Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Mikulec 9625 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029 13.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Training protokol 7b -> 8a 16.04.2024 Ahoj, začal jsem sezónu natržením šlachy na noze tak mám teď konečně čas viset a rád bych se poradil jak. Mým cílem je zlepšit zejména OS maximum ze stávajího 7b na např. 7c až 8a v dalším roce až dvou. Na 20mm liště udržim ca 150% váhy a spolu s pocitem
  Re: Training protokol 7b -> 8a 16.04.2024 Hlavně lézt. Co nejvíc!! Zkoušet co nejvíc na OS. Izolované cviky tjsou k ničemu když nebudeš mít pr
    Re: Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 Vždyť píše, že má natrženou šlachu na noze a proto teď neleze, ale visí.
      Re: Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 Taky píšu, že hlavně lézt. Tak to má smůlu. Visením si určitě OS neposune.
        Re: Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 Když nebude umět lízt, tak se aspoň dlouho udrží a třeba ho napadne něco, nad čím vylezenej ani nepř
          Re: Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 Tak tak, je to jasný - když lezeš, tak lezeš, když visíš, tak aspoň visíš. Až dovisíš, deš na pivo.
            Re: Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 Kam by chodil?! Může lemtat hned mezi sériemi.
              Re: Training protokol 7b - 8a 17.04.2024 Pitny rezim dodrzuji, dekuji.
    Re: Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 Ahoj, je mi jasný ze lezt je důležité a visenim samotnym se neposunu. Zaroven teď lezt nemuzu ale i
      Re: Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 Tak to budeš muset slevit ze svých nároků. Jako 8a na OS už musíš být hodně vylezený a ještě budeš m
        Re: Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 Tak 8a je cil ktery samozreme nemusi byt hned. I cesta samotna je cilem :) Nehlede na sance na dosaz
  Re: Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 ne 6x týdně viset na lištách mi smysl opravdu nedává. Leda bys té jedné natržené šlase chtěl přidat
    Re: Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 Ahoj, co ti tedy smysl dava? Je jasne, ze ty sessions nad 3-4/tyden uz nemaji prilis velky impakt ni
      Re: Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 Ty voe, tu hazes hrubej treningovej slang. To uz budes asi velkej hrubec!
        Re: Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 diky za kompliment, neco uzitecneho by jsi do diskuze nemel?
        Re: Training protokol 7b - 8a 17.04.2024 Houby, měkota. Za týden se dá při správném poskládání zvládnout i 12 fází. Nejvíc by mu určitě porad
  Re: Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 Co si napřed přečíst třeba Horsta a 7/3 protokol dělat jen 6 op. za minutu, ale celkem 10-20 sérií?
    Re: Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 Myslis "Training for Climbing" ISBN: 9781493017614 ?
      Re: Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 Je to na i netu. Stačí zadat Horst deadhangs.
          Re: Training protokol 7b - 8a 17.04.2024 zajímavá knížka o visení je i "Beastmaking: A fingers-first approach." ale nemyslím si, že
            Re: Training protokol 7b - 8a 18.04.2024 díky za tipy. určitě necekam ze za dva měsíce viseni vylezu z "jeskyne" a jdu kosit 8acka.
            Re: Training protokol 7b - 8a 23.04.2024 Já visel na balkně během celého Covidu. Docela to fungovalo.
              Re: Training protokol 7b - 8a 23.04.2024 ahoj, jaky protokol ti fungoval?
                Re: Training protokol 7b - 8a 23.04.2024 Intermittent hangs podle Evy Lopez.
Je na to androidí aplikace Complex Timer.
Vždycky
                  Re: Training protokol 7b - 8a 23.04.2024 diky za tip. k necemu podobnemu konverguji... asi je dobre objem navysovat postupne kdyz jdu z nuly.
                    Re: Training protokol 7b - 8a 24.04.2024 Vyhledej si Eva Lopez intermittent hangs, má o tom na blogu články.
                      Re: Training protokol 7b - 8a 25.04.2024 uz to studuji. dekuji.
  Re: Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 Cau, tvl tady sou zas rady... Izolacky jsou super, zaradil bych jeste minutový shyby - hodis stopky
    Training protokol 7b -> 8a 17.04.2024 Mne treba repeatery moc nepomahaj takze kdyz visim Beastmaker 2000 (dle co potrebuji nebo ruzny appk
      Re: Training protokol 7b -> 8a 18.04.2024 na 8a PP rozhodně nemusíš uviset 20mm lištu na jedný ruce. To je spíš benchmark na 8b-c. Divil by se
        Re: Training protokol 7b - 8a 18.04.2024 Přesně tak. Ja jsem slabej jak prd ale 8a nacvičim. 150% těl hmotnosti rozhodně neuvisim...
Z
    Re: Training protokol 7b -> 8a 18.04.2024 díky za tipy. jak pises, někdy je casu víc jindy min ale vzdy jde neco delat.
      Re: Training protokol 7b -> 8a 19.04.2024 můžu se zeptat jak radíte někomu o kom víte "nic" výška váha věk ? mohl bych poprosit o tz
        Re: Training protokol 7b -> 8a 20.04.2024 32 let, 71kg, 180cm, lezu 12 let (vetsinu casu spis sporadicky), trening historie veskera zadna. asi
Demencia Senil 15.04.2024 Nazdar borci. Prekutal som pol internetu, ale neviem nikde najst video, kde Chris Sharma lezie cestu Demencia Senil, ci to bolo niekde v Reel Rock, Dosage... Mam zafixovane, ze som to video pradavno videl, alebo uz mam diagnozu ako je v nazve cesty?
  Re: Demencia Senil 15.04.2024 Je to ve filmu Progression z roku 2009.
    Re: Demencia Senil 16.04.2024 Dakujem krasne :-)
Ztráta klíčů 15.04.2024 Ahoj, minuly týden o víkendu jsem lezli na rovišti a někde se mi tam vytrousl velký svazek klíčů. Nenašel jste ho někdo. Moc prosím o pomoc. Díky a hezky zbytek dne.
  Re: Ztráta klíčů 16.04.2024 Prosim te, pridej adresu, posli ti je postou
    Re: Ztráta klíčů 25.04.2024 Neslo by osobní předání v Praze ?
      Re: Ztráta klíčů 25.04.2024 Nebo dyžtak mi napiš zavolej na číslo 603213082 a domluvíme se potřeboval bych vidět fotku jetli jso
      Re: Ztráta klíčů 25.04.2024 Nebo dyžtak mi napiš zavolej na číslo 603213082 a domluvíme se potřeboval bych vidět fotku jetli jso
  Re: Ztráta klíčů 25.04.2024 A ještě kdy nikdo nebývá doma
    Re: Ztráta klíčů 25.04.2024 Tak díky moc za nic
Rozštípená skála 12.04.2024 Ahoj, nevíte prosím jak to vypadá na Rozštípce u Žďáru nad Sázavou, je to tam suché, lezitelné?? díky
  Re: Rozštípená skála 12.04.2024 Nebyl jsem tam, ale naposledy pršelo ve středu, tak by skála mohla být už suchá.
nalezené lezky 11.04.2024 Ahoj. V So 06.04. jsme našli na Kozelce lezecké boty. Za popis rád předám majiteli.
  Re: Zapomenutá helma a lezečky 07.04.2024 Napis mu - Ahoj, v neděli 7.4.2024 jsem zapomněla v Srbsku v Divadýlku lezečky šedé Ocún s přilbou.
Zapomenuté lezečky a přilba 07.04.2024 Ahoj, v neděli 7.4.2024 jsem zapomněla v Srbsku v Divadýlku lezečky šedé Ocún s přilbou. Kdybyste někdo našel, prosím, ozvěte se mi. Díky. Mob. 725 822 277
Tisá 03.04.2024 Ahoj, nemá někdo německého průvodce na Tisou - Tyssaer Waende(2023)?
Má smysl do něho jít nebo stačí český Tisá,Rájec..(2018)?
Díky
  Re: Tisá 03.04.2024 K jakymu datu má cesty?
    Re: Tisá 04.04.2024 Na kolik smyček ho plánuješ využívat?
  Re: Tisá 04.04.2024 záleží. především obtížnost ve které se pohybuješ a pak kolik toho máš v Tisé nalezeno (on se prosto
    Re: Tisá 04.04.2024 vcelku souhlas. Ještě jeden bonus z německých průvodců. Je tam reálnější klasa
dotaz 03.04.2024 Ahoj, nevíte někdo jaké jsou podmínky na lyže v severních stěnách pod Vídní- Schneeberg? Děkuji. S pozdravem Zdeněk.
1
...
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
...
2263
Tisá Ahoj, nemá někdo německého průvodce na Tisou - Tyssaer Waende(2023)?
Má smysl do něho jít nebo stačí český Tisá,Rájec..(2018)?
Díky Dan 16:42:12 03.04.2024odpovědět
  Re: Tisá K jakymu datu má cesty? 17:10:33 03.04.2024odpovědět
    Re: Tisá Na kolik smyček ho plánuješ využívat? 11:29:19 04.04.2024odpovědět
  Re: Tisá záleží. především obtížnost ve které se pohybuješ a pak kolik toho máš v Tisé nalezeno (on se prostor pro nové hezké cesty už dávno dost vyčerpal a už nějaký čas hledat místo pro hezkou novou cestu musíš se svíčkou v pravý poledne). čili jestli záleží, jestli chceš lézt i ty jednotky procent počtu cest z posledních pár let, daleko od parkoviště a ne úplných perel anebo si vystačíš s tím zbytkem. Lukas B. 13:35:53 04.04.2024odpovědět
    Re: Tisá vcelku souhlas. Ještě jeden bonus z německých průvodců. Je tam reálnější klasa Steve 21:30:32 04.04.2024odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: