Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Mikulec 9625 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029 13.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Dej si pozor, Hrnec 01.04.2024 Hele Hrnec, Davle už vás nebaví, tak vysíráte další lidi a snažíte se ukrást projekt do kterýho vám nic není?
Abys nakonec nedostal po držce ty, někde pod skálou, beze svědků. Dávej si bacha, hovado.
  Re: Dej si pozor, Hrnec 01.04.2024 Kamarádi ze skal :D
    Re: Dej si pozor, Hrnec 01.04.2024 Ze by se karta obratila a misto Turka dostane pan vyhruzka?
    Re: Dej si pozor, Hrnec 01.04.2024 A co na to Hrnec?
    Po*sral se 07.05.2024 Už se po*sral a radši do skal nejezdí.
  Re: Dej si pozor, Hrnec 01.04.2024 :-))))))
    Re: Dej si pozor, Hrnec 01.04.2024 No zda se, že karma je zdarma. Neco jsem o tom slysel a teda doufám, že o to lidi ze Satalic nepřijd
      Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 Vo co teda jde?
        Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 O ropecult.cz projekt lezecke steny ve Kbelich.
      Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 Ať jsi, kdo jsi, děkujeme za zastání. Nicméně, není potřeba nikomu vyhrožovat. Probíhají jednání a m
        Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 Jen at se o tom vi, treba se dotycny zastydi a dojde mu, ze takle se to delat nema.
  Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 A co cekas? Za napad se plati a ne vytrubuje, kdyz jeste nemate to hlavni!!!! Tohle je business a ne
    Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 Ty chces taky dostat po drzce, co?
Jestli myslis, ze "za napad se plati" == korupce
      Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 Oj ty jsi mi nejaky bijec, muzes to zkusit, rad te potkam ve Vinori.
        Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 Aby sis privedl kamarady? To urcite, ja ti to udelam jako to Hrnec dela ostatnim, potajmu, az to neb
    Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 O co jde? Nemůže to někdo ve zkratce vysvětlit?
Však já myslel, že ten rope cult už nebude, k
  Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 Těší nás, že se o ropecultu ví. Bohužel po 4 letech práce se podmínky spolupráce s developerem změni
    Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 Pokud se ve Svete financi pohybujes tak zdatne jako v tom pravopisnem, moc se vysledku nedivim. Nic
    Re: Dej si pozor, Hrnec 10.06.2024 Twl David Stella, slovutný akademik píše jako školák s pětkou z češtiny. Jdi se stydět chlape a vrať
  Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 Na další překližku v Praze se vyserte, beztak už je jich tam jak nasráno, to akorát smrdí bankrotem.
    Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 To ani zdaleka ne, vzdyt steny v Praze jsou naprasakany. BigWall vyhledove pujde k zemi, jakmile dos
  Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 Těší nás, že se o ropecultu ví. Bohužel po 4 letech práce se podmínky spolupráce s developerem změni
    Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 Davide, on Hrnec ma tech prasaren na triku vic, staci se zeptat opozice na kbelsky radnici.
J
      Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 Čau všichni, pozenek patří Maloja Investment SICAF a.s. ti staví obytné domy v bývalém Palu Kbely. N
        Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 A ten pozemek pro stenu je pronajatej komu?
          Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 Patří tomu a.s. a ten kdo si ho pronajal, musí mít prachy na projekt. Když chci opici, musím mít na
            Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 Blbě jsem to napsal, patří developerovi a někdo (nevím kdo a je to jedno) si ho pronajal a ten aktuá
              Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 Jo a nebo je to taky cely trochu jinak...
                Re: Dej si pozor, Hrnec 02.04.2024 No vzhledem k tomu, že jsem toto sepisoval s poradcem starosty a zastupitelem Kbel. Který si četl Va
                  Re: Dej si pozor, Hrnec 03.04.2024 Ahoj. Ráda bych podotkla, že výhružky směřované na Honzu Hrnčíře nepochází od žádného ze zakládající
                    Re: Dej si pozor, Hrnec 03.04.2024 Tak ona by tohle mohla byt dobra zaminka, celou tu spolupraci ukoncit, ze jo. Sikovny, neco jako 7 k
                      Re: Dej si pozor, Hrnec 03.04.2024 No tak bych to zase neviděl. Nějaká diskuze na lezci.cz tak relevantní není, ady to bylo 7 kulí jak
                        Re: Dej si pozor, Hrnec 03.04.2024 Měli by internet zakázat, bude pokoj a lidi chodit do hospody.
  ...nebo raději nůžky? 07.05.2024 Když tolik podléháš svým impulsivním záchvěvům k vyhrožování, možná bude dobrý se nechat vykastrovat
    Re: ...nebo raději nůžky? 07.05.2024 Hele a není to jako u koní? Když už hřebec projde pubertou, fiknout kulky mu moc nepomůže.
Ji
      Re: ...nebo raději nůžky? 09.05.2024 Když už předstírá, že má koule, má se aspoň podepsat.
        Re: ...nebo raději nůžky? 09.05.2024 Jenže to už se pak dá použít jako důkaz, kdyby k něčemu došlo a jestli je Hrnec posera, tak by ho ta
          Re: ...nebo raději nůžky? 10.05.2024 Jj, zato srabsky a psychopaticky je to celkem dost
            Re: ...nebo raději nůžky? 10.05.2024 No, to jsem pochopil, ze je z obou stran, tady od anonyma i od Hrnce.
Tak asi jak se do lesa
              Re: ...nebo raději nůžky? 10.05.2024 to může být planá domněnka, přece prd víme, co Hrnec, jediný, co je tady vidět, je výblitek slabocha
                Re: ...nebo raději nůžky? 10.05.2024 Muze, ale nejspis neni.
Ja osobne vnimam, ze hrnec se za posledni dva, tri roky dost zmenil.
                  Re: ...nebo raději nůžky? 10.06.2024 Tak co, uz to nějak dopadlo? V klipu od highlifu byl nějakej pochroumanej...
  Dopadlo to? 10.06.2024 Tak co, dopadlo to nejak? Dali jste si do huby? Bude stena?
    Re: Dopadlo to? 10.06.2024 nedali, nebude.
      Re: Dopadlo to? 10.06.2024 Pockeeeeej jestli si teda nedali do tlami, tak hrnec s karesakem tu stenu udelaj, to jsou prasule, t
Vzpomínka na Zdendu Hanaje 30.03.2024 Minulý týden odešel do lezeckého nebe Zdenda Hanaj z Jablonce, zvaný též Dunivý Hrom, neunavný bojovník z pískovcových stěn Českého Ráje. Své sedmdesátiny oslaví už v Nebeské hospodě, kde ho už pár let čeká s napěněným půlitrem jeho dávný kamarád a
Lano Beal Karma 9.8mm 19.03.2024 Ahoj, někdo nějaké zkušenosti, názor, poznatky s tímto lanem? Už mě nebaví řezat tenčí lana, při intenzivním nacvičování.
  Re: Lano Beal Karma 9.8mm 19.03.2024 Mám již několikeré. Důvod je jasný je to takový lano spotřebního typu. Kdo leze víc, tak ten prostě
vkládání fotek u cest 18.03.2024 Vážení admini, nechcete zvážit vkládáni fotek k cestám kýmkoliv registrovaným? V posledních letech fotky, které jsem vám poslal mailem, se žádná z nich v databázi cest neobjevila. Fotky rozhodně nebyly odpad, všechny o svých cestách celkem pěkně vypovídal
  Re: vkládání fotek u cest 18.03.2024 Je to škoda, já už deníček přesunul vedle a fotky taky vkládám tam.
  Re: vkládání fotek u cest 19.03.2024 Ono to je porad dokola. Tu se proste zadne zmeny k lepsimu nedockame.
  Re: vkládání fotek u cest 19.03.2024 rád bych tvoje fotky i deníček přivítal na thecrag.com :-)
    Re: vkládání fotek u cest 19.03.2024 Dalo se tam i docela slušně naimportovat cesty z lezce, průser nastal u "Starých cest", ta
      Re: vkládání fotek u cest 20.03.2024 Tomu se říká taktika "na Strnada" :-)
        Re: vkládání fotek u cest 23.03.2024 Vobjasni!
  Re: vkládání fotek u cest 19.03.2024 Snažím se všechny fotky, co mi přijdou mailem, k cestám dávat. Posílej to mně, jestli můžeš. Díky!
    Re: vkládání fotek u cest 20.03.2024 Ok díky.
    Re: vkládání fotek u cest 20.03.2024 Stando, proč necháváte tuhle doménu tak zoufale mrtvou bez výraznější změn už 15 let? A proč skoro n
      Re: vkládání fotek u cest 21.03.2024 Taky to moc nechapu, zrovna vcera jsem zadal spatne nazev cesty a nemuzu ho editovat. Prijde mi, ze
        Re: vkládání fotek u cest 21.03.2024 Ta kopie by hodne pomohla.
        Re: vkládání fotek u cest 21.03.2024 Zrovna editování tebou zadané cesty jde, ale musíš být přihlášen.
          Re: vkládání fotek u cest 21.03.2024 Nekde jsem tam tu editaci videl, ale prislo mi, ze to bylo jen dokud jsem byl ve stejne session, ve
            Re: vkládání fotek u cest 21.03.2024 Uz to vidim.
              Re: vkládání fotek u cest 23.03.2024 editovat jde, ale lezec se po čase sám odhlásí, takže už se mi stalo, že jsem zadal přihlášen novou
      Re: vkládání fotek u cest 28.03.2024 tak dík za nereakci admini, takhle ten web fakt vyšumí a lidi utečou, což je škoda :/
        Re: vkládání fotek u cest 29.03.2024 No, co na to říct, ... děláme stále na novém Lezci, ale život nám staví do cesty všelijaké překážky,
          Re: vkládání fotek u cest 01.04.2024 díky za reakci :)
novej lezec jo? tak paráda, to se těším :)
          Re: vkládání fotek u cest 01.04.2024 Hele Stando, co to hodit opensource, urcite by se zapojilo hodne lidi :)
Podmínky v Tatrách 18.03.2024 Máte někdo aktuální info ohledně podmínek ve Vysokých Tatrách? Jak jsou na tom ledy? Podle předpovědi je tam pořád pod nulou. Díky
  Re: Podmínky v Tatrách 18.03.2024 Já bych minulý týden na skialpech v Žiarske dolině. Tam ledy samozřejmě nejsou, ale podmínky budou a
  Re: Podmínky v Tatrách 19.03.2024 Ahoj, špatné, přes den je furt nad nulou a to v ledu viset fakt nechceš. Mrkni na nějaké opravdické
nehmotné kulturní dědictví unesco 15.03.2024 možná jste zachytili, že kromě Berlínského techna, zimního průvodu masek v Kirchseeon, Finsterwaldského zpěvu, Hessenských koberců a Viez cideru se na seznam světového kulturního dědictví dostalo i saské pískovcové lezení. jestli je to dobře nebo špatně,
  Re: nehmotné kulturní dědictví unesco 15.03.2024 diky za zpravicku. Afaik je to dobre. Saske piskovcove lezeni je neuveritelna rarita.
  Re: nehmotné kulturní dědictví unesco 15.03.2024 Tak je to určitě dobře už jen proto že "nehmotné kulturní dědictví" se bude případně mnohe
  Re: nehmotné kulturní dědictví unesco 16.03.2024 Je škoda, že u nás se na toto dědictví tolik se...
    Re: nehmotné kulturní dědictví unesco 17.03.2024 Těším se, až si Francie nechá do UNESCA zapsat sportovní lezení!
    Re: BOUDER CUP 15.3.2024 13.03.2024 Je to na te nové
      Re: BOUDER CUP 15.3.2024 13.03.2024 Ok, děkuji.
Skript od A. Klady 12.03.2024 Relativně dlouho jsem využíval rozšíření Greasemonkey ve Firefoxu pro přehlednější čtení diskusí pod články. Už to nefunguje nebo je problém u mě? Díky, A. Klado...
  Re: Skript od A. Klady 12.03.2024 Docela dobrý, díky za tip.
Funguje bez problémů, stačí přidat hvězdičku nebo s do všech inclu
    Re: Skript od A. Klady 12.03.2024 To je neuvěřitelné. Lezec.cz směřuje technologicky do dalšího tisíciletí. Přešel na https. V to jsem
prstýnek ztracený na Smíchoffě 11.03.2024 Ahoj, včera (neděle 10/3/2024) večer (okolo 17:00) jsem na Smíchově v pánské šatně ztratil manželčin snubák, vroubkovaná ocel, tržní hodnota malá, sentimentální obrovská, jestli jste ho někdo našel, tak prosím dejte vědět, flaška argentinského malbecu Vás
1
...
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
...
2263
vkládání fotek u cest Vážení admini, nechcete zvážit vkládáni fotek k cestám kýmkoliv registrovaným? V posledních letech fotky, které jsem vám poslal mailem, se žádná z nich v databázi cest neobjevila. Fotky rozhodně nebyly odpad, všechny o svých cestách celkem pěkně vypovídaly a všechny cesty, ke kterým fotky patřily, rozhodně patří ve svých oblastech mezi spíše významnější cesty. Tudíž je škoda, že v databázi nejsou. Kok 20:21:17 18.03.2024odpovědět
  Re: vkládání fotek u cest Je to škoda, já už deníček přesunul vedle a fotky taky vkládám tam. 22:40:29 18.03.2024odpovědět
  Re: vkládání fotek u cest Ono to je porad dokola. Tu se proste zadne zmeny k lepsimu nedockame. P2 04:03:22 19.03.2024odpovědět
  Re: vkládání fotek u cest rád bych tvoje fotky i deníček přivítal na thecrag.com :-) Vilda 09:45:35 19.03.2024odpovědět
    Re: vkládání fotek u cest Dalo se tam i docela slušně naimportovat cesty z lezce, průser nastal u "Starých cest", tam to byla trochu práce, ale zdá se, že to stalo za to. 13:29:27 19.03.2024odpovědět
      Re: vkládání fotek u cest Tomu se říká taktika "na Strnada" :-) 22:04:59 20.03.2024odpovědět
        Re: vkládání fotek u cest Vobjasni! 18:10:04 23.03.2024odpovědět
  Re: vkládání fotek u cest Snažím se všechny fotky, co mi přijdou mailem, k cestám dávat. Posílej to mně, jestli můžeš. Díky! Standa 20:18:45 19.03.2024odpovědět
    Re: vkládání fotek u cest Ok díky. Kok 10:55:49 20.03.2024odpovědět
    Re: vkládání fotek u cest Stando, proč necháváte tuhle doménu tak zoufale mrtvou bez výraznější změn už 15 let? A proč skoro nereagujete na návrhy, který tu na to konto zaznívají? T. 22:20:49 20.03.2024odpovědět
      Re: vkládání fotek u cest Taky to moc nechapu, zrovna vcera jsem zadal spatne nazev cesty a nemuzu ho editovat. Prijde mi, ze neni potreba mnoho veci, ale aspon editovat cesty, ktere jsem pridal, pridani fotek, a zjednodussit zadavani novych cest, napr. kopii jiz existujici cesty ze stejne oblasti. Cend09:31:33 21.03.2024odpovědět
        Re: vkládání fotek u cest Ta kopie by hodne pomohla. 11:40:08 21.03.2024odpovědět
        Re: vkládání fotek u cest Zrovna editování tebou zadané cesty jde, ale musíš být přihlášen. 14:49:12 21.03.2024odpovědět
          Re: vkládání fotek u cest Nekde jsem tam tu editaci videl, ale prislo mi, ze to bylo jen dokud jsem byl ve stejne session, ve ktere jsem to zapsal. Ted uz ji tam u tech cest, co jsem zadal nevidim ani prihlaseni. Cend15:35:30 21.03.2024odpovědět
            Re: vkládání fotek u cest Uz to vidim. Cend15:38:48 21.03.2024odpovědět
              Re: vkládání fotek u cest editovat jde, ale lezec se po čase sám odhlásí, takže už se mi stalo, že jsem zadal přihlášen novou cestu, ale ta už se uložila jako, že jsem nebyl přihlášen a pak už jsem jí nemohl editovat.
kopie nejde, ale po letech jsem zjistil, nebo mi někdo poradil, že když zadáš novou cestu a chceš dát další do stejnýho sektoru, tak jdi z tý cesty klikem na sektor a pak tam vyplň tu novou cestu, nebo kus jejího názvu (pokud cesta již jinde existuje je potřeba si vymyslet něco origináního) a dostaneš se do zadávání nové cesty s již předvyplněným sektorem a oblastí. Proč není předvyplmněná i poloha, to nechápu.
Jinak třeba, počítado přelezů cest se zapne ne jen při zadání přelezu, ale i při opravě zápisu. To je detail, ale to by snad šlo nějak opravit. Nebo se také počítadlo zastaví na čísle 127, protože víc se tam do nějaké proměnné evidentně nevejde..
Jinak, že lezec není jako fb, nebo 27crags mi přijde spíš výhoda.. ale nějaký progres by byl super. Valmar 20:00:59 23.03.2024odpovědět
      Re: vkládání fotek u cest tak dík za nereakci admini, takhle ten web fakt vyšumí a lidi utečou, což je škoda :/ anaxym08:59:37 28.03.2024odpovědět
        Re: vkládání fotek u cest No, co na to říct, ... děláme stále na novém Lezci, ale život nám staví do cesty všelijaké překážky, tak se to vleče. Ale díky moc za zájem a podněty. Standa 09:59:02 29.03.2024odpovědět
          Re: vkládání fotek u cest díky za reakci :)
novej lezec jo? tak paráda, to se těším :) anaxym 17:54:29 01.04.2024odpovědět
          Re: vkládání fotek u cest Hele Stando, co to hodit opensource, urcite by se zapojilo hodne lidi :) 19:16:12 01.04.2024odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: