci lezou ve sračkách, sračky chodí dělat borce jinam
          Re: Skalák nový průvodce 30.06.2023 možná i Vy se dostanete do třetího stadia vývoje. tedy bude to stát nějaký čas, žánop.
            Re: Skalák nový průvodce 30.06.2023 řazení příspěvků je samozřejmě čistě náhodné. pro vysvětlení:
1. fáze vývoje: co leze
              Ještě další fáze 01.07.2023 4. Na koho leze...
      Re: Skalák nový průvodce 30.06.2023 Ale ťuťu...
  Re: Skalák nový průvodce 30.06.2023 No hlavně ho tam ještě nemají...
hodnota výstupu 28.06.2023 Zdravím, prosím ostřílené lezce o radu - co má větší hodnotu výstupu (amatérská oddílová soutěž) 7b+ OS (oblast Omiš), nebo 8a+ pp (oblast Moravský kras- Staré Skály). Díky
  Re: hodnota výstupu 28.06.2023 Obecně vzato je hodnotnější 8a+, ale klasifikace je relativní... Např dát takové Klekání v Teplicích
    Re: hodnota výstupu 28.06.2023 písek sem netahat, jen skalkařina
      Re: hodnota výstupu 28.06.2023 A písek je teda co ????
      Re: hodnota výstupu 29.06.2023 Zajeď si na písek a pak mudruj. Skály jako skály, jen musíš umět šlapat kotě
    Re: hodnota výstupu 28.06.2023 Konkrétně se jedná o cestu Sex Je Precjenjen versus Ipolito
  Re: hodnota výstupu 28.06.2023 PP můžeš nacvičovat třeba stopadesátkrát a pak to přelézt, ale OS vždycky bylo, je a bude OS.
  Re: hodnota výstupu 28.06.2023 ja tu cestu v omisi taky lezl a prislo mi to teda lehke. tu v krasne ne, ale za me urcite 8a+ jednoz
    Re: hodnota výstupu 28.06.2023 Proč by hodnotu přelezu snižoval počet počet pokusů? Má vyšší hodnotu že napoprvé zaběhneš stovku za
      Re: hodnota výstupu 28.06.2023 Bolt je devětCéčko, bavme se o těch časech za ním - a ty (2. - 10. nejlepší) byly všechny zaběhnuty
    Re: hodnota výstupu 28.06.2023 aspoň jedna rozumná odpověď, která je k věci...díky
  Re: hodnota výstupu 28.06.2023 "Nejvyšší hodnotou výstupu by měla být míra radosti, kterou nám přinese."
    Re: hodnota výstupu 28.06.2023 Radost z přelezu, ale v hodnocení výstupu v soutěži zrovna není to co řešíme.
  Re: hodnota výstupu 28.06.2023 VHS jsou běžkaři jak mají ty chalupy a dělají brigády ? Tak tam bych objektivní hodnocení nečekal.
  Re: hodnota výstupu 28.06.2023 Kámo, tvoje problémy na moji hlavu :-)
    Re: hodnota výstupu 28.06.2023 večer něco napíše i Willhem, až se namrdá na bečce, psal že už se těší, jak bude psát v rozjezdu..
  Re: hodnota výstupu 28.06.2023 jednoznacne 8a+ je vic
  Re: hodnota výstupu 28.06.2023 7b+ a 8a+ už je velký rozdíl, takže 8a+ PP. Být to ale jen o číslo, tak pro sebe bych si víc cenil t
  Re: PP 8a+ nebo OS 9-? 8a+! ;-) 28.06.2023 Podle bodového hodnocení na 8a.nu je PP 8a+ 1050 bodů, OS 9- 947 bodů.
Na lezci.cz je hodnoc
  Re: hodnota výstupu 28.06.2023 Slysel jsem pravidlo, ze kdyz lezes cesty urcite obtiznosti na O.S. tak mas na to vylezt na r.p. ces
  Re: hodnota výstupu 28.06.2023 Zname pravidlo rika - cokoliv v Krasu je tezsi nez cokoliv nekde jinde :) :) :)
  Re: hodnota výstupu 29.06.2023 Když jsem rozlezený, tak jsem schopný dávat na OS věci na svém limitu, ale stejně nemám sílu a pohyb
  Re: hodnota výstupu 29.06.2023 50% prelezů OS plus nějaký Flash.
Tohle 7b+ asi nebude na OS zase takovej voříšek...
  Re: hodnota výstupu 29.06.2023 Amaterska debata, neni cesta jako cesta. Obecne Onsajt vyzaduje vice skillu a onsajtovat svoji hranu
    Re: hodnota výstupu 29.06.2023 To by byla jiná písnička...30xPP a první OS už by bylo k zamyšlení jestli to není hodnotnější než le
  Re: hodnota výstupu 29.06.2023 Z mojí perspektivy: 1 7b+ na OS mám vylezený a dokážu si představit, že bych jich dal víc (byď teda
PASÁK 24.06.2023 zdravim lezce,hlavne jesenicke.. leze se na pasaku a kde sehnat pruvodce?? diky
  Re: PASÁK 25.06.2023
Boryš/Boriš? 23.06.2023 Boryš umí po skalinách nebo Boriš umí po skalinách? Není tady nějaký znalec? Boryš nebo Boriš
      Re: Boryš/Boriš? 23.06.2023 :-)))
díky.
  Re: Boryš/Boriš? 23.06.2023 Původ mluví pro Boryše. Neb bory šumí. Bor je hvozd stromů borovic. Hvozd je les. 🙂
    Re: Boryš/Boriš? 23.06.2023 taky to může být v duchu některých navrhovaných reforem českého pravopisu, které se bohužel cči bohu
      Re: Boryš/Boriš? 23.06.2023 Nedá se ani vyloučit, že to vzniklo, počeštěním z jazyka Teutonů. Be riss. Volal alpinista, hledě n
        Re: Boryš/Boriš? 23.06.2023 Jednou se to zrušení dvojího IY možná prosadí, a pak už nebude co řešit.
        Re: Boryš/Boriš? 23.06.2023 Ještě mě napadá, že mohly vypadnout háčky a čárky z původního "boříš", možá i spodoba z pů
          Re: Boryš/Boriš? 23.06.2023 ne ne, původní jméno znělo Boršč, ale dvohláska šč na konci se postupem doby zjedodušila na š a z mě
            Re: Boryš/Boriš? 23.06.2023 :))
To ty sám, nebo s nápovědou?
              Re: Boryš/Boriš? Boryšová! 23.06.2023 no, napovědělo mi ještě nekolik pasáží ze Slova o pluku Igorově. a vůbec, ve skutečnosti ta pasáž zn
                Re: Boryš/Boriš? Boryšová! 23.06.2023 Boryš čumí po malinách!
("malina" v slangu brdských hovnolezců a (pod)horských svůd
                  Re: Boryš/Boriš? Boryšová! 24.06.2023 přesně! tomu fakticky odpovídá i následujicí verš: v sadě stkví se jara květ (míněn kvě maliníku).
                    Re: Boryš/Boriš? Boryšová! 24.06.2023 A dalším verše to potvrzují!
Žensky ráj, to na pohled
A to je ta krása ze mě (
                      Re: Boryš/Boriš? Boryšová! 25.06.2023 Ale fůůj!
                      Re: Boryš/Boriš? Boryšová! 25.06.2023 Ale fůůj!
                      Re: Boryš/Boriš? Boryšová! 26.06.2023 Super, ďakujem.
Konečne som sa dozvedel, aká bude aktualizácia žalospevu skrachovaných obuv
        Re: Boryš/Boriš? 23.06.2023 Že je to z německy mluvící oblasti, je celkem jasné. Celá tahle zpěvánka popisuje Jamrtál, kde žili
    Re: Boryš/Boriš? 23.06.2023 Ale musí byť Boryš, alebo Boriš, ten Boris je dosť ruského pôvodu, asi teraz je v sankčnom zozname.
  Re: Boryš/Boriš? 23.06.2023 Boryš je název spolku přátel srazu na Holém vrchu (SPSNHV), který sdružuje ve svých řadách všechny l
    Re: Boryš/Boriš? 23.06.2023 konecne smysluplna diskuse. Odchazim obohacen!
rusacki lezci 23.06.2023 nevite - lezu jeste? nebo jiz dolezli na ukrajine?
  Re: rusacki lezci 23.06.2023 Jsi De Bill
Vranovská skála - cvičení 21.06.2023 Zdravím, na Vranovské skále(Vranov nad Dyjí) má naše vojsko jakési cvičení. Je jich tam jak malých myší a mají ho mít po celý týden(jestli se tím myslí až do neděle, to netuším). Nikterak nás nevyháněli, dokonce jsme od nich dostali i erární blembáky. To
  Re: Vranovská skála - cvičení 23.06.2023 naúčtoval to těm žoldákům někdo?
  Re: Vranovská skála - cvičení 23.06.2023 blembaky.. a zadarmo?
    Re: Vranovská skála - cvičení 23.06.2023 no co, ty tady furt blembáš, tak neřikej, že nemáš pořádnej blembák!
1
...
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: