LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Volný kámen, to je sviňa, proto máš lano na (s)račku!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230732 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
ZŠ Planá - Planá
Sportovní hala PF UJEP - Ústí nad Labem
LSJ - Javorník

Prodejny
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Demencia Senil15.04.2024
Nazdar borci. Prekutal som pol internetu, ale neviem nikde najst video, kde Chris Sharma lezie cestu Demencia Senil, ci to bolo niekde v Reel Rock, Dosage... Mam zafixovane, ze som to video pradavno videl, alebo uz mam diagnozu ako je v nazve cesty?
 Re: Demencia Senil15.04.2024
Je to ve filmu Progression z roku 2009.
  Re: Demencia Senil16.04.2024
Dakujem krasne :-)

 Ztráta klíčů 15.04.2024
Ahoj, minuly týden o víkendu jsem lezli na rovišti a někde se mi tam vytrousl velký svazek klíčů. Nenašel jste ho někdo. Moc prosím o pomoc. Díky a hezky zbytek dne.
 Re: Ztráta klíčů 16.04.2024
Prosim te, pridej adresu, posli ti je postou
  Re: Ztráta klíčů 25.04.2024
Neslo by osobní předání v Praze ?
   Re: Ztráta klíčů 25.04.2024
Nebo dyžtak mi napiš zavolej na číslo 603213082 a domluvíme se potřeboval bych vidět fotku jetli jso
   Re: Ztráta klíčů 25.04.2024
Nebo dyžtak mi napiš zavolej na číslo 603213082 a domluvíme se potřeboval bych vidět fotku jetli jso
 Re: Ztráta klíčů 25.04.2024
A ještě kdy nikdo nebývá doma
  Re: Ztráta klíčů 25.04.2024
Tak díky moc za nic

 Rozštípená skála12.04.2024
Ahoj, nevíte prosím jak to vypadá na Rozštípce u Žďáru nad Sázavou, je to tam suché, lezitelné?? díky
 Re: Rozštípená skála12.04.2024
Nebyl jsem tam, ale naposledy pršelo ve středu, tak by skála mohla být už suchá.

 nalezené lezky11.04.2024
Ahoj. V So 06.04. jsme našli na Kozelce lezecké boty. Za popis rád předám majiteli.

 Zapomenutá helma a lezečky07.04.2024
Ahoj, dnes 7.4. nalezena helma a lezečky na Srbsku u skály Divadýlko. Zanecháno v občerstvení V Kozle (Kozelská 51
https://mapy.cz/s/hehata
 Re: Zapomenutá helma a lezečky07.04.2024
Napis mu - Ahoj, v neděli 7.4.2024 jsem zapomněla v Srbsku v Divadýlku lezečky šedé Ocún s přilbou.

 Zapomenuté lezečky a přilba07.04.2024
Ahoj, v neděli 7.4.2024 jsem zapomněla v Srbsku v Divadýlku lezečky šedé Ocún s přilbou. Kdybyste někdo našel, prosím, ozvěte se mi. Díky. Mob. 725 822 277

 Tisá03.04.2024
Ahoj, nemá někdo německého průvodce na Tisou - Tyssaer Waende(2023)?
Má smysl do něho jít nebo stačí český Tisá,Rájec..(2018)?
Díky
 Re: Tisá03.04.2024
K jakymu datu má cesty?
  Re: Tisá04.04.2024
Na kolik smyček ho plánuješ využívat?
 Re: Tisá04.04.2024
záleží. především obtížnost ve které se pohybuješ a pak kolik toho máš v Tisé nalezeno (on se prosto
  Re: Tisá04.04.2024
vcelku souhlas. Ještě jeden bonus z německých průvodců. Je tam reálnější klasa

 dotaz03.04.2024
Ahoj, nevíte někdo jaké jsou podmínky na lyže v severních stěnách pod Vídní- Schneeberg? Děkuji. S pozdravem Zdeněk.

 Brigáda na údržbě skal Mařenka střední Povltaví02.04.2024
V sobotu 6.4.2024 proběhne plánovaná údržba lezecké oblasti Mařenka střední Povltaví. Žádáme lezce aby navštívili v té době jinou oblast ! Díky za pochopení.
Hore zdar.

 Dej si pozor, Hrnec01.04.2024
Hele Hrnec, Davle už vás nebaví, tak vysíráte další lidi a snažíte se ukrást projekt do kterýho vám nic není?
Abys nakonec nedostal po držce ty, někde pod skálou, beze svědků. Dávej si bacha, hovado.
 Re: Dej si pozor, Hrnec01.04.2024
Kamarádi ze skal :D
  Re: Dej si pozor, Hrnec01.04.2024
Ze by se karta obratila a misto Turka dostane pan vyhruzka?
  Re: Dej si pozor, Hrnec01.04.2024
A co na to Hrnec?
  Po*sral se 07.05.2024
Už se po*sral a radši do skal nejezdí.
 Re: Dej si pozor, Hrnec01.04.2024
:-))))))
  Re: Dej si pozor, Hrnec01.04.2024
No zda se, že karma je zdarma. Neco jsem o tom slysel a teda doufám, že o to lidi ze Satalic nepřijd
   Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Vo co teda jde?
    Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
O ropecult.cz projekt lezecke steny ve Kbelich.
   Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Ať jsi, kdo jsi, děkujeme za zastání. Nicméně, není potřeba nikomu vyhrožovat. Probíhají jednání a m
    Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Jen at se o tom vi, treba se dotycny zastydi a dojde mu, ze takle se to delat nema.
 Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
A co cekas? Za napad se plati a ne vytrubuje, kdyz jeste nemate to hlavni!!!! Tohle je business a ne
  Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Ty chces taky dostat po drzce, co?
Jestli myslis, ze "za napad se plati" == korupce
   Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Oj ty jsi mi nejaky bijec, muzes to zkusit, rad te potkam ve Vinori.
    Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Aby sis privedl kamarady? To urcite, ja ti to udelam jako to Hrnec dela ostatnim, potajmu, az to neb
  Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
O co jde? Nemůže to někdo ve zkratce vysvětlit?
Však já myslel, že ten rope cult už nebude, k
 Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Těší nás, že se o ropecultu ví. Bohužel po 4 letech práce se podmínky spolupráce s developerem změni
  Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Pokud se ve Svete financi pohybujes tak zdatne jako v tom pravopisnem, moc se vysledku nedivim. Nic
  Re: Dej si pozor, Hrnec10.06.2024
Twl David Stella, slovutný akademik píše jako školák s pětkou z češtiny. Jdi se stydět chlape a vrať
 Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Na další překližku v Praze se vyserte, beztak už je jich tam jak nasráno, to akorát smrdí bankrotem.
  Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
To ani zdaleka ne, vzdyt steny v Praze jsou naprasakany. BigWall vyhledove pujde k zemi, jakmile dos
 Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Těší nás, že se o ropecultu ví. Bohužel po 4 letech práce se podmínky spolupráce s developerem změni
  Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Davide, on Hrnec ma tech prasaren na triku vic, staci se zeptat opozice na kbelsky radnici.
J
   Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Čau všichni, pozenek patří Maloja Investment SICAF a.s. ti staví obytné domy v bývalém Palu Kbely. N
    Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
A ten pozemek pro stenu je pronajatej komu?
     Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Patří tomu a.s. a ten kdo si ho pronajal, musí mít prachy na projekt. Když chci opici, musím mít na
      Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Blbě jsem to napsal, patří developerovi a někdo (nevím kdo a je to jedno) si ho pronajal a ten aktuá
       Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Jo a nebo je to taky cely trochu jinak...
        Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
No vzhledem k tomu, že jsem toto sepisoval s poradcem starosty a zastupitelem Kbel. Který si četl Va
         Re: Dej si pozor, Hrnec03.04.2024
Ahoj. Ráda bych podotkla, že výhružky směřované na Honzu Hrnčíře nepochází od žádného ze zakládající
          Re: Dej si pozor, Hrnec03.04.2024
Tak ona by tohle mohla byt dobra zaminka, celou tu spolupraci ukoncit, ze jo. Sikovny, neco jako 7 k
           Re: Dej si pozor, Hrnec03.04.2024
No tak bych to zase neviděl. Nějaká diskuze na lezci.cz tak relevantní není, ady to bylo 7 kulí jak
            Re: Dej si pozor, Hrnec03.04.2024
Měli by internet zakázat, bude pokoj a lidi chodit do hospody.
 ...nebo raději nůžky?07.05.2024
Když tolik podléháš svým impulsivním záchvěvům k vyhrožování, možná bude dobrý se nechat vykastrovat
  Re: ...nebo raději nůžky?07.05.2024
Hele a není to jako u koní? Když už hřebec projde pubertou, fiknout kulky mu moc nepomůže.
Ji
   Re: ...nebo raději nůžky?09.05.2024
Když už předstírá, že má koule, má se aspoň podepsat.
    Re: ...nebo raději nůžky?09.05.2024
Jenže to už se pak dá použít jako důkaz, kdyby k něčemu došlo a jestli je Hrnec posera, tak by ho ta
     Re: ...nebo raději nůžky?10.05.2024
Jj, zato srabsky a psychopaticky je to celkem dost
      Re: ...nebo raději nůžky?10.05.2024
No, to jsem pochopil, ze je z obou stran, tady od anonyma i od Hrnce.
Tak asi jak se do lesa
       Re: ...nebo raději nůžky?10.05.2024
to může být planá domněnka, přece prd víme, co Hrnec, jediný, co je tady vidět, je výblitek slabocha
        Re: ...nebo raději nůžky?10.05.2024
Muze, ale nejspis neni.
Ja osobne vnimam, ze hrnec se za posledni dva, tri roky dost zmenil.
         Re: ...nebo raději nůžky?10.06.2024
Tak co, uz to nějak dopadlo? V klipu od highlifu byl nějakej pochroumanej...
 Dopadlo to?10.06.2024
Tak co, dopadlo to nejak? Dali jste si do huby? Bude stena?
  Re: Dopadlo to?10.06.2024
nedali, nebude.
   Re: Dopadlo to?10.06.2024
Pockeeeeej jestli si teda nedali do tlami, tak hrnec s karesakem tu stenu udelaj, to jsou prasule, t

1   ...   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Dej si pozor, Hrnec
Hele Hrnec, Davle už vás nebaví, tak vysíráte další lidi a snažíte se ukrást projekt do kterýho vám nic není?
Abys nakonec nedostal po držce ty, někde pod skálou, beze svědků. Dávej si bacha, hovado.
Až to přijde, uvidíš 10:32:37 01.04.2024
odpovědět 
 Re: Dej si pozor, Hrnec
Kamarádi ze skal :D
10:36:22 01.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
Ze by se karta obratila a misto Turka dostane pan vyhruzka?
15:44:39 01.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
A co na to Hrnec?
Poklička17:53:17 01.04.2024
odpovědět 
  Po*sral se
Už se po*sral a radši do skal nejezdí.
Kamarád ze skal00:20:17 07.05.2024
odpovědět 
 Re: Dej si pozor, Hrnec
:-))))))
Kuba Turek22:19:19 01.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
No zda se, že karma je zdarma. Neco jsem o tom slysel a teda doufám, že o to lidi ze Satalic nepřijdou.
K23:03:08 01.04.2024
odpovědět 
   Re: Dej si pozor, Hrnec
Vo co teda jde?
06:13:26 02.04.2024
odpovědět 
    Re: Dej si pozor, Hrnec
O ropecult.cz projekt lezecke steny ve Kbelich.
K08:34:54 02.04.2024
odpovědět 
   Re: Dej si pozor, Hrnec
Ať jsi, kdo jsi, děkujeme za zastání. Nicméně, není potřeba nikomu vyhrožovat. Probíhají jednání a my věříme, že projekt se podaří zrealizovat ke spokojenosti všech zúčastněných stran.
 Alice.Strnadova14:46:31 02.04.2024
odpovědět 
    Re: Dej si pozor, Hrnec
Jen at se o tom vi, treba se dotycny zastydi a dojde mu, ze takle se to delat nema.
16:07:28 02.04.2024
odpovědět 
 Re: Dej si pozor, Hrnec
A co cekas? Za napad se plati a ne vytrubuje, kdyz jeste nemate to hlavni!!!! Tohle je business a ne hra na pisku, nevyhrozuj a makej.
ROKO11:36:03 02.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
Ty chces taky dostat po drzce, co?
Jestli myslis, ze "za napad se plati" == korupce, o kterou tam proste jde, protoze starosta je v nekolika korupcnich aferach, vcetne tehle, tak potes prdel.
14:07:56 02.04.2024
odpovědět 
   Re: Dej si pozor, Hrnec
Oj ty jsi mi nejaky bijec, muzes to zkusit, rad te potkam ve Vinori.
ROKO14:22:49 02.04.2024
odpovědět 
    Re: Dej si pozor, Hrnec
Aby sis privedl kamarady? To urcite, ja ti to udelam jako to Hrnec dela ostatnim, potajmu, az to nebudes cekat, zezadu.
14:26:01 02.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
O co jde? Nemůže to někdo ve zkratce vysvětlit?
Však já myslel, že ten rope cult už nebude, když to mělo být na začátku tohodle roku.
Karlos14:27:42 02.04.2024
odpovědět 
 Re: Dej si pozor, Hrnec
Těší nás, že se o ropecultu ví. Bohužel po 4 letech práce se podmínky spolupráce s developerem změnili - původní dohoda o výstavbě budovy v jeho režii a my následně dovybavujeme vnitřky. Bohužel Covid a válka na Ukrajině celý proces zdražil a znepřístupnil. Z našich investic xx mil. jsme se dostali do pozice tady máte pozemek a projekt a postavte si to samy. V těchto částkách bohužel pracovat neumíme, nemáme kontakty na subjekty, které investují takové částky. Takže tomu tak úplně není, že bychom neměli to hlavní, teda aspoň ne na začátku dohody s investorem. Abych se neodvrátil od tématu, tak přítomnost v projektu Honzy Hrnčíře nás upřímně překvapila. Snahu o spolupráci jsme iniciovali, bohužel bez úspěchu. Krádež projektu to zcela není, ale možná naivně si myslím, že lezecká komunita by se k sobě mohla chovat lépe než v tomto případě. Pevně věřím, že nakonec vše dobře dopadne :)
David Stella14:56:00 02.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
Pokud se ve Svete financi pohybujes tak zdatne jako v tom pravopisnem, moc se vysledku nedivim. Nic ve zlem.
22:04:25 02.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
Twl David Stella, slovutný akademik píše jako školák s pětkou z češtiny. Jdi se stydět chlape a vrať maturitní vysvědčení! Kdybys měl učňák, tak asi dobrý ale na vědátora to je fakt těžkej trapas!
01:22:36 10.06.2024
odpovědět 
 Re: Dej si pozor, Hrnec
Na další překližku v Praze se vyserte, beztak už je jich tam jak nasráno, to akorát smrdí bankrotem. Tvl. chyty, pivo, stavěči, profily - všechno to stojí prachy a za těch pár stováků na vstupným to dělat, to by člověk musel bejt samaritán.
honza14:56:27 02.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
To ani zdaleka ne, vzdyt steny v Praze jsou naprasakany. BigWall vyhledove pujde k zemi, jakmile dostane developer stavebni povoleni. Od konce Mamutu je vsude naprask, jedna dalsi stena, klidne i dve se uzivi uplne bez problemu.
Fanda15:09:53 02.04.2024
odpovědět 
 Re: Dej si pozor, Hrnec
Těší nás, že se o ropecultu ví. Bohužel po 4 letech práce se podmínky spolupráce s developerem změnili - původní dohoda o výstavbě budovy v jeho režii a my následně dovybavujeme vnitřky. Bohužel Covid a válka na Ukrajině celý proces zdražil a znepřístupnil. Z našich investic xx mil. jsme se dostali do pozice tady máte pozemek a projekt a postavte si to samy. V těchto částkách bohužel pracovat neumíme, nemáme kontakty na subjekty, které investují takové částky. Takže tomu tak úplně není, že bychom neměli to hlavní, teda aspoň ne na začátku dohody s investorem. Abych se neodvrátil od tématu, tak přítomnost v projektu Honzy Hrnčíře nás upřímně překvapila. Snahu o spolupráci jsme iniciovali, bohužel bez úspěchu. Krádež projektu to zcela není, ale možná naivně si myslím, že lezecká komunita by se k sobě mohla chovat lépe než v tomto případě. Pevně věřím, že nakonec vše dobře dopadne :)
David Stella15:01:30 02.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
Davide, on Hrnec ma tech prasaren na triku vic, staci se zeptat opozice na kbelsky radnici.
Jestli je pozemek vas nebal bych se s tim jit za bankou a vytahnout podnikatelskej uver.
15:12:44 02.04.2024
odpovědět 
   Re: Dej si pozor, Hrnec
Čau všichni, pozenek patří Maloja Investment SICAF a.s. ti staví obytné domy v bývalém Palu Kbely. Něco rozprodali. Něco pronajali. Mají tam být být, pekárna a pivovar. Hovořilo se o stěně (nejvyšší budova v Kbelích) Již nekolik let se okolo stěně dělá humbuk v podobě internetových stránek, bilbordů a chození na radnici Kbel. Projekt je okolo 100 000 000 Kč. Autoři projektu I jednali na radnici o financích.Pravda je ta, že Kbely Mají rocní rozpočet 50mil Kč, dostaveli tělocvičnu za 179 mil korun a nikomu nic teď dál nedají.
Z toho plyne, kdo si sezene prachy, má stěnu.
Kdo debilne kecá na netu a vyhrožuje Honzovi Hrnčířovi je debil.
Šafi 21:29:28 02.04.2024
odpovědět 
    Re: Dej si pozor, Hrnec
A ten pozemek pro stenu je pronajatej komu?
22:34:20 02.04.2024
odpovědět 
     Re: Dej si pozor, Hrnec
Patří tomu a.s. a ten kdo si ho pronajal, musí mít prachy na projekt. Když chci opici, musím mít na banány... Jinak, kdo si pozemek pronajal je Kbelské radnici úplně jedno...
Šafi 22:45:13 02.04.2024
odpovědět 
      Re: Dej si pozor, Hrnec
Blbě jsem to napsal, patří developerovi a někdo (nevím kdo a je to jedno) si ho pronajal a ten aktuálně nemá prachy.
22:47:56 02.04.2024
odpovědět 
       Re: Dej si pozor, Hrnec
Jo a nebo je to taky cely trochu jinak...
23:39:15 02.04.2024
odpovědět 
        Re: Dej si pozor, Hrnec
No vzhledem k tomu, že jsem toto sepisoval s poradcem starosty a zastupitelem Kbel. Který si četl Vaše výhružky Honzovi Hrnčířovi, tak to na 100% bude určitě jinak.
23:44:46 02.04.2024
odpovědět 
         Re: Dej si pozor, Hrnec
Ahoj. Ráda bych podotkla, že výhružky směřované na Honzu Hrnčíře nepochází od žádného ze zakládajících členů projektu Ropecult.

Jak už bylo zmíněno, projekt nebyl žádné tajemství. Poměrně široká komunita lezců se na něj těšila mimo jiné asi i proto, kdo za ním stojí.
Kdo má prachy staví je holt fakt. Už jsem psala, že komunikace mezi námi a týmem Honzy Kareše probíhá a věříme, že dokážeme nějakou formu spolupráce najít.

Každopádně nemáme zapotřebí komukoliv vyhrožovat (a to ani osobně, ani anonymně na Lezci...), to by přece žádné spolupráci nepomohlo.
 Alice.Strnadova10:12:59 03.04.2024
odpovědět 
          Re: Dej si pozor, Hrnec
Tak ona by tohle mohla byt dobra zaminka, celou tu spolupraci ukoncit, ze jo. Sikovny, neco jako 7 kuli v Sarajevu.
10:59:54 03.04.2024
odpovědět 
           Re: Dej si pozor, Hrnec
No tak bych to zase neviděl. Nějaká diskuze na lezci.cz tak relevantní není, ady to bylo 7 kulí jak v Sarajevu. Prostě byl jsem na pivku s kamarádem zastupitelem, hodil jsem dotaz a napsal nějaké info. Rozhodně vyhrožování Honzovi, kecy o starostovi a odvolávání se na opozici moc oserióznosti tomuto projektu nepřidají.
Můj názor je ten, že pokud má kdokoli s kýmkoli takovej problém jako úvodní anonym na začátku diskuse, je na 100% lepší si to jít vyříkat někam na pivo. A když tak pak sebou smýkat na chodníku před hospodou, než vyhrožovat na internet.
Šafi14:19:14 03.04.2024
odpovědět 
            Re: Dej si pozor, Hrnec
Měli by internet zakázat, bude pokoj a lidi chodit do hospody.
21:45:12 03.04.2024
odpovědět 
 ...nebo raději nůžky?
Když tolik podléháš svým impulsivním záchvěvům k vyhrožování, možná bude dobrý se nechat vykastrovat. Sníží ti to testosteron a budeš tyhle těžší návaly zvládat líp. Dneska už to uměj nahradit silikonovejma kulkama, nikdo by nic nepoznal, ledaže bys už předtim žádný neměl, to by byla jiná. Podle výkonu tady by se jeden nedivil.
Radim uzel20:21:24 07.05.2024
odpovědět 
  Re: ...nebo raději nůžky?
Hele a není to jako u koní? Když už hřebec projde pubertou, fiknout kulky mu moc nepomůže.
Jinak ať si to klidně vyridej jako chlapi.
21:57:43 07.05.2024
odpovědět 
   Re: ...nebo raději nůžky?
Když už předstírá, že má koule, má se aspoň podepsat.
zahradník12:32:09 09.05.2024
odpovědět 
    Re: ...nebo raději nůžky?
Jenže to už se pak dá použít jako důkaz, kdyby k něčemu došlo a jestli je Hrnec posera, tak by ho taky mohl žalovat. To není chytrý.
17:15:46 09.05.2024
odpovědět 
     Re: ...nebo raději nůžky?
Jj, zato srabsky a psychopaticky je to celkem dost
20:07:39 10.05.2024
odpovědět 
      Re: ...nebo raději nůžky?
No, to jsem pochopil, ze je z obou stran, tady od anonyma i od Hrnce.
Tak asi jak se do lesa vola ...
20:26:54 10.05.2024
odpovědět 
       Re: ...nebo raději nůžky?
to může být planá domněnka, přece prd víme, co Hrnec, jediný, co je tady vidět, je výblitek slabocha, kterej nejspíš neumí unýst realitu bez podobných výplodů
21:37:44 10.05.2024
odpovědět 
        Re: ...nebo raději nůžky?
Muze, ale nejspis neni.
Ja osobne vnimam, ze hrnec se za posledni dva, tri roky dost zmenil.
Anton22:38:37 10.05.2024
odpovědět 
         Re: ...nebo raději nůžky?
Tak co, uz to nějak dopadlo? V klipu od highlifu byl nějakej pochroumanej...
08:40:05 10.06.2024
odpovědět 
 Dopadlo to?
Tak co, dopadlo to nejak? Dali jste si do huby? Bude stena?
Ján09:56:44 10.06.2024
odpovědět 
  Re: Dopadlo to?
nedali, nebude.
13:46:08 10.06.2024
odpovědět 
   Re: Dopadlo to?
Pockeeeeej jestli si teda nedali do tlami, tak hrnec s karesakem tu stenu udelaj, to jsou prasule, toho bych se nebal ...
15:06:10 10.06.2024
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi