Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 11.Zvonková 4029 12.Černý 3878 13.Chomová 3836
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Restday vs Saltic 06.06.2024 Ahoj. Jak opravují lezečky v Salticu? V Restday mají bohužel 2 měsíční dodací lhůty.
  Re: Restday vs Saltic 07.06.2024 Za me dobry, jednou se stalo, ze se jim to uplne nepovedlo, ale posilam tam uz mozna 5 let tak 5 par
  Re: Restday vs Saltic 07.06.2024 Saltic >> Restday
    Re: Restday vs Saltic 09.06.2024 Posílám boty už roky jedině do Salticu, mají na rozdíl od Restdaye zaručenou krátkou dobu na opravu
Lezecké oblasti ve Švédsku 30.05.2024 Ahoj, neměl by někdo doporučení na dobré lezecké oblasti ve Švédsku? Ideálně sportovky podél pobřeží (Goteborg) směr Norsko?
  Re: Lezecké oblasti ve Švédsku 01.06.2024 Sportovky to asi spíš nebudou, ale jednou bych se rád podíval sem:
  Re: Lezecké oblasti ve Švédsku 05.06.2024 Je tam toho hodne, jak sportovky tak po vlastnim i par vicedelek, pruvodce sportovky "klattring
  Re: Lezecké oblasti ve Švédsku 06.06.2024 Pouzij 27crags nebo thecrag.com a vol dle navstevnosti a tech peknej sportovnich oblasti je tam dost
  Re: Spary u Brna? 30.05.2024 asi Ádr. kousek od brna a spáry tam nějaký sou.
    Re: Spary u Brna? 30.05.2024 Adr uz staji, to nebude ono :D
      Re: Spary u Brna? 30.05.2024 co to znamená "staji"? těžký někdy ten hantec rozklíčovat.
        Re: Spary u Brna? 30.05.2024 Jako ve staji kun stoji, staji proste.
          Re: Spary u Brna? 30.05.2024 jasný - Ádr už ve stáji v lidomorně stojí. dík za vysvětlení.
  Re: Spary u Brna? 30.05.2024 Lidomorna
    Re: Spary u Brna? 31.05.2024 Ted jsem to cetl v Montante a sel, fakt o tom nikdo nic nevite?
      Re: Spary u Brna? 31.05.2024 Možná myslíš ty spáry na Pilíři na Drytoolu...
        Re: Spary u Brna? 03.06.2024 Jo, to je ono, diky Caji!
  Re: Spary u Brna? 01.06.2024 na cracku frčí celý brno, hlavně u chatrných
  Re: Spary u Brna? 01.06.2024 na cracku frčí celý brno, hlavně u chatrných
  Re: Spary u Brna? 01.06.2024 na cracku frčí celý brno, hlavně u chatrných
  Re: Spary u Brna? 01.06.2024 na cracku frčí celý brno, hlavně u chatrných
  Re: Prva Slovenka na Evereste bez kysliku 21.05.2024 no čo narobíš, národ chudobný, daktoré ani na kyslíkovú fľašu nemajú
:-))))))
    Re: Prva Slovenka na Evereste bez kysliku 21.05.2024 PK nepruď, a nezáviď! Holka je šikovná a fest dobrá. Gratulace!!
    Re: Prva Slovenka na Evereste bez kysliku 21.05.2024 PK nepruď, a nezáviď! Holka je šikovná a fest dobrá. Gratulace!!
      Re: Prva Slovenka na Evereste bez kysliku 22.05.2024 držíme palce, na insta zatiaľ ticho :
"Cesta naspäť do základného tábora bude trvať nie
      "naprosto silena baba" 28.05.2024 :-)
( a ešte popri tom aj získava peniaze na charitu)
Praha - navijáky 15.05.2024 Ahoj jeden na víkend do Prahy, poradil by mi někdo která stěna je tam nejlepší na lezení na navijáku něco kde je to aspoň trochu do převisu lezu tak 6a-7b jakože napohodu tak abych se aspoň mohl prohýbat a nebyly to pořád jen kolmice. Dík za tipy :)
  Re: Praha - navijáky 15.05.2024 Nejvíc jich je v jungli a na smichaci. Tam si zalezes dostatecne :)
  Re: Praha - navijáky 15.05.2024 na každé normální stěně je naviják jenom v kolmáčích (nebo jen mírně převislých deskách), protože žá
    Re: Praha - navijáky 15.05.2024 Lukáš B. Na to se nikdo neptal ty p... ale dík
      Re: Praha - navijáky 15.05.2024 Tahle p... ti odpoví vždycky, vše zna i ví akorát nebyl úplně všude, ale myslí si že jo.
        Re: Praha - navijáky 16.05.2024 Pánové, kdyby jste chtěli, tak můžete být jako on. Všude budete, všechno budete vědět a ještě ušetří
          Re: Praha - navijáky 17.05.2024 Tvl. nasaď si hlavu na krk, dneska je celkem deštivo.
      Re: Praha - navijáky 19.05.2024 Mě to přišlo jako docela normální odpověď, na rozdíl od Tvojí reakce...
  Re: Praha - navijáky 15.05.2024 Na těžší a trochu převislé navijáky bych určitě preferoval Jungli, na Smíchově jsou to až na výjimky
  Re: Praha - navijáky 16.05.2024 naviják a převis, to nejde moc dohromady...;)
  Re: Praha - navijáky 16.05.2024 Na Smíchově je jeden profil a bývají tam i nějaké 8-, 8. V Jungli dva mírné převisy, ale také žádné
    Re: Praha - navijáky 18.05.2024 V Jungli jsou skoro všechny navijáky v mírném převisu a jsou tam i pěkné těžší cesty. Dachy to samoz
      Re: Praha - navijáky 19.05.2024 No, nečekoval jsem to s vodováhou, ale řekl bych, že v Jungli jsou opravdu tak možná 2 navijáky v mí
        Re: Praha - navijáky 19.05.2024 Tak si to cekni s vodovahou, protoze tech navijaku je tam ted tři prdele, všude vyjma velkých previs
          Re: Praha - navijáky 20.05.2024 Jungle byla fajn, dal jsem v podstatě všechny cesty pod navijákem na Flash, nejtěžší byla 8+ jinak n
  Re: Foto dne Studená spára 13.05.2024 ŠŠŠ hůhů to jsem se jen uklikl. Opraveno.
  Re: Foto dne Studená spára 13.05.2024 Pravda je ovšem taková, že ten kdo leze max 6, ať se cestě radši vyhne.
    Re: Helma Petzl hrubice 07.05.2024 to ale neni helma Petzl, nýbrž Petzel, úplně jiná značka, co jakýsi něšťastník zapomněl někde na píš
      Re: Helma Petzl hrubice 07.05.2024 Bože to kdybych viděl lépe, takhle jsem ji jel hledat zbytečně... Celý můj život je lež
Průvodce Sušky - Malá plotna 05.05.2024 V sobotu 4.5. jsem omylem při balení pod Malou plotnou přibral jednoho nového průvodce na Sušky. Tato politování hodná situace nastává jednou za 20let. Strádající majitel ať se mi prosím ozve, díky.
2x75 977 6nula9
  Re: PALLAVICINI - inzerce 03.05.2024 jestli je to vtípek, tak nic moc, ale jestli je to myšleno vážně, tak je to hustý a zasluhuje to res
    Re: PALLAVICINI - inzerce 03.05.2024 Klukovi je 15, tak to je husty.
      Re: PALLAVICINI - inzerce 03.05.2024 "Za jízdu autem jsem schopny neco zaplatit." Takze v dusledku si ridic zacaluje cestu, pol
        Re: PALLAVICINI - inzerce 04.05.2024 Ses blb
          Re: PALLAVICINI - inzerce 04.05.2024 negramotnýho smrada, který by měl přijenmejším z češtiny propadat.
  Re: PALLAVICINI - inzerce 04.05.2024 Potřeboval by spíš češtináře :)
    Re: PALLAVICINI - inzerce 04.05.2024 Kdo v 15 nepotřeboval, některým to zůstalo doteď.
  Re: PALLAVICINI - inzerce 05.05.2024 V jeho veku asis ty byl min odvaznej, a co my s tim?
1
...
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
...
2263
Praha - navijáky Ahoj jeden na víkend do Prahy, poradil by mi někdo která stěna je tam nejlepší na lezení na navijáku něco kde je to aspoň trochu do převisu lezu tak 6a-7b jakože napohodu tak abych se aspoň mohl prohýbat a nebyly to pořád jen kolmice. Dík za tipy :) Tomáš Groff 10:21:37 15.05.2024odpovědět
  Re: Praha - navijáky Nejvíc jich je v jungli a na smichaci. Tam si zalezes dostatecne :) Pepa 11:10:23 15.05.2024odpovědět
  Re: Praha - navijáky na každé normální stěně je naviják jenom v kolmáčích (nebo jen mírně převislých deskách), protože žádný příčetný provozovatel stěny nechce, aby mu jezdila dvakrát denně záchranka pro lidi, co se jim uprostřed sálu za krk posadí spouštěný z navijáku. tedy ani na těch nejlepších stěnách nečekej zázraky. Lukas B. 11:39:47 15.05.2024odpovědět
    Re: Praha - navijáky Lukáš B. Na to se nikdo neptal ty p... ale dík Kkt 12:09:40 15.05.2024odpovědět
      Re: Praha - navijáky Tahle p... ti odpoví vždycky, vše zna i ví akorát nebyl úplně všude, ale myslí si že jo. nečum ! 23:39:02 15.05.2024odpovědět
        Re: Praha - navijáky Pánové, kdyby jste chtěli, tak můžete být jako on. Všude budete, všechno budete vědět a ještě ušetříte a když pěkně poprosíte, tak Vám třeba i někdo něco dá a pokud se budete snažit, tak si splníte sen jemu podobných a to dostat se k penězům CHS, pomoci včlenění skalního lezení do klubu turistů. Huhulák 17:04:45 16.05.2024odpovědět
          Re: Praha - navijáky Tvl. nasaď si hlavu na krk, dneska je celkem deštivo. honza 13:20:55 17.05.2024odpovědět
      Re: Praha - navijáky Mě to přišlo jako docela normální odpověď, na rozdíl od Tvojí reakce... Milan F. 15:21:12 19.05.2024odpovědět
  Re: Praha - navijáky Na těžší a trochu převislé navijáky bych určitě preferoval Jungli, na Smíchově jsou to až na výjimky čisté kolmice. 2 převislé delší navijáky jsou taky na FreeSolu. Nicméně žádný velký převis nečekej nikde, to si provozovatel nelajsne. Petr 12:58:03 15.05.2024odpovědět
  Re: Praha - navijáky naviják a převis, to nejde moc dohromady...;) 09:36:35 16.05.2024odpovědět
  Re: Praha - navijáky Na Smíchově je jeden profil a bývají tam i nějaké 8-, 8. V Jungli dva mírné převisy, ale také žádné dardy. Jako zpestření po komáčích asi ano, ale jestli je to hlavní cíl, tak raději zkus najít někoho na lano ve FB skupinách. 11:45:50 16.05.2024odpovědět
    Re: Praha - navijáky V Jungli jsou skoro všechny navijáky v mírném převisu a jsou tam i pěkné těžší cesty. Dachy to samozřejmě nejsou, ale určitě lepší než Smíchoff 10:15:44 18.05.2024odpovědět
      Re: Praha - navijáky No, nečekoval jsem to s vodováhou, ale řekl bych, že v Jungli jsou opravdu tak možná 2 navijáky v mírném převisu (ale kratší), na Offě 1, kde budou tak 3 cesty
6a+ a těžší. Hloupý Honza 15:26:49 19.05.2024odpovědět
        Re: Praha - navijáky Tak si to cekni s vodovahou, protoze tech navijaku je tam ted tři prdele, všude vyjma velkých previsu. 20:14:52 19.05.2024odpovědět
          Re: Praha - navijáky Jungle byla fajn, dal jsem v podstatě všechny cesty pod navijákem na Flash, nejtěžší byla 8+ jinak nevím kdo tam staví bouldry, ale přišlo mi že někdo menší jelikož jsem se všude špatně skládal, ale taky jinak hezké.. Ne úplně jak žebříky na hangáru.. Jinak se mi i oproti hangáru líbilo že tam nebylo tolik hipíků a tak cítil jsem se tam lépe. Tom 15:02:01 20.05.2024odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: