Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
23.Fajkoš 10389
24.Svoboda 10371
25.Melen 10357
Bouldry:
23.Chejn 9928
24.Klapal 9853
25.Horáček 9828
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231185 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Sportovní Cetrum Palmovka - Praha 8
Škoda Sport Park - Plzeň
TJ Jiskra - Nový Bor

Prodejny
HUDYsport - Liberec
Rock Point Liberec - Liberec 1
HUDYsport - Ústí nad Labem

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lepení chytů01.01.2025
Rozmáhá se nám tady takový nešvar a to je lepení všeho co se ulomí.
Vy, co to děláte, zamysleli jste se někdy nad tím, že je to pomalu stejná kravina jako přisekávání?
To že to změní obtížnost cesty nebo betu, to už je život a měli byste se
 Re: Lepení chytů01.01.2025
Jo? Nějaké konkrétní případy? Mě by teda spíše zajímalo čím lepit, ideálně přesný název. Díky za odp
  Re: Lepení chytů02.01.2025
DNA, Terranova a to mas jen z poslednich videii. Ale jestli lezes na tvrdým a nikdy jsi to nepotkal,
   Re: Lepení chytů04.01.2025
Poprvé jsem to zaregistroval u videa z cesty Sleeping Lion. Pak v dalších videích. Nemám na to popra
 Re: Lepení chytů01.01.2025
Na jednu stranu s tebou souhlasím, na druhou stranu si myslím, že ve světě současného vrcholového sp
  Re: Lepení chytů02.01.2025
lepení be like new magnesium..
  Re: Lepení chytů02.01.2025
To je hezký, ale u nás se teda lepí už od pětek nahoru. Namátkou v krase, Lom u cesty, Zubák, Kobyla
   Re: Lepení chytů02.01.2025
Však nemusíš podvádět, ty nalepený nebo zpevněný chyty jednoduše neber a máš klid. Taky se mě lepení
    Re: Lepení chytů02.01.2025
jánoš co ty jsi se probral do nového roku jako debil...nebo o co ti jde ?
     Re: Lepení chytů02.01.2025
já teda osmy sekám, ale sedmy a nižší lepim zpátky
     Re: Lepení chytů02.01.2025
Hele, je to úvaha k zamyšlení, zkus na chvíli vypnout svoje ego a fakt se zamyslet jestli je go sprá
      Re: Lepení chytů02.01.2025
Nemusí jít nutně o ego, spíš o zachování stávajícího směru pro ostatní. Ideálně, když ulomený chyt d
       Re: Lepení chytů02.01.2025
Ten směr tam stále zůstává, pokud se nerozpadne celá cesta či skalní blok. Akorát je třeba těžší a n
    Re: Lepení chytů02.01.2025
To co píšeš je neproveditelný (v tezsich cestách zůstane po tom chytí něco jjnyho co se dá použít, v
   Re: Lepení chytů04.01.2025
Hezky, jak se pozná fanatik od nefanatika? Aby člověk jednoho rána nezjistil, že je vlastně on sám f
 Re: Lepení chytů02.01.2025
Jedinej nesvar je za kazdej blbecek muze vsechno online komentovat. Naucit se s tim zit budes muset
  Re: Lepení chytů02.01.2025
Jako kdyby tomu to podlepeni mělo 100% zabránit, nezabrání, mnohem víc tomu zabrání, když ta cihla z
   Re: Lepení chytů02.01.2025
vole kup si siku a něco podlep ..nebo ležíš doma novoročním deliriu na gauči a sere tě že jsi nevyle
    Re: Lepení chytů02.01.2025
Ehm, jestli já mám dojezd, tak ty sis lupnul něco mnohem lepšího.
Když se něco utrhne nijak z
    Re: Lepení chytů02.01.2025
Aaa, takže sikadur je náš favorit :D Spíše mě zajímala nějaká lepící "bezzrná" hmota typu
   Re: Lepení chytů02.01.2025
S odstupem ... nelepit. Bez něj, mám to v hlavě, chci to vylízt nebo je to "moje" cesta a
    Re: Lepení chytů02.01.2025
top cest 9c zatím moc není...
    Re: Loupání chytů13.01.2025
přesně, přesně, nic nelepit a neloupat ani neloupit. kdybyste perníček neloupali, nic be se lepit ne
  Re: Lepení chytů03.01.2025
Borec tu normálně založil diskuzi a inteligentní lidi by v ní mohli celkem rozumně prodiskutovat. No
 Re: Lepení chytů02.01.2025
tedy k pětkám šestkám, ne k top cestám:
ale to není jen lepení. to je v celé množině úprav (t
  Re: Lepení chytů02.01.2025
Ne, nebylo. Skála se prostě mění a nemá smysl se snažit všechno zakonzervovat. Betonování ve Skalaku
   Re: Lepení chytů02.01.2025
tak když to podle Jánoše není dobře...počkat, kdo to je? :-D
    Re: Lepení chytů02.01.2025
:D
   Re: Lepení chytů03.01.2025
betonování vyšlapaných spupůje velmi zajímavý fenomén. ale funguje to - do roviny zabetonovaný stup
    Re: Lepení chytů05.01.2025
To se ale zas tak nedej, vic je vydreno od lana.
  Re: Lepení chytů03.01.2025
Lepší je do zblbnutí vysvětlovat, že nohama se v pískovci nešoupe - že stejně tolik co lezečkou vyšť
  Re: Lepení chytů13.01.2025
tak nastupovka Chlumovky i Porcalky se poslednich 10let leze akorat s trochu vetsi vervou pripadnw r
 Re: Lepení chytů02.01.2025
V této souvislosti mě napadá, jaký vládne názor na sekání přilepených chytů. Nějak to nedokážu vyhod
  Re: Lepení chytů02.01.2025
Pokud se přes dané místo dostaneš bez hanebně přilepeného chytu (samozřejmě od spodu, po vlastním a
   Re: Lepení chytů02.01.2025
Těžká otázka... Lezcům je zakázáno:
a) jakkoliv měnit povrch skal za účelem úpravy a vytvářen
    Re: Lepení chytů03.01.2025
je zakázáno používat umělé prostředky (což polyesterové lepidlo 100pro je)
     Re: Lepení chytů03.01.2025
Přečti si oboje Pravidla na ČHS.
     Re: Lepení chytů09.01.2025
Polyester do vlhka nepatří. Nepiš blbosti, pokud tomu nerozumíš. Pokud za to nebude zatékat nějak ho
   Re: Lepení chytů03.01.2025
Tady bych se držel této logiky,tzn. ten co to vyleze freesolo po tom prvním, co useknul chyty, tak
    Re: Lepení chytů05.01.2025
Když je usekne odspoda a ještě freesolo, tak mi to vlastně ani vadit nebude, pokud nepujde o nějakou
   Re: Lepení chytů04.01.2025
Pokud jsem před vylezením cesty "požil", rozhodně to uvádět, včetně počtu piv/nadýchané pr
 Re: Lepení chytů02.01.2025
a zamyslel ses někdy nad tím tak do hloubky, aby ti došlo, že jiní to možná už před tebou promysleli
  Kdo to je, ten mistnak 03.01.2025
No jo, ale kdo von je vlastně ten mistnak? Ten co tam leze každý den, aspoň jednou za měsíc, bydlí k
   Re: Kdo to je, ten mistnak 04.01.2025
No, to je takovej ten co muzes tvrdit, ze se to tam ma delat podle nej, ale nikdo nevi kdo to je. Ta
   Re: Kdo to je, ten mistnak 04.01.2025
Správce skal, autor cesty, či přeceda oddílu kam ty skály patří...

Zase tu řešíte kra
    Re: Kdo to je, ten mistnak 05.01.2025
Takze to prisekavani je taky v pohode, kdyz mi nepujde neco vylizt a priseknu si to, je to ok?
     Re: Kdo to je, ten mistnak 06.01.2025
Spletl sis téma?? Mluvime o lepeni upoadlého chytu, stupu ... Pokud se chceš chovat jak čúúrák tak t
      Re: Kdo to je, ten mistnak 13.01.2025
Ale lepeni je ekvivalent prisekavacni, akorat misto sekacku pouzijes lepidlo. Menis umele povrch ty
       Re: Kdo to je, ten mistnak 13.01.2025
Prvotní téma bylo lepení ulomenýho, případně zpevnění načatýho a to je ok, když to nedělá prase.
   Re: Kdo to je, ten mistnak 05.01.2025
hele, nemístňáku, když ze sebe chceš dělat hloupýho, klidně, ale nečekej, že se s tebou bude někdo b
    Re: Kdo to je, ten mistnak 13.01.2025
Podle me je to validni dotaz, protoze pojem mistnak se v dnesni globalizovany dobe dost stira, rekl
     Re: Kdo to je, ten mistnak 13.01.2025
Jak vidno ono zpitomění globalizovanou dobou se zažírá. Takhle nám za chvíli naše nářečí budou nahra
      Re: Kdo to je, ten mistnak 13.01.2025
Obcasntvi ehm :D takze ocividne vis hovno kdo je to mistnak.
     Re: Kdo to je, ten mistnak 13.01.2025
definice místňáka je jednoznačná, místňákem je ten, kdo se místňákem cítí a má čas a energii svůj ná
      Re: Kdo to je, ten mistnak 13.01.2025
a doplňuji, fyzická převaha a schopnost lézt těžší cesty než ostatní "místňáci" může být,
       Re: Kdo to je, ten mistnak 13.01.2025
Přesně, jak je to v jednom Čajdovo podcastu. Bicák 46 a borci jenom drželi hubu :D
 Re: Lepení chytů03.01.2025
V Řeži na nových sportovkách jsou cesty, kde je přilepené dokonce ÚPLNĚ VŠECHNO! Už když jsem to vid
  Re: Lepení chytů03.01.2025
barevný plastbetonový chyt mi připadá fér úplně nejvíc. ale vlastně mě to nezajímá, co nepřelezu na
  Re: Lepení chytů03.01.2025
Tak v Řeži dělat sportovky byla pěkná blbost, ale toho je kolem Prahy taky víc. Pořád jsou lidi, co
  Re: Lepení chytů13.01.2025
V Rezi na novych SPORTOVKACH neni prilepenej ani jeden chyt, ale preventivne olepenych aby se neurva
 Re: Lepení chytů03.01.2025
Jaký problém. Prostě máš vlastní stěnu, skálu, či cokoli k lezení, tak si tam šroubuj, nalepuj, malu
  Re: Lepení chytů13.01.2025
Skály patřej všem, dělat si na skály vlastnické nároky je stejná obscénnost jako chtít prodávat vzdu
   Re: Lepení chytů13.01.2025
V Ádru na tom řejžujou už 200 let úspěšně :)
    Re: Lepení chytů14.01.2025
To se pletes. Neni to ani sto let. A pres sto let se tam leze.
     Re: Lepení chytů14.01.2025
Přesněji po roce 1828, se začali budovat tur. cesty skalami, nicméně k malému vodopádu už se dalo do
   Re: Lepení chytů14.01.2025
Opět nepochopeno. Jasně jsem uvedl, že jak do skal, hor, tak umělých stěn má právo zasahovat jen a p
    Re: Lepení chytů14.01.2025
Pokud někdy lezeš venku, tak fixní jištění bylo odhadem v 99 % případů osazeno v rozporu s tvým přes

 Eliska Adamovska24.12.2024
Tak co rikate na tohle?
Uz bylo na case, hm?

https://sport.aktualne.cz/lezkyne-adamovska -sokovala-svym
 Re: Eliska Adamovska24.12.2024
Elišká má u mně velký obdiv nejen za svoje nesporné lezecké úspěchy, ale i za to, že nyní dokázala p
  Re: Eliska Adamovska25.12.2024
Každý by měl dělat to co chce a to co ho baví. Takže jsem rád, že se rozhodla jít touhle svou cestou
   Re: Eliska Adamovska25.12.2024
Já ji to přeju taky. Třeba i to vyšívání krojů, jestli ju to baví. Ono závodama se těžko zavděčí naš
 Re: Eliska Adamovska25.12.2024
Inu prostě roky jdou a každý si svou životní cestu volí. A je dobré když může a nenechá se nikým ovl
  Re: Eliska Adamovska27.12.2024
Já se jí ani nedivím. O profi sportování se nedá u lezení mluvit. Ela k tomu nejspíš měla profi přís
   Re: Eliska Adamovska27.12.2024
Co se mi doneslo, tak to bylo i velkým dílem Klofáče, protože si lezli na nervy a kromě Adama jej ni
    Re: Eliska Adamovska27.12.2024
tak jestli vymenil Vrablikovou za Siruckovou tak to je znamka "kvalitniho" trenera !!! jes
     Re: Eliska Adamovska27.12.2024
já sem ani nepostřehl nějaké její "úspěchy" možná cosi kdesi na skalách ...celkově je to j
    Re: Eliska Adamovska27.12.2024
On Adam také Klofáče do repre přivedl, tak by asi bylo divné, kdyby spolu nevycházeli. Jinak souhlas
     Re: Eliska Adamovska28.12.2024
A co ho k tomu vedlo? Že je dobrej nebo nebylo z čeho moc brát?
      Re: Eliska Adamovska28.12.2024
O jeho vlivu na Adama nemluve. Podle toho jak se ted tvari pri lezeni mu uplne znicil motivaci
      Re: Eliska Adamovska28.12.2024
Vráblíková při svém tréninku spolupracovala s Klofáčem a současně pracovala u Sviště ve firmě. Svišť
       Re: Eliska Adamovska28.12.2024
Klofac je pro repre pohroma. Mladym zavodnikum pise treninkove plany za hromadu penez, protoze ti ve
       Re: Eliska Adamovska28.12.2024
Jo, tak to díky za vysvětlení.
        Re: Eliska Adamovska28.12.2024
tvl, tak proc toho p. Kloface, nikdo neodvola, kdyz je to tak hrozny?
To to nikdo nevidi? Ti
         Re: Eliska Adamovska28.12.2024
Ale ne, ve skutečnosti je to tak, že všichni zasvěcený jsou na Lezci, zatímco jinde nikdo nic necháp
          Re: Eliska Adamovska28.12.2024
Zasvěcenci vědí, že světu nejvíc pomůže vědoucí komentář na webu. Jakákoli zdánlivě praktická aktivi
           Re: Eliska Adamovska28.12.2024
Je vidět, že vůbec netušíš, co komentuješ a nemáš ani tušení, jaké poměry v repre jsou.
           Re: Eliska Adamovska30.12.2024
jo, ale hlavně co nejvíc nahlas! :-D
         Re: Eliska Adamovska28.12.2024
Tak nějak...
          Re: Eliska Adamovska28.12.2024
zase takovy blaboly....to tu neni nikdo schopny normalne diskutovat? Ano, jsou tu povetsinou spekula
           re: Eliska Adamovska28.12.2024
myslim ze by se mohlo napr. ohodnotit jeho(klofiho) prinosy a uspechy jeho sverencu: Adam 2* sance n
            Re: re: Eliska Adamovska28.12.2024
tim "dalsi" sem myslel dalsi sverence, ne dalsi Adamovi WC
            Re: re: Eliska Adamovska30.12.2024
A koho bys tam viděl? Zase Bintera? Napis nějaké jméno, kvalitní treneri nejsou. Klofáč tam bude, do
             Re: re: Eliska Adamovska30.12.2024
Nemusíš neustále dokazovat, že komentuješ něco, čemu vůbec nerozumíš. Uvádět jména na netu samozřejm
           Re: Eliska Adamovska28.12.2024
Být respektovaný trenér často znamená být sebevědomej manipulátor se schopností si vytvářet vliv a k
            Re: Eliska Adamovska30.12.2024
Kromě toho nikdy nikoho nevytrénoval od píky a neumí se svěřenci navazovat vztahy a důvěru...,
 neni nad zdejší diskuzi30.12.2024
Takže si to shrňme:
- víme, kdo koho podle některých p*cá,
- víme, kdo podle některých
  Re: neni nad zdejší diskuzi30.12.2024
Ano zapomněl jsi na to, že je Klofáč všeobecně "respektovaný" trenér s "výsledky"

 Jeden luxusní překládek19.12.2024
https://www.seznamzpravy.cz /clanek/zahranicni-mohla-jsem- tolikrat-spadnout-popsala-lezkyne-historicky -vystup-na-el-capitan-266661
 Re: Jeden luxusní překládek19.12.2024
Tak toto je fakt dobry bizar xD '34 stoupání' a pod..

 Lezeni Jaen Spano14.12.2024
Ahoj, nekdo prosim, kdo navstivil lezecke oblasti v okoli mestecka Jaen? Vystacime si tam s lanem 66m? Zkousel jsem hledat na netu, ale moc delky se delky cest neuvadeji. Pruvodce chci poresit az na miste. Diky.
 Re: Lezeni Jaen Spano17.12.2024
Nekde jo, jinde ne. Jsou tam i dlouhy 80m cesty.

 nohavice s výstužami14.12.2024
Ahojte, prosím o radu. Hľadám náhradu za svoje nohavice (HighPoint Gondogoro). Mali kevlarové výstuže na kolenách a na zadku. Slúžili vynikajúco, nosil som to furt a všade 10 rokov ale už doslúžili.

Neviem nikde nič nájsť, žiadny dnešný mod
 Re: nohavice s výstužami16.12.2024
Zkus HP primo, treba ti to tam jsou schoni pridat dle prani
  Re: nohavice s výstužami20.12.2024
HighPoint odpovedal, že to nie je možné, nemá už skladom potrebné materiály :-(
  Re: nohavice s výstužami20.12.2024
HighPoint odpovedal, že to nie je možné, nemá už skladom potrebné materiály :-(
   Re: nohavice s výstužami20.12.2024
Já se nedivím. Koukni, co mají aktuálně v nabídce. Kevlarem okovaný kalhoty jsou trochu mimo současn
    Re: nohavice s výstužami20.12.2024
kolena ani zadek si mačkami neprokopneš
     Re: nohavice s výstužami20.12.2024
By ses možná divil :-D
      Re: nohavice s výstužami21.12.2024
To asi jo, protože v mixových Tatrách jsem strávil mnoho týdnů, viděl jsem mnoho děr od hrotů na noh
       Re: nohavice s výstužami21.12.2024
Tak to já sa s tým neseru, když mu jebe tak má mladý mačku hneď v řiti !
   Re: nohavice s výstužami20.12.2024
Možná vyztužit, ne kevlar ale cordura, codra apod. kevlak nen proti prořezání, spíš proti odírání, s
    Re: nohavice s výstužami20.12.2024
Popř.
     Re: nohavice s výstužami22.12.2024
Dík za tip. Tento model som pozeral a zatiaľ je to favorit.
Akurát nemá kevlarový zadok.
 Re: nohavice s výstužami20.12.2024
Montura Vertigo (light). Nevim jestli se stale vyrabjeji, kazdopadne jeste dva roky zpet se daly seh
  Re: nohavice s výstužami20.12.2024
Bohužel už se nevyrábějí :-/, jsou pořád moje oblíbené, ale zadek v kevralu nebude
   Re: nohavice s výstužami20.12.2024
Tak oprava light jsou bez kevlaru, ne light jsou s kevlarem :-)
    Re: nohavice s výstužami20.12.2024
Tak to je pech. Ja ma jeste light s kevlarem i na zadku.
     Re: nohavice s výstužami20.12.2024
Aha, ok, tak já mám lighty ale na zadku je prdoprodyšný materiál :-D, kupováno asi 8-10 let zpět :-D
  Re: nohavice s výstužami22.12.2024
Dík. Tieto som pozeral, spolu s horeodkazovanými DA. Ale takisto nemajú kevlarový zadok.

 CHS a vyberko11.12.2024
Zdarec, tak uz jste se nekdo prihlasil na vyberko CHS? Docela zajimave nebo ne? a co ohodnoceni 45-50k na pozici, kde neni potreba/ vyzadovano ani vysokoskolske vzdelani...jsem zvedavy, kdo se toho ujme a doufam, ze se nebudu muset za pripadna rozhodnuti
 Re: CHS a vyberko11.12.2024
btw. clenske prispevky na rok 2025 - 700,- Kc °_°
  Re: CHS a vyberko12.12.2024
A to ani nejsou schopni vypsat jaké výhody člen CHS
má. Dřív byly alespoň nějaké ty chaty
   Re: CHS a vyberko08.01.2025
Ja uz clenem CHS nejsem asi 15 let, protoze mi neni jasne, k cemu by mi clenstvi vlastne bylo. Bydli
 Re: CHS a vyberko08.01.2025
A proč ten komentář píšeš?

 Treadwall10.12.2024
Ahoj všem, nemáte někdo zkušenosti, nebo informace o
pohyblivé umělé stěně typu TREADWALL, diky Ondrej
 Re: Treadwall10.12.2024
To budes pak jako krecek v kolecku :)
 Re: Treadwall11.12.2024
Zkoušel jsem s duralovými lamelami a i dřevěnými lamelami (obě stěny o výšce standardní boulderovky

 Stropy v ČR04.12.2024
Ahoj, kde v ČR se dají najít oblasti s největší koncentrací stropových boulderů v klase 7A-7C? Díky za tip.
 Re: Stropy v ČR05.12.2024
Židárna, Lidomorna... Nevím teda, jestli to nazvat největší koncentrací, ale něco tam najdeš.
  Re: Stropy v ČR05.12.2024
kromě výše zmíněného, v Krasu se dá lézt ve stropu aj v Jáchymce, pak je parádní strop na Kalovech u
  Re: Stropy v ČR05.12.2024
kromě výše zmíněného, v Krasu se dá lézt ve stropu aj v Jáchymce, pak je parádní strop na Kalovech u
 Re: Stropy v ČR05.12.2024
Babka v Brdech.
 Re: Stropy v ČR06.12.2024
v Prosečnici jednu jeskyňku prošněroval místní borec tolika směry, že se do výčtu musí taky zařadit.

 Juraj Durifuk solo Himalaje04.12.2024
Fajn rozhovor s Jurajom Durifukom Korenom o solovani v Himalajach: https://is.gd/bYl6rC
 Re: Juraj Durifuk solo Himalaje06.12.2024
jj, dobry :) diky. Nejlepsi je to domio na konci na redbul X alp... drzim palce at to vyjde!
  Re: Juraj Durifuk solo Himalaje06.12.2024
ah uz tam je:
 foto dne vcera01.12.2024
https://lezec.cz/refer ence.php?key=12039&print=1&ckat=

helca lipenska... z jakyho je to roku?  Nebo to devce mladne?
 Re: foto dne vcera02.12.2024
Letos! A holky stejne nestarnou...
  Re: foto dne vcera02.12.2024
Mazec:)
  Re: foto dne vcera05.12.2024
Zvlášť ty konzervované alkoholem :-D
   Re: foto dne vcera07.12.2024
kazda baba po 40 je konzervovana alkoholem, inac by uz ani nemohla existovat....natoz vypadat k svet

1   ...   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 Lezeni Jaen Spano
Ahoj, nekdo prosim, kdo navstivil lezecke oblasti v okoli mestecka Jaen? Vystacime si tam s lanem 66m? Zkousel jsem hledat na netu, ale moc delky se delky cest neuvadeji. Pruvodce chci poresit az na miste. Diky.
Michal 18:44:52 14.12.2024
odpovědět 
 Re: Lezeni Jaen Spano
Nekde jo, jinde ne. Jsou tam i dlouhy 80m cesty.
11:57:43 17.12.2024
odpovědět 
 Foto dne:

Záchranka pod Matterhornem
 Databáze cest:
Všechny cesty (192415)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Auf Schusters Rappen VIIb Oybin
Equinox VIIIb Oybin
Né až do DNA VIIc Klokočské Skály
Zapadlá vesnice I Skály u Kamenického šenova
Vesnická zábava V Skály u Kamenického šenova
Nově komentované:
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | zkouška | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | bez cepínu | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: Prosím, | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (19)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (18)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)

 Nově v inzerci:
Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1159 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1458 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1426 
 Neřeším to – lezu vše 
 1124 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi