Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 28.Čech 10331 29.Bulička 10315 30.Vrzba 10313 Bouldry: 28.Ďurech 9706 29.Mikulec 9625 30.Oliva 9609 Hory: 16. 3376 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Nejkvalitnější stěna v ČR? 07.02.2025 Jaká je podle vašich zkušeností "nejlepší" stěna v ČR? Ideální jsou odpovědi od lidí, co navštívili opakovaně "skoro všechny větší" stěny. Třeba já mám zkušenosti jen se všemi Brněnskými a Ostravou...
Možné hlavní parame
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 07.02.2025 Zajímá mě to, protože lezením žiju a rád bych si zašel na "dobrou stěnu" - klidně jako výl
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 07.02.2025 Možná bych začal tím, že toto smažeš a pokusíš se napsat text, který bude srozumitelný hlavně smyslu
      Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 07.02.2025 (-: a taky jsem to přečetl po sobě blbě ha ha
        Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 07.02.2025 Stěnař: nesmažu, protože nejsem lognutý. Takže vysvětlení (hlavně pro Stěnaře), jak by kvalitní stěn
          Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 07.02.2025 4 mas vsude protoze regule
7 mas taky skoro vsude, teda pokud nejsi AO, ale nekdy jen mene ce
      Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 07.02.2025 Text od Martina mi přijde naprosto srozumitelný. Možná by ses mohl zamyslet, k čemu ti je chodit na
        Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 07.02.2025 Áááá...feministka! Text již je upraven, jazyky ovládám pro mé potřeby dostatečně, naopak když už je
          Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 08.02.2025 Feministky nemusím, ale v něčem má pravdu. Dnes totiž základní verbální morálka jaksi vymizela a kaž
            Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 09.02.2025 No, už jen to, že by měla být feministka se zakládá na vyloženém žblebtu...
            Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 09.02.2025 "Už nejen tu na Lezci?" Aha, takže tady to všechno začalo a rozšířilo se to do zbytku svět
              Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 09.02.2025 Pardon, vidím, že tam nebylo "už" moje chyba.
        Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 08.02.2025 vůbec s tebou, Karolíno, nesouhlasim. Kdo podobný text není schopen pochopit jako prdel z toho, že n
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 07.02.2025 Znam jen prazsky steny a neco malo na severu. Ale mrtvyho Mamuta zatim nic neprekonalo, byl sice niz
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 07.02.2025 Vydělíme-li vstup lezeckou plochou, bude nejkvalitnější stěna ta, co má nejdražší 1 metr čtvereční.
      Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 07.02.2025 Budky? 😃😃
      Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 07.02.2025 Nechám se podat, co je to za město...
        Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 08.02.2025 Vlastne nechapu, proc v Budejcich jeste nikdo nepostavil stenu na lano. Nejblizsi je Pisek (60km), L
          Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 08.02.2025 Zkus to navrhnout klukům z Flashwallu, mají s podobně výhodnou investicí v jiném krajském městě boha
            Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 11.02.2025 Jako, nevím na jaké krajské město narážíš, ale pokud to kde má Flashwall stěnu U Panelárny, tak teda
              Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 11.02.2025 Má poznámka byla míněna zcela jinak. Neboť mi komentář předřečníka připadal jako jisté deja vu.
                Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 12.02.2025 Která stěna v Praze je postavená z dotací?
Napovím ti = ani jedna :)
                  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 12.02.2025 já slyšel před i po dostavění FreeSola na Chodově, že ta měla dotací dost. Ne že by to snad bylo pod
                Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 13.02.2025 Kdyby byla ale kvalitní tak by lidi neměli potřebu jezdit za překližkou do Brna Zlína nebo Ovy, stěn
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 07.02.2025 To ne čepují hnusný pivo
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 07.02.2025 Tak to ani náhodou. Půlka stavěčů je nic moc. Cesty se obměňují tak, že ve stejné linii se postaví z
      Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 08.02.2025 To s obměňováním cest na 1 místě je mínus, ale i tak nevidim v Praze stěnu, kde by měli lepší cesty.
        Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 08.02.2025 Třináctka na tom vůbec neni zle...konec konců spadá pod TR walls
          Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 09.02.2025 Škoda, že tam není trochu víc prostoru pro lezení na laně (a trochu víc rozmanitosti u profilů a ces
        Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 10.02.2025 Lepší cesty mají všude tam kde staví lidi jako Viktor, Vilda, Denis a spol. Takže BW, Jungle, Třinác
      Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 08.02.2025 Jo, nechat cestu a jen otočit pár chytu. Koukám, že se tam za rok a půl co jsem tam byl naposledy ni
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 13.02.2025 Smíchoff pro mě přestavuje hnus svrab a neštovice. Začíná to v nechutných, špinavých, stísněných a d
      Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 17.02.2025 V zisku :-)
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 08.02.2025 Žilinská LaSkala. A že to není v ČR? Žilina je plná Čechů, mají tam i čtvrť Malá Praha.
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 09.02.2025 Tak někdo tam musí být, když snad všichni Slováci jsou tady v ČR :D. Přitom tam je tak krásně a nádh
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 08.02.2025 Jak už plyne z některých příspěvků, tak jde o to, k čemu ji zájemce užívá. Hlavně tedy v současnosti
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 08.02.2025 Nejlepsi stena na svete je preci Happy Holds v Dolny Kubin. To vi preci kazdy
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 08.02.2025 Hloupá a nezodpověditelná otázka, protože pro každého může být nejlepší stěna jiná. K čemu mi je, že
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 08.02.2025 Ještě dodám - vím, že ses ptal na nejkvalitnější, ne na nejlepší, ale to s tím souvisí. Je kvalitní
      Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 08.02.2025 Presne. Kazda stena ma plusy, minusy.
Skoro vsude je co zlepsovat.
Za nejmin kritil
        Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 08.02.2025 A jsme u toho... za nejmíň kritiky. Jungle je hodně dobrá, ale je tam lezení jako takové opravdu le
          Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 09.02.2025 Nojo. Pro některé týpky je důležité spíše to zázemí a bistro, kde se dá navíc posedět a pokecat, i k
          Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 09.02.2025 Jako proč se vůbec bavíme o Praze???
Nejlepší na lano je hudy v Brně, i ty bouldry tam budou
            Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 13.02.2025 Nejlepší pražský boulder je Třináctka.
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 09.02.2025 Pro Moraváky Kletterhalle Wien. Indoor: 3000m2 stěna (lead, toprope, navijáky, položené, převisy, ko
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 10.02.2025 A z Čech na bouldery do Drážďan do Mandaly. A je to.
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 10.02.2025 Tezko vybrat "nejlepsi" kdyz dobra pulka kriterii je dosti subjektivni a celkove neni jasn
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 10.02.2025 Martine, navštívil jsem mnoho stěn a jedny z nejlepších cest mají Trutnově.
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 12.02.2025 User 1: Ahoj, může mi někdo pomoct? Potřebuji prodloužit zahradní hadici. Jak to nejlíp udělám?
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 12.02.2025 Jak se zdá, tak úroveň zdejších diskutujících bohužel odpovídá stavu a rozhádanosti v národě.
      Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 12.02.2025 Ty tomu moc nepřidáváš, děde všivěde...
        Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 13.02.2025 Hmm - když to říká nějaká utajená soudružka....
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 13.02.2025 Martine, promiň, ale pokud svůj dotaz (a jeho účel) myslíš orpavdu vážně, nebylo by lepší si ty &quo
    Horkej tip pro Martina! 13.02.2025 V Rožnově pod Radhoštěm se otevřela další lezecká stěna pro veřejnost. Je zde 6 lezeckých linií, 9 c
      Re: Horkej tip pro Martina! 13.02.2025 Někde jsou rádi i za to málo. Všude nejsou lezci rozmazleni přehršlí velkých stěn jako v Praglu či B
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 13.02.2025 to je jasny ne! ruzyn!!!!
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 13.02.2025 to je jasny ne! ruzyn!!!!
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 14.02.2025 Toť otázka. Pamatuju doby, kdy se stěny v Čechách či na Moravě daly spočítat na prstech. A my, jako
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 14.02.2025 Myslíš jako jestli se lezení někde nevyučuje v rámci tělocviku? Možná Francie, ale nevím to jistě.
      Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 14.02.2025 Minimálně dvě vejsky v Praze mají lezení v rámci tlaku, když si ho zapíšes
        Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 14.02.2025 Nejhorsi stena v praze je smichoff
          Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 15.02.2025 Přesně, hlavně vedení žejo XD
            Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 15.02.2025 Jsi kokutok
          Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 17.02.2025 Tak na tom se asi shodneme, ale tady se hleda nejlepsi :)
        Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? 15.02.2025 Liberecká peďárna také.
  Re: Zapomenuté heslo do Deničku 06.02.2025 Napis adminovi :)
Ale mozna je cas presunout denicek ke konkurenci.
    Re: Zapomenuté heslo do Deničku 06.02.2025 Ano, už mi napsal a už jsme to vyřešili, díky!
admine, anketa k prdu 03.02.2025 Bez možnosti hlasovat pro více možností je anketa k prdu, vypovídací hodnota nulová.
  Re: admine, anketa k prdu 04.02.2025 Stejně tak mi tam chybí typ odpovědi: Žádné. Ten kdo nepoužívá nic vlastně ani nemůže hlasovat, nemá
Sedák XXXXXL ? 31.01.2025 Ahoj
Mam jednu rozměrnější kamarádku, která mi tvrdí, že pro ní sedák neexistuje a zhubnout se jí nedaří.
Takže se ptám na tipy, kde pro ni sehnat co největší sedák?
Že by opět začala lézt, už moc nedoufám, těch kil nabrala fa
  Re: Sedák XXXXXL ? 31.01.2025 Ty vole to je zase dotaz. Kdybys aspoň napsal jaký má míry, tak by ti možná někdo poradil. Takle ji
    Re: Sedák XXXXXL ? 31.01.2025 100-180-220. Stehno 111. Napadli mě dobrovolní hasiči, určitě by měli nějaký starý hadice.
      Re: Sedák XXXXXL ? 01.02.2025 nebo normalni autopasy, ke koupeni za par korun.
      Re: Sedák XXXXXL ? 03.02.2025 Pri pohledu na ty exaktni miry a pri vizualizaci jak asi dana dama vypada me chytil tak strasny zach
  Re: Sedák XXXXXL ? 01.02.2025 Jistit může pres smyci kolem pasu a mezi kejtami. Skialpinisticka klasika
    Re: Sedák XXXXXL ? 01.02.2025 Ale nejlepší rada, co ti můžu dát: vykašli se na ni. Jednou jsem vzal podobnou bachyni po stejném že
    Re: Sedák XXXXXL ? 01.02.2025 Ale nejlepší rada, co ti můžu dát: vykašli se na ni. Jednou jsem vzal podobnou bachyni po stejném že
      Re: Sedák XXXXXL ? 01.02.2025 dost vostrej masochismus dát sem na lezce takovejdle dotaz. takže sklízíš, cos zasel.
    Re: Sedák XXXXXL ? 01.02.2025 Spíše celotělový úvazek z lana. Viděl jsem takhle uvázaného podobného lezce co zkoušel lozit, ale an
  Re: Sedák XXXXXL ? 01.02.2025 Dáša není takle tlustá ty hajzle!!!
    Re: Sedák XXXXXL ? 01.02.2025 Myslis slavnou dasu z lezeni kdy a kde?
      Re: Tlustá Dáša 02.02.2025 Ale ta sedák má!
        Re: Tlustá Dáša 12.02.2025 Tak co, dopadlo to, vlyezla, vodjistila nebo jak?
  Re: Sedák XXXXXL ? 03.02.2025 sedák atypických rozměrů určitě ušije některý z tuzemských výrobců, ale nebude to na počkání a cena
    Re: Sedák XXXXXL ? 06.02.2025 Tlustá čubka stejně nikam nevleze....
  Re: Bouldry Velá, Držková 30.01.2025 Zajeď a uvidíš.
    Re: Bouldry Velá, Držková 30.01.2025 do podrobna sem to nestudoval, ale dycky jak pršelo, tak byly mokrý
    Re: Bouldry Velá, Držková 30.01.2025 to musí bejt IQ, rozdávat takovýhle "rady" ;-)
      Re: Bouldry Velá, Držková 30.01.2025 Bavim se o tom, ze do nedavna byly tyto instantni rady mimo. Mozna jsi jen instantni boulderista z p
        Re: Bouldry Velá, Držková 31.01.2025 Bavis? To jsi vskutku hlavicka!
        Re: Bouldry Velá, Držková 01.02.2025 schopnější na rozdíl od tebe poradit uměl, takže asi tak
  Re: Bouldry Velá, Držková 30.01.2025 tam záleží jak dlouho je po dešti a jak moc fouká, Držková - Hlavní masiv/Jižní strana vysychá hodně
    Re: Bouldry Velá, Držková 30.01.2025 Super, díky moc
      Re: Bouldry Velá, Držková 30.01.2025 Všude mokro půjde to až v pondělí
  Re: Bouldry Velá, Držková 07.02.2025 Držková zadní skály-jižní strana schne celkem rychle,na druhý den lezitelná.Ze severu nic moc,tam až
Lezci 28.01.2025 Neviete, kde skoncili ruski lezci?
  Re: Lezci 29.01.2025 Na fronte
Betlehemi 27.01.2025 Ahoj nemáte někdo povědomost nebo zkušenost jestli je nějaká možnost úkrytu na Betlehemi hute v Gruzii, v polovině února?
  Re: Betlehemi 29.01.2025 Myslim že vnitřní prostor je otevřenej celoročně. Určitě to půjde ověřit whatsappem na AltiHut: +995
    Re: Betlehemi 29.01.2025 ..ale chápu tvý obavy že by to mohlo bejt zavřený, protože je jasný, že v únoru, kdy je na vrcholu K
Myš v materiálu 24.01.2025 V lezeckém materiálu se mi zabydlela myš. Postupně si udělala pelíšek ve všech bednách, bydlela u lan a smyc, u sedáků i u pres.. Co byste dělali? Stačí vizuální kontrola a vyřadit co je viditělně nakousuté, nebo může myší moč měkký materiál narušit, aniž
  Re: Myš v materiálu 24.01.2025 Neměl bych ani tolik obavy o cajky, jako o vlastní zdraví. Třeba taková leptospiróza není nic moc.
  Re: Myš v materiálu - odborná rešerše 24.01.2025 Vyhledal jsem ti to v odborné literatuře. Tady to máš. Pitt Schubert: Bezpečnost a riziko na skále a
    Re: Myš v materiálu - odborná rešerše 25.01.2025 Doufám že to nebyly lana který používáš na hurzy.
    Re: Myš v materiálu - odborná rešerše 25.01.2025 Super, díky moc za skvělou rešerši! Koukám, že Pit myslel fakt na všechno. Prohlídnu a vyperu. Stejn
  Re: Myš v materiálu 25.01.2025 Takovej hraboš v boldrmatkách, to můžeš rovnou vyhodit, to nevypereš...
    Re: Myš v materiálu 25.01.2025 ale vypereš. Taky se mi to stalo. Vzal jsem to 2x tepovačem a pak do pračky a pohoda. Jak nová
  Re: Myš v materiálu 25.01.2025 Ono je třeba se poučit u našich dědů - Ergo znát jak a proč se tam myš či cokoli z jiné verbeže dost
    Re: Myš v materiálu 25.01.2025 Tady si zase někdo nevzal prášky na hlavu.
      Re: Myš v materiálu 26.01.2025 jo, ta poslední věta je trochu bizár, tipuju to na nedisgnostikovanou poruchu s bludy paranoidního t
    Re: Myš v materiálu 25.01.2025 Honzo, na to ti umím odpovědět. Jak se tam dostala - pěšky, dveřmi od garáže. Proč tam přišla - venk
      Re: Myš v materiálu 26.01.2025 Opět něco mimo napsané. Je třeba chápat text. APP. A návnady či pastičky jsou?
        Re: Myš v materiálu 26.01.2025 Já myslim, že to trefil perfektně a dost tě setřel, to jenom ty si tu hraješ na chytrýho, ale nemáš
          Re: Myš v materiálu 27.01.2025 a suprově větraj!
            Re: Myš v materiálu 27.01.2025 tak samozřejmě že proti debilitě neochrání nic, i lehce podprůměrně inteligentní lezec tam mokrej ma
          Re: Myš v materiálu 27.01.2025 Souhlas. Proč ne. Je to řešení. A záleží na každém zda to bude bezpečně používat. Někdo múže bejt le
            Re: Myš v materiálu 27.01.2025 A k té mé poslední větě a tomu bizáru - Je to možná přitažené za vlasy, ale prostě asi mám to extrem
      hlodavec v materiálu 27.01.2025 Pred švihnutím lopatkou si mal opýtať, kedy bola myš naposledy na preventíve. Niektoré nákazy sa
        Re: hlodavec v materiálu 27.01.2025 Chtěl bych říct, že tyhle hejtový posty mi fakt vadí a jenom proto, že nejste hlodavci neni vaše moč
          Re: hlodavec v materiálu 28.01.2025 Sysel, stručne a jasne :
pokiaľ ten matroš je masívne znečistený zvieracím močom a v región
            Re: hlodavec v materiálu 28.01.2025 Sysel obecný (Spermophilus citellus) je evropský zástupce rodu sysel. Je jako všichni ostatní veverk
        Re: hlodavec v materiálu 28.01.2025 No - když si člověk uvědomí, že někteří lezci při cvakání používá přidržení zuby, musí se zamyslet..
          Re: hlodavec v materiálu 28.01.2025 Nehul to...
          Re: hlodavec v materiálu 02.02.2025 Presne! Veľmi obvyklý postup pri cvakaní istení: natiahnem sa po lano, medzi zubami pridržím a natia
            Re: hlodavec v materiálu 04.02.2025 Palec hore. Dávam Ti 9 bodov zo 6.
              Re: hlodavec v materiálu 04.02.2025 já bych to nechal koňovi. samozřejmě odpadky myšího metabolismu přímo na laně čistotného člověka asi
                Re: hlodavec v materiálu 04.02.2025 Vzteklé lišky vylučujú vírus besnoty slinami.
                  Re: hlodavec v materiálu 04.02.2025 děkuji za upřesnění. velice to mění situaci.
                    Re: hlodavec v materiálu 04.02.2025 a dokonce jsem si zapátral, a kajícně uznávám, že jsem pomotal vzteklinu s liščí tasemnicí :)
                      Re: hlodavec v materiálu 04.02.2025 a dávaj si bacha na Zemplíne !
                        Re: hlodavec v materiálu 04.02.2025 Spíš na Vypukanca...
                      Re: hlodavec v materiálu 11.02.2025 Áno, o tú pásomnicu ide. Riadne svinstvo - niekde je infikovaných 70% populácie líšok a napríklad aj
                  Re: hlodavec v materiálu 11.02.2025 Jajáj, ale pri tých líščích šťankách nejde ani tak o besnotu / vzteklinu ale o oveľa hnusnejšie svin
                    Echinococcus multilocularis 11.02.2025 ad M.:
áno, neliečená echinokokóza môže byť smrteľná.
            Re: hlodavec v materiálu 05.02.2025 Kdo umí, nemusí se natahovat pro lano a přidržovat v zubech, ale cvaká od pasu.
              Re: hlodavec v materiálu 05.02.2025 Na to jsi přišel jak, po brku?
                Re: hlodavec v materiálu 06.02.2025 tipuju po brku v krku :-) Občas mám podezření, že někdo na lezec dal nějakej AI chatbot, kterej o le
                Re: hlodavec v materiálu 06.02.2025 jo počkat, to je ten stejnej podpis (nebo bot), co sem psal ty předchozí bizáry? Tak to pardon, to j
                  Re: hlodavec v materiálu 07.02.2025 Opět frajÍrky nepochopenej text. Nikdo přece neříká, že musí. Každej si zváží dle sebe. A jsou přece
  Re: Myš v materiálu 27.01.2025 Jo a kromě rešerše tu pro Tebe ještě samozřejmě mám jednu hitovku snad z padesátek. Povinně pustit,
  Re: Chata Margherita 20.01.2025 V létě jsme tam byli, můžeš jít i bez guida a booknout chaty taky. Akorát je potřeba to udělat s pře
    Re: Chata Margherita 20.01.2025 Supr. Dik moc!
      Re: Chata Margherita 20.01.2025 Spaní hlavně nejde objednat bez polopenze, i když v rezervační nabídce mají třeba jen snídani.. poku
        Re: Chata Margherita 21.01.2025 A to je legál? Na Blancu jsme takto fungovali před dvaceti lety, ale tam je to už mimo dlouho.
          Re: Chata Margherita 21.01.2025 Nevím jestli legální ale tolerovaný určitě
          Re: Chata Margherita 21.01.2025 A co se týká masivu Mt.Blancu, tak třeba pod Midi se stanuje pořád (viz webkamera z Midi na Tacul),
Skialpy v lyžarském areálu Rakousko 19.01.2025 Ahoj,
nějaké doporučení na lyžařská střediska kde bych si mohl vyšlápnout někam nahoru na skialpech a dolu po sjezdovce. Myšleno at je to ofiko i za pár eček klidně, ale at je to na to jasně uzpusobené. Myslím že ve Flachau to tak je - cesty v lese
  Re: Skialpy v lyžarském areálu Rakousko 20.01.2025 Je to tak v podstate vsude v celem Ski Amade za nejaky poplatek, tedy nejen Flachau, ale vsude okolo
  Re: Skialpy v lyžarském areálu Rakousko 20.01.2025 Stubaigletscher, Pitzal, Ankogel-Mallnitz, Weissee gletscherwelt,...
1
...
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
...
2263
  Re: Bouldry Velá, Držková Zajeď a uvidíš. 07:06:09 30.01.2025odpovědět
    Re: Bouldry Velá, Držková do podrobna sem to nestudoval, ale dycky jak pršelo, tak byly mokrý 08:49:44 30.01.2025odpovědět
    Re: Bouldry Velá, Držková to musí bejt IQ, rozdávat takovýhle "rady" ;-) 21:49:52 30.01.2025odpovědět
      Re: Bouldry Velá, Držková Bavim se o tom, ze do nedavna byly tyto instantni rady mimo. Mozna jsi jen instantni boulderista z plastiku, takze ti to nevycitam
23:43:22 30.01.2025odpovědět
        Re: Bouldry Velá, Držková Bavis? To jsi vskutku hlavicka! 20:35:46 31.01.2025odpovědět
        Re: Bouldry Velá, Držková schopnější na rozdíl od tebe poradit uměl, takže asi tak 20:45:45 01.02.2025odpovědět
  Re: Bouldry Velá, Držková tam záleží jak dlouho je po dešti a jak moc fouká, Držková - Hlavní masiv/Jižní strana vysychá hodně rychle, pokud svítí sluníčko a ještě fouká z jihu, tak je to na jistotu. Ty ostatní šutry na Držkový už ale potřebujou nějakej čas na vysušení. Pokud ale fouká od severozápadu, tak schnou taky dobře.
Velá je na kopci, takže když fouká, tak ty návětrný strany šutrů schnou taky rychle, blbý ale je, že to začíná docela zarůstat mechem, kterej schnutí moc nepomáhá
Na Rusavu ses neptal, ale je to podobný, musí prostě chvíli foukat, na Rusavě ještě ideálně ze západu, severozápadu anaxym 08:58:51 30.01.2025odpovědět
    Re: Bouldry Velá, Držková Super, díky moc Jirka 12:18:11 30.01.2025odpovědět
      Re: Bouldry Velá, Držková Všude mokro půjde to až v pondělí Všude 18:53:27 30.01.2025odpovědět
  Re: Bouldry Velá, Držková Držková zadní skály-jižní strana schne celkem rychle,na druhý den lezitelná.Ze severu nic moc,tam až v létě. Obecně bych vyhlížel dva dny slunečného nebo mrazivého počasí.Často se na Držkové mlha líně převaluje,stačí i ranní vlhko a je to v pytli. Velá natom bude lepší. Teď v pondělí (10.2) a úterý by skála mohla být fajn. Lukas 19:50:31 07.02.2025odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: