Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 28.Čech 10331 29.Bulička 10315 30.Vrzba 10313 Bouldry: 28.Ďurech 9706 29.Mikulec 9625 30.Oliva 9609 Hory: 16. 3376 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Petrohrad - podmínka 03.03.2025 Ahoj, nebyl jste někdo tenhle týden na Petráči? Minulý víkend (22.2.) tam ještě leželo dost sněhu, zajímalo by mě, jestli už to roztálo. Diky Czecop
  Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline 02.03.2025 Dobře že to dobře dopadlo. A když už to tu proběhlo, nemá někdo aktuální info z okolí Zbojandy? Odku
    Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline 02.03.2025 Nevím, jak na Zbojandě, ale zatím jsou tuto sezónu Tatry, co se skialpu týče marný. Lyže bych tam vů
      snehu málo 03.03.2025 paradox : záchranári v o vibramkách
    Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline 03.03.2025 Byl jsem tam celý týden do pátku, kdy v noci napadl novej sněh, ale na lyže to nebude, max na kamená
    Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline 04.03.2025 V nedeli jsme odtud odjizdeli. Ctvrtek a v noci na patek napadlo, ale i tak snehu zalostne malo, na
  Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline 04.03.2025 Koukam, nehoda v Cervenom zlabe, to je klasika. V patek jsem kolem sel z Popradskeho do Mengusovske
    Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline 04.03.2025 Nehoda se stala v Satanově Žlabu, to je ten pravý při pohledu z údolí.
  Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline 05.03.2025 V poněkud krutější formě se stejný příběh odehrál o dva dny později v Pusté lávce. Tam parťák nejprv
  Re: Goretex bunda - poškozená 28.02.2025 Věc nemilá, stane se. Kup si novou, a tuhle si nech do lesa.. Jsou horší věci v životě.
  Re: Goretex bunda - poškozená 28.02.2025 info@opravagore.sk
  Re: Goretex bunda - poškozená 28.02.2025 Nemilé. Ale jak pravil klasik: Zabít je málo. :o)
  Re: Goretex bunda - poškozená 01.03.2025 Ahoj, já bych řekl, že pokud se rozlepila, tak chyba bude spíš v tom, že jí nevyprala už dřív. Proto
Stena roudnice? 27.02.2025 Hoj, .. jak se dostanu na stenu v Roudnici n/L? tedy koho kontaktovat za ucelem platby, clenstvi, provozni doba....
(ano, jsem vul, neumim spravne googlit.)
Timto taky hledam obcasneho spolulezce/kyni na tu stenu, parkrat do tydne, odpoledn
ČP nominace reprezentace 26.02.2025 Lezče.cz, nebyl by nějaký report o proběhnuvším duležitém závodě v boulderingu? Zajímá mě složení reprezentace ČR na tuto sezónu, tak na pohovce čekám a určitě ne jen moje pohovka je plná očekávání.
Na svazu zatím nic. Jen fotosoutěž.
Zápisy na nic 25.02.2025 Hele, jakej má smysl tu mít databázi plnou záznamu k ničemu? Kluci jestli si to tu chcete dělat pro sebe, aby v tom nešlo nijak normálně hledat nebo to použít, tak to na ferovku řekněte, dejte pod heslo a hotovo.
  Re: Zápisy na nic 25.02.2025 Presne tak, bud chci budovat nejakej komunitni portal s cestama a tim padem budu ale transparentni a
    Re: Zápisy na nic 25.02.2025 Přesně tak. Zápisy cest, ze kterých je poznat nic až skoro nic mazat. Při opakovaných nesmyslných zá
      Re: Zápisy na nic 25.02.2025 ...
        Re: Zápisy na nic 25.02.2025 Není to jen o tom, je to jen další střípek, pamatuju tajnou oblast "K" aka Lom Kobyla, Dav
          Re: Zápisy na nic 26.02.2025 Toho balastu zase tolik není. Jsou to možná promile, většina lidí se snaží zapisovat jak nejlépe to
            Re: Zápisy na nic 27.02.2025 Jasně, že ty s tím nemáš problém, protože do tý databáze krásně vidíš (a přes přímý dotazy si i leco
    Re: Zápisy na nic 02.03.2025 Nějak nám pár komentářů zmizelo, pravděpodobně nějaká technická závada.
Klidně si dám tu prá
  Re: Zápisy na nic 26.02.2025 Jak by sis představoval kvalitní vyhledávání?
    Re: Zápisy na nic 26.02.2025 Já asi jakkoli jinak než tohle, aby k tomu byla i interaktivní mapa, to by se to muselo překopat od
      Re: Zápisy na nic 27.02.2025 Toho naserete. V určité době jsem zadal oblast "ilegal" a sektor "ilegal", proto
        Re: Zápisy na nic 28.02.2025 Taky v nem uz prakticky nejsem, ale obcas neni na skodu snazit se veci zlepsit, tim, ze na problemy
          Re: Zápisy na nic 28.02.2025 Pořád stejné. Lezec se nikdy nezlepší. Cesty a přelezy je potřeba zadávat jinde. 8a.nu?
            Re: Zápisy na nic 02.03.2025 thecrag.com
          Re: Zápisy na nic 28.02.2025 Ryba smrdí od hlavy, nebo ryba smrdí?
            Správci se smazali? 01.03.2025 Koukám, že komentář od správce raději sám smazal, no taky názor. Lol
              Re: Správci se smazali? 02.03.2025 Vtipný, jskoze když tu autor příspěvku vysvětlil s čím má problém, tak Standa smaznul svou u jeho od
                Re: Správci se smazali? 02.03.2025 kurva holec říkám žadná cenzura jak za komára, to nesmrdí od hlavy ale od prdele ,
                  Re: Správci se smazali? 02.03.2025 Nic jsem nemazal. Zkusím zjistit, co se dělo. Díky za zájem.
                    Re: Správci se smazali? 02.03.2025 Kluci, tak tam máte dost bordel :D
                    Re: Správci se smazali? 02.03.2025 Pokusil jsem se ten chybějící kus obnovit. A Jirkas mezitím svůj příspěvek napsal znovu.
                Re: Správci se smazali? 03.03.2025 Možná by udělali líp, kdyby se občas namazali.
tip na skialp 25.02.2025 Čau, neměl by jste někdo tip na lokalitu na víkendový výjezd na skialp (cokoliv, přechod, freeride) ideálně přes nějaký winterraum, kdy jsou aktuálně alespoň nějaké podmínky?
Široké boty na zimní lezení 24.02.2025 Ahoj, chci poprosit o typ na široké boty (mám širší nohu) na zimní lezení, na které bych mohl dát rámové mačky. Typicky mixy a ledy v zimních Tatrách. Nesháním nic super odlehčeného/závodního - preferuju teplo. Díky za vaše zkušenosti.
  Re: Široké boty na zimní lezení 24.02.2025 nějaký tradiční německý/rakouský výrobce. já mám zase extrémně ouzké nohy, a tak musím jít po botách
    Re: Široké boty na zimní lezení 24.02.2025 Já bych doporučil Scarpa Phantom Tech. Pro širokou nohu, celkem teplé, manžeta dobře chrání před vni
  Re: Široké boty na zimní lezení 24.02.2025 Řešil jsem stejný problém a nakonec jsem se spokojil s LS G2 o číslo větší. Funguje to i přes to že
  Re: Široké boty na zimní lezení 24.02.2025 Saltic Hurricane. Určitě je zkus, taky mám širokou nohu a bylo to jediné, co mi sedlo. A jako boty j
  Re: Široké boty na zimní lezení 25.02.2025 Taky mám nestandardní nohu. Mně pomohly boty s vyjímací botičkou, která má prostor se vyšlápnout. Já
  Re: Široké boty na zimní lezení 25.02.2025 Anebo staré LS Spantiky, ty jsou široké dost. Čas od času je někdo tady v inzerci nabízí.
sanmartino - "stěny naproti" 24.02.2025 každej přece ví, že se v Sanmartinu (di Castrozza) leze po bílejch stěnách dolomit, a z gůglu na první dobrou vypadne tipů co tam lézt na dva měsíce každej den. jemomže na druhé straně údolí je nějaký žule podobný gnajs (ortolula), a vypadá to (při pohled
  Tongaza 25.02.2025 Viz Topoguide Luzar-Roth díl I. a II. a Velký kout je popsán v Dolomiten vertikal Band Sud - klasick
  Tognazza 25.02.2025 Ahoj Lukasi,
mame o tom clanek u Petra, hledej pod spravnym jmenem "Tognazza&quo
      Re: Tognazza 27.02.2025 Aha.
Je na to pruvodce od Versante Sud, kde je i Tognazza, ale krome Tognazzy (a jest
nejlepsi stena v CR trochu jinak 11.02.2025 Me se na tom veselem threadu "Nejkvalitnější stěna v ČR?" líbily poznamky "na vylet" a "brno".
Byl jsem na hodne stenach v CR, i na nekolika velkych v Rakousku, a je to secko prast jak uhod - na prd pokud zrovn
1
...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
...
2263
Petrohrad - podmínka Ahoj, nebyl jste někdo tenhle týden na Petráči? Minulý víkend (22.2.) tam ještě leželo dost sněhu, zajímalo by mě, jestli už to roztálo. Diky Czecop Czecop 12:16:10 03.03.2025odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: