Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ledy Tatry 23.02.2024 Ahoj vespolek,
nevíte někdo aktuální stav ledů v Tatrách?
  Re: Ledy Tatry 25.02.2024 Aktuální stav nevím, ale před měsícem byly v jižních dolinách velmi dobré. Vzhledem k charakteru poč
Ledy Eisarena 22.02.2024 Ahoj! Máte někdo aktuální info jak vypadají ledy v Eisareně nad Bad Gasteinem? Případně odkaz, kde najít info. Díky
  Re: Ledy Eisarena 22.02.2024 ploutve a šnorchl, info tři dny zpět
Ledy Eisarena 22.02.2024 Ahoj! Máte někdo aktuální info jak vypadají ledy v Eisareně nad Bad Gasteinem? Případně odkaz, kde najít info. Díky
  Re: Adam Ondra a DrWitt 19.02.2024 Nesmis to tak zrat.
  Re: Adam Ondra a DrWitt 19.02.2024 Prachy nesmrdí :D
  Re: Adam Ondra a DrWitt 19.02.2024 No je potřeba dojit dokud se dá, smutná pravda. Ale dělal bych to taky, nebudu říkat, že ne.
    Re: Adam Ondra a DrWitt 19.02.2024 Největší síla je z dojení selat. To pak každého hladce přemůžeš a rozetneš mu lebku prázdným panákem
      Re: Adam Ondra a DrWitt 19.02.2024 Palec hore
      Re: Adam Ondra a DrWitt 19.02.2024 ale začni u sebe, prosím tě...
      Re: Adam Ondra a DrWitt 20.02.2024 taky chci byt zamilovany do krasne ucitelky Pizduchy
  Re: Adam Ondra a DrWitt 19.02.2024 Tos tu prodejnost zjistil tedy brzy...:-)
    Re: Adam Ondra a DrWitt 20.02.2024 Adam ma peněz i majetku dost a je z bohate rodiny. Problem je uživit tu tlupu nohsledi. Prachy nesm
  Re: Adam Ondra a DrWitt 20.02.2024 Tak reklama ho živí, takže nějaké kompromisy chápu a neřeším to. U Adama se mi ale nelíbí, že reklam
  Re: Adam Ondra a DrWitt 20.02.2024 No, od té doby co na sebe nalepil ty cizopasníky to s ním jde od 10 k 5. Dřív mi byl sympatickej, al
    Re: Adam Ondra a DrWitt 22.02.2024 Mam na to stejny nazor, bohuzel.
    Re: Adam Ondra a DrWitt 22.02.2024 Mám na to stejný pohled nevěřím že tomuhle Adam věří... p.ča to už zrovna mohl šlapat za redbull...
      Re: Adam Ondra a DrWitt 22.02.2024 Za chvílu bude polepenej nálepkama, jako Stoupa :D
      Re: Adam Ondra a DrWitt 22.02.2024 přesně to jsem si myslel taky, kdyby šel do spolupráce s Red Bullem tak sice pije sr.čky, ale aspoň
        Re: Adam Ondra a DrWitt 22.02.2024 Red Bull jsou dost kokoti co tě nutí do kravin a absurdid co nechceš.
          Re: Adam Ondra a DrWitt 23.02.2024 Dneska jsem si koupil ginger shot, a jak jsem to vodevřel tak koukám že to je Dr.Witt, tak sem to ža
Buzet 14.02.2024 Poradíte prosím, kde se dá v Chorvatsku v Buzetu spát v autě a kde mohu parkovat, když bych chtěl lézt v kaňonu? Případně, kde naberu vodu? Děkuji
      Re: Buzet 15.02.2024 A to jsi prisel jak?
        Re: Buzet 16.02.2024 V celý Istrii i Chorvatsku, je zákaz spaní nadivoko i v autě na parkáči danej zákonem. To že to proc
        Re: Buzet 16.02.2024 Viděl jsem značku zákaz kempování na parkovišti.
  Re: Buzet 14.02.2024 Přesně, spaní stačí trochu popojet do kopců a je to. Konkrétní místo je blbost, protože se tam pak z
    Re: Buzet 14.02.2024 Voda je v Chorvatsku k dispozici v pistoli na každý benzínce - načerpáš jako naftu přímo do nádrže.
      Re: Buzet 15.02.2024 To asi moc nejede, když máš v nádrži maftu s vodou? Voda je i na nádraží. Od vstupu do Schengenu už
Korsika - moře a lezba 12.02.2024 Ahoj, můžete mi prosím dát typ na lezení v Korsice nějaké super lehké cesty, aby se tam dalo lézt s dětma? Ideálně v blízkosti moře... Moc díky.
Posun opletu 31.01.2024 Jak velký problém je posun opletu vůči jádru (lano je uprostřed takový tlustší na koncích takový pohublý)?
Je to jen kosmetika a diskomfort nebo je tam nějaký bezpečnostní riziko?
  Re: Posun opletu 31.01.2024 Neřekl bych, že se v tomhle případě jedná o posun opletu... Na konci je užší protože do něj padáš a
  Re: Posun opletu 31.01.2024 Posun opletu se projevuje tak že se lano na koncích začne kroutit ne že je tenčí.
    Re: Posun opletu 31.01.2024 Jo, i se docela pekelně kroutí.
  Re: Posun opletu 31.01.2024 záleží. pokud je to extrémní případ a jedná se o lano postupně zkracované o opadané konce a jen natě
  Re: Posun opletu 04.02.2024 Podle me to problem neni, mam jedno lano co ma teda "unicore", ale nejakej nepovedenej a t
  Re: Posun opletu 08.02.2024 Jako průser to je, si vzpomínám když mě jednou kamoš se snažil dostat dole na stěně a shrnutý polet
    Re: Posun opletu 08.02.2024 ako ťa dostal dole ?
      Re: Posun opletu 12.02.2024 Tam visi doted.
        Re: Posun opletu 12.02.2024 A kope nožičkama! :-))
          Re: Posun opletu 12.02.2024 Nějak to potom prorval, ale teda nic moc, naštěsti sem byl asi dva metry nad zemí, tak by se to asi
            Re: Posun opletu 13.02.2024 no teda , nenosíš na sedačke nôž ?
:-)))
( = ďakujem za info)
              Re: Posun opletu 14.02.2024 No na stěnu nůž netaham :-D
                Re: Posun opletu 15.02.2024 Měl bys :-D
Víš kolik inteligentních dotazů by bylo ?
    Re: Posun opletu 12.06.2026 A preto: ZLATÝ POLLOĎÁK!! :))))))))
Jaké vybrat šrouby do ledu 27.01.2024 Zdar borci,
Poradíte mi jaké vybrat šrouby do ledu? Poměr cena/výkon?
Koukám se zatím po těchto :
Singing rock quick spin a PETZL laser speed.
Díky za rady,
Ahoj Pip
  Re: Jaké vybrat šrouby do ledu 28.01.2024 Ahoj, šrouby, které jsi uvedl jsou po všech stránkách srovnatelné. Jde o ocelové šrouby, které mají
    Re: Jaké vybrat šrouby do ledu 28.01.2024 LW- Moc děkuji za vyčerpávající informace;)
      Re: Jaké vybrat šrouby do ledu 29.01.2024 k tým sovietskym ( tuším aj ruským a bulharským) šrubám :
stúpanie závitu a brúsenie hrot
        Re: Jaké vybrat šrouby do ledu 29.01.2024 ruské šrouby; ještě jich doma asi pět mám. to co mám asi nebude titan, řekl bych nějaká houževnatá &
          Re: Jaké vybrat šrouby do ledu 29.01.2024 ono by to šlo prebrúsiť sovietsku trojhrotovú titanovku = okopčiť dizajn týchto západniarskych štv
          Re: Jaké vybrat šrouby do ledu 29.01.2024 Tak on "leteckej" dural v sobě má tochu titanu a "titan" taky nebude úplně čiste
            Re: Jaké vybrat šrouby do ledu 29.01.2024 proto jsem to "letecké" dal do uvozovek. nakonec i mezi těmi pěti šrouby co mám jsou rozdí
              Re: Jaké vybrat šrouby do ledu 29.01.2024 Určitě nebude stejná kvalita materiálu ani zpracování u všech šroubů. U sovětských výrobků vždy plat
              Jak vybrat šrouby z ledu 29.01.2024 Z histórie ešte raz :
v časoch BRSS-CPN našinci menili v Sojuze skeletové topánky za sovi
              Re: Jaké vybrat šrouby do ledu 29.01.2024 Lukas B.
ten rybník je dobrý tip na nácvik, Abalakova nevynímajúc. Najlepšie vziať na poro
                Re: Jaké vybrat šrouby do ledu 29.01.2024 ony ty výstavky nad krbem nejsou vůbec špatné. pomineme-li béčkové filmy (clifhanger se sylvestrem k
    Re: Jaké vybrat šrouby do ledu 29.01.2024 Z lehkých modelů bych doporučil i BD Ultralight.:Snadností zavrtávání a manipulace překonávají i ten
      Re: Jaké vybrat šrouby do ledu 31.01.2024 Dobře díky za rady a ujasnění:) ahoj Pip
Šití plochých smyček do freindů na zakázku? 26.01.2024 Zná někdo, kdo může takto zhodnotit asi 15 freindů? Z toho jsou 4 se středovým okem.
Nejlepší by byl kontakt v Praze.
Díky
V opačném případě - má někdo zkušenost s provazováním na uzel plochých či kulatých smyček do freindů?
  Re: Šití plochých smyček do freindů na zakázku? 26.01.2024 Kov je OK.
Textilni veci zahod a kup si novy, neni to zadna propaganda, proste to degraduje a
    Re: Šití plochých smyček do freindů na zakázku? 26.01.2024 1. nejjednodušší je to s karabinami, pokud mají hladký chod zámků a dovírají, tak jsou z perspektivy
      Re: Šití plochých smyček do freindů na zakázku? 26.01.2024 Díky za obsáhlou odpověď.
Hadicový uzel je, předpokládám, udělat jednoduchý uzel na j
        Re: Šití plochých smyček do freindů na zakázku? 26.01.2024 Co se týče přešití, zkus Rock Empire. Myslím, že kdysi slupli Koubu a tam to dokázali svýho času pře
          Re: Šití plochých smyček do freindů na zakázku? 30.01.2024 Pred pár rokmi mi u Koubu skontrolovali friendy a ponúkli kúpiť nové namiesto nerepasovateľné.
        Re: Šití plochých smyček do freindů na zakázku? 26.01.2024 bavlnka má funkci signální.
uzel, který nejde rozvázat, směle šmikni.
hadicový ozel je
        Re: Šití plochých smyček do freindů na zakázku? 27.01.2024 Ten uzel povolíš kladivem ( nedělám si prdel ), polož ho na něco tvrdýho, rovnýho a lehce ho pobouch
        Re: Šití plochých smyček do freindů na zakázku? 27.01.2024 Smycky (a karabiny) jsou spotrebni zbozi a obezivo. Nekde nejakou nechas, nekde nejakou seberes, poz
      Re: Šití plochých smyček do freindů na zakázku? 31.01.2024 Zkušenost s nácvikemchytáním pádů a lanem Panteon mám přesně opačnou. Lano nevypadalo vůbec zle a př
        Re: Šití plochých smyček do freindů na zakázku? 01.02.2024 Před pár lety se mi naskytla možnost otestovat expresky na trhačce. Vzal jsem si tehdy jednu z těch,
          expresky na trhačce 02.02.2024 To si tie 6kN dobre vyriešil. Boli už asi dosť unavené pri pádoch.
Niečo podobné, ako sedačk
  Re: Šití plochých smyček do freindů na zakázku? 27.01.2024 Rozvázat se to dá boucháním kladivem, pak je to ale již nepoužitelné, takže lepší vzít nůž a fiknout
    Re: Šití plochých smyček do freindů na zakázku? 30.01.2024 Díky všem za odpovědi, kladivo vyzkouším od malého po velké, kus kolejnice mám. Zkusím freindy prová
      Re: Šití plochých smyček do freindů na zakázku? 31.01.2024 Na kladivo bych se vykašlal a expresky i smyčky 30 let staré (při ceně 50 kč/ks) bych bez zaváhání v
  Re: Šití plochých smyček do freindů na zakázku? 31.01.2024 Parádní šance se slušně umístit v Darwinových cenách.
      Re: Smycky na frendy 02.02.2024 liščák na popruhu od ďábla jest. dramaticky ti degraduje nosnost popruhu (je to stejné namáhání popr
        Re: Smycky na frendy 02.02.2024 Ono až takové dráma to není... degradace na cca 60% nosnosti tj. nějkých 13.2 kN což je +- nosnost t
        Re: Smycky na frendy 02.02.2024 Lukas B., trafil si klinec po hlavičke :
uzol na slučke znižuje nosnosť cca na polovicu
    Re: Ach to lezeni na top rope 22.01.2024 Pri tom flash pokusu ma nacvakanej crux, kterej je na zacatku, dal uz je ta cesta "lehka".
    Re: Ach to lezeni na top rope 22.01.2024 Tak a proti tomu realita poctiváků, co tohle nedělají, je např. 2x kotník, 1x zl. pata, 1x kompresní
      Re: Ach to lezeni na top rope 22.01.2024 Když to ojebu TR a zachránim tim kotníček, tak to ale přiznám, a ne že si napíšu RP. Je spousta cest
      Re: Ach to lezeni na top rope 22.01.2024 Podhled softmoverky:
Ja chapu, ze se nechce zrakvit. Ale nikdo ho nenuti, lezt na fla
        Re: Ach to lezeni na top rope 22.01.2024 Lenko, ještě odpovím na tuto notorickou otázka onsight/flash s nacvakanýma nebo nenacvakanýma expres
          Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 To chápu. Je hodně těžkých, převislých cest, kde jsou expresky trvale. Tam bych to neřešil.
<
            Re: Ach to lezeni na top rope 31.01.2024 Čti. Někde níž myslím píše ze pokud to takto přelezl i autor a klasu takto navrhnul pak je to de fac
              Re: To nedava smysl 01.02.2024 To ale nedava smysl, pak by se to melo uvade a nekdo jiny to muze prelez ciste. Stejny pripad je ces
        Re: Ach to lezeni na top rope 22.01.2024 Ja myslim, ze to je spis prakticka zalezitost. Kdo ma prostye ty presky kvuli ostrymu pokusu, nebo k
      Re: Ach to lezeni na top rope 22.01.2024 Kdyz neco ojebu, oblezu, haknu, tak to nebudu prohlasovat za cistej prelez, to je cely.
  Re: Ach to lezeni na top rope 22.01.2024 Dobrej point. Osobně se mi akceptace předcvaknutých druhých, třetích a někdy čtvrtých jištění nelíbí
    Re: Ach to lezeni na top rope 22.01.2024 Ten psychicky rozmer tam prece vzdycky hraje tu roli.
Ja mam taky cesty, ktery vim, ze asi v
      Re: Ach to lezeni na top rope 22.01.2024 Na druhou stranu i chapu, ze potrebujes bejt videt, protoze tohle prodava. Ale moc se mi nelibi kudy
      Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 Hrdinů a optimistů jsou plné hřbitovy a Češi opět papežtější než papež a co pivo, to 10-12 na kusovk
        Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 Však jo, stačí ty styly jenom správně pojmenovat. Aji ten čistý os může být s nějakou poznámkou typu
          Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 Přesně. To, že lezes vysoký čísla neznamená, že pro tebe platí jiný pravidla. Neplatí a neměl bys je
        Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 Takže kdo neni císař tak nesmí říct že císař je nahý? Jestli to je lezený s lanem shora tak je to TR
          Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 Ale ono to odjisteny je, jen elita nema dostatecnou silu z toho cvaknout a moral taky chybi.
            Re: Ach to lezeni na top rope 24.01.2024 Tvrdíš, že AO nemá morál? Tak to pak jó :o)
              Re: Ach to lezeni na top rope 24.01.2024 Jestli má moral i sílu dostatečnou, měl to flashnout bez před cvakanych prvních dvou.
Btw Ada
                Re: Ach to lezeni na top rope 25.01.2024 tak Zrovna AO je v runoutech jak doma. I jeho vykony po vlastnim sou husty. Pokud tu nekdo trvdi ze
                  Re: Ach to lezeni na top rope 25.01.2024 Morál má kurevsky dobrej. Ale tady si to hodil zvrchu, prvovýstupce to ojebal TR tak on taky. Nešlo
                    Re: Ach to lezeni na top rope 25.01.2024 jj to souhlasim. Sem se tomu taky podivoval.
        Re: Ach to lezeni na top rope 25.01.2024 Ale jo, chápu našáhlování presky nebo i odejití od cesty, kde je blbě nebo vysoko navrtáno. Ale je t
          Re: Ach to lezeni na top rope 25.01.2024 Vidíš, jak je to relativní. Wilde 13 mi přišla v pohodě. Tvrdolín jsem někdy i přebojoval, ale po té
            Re: Ach to lezeni na top rope 26.01.2024 Já tím chtěl říct něco jiného. Pojďme pryč od výborných lezců a těžkých cest.
Ale pla
              Je to pak prvac? 26.01.2024 A kdyz to pak nekdo kdo bude mit dostatecnou silu a koule preleze bez nacvaknutyho, bude to vlastne
                Re: Je to pak prvac? 26.01.2024 Nebo to psát, jako u spotřebičů, nejlíp je OS (třída A), tak teda "OS+" (jeden cvaklý) neb
                Re: Je to pak prvac? 26.01.2024 PP+, OS++ apod. by šlo, bylo by to logický a spravedlivý hlavně k poctivým přelezcům (když už se oje
                  Re: Je to pak prvac? 26.01.2024 Spíš PP-- aby bylo vidět, že to není něco víc než čistý PP
                    Re: Je to pak prvac? 26.01.2024 PP- PP+... Lip vypada +, a je prehlednejsi kolik jich je, -- nevis jestli to je jedna carka nebo tri
                      Re: Je to pak prvac? 26.01.2024 Ty + jako nejty to je dobrý, to podepíšu.
                      Re: Je to pak prvac? 27.01.2024 Plus znamená téměř vždy něco víc nebo lepšího. Proč ne třeba hvězdičky? Ty jsou v daném oboru trochu
                      Re: Je to pak prvac? 27.01.2024 A co PPx, PPxx?
        Re: Ach to lezeni na top rope 25.01.2024 Ok,jasne,ale at se styl korektne pojmenuje, kdyz se s nim mava verejne. Sam musis citit to plizive r
      Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 Mágo se může vždy a všude ne? Když někdo může bez skrupulí mágovat v desítce na písku tak já můžu v
        Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 Ale to nás tady jenom lakuješ.
Přiznej se, že jsi hrubej a neomalenej jenom v blízko
      Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 psi stekaji, karavana jede dal... smir se s tim se svet neni podle tebe ale podle jinych :-) Adame,
        Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 No, jak myslis, aby ses pak nedivil.
          Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 Tohle je úplně boží debata, divím se že Adam na takový flame war vůbec reaguje, a každý kdo reaguje
            Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 Tak je dobre, ze se k tomu Adam vyjadril a dal najevo svuj nazor, na tom nevidim nic spatnyho. Ja z
            Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 Tak ono to nění úplně od věci nad tím diskutovat, já třeba beru, že některý cesty když cvakneš první
              Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 A nosili palety do Starých.
              Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 A nosili palety do Starých.
              Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 Joo urcite slo cvakat druhej behem skoku a vykyvu :) myslim, ze adam je nastesti na sebe i ostatni d
                Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 Svist je Buh.
                Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 Tady nejde o ten nepovedený OS, ale o tu flash dál.
                  Re: Ach to lezeni na top rope 24.01.2024 v tom flash - pokud to má být aspoň PP, tak první vynechat, jistič dělá spottera, v 5:58 cvakat druh
                    Re: Ach to lezeni na top rope 24.01.2024 +1 naprosty souhlas, odpustil bych mu prvni cvaklou ze zeme (pokud se da dosahnout), ale takto ne. A
                      Re: Ach to lezeni na top rope 25.01.2024 nene, proste to jen nechapes. Adam ac pravy, nebo nekdo za nej v komentu jasne vysvetluje, proc to m
                        Re: Ach to lezeni na top rope 26.01.2024 Ne, ty to nechapes, staci mit dobryho jistice :) a toho jak sam rika, mel.
Navic, kdyby nemel
              Re: Ach to lezeni na top rope 24.01.2024 No a není tedy lepší a solidarnejsi s dalsimi si tam ty bouldermatky nedonyst, kdyz i autor to tak u
  Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 Jen pro zvědavost Fnuf,v jaké obtížnosti se pohybuješ a styl(vápno,písek.l,sportovky,trad.)
    Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 To přeci nehraje roli, zda nevyleze kvůli strachu sedmičku nebo devítku a ani jestli se bojí v cestá
      Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 No každopádně je to divný si psát cestu na OS nebo RP ,když jsi lezl kus cesty na Toprope.
Sá
        Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 Lezecký videa a reklamní fotky jsou úplně jiná disciplína. Tam nikdo není placenej za to, že doleze
    Re: Ach to lezeni na top rope 23.01.2024 Mam par 9- na vapne (hlavne sportovky), OS o dost niz.
Na pisku nelezu na cisla.
A jo,
      Re: Ach to lezeni na top rope 26.01.2024 nechápu ten dotaz na to v jaké se pohybuje? to na tom jako něco mnění ? to jak leze těžkou cestu ? h
        Vim proc se ptal 26.01.2024 Je to jednoduchy, kdyby tady fnunf napsal, ze leze treba sestky, dostal by coud, ze je softmoverskej
          Re: Vim proc se ptal 26.01.2024 Ptal jsem se proto,abych věděl jaký typ lezce tohle řeší,víc se do téhle debaty nechci zapojovat,sta
  Re: Ach to lezeni na top rope 26.01.2024 Jak snadné, chčeš OS tak to vylez čistě OS!
Vždy bylo a mělo by být: dorazíš pod skálu čumíč
  Re: Ach to lezeni na top rope 26.01.2024 jak dlouho se pohybuješ v lezení? Tohle je v top klasách (od 8b-c výš) běžná praxe co pamatuju, a to
    Re: Ach to lezeni na top rope 26.01.2024 Neni to bezna praxe a neni to dobre.
      Re: Ach to lezeni na top rope 26.01.2024 Toto se může fakt řešit jen v Česku..
        Re: Ach to lezeni na top rope 27.01.2024 .. a jenom vybrani jedinci. :) bych je v tech cestach chtel videt.. :))
          Re: Ach to lezeni na top rope 27.01.2024 Tak znovu, je úplně jedno jak těžký cesty lezes, pod prvním je to všude Vo hubu když to máš na limit
          Re: Ach to lezeni na top rope 02.02.2024 diskuse se jednou za patnact let opakuji, staci dohledat tady (lanek mel citai na8a.nu), zadnej cvak
      Re: Ach ty tlachy 27.01.2024 je to běžná praxe u nezanedbatelné části cest v těchto obtížnostech a řešit to může jen někdo, kdo s
        Re: Ach ty tlachy 27.01.2024 To tak právě není, vyjadřoval se tam i AO, takže je o čem, jasně pokud je to dle tebe o hovně, tak t
  Re: Ach to lezeni na top rope 31.01.2024 Český lezec je specifický. Potřebuje neustále řešit nějaký howna
    Re: Ach to lezeni na top rope 01.02.2024 Anglicani tohle taky resej, neni to zadny cesky specifikum.
Naopak tohle priposrankovsky pred
      Re: Ach to lezeni na top rope 03.02.2024 Hubble někdo řešil? Je to cesta v Británii, přelezená britským lezcem před 35 lety. Uznávaný lezecký
    Re: Ach to lezeni na top rope 01.02.2024 I zahraniční.
  Re: Ach to lezeni na top rope 18.03.2024 Třeba v Německu je už několik let standard, že se s toprope začíná, tj. začátečník udělá na překližc
    Re: Ach to lezeni na top rope 19.03.2024 Já teda zadnej kurz neměl, ale nějak takle to u mě vypadalo taky, je asi celkem přirozený že začínáš
1
...
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
...
2263
Adam Ondra a DrWitt Mám Adama rád, je to můj lezecký vzor. O to větší zklamání pro mě je jeho spojení s DrWitt. Vždyť přece popírá sám sebe. Jeho zdravé polívčičky, tofu, a lehká jídla vůbec nejdou dohromady s tímto produktem plný chemie. No, nic. Pro mě je to hodně smutný příběh. Petr 16:12:08 19.02.2024odpovědět
  Re: Adam Ondra a DrWitt Nesmis to tak zrat. robac 16:56:23 19.02.2024odpovědět
  Re: Adam Ondra a DrWitt Prachy nesmrdí :D Jágr 18:51:09 19.02.2024odpovědět
  Re: Adam Ondra a DrWitt No je potřeba dojit dokud se dá, smutná pravda. Ale dělal bych to taky, nebudu říkat, že ne. 19:45:33 19.02.2024odpovědět
    Re: Adam Ondra a DrWitt Největší síla je z dojení selat. To pak každého hladce přemůžeš a rozetneš mu lebku prázdným panákem. Kde kdo by si to tu zasloužil... K. 20:06:59 19.02.2024odpovědět
      Re: Adam Ondra a DrWitt Palec hore 20:20:02 19.02.2024odpovědět
      Re: Adam Ondra a DrWitt ale začni u sebe, prosím tě... 20:20:40 19.02.2024odpovědět
      Re: Adam Ondra a DrWitt taky chci byt zamilovany do krasne ucitelky Pizduchy chlapec z male vesnice 05:27:38 20.02.2024odpovědět
  Re: Adam Ondra a DrWitt Tos tu prodejnost zjistil tedy brzy...:-) 21:41:51 19.02.2024odpovědět
    Re: Adam Ondra a DrWitt Adam ma peněz i majetku dost a je z bohate rodiny. Problem je uživit tu tlupu nohsledi. Prachy nesmrdi 12:19:01 20.02.2024odpovědět
  Re: Adam Ondra a DrWitt Tak reklama ho živí, takže nějaké kompromisy chápu a neřeším to. U Adama se mi ale nelíbí, že reklama často přehluší samotné video, ke kterému je připlácnuta a navíc je to hrozně násilné. Třeba Stafano Ghisolfi má ve svých videích často reklamy taky, ale vždycky jasně řekne, že teď je reklamní okénko a nedělá tam ze sebe šaška. Jiný Petr 12:16:36 20.02.2024odpovědět
  Re: Adam Ondra a DrWitt No, od té doby co na sebe nalepil ty cizopasníky to s ním jde od 10 k 5. Dřív mi byl sympatickej, ale teď ze sebe dělá akorát kokota... 13:09:43 20.02.2024odpovědět
    Re: Adam Ondra a DrWitt Mam na to stejny nazor, bohuzel. 07:26:52 22.02.2024odpovědět
    Re: Adam Ondra a DrWitt Mám na to stejný pohled nevěřím že tomuhle Adam věří... p.ča to už zrovna mohl šlapat za redbull... Aspoň by to sýplo něco pořádného...toto jsou jen usr.ne šolíchačky a bokovky.... Ano 15:11:37 22.02.2024odpovědět
      Re: Adam Ondra a DrWitt Za chvílu bude polepenej nálepkama, jako Stoupa :D 16:28:40 22.02.2024odpovědět
      Re: Adam Ondra a DrWitt přesně to jsem si myslel taky, kdyby šel do spolupráce s Red Bullem tak sice pije sr.čky, ale aspoň bude mít možnost zajímavých projektů... takhle pije sr.čky, je to bokovka a je ještě je za ču.áka... 18:53:37 22.02.2024odpovědět
        Re: Adam Ondra a DrWitt Red Bull jsou dost kokoti co tě nutí do kravin a absurdid co nechceš. 22:55:55 22.02.2024odpovědět
          Re: Adam Ondra a DrWitt Dneska jsem si koupil ginger shot, a jak jsem to vodevřel tak koukám že to je Dr.Witt, tak sem to žahnul s pocitem že Adamovi snad cinkla koruna ... Musím nastudovat co všechno mají ještě v produktech Jou 16:22:54 23.02.2024odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: