LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
16.Pail 10603
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
Bouldry:
16.Šípek 10075
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
Hory:
19.Petr 3170
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230729 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Treadwall10.12.2024
Ahoj všem, nemáte někdo zkušenosti, nebo informace o
pohyblivé umělé stěně typu TREADWALL, diky Ondrej
 Re: Treadwall10.12.2024
To budes pak jako krecek v kolecku :)
 Re: Treadwall11.12.2024
Zkoušel jsem s duralovými lamelami a i dřevěnými lamelami (obě stěny o výšce standardní boulderovky

 Stropy v ČR04.12.2024
Ahoj, kde v ČR se dají najít oblasti s největší koncentrací stropových boulderů v klase 7A-7C? Díky za tip.
 Re: Stropy v ČR05.12.2024
Židárna, Lidomorna... Nevím teda, jestli to nazvat největší koncentrací, ale něco tam najdeš.
  Re: Stropy v ČR05.12.2024
kromě výše zmíněného, v Krasu se dá lézt ve stropu aj v Jáchymce, pak je parádní strop na Kalovech u
  Re: Stropy v ČR05.12.2024
kromě výše zmíněného, v Krasu se dá lézt ve stropu aj v Jáchymce, pak je parádní strop na Kalovech u
 Re: Stropy v ČR05.12.2024
Babka v Brdech.
 Re: Stropy v ČR06.12.2024
v Prosečnici jednu jeskyňku prošněroval místní borec tolika směry, že se do výčtu musí taky zařadit.

 Juraj Durifuk solo Himalaje04.12.2024
Fajn rozhovor s Jurajom Durifukom Korenom o solovani v Himalajach: https://is.gd/bYl6rC
 Re: Juraj Durifuk solo Himalaje06.12.2024
jj, dobry :) diky. Nejlepsi je to domio na konci na redbul X alp... drzim palce at to vyjde!
  Re: Juraj Durifuk solo Himalaje06.12.2024
ah uz tam je:
 foto dne vcera01.12.2024
https://lezec.cz/refer ence.php?key=12039&print=1&ckat=

helca lipenska... z jakyho je to roku?  Nebo to devce mladne?
 Re: foto dne vcera02.12.2024
Letos! A holky stejne nestarnou...
  Re: foto dne vcera02.12.2024
Mazec:)
  Re: foto dne vcera05.12.2024
Zvlášť ty konzervované alkoholem :-D
   Re: foto dne vcera07.12.2024
kazda baba po 40 je konzervovana alkoholem, inac by uz ani nemohla existovat....natoz vypadat k svet

 Bouldering Petrohrad29.11.2024
Ahoj bouldristi.  Jaký sektor v Petrohradu doporučujete pro rozlezení na žule a seznámení s oblastí ? Diky za tipy :)
 Re: Bouldering Petrohrad29.11.2024
Dostupné a bouldery všech úrovní jsou k nalezení Pod Hradem a Hřbitovní kameny.
  Re: Bouldering Petrohrad29.11.2024
Díky moc za odpověď.
   Re: Bouldering Petrohrad03.12.2024
Na druhou stranu nejčistější je skála v okolí Josemitu a horní věžičky na Podzimní věži. Tam je spou

 Turecko (Geyikbayiri) a půjčení auta28.11.2024
Ahoj,
neřešil jste někdo půjčení auta v Turecku? Jestli je potřeba mít kreditku (namísto klasické debetní karty) a jestli někdo neřešil i půjčení dětské sedačky. Díky
 Re: Turecko (Geyikbayiri) a půjčení auta29.11.2024
Ahoj, doporučuji ti mít kreditku vždy, pokud si půjčuješ auto předem přes web a následně řešíš na mí
 Re: Turecko (Geyikbayiri) a půjčení auta29.11.2024
V Turecku se u tureckých půjčoven kreditka ani jiná karta neřeší. Vždy jsem si půjčoval auto za cash
  Re: Turecko (Geyikbayiri) a půjčení auta29.11.2024
Bacha, opakovane jsem zazil, ze kreditku v Antalyi resili. Byly to takove no-name levne pujcovny, kd
 Re: Turecko (Geyikbayiri) a půjčení auta29.11.2024
Čau, po zkušenostech s různými půjčovnami v Antályi je nejlepší cena/solidní jednání Cizgi. Vyzkouše
  Re: Turecko (Geyikbayiri) a půjčení auta30.11.2024
Díky všem za rady!
   Re: Turecko (Geyikbayiri) a půjčení auta28.12.2024
Ahoj, dovolená za námi, tak kdyby to někomu pomohlo:
- auto jsme půjčovali u Europcar, na pob
 Re: Turecko (Geyikbayiri) a půjčení auta02.12.2024
Obecná rada: Kreditku vždy s sebou. Bez ní hrozí oblíbené ojebání ve smyslu "to si musíte koupi
  Re: Turecko (Geyikbayiri) a půjčení auta20.12.2024
 jistící brýle26.11.2024
Ahoj,
přemýšlím, jestli koupit jistící brýle. Máte někdo zkušenost? Jaká jsou pro a proti plus ev. nějaké doporučení na konkrétní typ?
Dík
Petr
 Re: jistící brýle26.11.2024
plusy: vyznamne min boli krcni pater, automaticky vic davas pozor na lezce
minusy: hur odhad
  Re: jistící brýle26.11.2024
Jak pise tady predrecnik.
Je jedno jestli z dekace nebo nejakou fancy znacku, praci to udela
   Re: jistící brýle26.11.2024
S brýlemi z Dekáče za 599 mám dobrou zkušenost, fungují velmi podobně jako drahé modely za X tis. kt
   Re: jistící brýle26.11.2024
Tady bych nesouhlasil. U levných modelů se mi při jištění motá hlava a nejsem schopný v nich fungova
    Re: jistící brýle26.11.2024
Jo, muze to nekdo mit, ale to je stejny jako kdyz nekdo nemuze koukat na 3D protoze to jeho mozek ne
    Re: jistící brýle26.11.2024
Díky za odpovědi. To s tím odhadem vzdálenosti mě taky napadlo. Měl jsem asi doplnit - myšleno na od
  Re: jistící brýle26.11.2024
automaticky vic davas pozor na lezce...
Myslím, že tohle je pěkná blbost. To vždy totiž zálež
   Re: jistící brýle27.11.2024
popisoval jsem svou zkusennost. Bez bryli clovek vic kouka jinam a kdyz se nic nedeje tak se ti nech
 Re: jistící brýle26.11.2024
Je to fajn pomocník na dlouhé jištění (toprope, delší cesty). Na umělce to spíš otravuje je pořád ně
  Re: jistící brýle27.11.2024
souhlasim, na stenu kde cesta trva dve tri minuty a stridani je caste mi to taky prijde zbytecne, na
  Re: jistící brýle27.11.2024
Jsou to úrastě brýle se vším všudy. Ti co je nosí to vědí.(App. jak ti brejlatí? Už se prodávaj diop
 Re: jistící brýle29.11.2024
Mám drahé, protože je to jenom hranol a žádnej plast okolo, takže se můžeš dívat buď přes brýle nebo
  Re: jistící brýle29.11.2024
Díky za zkušenosti, možná to bude zajímat víc lidí než jen mě (možná i jako tip na dárek).
Ja
  Re: jistící brýle03.12.2024
Taky mě ty decatlonovky vůbec nevyhovovaly.
  Re: jistící brýle05.12.2024
Dobrý jistič, obzvláště pokud jistí známého lezce nepotřebuje brýle žádné, ba mnohdy ani sledovat le
 Re: jistící brýle03.12.2024
Jo, bryle jsou fajn venku, na stene je nepouzivam, clovek leze chvilku tak se mi nechce furt je nekd
 Re: jistící brýle04.12.2024
hele.pokud jsi bouldrista tam si je nekupuj.
a pokud nejsi lanař tak taky ne. jinak si je ku
  Re: jistící brýle04.12.2024
No, radši se nebudu definovat, co jsem - od všeho něco, nevalné výkonnosti. Ale právě na takové ty c

 socialní průjem24.11.2024
Hele tak nějak jsem si zvyknul na tuhle dobu sociálního průjmu. A dokážu pochopit že někdo se šířením sociálních hovínek může třeba živit , ale proč lidi jako high life ( lukáš černý) nebo kdo to šíří tyhle hovínka po youtube a tak? Dpč, vždyť ani neumí m
 Re: socialní průjem24.11.2024
A co ti na něm vadí?
  Re: socialní průjem24.11.2024
No vidíš. Já se na to třeba podívám a tiše závidím a ještě o to víc jsem dojebaný, že nemůžu vyjet j
  Re: socialní průjem26.11.2024
jestli to nebude jen poněkud neohrabané vyjádření zklamání, které může pociťovat divák poté, co kdys
 Re: socialní průjem25.11.2024
Ať si dělá co chce, né?
 Re: socialní průjem25.11.2024
Ahoj, mně to příjde super...nikdo Tě nenutí Tě to konzumovat. Ale upřimně, co čekáš od tvého příspěv
 Re: Antisocialní průjem25.11.2024
A zmysel tohto tvojho antisocialneho prujmu je v cem? Nemas si s kym popovidat, vid?
 Re: socialní průjem25.11.2024
Lukáš je pro mě nejvíce inspirujícím tvůrcem nejen českých platforem. Kromě jiného se mi libí, že v
  Re: socialní průjem30.11.2024
Jedinné co Ti Radare z Tvého příspěvků věřím, je že se vyznáš v Arci kokotech. Vždyť jednoho vydáš k
   Re: socialní průjem30.11.2024
„vYdáš”? :-))) To je tak roztomilý, když se rádoby kritik takhle odkope. Hladíme tě po vláskách: ale
 Re: socialní průjem30.11.2024
Dobre, uznavam, ze muj dotaz vypovida hlavne o me vlastni nechapavosti a neschopnosti se s touto nec
  Re: socialní průjem06.12.2024
To je extrém :D
   Re: socialní průjem06.12.2024
holt projekce je projekce a když průjem, tak pořádnej

 Vítězslav Škorpík: (Nejen) Československé Himálajské dobrodružst22.11.2024
hoj,

treba by mohlo nekoho zajimat:

Vítězslav Škorpík: (Nejen) Československé Himálajské dobrodružství - pouze online!
 
 cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
Pokud mám ve sportovce již zavěšené lano do expresky v prvním borháku, mohu vůbec uvažovat o vylezení cesty stylem OS, RP, apod.?
 Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
Ne, je to top rope. Pokud sis ho tam cvakl při prvním pokusu sám, pak je to RK/AF
  Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
Co je to RK/AF (ptám se bez ironie)? myslel jsem, že popisovaný styl by byl regulérní RK..
  Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
Co je to RK/AF (ptám se bez ironie)? myslel jsem, že popisovaný styl by byl regulérní RK..
   Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
RK nebo AF, lomitko bylo mysleno jako nebo.
RK by to bylo, pokud sis ten prvni nenasahloval a
    Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
pokud by si jej sám cvakl, bez pádu či odsednutí slezl (na zem, či o pár kroků níž do lehčího terénu
    Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
Nepiš o něčem, čemu nerozumíš. Případně před tím koukni do nějaké lezecké encyklopedie.
     Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
milá encyklopedie, RK styl znamená, že po pádu nebo odsednutí se lezec nechá spustit dolu na zem (ne
      Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
Velice správně. Psal jsem v reakci na to, že se RK mělo tvářit, jako AF, což je blbost, že jo.
 Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
Striktně podle definici platí, že už to není OS a ani RP, ale jedná se o styl RK.
Ale reálně
 Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
Tvoje starosti na moji hlavu. Proč řešíte takové kraviny?
  Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
Vpodstatě souhlas.Ono těch skutečně čistých přelezů by asi tolik nebylo. Vždy je to závislé na svědo
 Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
Je to RK (bez sednutí, bez pádu, pouze 1 cvaknuté jištění). Pokud bys padal, dále seděl, je to jen A
  Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
Pokud si ho sám cvakneš a vlastní silou slezeš, tak to není žádné RK, ale úplně regulérni RP, PP, OS
 Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
Je to RK (bez sednutí, bez pádu, pouze 1 cvaknuté jištění). Pokud bys padal, dále seděl, je to jen A
 Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
Pokud je první bh našáhlován/cvaknut někým jiným, je to nevylezeno nebo toprope. Můžete se utěšovat,
  Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
tyjo ale že se Adam s tím topropováním v silence docela nadřel :)))
   Re: cvaknuté první jištění - přelez22.11.2024
Nepochybuji o tom, ze se pri nacvicovani dost nadrel, nasahloval a drzel expresek. Ale pak stahnul l
 Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
Tady se zase sešlo vášnivých klasiků, kteří očividně neví co je to sportovka a jak se leze na limitu
  Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
PP je První Procvaklej a kusovka k tomu. Flash = PP na druhou = První Procvaklej První Pokus . OS je
   Re: cvaknuté první jištění - přelez20.11.2024
pěkný.
volejbalovou analogií, je to spíš jako počítání bez ztrát (bylo před pár desítkami let
    Re: cvaknuté první jištění - přelez21.11.2024
Ne, ta analogie nesedí. Přešlapovat při podání či si 3x přihrávat by odpovídalo v lezení třeba přidr
     Re: cvaknuté první jištění - přelez21.11.2024
To by pak volné lezení bylo i cvaklej slaňák...
Jak to vylezu tak si to napíšu, jen někdo to
      Re: cvaknuté první jištění - přelez21.11.2024
Řeč je o sportovkách. Tam asi slaňák nebude první jištění. Písek a třeba britské lezení po vlastním
       Re: cvaknuté první jištění - přelez22.11.2024
Spíš salámová metoda, nejdřív to byl vyjímečně šáhlej první když byl odskok fakt na piču, pak skoro
        Re: cvaknuté první jištění - přelez22.11.2024
V těžkých cestách se zpravidla dodržuje sty prvopřelezce. To smysl dává a hranice taky.
         Re: cvaknuté první jištění - přelez23.11.2024
Smysl to nedává, pokud prvoprelezece to dal top rope, vždycky může přijít někdo a dát to os/RP/pp
          Re: cvaknuté první jištění - přelez23.11.2024
Jakože pokud to ojebal prvoprelezce, tak můžou ojebat i všichni další a je to v poho?
           Re: cvaknuté první jištění - přelez24.11.2024
Právě, že máš pořád šanci na první čistý prelez.
       Re: Soudnost? 23.11.2024
Soudnost? Ale jdi ty brepto, když vidím jak se v cestách lepí jen aby ten ulomenej chyt náhodou něco
 Re: cvaknuté první jištění - přelez22.11.2024
Jo. Na závodech horosvazu a vůbec to tak mohou uvádět,neboť tam jde o zdraví závodníků a přípané pro

1   ...   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 jistící brýle
Ahoj,
přemýšlím, jestli koupit jistící brýle. Máte někdo zkušenost? Jaká jsou pro a proti plus ev. nějaké doporučení na konkrétní typ?
Dík
Petr
petr10:24:57 26.11.2024
odpovědět 
 Re: jistící brýle
plusy: vyznamne min boli krcni pater, automaticky vic davas pozor na lezce
minusy: hur odhadnes nasledky potencialniho padu (vzdalenost k zemi/polici), je to trochu otrava bryle porad hledat a nekam ukladat
zaver: bryle doporucuju
znacka: myslim si ze drahe za 2k+ se nevyplati, ja mam asi za 20eur a spokojenost
11:08:36 26.11.2024
odpovědět 
  Re: jistící brýle
Jak pise tady predrecnik.
Je jedno jestli z dekace nebo nejakou fancy znacku, praci to udela stejnout. Je to jen plast + hranol.
11:10:41 26.11.2024
odpovědět 
   Re: jistící brýle
S brýlemi z Dekáče za 599 mám dobrou zkušenost, fungují velmi podobně jako drahé modely za X tis. které si občas půjčím od spolulezců.
Martin11:15:51 26.11.2024
odpovědět 
   Re: jistící brýle
Tady bych nesouhlasil. U levných modelů se mi při jištění motá hlava a nejsem schopný v nich fungovat. U dražších to je znatelně lepší. Přesto nepoužívám ani ty.
Kuba8611:17:27 26.11.2024
odpovědět 
    Re: jistící brýle
Jo, muze to nekdo mit, ale to je stejny jako kdyz nekdo nemuze koukat na 3D protoze to jeho mozek nedava a mota se z toho. Ty z dekace nemaji ty bocni krytky takze vidis trosku za roh a nekomu to muze vadit. Resi to izolacka.
11:40:17 26.11.2024
odpovědět 
    Re: jistící brýle
Díky za odpovědi. To s tím odhadem vzdálenosti mě taky napadlo. Měl jsem asi doplnit - myšleno na odjištěné sportovky. Na písek ne, tam v těch horších případech člověk kouká, kam skočit, pokud parťák nevybojuje další jištění/kruh. Pěkný den
Petr
Petr11:46:29 26.11.2024
odpovědět 
  Re: jistící brýle
automaticky vic davas pozor na lezce...
Myslím, že tohle je pěkná blbost. To vždy totiž záleží na jističi a ne brýlích.
HonzaK14:28:04 26.11.2024
odpovědět 
   Re: jistící brýle
popisoval jsem svou zkusennost. Bez bryli clovek vic kouka jinam a kdyz se nic nedeje tak se ti nechce mit porad zvedlou hlavu a koukat do nebe. S brylemi se hur kouka okolo zatimco koukat nahoru je the new default. Uvedomil jsem si aniz bych se na to soustredil ze na lezce koukam casteji. Ano, zalezi to na jistici, urcite jsou taci kteri na lezce nebudou koukat ani ani
16:00:17 27.11.2024
odpovědět 
 Re: jistící brýle
Je to fajn pomocník na dlouhé jištění (toprope, delší cesty). Na umělce to spíš otravuje je pořád někde hledat a dávat na ně pozor.
Někodo z toho bolí hlava. Chce to moc nehejbat hlavou ze strany na stranu.
Suma sumárum spíš doporčuju.
 patapufa20:13:53 26.11.2024
odpovědět 
  Re: jistící brýle
souhlasim, na stenu kde cesta trva dve tri minuty a stridani je caste mi to taky prijde zbytecne, na ven bryle povazuju za prinos
16:01:14 27.11.2024
odpovědět 
  Re: jistící brýle
Jsou to úrastě brýle se vším všudy. Ti co je nosí to vědí.(App. jak ti brejlatí? Už se prodávaj dioptrické?) Komu vadí zakloněná hlava, jde dále od stěny, pokud má lezce do 50kg tak to nevadí. Je to vidět poměrně běžně. A to i kvůli podávání...
Honza18:31:18 27.11.2024
odpovědět 
 Re: jistící brýle
Mám drahé, protože je to jenom hranol a žádnej plast okolo, takže se můžeš dívat buď přes brýle nebo normálně. A navíc se dají kombinovat s dioptrickejma, prostě mám oboje najednou a funguje to bezva. Jedním okem koukáš nahoru na lezce a druhým po holkach
Kodl05:13:35 29.11.2024
odpovědět 
  Re: jistící brýle
Díky za zkušenosti, možná to bude zajímat víc lidí než jen mě (možná i jako tip na dárek).
Jako "nebrejlovce" mě právě zajímaly zkušenosti lidí, co je používají.
Pěkný víkend
Petr
Petr18:28:27 29.11.2024
odpovědět 
  Re: jistící brýle
Taky mě ty decatlonovky vůbec nevyhovovaly.
13:06:30 03.12.2024
odpovědět 
  Re: jistící brýle
Dobrý jistič, obzvláště pokud jistí známého lezce nepotřebuje brýle žádné, ba mnohdy ani sledovat lezce. Na skalním lezení totiž mnohdy lezce opravdu nevidí a přesto musí dobře a bezpečně odjistit. Tak na tohle, signály, a t.d. se mnohdy zapomíná, přestože je to důležité. A sledovat cit v laně je totiž také třeba vnímat...
HonzaK06:49:03 05.12.2024
odpovědět 
 Re: jistící brýle
Jo, bryle jsou fajn venku, na stene je nepouzivam, clovek leze chvilku tak se mi nechce furt je nekde lovit. Dekac jsem mel 2x, 2x se rozlomily uprostred, ten plast stoji za starou belu. zkousel jsem slepit ale je to hrozne tenke tak to nevydrzelo. kovove obroucky jsou jistota.
ondra16:20:08 03.12.2024
odpovědět 
 Re: jistící brýle
hele.pokud jsi bouldrista tam si je nekupuj.
a pokud nejsi lanař tak taky ne. jinak si je kup, tvoje krcni pater ti podekuje. zejmena na vicedennich vyjezdech
honz18:25:00 04.12.2024
odpovědět 
  Re: jistící brýle
No, radši se nebudu definovat, co jsem - od všeho něco, nevalné výkonnosti. Ale právě na takové ty cesty řekněme 30m+, tam už chvíli nahoru koukáš a grif, jak koukat nahoru a mít v pohodě krční páteř jsem se nenaučil (viz. 5 díl skryté síly na Hanibalu).
Každopádně díky za reakce.
Petr
20:19:32 04.12.2024
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1260 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1416 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi