Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Písek, skály nad Otavou 19.07.2024 zdravím, co všechno je v Písku zničené těmi novými ferratami? Celá stěna Svatováclavských skal? Co všechno ze Sekernických skal?
Je pravda, že to udělali sami místní lezci :-( ?
  Re: Písek, skály nad Otavou 19.07.2024 to by byl legitimní dotaz na OVK, případně CVK. poslals jej?
u podobné "velevýzn
  Re: Písek, skály nad Otavou 19.07.2024 Na místě jsem byl, ještě když tam bylo černé lano. Oč ti vlastně jde? Všude v okolních zemích turist
    Re: Písek, skály nad Otavou 19.07.2024 slova respekt a tolerance jsou často použita k ospravedlňování svévolných prasáren. respektování nez
      Re: Písek, skály nad Otavou 19.07.2024 Ale ten "jájájá jismus" je právě to, že bezostyščněseru na všechny ostatní.
  Re: Peilstein - kemp v okolí 17.07.2024 Jo a o chatě nahoře vím, ale hledám něco, kde se dá ubytovat se psem, postavit stan atd...
  Re: Poděkování 14.07.2024 jooo kdybys umel chlastat..
    Re: Poděkování 14.07.2024 tvůj komentář je nevhodný a neuctivý. Arnoštovi se stal vážný úraz a projevil vděčnost těm, kteří mu
      nekrmit 14.07.2024 nekrm trolla, jarin není příliš důvtipným diskutérem, jeho příspěvky s velmi primitivním smyslem pro
        Re: nekrmit 14.07.2024 Jarine, Jarine ty si normálně koleduješ
        Re: nekrmit 18.07.2024 Hlavně ten příspěvek není od Jaryna, který by se k tomuto nikdy nesnížil. Jaryn jen zachraňuje věci,
  Re: Poděkování 18.07.2024 Není špatné přidat detaily o úrazu, hlavně jak se to stalo, ať se tomu můžeme lépe vyhnout my ostatn
    Re: Poděkování 19.07.2024 Při cvakání posledního jištění jsem omdlel.
Bezvědomí, několikanásobná otevřená zlome
      Re: Poděkování 20.07.2024 Tak to hlavně pěkně rozhejbej at si znova zase fit!
        Re: Poděkování 24.07.2024 to je vůl ..kaviárový tousty
      Re: Poděkování 03.08.2024 Přeji brzké uzdravení.
Proč tě vyplo?
  Re: Studlgrat na GrosGlockner 11.07.2024 Byly jsme minulý týden, sněhová podmínka na přístup po ledovci i sestup dobrá, odpoledne už to bylo
Lezeni VT 02.07.2024 Ahoj,
Shanim lezce do VT 4-5.7.2024 Kezmarsky stit J-stena asi Prave vhlbenim .....
Tel..: 605126433
Diky Marek
Jump! 28.06.2024 Čaute,
nevíte kde by se dala v dnešní době sehnat kopie tohoto Filmařského skvostu z roku 2001?
  Re: Jump! 28.06.2024 YouTube
    Re: Jump! 03.07.2024 dalo to zabrat, ale nějakou prapodivnou verzi jsem našel díky :)
jen teda škoda, že m
      Re: Jump! 03.07.2024 Jo :) kdyz proste na velkym monitoru s tolika pixelama koukas na takovou archaickou zalezitost. Chte
U Tošováka 27.06.2024 Nevíte někdo co se děje u Tošováka? Proč ma zavřeno? Díky. Petr
  Re: U Tošováka 28.06.2024 Mění se nájemce, brzi otevřou
    Re: U Tošováka 30.06.2024 A co provedl minulý nájemce ??
      Re: U Tošováka 30.06.2024 Přestalo ho to bavit, do 14 dní otviracka.
Zapomenute Katany na Vanousech 27.06.2024 V minulou nedeli 23.6. jsem nechal lasportivy Katana. Velikost 40 (+-1/2 nejsem si uplne jisty). Nalezce odmena nemine. S nama a po nas tam byli borci s trikem “Chřiby”. Ti by mohli neco vedet … Diky.
  Re: Zapomenute Katany na Vanousech 28.06.2024 Kluci z Hradiště je pouze uklidili spolu s plachtou na lano pod skálu, aby na ně nepršelo. Víc o nic
  Re: Zapomenute Katany na Vanousech 28.06.2024 ...vcera vecer (28.6.) tam stale jeste byly i s kobereckem......
  Re: Zapomenute Katany na Vanousech 28.06.2024 Mám je u sebe i s tou černou plachtou tak se ozvi nebo nechej kontakt.
    Re: Zapomenute Katany na Vanousech 28.06.2024 Super diky. Ozvu se.
R.
  Re: Grossglockner - Mayerlova rampa 25.06.2024 Tipoval bych, ze to bude bída. Bude to rozbředlé na začátku a odtátý/ blbě jistitelné nahoře.
    Re: Grossglockner - Mayerlova rampa 25.06.2024 No těžko říct. Loni kupříkladu byla údajně v palavicinim podmínka až do července, jen se muselo vyra
    Re: Grossglockner - Mayerlova rampa 26.06.2024 Díky, trochu jsem to tušil. A tip na něco podobného v lepší kondici v červenci?
      Re: Grossglockner - Mayerlova rampa 26.06.2024 něco o kilometr vejš :)
  Re: Grossglockner - Mayerlova rampa 26.06.2024 Letos je v Alpách hromada sněhu, mohlo by to pustit (před 10 dny ještě parádní lyžovačka), sledoval
    Re: Grossglockner - Mayerlova rampa 01.07.2024 možná s křížkem po funuse, ale po víkendovém na vlastní oči - ve vysokých Taurách je letos sněhu fak
      Re: Grossglockner - Mayerlova rampa 01.07.2024 Ahoj, pod Mayerl rampe jsme byli tento víkend a otočili jsme to. Sněhu dost ubylo a vzhledem k teplu
        Re: Grossglockner - Mayerlova rampa 01.07.2024 jo, tenhle víkend byl hic ukrutnej. v sobotu v poledne ve 3000 skoro dvacet stupňů a slunce svítilo
Doporučte horskou vícedélku v Alpách 25.06.2024 Ahoj, chci poprosit o doporučení nějakého pěkného horského lezení v Alpách (Rakousko, Itálie, Švýcarsko) - dlouhá cesta, pevná skála, cca 6ková obtížnost. Něco na způsob Cassina na Piz Badile, ale nemusel by tam být 8mi hodinový sestup.. Díky:-)
  Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 25.06.2024 grunďák. tedy Grundschartner nordkante.
bohužel je to v poslední době trošku módní tůra, o s
  Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 25.06.2024 Zkus něco kolem Furky (lezení na vršky nebo aspoň na hřeben), říkají tomu malé Chamonix nebo kousek
  Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 25.06.2024 Nejblíž je Gesäuse. Vápno. Tisícimetrové stěny. Sestup pěšky. Přístup 1-2 hod od chaty Haindlkarhütt
    Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 25.06.2024 záleží odkud nejblíž. z prahy je úplně nejbližší alpskej kopec Traunstein (to je ten první kopec vle
      Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 25.06.2024 Traunstein ale jsou spíš sportovky, není-liž pravda? Od borháku k borháku.
        Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 25.06.2024 to jo, ale až 30 délek.
    Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 25.06.2024 No to jistě... akorát jdeš na chatu 5 hodin, k nástupu další 2 hodiny a sestup není o nic kratší :-)
      Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 11.07.2024 Na Gianetti jsi za 4 hodky a k nastupum je to od chalupy maximalne hodina. Cesty sama lahudka, dle m
    Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 25.06.2024 Jojo taky lobují za jižní Bergell, eventuálně Mello. Jen ty nástupy teda nejsou úplně krátký, jak ps
    Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 26.06.2024 Sestup několik hodin po ledovci :-)
      Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 27.06.2024 na druhou stranu kopce:)
        Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 27.06.2024 Pánové, jsme v 21. století. Sestupujeme jako lidi, lanovkou rovnou do hospody. Kdo je rychlej, ten j
          Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 27.06.2024 No a z téhož důvodu bych vlastně zvážil i Dachstein.
            Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 27.06.2024 dvakrát už se mi podařilo sjíždět z dachsteinu lanovkou (a je to pohodlné a hlavně si to chce nechat
              Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 27.06.2024 Dotaz byl na cesty a ne tvoje zážitky, ty jsou každému u pudele...
                Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 07.07.2024 náhodou, já jsem si to přečetl rád, takže do svý pudele si strč hlavu a ublinkávej si v klidu tam
              Re: Doporučte horskou vícedélku v Alpách 07.07.2024 Xaxaxaxaxaxa
1
...
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
...
2263
Poděkování Dne 8.6. jsem se rozbil ve Sloupu na Hřebenáči. Děkuji všem, co tam byli, za pomoc a podporu.
Arnošt z Olomouce Arnošt 20:17:41 12.07.2024odpovědět
  Re: Poděkování jooo kdybys umel chlastat.. jarin 16:14:54 14.07.2024odpovědět
    Re: Poděkování tvůj komentář je nevhodný a neuctivý. Arnoštovi se stal vážný úraz a projevil vděčnost těm, kteří mu pomohli. Je důležité respektovat jeho situaci místo zbytečných poznámek. Pokud nemáš o situaci dostatek informací a pouze tipuješ, není vhodné takto komentovat. Ve skutečnosti samozřejmě nechlastal. V 19:35:37 14.07.2024odpovědět
      nekrmit nekrm trolla, jarin není příliš důvtipným diskutérem, jeho příspěvky s velmi primitivním smyslem pro to, co považuje za humor, jsou na jedno brdo a lepší už to nebude. Tolerujeme ho, nevšímáme si ho. 20:52:58 14.07.2024odpovědět
        Re: nekrmit Jarine, Jarine ty si normálně koleduješ 23:12:10 14.07.2024odpovědět
        Re: nekrmit Hlavně ten příspěvek není od Jaryna, který by se k tomuto nikdy nesnížil. Jaryn jen zachraňuje věci, nikomu neškodí a nikoho neuráží. Jaryn má všechny rád. 19:43:28 18.07.2024odpovědět
  Re: Poděkování Není špatné přidat detaily o úrazu, hlavně jak se to stalo, ať se tomu můžeme lépe vyhnout my ostatní. Plus detaily o pomoci, ať případně můžeme i my lépe pomoci. o.. 19:30:54 18.07.2024odpovědět
    Re: Poděkování Při cvakání posledního jištění jsem omdlel.
Bezvědomí, několikanásobná otevřená zlomenina zápěstí, letecký transport, operace.
V současné době rehabilituji.
Arnošt Arnost 22:01:02 19.07.2024odpovědět
      Re: Poděkování Tak to hlavně pěkně rozhejbej at si znova zase fit! 09:40:00 20.07.2024odpovědět
        Re: Poděkování to je vůl ..kaviárový tousty :D 07:06:48 24.07.2024odpovědět
      Re: Poděkování Přeji brzké uzdravení.
Proč tě vyplo? Honza 20:50:22 03.08.2024odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: