Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English CHS a vyberko 11.12.2024 Zdarec, tak uz jste se nekdo prihlasil na vyberko CHS? Docela zajimave nebo ne? a co ohodnoceni 45-50k na pozici, kde neni potreba/ vyzadovano ani vysokoskolske vzdelani...jsem zvedavy, kdo se toho ujme a doufam, ze se nebudu muset za pripadna rozhodnuti
  Re: CHS a vyberko 11.12.2024 btw. clenske prispevky na rok 2025 - 700,- Kc °_°
    Re: CHS a vyberko 12.12.2024 A to ani nejsou schopni vypsat jaké výhody člen CHS
má. Dřív byly alespoň nějaké ty chaty
      Re: CHS a vyberko 08.01.2025 Ja uz clenem CHS nejsem asi 15 let, protoze mi neni jasne, k cemu by mi clenstvi vlastne bylo. Bydli
  Re: CHS a vyberko 08.01.2025 A proč ten komentář píšeš?
Treadwall 10.12.2024 Ahoj všem, nemáte někdo zkušenosti, nebo informace o
pohyblivé umělé stěně typu TREADWALL, diky Ondrej
  Re: Treadwall 10.12.2024 To budes pak jako krecek v kolecku :)
  Re: Treadwall 11.12.2024 Zkoušel jsem s duralovými lamelami a i dřevěnými lamelami (obě stěny o výšce standardní boulderovky
Stropy v ČR 04.12.2024 Ahoj, kde v ČR se dají najít oblasti s největší koncentrací stropových boulderů v klase 7A-7C? Díky za tip.
  Re: Stropy v ČR 05.12.2024 Židárna, Lidomorna... Nevím teda, jestli to nazvat největší koncentrací, ale něco tam najdeš.
    Re: Stropy v ČR 05.12.2024 kromě výše zmíněného, v Krasu se dá lézt ve stropu aj v Jáchymce, pak je parádní strop na Kalovech u
    Re: Stropy v ČR 05.12.2024 kromě výše zmíněného, v Krasu se dá lézt ve stropu aj v Jáchymce, pak je parádní strop na Kalovech u
  Re: Stropy v ČR 05.12.2024 Babka v Brdech.
  Re: Stropy v ČR 06.12.2024 v Prosečnici jednu jeskyňku prošněroval místní borec tolika směry, že se do výčtu musí taky zařadit.
  Re: Juraj Durifuk solo Himalaje 06.12.2024 jj, dobry :) diky. Nejlepsi je to domio na konci na redbul X alp... drzim palce at to vyjde!
  Re: foto dne vcera 02.12.2024 Letos! A holky stejne nestarnou...
    Re: foto dne vcera 02.12.2024 Mazec:)
    Re: foto dne vcera 05.12.2024 Zvlášť ty konzervované alkoholem :-D
      Re: foto dne vcera 07.12.2024 kazda baba po 40 je konzervovana alkoholem, inac by uz ani nemohla existovat....natoz vypadat k svet
Bouldering Petrohrad 29.11.2024 Ahoj bouldristi. Jaký sektor v Petrohradu doporučujete pro rozlezení na žule a seznámení s oblastí ? Diky za tipy :)
  Re: Bouldering Petrohrad 29.11.2024 Dostupné a bouldery všech úrovní jsou k nalezení Pod Hradem a Hřbitovní kameny.
    Re: Bouldering Petrohrad 29.11.2024 Díky moc za odpověď.
      Re: Bouldering Petrohrad 03.12.2024 Na druhou stranu nejčistější je skála v okolí Josemitu a horní věžičky na Podzimní věži. Tam je spou
Turecko (Geyikbayiri) a půjčení auta 28.11.2024 Ahoj,
neřešil jste někdo půjčení auta v Turecku? Jestli je potřeba mít kreditku (namísto klasické debetní karty) a jestli někdo neřešil i půjčení dětské sedačky. Díky
  Re: Turecko (Geyikbayiri) a půjčení auta 29.11.2024 Ahoj, doporučuji ti mít kreditku vždy, pokud si půjčuješ auto předem přes web a následně řešíš na mí
  Re: Turecko (Geyikbayiri) a půjčení auta 29.11.2024 V Turecku se u tureckých půjčoven kreditka ani jiná karta neřeší. Vždy jsem si půjčoval auto za cash
    Re: Turecko (Geyikbayiri) a půjčení auta 29.11.2024 Bacha, opakovane jsem zazil, ze kreditku v Antalyi resili. Byly to takove no-name levne pujcovny, kd
  Re: Turecko (Geyikbayiri) a půjčení auta 29.11.2024 Čau, po zkušenostech s různými půjčovnami v Antályi je nejlepší cena/solidní jednání Cizgi. Vyzkouše
      Re: Turecko (Geyikbayiri) a půjčení auta 28.12.2024 Ahoj, dovolená za námi, tak kdyby to někomu pomohlo:
- auto jsme půjčovali u Europcar, na pob
  Re: Turecko (Geyikbayiri) a půjčení auta 02.12.2024 Obecná rada: Kreditku vždy s sebou. Bez ní hrozí oblíbené ojebání ve smyslu "to si musíte koupi
  Re: jistící brýle 26.11.2024 plusy: vyznamne min boli krcni pater, automaticky vic davas pozor na lezce
minusy: hur odhad
    Re: jistící brýle 26.11.2024 Jak pise tady predrecnik.
Je jedno jestli z dekace nebo nejakou fancy znacku, praci to udela
      Re: jistící brýle 26.11.2024 S brýlemi z Dekáče za 599 mám dobrou zkušenost, fungují velmi podobně jako drahé modely za X tis. kt
      Re: jistící brýle 26.11.2024 Tady bych nesouhlasil. U levných modelů se mi při jištění motá hlava a nejsem schopný v nich fungova
        Re: jistící brýle 26.11.2024 Jo, muze to nekdo mit, ale to je stejny jako kdyz nekdo nemuze koukat na 3D protoze to jeho mozek ne
        Re: jistící brýle 26.11.2024 Díky za odpovědi. To s tím odhadem vzdálenosti mě taky napadlo. Měl jsem asi doplnit - myšleno na od
    Re: jistící brýle 26.11.2024 automaticky vic davas pozor na lezce...
Myslím, že tohle je pěkná blbost. To vždy totiž zálež
      Re: jistící brýle 27.11.2024 popisoval jsem svou zkusennost. Bez bryli clovek vic kouka jinam a kdyz se nic nedeje tak se ti nech
  Re: jistící brýle 26.11.2024 Je to fajn pomocník na dlouhé jištění (toprope, delší cesty). Na umělce to spíš otravuje je pořád ně
    Re: jistící brýle 27.11.2024 souhlasim, na stenu kde cesta trva dve tri minuty a stridani je caste mi to taky prijde zbytecne, na
    Re: jistící brýle 27.11.2024 Jsou to úrastě brýle se vším všudy. Ti co je nosí to vědí.(App. jak ti brejlatí? Už se prodávaj diop
  Re: jistící brýle 29.11.2024 Mám drahé, protože je to jenom hranol a žádnej plast okolo, takže se můžeš dívat buď přes brýle nebo
    Re: jistící brýle 29.11.2024 Díky za zkušenosti, možná to bude zajímat víc lidí než jen mě (možná i jako tip na dárek).
Ja
    Re: jistící brýle 03.12.2024 Taky mě ty decatlonovky vůbec nevyhovovaly.
    Re: jistící brýle 05.12.2024 Dobrý jistič, obzvláště pokud jistí známého lezce nepotřebuje brýle žádné, ba mnohdy ani sledovat le
  Re: jistící brýle 03.12.2024 Jo, bryle jsou fajn venku, na stene je nepouzivam, clovek leze chvilku tak se mi nechce furt je nekd
  Re: jistící brýle 04.12.2024 hele.pokud jsi bouldrista tam si je nekupuj.
a pokud nejsi lanař tak taky ne. jinak si je ku
    Re: jistící brýle 04.12.2024 No, radši se nebudu definovat, co jsem - od všeho něco, nevalné výkonnosti. Ale právě na takové ty c
socialní průjem 24.11.2024 Hele tak nějak jsem si zvyknul na tuhle dobu sociálního průjmu. A dokážu pochopit že někdo se šířením sociálních hovínek může třeba živit , ale proč lidi jako high life ( lukáš černý) nebo kdo to šíří tyhle hovínka po youtube a tak? Dpč, vždyť ani neumí m
  Re: socialní průjem 24.11.2024 A co ti na něm vadí?
    Re: socialní průjem 24.11.2024 No vidíš. Já se na to třeba podívám a tiše závidím a ještě o to víc jsem dojebaný, že nemůžu vyjet j
    Re: socialní průjem 26.11.2024 jestli to nebude jen poněkud neohrabané vyjádření zklamání, které může pociťovat divák poté, co kdys
  Re: socialní průjem 25.11.2024 Ať si dělá co chce, né?
  Re: socialní průjem 25.11.2024 Ahoj, mně to příjde super...nikdo Tě nenutí Tě to konzumovat. Ale upřimně, co čekáš od tvého příspěv
  Re: Antisocialní průjem 25.11.2024 A zmysel tohto tvojho antisocialneho prujmu je v cem? Nemas si s kym popovidat, vid?
  Re: socialní průjem 25.11.2024 Lukáš je pro mě nejvíce inspirujícím tvůrcem nejen českých platforem. Kromě jiného se mi libí, že v
    Re: socialní průjem 30.11.2024 Jedinné co Ti Radare z Tvého příspěvků věřím, je že se vyznáš v Arci kokotech. Vždyť jednoho vydáš k
      Re: socialní průjem 30.11.2024 „vYdáš”? :-))) To je tak roztomilý, když se rádoby kritik takhle odkope. Hladíme tě po vláskách: ale
  Re: socialní průjem 30.11.2024 Dobre, uznavam, ze muj dotaz vypovida hlavne o me vlastni nechapavosti a neschopnosti se s touto nec
    Re: socialní průjem 06.12.2024 To je extrém :D
      Re: socialní průjem 06.12.2024 holt projekce je projekce a když průjem, tak pořádnej
Vítězslav Škorpík: (Nejen) Československé Himálajské dobrodružst 22.11.2024 hoj,
treba by mohlo nekoho zajimat:
Vítězslav Škorpík: (Nejen) Československé Himálajské dobrodružství - pouze online!
1
...
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
...
2263
CHS a vyberko Zdarec, tak uz jste se nekdo prihlasil na vyberko CHS? Docela zajimave nebo ne? a co ohodnoceni 45-50k na pozici, kde neni potreba/ vyzadovano ani vysokoskolske vzdelani...jsem zvedavy, kdo se toho ujme a doufam, ze se nebudu muset za pripadna rozhodnuti nejen jako clen CHS, ale predevsim jako clovek stydet..
cas leti a pani Valentova (*1961) coby generalni sekretarka nam bude chybet. Ocekavam zase krasne komenty od mistnich "putykaru" :D svejzuzu 22:28:02 11.12.2024odpovědět
  Re: CHS a vyberko btw. clenske prispevky na rok 2025 - 700,- Kc °_° 22:40:47 11.12.2024odpovědět
    Re: CHS a vyberko A to ani nejsou schopni vypsat jaké výhody člen CHS
má. Dřív byly alespoň nějaké ty chaty se slevou něco i na Slovači, vstupné do placených oblastí a t.d. a to za třetinu čl. příspěvku. Kdyby to alespoň rozdělili na složky pro správu skal a správu CHS. HonzaK 13:16:59 12.12.2024odpovědět
      Re: CHS a vyberko Ja uz clenem CHS nejsem asi 15 let, protoze mi neni jasne, k cemu by mi clenstvi vlastne bylo. Bydlim kousek od hranic s Rakouskem a lezt jezdim do Alp, takze mi dava vetsi smysl byt clenem OEAV, kde vyhody clenstvi jsou na prvni pohled videt. luky 14:00:26 08.01.2025odpovědět
  Re: CHS a vyberko A proč ten komentář píšeš? S. 21:10:07 08.01.2025odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: