LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Gekon Boulder bar - Pardubice
Lezecké centrum Vertikon - Zlín
Stěna Černožice - Černožice nad Labem

Prodejny
Rock Point - NC Eden - Praha 10
Rock Point - OC Nisa - Liberec
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Dej si pozor, Hrnec01.04.2024
Hele Hrnec, Davle už vás nebaví, tak vysíráte další lidi a snažíte se ukrást projekt do kterýho vám nic není?
Abys nakonec nedostal po držce ty, někde pod skálou, beze svědků. Dávej si bacha, hovado.
 Re: Dej si pozor, Hrnec01.04.2024
Kamarádi ze skal :D
  Re: Dej si pozor, Hrnec01.04.2024
Ze by se karta obratila a misto Turka dostane pan vyhruzka?
  Re: Dej si pozor, Hrnec01.04.2024
A co na to Hrnec?
  Po*sral se 07.05.2024
Už se po*sral a radši do skal nejezdí.
 Re: Dej si pozor, Hrnec01.04.2024
:-))))))
  Re: Dej si pozor, Hrnec01.04.2024
No zda se, že karma je zdarma. Neco jsem o tom slysel a teda doufám, že o to lidi ze Satalic nepřijd
   Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Vo co teda jde?
    Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
O ropecult.cz projekt lezecke steny ve Kbelich.
   Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Ať jsi, kdo jsi, děkujeme za zastání. Nicméně, není potřeba nikomu vyhrožovat. Probíhají jednání a m
    Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Jen at se o tom vi, treba se dotycny zastydi a dojde mu, ze takle se to delat nema.
 Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
A co cekas? Za napad se plati a ne vytrubuje, kdyz jeste nemate to hlavni!!!! Tohle je business a ne
  Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Ty chces taky dostat po drzce, co?
Jestli myslis, ze "za napad se plati" == korupce
   Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Oj ty jsi mi nejaky bijec, muzes to zkusit, rad te potkam ve Vinori.
    Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Aby sis privedl kamarady? To urcite, ja ti to udelam jako to Hrnec dela ostatnim, potajmu, az to neb
  Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
O co jde? Nemůže to někdo ve zkratce vysvětlit?
Však já myslel, že ten rope cult už nebude, k
 Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Těší nás, že se o ropecultu ví. Bohužel po 4 letech práce se podmínky spolupráce s developerem změni
  Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Pokud se ve Svete financi pohybujes tak zdatne jako v tom pravopisnem, moc se vysledku nedivim. Nic
  Re: Dej si pozor, Hrnec10.06.2024
Twl David Stella, slovutný akademik píše jako školák s pětkou z češtiny. Jdi se stydět chlape a vrať
 Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Na další překližku v Praze se vyserte, beztak už je jich tam jak nasráno, to akorát smrdí bankrotem.
  Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
To ani zdaleka ne, vzdyt steny v Praze jsou naprasakany. BigWall vyhledove pujde k zemi, jakmile dos
 Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Těší nás, že se o ropecultu ví. Bohužel po 4 letech práce se podmínky spolupráce s developerem změni
  Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Davide, on Hrnec ma tech prasaren na triku vic, staci se zeptat opozice na kbelsky radnici.
J
   Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Čau všichni, pozenek patří Maloja Investment SICAF a.s. ti staví obytné domy v bývalém Palu Kbely. N
    Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
A ten pozemek pro stenu je pronajatej komu?
     Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Patří tomu a.s. a ten kdo si ho pronajal, musí mít prachy na projekt. Když chci opici, musím mít na
      Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Blbě jsem to napsal, patří developerovi a někdo (nevím kdo a je to jedno) si ho pronajal a ten aktuá
       Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
Jo a nebo je to taky cely trochu jinak...
        Re: Dej si pozor, Hrnec02.04.2024
No vzhledem k tomu, že jsem toto sepisoval s poradcem starosty a zastupitelem Kbel. Který si četl Va
         Re: Dej si pozor, Hrnec03.04.2024
Ahoj. Ráda bych podotkla, že výhružky směřované na Honzu Hrnčíře nepochází od žádného ze zakládající
          Re: Dej si pozor, Hrnec03.04.2024
Tak ona by tohle mohla byt dobra zaminka, celou tu spolupraci ukoncit, ze jo. Sikovny, neco jako 7 k
           Re: Dej si pozor, Hrnec03.04.2024
No tak bych to zase neviděl. Nějaká diskuze na lezci.cz tak relevantní není, ady to bylo 7 kulí jak
            Re: Dej si pozor, Hrnec03.04.2024
Měli by internet zakázat, bude pokoj a lidi chodit do hospody.
 ...nebo raději nůžky?07.05.2024
Když tolik podléháš svým impulsivním záchvěvům k vyhrožování, možná bude dobrý se nechat vykastrovat
  Re: ...nebo raději nůžky?07.05.2024
Hele a není to jako u koní? Když už hřebec projde pubertou, fiknout kulky mu moc nepomůže.
Ji
   Re: ...nebo raději nůžky?09.05.2024
Když už předstírá, že má koule, má se aspoň podepsat.
    Re: ...nebo raději nůžky?09.05.2024
Jenže to už se pak dá použít jako důkaz, kdyby k něčemu došlo a jestli je Hrnec posera, tak by ho ta
     Re: ...nebo raději nůžky?10.05.2024
Jj, zato srabsky a psychopaticky je to celkem dost
      Re: ...nebo raději nůžky?10.05.2024
No, to jsem pochopil, ze je z obou stran, tady od anonyma i od Hrnce.
Tak asi jak se do lesa
       Re: ...nebo raději nůžky?10.05.2024
to může být planá domněnka, přece prd víme, co Hrnec, jediný, co je tady vidět, je výblitek slabocha
        Re: ...nebo raději nůžky?10.05.2024
Muze, ale nejspis neni.
Ja osobne vnimam, ze hrnec se za posledni dva, tri roky dost zmenil.
         Re: ...nebo raději nůžky?10.06.2024
Tak co, uz to nějak dopadlo? V klipu od highlifu byl nějakej pochroumanej...
 Dopadlo to?10.06.2024
Tak co, dopadlo to nejak? Dali jste si do huby? Bude stena?
  Re: Dopadlo to?10.06.2024
nedali, nebude.
   Re: Dopadlo to?10.06.2024
Pockeeeeej jestli si teda nedali do tlami, tak hrnec s karesakem tu stenu udelaj, to jsou prasule, t

 Vzpomínka na Zdendu Hanaje30.03.2024
Minulý týden odešel do lezeckého nebe Zdenda Hanaj z Jablonce, zvaný též Dunivý Hrom, neunavný bojovník z pískovcových stěn Českého Ráje.  Své sedmdesátiny oslaví už v Nebeské hospodě, kde ho už pár let čeká s napěněným půlitrem jeho dávný kamarád a

 Tendon Master Pro 9.730.03.2024
Ahoj, máte někdo toto lano? Jste spokojeni?

 Lano Beal Karma 9.8mm19.03.2024
Ahoj, někdo nějaké zkušenosti, názor, poznatky s tímto lanem? Už mě nebaví řezat tenčí lana, při intenzivním nacvičování.
 Re: Lano Beal Karma 9.8mm19.03.2024
Mám již několikeré. Důvod je jasný je to takový lano spotřebního typu. Kdo leze víc, tak ten prostě

 vkládání fotek u cest18.03.2024
Vážení admini, nechcete zvážit vkládáni fotek k cestám kýmkoliv registrovaným? V posledních letech fotky, které jsem vám poslal mailem, se žádná z nich v databázi cest neobjevila. Fotky rozhodně nebyly odpad, všechny o svých cestách celkem pěkně vypovídal
 Re: vkládání fotek u cest18.03.2024
Je to škoda, já už deníček přesunul vedle a fotky taky vkládám tam.
 Re: vkládání fotek u cest19.03.2024
Ono to je porad dokola. Tu se proste zadne zmeny k lepsimu nedockame.
 Re: vkládání fotek u cest19.03.2024
rád bych tvoje fotky i deníček přivítal na thecrag.com :-)
  Re: vkládání fotek u cest19.03.2024
Dalo se tam i docela slušně naimportovat cesty z lezce, průser nastal u "Starých cest", ta
   Re: vkládání fotek u cest20.03.2024
Tomu se říká taktika "na Strnada" :-)
    Re: vkládání fotek u cest23.03.2024
Vobjasni!
 Re: vkládání fotek u cest19.03.2024
Snažím se všechny fotky, co mi přijdou mailem, k cestám dávat. Posílej to mně, jestli můžeš. Díky!
  Re: vkládání fotek u cest20.03.2024
Ok díky.
  Re: vkládání fotek u cest20.03.2024
Stando, proč necháváte tuhle doménu tak zoufale mrtvou bez výraznější změn už 15 let? A proč skoro n
   Re: vkládání fotek u cest21.03.2024
Taky to moc nechapu, zrovna vcera jsem zadal spatne nazev cesty a nemuzu ho editovat. Prijde mi, ze
    Re: vkládání fotek u cest21.03.2024
Ta kopie by hodne pomohla.
    Re: vkládání fotek u cest21.03.2024
Zrovna editování tebou zadané cesty jde, ale musíš být přihlášen.
     Re: vkládání fotek u cest21.03.2024
Nekde jsem tam tu editaci videl, ale prislo mi, ze to bylo jen dokud jsem byl ve stejne session, ve
      Re: vkládání fotek u cest21.03.2024
Uz to vidim.
       Re: vkládání fotek u cest23.03.2024
editovat jde, ale lezec se po čase sám odhlásí, takže už se mi stalo, že jsem zadal přihlášen novou
   Re: vkládání fotek u cest28.03.2024
tak dík za nereakci admini, takhle ten web fakt vyšumí a lidi utečou, což je škoda :/
    Re: vkládání fotek u cest29.03.2024
No, co na to říct, ... děláme stále na novém Lezci, ale život nám staví do cesty všelijaké překážky,
     Re: vkládání fotek u cest01.04.2024
díky za reakci :)

novej lezec jo? tak paráda, to se těším :)
     Re: vkládání fotek u cest01.04.2024
Hele Stando, co to hodit opensource, urcite by se zapojilo hodne lidi :)

 Podmínky v Tatrách18.03.2024
Máte někdo aktuální info ohledně podmínek ve Vysokých Tatrách? Jak jsou na tom ledy? Podle předpovědi je tam pořád pod nulou. Díky
 Re: Podmínky v Tatrách18.03.2024
Já bych minulý týden na skialpech v Žiarske dolině. Tam ledy samozřejmě nejsou, ale podmínky budou a
 Re: Podmínky v Tatrách19.03.2024
Ahoj, špatné, přes den je furt nad nulou a to v ledu viset fakt nechceš. Mrkni na nějaké opravdické

 nehmotné kulturní dědictví unesco15.03.2024
možná jste zachytili, že kromě Berlínského techna, zimního průvodu masek v Kirchseeon, Finsterwaldského zpěvu, Hessenských koberců a Viez cideru se na seznam světového kulturního dědictví dostalo i saské pískovcové lezení. jestli je to dobře nebo špatně,
 Re: nehmotné kulturní dědictví unesco15.03.2024
diky za zpravicku. Afaik je to dobre. Saske piskovcove lezeni je neuveritelna rarita.
 Re: nehmotné kulturní dědictví unesco15.03.2024
Tak je to určitě dobře už jen proto že "nehmotné kulturní dědictví" se bude případně mnohe
 Re: nehmotné kulturní dědictví unesco16.03.2024
Je škoda, že u nás se na toto dědictví tolik se...
  Re: nehmotné kulturní dědictví unesco17.03.2024
Těším se, až si Francie nechá do UNESCA zapsat sportovní lezení!

 BOUDER CUP 15.3.202413.03.2024
Připravili jsme pro Vás závod pro všechny souteživé lezce či lezkyně.
Můžete se těšit na minimálně 40 boulderů!
Kategorie muži/ženy
Startovné 300 Kč
Přihlašovací formulář na našich webových stránkách
 Re: BOUDER CUP 15.3.202413.03.2024
To bude na té bouldrovce nahoře?
  Re: BOUDER CUP 15.3.202413.03.2024
Je to na te nové
   Re: BOUDER CUP 15.3.202413.03.2024
Ok, děkuji.

 Skript od A. Klady12.03.2024
Relativně dlouho jsem využíval rozšíření Greasemonkey ve Firefoxu pro přehlednější čtení diskusí pod články. Už to nefunguje nebo je problém u mě? Díky, A. Klado...
 Re: Skript od A. Klady12.03.2024
viz
 Re: Skript od A. Klady12.03.2024
Komentáře podepsané "Uzlař" se zvýrazní. To už je dávno..
 Re: Skript od A. Klady12.03.2024
Docela dobrý, díky za tip.
Funguje bez problémů, stačí přidat hvězdičku nebo s do všech inclu
  Re: Skript od A. Klady12.03.2024
To je neuvěřitelné. Lezec.cz směřuje technologicky do dalšího tisíciletí. Přešel na https. V to jsem

 prstýnek ztracený na Smíchoffě11.03.2024
Ahoj, včera (neděle 10/3/2024) večer (okolo 17:00) jsem na Smíchově v pánské šatně ztratil manželčin snubák, vroubkovaná ocel, tržní hodnota malá, sentimentální obrovská, jestli jste ho někdo našel, tak prosím dejte vědět, flaška argentinského malbecu Vás

1   ...   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Dej si pozor, Hrnec
Hele Hrnec, Davle už vás nebaví, tak vysíráte další lidi a snažíte se ukrást projekt do kterýho vám nic není?
Abys nakonec nedostal po držce ty, někde pod skálou, beze svědků. Dávej si bacha, hovado.
Až to přijde, uvidíš 10:32:37 01.04.2024
odpovědět 
 Re: Dej si pozor, Hrnec
Kamarádi ze skal :D
10:36:22 01.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
Ze by se karta obratila a misto Turka dostane pan vyhruzka?
15:44:39 01.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
A co na to Hrnec?
Poklička17:53:17 01.04.2024
odpovědět 
  Po*sral se
Už se po*sral a radši do skal nejezdí.
Kamarád ze skal00:20:17 07.05.2024
odpovědět 
 Re: Dej si pozor, Hrnec
:-))))))
Kuba Turek22:19:19 01.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
No zda se, že karma je zdarma. Neco jsem o tom slysel a teda doufám, že o to lidi ze Satalic nepřijdou.
K23:03:08 01.04.2024
odpovědět 
   Re: Dej si pozor, Hrnec
Vo co teda jde?
06:13:26 02.04.2024
odpovědět 
    Re: Dej si pozor, Hrnec
O ropecult.cz projekt lezecke steny ve Kbelich.
K08:34:54 02.04.2024
odpovědět 
   Re: Dej si pozor, Hrnec
Ať jsi, kdo jsi, děkujeme za zastání. Nicméně, není potřeba nikomu vyhrožovat. Probíhají jednání a my věříme, že projekt se podaří zrealizovat ke spokojenosti všech zúčastněných stran.
 Alice.Strnadova14:46:31 02.04.2024
odpovědět 
    Re: Dej si pozor, Hrnec
Jen at se o tom vi, treba se dotycny zastydi a dojde mu, ze takle se to delat nema.
16:07:28 02.04.2024
odpovědět 
 Re: Dej si pozor, Hrnec
A co cekas? Za napad se plati a ne vytrubuje, kdyz jeste nemate to hlavni!!!! Tohle je business a ne hra na pisku, nevyhrozuj a makej.
ROKO11:36:03 02.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
Ty chces taky dostat po drzce, co?
Jestli myslis, ze "za napad se plati" == korupce, o kterou tam proste jde, protoze starosta je v nekolika korupcnich aferach, vcetne tehle, tak potes prdel.
14:07:56 02.04.2024
odpovědět 
   Re: Dej si pozor, Hrnec
Oj ty jsi mi nejaky bijec, muzes to zkusit, rad te potkam ve Vinori.
ROKO14:22:49 02.04.2024
odpovědět 
    Re: Dej si pozor, Hrnec
Aby sis privedl kamarady? To urcite, ja ti to udelam jako to Hrnec dela ostatnim, potajmu, az to nebudes cekat, zezadu.
14:26:01 02.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
O co jde? Nemůže to někdo ve zkratce vysvětlit?
Však já myslel, že ten rope cult už nebude, když to mělo být na začátku tohodle roku.
Karlos14:27:42 02.04.2024
odpovědět 
 Re: Dej si pozor, Hrnec
Těší nás, že se o ropecultu ví. Bohužel po 4 letech práce se podmínky spolupráce s developerem změnili - původní dohoda o výstavbě budovy v jeho režii a my následně dovybavujeme vnitřky. Bohužel Covid a válka na Ukrajině celý proces zdražil a znepřístupnil. Z našich investic xx mil. jsme se dostali do pozice tady máte pozemek a projekt a postavte si to samy. V těchto částkách bohužel pracovat neumíme, nemáme kontakty na subjekty, které investují takové částky. Takže tomu tak úplně není, že bychom neměli to hlavní, teda aspoň ne na začátku dohody s investorem. Abych se neodvrátil od tématu, tak přítomnost v projektu Honzy Hrnčíře nás upřímně překvapila. Snahu o spolupráci jsme iniciovali, bohužel bez úspěchu. Krádež projektu to zcela není, ale možná naivně si myslím, že lezecká komunita by se k sobě mohla chovat lépe než v tomto případě. Pevně věřím, že nakonec vše dobře dopadne :)
David Stella14:56:00 02.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
Pokud se ve Svete financi pohybujes tak zdatne jako v tom pravopisnem, moc se vysledku nedivim. Nic ve zlem.
22:04:25 02.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
Twl David Stella, slovutný akademik píše jako školák s pětkou z češtiny. Jdi se stydět chlape a vrať maturitní vysvědčení! Kdybys měl učňák, tak asi dobrý ale na vědátora to je fakt těžkej trapas!
01:22:36 10.06.2024
odpovědět 
 Re: Dej si pozor, Hrnec
Na další překližku v Praze se vyserte, beztak už je jich tam jak nasráno, to akorát smrdí bankrotem. Tvl. chyty, pivo, stavěči, profily - všechno to stojí prachy a za těch pár stováků na vstupným to dělat, to by člověk musel bejt samaritán.
honza14:56:27 02.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
To ani zdaleka ne, vzdyt steny v Praze jsou naprasakany. BigWall vyhledove pujde k zemi, jakmile dostane developer stavebni povoleni. Od konce Mamutu je vsude naprask, jedna dalsi stena, klidne i dve se uzivi uplne bez problemu.
Fanda15:09:53 02.04.2024
odpovědět 
 Re: Dej si pozor, Hrnec
Těší nás, že se o ropecultu ví. Bohužel po 4 letech práce se podmínky spolupráce s developerem změnili - původní dohoda o výstavbě budovy v jeho režii a my následně dovybavujeme vnitřky. Bohužel Covid a válka na Ukrajině celý proces zdražil a znepřístupnil. Z našich investic xx mil. jsme se dostali do pozice tady máte pozemek a projekt a postavte si to samy. V těchto částkách bohužel pracovat neumíme, nemáme kontakty na subjekty, které investují takové částky. Takže tomu tak úplně není, že bychom neměli to hlavní, teda aspoň ne na začátku dohody s investorem. Abych se neodvrátil od tématu, tak přítomnost v projektu Honzy Hrnčíře nás upřímně překvapila. Snahu o spolupráci jsme iniciovali, bohužel bez úspěchu. Krádež projektu to zcela není, ale možná naivně si myslím, že lezecká komunita by se k sobě mohla chovat lépe než v tomto případě. Pevně věřím, že nakonec vše dobře dopadne :)
David Stella15:01:30 02.04.2024
odpovědět 
  Re: Dej si pozor, Hrnec
Davide, on Hrnec ma tech prasaren na triku vic, staci se zeptat opozice na kbelsky radnici.
Jestli je pozemek vas nebal bych se s tim jit za bankou a vytahnout podnikatelskej uver.
15:12:44 02.04.2024
odpovědět 
   Re: Dej si pozor, Hrnec
Čau všichni, pozenek patří Maloja Investment SICAF a.s. ti staví obytné domy v bývalém Palu Kbely. Něco rozprodali. Něco pronajali. Mají tam být být, pekárna a pivovar. Hovořilo se o stěně (nejvyšší budova v Kbelích) Již nekolik let se okolo stěně dělá humbuk v podobě internetových stránek, bilbordů a chození na radnici Kbel. Projekt je okolo 100 000 000 Kč. Autoři projektu I jednali na radnici o financích.Pravda je ta, že Kbely Mají rocní rozpočet 50mil Kč, dostaveli tělocvičnu za 179 mil korun a nikomu nic teď dál nedají.
Z toho plyne, kdo si sezene prachy, má stěnu.
Kdo debilne kecá na netu a vyhrožuje Honzovi Hrnčířovi je debil.
Šafi 21:29:28 02.04.2024
odpovědět 
    Re: Dej si pozor, Hrnec
A ten pozemek pro stenu je pronajatej komu?
22:34:20 02.04.2024
odpovědět 
     Re: Dej si pozor, Hrnec
Patří tomu a.s. a ten kdo si ho pronajal, musí mít prachy na projekt. Když chci opici, musím mít na banány... Jinak, kdo si pozemek pronajal je Kbelské radnici úplně jedno...
Šafi 22:45:13 02.04.2024
odpovědět 
      Re: Dej si pozor, Hrnec
Blbě jsem to napsal, patří developerovi a někdo (nevím kdo a je to jedno) si ho pronajal a ten aktuálně nemá prachy.
22:47:56 02.04.2024
odpovědět 
       Re: Dej si pozor, Hrnec
Jo a nebo je to taky cely trochu jinak...
23:39:15 02.04.2024
odpovědět 
        Re: Dej si pozor, Hrnec
No vzhledem k tomu, že jsem toto sepisoval s poradcem starosty a zastupitelem Kbel. Který si četl Vaše výhružky Honzovi Hrnčířovi, tak to na 100% bude určitě jinak.
23:44:46 02.04.2024
odpovědět 
         Re: Dej si pozor, Hrnec
Ahoj. Ráda bych podotkla, že výhružky směřované na Honzu Hrnčíře nepochází od žádného ze zakládajících členů projektu Ropecult.

Jak už bylo zmíněno, projekt nebyl žádné tajemství. Poměrně široká komunita lezců se na něj těšila mimo jiné asi i proto, kdo za ním stojí.
Kdo má prachy staví je holt fakt. Už jsem psala, že komunikace mezi námi a týmem Honzy Kareše probíhá a věříme, že dokážeme nějakou formu spolupráce najít.

Každopádně nemáme zapotřebí komukoliv vyhrožovat (a to ani osobně, ani anonymně na Lezci...), to by přece žádné spolupráci nepomohlo.
 Alice.Strnadova10:12:59 03.04.2024
odpovědět 
          Re: Dej si pozor, Hrnec
Tak ona by tohle mohla byt dobra zaminka, celou tu spolupraci ukoncit, ze jo. Sikovny, neco jako 7 kuli v Sarajevu.
10:59:54 03.04.2024
odpovědět 
           Re: Dej si pozor, Hrnec
No tak bych to zase neviděl. Nějaká diskuze na lezci.cz tak relevantní není, ady to bylo 7 kulí jak v Sarajevu. Prostě byl jsem na pivku s kamarádem zastupitelem, hodil jsem dotaz a napsal nějaké info. Rozhodně vyhrožování Honzovi, kecy o starostovi a odvolávání se na opozici moc oserióznosti tomuto projektu nepřidají.
Můj názor je ten, že pokud má kdokoli s kýmkoli takovej problém jako úvodní anonym na začátku diskuse, je na 100% lepší si to jít vyříkat někam na pivo. A když tak pak sebou smýkat na chodníku před hospodou, než vyhrožovat na internet.
Šafi14:19:14 03.04.2024
odpovědět 
            Re: Dej si pozor, Hrnec
Měli by internet zakázat, bude pokoj a lidi chodit do hospody.
21:45:12 03.04.2024
odpovědět 
 ...nebo raději nůžky?
Když tolik podléháš svým impulsivním záchvěvům k vyhrožování, možná bude dobrý se nechat vykastrovat. Sníží ti to testosteron a budeš tyhle těžší návaly zvládat líp. Dneska už to uměj nahradit silikonovejma kulkama, nikdo by nic nepoznal, ledaže bys už předtim žádný neměl, to by byla jiná. Podle výkonu tady by se jeden nedivil.
Radim uzel20:21:24 07.05.2024
odpovědět 
  Re: ...nebo raději nůžky?
Hele a není to jako u koní? Když už hřebec projde pubertou, fiknout kulky mu moc nepomůže.
Jinak ať si to klidně vyridej jako chlapi.
21:57:43 07.05.2024
odpovědět 
   Re: ...nebo raději nůžky?
Když už předstírá, že má koule, má se aspoň podepsat.
zahradník12:32:09 09.05.2024
odpovědět 
    Re: ...nebo raději nůžky?
Jenže to už se pak dá použít jako důkaz, kdyby k něčemu došlo a jestli je Hrnec posera, tak by ho taky mohl žalovat. To není chytrý.
17:15:46 09.05.2024
odpovědět 
     Re: ...nebo raději nůžky?
Jj, zato srabsky a psychopaticky je to celkem dost
20:07:39 10.05.2024
odpovědět 
      Re: ...nebo raději nůžky?
No, to jsem pochopil, ze je z obou stran, tady od anonyma i od Hrnce.
Tak asi jak se do lesa vola ...
20:26:54 10.05.2024
odpovědět 
       Re: ...nebo raději nůžky?
to může být planá domněnka, přece prd víme, co Hrnec, jediný, co je tady vidět, je výblitek slabocha, kterej nejspíš neumí unýst realitu bez podobných výplodů
21:37:44 10.05.2024
odpovědět 
        Re: ...nebo raději nůžky?
Muze, ale nejspis neni.
Ja osobne vnimam, ze hrnec se za posledni dva, tri roky dost zmenil.
Anton22:38:37 10.05.2024
odpovědět 
         Re: ...nebo raději nůžky?
Tak co, uz to nějak dopadlo? V klipu od highlifu byl nějakej pochroumanej...
08:40:05 10.06.2024
odpovědět 
 Dopadlo to?
Tak co, dopadlo to nejak? Dali jste si do huby? Bude stena?
Ján09:56:44 10.06.2024
odpovědět 
  Re: Dopadlo to?
nedali, nebude.
13:46:08 10.06.2024
odpovědět 
   Re: Dopadlo to?
Pockeeeeej jestli si teda nedali do tlami, tak hrnec s karesakem tu stenu udelaj, to jsou prasule, toho bych se nebal ...
15:06:10 10.06.2024
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (48)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1452 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi